Arama sonuçlarınız

1. Y

Iphone 7 mi yoksa Sony Xperia XZ1 mi?

O zaman iPhone almanız zannımca daha mantıklı bir karar.
  2. Y

Iphone 7 mi yoksa Sony Xperia XZ1 mi?

Beklentilerin neler? Oyun mu oynamak istiyorsun daha çok yoksa sosyal medya mı daha çok zamanını alacak bu tarz şeylerden bahsedersen daha iyi yardım alabilirsin.
  3. Y

Chromeden Daha Hızlı Tarayici : Maxthon!

Saniyelerce daha hızlı, binlerce eklenti daha az..
  4. Y

Steam yılbaşı indirimlerinden hangi oyunları aldınız?

Don't Starve LIMBO Left 4 Dead 2 Max Payne 3 Dishonored
  5. Y

AirTies Air 5453 Modem Kurulumu

hocam hallettim teşekkür ederim. benim internet bağlantım vdsl imiş ama aldığım ürün sadece adsl destekliyormuş değiştirdim sorun kalmadı. hocam wifi- etherhet ve adsl ışığı yanıyordu ama adsl yanıp sönüyordu ama sıkıntı farklıymış bendeki.
  6. Y

AirTies Air 5453 Modem Kurulumu

Merhaba arkadaşlar AirTies markasının Air 5453 modelini bugün aldım 299 liraya. İçinde modem ve access point var. access point'i kurdum fakat modemi kuramadım. yani kablolarını taktım hızlı kurulum dosyasındakileri yapmama rağmen internete bağlanamadım. access de sıkıntı yok fakat modemi...
  7. Y

İnternet Hastalıklar Sözlüğü- 3

İnternetin hastası değiliz bizler, lakin SDN'ye bağımlıyız.
  8. Y

Asus N56VZ ile Takas edilir mi bu pc?

Merhaba arkadaşlar. Ilk ilanda bulunan bilgisayar benim. Diğer ilan ise takas teklif eden arkadaşa ait. Sizce takas etmeli miyim? Alacağım performans hakkında da bilgilendirme yaparsanız minnettar olurum. Benim bilgisayarım: http://www.sahibinden.c...howViewPreferences=true...
  9. Y

Pis Nazi!

16 yaşındasın ve 7 yıldır araştırma yapıyorsun. İlginç...
  10. Y

Sitemiz hacklenmedi!

O kadar beklemeye olmadı bence. - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu daha güzel, eline sağlık.
  11. Y

Film Gibi League of Legends Videosu

Çok güzel olmuş. Riot Games ekibi animasyon işini çok iyi yapıyor gerçekten.
  12. Y

Windows 8.1 "Blaze" Theme

Ben kullanmaya başladım ve gayet de güzel, tavsiye ederim. "Blaze", "Blaze 2" & "Blaze 3" for Windows 8 & Windows 8.1 (X86)32 bit & (X64)64 bit Systems. Try It Now...... P.S. Windows 8 users : for the start menu use Stardock "Start8" OR "StartIsBack" whatever you like and see the changes...
  13. Y

Dolandırıldım Ne yapmam Gerek?

Geçmiş olsun usta
  14. Y

Sivasspor 2-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 12 Nisan 2014 Cumartesi

Tebrikler Sivasspor, tebrikler Roberto Carlos. Bunu ilk defa yapmıyorsun.
  15. Y

Coca Cola isim değiştirdi Koka Kola oldu!

Ne kadar yanlış bir stratejidir bu.
  16. Y

Mansur Yavaş: Oyumuzu çaldırmayacağız!

Ankara'yı alırsan çaldır beni.
  17. Y

YouTube Yeniden Kapanabilir!

Engellensin.
  18. Y

F5 Haber Saçmalığı

f5 haber yok abi ortalarda :D
  19. Y

F5 Haber Saçmalığı

abi illa bir haber şeysi koymak mı lazım? önceden var mıydı?
  20. Y

F5 Haber Saçmalığı

Merhaba arkadaşlar, Son zamanlarda gördüğüm sağ tarafta bulunan F5 spor haberleri bölümü çok gereksiz olmuş. SDN para kazanmak için bu yola başvurması çok kötü oldu diye düşünüyorum. Üstelik sıkıntı bu değil sadece, haberleri de yalan haber. Fanatik gibi Fotomaç gibi, gördüğüm haber 2 saat...
  21. Y

En iyi Online Müzik Dinleme Siteleri

soundcloud ve fizy.
  22. Y

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Kaptan Phillips.
  23. Y

Twitter'da Yeni Tasarıma Geçiş Tamamlandı

Tek kelime ile berbat.
  24. Y

Lescott'ta sona doğru!

Yahu 31 yaşında adam getireceğine git altyapıları araştır 18 yaşında getir kendi Lescott'unu kendin yap.
  25. Y

Berkin Bozdoğan, SDN Genel Yayın Yönetmeni oldu!

Eğlenceli biri, hoş geldin :)
  26. Y

Ronaldinho, kulübünde kaldı!

27. Y

"Galatasaray etik dışı davrandı"

Melo'yu unutmuşum pardon.
  28. Y

DiziMag açıldı!

Sakıncası yoksa açılan konunun linkini alabilir miyim?
  29. Y

Sıkıntıda burda zaten. Hiçbir şey yapmıyorsunuz. Boş gelip boş gitmek değimini sanırım vizyonunuza eklediniz. Sahasında Avrupa devlerini ağırlıyor diyorlar köpek gelse o sahada yürümez.
  30. Y

DiziMag açıldı!

S.A. Arkadaşlar son günlerin en çok konuşulan konularından biri olan DiziMag'in kapatılması konusu medya da oldukça geniş bir yer bulmuştu. DiziMag editör ve moderatörleri tarafından dizimagg.com kuruldu ve twitter hesaplarından yapılan açıklamalara göre yollarına kaldıkları yerden devam...
  31. Y

Neyi etik yaptılar ki?
  32. Y

İnternetten download caiz mi?

Önemli değil abicim. Haklısın nedeninde sonuna kadar.
  33. Y

İnternetten download caiz mi?

Bayılıyorlar ölümün olduğunu unutturup insanları cehenneme sürüklemeye.
  34. Y

Hızlı Yaşayıp Genç Ölmek İsteyenler

Biri ölecek diye izledim bi tırt olmadı ki.
  35. Y

Birii Sevmeyi Seni Silmeyi Yapamadım Ben

Beni alıp götüren bir şarkı oldu son bir kaç gündür.. http://www.youtube.com/watch?v=oUcoUu3cdnQ
  36. Y

DiziMag Alternatifleri

Harika-Dizi kaliteli bir platform.
  37. Y

Apple ve Microsoft Birleşir mi?

Herşeyiyle çok farklı sistemler. Fakat ben bu birleşmenin olabileceği kanısındayım.
  38. Y

Galatasaray - Juventus | Şampiyonlar Ligi B Grubu Erteleme Maçı Hangi Kanalda?

Spikerler hakeme bi sövmedi.
  39. Y

Okumak istemiyorum

Nasıl istiyorsan öyle yap. Pişman olsan bile. Hayat sana tecrübeleri de yaşatacak öyle veya böyle. Sistem mağduru olma.
  40. Y

2013 Yılında Çıkmış Beğendiğiniz Filmler

Şu ana kadar Hükümet Kadın 2 ve Kelebeğin Rüyası.
  41. Y

Yılmaz Vural'ın yeni durağı İngiltere mi?

Yılmaz Vural'a güveniyorum.
  42. Y

Facebook Messenger Windows Bitiyor mu?

Gereksizdi zaten, iyi olmuş.
  43. Y

Trabzonspor'dan Türkiye rekoru!

Türkiyenin reklamı olmasa gram sevinmem.
  44. Y

SuperKarga.Com, SDN Çatısı Altında!

Farklı fikirlerin öncülüğünü yapmaya devam.
  45. Y

Doğum Günün Kutlu Olsun AliA!

Doğum günün kutlu olsun.
  46. Y

Kurban Bayramı Mesajları - Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Hayırlı bayramlar..
  47. Y

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=dVZ0M9-mq1w
  48. Y

FIFA 14'te İkinci Haftanın Golleri

Hay maşallah be.Hepsi birbirinden güzel.
  49. Y

Söyle Rahatla

Adalet mülkün temelidir.
  50. Y

GM Discovery mi alayım S3 mü?

Discovery almanı tavsiye ederim. Fiyat performans bakımından en iyisi o.
  51. Y

LibreOffice 4.1.3 RC 1

Programı kullanmıyorum fakat eski sürümüne göre görsel olarak çok fazla değişiklik olmuş.Beğendim ben o açıdan.
  52. Y

Dropbox 2.4.2

Dropbox, bir paylaşım ağı programıdır. İşlevi, isteğe bağlı olarak her kullanıcıya ücretsiz 2 gb'a kadar veri saklama alanı verir. Bunun haricinde kullanıcı çevrimiçi olunduğu süre içerisinde arkadaş ağı listesindekiler ile sınırsız ebatta dosyayı paylaşabilir. Torrent gibi paylaşımı...
  53. Y

LibreOffice 4.1.3 RC 1

Evet.
  54. Y

LibreOffice 4.1.3 RC 1

LibreOffice çağdaş bir ofis yazılımından beklenen özellikleri sağlayabilen, birbiriyle yakın çalışan uygulamaların toplamıdır. Çoğu uygulama Microsoft Office'in karşılığı gibi görünse de, LibreOffice pek çok artı özellik ve farklılık içeren, özgün bir bir üründür. LibreOffice 4.1.3 RC 1
  55. Y

Galaxy s4 4.3 guncellemesi

4.3 değilde 4.4 beni çok heyecanlandırıyor.
  56. Y

Ne dinliyorsunuz?

Sefa Topsakal - Korkuyorum
  57. Y

Laptop Almayı Düşünüyorum Tavsiyeniz ?

O zaman sana tavsiyem ram en az 6 gb olsun. 4 gb ile birşey yapamazsın fazla. İşlemci ì5 olsa 256 bit 1 gb ekran kartı ve iyi bir soğutucu ile birlikte işini görür.
  58. Y

Bir blog açtım bakar mısınız?

Hikaye anlatır gibi yazmışsın yahu =) bence biraz daha makale okuyup kendini geliştirmelisin. Ardından çok güzel şeyler ortaya çıkacaktır.
  59. Y

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Türkiye'ye Meydan Okudu

Bazen böyle haberler yüksek tansiyona iyi geliyor gerçekten =)
  60. Y

Söyle Rahatla

Mutlu olduğunu varsayıp devam ettim, iki seçenek vardı bende geçmişime veda ettim. Pişman olduğum tek bişey var o da sana güvenerek tüm duygularımı heba ettim.
  61. Y

Windows Phone Sitesi Açtım Desteklerinizi Bekliyorum

Bence şuan tek yapman gereken vBulletin'e geçmen olacak.Foruma üye olup yarışmalara katılacak arkadaşlar için editör çok sıkıntı olabiliyor ve çok zaman harcıyor. Ayrıca vBulletin'de istediğin tarzda daha çok alternatifin olur.
  62. Y

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Zor ölüm 2 ydi galiba =)
  63. Y

Forum Görüntüleme Sorunu

CCleaner programı ile temizlemeyi dene veya tarayıcını silip farklı bir kök dizine kurmayı dene. http://forum.shiftdelete.net/yazilim-haberleri/321868-ccleaner-4-02-4115-a.html
  64. Y

SDN Konu Dışı Kategorisi Açılmıştır

hayırlı olsun
  65. Y

ESET Ve BitDefender Hacklendi.!

O zaman biz virüs programı kullanmayalım.
  66. Y

Türkiye - Hollanda | 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 10. Maç Hangi Kanalda?

Hayırlısı olsun, çok fazla umutlanmayalım. Çok umutlu hayallerin sonu hüsran olursa, tüm Türkiye üzülür.
  67. Y

Kimler candy crush saga oynuyor?

30 da kaldım :P
  68. Y

Estonya 0-2 Türkiye | 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 9. Maç

Bize umut verdiğin için teşekkürler Fatih Terim. Tüm takımı tebrik ediyorum, Allah yüreğinizde ki vatan ve millet aşkını eksik etmesin.
  69. Y

Söyle Rahatla

Kimseye 'seni hiç bırakmayacağım' demedim.. - Beni hiç bırakma dedim.. Çünkü ben içtiğim sigaranın dumanından bile tiksindiği halde onu dudaklarından eksik edemeyen biriyim..
  70. Y

SDN Webrazzi Girişim Ofisi konuğu

Mükemmel bi video olmuş, ellerinize emeğinize sağlık.İyi ki varsınız. http://www.webrazzi.com/2013/10/10/girisim-ofisleri-shiftdelete-ofisi/
  71. Y

Origin yardım.

Şifremi unuttum yönetimi denedin mi?
  72. Y

Galatasaray Liv Hospital 62-64 Fenerbahçe Ülker | Cumhurbaşkanlığı Kupası F.Bahçe'nin

Herkes haddini bilecek.Emir büyük yerden.
  73. Y

Hızlı trenin rengi belli oldu!

5 veya 6 iyidir.
  74. Y

Iphone 5s Mi Samsung Galaxy S4 Mü?

O kadar parayı 5S'e vereceğime S4 alırım.Fiyat performans olarak en iyisi olur bu ikisi arasında.
  75. Y

Yandex Navigasyon Çıktı

Google hangi servisiyle uğraşsın abi adamlara hak vermek lazım ama =) Yandex'in zamanı bol yapıyor =) Şaka bi yana Yandex Google'dan önce bazı şeyleri yaparak çok akıllıca haraket ediyor.Bu anlayış işe devam ederlerse iyi olabilirler.
  76. Y

İlk yerli füzemiz fırlatıldı

Bu füze sadece havaya fırlatılmadı aslında..
  77. Y

Kaan Ayhan, Türk Milli Takımı'nı seçti

Bu karar gerçekten kolay verilecek bir karar değil.Bir tarafta Vatanınız diğer tarafta geleceğiniz.Helal olsun helal.
  78. Y

Yeni çektiklerim. Buyrun :)

Çok güzel olmuş kardeşim.Bu yeteneğini geliştirmelisin.
  79. Y

"Fenerbahçe küme düşebilir"

Fenerbahçe nerede olursa olsun bu taraftarı sonuna kadar arkasında!
  80. Y

İlk Android Cihazınız Hangisi?

HTC Desire HD.
  81. Y

Breaking Bad

Mükkemel demekten başka bir şey gelmiyor insanın içinden.
  82. Y

iOS 7 Mavi Ekran Hatası Verdi!

iOS iyiye gitmiyor.
  83. Y

Bill Gates istenmeyen adam oldu!

Doğru bir karar.Artık daha genç, potansiyeli yüksek insanlar getirilmeli.
  84. Y

ShiftDelete.Net, Ar-Ge Ofisini Açıyor!

Tebrikler SDN Yönetimi ve Ekibi..Çok başarılı işler çıkartıyorlar gine..
  85. Y

2013 Ağustos En iyi Anti-Virusler!

Kaspersky önceden 1.likten inmezdi.Şimdi 1.BitDefender.Bu durumda düşüşte ama tabi ki Kasperksy kalitesi tartışılmaz. Ama rus malı olduğu için açıkçası pek te güvenemiyorum. En iyisi Türk Antivürüs :P
  86. Y

Gençlerbirliği - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | 2013/2014

Başarılar Fenerbahçem.
  87. Y

Ağustos ayındakinden bahsediyorum.
  88. Y

Anti virus programınız çalışıyor mu?

Biri de konu zaten vardı demiyor abi ya =) http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/282484-virus-programinizi-test-edin.html
  89. Y

Kaspersky düşüşe devam ediyor.
  90. Y

Pes 2010-2011-2012-2013 Ekran Kartı Görmeme Sorunu [%100 Çözüldü]

Hortlatacağım ama bu konu malesef PES'in tüm sürümlerinde geçerli.2014'ü kuranlar için bu bilgi faydalı olacaktır.
  91. Y

Merhaba!

Aleyküm Selam, Hoş geldin.
  92. Y

Kendi Elleriyle Sıfırdan Lamborghini Üretti

Mükemmel görünüyor..
  93. Y

İnternet Cafeler için Masaüstü Yönetim Sistemi - MuRKuT Cafe System

Olan bir cafeye denk geldim, oldukça başarılıydı.
  94. Y

Mısır'ı tartışalım mı? (ANKET)

Bu konu bile tartışma çıkardı ki konunun açılması halinde tartışma çıkmaması imkansız. Fakat her görüşten insan olduğunu düşünürsek elbette tartışmaların çıkması doğal, açılmalı.
  95. Y

En Kararlı Tarayıcı Firefox

Acayip kararlı, her sürümde donmayı başarıyor.
  96. Y

200 Milyar lira "duman" oldu

İçen sigara 10 lirada olsa içer 15 lira da.İstersen hepsi vergi olsun.İçen adam vergiye mi bakıyor tütüne mi =)
  97. Y

Selamun Aleyküm

Aleyküm Selam hoş geldin.
  98. Y

Forum yarışmasında sende SDN Foruma Oy Ver..

İlk 5 uluslararası yarışmalara katılma hakkı kazanacağı yazıyor, ayrıca frmtr anasayfasında bulunuyor.Buna göre tutulabilir bir platform olabilir. Bu arada konudan sonra %4'lük bir artış oldu, Hepinizden Allah razı olsun. IP değiştirerek oy vermeyelim, hakkımız neyse onu alalım.
  99. Y

Konuyu açtıktan sonra %1'lik bir artış sağlandı..Konuyu herkes görünce eminim artacaktır.. Troy Ana sayfamızda olursa eminim %12-13 ü bulacaktır.
  100. Y

frmtr anasayfasında bu anket olunca katılım artıyor. bizde anasayfa haberinde verse %15'i geçeriz.
  101. Y

İlk 5'e girenler uluslar arası yarışmaya katılıyor..Biz ilk 5'e giriyoruz..
  102. Y

Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Forum yarışmasında SDN'mize oy arttırmak için konu açma gereği duydum.. Bu adresten SDN logomuzun altında bulunan "oyla" butonuna basarak oyunuzu verebilirsiniz.
  103. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

ugurturhal halletti saolsun. Diğer yardım eden arkadaşlardan Allah bin kere razı olsun.. Bu konuda daha çok konu açacak gibi duruyor hepinizin yardımına ihtiyacım olacak =)
  104. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

fikirbeyni.blogspot.com hocam
  105. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

Saol hocam. Eleştiri beni her alanda yükselten en büyük unsur oldu bu zamana kadar rahat olabilirsin eleştirirken. Bak o beyin işini ben de az önce düşündüm =) Yalnız {margin: 0px133px;} diye bir kod bulunamadı diyor arayınca.
  106. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

Denedimde hocam belki yanlış yere yapıştırıyorum dur.Ben sana kodu atayım. <div style='clear:both;'/> <div class='span-24'> <div class='menu-secondary-container'> <ul class='menus menu-secondary'> <li><a expr:href='data:blog.homepageUrl'>Ana Sayfa</a></li> <li><a...
  107. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

Verdiğin kaynakta gösterileni yaptım fakat olmadı üstat.
  108. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

Hocam kod olmadı da ben sana SS göndereyim burda belki ben yanlış yere yazıyorumdur.. Burada kodu nere ile nere arasına yazacağım ve en önemlisi ne yazacağım =)
  109. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

Üstat kodu yazsan da yapalım daha HTML yenisiyiz :P
  110. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

Kodu da versen yapalım :blink::tt2:
  111. Y

HTML Menü Sola Kayıyor

Selamun Aleyküm. Bu menüyü nasıl ortalarım? Bir çok kod denedim olmadı malesef.
  112. Y

Yeni Bir Forum Sitesinin Heycanını Başlatıyorum!

Projeyi yabana atmak istemem fakat bu saatten sonra Forum siteleri tutmaz.Biraz daha yaratıcı (bu kelimeyi sevmiyorum fakat farklı da bir alternatif bulamıyorum) olabilirsin.
  113. Y

Beğen Butonu

Beğenmediysen zaten beğenmemişsindir.
  114. Y

Sınırsız mobil internet

Ben kullanıyordum sonra o paket iptal oldu 2 gb kotalıya döndü dediler.Bende iptal etmedim ama 2 gb kota koyuldu bende iptal ettim.
  115. Y

Sınırsız mobil internet

Vodafone'da bi aralar sınırsız internet 9 TL idi.
  116. Y

Fenerbahçe'nin rakibi Arsenal

Allahın izniyle Şampiyonlar Ligi'ne gideriz. Hakkımızda hayırlısı olsun.
  117. Y

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Hayırlı Bayramlar..
  118. Y

Sıcaklık Değerleri Normal mi?

Asus hocam.
  119. Y

NASA hackerı Amerika'ya teslim ediliyor

NASA hackerı Amerika'ya teslim ediliyor Letonya hükümeti NASA'yı ve milyonlarca bilgisayarı etkileyen virüsü yazanlardan olan Dennis Calovskis'i Amerikan hükümetine teslim etmeyi onayladı. Gozi virüsü sayesine NASA'nın bilgisayarlarına sızan, başka milyonlarca bilgisayardan alınan hesap...
  120. Y

Yarım saatte oluyor hocam.
  121. Y

Mustafa Ceceli Okuduğu Ezanla Mest Etti

Allah yolunu daim etsin..
  122. Y

Twitter Mobil Uygulamalarını Güncelledi

Güncellemeden sonra fazla kullanma şansım olmadı fakat güncellemeden önce çekilmez hale gelmişti.Profil remine tam bakıyorum bazıları oluyor bazıları yüklenmiyor ayrıca 5-10 sn telefonun çökmesine neden oluyor.
  123. Y

Emmanuel Emenike Fenerbahçe'de!

Üsluba dikkat edelim kardeşim. Ayrıca hiçbir taraftarın diğer takımların taraftarına/oyuncularına hakaret etme hakkı bulunamaz.
  124. Y

Emmanuel Emenike Fenerbahçe'de!

Hoş geldin evine.Hakkımızda hayırlısı olsun.
  125. Y

Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Arkadaşımın sorusu üzerine bu konuyu açtım..Oyun(Battlefield 3 v.b) oynarken çok ısındığını söyledi ve bana SS gönderdi ve bende size sormak istedim. Bu sıcaklık değerleri normal mi? Değilse ne olması gerekir?
  126. Y

UltraSurf 13.01

UltraSurf 13.01 İnternette gizli bir şekilde anonim bir kişi olarak gezmek için kullanılan Proxy IP'lerine bağlanarak bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizleyen UltraSurf, bu sayede erişime engellenmiş olan tüm sitelere erişmenize de olanak tanıyor. Dünyanın bir çok yerindeki proxy...
  127. Y

AVG AntiVirus Free Edition 2013 Build 3392

AVG AntiVirus Free Edition 2013 Build 3392 AVG Anti-Virus Free Edition daha az yer kaplayan ve bellek kullanımını bir önceki sürüme oranla azaltan yeni sürümüyle karşımızda. Daha hızlı tarama iddiasını daha iyi bir performansla birleştiren yazılım, arayüz tasarımında önemli bir değişiklik...
  128. Y

'Akıllı tuvaletler' saldırıya açık

'Akıllı tuvaletler' saldırıya açık Bir akıllı telefon uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilen tuvaletlerin, uygulamaya sahip herkes tarafından kontrol edilebileceği ifade ediliyor. Japon firması Lixil tarafındn üretilen ve Android işletim sistemine sahip telefonlara kurulan 'My Satis'...
  129. Y

GTA V, 720p Çözünürlüğü Kullanacak

GTA V kesinlikle 1080p ile gelmeli ki oyundan zevk alsın oynayanlar.
  130. Y

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=vemSbgRiS_g
  131. Y

Sdn Halkı Bayramda Napıyorsunuz ?

Memleket yolu bizi bekler..
  132. Y

En yakın arkadaşıma aşık oldum!!!

Benim şah damarımdan yakın olan Allah C. C bana kendine âşık etti.. Senin en yakının o değil, şah damarından yakın olan Allah C. C dür bunu düşün onunla yaşa zaten tüm yakın sandıklarını unutacaksın..
  133. Y

Antivirüs indirmeme engel oluyor?

Farklı tarayıcılarda aynı sıkıntıyı yaşıyormusun?
  134. Y

Android için Vine Güncellendi

Yok aksine felsefeyi çok severim yapalım. Sevmek aslında sevmek değildir, sevilmek te değildir.O zaman sevmek nedir... :D
  135. Y

Hayatı oluruna bırakalım biz üstat =)
  136. Y

Herşey de mantık aramak ta garip değil mi =)
  137. Y

C# ta hareketli resim nasil yapilir?

Aynı yolla koymayı dene olmazsa bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olur.
  138. Y

Football Manager 2014 Ne Zaman Çıkacak?

13 Türkçe geldi, umarım halkımız sağ duyulu davranmıştır da 14'de Türkçe gelir.. Şahsen oynadım ama bişey yapamadım yenildim bitti =)
  139. Y

[Kampanya] Wise Care 365 üç aylık yeni!

Bu programın kullanıcının kolay olmadığını düşünüyorum. Bilgisayarı bir anda mahvedebiliyor.
  140. Y

Troy Caps

öldüm öldüm =)
  141. Y

Asus için Fan Soğutucu Öneri

Hangisinden bahsediyorsun hocam?
  142. Y

ben onu ankara bostancı sandım =) - - - Mesaj Güncellendi - - - Hocam bu nasıl http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook%20Stand%20ve%20Sogutucular/cooler-master-r9-nbc-inev-gp-notepal-infinite-evo--12---17-notebook-sogutucu-(3-port-usb)/productdetails.aspx?I_ID=56734#allImages
  143. Y

istanbulda ki mağazasında yok ki.
  144. Y

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Sol taraftan dışarıya üflüyor benim leptop.Ve bazen oyunlarda çok sıcak oluyor. Bunun için fan soğutucu önerirminiz.Sağlam olursa iyi olur.
  145. Y

Merhabalar

Hoş geldin kardeşim. Spor bölümümüzü gezmeden önce Forum Kurallarını okumalısın.
  146. Y

Söyle Rahatla

Saol abim seninde.. Bugün cami sanki biraz daha doluydu, ölümden korkanlar..
  147. Y

Ultimate Keylogger Free Edition 2.02.62

Orası programa güvenip güvenmemene bağlı.. Hiç bir keylogger programına güven olmaz öyle düşünürsen =)
  148. Y

LockDisk 3.0

LockDisk 3.0 LockDisk, kullanıcıların kendilerine ait her tür veriyi 256 bit şifrelemeyle saklayabilmeleri için birden fazla şifreli sanal sürücü oluşturan güçlü bir şifreleme yazılımıdır. Bu çok güçlü şifreleme sayesinde dosyalarınıza sizden başkası ulaşamaz. Program sizin için sadece...
  149. Y

Dalenryder Passwort Generator 1.7.0.4

Dalenryder Passwort Generator 1.7.0.4 Dalenryder Passwort Generator uygulaması özellikle günümüzde sık sık karşılaştığımız şifre hazırlama durumlarını kolaylaştırmak için hazırlanmış bir şifre üretme uygulaması. Her bir online servis ya da bilgi depolama için bizlerden kullanıcı adları ve...
  150. Y

Ultimate Keylogger Free Edition 2.02.62

Ultimate Keylogger Free Edition 2.02.62 Kurulu olduğu bilgisayarlar üzerinde her türlü tuş vuruşunu, e-posta adresini, sohbetleri ve görüntülenen web sitelerini kayıt altına almak için tasarlanmış güvenilir bir yazılım olan Ultimate Keylogger Free Edition, aynı zamanda oldukça kolay...
  151. Y

Dünyada ilk 10'a girdik

Daha iyileri de olacak inşallah..
  152. Y

Panda Cloud Antivirus Free Edition

2.2.1
  153. Y

Virüs Programı Bildiginiz varmı ?

http://forum.shiftdelete.net/yazilim-kampanyalari/331059-%5Bkampanya%5D-f-secure-anti-virus-2013-1-yil.html
  154. Y

Mercedes Sprinter VIP

Adaşlığın hatrına bi tur verirsin =)
  155. Y

'Maçlar gündüz oynansın'

Gündüz maçından zevk mi alınır =)
  156. Y

Merhaba

Hoş geldin kardeşim.
  157. Y

Virüs programı kalkınca karantine ne oluyor

Onlar etkisiz hale getiriliyor. Yani silsen bile onların herhangi bir zararı olmuyor.
  158. Y

Güncel Antivirüs Test Sonuçları

Yükleyebilirsiniz bana göre.
  159. Y

Sistemin iyi değilse yapar.
  160. Y

kaynak
  161. Y

'Türk hacker'lar Beyaz Saray'a saldırıyor'

'Türk hacker'lar Beyaz Saray'a saldırıyor' ABD’li uzmanlar, Beyaz Saray personelinin siber saldırı altında bulunduğunu ve saldırının arkasında ‘1923Turk-Grup’ adlı bir Türk siber korsan örgütünün olabileceğini açıkladı. ABD başkanlarının evi olarak bilinen Beyaz Saray’da çalışan personelin...
  162. Y

Şenol güneş çizim

Kolu sakat gibi duruyor =))
  163. Y

İntizam-Sahip Çık ( İyi Dinleyin )

Ümmetimiz bir olsun yeter gösterirler tersini!..
  164. Y

SDN - Güvenlik Gündem Değerlendirmesi (30.07.2013) - Videolu Anlatım

:mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=MebRkCBQJqA
  165. Y

Söyle Rahatla

Geldii abi =) http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/331352-sdn-guvenlik-gundem-degerlendirmesi-30-07-2013-videolu-anlatim.html
  166. Y

SDN - Güvenlik Gündem Değerlendirmesi (30.07.2013) - Videolu Anlatım

Selamın Aleyküm Arkadaşlar.. Haberlerin birikmesi ve bölümümüzn sıhhati için kendim acizane fikirlerim ile Güvenlik Gündem Değerlendirmesi hazırlamak istedim..İnşallah beğenirsiniz... (Sesim çok güzel olduğu için çekemeyenler olacaktır :mrgreen::mrgreen:) 1080p izleyiniz...
  167. Y

%100 Gerçek Windows 8 Etkinleştirme

.'nı okuyunuz.
  168. Y

Twitter'da tecavüz tehdidi: İngiltere-Türkiye karşılaştırması

Twitter'da tecavüz tehdidi: İngiltere-Türkiye karşılaştırması Twitter, demokratik bir tartışma platformu olduğu kadar, tehdit ve küfürlerin parmak uçlarından hızla sosyal ortama karıştığı bir mecra haline de geldi. Kimi gözlemcilere göre, yaptırım ve düzenlemelerdeki esneklik, sosyal...
  169. Y

Söyle Rahatla

Sürpriz olsun ama 30 dk dan fazla uzun sürebilir.
  170. Y

Söyle Rahatla

Abi ya =) Abi gece 30 dk ya bir paylaşım yapıcam Güvenlik bölümünde onu izle =)
  171. Y

Söyle Rahatla

Ey Düsman!Adım Mirim Canim çıksa Allah derim Batan güneş tekrar doğar bilirim Yolum Medine kitabım Kuran-ı Kerim
  172. Y

Microsoft Security Essentials 4.3.216.0

Microsoft Security Essentials 4.3.216.0 Microsoft Security Essentials gerçek zamanlı koruması ile ev bilgisayarınız için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenlik sağlamaktadır. Güncellenen sürümünde yazılım güçlenen özellikleri yanında Türkçe dil desteğini de...
  173. Y

SDN Rise of Nations Grubu

Öyle olsun bakalım.
  174. Y

Demek ki bu zamana yetişemedi =)
  175. Y

Mario zamanında çıktığı zaman çok çok iyiydi başarılı olduğu için bu zamanalra geldi. Ama çok çok kaliteli oyunların olduğu bir dönemde bu oyun..zor
  176. Y

Hackerlar laptop ile arabanın sistemini ele geçirdi

Hackerlar laptop ile arabanın sistemini ele geçirdi Bilgisayarlar, banka hesapları, mobil cihazlar bunların hacklenmesi olağan kabul ediliyor ama arabanın hacklenmesi oldukça şaşırtıcı ve korkutucu. Toyota Prius'un ve Ford Escape'in kablosuz bağlantılı bir laptop ile sistemine sızan Charlie...
  177. Y

Steam'de arkadaş nasıl eklenir?

yukarda friends yazıyor oradan ekleyebilirsin. veya oyunda shift + tab diyerek ekleyebilirsin.
  178. Y

Grafikleri pek sarmadı bu oyunun yav.
  179. Y

Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Chrome.
  180. Y

[Kampanya] F-Secure Anti-virüs 2013 1 Yıl!

Bu indirdiğimiz versiyonu da lisanslı gibi koruma sağlıyor mu üstadım?
  181. Y

[Kampanya] F-Secure Anti-virüs 2013 1 Yıl!

Fre si lisansı sürümü kadar etkili mi?
  182. Y

Selamun Aleyküm

Ve Aleyküm Selam kardeşim.Hoş geldin.
  183. Y

Beşiktaşlı futbolcu Müslüman oldu!

Beşiktaşlı futbolcu Müslüman oldu! Takım arkadaşlarıyla Almanya ve Avusturya kampında 4 kez Cuma Namazı'na katılan Brezilyalı futbolcu, İslam dinini benimsedi ve müslüman olmaya karar verdi. Takım arkadaşlarıyla Almanya ve Avusturya kampında 4 kez Cuma Namazı'na katılan Brezilyalı...
  184. Y

Loki Rulez

Estağfurullah abi, ben acizane bakışım. =)
  185. Y

Loki Rulez

Yaşlıları hep düşünürdüm acaba ne düşünürler diye.. Şimdi etrafıma bakıyorum da millet de benim ne düşündüğümü düşünüyor.. Fark ettim ki yaşlılığın yaşı yok, biz de yaşlanmışız..
  186. Y

Loki Rulez

Anlamıyla birlikte, Sagopa Kajmerin kullandığı Mahlaslarından bir tanesidir. Anlamı yeter zaten..
  187. Y

Loki Rulez

LR artık yaşlı çocuktur.. Selametle.
  188. Y

Ben Askere Gidecem!

Hayırlı teskereler üstad. Hayırlısıyla gelirsin inşllah.
  189. Y

SDN Ramazan Sohbetleri - 2013

Evde oruç tutmayı özledim..
  190. Y

Bu araba alınır mı ?

Pahalı gibi geldi bana.
  191. Y

Ulusal Güvenliğe en büyük tehdit USB Bellek mi?

Ulusal Güvenliğe en büyük tehdit USB Bellek mi? Uluslararası casuslukta basit bir USB bellek ile ülkeler büyük sıkıntıya sokabilir İran nükleer tesislerine operasyon USB bellek ile gerçekleştirilmişti. Snowden krizinde ise NSA'deki bilgileri almasını sağlayan yine basit bir USB bellek ile...
  192. Y

İntizam-Sahip Çık ( İyi Dinleyin )

http://www.youtube.com/watch?v=ywDG56O-iDk
  193. Y

Torrent Sitesi Yaptırmak istiyorum

Paran ziyan olur kardeşim.
  194. Y

SafeIP 2.0.0.2035

SafeIP 2.0.0.2035 SafeIP internet üzerinde gezerken IP adresi gizleme konusunda size yardımcı olacak kolay kullanımlı ve çoklu dil desteğine sahip bir güvenlik programıdır. Bu araç yardımıyla anonim şekilde gezinmek ve belirli web siteleri için erişim engellemesini kaldırabilirsiniz...
  195. Y

Dolandırıcıların yeni yöntemi!

Dolandırıcıların yeni yöntemi! İnternet kullanıcıları dikkat! Dolandırıcılar, internet üzerinden geliştirdikleri yeni yöntemle vatandaştan yaklaşık 100 avro euro talep ediyor. İŞTE O YÖNTEM Bilgisayarınıza bir virüs bulaştırarak yapılan dolandırıcılık yöntemi şöyle işliyor: İnternet...
  196. Y

Virüs Programı Önerisi

Bir tek önerimi olacak, kendini dahi koruyamayan güvenlik yazılımları kullanma.
  197. Y

Beşiktaş'ın yeni stadının ismi belli oldu!

Evet para olmayınca mecbur işin içinden çıkılması lazım. Sponsorlukların amacı aslında sadece maddi gelir değil, maddi anlamda destekten çok reklam amacı gözetiyor.
  198. Y

Tribün isminden bahsetmiyorum.
  199. Y

Apple Hala Toparlayamadı

Sen elmaya hormon at sonra da elmam neden satılmadı :P
  200. Y

İlerde Vodafone'lu olmayanlar stadyuma da alınması.Malum sponspor desteği şart. İnşallah Fenerbahçemiz böyle bir işin altına girmez..
  201. Y

Panda Cloud Cleaner 1.0.50

Panda Cloud Cleaner 1.0.50 Panda Cloud Cleaner, bilgisayarınıza zarar verebilecek yazılımları ve virüsleri gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde çevrimiçi olarak tarayan ven temizleyen kolay kullanımlı bir antivirüs programıdır. Panda Cloud Cleaner sayesinde geleneksel virüs programlarının...
  202. Y

"Hacker değil ödül avcısıyım"

"Hacker değil ödül avcısıyım" Elma'yı çürüten Türk yazılımcı Habertürk'e konuştu Apple'ın 13 güvenlik açığını bulan 25 yaşındaki Türk yazılımcı İbrahim Baliç, "Hacker değilim, ödül avcısıyım. Yazılımlardaki birden çok açığı bulup iyi niyetli olarak karşı tarafı bildiren mesajı atıp onları...
  203. Y

SDN İstanbul İftar Buluşması (2013)

Konu benim olmasına rağmen sizlerden özür dileyerek katılamayacağımı belirtmek isterim. Nedeni aile içinde yaşanan bir takım özel sıkıntılar..
  204. Y

Cicişler'in sinema filmi: Şipşak Anadolu

Artık dinimiz ile de gülmeyi ve güldürmeyi çok iyi beceriyorlar. Zallami nedir Allah aşkına.
  205. Y

Herkese merhabalar

Hoş geldin kardeşim. Tam adresine gelmişsin.
  206. Y

Hz. Fatıma'ya çirkin iftira

Buraya aslında çok güzel şeyler yazılır ama susmak onlara en iyi cevap olur diye
  207. Y

Milyonlarca SIM kartı 'saldırıya açık'

Milyonlarca SIM kartı 'saldırıya açık' Bir teknoloji güvenliği uzmanına göre telefonlara takılan SIM (Abone Kimlik Modülü) kartlarındaki bir tasarım hatası milyonlarca kullanıcıyı gözetlenme ve hırsızlık tehlikesiyle karşı karşıya bırakıyor. Karsten Nohl, SIM kartlarına bir mesaj...
  208. Y

Facebook'ta dolandırıcılığa ağır ceza

Facebook'ta dolandırıcılığa ağır ceza Yargıtay, sosyal arkadaşlık sitesi 'Facebook' hesabına arkadaşı B.'in şifresi ile girip kendisini bu kişi olarak tanıtarak, internet banka hesabı kullanarak banka hesabına para yatırılmasını sağlamayı nitelikli dolandırıcılık saydı. Davaya konu olay...
  209. Y

Sosyal medyadan yakalandı

Sosyal medyadan yakalandı Manisa'nın Turgutlu ilçesinde hırsızlık yaptığı iş yerindeki bilgisayarı kullanan kişi, sosyal paylaşım sitesine girince yakalandı. Turan Mahallesi'ndeki iş hanı içindeki dükkan sahiplerinin ihbarı üzerine inceleme başlatan polis ekipleri, 5 işyeri, 1 okul ve 1 evi...
  210. Y

Türk yazılımcı, Apple ve Facebook'a kök söktürüyor

Türk yazılımcı, Apple ve Facebook'a kök söktürüyor Apple'ın erişimi kesilen geliştirici portalının neden kapatıldığı anlaşıldı Apple'ın 2008 yılında hayata geçirdiği ve ilk kez günlerden beri erişim sağlanamayan geliştirici portalının, Türk yazılımcıİbrahim Baliç'in bulduğu güvenlik açığı...
  211. Y

Baidu Antivirus 2013

6000 virüsten bu kadarını mı buldu yani bu mu açıklama usta?
  212. Y

Türk hackerlerden Sırplara siber saldırı

Türk hackerlerden Sırplara siber saldırı ''Ayyıldız'' adlı Türk hacker grubu, Srebrenitsa soykırımının 18. yıl dönümü nedeniyle Sırbistan'daki bazı kuruluşların internet sitelerini hackledi. Alınan bilgiye göre, ''Ayyıldız'' hacker grubu, Avrupa'da, 2. Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en...
  213. Y

Özel Script Hazırlatmak İstiyorum

Selamın Aleyküm Arkadaşlar. Arkadaşımla bu sektörde henüz göremediğimiz bir projeye imza atmak istiyoruz.. Site şu şekilde olacak, tüm ünlüler kategorilere göre ayrılacak ve her sanatçının eserleri, hayatı v.s bilgileri yer alacak ve altında sanatçı hakkında yorum kısmı bulunacak.Aslında amaç...
  214. Y

300 genç aynı anda Müslüman oldu

Allaha şükürler olsun.
  215. Y

Hep Birlikte Counter Strike Oynuyoruz

Sorunu hallettim, sabah herkesi bekliyorum.
  216. Y

SuperAntiSpyware Free Edition

SuperAntiSpyware Free Edition SUPERAntiSpyware, çok boyutlu tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile yeni jenerasyon bir casus veya reklam yazılımı silme programıdır. 1.000.000'dan fazla casus yazılımı bulup silerek sisteminizi korur. Program koruyucu özelliklerinin yanında...
  217. Y

Ne dinliyorsunuz?

Yaptığın Hatalar Kadar Büyük Olmadın - Sagopa Kajmer.
  218. Y

Bilgisayarıma ne yapmış bu program

Virüs programını kurarken yanında ek arama sağlayıcıları ve anasayfalar kurabiliyor.Kurulum esnasında bunun tik işaretini kaldırmalısınız. Programı silmeniz yeterli değil, ek kurulan yazılımları silmeniz ve tarayıcıalrda ki eklentileri silmelisiniz.
  219. Y

aynen usta
  220. Y

Antivirüs önerisi tablet

http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/329392-android-icin-dr-web-mi-avg-mi.html bu konudan devam edelim.
  221. Y

hata raporu yahu
  222. Y

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde!

Helal olsun. FENERBAHÇE mide yakışır.
  223. Y

Yav 1 haftadır sxe açılırken hata veriyor giremiyorum sw ye..
  224. Y

PSG başkanından tehdit: Messi'yi alırım!

Futbolculara verdikleri paranın yarısını zor durumda olan islam ülkelerine verseler şuan bu durumda olmazdık.
  225. Y

The Cleaner 9.0.0.1108 - Zararlı Yazılım Temizleyici

The Cleaner 9.0.0.1108 The Cleaner, bilgisayarınıza girmiş olan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keylogger'ları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını temizleyen bir araçtır. Gelişmiş yapısı sayesinde program son dönemde bile çıkmış olan bu tür zararlı yazılımları sisteminizi...
  226. Y

Karantinadan Silinen Dosyalara Ne Olur?

Hangi virüs programını kullanıyorsunuz?
  227. Y

Yanal’dan Teklif, Alex’ten Müthiş Cevap

Alex..
  228. Y

Hackerların e-posta tutkusu

Hackerların e-posta tutkusu Siber korsanlar, orjinal sunucudan geliyormuş gibi hazırladıkları sahte e-postalarla kullanıcıların internet hesaplarını ele geçiriyor. Korsanlar, Türkçe'de yemleme olarak geçen, siber dünyada uzun zamandır kullanılan ve İngilizce password (şifre) ve fishing...
  229. Y

Türkiye'nin ilk yerli siber savaş aracı

Türkiye'nin ilk yerli siber savaş aracı ODTÜ Teknokent'te faaliyet gösteren Labris Teknoloji Şirketi, siber saldırılara karşı Türkiye'nin ilk yerli savunma silahını geliştirdi. Özellikle kamu kurumlarına yönelik saldırıları önleyecek olan savunma aracına TÜBİTAK da katkı sağladı. Kamu...
  230. Y

Bilgilendirme: Troy Hakkı abimiz yurt dışındaymış..Bizde tarih için onu bekliyoruz..
  231. Y

Merhabalar

Hoş geldin. Muhabbet burada vazgeçilmez ;)
  232. Y

Crackli uygulama kullanıyorsanız tehlikedesiniz!

Crackli uygulama kullanıyorsanız tehlikedesiniz! Son zamanlarda crackli Android uygulamaları arttı. Peki bu artış beraberinde neleri getiriyor? Crackli Android uygulamaları içerisinde birçok zararlı yazılım içeriyor. Bu yazılımlar Android cihazınızı ele geçirerek çeşitli amaçlarda...
  233. Y

Virüs Programı Aranıyor Yardım

Bunun için virüs programına gerek yok.ComboFix işine yarar. Her ne kadar senin istediğin gibi olmasada, istediğine en yakın seçenek bu sanırım.
  234. Y

Microsoft'a büyük suçlama

Microsoft'a büyük suçlama İnternet yazılım şirketi Microsoft, kullanıcılarına ait bilgilere ulaşmaları için Amerika Birleşik Devletleri istihbarat örgütleriyle işbirliği yapmakla suçlanıyor İngiltere'de yayımlanan Guardian gazetesi, eski CIA çalışanı Edward Snowden'ın sızdırdığı bilgilere...
  235. Y

Sizce Ersun Yanal Fenerbahçemize başarı kazandıracak mı?

Sevdiğim bir teknik adam fakat bu tür konuları yaşamadan bilemeyiz.Sonuçta sahada Ersun Hoca yok bizim oyuncularımız var.Onların istekelri ve azimleri Ersun hocanın başarılı olup olamayacağına karar kıldıracak.
  236. Y

Alman Devi İflas Etti

Yanlış hatırlamıyorsam Türkiye bayiliğini yaklaşık 6-7 ay önce kapatmıştı..
  237. Y

Norton AntiVirus 2014 Beta

evet
  238. Y

Bunu silmelisiniz bunun lisansını alacaksanız.
  239. Y

Ramazanda çalışmak çok zor be usta. Evde yatmak varken..
  240. Y

BitDefender Internet Security 2014

BitDefender Internet Security 2014 BitDefender Internet Security 2014, web tabanlı saldırılara karşı gelişmiş sessiz koruma, çevrimiçi oyunlarda daha hızlı performans ve eşsiz ebeveyn denetimleri sunar. Ebeveyn denetimi ve güvenlik duvarı koruması sunarken sisteminizi virüslere...
  241. Y

Google mühendisi Microsoft'un açıklarını ifşa ediyor

Google mühendisi Microsoft'un açıklarını ifşa ediyor Google için çalışan bir mühendisin Internet Explorer tarayıcı programındaki bir hatayı açığa vurmasının, bilgisayar korsanlarının işine yaradığı belirtiliyor. Microsoft'un internet sitesindeki açıklamada, korsanların son saldırılarıyla...
  242. Y

Dediler ki...

"İnsan, ya hayrandır sana, ya düşman. Ya hiç yokmuşsun gibi unutulursun, ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan." Nâzım Hikmet
  243. Y

connect
  244. Y

Nihat Doğan’la Ramazan Geceleri Flash TV'de!

Nihat doğan hem antrenör hem felsefeci şimdi hoca oldu Yakında bizim camiye imam olacak
  245. Y

Bu şakadan ağır ceza alacağımız belliydi :D
  246. Y

Yav ne 100 lira muhabbeti çıktı.Allahın izniyle herkese uygun bir fiyat olacak =) Herkese 50 sana 15 bak daha ne diyim :P
  247. Y

El Padrino öyle deme belki sürpriz yaparak ısmarlar abimiz :D Şaka bi yana fiyat konusunda taşın suyu çıksa en fazla 50 olsun derim ben.tam 50 si olmayanlar sıkıntı yapmasın ben hallederim.
  248. Y

2 gram yedim.Zaten mide 3 gram :D bu kadar yemek içinmiydi o kadar açlık :P
  249. Y

Zaten zayıfım..Bir de nevrim dönünce yürüyemiyorum bile =)
  250. Y

Nerden Müzik İndiriyosunuz

Biz illegal işler yapmayız :P
  251. Y

İlk sahurumuz...
  252. Y

Harddiske antivürusu nasıl kurarım?

=)) Abi ne yaptın sen ya :D
  253. Y

Londra Olimpiyatları'na 'siber saldırı' tehdidi

Londra Olimpiyatları'na 'siber saldırı' tehdidi 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nın açılış törenine düzenlenebilecek bir siber saldırıyla ilgili yaşanan endişeler ve alınan önlemler açıklandı. Yetkililer, BBC'ye yaptıkları açıklamada, açılış töreni sırasında stadyumun tüm ışıklarının...
  254. Y

Sagopa Kajmer - Kalp Hastası - 2013 - Yeni Albüm

Çıktığı anda almayı düşünüyorum.Bu adamın albümünü almayacağız da kimin albümünü alacağız?
  255. Y

C Programlama Kursu ÜCRETSİZ

Bölüm yetkilisi erenberk veya eSa'ya pm atarsanız ilgilenirler.
  256. Y

Harddiske antivürusu nasıl kurarım?

Virüs programını harddiske kurabilirsiniz de, USB'yi taktığımda aktif olması derken USB için Antivirüs programı mı arıyorsunuz?
  257. Y

Windows Defender güncelliyemiyorum

Ne zaman sildiniz WD'yi?
  258. Y

C Programlama Kursu ÜCRETSİZ

Devamını bekliyoruz..
  259. Y

Allah bu sıcaklarda orucumuzu kabul eylesin..Allah yardımcımız olsun.
  260. Y

Söyle Rahatla

Bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir söyliyeyim =)) Bir binaya girin, asansörün önünde durun.Çıkalımmı de, hayır derse asansöre dedim dersin =)) Fantastik bir çıkma bu =)
  261. Y

Sizce Bu Yılın Bu Zamana Kadar En iyi Oyunu Hangisiydi

Hepsi farklı kategorilerde.Bu yüzden hepsini birbiri ile kıyaslamak mantıksız.
  262. Y

Ne dinliyorsunuz?

Dediğinle hiç ilişkilendiremedim..Bilmiyorum senin gibi düşünenler var mı =)
  263. Y

İnternette gezdiğinize pişman olmayın

İnternette gezdiğinize pişman olmayın Bursa Emniyet Müdürlüğü Bilişim Uzmanları, asla kimlik ve adres bilgilerinin sanal ortamda paylaşılmaması gerektiğini söyledi. Bursa Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, internet tutkunlarına adres ve kimlik bilgilerinin herkese açık...
  264. Y

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=PDaoKtAQKgA#at=137
  265. Y

Sagopa Kajmer - Düşünmek İçin Vaktin Var

Bu adam en iyisi en! http://www.youtube.com/watch?v=PDaoKtAQKgA
  266. Y

Yer ve tarih kısa zamanda belirlenecek diye düşünüyorum abi. Fiyatına en uygun şekilde ayarlayacağız inşallah. Forumda fazla tanınmayan arkadaş seni de bekliyoruz. Herkese kapımız açık.
  267. Y

Forumlarda üye anlama

Başlığı bırak açtığın yer dağ evine giderken kuyuya düşmek gibi.
  268. Y

Firefox ESR

Hepsi aynı bunların üstad.Tırt =)
  269. Y

Arkadaşlar fiyat konusunda bütçeni maximun ne kadar? Ona göre mekan ayarlanacakta.
  270. Y

1-2 saatten fazla sürer zaten kardeşim.
  271. Y

O zamana kadar buluima olabilir abi. - - - Mesaj Güncellendi - - - Orda birde yemek parası var onu kim verecek =)
  272. Y

aklımdasın abi =)
  273. Y

İhracatçının alacağını 'hacker'lar tahsil etti!

İhracatçının alacağını 'hacker'lar tahsil etti! İstanbul, İzmir ve Ankara’da bazı ihracatçıfirmaların bilgilerini ele geçiren ve firma yetkililerinin e-posta hesaplarına sızanhacker’lar, müşterilerin vadesi gelen ödemelerini kendi banka hesaplarına yönlendirdi İstanbul, Ankara ve İzmir’de...
  274. Y

SDN Zello

Grup duruyor.Kimse girmiyor ki bende gireyim.Tek başımamı kendimle sohbet edeyim =) Bu program her platformda olduğu için seçtim.Senin fikrinde güzel.
  275. Y

Ücretsiz Antivirüs Programları

Ekledim abi.
  276. Y

Banka müşterileri dikkat!

Banka müşterileri dikkat! Türkiye'nin bilişim suçları haritasına göre her yıl en çok işlenen bilişim suçlarının internet bankacılığı ve kredi kartları ile ilgili olduğu ortaya çıktı. Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) İnternet Kriter Kurulu ve Telekomünikasyon ve Enerji Derneği (TEDER) üyesi...
  277. Y

Polis harekete geçti!

Polis harekete geçti! Emniyet Genel Müdürlüğü Data Polisi Şubesi kuracak. Data polisleri, zanlıların internetteki işlemlerinden şahıs aramaları esnasında sanal ortamda iz sürme ve şüphelinin açık kimliğini tespit çalışmaları yapacak. Son yıllarda artan internet kullanımı, gelişen bilgisayar...
  278. Y

Gülme krizine sokacak Facebook yorumları!

Paylaşılan görselde dediği gibi, hiç güleceğim yoktu =)
  279. Y

Norton Internet Security 2014 Beta

DumDumaq Henüz beta, final sürümü çıkması halinde yapılır.Hatta çok geniş kapsamlı bir konu bile açılabilir 2013-2014 arasındaki farklar başlığı adı altında. Fikir verdin bana saol :P
  280. Y

Trend Micro HouseCall 8.0

Trend Micro HouseCall 8.0 Housecall Trend Micro'nun ücretsiz çevrimiçi virüs tarama yazılımıdır. Housecall bilgisayarınızdaki virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlı kodları tarayarak bunlardan kurtulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda güvenlik denetlemeleri de yapar ve bulaşan...
  281. Y

Norton AntiVirus 2014 Norton IS özelliklerinin bir çoğunu barındıran, sadece firewall ve bir kaç ufak uygulama dışında aynısı diyebileceğimiz sürümü.
  282. Y

Norton Internet Security 2014 Beta

Norton Internet Security 2014 Beta Kesintiye uğramadan çevrimiçi gezinmek, bankacılık işlemleri ve alışveriş yapmak için gelişmiş koruma Temel Teknolojiler Çevrimiçi kimlik koruması Antivirüs Casus yazılımları önleme Sosyal ağ koruması Tarayıcı koruması Kök araç seti koruması Akıllı...
  283. Y

Asus n56vz-s4402h Nasıl Bilirsiniz ?

letztes aynı modeli kullanıyorum, yaklaşık 2 aydır. ben memnunum size de öneririm.
  284. Y

Netten banka hesabı açılır mı?

Bildiğim kadarıyla hayır. Gerekli evrakları internet üzerinden göndermeyi kabul etmiyorlar.
  285. Y

Bikiniyle dolaşana para cezası!

Bu türkiyede olsa düşünemiyorum bile..
  286. Y

Yeşil Burun Adaları, Türkiye'yi geçti!

Ülke mi la ora.
  287. Y

Türkiye bir günde 39 milyon saat oyun oynadı

Sanki çok güzelmiş gibi de anlatmazlar mı? ..
  288. Y

İslam Amerika'da Neden Hızla Yayılıyor

Sözde profesörler özde profesör olma yolunda gittikleri için olsa gerek.
  289. Y

41 yaşındayım hepinizden üstünüm İlk kez SDN'de

Atom beni görse parçalanır diyor :D
  290. Y

G-DATA TotalProtection 2013/2014 Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ?

G-Data bu piyasada fazla farkedilmemiş çok sağlam Antivirüs programlarının başında geliyor diyebilirim..Oldukça başarılı bir program olmasıyla birlikte çalışma performansıda sizi etkileyecektir. Yalnız G-Data'dan en iyi şekilde performans almak istiyorsanız bilgisayarınızın özelliklerinin orta...
  291. Y

Assassin's Creed'in üreticisi Ubisoft hacklendi

Assassin's Creed'in üreticisi Ubisoft hacklendi Oyunseverler arasındaki oldukça popüler olan Assassin's Creed oyun serisinin yaratıcısı Ubisoft hacklendi. Şirketten yapılan açıklamada hackerların kullanıcı adı, e-posta adresi ve şifreleri ele geçirdikleri belirtildi. Şirkete göre hackerlar...
  292. Y

Watch Dogs

PC için çıkıp çıkmayacağı konusunda pek bir bilgim yok, çıkarsa devrim olur gibi =)
  293. Y

Debug.txt dosyası

Virüs olma ihtimali var. DLL Suite programını kurarak tarama yapmayı deneyin.
  294. Y

G-DATA TotalProtection 2013/2014 Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ?

Fiyatı nedir?
  295. Y

Zello Kanal Oylaması

tambjk birşey cekmedim forum arzali oldugu icin bildirimlere bakamadım. =)
  296. Y

En kısa zamanda detaylı bilgi verilecek kardeşim.