Arama sonuçlarınız

1. Aeolian

Nvidia'dan GTA 5 için Özel Sürücü!

Nvidia neredeyse her büyük oyuna optimize sürücü çıkartıyor, içeriğini bile update'in içinden kopyala yapıştır yapmışsınız. Peh habere bak içinde GTA5 geçsinde yeter
  2. Aeolian

İşlemci Oyunda Önemli Değil mi Diyorsun?

Ben işlemci kullanmıyorum çoğu zaman. İşlemci kullanırken de, işlemci yokken de aynı fps'i alıyorum. Bence işlemci çok gerekli değil tamamen emperyal güçlerin dayatması.
  3. Aeolian

BT ile 5 Çayı # 29 - Elektrikler de Gider

Elektrik konusunda iyi güzel konuşmuşsunuz bildiklerini paylaşmışsınız, teşekkürler lakin böyle bir programı hazırlamadan önce bu konu hakkında ciddi çalışmalar yapan kurumlar ile görüşüp bilgi alsaydınız çok daha faydalı bir yayın olabilirdi enerji konusunda. Yayında en çok dikkatimi çeken...
  4. Aeolian

Youtube 1 Nisan şakası

Youtube'un 1 Nisan sebebi ile devreye soktuğu özellik ile artık dilediğiniz şarkıyı darude sandstorm ile remixleyebileceksiniz. Harika değil mi.. Durun daha bitmedi. Darude Sandstorm dinlemek için arama çubuğuna yanlışlıkla doğum tarihinizi mi yazdınız? Üzülmeyin! artık her kapı Darude...
  5. Aeolian

SDN Aşırı Reklam

Her ne kadar sdn'nin hoşlanmadığım yönlerini açıkça dile getirip eleştirsemde, sitenin kendi forumunda adblock kullanın önerisinde bulunulmasını hoş karşılamak kolay değil.
  6. Aeolian

Gucci'den Giyilebilir Ürün Geliyor!

Gucci marka giyilebilir ürün. İnanılmaz
  7. Aeolian

Bisikletlerimizin fotoğrafları

malzeme pahalı, üreten tekel,beklenti uzun ömürlü çok dayanıklı hafif ürün. Fiyat arttıkça karbon fibere geçiyor olay onun pahalı olduğunu da bilmeyen yoktur zaten.
  8. Aeolian

Grip virüsü mutasyona uğradı, aşının etkisi az

Virüsün doğasını haber niteliği taşıması için sanki beklenmedik bir şeymiş gibi "mutasyona uğradı" şeklinde başlık atmaları gerçekten harika olmuş.
  9. Aeolian

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Payday 2 oynuyorsanız ekleyip oynarken oyuna çağırabilirsiniz. /iamnotsure
  10. Aeolian

Bisiklet Vites Ayarı Nasıl Yapılır ( Arka )

koldaki ayarı ne tarafa çeviriyor belli değil, onun nasıl bir etkisi var, niye yapıyor söylememiş. Hey maşallah, eğitim sistemimiz gibi öyle oluyorsa böyle yapıcam mantalitesindeki videomuz izleyen herkese çok şey katmıştır eminim.
  11. Aeolian

Computer Organization Dersi İçin Türkçe Kaynak

Sen her şeye türkçe kaynak arıyorsan işin yaş.
  12. Aeolian

Max.2500 tl olacak oyun pc

alacaksan 300 lira daha ver 17 inc al.
  13. Aeolian

Google Adblock İle Anlaşmış!

Madem adblock plus ile adblock'un ayrı uygulamalar olduğunu biliyorsunuz ne diye her yere adblock yazarak haber hazırlıyorsunuz?
  14. Aeolian

Lenovo Y510P SLİ AÇTIĞIMDA OYUNLAR KASIYOR YARIMMM!!!!

kasma dan kasıt nedir? Fps mi düşüyor, micro stuttering mi oluyor yoksa başka bir sorun mu?
  15. Aeolian

Boy uzamasi yardim edin :(

15 yaşındayken benim boyum 1.55 ti, şu anda 1.85. Çok da dert etme, ben de geç ergenliğe girdim 14 yaşımdan 18 yaşıma kadar 4 yazda her yaz 10 santim uzadım. Çok kafana takma zamanla görürsün ne olacağını.
  16. Aeolian

Alüminyum Kadro Aldatmacası !

Nasıl 1 kg hafiflettin ben anlamadım. Üzerinde deore yazan herşeyi mi değiştirdin ne yaptın?
  17. Aeolian

Dediğim gibi alakası yok. Gemler ile item trade yapanların hepsine yollamışlar.
  18. Aeolian

Ben ondan bahsetmiyordum, zaten geçti artık ben öğrendim olayı kendim araştırarak ilk gün çıkan problemle alakalıymış.
  19. Aeolian

Steam'de cs:go kazanmak için ne yapmamız gerekiyormuş, cümle çok açık olmamış emin olan birisi açıklayabilir mi?
  20. Aeolian

Ygs adına şuana kadar pek fazla bir şey yapmadım

7 net matematik ile bu iş yürümez o kadarını söyleyeyim.400 puan hedef koymuşsun da kendine hiç mi farketmedin bu güne kadar matematiğinin bu kadar kötü olduğunu. Bence başka matematik testleri çöz bak bakalım benzer sonuçlar mı, ondan sonra karar verirsin.
  21. Aeolian

C# İlk 10 asal sayıyın toplamını ekrana yazıdran program ?

onu kod olarak yazmanın en kolay yolu iç içe 2 döngü yazıp dıştakinde normal sayı arttırma işlemi yapıp içteki döngüde dışardaki değişkenden küçük (1 hariç)bütün sayıları bölüp tamsayı yapıp yapmadığına bakman. Eğer hiçbiri tamsayı yapmıyorsa asal sayı olarak kullanabilirsin. En efektif yol bu...
  22. Aeolian

TTNET Yandex Reklamı

Reklam çıktığı zaman tıkladığım yaklaşık 10 site artık direk reklamın sayfasına yönlendirme yapıyor. Adres çubuğundan direk ulaşamıyorum ya sitenin bildiğim bir uzantısına ulaşıp anasayfaya tıklıyorum, ya da proxy. Şu anda bulunduğum durum kullanım hakkıma direk müdahale olarak gözüküyor, Artık...
  23. Aeolian

Steam'de oyunu alırken parayı nasıl veriyoruz?

http://www.youtube.com/watch?v=9ItjN38M700
  24. Aeolian

Ankara'nın suyu temiz mi?

Ankara'yı biyerinden tutsan diğer tarafı kopar, sular şu ara hakikaten felaket. Sular düzelse başka bir şey bozulur, 1.5 aydır ankaradayım 15 kere elektrik kesildi 2 kere sular kesildi hakikaten altyapı tertemiz.
  25. Aeolian

Facebook Cep Yakıyor

O başlığı twittera kim yazdıysa gözüm üzerinizde editör, beş para etmez gazete siteleri gibi "Facebok paralı mı oluyor?" yazmışsınız yine. O bi bitmediniz yazan arkadaşı da tebrik ediyorum hakettiğiniz bir cevap vermiş.
  26. Aeolian

Bilgisayar toplamak istiyorum bilgim yok

Sen bilgisayar toplamayı bilmiyorsun anlarım da bilgisayar toplatmayı da bilmiyorsun. Kuruyemiş söyler gibi abi ordan karışık bir şeyler yolla demişsin. Bence sen bu konularla ilgili biriyle muhabbet et forumdan veya çevrenden bilgisayar toplatmadan önce, sonra sen zaten nasıl bir şey...
  27. Aeolian

Sistem Upgrade

Çok büyük ihtimal sizin dediğiniz gibi 600 lira seviyesinden girer en düşük, 750Ti alabilirsiniz.
  28. Aeolian

Sistem Upgrade

Büyük oyunlar oynamayacaksanız sıkıntı olmaz zaten ram sonra alırsınız. Ekran kartı konusunda da ne yalan söyleyeyim tarafsız yaklaşamıyorum ben amdnin ekran kartlarından ve driverından nefret ettiiğim için r serisine geçtiğinden beri de ekran kartlarını kullanmadım o yüzden nasıldır pek bir...
  29. Aeolian

Sistem Upgrade

varsa bir 100 lira daha verip 2x4 ram alırsan iyi olur windows kuracaksan çok rahatlatıyor. Başka da bir sorun olacağını sanmam kart ne kadar büyük bilmiyorum büyük ihtimal küçük bir şeydir kasa sorun yaratmaz.
  30. Aeolian

Bu laptopa ssd takabilir miyim ?

+8 gb ssd ayrı bir parça değil hddnin içine gömülü. Anlayacağın 2 ayrı harddisk yuvası yok.
  31. Aeolian

Sistem Upgrade

yüksek ayarda oynarsın, senin için girdim baktım intel orta ayarda 30fps düşükte ise benim fps sabitti 60ta stabil oynanıyor. yazdığın amd işlemcinin grafik birimini ben çok beğeniyorum eğer düşük bütçeli bir masaüstü kuracak olsam kendim tercih ederdim ki ati den nefret eden biri olarak...
  32. Aeolian

Sistem Upgrade

İntelin gpusu rezalet lol oynayamazsın amdyi al ekran kartı almayacaksan.
  33. Aeolian

Windows 8.1 Defender

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=en-US
  34. Aeolian

Adını unuttuğumuz film

Ben de lanet olası bir filmi hatırladığım kadarıyla yazayım çünkü ismini 3 senedir hatırlamaya çalışıyorum(izlediğim filmlerin listesini tuttuğum için). imdb puani 4ten az, filmin doğru düzgün bir ana fikri olmadığı için ve 4 sene önce izlediğim için saçma ve bağlantısız hatırladığım şeyleri...
  35. Aeolian

İngilizce çeviri cümlesi

yardım etme çabanı takdir ediyor, müsadenle çevirine yavaşça gülüyorum.
  36. Aeolian

Payday 2

ekran kartın kaldırmıyor ekran kartını falan değiştirsen belki ama o kadar eski bilgisayara hiç konuştuğumuza değmez. Belki değişmiyordur değişse bile değiştirmek mantıksız. Zaten o bilgisayarda alacağın fps'den hayır gelmez paydayde.
  37. Aeolian

Payday 2

Keşke bize ucundan gösterip elletmemek yerine komple screenshot atsaydın daha mantıklı olabilirdi. Göründüğü kadarıyla zaten sorun yok diyor sana driver güncellemeni öneriyor. Ayrıca 3400 serisi 2600den kötü bir seri büyük ihtimal oynayamazsın.
  38. Aeolian

Steam Bakımda mı ?

Steam şu anda stabil görünüyor. Eğer yakın zamanda alışveriş yapmayacaksan istersen şifreni sıfırlamayı dene.
  39. Aeolian

Ekran Kartı ve Bellek Seçimi

Ekran kartına biraz daha para harcarsanız daha iyi olur, ne amaçla kullanacağınızı bilmiyorum ama.
  40. Aeolian

Lenovo Wireles Bulamadım

Benim de başıma geliyordu lenovo kullanırken. Ethernet ve wireless driverlarını silip baştan sıra ile kurmanızı tavsiye ederim. Bir de genelde 2 farklı kablosuz ağ sürücüsü oluyor lenovonun sitesinde doğru olanı kurduğunuzdan emin olun. Bir defasında kablosuz ağ sürücüsü çalışsın diye 5 kere...
  41. Aeolian

Kilo alamıyorum!

Su içmeyin demiyorum zaten yemek yerken veya yemekten hemen önce içmeyin. Ne kadar kalori yaktığın benim için önemli değil ben miktar vermedim zaten onu kendin ayarlayacaksın.
  42. Aeolian

Kilo alamıyorum!

Ben de aynı durumdaydım öğrenci hali düzgün beslenip uyuyamıyordum benimki o yüzdendi ama size bildiğim önerileri vereyim. Yemek yedikten en geç 2-3 saat sonra uyuyun, sabah kalkınca direk yemek yiyin. Ana öğünlerde içecek ve su yoğun yiyecek(domates,salatalık,karpuz) tüketmeyin, yemek yedikten...
  43. Aeolian

Bilgisayar sistem yenileme

Allah muhabbetinizi artırsın :). Mod olmak zor iş
  44. Aeolian

Bisiklet Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Benim 700 liram olsa ikini el salcano astro 26 HD alırım.
  45. Aeolian

Bisiklet Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Dağ bisikleti sorsaydın bildiğim kadarıyla yardım ederdim de yol bisikleti bana çok uzak geliyor. Vites desen zaten az, amortisor yok, o fiyatlardakilerin hepsi zaten v fren, neyine bakıp seçilir bilemiyorum. Hatırladığım salcanonun vardı bir tane 500 küsür liraydı, başka da o fiyatlarda...
  46. Aeolian

Bilgisayardan görüntü gelmiyor

Ekran kartını çıkartıp dene.
  47. Aeolian

Max 2500 ekran kartı iyi laptop tavsiyesi

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=464795&kat=6454&lang=tr-TR#.U9lnKPmSxW0
  48. Aeolian

Shiftdelete.net Yeni Görünüme Geçiyoor

Abi hayranınızız bayram bayram emeğinize sağlık, verin elinizi öpelim iyi bayramlar :)
  49. Aeolian

1500-2000 tl

İnternet sitesi ile mağaza fiyatları aynı zaten gidip alabilirsin montajını da yapıyorlar, üzerine para alıyorlar mıydı yoksa ücretsiz miydi onu hatırlamıyorum ama alsalar da 50 lira falan alırlar en fazla. Ben intel olan öneriyi almanı tavsiye ederim, amd ekran kartı aldığımdan beri amdyi...
  50. Aeolian

1500-2000 tl

Çok mantıklı ekran kartını kullanabildiğin kadar kullan yetersiz gördüğün zaman değiştirirsin.
  51. Aeolian

Haberler eski haber olduğu için resimlerin boyutları uygun olmayabilir çünkü gta ve steam haberlerinin resimleri kaliteli diğerlerinin çözünürlükleri uymamış. Belki boyutlandırmayı düzgün yapamıyordur site tam otursun ondan sonra bakarız çünkü şu anda sürekli değişiyor anasayfa.
  52. Aeolian

53. Aeolian

Foto galeri de ateş ediyor bu arada test qweqwe :) .Site otursun yavaş yavaş dolduracaklar herhalde
  54. Aeolian

Anasayfa değişiyor hiç forumda falan başlık yok millet hep twitterdan yazmış başlık açsanıza böyle buradan yazsınlar düşüncelerini arkadaşlar. Bari ben açayım dedim şimdilik ön kalabalığı alsın :)
  55. Aeolian

Karbon Kadro Ve Alü Kadro Dayanıklılık Testi ( Sizce Hangisi )

Bisikletin kadrosuna kim 600 kg basınç uygulayacak sanki. İkisi de bence fazlası ile sağlam zaten bir bisiklete 600 kg basınç uygulayınca kalsa kalsa bir kadro sağlam kalır o da ne işe yarar bilemiyorum. Karbonun avantajı hafif olması kimse daha sağlam diye karbon almıyor, daha doğrusu ben görmedim.
  56. Aeolian

Bisikletlerimizin fotoğrafları

Bu da benimkisi
  57. Aeolian

Kulaklık alacağım tavsiyeniz var mı?

headset mi kulakiçi mi
  58. Aeolian

General Mobile Discovery 2 Elimizde! VİDEO

telefon ile çekilmiş 2 fotoğraf da koysaydın hakkı abi çekim kalitesine baksaydık. Yalnız telefonda ah şu da olsaymış denecek hiçbir şey yok herhalde helal olsun. Stabil ve sağlamsa ilk modelden daha çok satar diye tahmin ediyorum
  59. Aeolian

League of Legends Yeni Sisteme Geçiyor

O iş çok sakat iş. Eğer chat bazlı filtreleme yapacaklarsa ben çok rahat çaktırmadan adamı çileden çıkartırım adam küfür etmeye başlar sonra ne oldu adam suçlu oldu. Ha ben küfür, hakaret içierikli kelime görmeyiz belki chatte ama işin içine insan karışmadıkça o iş yaş. Bir insanın kasıtlı...
  60. Aeolian

Merakla beklenen Mi4 tanıtıldı

Türkiye fiyatının vergilerle falan 1200 lira civarı olması lazım. Eğer daha pahalı olursa düdük çinlilerin bile gelip bize kazık atmaya çalıştığı anlamına gelir.
  61. Aeolian

Bütçe 1000 tl sistem önerisi

Amd apularından alabilirsin zaten ram, hddler aşağı yukarı hepsi aynı fiyat başka da alacağın bir parça yok zaten. ram+hdd 400 lira desen apu 400 desen 200e de anakart alırsın tabi güç kaynağın var ve yeterliyse. Apu olur diyorsan önerelim komple sistem...
  62. Aeolian

Nvidia GT540M Dikey Senkronizasyon Sorunu Acil Yardım :(

Eğer emin değilsen driverın arayüzünün dilini değiştirip bak
  63. Aeolian

Oyun oynamak için ideal bir laptop

böyler bir şey alabilirsin yalnız codun yeni oyunlarını ayarları çok yüksek seviyede oynayamazsın. Ekranı da ful hd değil ama bütçen çok yüksek olmadığı için oyunu full hd oynamak bu tip ekran kartlarını çok yorar. Eğer senin içinde uygunsa bence güzel bir bilgisayar.
  64. Aeolian

Satılık Steam Hesabı: Rust > CS GO > L4D2 > GTA Complete > PostaL 2 ve Toplam 73 Oyun

Alakasız bir şey yazdıysam özür dilerim, kendi hesabımın değerini merak ettiğim için sormuştum. Yalnız hesabın değerini nasıl belirlediğinizi çok merak ettim sormadan edemeyeceğim.
  65. Aeolian

Sudan ucuz laptoplar geliyor

oo sudan ucuz notebook, alırım bi dal.
  66. Aeolian

Üstün performansli olmasi gereken bilgisayarim yerlerde sürünüyor

ne kadar süre kullandığın çok önemli değil bilgisayar sorun çıkarmış da olabilir. Benim sana tavsiyem ilk olarak yüklediğin işletim sistemine kadar kontrol edip baştan yazılımları tekrar kurman. Eğer bilgisayarının fanı kolay ulaşılabilir yerde ise açıp termal macununu da değiştirebilirsin eğer...
  67. Aeolian

Üstün performansli olmasi gereken bilgisayarim yerlerde sürünüyor

Ev arkadaşım da seninle aynı sorunu yaşıyordu, Bilgisayarını açıp temizleyip format attım, düzeldi ve bir süre normal şekilde kullanmaya devam etti ama sonra yine eski haline döndü bilgisayar. Senin sorunun ile hddnin bir alakası yok. Senin sorunun kaynağı ya bilgisayarın eskidi donanım sorun...
  68. Aeolian

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Söylediğin oyuna baktım standart bir rpgye benziyor spesifik bir yanını göremedim. Ama darksiders skyrim önerebilirim benzer geldiler bana.
  69. Aeolian

Hangisi 1 Megapixel ?

1. fotoğral 3.2 mb 2. fotoğraf 270 kb . Olay çözüldüğüne göre dağılabiliriz.
  70. Aeolian

Programlamaya Başlayacağım Birkaç Sorum Var

Milyon tane Türkçe C kaynağı var. Classları Structureları anlatıp bir iki string örneği yapıp dosya okuyup yazıp bırakıyorlar en sonunda. Yeni başladığına göre senin için gayet yeterli. Eğer devam etmek istersen class olayını ve kullanımını özellikle çok iyi öğren c++ c# oop ve birçok dil ve...
  71. Aeolian

C++ Diziler Konusu (Anlamadığım Bir Hata)

rica ederim başka takıldığın yerler olursa yine sorabilirsin
  72. Aeolian

C++ Diziler Konusu (Anlamadığım Bir Hata)

ikinci matrisi kullanıcıdan aldığın yere mat1 yazmışsın. mat2 ye çevir
  73. Aeolian

Ankara'da Toplu Taşım Ücretlerine Zam Geldi

" Türkiye’nin en ucuz toplu taşım hizmetinin Ankara’da verildiğinin de altını çizen yetkililer" sadfmsadfsladkgjlskdfja biryerlerimle güldüm :D
  74. Aeolian

2500 liraya kadar laptop tavsiyesi

özelliklerinde msata girişi var yazıyor
  75. Aeolian

Avea, Özümüzle Üretmeye Devam Ediyor

Her zaman olduğu gibi gelip burada avea'nın ne kadar çekmediği muhabbetini yapardım ama çok önemli bir konu ile uğraştıkları için yapmayacağım. Ayrıca bu tip projelerin özel sektör liderliğinde değil devlet önderlğinde yürümesi lazım. Devlet sistemi bunun için değil midir bunları da...
  76. Aeolian

Bana taktik verin arkadaslar

Okuldan biriyle çıkmanın ne alakası var bununla. Andaval bitmiyor ki arkadaş. Ayrıca üniversiteye gidip ne yapıyım öpiyim mi konuşayım mı muhabbetlerini bırakın artık 15 yaşında ergen gibi. Ayrıca hikayeyi uydurduysan da selamlarımı iletiyorum sen anladın.
  77. Aeolian

Bana taktik verin arkadaslar

Okuldan kimse olmaz adım çıkar ne demek ben onu anlamadım. Bizim bölüm kavak yelleri gibiydi
  78. Aeolian

Ottomania çikti!! Türk yapimi mobil oyun

2004 ha. vay be bayağı olmuş :P
  79. Aeolian

The Crew'de Hangi Araçlar Yarışacak?

Bi' yarıştıramadınız kaç başlık oldu :mellow:
  80. Aeolian

10000 bin TL lik oyun bilgisayarı

onyüzbinmilyon tl
  81. Aeolian

y510a ısınma sorunu

Derdimi çok kısa ve net ifade etmeye çalışacağım. Bilgisayarım aldığım günden beri bilgisayarı oyunlarda zorlarsam ya ramleri ısıtıp mavi ekran sorunu vererek ya kitlenerek ya da kendini kapatarak ısınma ile baş edemediğini belli ediyor. Zorlamaktan kasıtım ise grafik ayarlarını ince olarak...
  82. Aeolian

hem bugünkü hem dünkü bilgilendirme için sağol. Her ne kadar arma oynayacağımı düşünmesem de :)
  83. Aeolian

Avea İlk Çeyrek Rakamlarını Paylaştı

Hazır avea demişken size bir hikaye anlatayım. 6 sene avea hat kullandım hayatımdaki yerini paylaşayım. Eskişehirde okuyan Ankarada yaşayan bir öğrenciydim. Eryamanda evimiz ben bazı haftasonları eve giderdim telefonum çekmediği için buluşmalara gidemediğim kavga etmediğim arkadaşım kalmadı ve...
  84. Aeolian

Toplama bilgisayar

Arkadaş i5 işlemci alıp ekran kartına yatırabilirsin parayı demiş. Bence de mantıklı bir hamle olur. i5 4670, 4570 veya 4440 alabilirsin.
  85. Aeolian

Sıfır topladığım bilgisayarım sadece ilk açılışta reset atıyor

Hard disk açılmadan res atıyorsa sıkıntı yaşamazsın diğer parçalarda ama hard disk açıldıktan sonra res atıyorsa çok kısa sürede bozulur hdd. Dikkatli ol.
  86. Aeolian

Laptop dvd yeri sata 2 mi 3 mü

O destek pek farketmiyor çok arkadaşımın vardı sata III destekli notebooku dvd girişine sata II gidiyordu. Onlar da ssd yi harddisk bölümüne koyup dvdye normal hdd yi bağladılar seninkinde belki hiç sata II girişi yoktur yeni aldıysan ben araştırmadım.
  87. Aeolian

Laptop dvd yeri sata 2 mi 3 mü

%99 sata 2 dir.
  88. Aeolian

SDN Ofisinde Android 4.4 Deneyimleri

Sallama Hakkı sallama mafettin videoyu :P
  89. Aeolian

Instagram'da Türkiye tanıtımı!

Benim bildiğim turizm bakanlığı sorun çıkartması için kurulmuş bir kurum. Proje de mi yapıyorlarmış :P
  90. Aeolian

Siz Böyle Drift Atabilir misiniz?

Elinize sağlık. Iphone satışları apple'a yaradı başlığı ile beni benden alan haberin ardından açılmayan video ile bu haber de tarihteki yerini aldı.
  91. Aeolian

Lenovo loptop

modelini yazar mısın
  92. Aeolian

Bu laptop iyi midir?

bir y510p değil tabi ama toshibanın yıllardır fiyat politikası böyle. Mesela sony olsaydı o 3200 olurdu fiyat. Normal yani tercih meselesi ne aldığını biliyorsan.
  93. Aeolian

Yeni Facebook v11.0.0.0.1 Alpha [APK][4.0+]

Bunu sürüme yorum olarak yazsaydınız store da most recent nereye gitti diye ağlayanlar biraz dinerdi :)
  94. Aeolian

İngilizce'ye çeviri :)

Sırf geyiğine komple çevirdim ingilizceye, öyle bir hazırlamış ki kim hazırladıysa paragrafı ne kadar değişik kalıp kullandıysam da 50 tane should must çıktı. ingilizceye çevirmek için çok da uygun bir paragraf değil cümleler hep aynı düzende.
  95. Aeolian

Uçuşan Üyeler[RELOADED]

Madem biz SDN Duyurularındaki başlıklara yorum yazamıyoruz bu da bizim başlığımız olsun burada oynayalım. Buradan tabloları örnek alarak istediğiniz gibi insanları uçurabilir yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Başarılar.
  96. Aeolian

Bu Oyun Bağımlılık Yapıyor!

1024ü yapmıştım 2048 kısmet olmadı daha. yalnız skor olarak 2048e kasanlara da kahkaha atmadım değil
  97. Aeolian

Paypal Ne kadar Güvenli ?

Paypal interneti alışveriş konusunda çok ileriye götürmüş bir hizmettir. Çinden falan alışveriş yapanları görüyorsan etrafında bunun gerçekleşebilmesinin yarısı paypal yarısı devletler arası kargo hizmeti sayesinde.
  98. Aeolian

Twitter Kapatılmıştır

Bu tip içerikleri sadece kullanıcılar tarafından oluşturulan siteleri engellemek o kadar komik ki. Neyin kafası bu ne yapmaya çalışıyosunuz. Benim mi insanlara erişimimi engelliyorsun yanımdakinin mi nedir yani. Başka ülkede yaşıyor olsam okur okur biryerlerimle gülerdim ülkenin haline.
  99. Aeolian

iPhone 6 İşlemcisi 2 Kat Hızlı Olabilir

iki kat hızlı işlemci zaten standart donanım onu geç :closedeyes:
  100. Aeolian

İnanılmaz Yetenekleri Olan İnsanlar

http://www.youtube.com/watch?v=UbgrRaO169M yoyo lar bununla kapışamaz yalnız
  101. Aeolian

Akıl Oyunları

ne fazlası abi 4 kere işte tek tek yazmayayım şimdi 3 e bölüp 2 tanesini tartıyorsun 4 kere. Yalnız cevabını da okudum benim cevabım çok daha sade ve anlaşılır. Hatta tek tek yazıyorum iyice anlaşılsın diye. 63 tanesini alıp 3 e böleriz bunlardan 2 tanesini tartarız ya tartılanlardan birinde ya...
  102. Aeolian

Akıl Oyunları

önce 63 tanesini alıp 3 gruba ayırırsın bunardan 2'sini tartarsın eğer dengede çıkarlarsa diğer 21'lidedir. o 21'i de 3 gruba ayırırsın yine 2'sini tartarsın yine aynı işlem. 7 taneye 2'sini ekleyip bir daha 3 gruba ayırıp 2'sini tartma işlemi. en son 3 tane kalınca da yine aynı işlem.
  103. Aeolian

C++ harfleri yıldız olarak nasıl yazabilirim?

sen bunları döngüler ile mi yazılsın istiyorsun yoksa her yol mübah mı
  104. Aeolian

Dünyanın En Hızlısı Artık O: Venom GT (435.31 km/h)

hanneseyin venov asdjkhafdjkhadaj :D
  105. Aeolian

64 bit 32 bit'e nasıl çevirilir

brava :clap:
  106. Aeolian

Modelini bilmiyorum

aygıt yöneticisinden görüntüye tıklayıp at bari screenshot'ı. Nvidia mı ati mi onun da mı stickerı yok? onu söyle bari
  107. Aeolian

Pc toplama

işlemcinin tdp değeri 220 watt mı ohohohoh. kışın fanı yüzünüze çevirin ufo olarak kullanırsınız
  108. Aeolian

2 sistem arasında kaldım(Imac veya Toplama PC)

http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/msi-z87m-g43-z87m-g43-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhz(oc)-sata-30-usb-30-hdmi-anakart/productdetails.aspx?I_ID=66517...
  109. Aeolian

anakartın ile kasan iyi olmamış. ekran konusu ise 60 fpsden yukarısı işine yaramayacağı için çok seçici davranmana gerek yok dediğin gibi ips bir ekran alıp geçebilirsin. Ayrıca sen 3500 tl ye bir sistem topla dersen yardımcı oluruz çünkü 1000 lira vermen birz gereksiz olur şu aralar işlemciye...
  110. Aeolian

ısınma sorunu diye bir şey kalmadı zaten artık 3000 lira ve yüksek bütçelerde kasaların üzerlerindeki fanlar bile aşırı güzel. işlemciler zaten 70 watt güç tüketiyor ekran kartlarını da directcuII ile bir şey alırsan 60 derecenin üzerine çıkmıyor. yani ısınma gibi bir sorununuz olmaz.o mac olayı...
  111. Aeolian

DirectX 11.2 :)

ocak 2013'te çıkmış oyunda directx 11.2 desteği olmaz ki zaten neye kasıyorsun onu anlamadım. Ben directx 11.2 yi göremiyorum yüklü değil diyorsan orasını bilmiyorum
  112. Aeolian

Televizyon Fiyatları Ne Kadar Artacak?

Tişikkirlir sipirmin
  113. Aeolian

Windows 8'de Son Durum

valla zor iş ben bir torrent kurayım dedim burnumdan geldi. terminalini öğrenmem için kullanmam gerekiyordu işim bittikten sonra yüzüne bakmadım
  114. Aeolian

İ7 Notebook Önerisi

tek ekran kartlısı var alabilirsin ayrıca 4. nesil intel işlemci alırsan herhangi bir sorun yaşamazsın. grafik birimi kötü olursa render süresi uzar o kadar. oyun gibi bir amacınız yok zaten anladığım kadarıyla z510 un da modelleri var tek çeşit değil o yüzden bir yerde hd bir yerde full hd...
  115. Aeolian

İ7 Notebook Önerisi

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y510p-notebook-urun10242.html
  116. Aeolian

SDN Forumda Paylaşılan Yorumların Sıralamasında Düzenleme Olsun. Nasıl mı? Şöyle

üye kontrol paneli-hesabım-seçenekleri düzenle
  117. Aeolian

Dolar durdurulamıyor

saygı duydum
  118. Aeolian

Asus gtx650ti boost directcuii o.c gddr5 2gb 192bit nvidia geforce dx11.1 ekran karti

https://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-gtx660-dc2o-2gd5-gtx660-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62724 bunun fiyatı dalgalanıyor geçen hafta 460 liraydı arkadaşım aldı yine o fiyatlara gelirse alabilirsin. Asus olanları...
  119. Aeolian

Forumda kişi engelleme

yukarıda fikrimi belirttim zaten benim derdim o postları görmemekti şu anda amacıma ulaştım. Dediğim gibi post sayısı ile veya insanları yargımak gibi bir derdim yok benim. Sadece ne kadar çok spamladığını göstermek için bir örnekti o bütün dikkatler ona kaymış. Bu başlık sayesinde benim gibi o...
  120. Aeolian

Forumda kişi engelleme

Hayır zaten paylaşımlarınızın kaliteli olduğunu düşünüyorsanız neden üzerinize alındınız ki. Benim sözüm çok mesaj yazan insanlara değil siz çok yanlış anlamışsınız. Yoksa söyle rahatlada muhabbet eden kişiler var post sayıları almış başını gidiyor benim onlarla bir sıkıntım yok. Benim derdim...
  121. Aeolian

Forumda kişi engelleme

foruma kişi engelleme koyun gözünüzü seveyim. 1 senede 5 bin post atan çocuğu ben görmek istemiyorum forumda. Şuraya birşeyler öğrenmeye paylaşmaya geliyoruz daha yeni yeni beyninin nerede olduğunu öğrenmeye çalışan çocuklara maruz kalıyoruz. Ben demiyorum ki atın forumdan dursun kendi halinde...
  122. Aeolian

Arkadaşıma bilgisayar topladım, yardım edermisiniz?

Ssd ?
  123. Aeolian

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

The Wolf of Wall Street yeni mi girmiş vizyona. Peh 2013 filmi. Niye ülkelere göre tarih veriyorlar hala anlamış değilim şu olayı. Amerika'da vizyondan iniyor dvd'si çıkıyor biz yeni izliyoruz.
  124. Aeolian

Tarayıcıdan Steam'e Giremiyorum

Ne demek. Ben de eskiden bilmiyordum hatada yazanları sabahın köründe okumaya üşenip steam guardı kapatmıştım 15 gün işkence çektirmişti.
  125. Aeolian

Tarayıcıdan Steam'e Giremiyorum

aşağıda girdiğin bilgisayara isim vermeni istiyor oraya bir kelime yaz. ayrıca steam guard kapatılabiliyor ve kapatırsan herhangi trade alım satım işlemi yapamazsın. Açtıktan sonra 15 gün yine yapamazsın. Yapman gereken kodu kopyalayıp aşağıdaki boşluğa bir kelime yazman.
  126. Aeolian

Yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu-Videolu anlatım

Video izlenirse programı hazırlayan şirkete söyle para verirler sana :) Bir de 12 dakika video hazırlamışsın 11 dakikası program kurulumu, kullanımı. Oracle database kurmuyoruz ki niye bu kadar kastın. Forumdaki çoğu kişinin ilgisini çekmeyecek benim gibi ama biz senin hitap ettiğin kitle...
  127. Aeolian

Windows 8den anlayanlar yardımcı olabilirmi ? Acil cevaplayabilirmisiniz ?

benim 8 kurduğum bilgisayarlar hiç sorun çıkartmadı ama sağda solda duyuyoruz olabilir belki diye söyledim. Bu arada bu bilgisayarı geçen sene mi aldın harbiden
  128. Aeolian

Windows 8den anlayanlar yardımcı olabilirmi ? Acil cevaplayabilirmisiniz ?

Öncelikle windows 8'in bütün oyunları açmadığı zaman neler olabileceğini hayal etmediğinize göre bu işlere çok uzaksınız. o yüzden basitinden anlatayım. 8 kurarlar her oyunu da oynarsın performans bakımından büyük ihtimal fark edemeyeceğin iyileştirmeler olur. 8 kurulu bilgisayara 7 kurarken, 7...
  129. Aeolian

Sürücüde ayrılmamış alan sorunu

yeni diyip partition oluştur işte olmuyor mu o?
  130. Aeolian

Uzmantv.com reklamları..

Hiçbir işe yaradığını görmedim üzerinde yarım saat konuşulacak şeyi 3 dakikalık video ile geçiyorlar. nedir kelimesinin karşılığı tamamen içerikte başka hiçbir şey yok. Sitenin şu anki halini hiç bilmiyorum ama içerik 5 para etmez.
  131. Aeolian

Projem hakkında yorumlarınızı bekliyorum. puanza.com

chromedan girilmiyor direk %40 kaybettin
  132. Aeolian

Mercedes, BMW'yi geçti

BMW kodumuz yanlamaktır modumuz fazla zorlarsak musalla taşıdır sonumuz... nabeeeeeeeeer
  133. Aeolian

Ekran Kartı ( Gtx 670 ) İşlemci + Verim Hakkında

işlemcin 5 fps oynatır oynatmaz bence suçu işlemcinde aramak yerine yazılımını komple gözden geçirip sonra donanımda mı sorun var diye düşünmeye başlamalısın. çünkü kartta bir sorun olsa düşük fps almak yerine abuk subuk hatalar alırdın.
  134. Aeolian

Oyun oynarken bilgisayar ekranı aniden kapanıyor yardım lütfen...

bilgisayarın kilitlenyor büyük ihtimal işlem ışığına bak
  135. Aeolian

2500 tl civarlarında dizüstü bilgisayar

y510p alabilirsin yalnız sli olanından almaya dikkat et. arkadaşım aldı bir sorunu yok bilgisayarın o yüzden önerebiliyorum yoksa kullanmadığım bilgisayarları önermeye çekinirim
  136. Aeolian

Oyun için bilgisayar yükseltme

titan sli yap
  137. Aeolian

AMD Yeni Canavar Apularını Duyurdu(12 Compite Cores)

ilk okudum hayla neymiş dedim sonra uyanmışım
  138. Aeolian

UEFA'dan şaşırtan yılın 11'i

​yarı alman yarı ispanyol gg
  139. Aeolian

Samsung Galaxy S3/S4 için En İyi Kulaklıklar

S3/S4 için mi ohohoh. bu kadar reklam kokamazdı ha. Bakın bu kulaklıklar güzel bir de gidip S3/S4 kullanırsanız sevinirim yazsaydınız daha dürüst ve samimi olurdu. ya da keyword mü kasıyosunuz ne yapıyosunuz. garip
  140. Aeolian

R9 290 BF4 Edition GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon vs GTX780 Ti GDDR5 3GB 384Bit

aralarındaki fiyat farkı uçurum çok takıldıysan 2 r9 crossfire yap 2200 lira yapıyor kafanda soru işareti kalmaz
  141. Aeolian

Algoritmayı yapabilecek arkadaşlar..

adam gitmiş bi daha başlık açmış asdsadsa :D
  142. Aeolian

Algoritmayı yapabilecek arkadaşlar..

okuması program olarak yazmaktan daha zordur herhalde. edebiyata daha yatkın olmuş soru
  143. Aeolian

NVIDIA Tegra K1 Yongasetini Tanıttı

2.5 Khz de iyiymiş. Hesap makineleri için özel olarak tasarlandı herhalde.
  144. Aeolian

Bu algoritma doğru mu?

Bu nasıl bir algoritma teknolojisi ilkokul tekniği gibi. pseudocode un suyu mu çıktı
  145. Aeolian

1 mbit ile Twitch tv mümkün mü?

80 mbit bant genişliğinden değil de başka sorunlardan kaybediyordur. Sonuçta sabit bir upload yapmak gerekiyor internetin titrememesi lazım
  146. Aeolian

1 mbit ile Twitch tv mümkün mü?

0.67 ile video izlemeye çalış gördüğünün aynısı olacak aynı mantık. veya skypetan ekran paylaşımı aç dene kaliteyi görürsün. Maalesef stream denen dünya bakır telekom altyapısı iile mümkün değil.fiberde 5mbit o bile arada sıkıntı çıkartabiliyor yüksek kalitede çünkü 5mbit ile çok yüksek...
  147. Aeolian

Makro Fotoğrafçılık Nedir?

Yalnız anasayfada fotoğraflar çok yerlerinde duramamışlar. Onları düzeltebilir misiniz bilmiyorum ama düzeltirseniz iyi olur.
  148. Aeolian

Solidworks gibi çizim porgramları için güçlü pc

lenovonun 6 ay önce çıkmış ama yeni türkiyeye gelmiş modellerine bakabilirsin. Biz de kullanıyoruz o programı çok zorlayan programlar değiller z510 veya y510p alabilirsin. Bütçene göre seçimini yap ikisi de sorun çıkartmaz ki zaten 2 senelik bilgisayar kullanıyorum ağır projelerde bile fazla...
  149. Aeolian

SuperKarga.Com, SDN Çatısı Altında!

Sizden tek isteğim sk'da yapılan haberleri getirip buraya başlık atıp linklememeniz. Ha öyle bişey yapmamız lazım diyorsanız ya ayrı bir haber akışı olsun ya da kıyısına köşesine logo atın sk'ya yönlendirileceğimizi bilelim ona göre girelim. Hatta daha güzel fikir hiç 2 tık uğraştırmayın bizi...
  150. Aeolian

Aveaya Geçeyim mi ?

Büyükşehirmiş peh peh.Ankarada evimde telefon çekmiyor sayılır mı?Eskişehirde zibilyon tane bölgede çekmiyor sayılır mı?Okulumda mühendislik fakültesinde gıdım çekmiyor peki o ?
  151. Aeolian

PC ye direksiyon seti bağlama

Arama motorları sağolsun
  152. Aeolian

Zamunda üyelik alımı açık

-_-
  153. Aeolian

LoL 6300 IP Şampiyon Önerisi(Öncelik Tank)

ben daha volibear oynanan oyun görmedim ama türkiye serverında oynuyorlar alabilirsin istersen.
  154. Aeolian

LoL 6300 IP Şampiyon Önerisi(Öncelik Tank)

sen bana koridor söyle ben sana altın plat ta oynanan ve her kompozisyona gidebilecek karakter önereyim. Öyle bu mu bu mu diye bir olay yok lol de. Te dota zamanından beridir söylüyorum hala oyuna yeni başlayanlar uğraşıp duruyorlar bence şu daha iyi falan diye. Senin yapacağın en iyi hamle...
  155. Aeolian

iPad'in En Pahalı Olduğu Ülkeler

o türk lirasının rezalet durumundan olmasın sakın. kendi para birimlerine çevirip koysaydınız ya bir de öyle görseydik avrupada 1000 euro maaş alan adam 2 tane alabiliyor ondan çünkü tanesi 500 euro.burada 1000 liraya ne kadar alabiliyorsun ? Şu direk tek para birimi üzerinden yapılan...
  156. Aeolian

Çekme - Serin Sesler Remix

yada çek...
  157. Aeolian

Gökçek'ten Öğrencilere Müjde

Şimdiye kadar neden alındığını açıklasa ya bunun yanında. Eskiden tam ile öğrenci kartı arasında çok fark yokken eğer çok kullanmıyorsanız parası birbirini anca çıkartıyordu zaten, eskiden beri nefret ettiğim bir şeydi. Ben şu anda eskişehirde okuyorum eskişehir de uygulama böyle zaten ama o...
  158. Aeolian

C++ - Silindikten Sonra Dosya Açamıyorum

açmak olarak kullandığın kelime oluşturmak olmasın sakın?
  159. Aeolian

Bu Reklam Nedir Başıma Bela Oldu !

görebileceğiniz gibi tekrar hatırlatma butonu var önbelleğiniz kaldığı sürece ona tıkladığınız zaman bir daha görmezsiniz boşuna başka şeylerle uğraşmayın.
  160. Aeolian

Kendi çekimlerim :)

Chrome açmıyor fotoğrafları o sitede kesin bir şey var
  161. Aeolian

Saçma sapan bir gol!!

Bu defansın ortasına topu at adamlar kendileri yollar kaleye zaten hiç uğraşmaya gerek yok :)
  162. Aeolian

Bu gökdelen görünmeyecek!

Türkiye'de de var bunun gibi, yalnız çok iyi gizledikleri için görünmüyor.
  163. Aeolian

Alışveriş merkezinin üstüne stat!

50 bin kişi alsa hepsi aynı anda zıplasa 4 bin ton. Tribünler kaç kişilik acaba çok merak ettim şimdi
  164. Aeolian

League of legends - elise iyi mi

rune lar tek kullanımlık değil sayfa oluşturuyorsun parçalarla oyuna o sayfalar ile giriyorsun. Oynadığın oyunlarda etkileri sürekli devam ediyor. +10 ad ile girersen oyun boyu +10 ad runelardan geliyor.20 level olduktan sonra tier 3 ler açılıyor onlardan dizersin 20 level olduğunda haber ver...
  165. Aeolian

1350 üstü skinler indirime girmez ayrıca 14 level hesapta rp ile karakter almanı tavsiye etmem bi 30 ol runelarını diz ranked gir bi 30-40 oyun oyna bu süre içinde zaten doğru kararlar verebilecek seviyeye gelirsin.Hatta rp ile karakter almanıda hiç tavsiye etmem zaten sevip oynamaya devam...
  166. Aeolian

Paket önerisi

heryöne 1000 dk heryöne 1000 sms avea içi zibilyon dakika 4gb internet 27lira var bende tarifemi hatırlamıyorum
  167. Aeolian

Ben kullanıyorum iyi bir sorunu yok. Sezonu gold ve üstü bitirenlere bedavaya gideceğinden dolayı biraz garip hissediyor ama geçer yakında sanırım
  168. Aeolian

En Ateşli Dans Eden Kız Budur Heralde :)

niye güldüm ben de bilemedim :D
  169. Aeolian

Yılın HeadShotu

en az 3 senelik video gj. http://www.youtube.com/watch?v=Vhuim7rBOAs
  170. Aeolian

Samsung Galaxy Note 3 Elimizde!

montaj çok iyi olmuş yalnız :D
  171. Aeolian

GTA'daki Bravado Banshee Gerçek Oluyor

Bi daha bu adam haber yapsın şu siteye link atsın daha da sdn ye girersem!
  172. Aeolian

Gelmiş Geçmiş En Kötü PC Düzenekleri

murat sağlamı gördüm linke tıklamadım nereye gideceğimiz belli
  173. Aeolian

Gtx 560x2 ile 760 ile arasındaki far ne olur??

560 yerine 760 almak değmez gibi geliyor. slı yaptığın zaman %60 %70 performans eklersin yani tek hali 100 se çifti 170 olur.bütün oyunları en üst ayarlarda oynayabileceğini düşünüyorum. micro stuttering olayı da güncellemelerle birlikte gün geçtikçe azaldı artık kimse dert yanmıyor artık fazla...
  174. Aeolian

Satılık Toplama Sedona 761

Bisikletin kadro boyu bile yazmıyor , alacak olana helal olsun tombala gibi bisiklet alacak
  175. Aeolian

Hangisi daha yetenekli?

dudeperfect çakmaları here
  176. Aeolian

'Dünyanın en doğru saati' yapıldı

Anlamak çok da zor değil elektron hareketleri sırasındaki enerji değişimine göre atıyor. Bu da saniyede milyon kere olduğu için, bu değerleri tuttukları zaman saat yapmış oluyorlar.
  177. Aeolian

Kafam Çok Karışık ?

One satın almamak için bir sebep yok. Pahalı olmasının sebebi htc nin politikası. Malzeme kalitesini ve işçiliği yüksek seviyede tutup dalgalan fiyat izlemiyorlar. Yarım apple politikası diyebiliriz.
  178. Aeolian

Kapanmama Sorunu

win8 in notebooklarla ilgili sıkıntıları var bu gibi.ben de değişik değişik hatalar alıyorum kullanırken büyük ihtimal işletim sistemi ile alakalıdır. 8.1 e geçmediysen geçmeni tavsiye ederim işine yarayabilir.
  179. Aeolian

Dünyanın en ucuz arabası satmadı!

abi benim okulla ev arası 4 km.4 kişiyiz şehir içi toplam 5 senelik yol masrafımız 9bin tl. E bizim gibi insanlar için ideal zaten bana 5 senede 5bin tl kar sağlıyor ben daha ne isteyeyim işin o tarafından bakılmış bir araç
  180. Aeolian

İPhone 5'in En Büyük 5 sorunu

yok titanyum değil platinum ve einsteinium karşımı
  181. Aeolian

Android OpenGL 3.0 hakkında

at ile deve dediğin directx 10 ile 11'in farkı gibi birşey algılarsın.o yani
  182. Aeolian

Facebook kullanıyor musunuz?

Gayet güzel içerikler ile doldurulabilecek internet üzerindeki ortamlar bunlar. içerik kullanıcılara ait olduğu için siz nasıl kullanırsanız o hale dönüşürler. etrafınızdaki insanlar o amaç ile kullanıyorlarsa hem size hem kendilerine yazık diyorum. tanıdığım her insan ile sürekli yüzyüze...
  183. Aeolian

2700 TL Oyun amaçlı Laptop

valla az bekleyin 4. nesil işlemciler gelsin diyeceğim utanarak amerikada kaç aydır satışta olmasına rağmen.kahrolsun bağzı şeyler
  184. Aeolian

Bacak mı, sosis mi?

Bunlardan hepsi sosis yazan hürriyet editörlerinin zeka seviyesinden şüphe ettim. İnanmayıp gidip araştırdım o bariz sosis olduğu belli olanlar dışındakilerin hepsi normal bacak.Bazıları 16 ay önce flickr a falan eklenmiş.
  185. Aeolian

Bacak mı, sosis mi?

yalnız sondan bir önceki gerçek bacak sosis olmayanlar da var
  186. Aeolian

Bacak mı, sosis mi?

ya bunlar sosis değil, ya da ben bunların sosis olduğunu anlayacak insan tanımıyorum
  187. Aeolian

"Bilgisayar Burdan Alınır" Dediğiniz Yerler

onların arasında en güveniliri vatan sonra internet üzerinden hizmet veren istiyorsan hepsiburadanın da çok geniş bir kitlesi var.hepsiburadadan alışveriş yaptım bir sorun çıkmadı ama kefil olamam, yalnız vatana güvenim tamdır
  188. Aeolian

200 Milyar lira "duman" oldu

sigaranın %80 vergi zaten hepsi devlete gidiyor.Buldular ekmek gibi milleti kerizliyorlar. Madem o kadar şey yapılıyordu yapaydınız?
  189. Aeolian

Çizim yapılabilir mi?

kasacağını hiç annetmiyorum bende 2 senelik bilgisayar var o bile kasmıyor eğer ssd alırsan performansın çok artar ayrıca.
  190. Aeolian

2 pc arasında kaldım.

y500
  191. Aeolian

Windows 9

üzüldüm bak şimdi :(
  192. Aeolian

Sizce İpad 5 çıkar mı ?

Apple bitti ? Ne çabuk bitirdiniz dünyanın en çok kar eden şirketini :D oyunda stage atlıyoruz sanki
  193. Aeolian

General Mobile'a neden güvenilmez?

Sırf marka olarak sorduğun için yazıyorum bunu. daha önceki telefonlarından birini kullanan tanıdığım vardı, tam bir rezaletti.Şu andaki durumu nedir bilmiyorum lakin bende bıraktığı kötü izlenim kolay kolay düzelmez zaten perspektif olarak hiç hoşuma gitmeyen bir şirket.
  194. Aeolian

En fazla 1450 bütçeyle alınacak telefonlar neler ?

xperia sp veya one x alabilirsin. bütçen gayet iyi. yok ben en iyisini alacağım diyorsan orası ayrı ama bunlar tam alınabilir ürünlerdir.
  195. Aeolian

Sata Express (Sata 3.2) ile saniyede 2 GB kopyala

anladığım kadarıyla ram tarzı ama elektriksiz veri tutabilen bir birim.eğer ram gibi ufak voltajlardan etkilenir ,çıt kırıldım yapısı olursa iş hem onun için hem bizim için zor olur.hele ısındığında ram gibi sorun çıkartırsa değmeyin keyfimize
  196. Aeolian

Türkler Google'da en çok ne aradı?

Google da google aramalarının amacı google arama motorunu bulmak değil, google'ın servislerine ulaşmaktır. öyle yanlışlıkla veya hata yüzünden ilk 3'e gireceğini düşünmüyorsunuz herhalde
  197. Aeolian

Vakko Cüzdan Şok Fiyat

Gıdım ihtiyacım olsa alıcam yemin ediyorum.
  198. Aeolian

Sli mı yapsam işlemciyi mi değiştirsem?

ben sürekli aynı başlığımı açıyorum yoksa bu arkadaş aynı şeyleri yazıp duruyor mu forumda
  199. Aeolian

En yakın arkadaşıma aşık oldum!!!

ortadaki buruk hikaye dışındaki gülen suratlar psikolojimi bozdu(smileys, smileys everywhere).yaş da küçük galiba diyor hayatının geri kalanıda mutluluk ve başarı diliyorum
  200. Aeolian

Dünyada ilk 10'a girdik

sektörde onlardan önde olduğumuzla gıdım alakası yok.tamamen f/p olayı.nerede ucuz bulurlarsa ve güvenebilirlerse oraya gidiyorlar.diğer sektörlerde de çok görülen olaylardır bunlar tıpa da yansımış.büyük paralar harcanan işlerde gelişmemiş ülkelere gidip ucuzundan hallediyorlar.tatil sektörü...
  201. Aeolian

Korsan oyun ile orjinal oyun

Sen kendi kendine sohbet ediyorsun galiba biz bölmeyelim
  202. Aeolian

Yeni Üniversite Öğrencisine 3000tl Laptop Öneri

1-2 ay bekle y510p alırsın veya 4.nesil işlemcili başka birşey nvidianın yeni serisinden veya ati artık canın nasıl isterse.şu anda piyasadaki bilgisayarlar satın alınmak için çöp,yeni nesiller gelmeden stokları eritmeleri lazım,ekonomi işte.
  203. Aeolian

AMD FX Series 8350 - Intel Core i7 3970X 3.5 GHz 15MB Lga2011 6Çekirdek

ahahaha :D
  204. Aeolian

Uygun Fiyatlı iPhone Lite'ın Görselleri

hata düzeltilmiş ahahaha.sen yapma bari be tolga abi
  205. Aeolian

Uygun Fiyatlı iPhone Lite'ın Görselleri

o boyutlarla nasıl 5 inc ekranı olacak çok merak ettim.Eğer bu yazım hatasıysa iyi gülerim
  206. Aeolian

Lenovo Ideapad Y500 vs Asus S550CM

http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=5390141#!tab=specs
  207. Aeolian

League of Legends 3.9 patch

Spirit Guard Udyr ın bu haftasonu da gelmeyeceği söylendi, LCS turnuvasındaki takımların logoları NA ve EU serverlarında çıkmış olmasına rağmen türkiye server ı hiç sallamıyor bu konuyu.Bununla ilgili ticket attım cevap bekliyorum. 3.10 patch i PBE serverından geri çekildi lucian ve yi rework...
  208. Aeolian

Avea 5G'de Öncü Olacak

Daha doğru dürüst konuşamıyoruz neyden bahsediyorlar iyi güldüm ha gece gece. İyice politikaya döktüler işi maşallah
  209. Aeolian

geldi skillerinin harcadığı mana azaltıldı
  210. Aeolian

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Taglar beni benden aldı
  211. Aeolian

Spirit Guard Udyr bu cuma çıkmayacak.En erken cumartesi çıkmasını bekleyebilirsiniz
  212. Aeolian

summoner icons şu anda westte alınabilir durumda
  213. Aeolian

Google mühendisi Microsoft'un açıklarını ifşa ediyor

o 4 yıllık açık denilen şey doğru düzgün birşey değil de, ben olsam ben de aynısını yapardım bayağı da zevk alırdım bundan madem kodlar kapalı bu adamlar bu açıkları buluyorsa sorun microsoftun ta kendisindedir.Seneler geçmiş hala bir yığın açık ile uğraşan microsoftun karizmasını çizmek hem...
  214. Aeolian

burada detaylarını görebileceğiniz 3.9 patchi çıktı. spirit guard udyr bir - iki gün içerisinde mağazaya eklenmiş olacak ayrıca store da gördüğünüz sihirdar simgeleri bölümünde LCS de boy gösteren takımların logoları yer alacak hatırladığım kadarı ile 250 rp idi.yeni champion lucian 3.10 patchi...
  215. Aeolian

Yazılımcı için notebook önerisi

Senin istediğin özellikler için herhangi bir orta seviye dizüstü zaten iş görür 2.5 senelik notebookum bile visual studio,autocad gibi programlarda tık demeden çalışıyor hatta ssd kullandığım için önerilen dizüstülerin hepsinden hızlı bile olabilirim. Arkadaşlar oyun da oynayabilirim dediğin...
  216. Aeolian

AMD Catalyst 13.1 güncelleme sorunu

Ha bir de normal driverları değil de beta driverları dene bazen normallerden daha çok iş görüyorlar bazı sorunlarımı da betaları yükleyerek çözmüştüm
  217. Aeolian

AMD Catalyst 13.1 güncelleme sorunu

Bende de benzer bir sorun vardı format attığım halde yapıyordu 5-10 kere format attım herhalde,sonra bilgilerimi aktarmaya çalıştığım hdd de virüs çıktı sende de aynı problem olabilir
  218. Aeolian

Gazi makine mühendisliği mi yazayım, bir sene daha mı hazırlanayım?

gazi makine 39 bin mi olmuş vay anasını
  219. Aeolian

Yasal Müzik ve Film

Diziler şöyle oluyor açıklayayım.dizilerin çalışma prensibi reklamlardır, reklamlar göründüğü sürece kanal açısından hiçbir problem oluşturmaz bu yüzden çoğu kanal yayınlarını internete de koyarlar, lakin kanalın kendi sitesi dışındaki siteler yasal değillerdir kanal izlenme miktarını takip...
  220. Aeolian

LoL - Repack Kill Movie - LR

ryze jungle oynuyorsun galiba 42. dakikada 60cs kastığına göre
  221. Aeolian

Windows 8.1 Preview Çıktı

Bir yükleyemeyen benim galiba bu güncelleme bilgisayarına uygulanabilir değil diyor.
  222. Aeolian

C++ Programlama Yardım

sen arkadaşın yazdıklarını bir daha oku istersen
  223. Aeolian

HTC one hakkında ufak iki soru

Ben ise şöyle cevaplayayım amiral gemisi olarak tanımlanan bir telefondan bahsediyorsun ve şu anda s3 ne ise aynısı htc one içinde olacak.s3 ne zaman çıktı bilmiyorum ama geçen sürede durumu bu.s2 için ise durum bu. kendin kıyasla şu anda s2 hala alınabilir seviyede bir telefon olduğuna göre htc...
  224. Aeolian

YurtDışından hediye gelecek laptop

Kargo firmasına da dikkat etsin gümrüğe verdiğinizden fazlasını kargoya verebilirsiniz. Yanında getirmenin de sınırı yok benim bildiğim ağırlık sınırını aşmadığınız sürece sıkıntı çıkmaz
  225. Aeolian

Lenovo Y510p

Önceki y500 modeli ekim gibi piyasaya çıkıp şubat ayında gelmişti. bildiğim kadarıyla şu anda sadece vatanda var. onun da talep yüzünden geldiğini düşünüyorum. Eğer talep fazla olursa gelir bence. işlemcilerin yeni piyasaya çıkmış olması süreci uzatabilir. Fiyat olarak da Lenovo'nun fiyat...
  226. Aeolian

Satılık Teknosa Hediye Çeki 350TL değerinde

niye kastın hacım o kadar :D 350 ile 200ün farkını bulmak için.
  227. Aeolian

Lenovo Y510p

Çıkalı bayağı olmasına rağmen sdn de daha haberi yapılmamış notebook. Buradan bakabilirsiniz.
  228. Aeolian

Telefon Kılıflarına Yılda 600 Milyon TL!

Adam bildiğin boş verin kılıfı falan, kılıf korumuyor sigorta yaptırın kafanız rahat olsun demiş. Alttan ne güzel reklam yapılıyor ha
  229. Aeolian

Deviantart profili olan grafikçi arkadaşlar

bu benim abiminki çok fazla resim eklemiyor zaten yarısı ortaokul lise çizimleri. güzel sanatlar mezunu olduğu için çok arkadaşının var onlarınkini de ulaşabilirsem paylaşırım. hatta hiç gerek yokmuş watchers'lardan bakabilirsiniz bazıları dumlupınar üniversitesinden arkadaşları hepsinin farklı...
  230. Aeolian

Dünyanın en zor bulmacası

Üye olmayanların yorumlar epic olmuş yalnız. Bırak Hangisinin ne olduğunu adamlar sırayı bile bulmuşlar ortada sıra bile yokken
  231. Aeolian

Mükemmel frikik organizasyonu, mükemmel gol!

Havadaki topa öyle bir vole vurmak gerçekten harika bir görüntü oluşturmuş.
  232. Aeolian

Lenovo y500 slı notebook modelleri

bu bilgisayarla ilgili forumlarda sayfalarca yorum var bir sürü kullanıcı var. böyle bir şey olmadığını ve memnun olduklarını söylüyorlar ayrıca bildiğim kadarı ile kasaları aynı ,ekran kartını alınıp sonradan da takılabiliyor. doğru bir bilgi olduğunu hiç zannetmiyorum
  233. Aeolian

LoL Dereceli Takım Kuruldu!

abi bu takım kurulmamış mıydı daha önce. west'teki hesabımı Türkiye'ye geçirdim arkadaşlarla birlikte turnuvalara katılmak için ben de geleyim takıma belki eğlenceli şeyler olur.
  234. Aeolian

C ödevim var yardımcı olur musunuz ?

Türkçe de çok kullanılan güzel bir cümle var.az ye de ile başlıyor.
  235. Aeolian

C ödevim var yardımcı olur musunuz ?

nasıl bir yardım bekliyorsun
  236. Aeolian

Fibonacci Serisi ?

ne demek işine yaradığına sevindim. kod yazılmasına karşıyım ama az süre kaldı deyince senin kodlarla az oynadım ben de. sen yine de bak kodları anlamaya çalış.
  237. Aeolian

Fibonacci Serisi ?

android3 ben deneyemiyorum ama bunun çalışması lazım#include<stdio.h> #include<string.h> int main(){ char D[100]="b", B[100]="a"; char C[100]=""; char A[100]=""; &#12288; for(int i=0;i<7;i++){ strcpy(A,B); strcpy(C,strcat(B,D)); strcpy(D,A)...
  238. Aeolian

Fibonacci Serisi ?

ilkine b ikinciye a atayacaksın. bundan sonra sayılar ondan önceki son ikisini toplayarak gidecek. string biliyorsun inşallah? 1-2 satırlık kod ekleyeceksin sadece internetten string toplamayı arat halledersin sen bunu yaptıysan
  239. Aeolian

Altyazı Programı ( Konuşma Sürelerini Saptama)

kolay gelsin birader zor işe kalkışmışsın, inşallah güzel bir çalışma olur. Hangi dizi anime vb. çeviriyorsun şu anda ?
  240. Aeolian

Oyun sistemi için hangi ekran kartı?

İkisi de benzer performansa sahip üst seviye ekran kartları ikisinde de pişman olacağını sanmıyorum. Ama bana sorarsan gtx670 al ben hala driver, güç tüketimi ve ısınma konusunda nvidia'nın önde olduğunu düşünüyorum. Amd f/p olarak öndedir aynı fiyata daha fazla performans sunar. Seçim senin...
  241. Aeolian

SMS Fiyatları Ucuzladı

Çok kaliteli haber hazırlamışsınız hiçbirşey anlaşılmıyor,geçmişten örnek verelim derken haberi yazmayı unutmuşsunuz. burası ve anasayfada ortalık pazar yerine dönmüş - - - Mesaj Güncellendi - - - Gerekten çok kaliteli haber hazırlamışsınız, geçmişten örnek vereyim derken haberi yazmayı...
  242. Aeolian

Diji Hukuk - Twitter Tutuklamaları

Sesleri ayarlayan kişi çekim sırasında kör oldu herhalde.Hadi bizi geçtim orada konuşan insanlara ayıp..
  243. Aeolian

NFS Most Wanted 2 kasıyor

bende de bilgisayar var işte ekran kartı var işlemcisi falan var, bende de kasıyor :(
  244. Aeolian

EkranKartı Ve DX11 Den anlayanlar!

ekran kartının modelini bir google a yaz bakalım directx kaçı destekliyormuş
  245. Aeolian

Laptop Öneriniz ?

maden intel işlemcili alacaksın yeni işlemcileri de bekle bütçen de yüksek yeni işlemcili alırsın
  246. Aeolian

LG'nin gecikme sorunu çözülüyor mu?

Qualcommun en güçlü işlemcisi s4 pro? videoyu ne zaman çektiniz 5 ay önce mi?
  247. Aeolian

3. çocuğa aylık 400 TL teşvik

Tabi çoğalsın insanoğlu.. çoğalın çoğalın dünya üzerinde yeterince insan yok hala.Çoğalarak mahvediyoruz dünyayı ama olsun dünyadaki devlet ekonomileri çökmesin.Hatta çoğalamıyorsak üst sınırı 50 yaş yapalım masraf yapmasınlar.Genç nüfus olsun verimli insanlar kalsın büyüsün dünya...
  248. Aeolian

2500 Liraya Oyun Bilgisayarı

bulduklarından oyun bilgisayarı olmaz ekran kartları kötü sana burada öneri sunarlar
  249. Aeolian

Yeni 2013 Renault Symbol

arabanın çözünürlüğü ile oynamışlar :D
  250. Aeolian

Hangi Kasa Daha İyi ?

hangi işlemci daha iyi diye sorsaydın daha kolay olurdu :)
  251. Aeolian

İnternet kotanız artık size yetecek ! Kotanızın daha az gitmesini sağlayın.

gelir sağlamasını gelişmesini istediğiniz sitelerde kullanmayın bunları.mesela ben sdn ye girerken adblock u kapatıyorum,reklamın görüntülenme sayısı artsın diye
  252. Aeolian

Laptop Alacağım SDN Forum Fikrini Almak İstedim

asusu alacaksan k serisi değil de n serisi almanı öneririm daha başarılılar.n56vz çok ünlü modellerindendir
  253. Aeolian

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

playstation olmuş 4 hala konuya cevap yazan var
  254. Aeolian

Ttnete Elveda

internet ile ilgili sorun yaşıyor muydun ttnette kesilme falan?
  255. Aeolian

SDN Forum Teması Yenilendi!

Gerçekten güzel olmuş elinize sağlık,lazımdı böyle bir yenilik. Bende de bir yavaşlama söz konusu ama çerezlerdendir diye düşünüyorum,temizleyip tekrar deneyeceğim.
  256. Aeolian

Başlangıç Resmini değiştirelim ( Bootanimation ) - Sürekli Güncel

yok mu şöyle 540x960 atrix e koyalım :)
  257. Aeolian

Gökmen Özdenak'ın fıkrasına kimse gülmeyince...

yarısında kesseymiş daha komikmiş :D
  258. Aeolian

5000-6000 Ll lik Toplama önerisi

linkler harbiden çok kaliteli olmuş yalnız
  259. Aeolian

5000-6000 Ll lik Toplama önerisi

5-6 bin tl bence gereksiz.3 bin lik şimdi 3binlik 2 sene sonra alırsan daha karlı çıkarsın emin ol hatta eski bilgisayarı satıp daha bile fazla para harcayabilirsin
  260. Aeolian

Asus i5 işlemci laptop ısınma sorunu

Önce dedikleri gibi format atmadıysan format atta,sonra donanımla uğraşmaya başlarsın.
  261. Aeolian

Senin Tüm Şekerlerini Yedik Biz

http://forum.shiftdelete.net/komik-video/296206-senin-tum-sekerlerini-yedik-biz.html
  262. Aeolian

K53SV Fan Sorunu

ne kadar süredir kullandığını ve işletim sistemini öğrenebilir miyim,?
  263. Aeolian

Survey Siteleri

survey diyince aklıma fizik kitabı geldi allahtan o değilmiş :). survey siteleri nedir biraz açar mısınız ben hiç denk gelmedim
  264. Aeolian

Yazım yanlışlarını öğren ..Yandex

Biraz az kelime var bir bakayım derken bitti hemen.İleride daha büyük bir arşiv olacak.Güzel ve yaratıcı bir çalışma tebrik ederim yandex'i.
  265. Aeolian

Ekran kartı tavsiyesi lütfen

PSU yetiyorsa alabilirsin sıkıntı olacağını sanmıyorum
  266. Aeolian

Ekran kartı tavsiyesi lütfen

Ekran kartının sistem ile pek bir alakası yok aslında.sistemi değiştirsen de kullanabileceğin bir parça.Eğer sistemi değiştirecek isen zaten alacaksın ha şimdi almışsın ha sistemi değiştirecekken almışsın çok fark etmez .eğer sistemi değiştirmeyi düşünmüyorsan da her türlü iş görür belki çok...
  267. Aeolian

Şahan Imdb'de Çakıldı

Ben mi göremiyorum yoksa listeden mi kaldırılmış?
  268. Aeolian

Catalyst Control Center yükleyemiyorum

Evet sorunumu anlatayım.Geçenlerde gelen 13.1 sürümünü güncelleme ile yükledim.Sonra ccc yi açıp baktığımda hala 12.11 de görünüyordu,bir gariplik var diyip bir daha yüklemeye çalıştım yine aynı. Sonra siteden indirip kurmayı denedim driver yüklendi yazıyordu ama kayıtlara baktığıda bütün...
  269. Aeolian

Şahan Imdb'de Çakıldı

Evet sonunda filmimiz sonuncu olmuş. inci sözlüğün azimli çalışması ve bizlerin yardımı ile hayırlı uğurlu olsun.
  270. Aeolian

Selam!

Hoşgeldin o zaman :) ben de eskişehirdeyim okul dolayısıyla
  271. Aeolian

Selam!

Bu saatte :D
  272. Aeolian

Bomba soru: Windows 8 Pro ne kadar yer kaplıyor?

e abi basit işler yapacaksam ne yapayım ben intel işlemciyi,directx desteğini,windowsu?çok daha düşük maliyete hallederim zaten ben onları.çok saçma bence.Benim hayalim yakın zamanda intelin dahili grafik işlemcisinin ortalama bir ekran kartına yaklaşması ve fansız bir tablet ile artık dizüstü...
  273. Aeolian

Bomba soru: Windows 8 Pro ne kadar yer kaplıyor?

İsterse hafızası 1 tb olsun.45 gb işletim sistemi için ayırılır mı? 20 gb kapladığı için hala windowsa kötü bakıyorum 45 gb nedir allah aşkına.Bunca yıllık tecrübeli bir firma hala hafifletmeyi başaramadı ya bir işletim sistemini .bir linux dağıtımlarına bakıyorum bir windowsa bakıyorum...
  274. Aeolian

İlk 5 Filminiz Hangisi?

1.Ratatouille 2.How To Train Your Dragon 3.Kung Fu Panda Series 4.Cars Series 5.South Park: Bigger Longer & Uncut olarak ta animasyon listem var.Animasyon filmleri de normal filmlerden daha çok severim. 1.21(Blackjack) 2.Yes Man 3.The Truman Show 4.Home Alone Series 5.The Pink Panther Series Bu...
  275. Aeolian

İlk 5 Filminiz Hangisi?

1.A Beautiful Mind 2.Forrest Gump 3.The Shawshank Redemption 4.The Prestige 5.The Pursuit of Happyness biyografi tarzı filmler her zaman hoşuma gitmiştir.
  276. Aeolian

Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 100 Film

Akıl oyunlarını görmedim mi bana mı öyle geldi?Ayrıca bazı film isimlerin türkçe çevirilerini görünce bayağı güldüm.
  277. Aeolian

200 tl bütçe oyun leptop u

arkadaşım sen ekran kartı araştırmak yerine bütçene göre laptop araştırırsan daha iyi olur.Biraz araştırdığın zaman çoğu notebookta benzer performanslı ekran kartları göreceksin zaten çok oynamazlar.asusun n56vz yi öneririm sana.olmadı lenovo y580 veya msilardan birini seçebilirsin.monsterlara...
  278. Aeolian

Bilgisayarım sata 3 destekliyor mu?

iops değerleri düşük puanlar da düşük ne kadara aldın o ssdyi keşke vertex 4 alsaydın.ama hayırlı olsun güle güle kullan
  279. Aeolian

Bu Sistemler İçin Değerli Yorumlarınız?

oyunları yüksek ayarda oynamak istiyorsan paranı ekran kartına harcaman gerekiyor.eğer bütçe zorlayacaksa işlemci ve anakarttan kısabilirsin ve 7850 yerine 6850 alabilirsin. ekran kartı...
  280. Aeolian

Bu Sistemler İçin Değerli Yorumlarınız?

hiç bir parça aynı değil neredeyse ikisini de mi alacaksın yoksa birini mi?eğer bir tane alacaksan üsttekinin ekran kartını alttakine koy onu al.psu ya da dikkat et 80+ olmasına ekran kartın iyi güç tüketir sorun yaşatmasın.
  281. Aeolian

Lenovo g580 ölü pikselcikler

belki tamamen ölü değillerdir bunun için bazı programlar var belki canlandırabilirsin
  282. Aeolian

Windows 8 Mesajlaşma

windows sorular kısmında var bu sıkıntı ,uygulamayı kaldırıp baştan yükleyin sorun çözülüyor.bende de vardı aynı sıkıntı.
  283. Aeolian

Samsung Galaxy S4'ün İlk Test Sonucu!

ortadaki daha iyi
  284. Aeolian

Bu soruyu çözene 1 milyon TL verecek

Bill Gates'e soru yollamış ahah adamların işi gücü yok bak bu adam soru yollamış hadi çözmeye çalışalım diyecekler :D
  285. Aeolian

iPhone 4s veya iPhone 5

5 in çok ince ve hafif olmasından dolayı yamulma haberleri vardı ona dikkat et biraz araştır istersen
  286. Aeolian

Kendi uydu fırlatma sistemimiz geliyor

Ohoo işi nerelere çekmişsiniz helal olsun.Arkadaş kendimiz yaptık söz öbeğine takılmış ve yorumunu yapmış nerelere getirmişsiniz,tamam bu güzel bir başlangıç bakan kendi de belirtmiş daha bebek seviyesinde diye ama arkadaş ta haklı kendimiz yaptık biraz ağır olmuş.Hani firmaların reklam...
  287. Aeolian

Facebook'tan bedava konuşmak ister misiniz?

Valla zor arkadaşım o işler ücretli de olsa ücretsiz de olsa çok zorlarlar ödememek için.Aha google örneği
  288. Aeolian

Facebook'tan bedava konuşmak ister misiniz?

ücretsiz bir servisin vergisi?
  289. Aeolian

Heavy metal cat

iddiaya girerim bu videoyu youtube'a koyan kişi ya kendisi ya da tanıdığıdır.
  290. Aeolian

Harvard Universitesinde hız testi . ( içiniz gidebilir dikkat )

bizim evde internet okuldakinden daha iyi,amma fakir okulum var ya.
  291. Aeolian

Elektrikten anlayan var mı ?

o 750w psu nun kaldırma kapasitesidir,enerji harcayan parçaları değiştirmediğin sürece aynı elektrik sarfiyatı gerçekleşir
  292. Aeolian

Önerebileceğiniz ekran kartı...

gtx670
  293. Aeolian

533 liralık İntel i5 3750k mi 291 liralık AMD A10 5800K mı Cevap İçerde

bir apu ile ekran kartı ile kullanılması beklenen bir işlemcinin karşılaştırılması komik olmuş.her zaman olduğu gibi amd f/p olarak öndedir hatta standart bir kullanıcının ihtiyaçlarını tümü ile karşılar, zaten buna yönelik ürünler çıkartan bir firma.İş extreme seviyelere gelince hala intelin...
  294. Aeolian

Windows Phone 8 için İlk Güncelleme

google translate ile türkçeye çevrilmiş gibi haber yapılmış durumda...
  295. Aeolian

Windows 8 Kullandığınız Uygulamalar

3-5 tane uygulama var zaten