Arama sonuçlarınız

1. W

150 TL DDR2 Ram Tavsiyesi

ddr2 sanirim artik uretilmiyor fiyatlarda ondan pahali. Bence 2. el falan bul biyerlerden. 2. el almasi en garantili olan parcalardan birisidir ramler. Kolay kolay bozulmuyorlar. Bu devirde ddr2 icin yatirim yapmak pek mantikli degil acikcasi.
  2. W

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Android 4.4.4 Samsung Galaxy S3
  3. W

Toplama Bilgisayar Yardim

Islemci ; FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Cache 125W 32nm http://www.vatanbilgisayar.com/fx-x8-8320-soket-am3--35ghz-16mb-cache-32nm-islemci.html Anakart ; 970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0...
  4. W

Minecraft Hamachi server açmak istiyoruz ama ekran çıkmıyor?

Bukkit server kurabilirsiniz crackli falan oynanilabiliyor. Internette wiki sayfasi var Ustelik windows ios platformlari icin server kurmayi anlatiyor zaten wiki sayfasinda. Burdan server dosyasini https://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/ Burdan kurulumu ogrenebilirsiniz...
  5. W

CyanogenMod'da Play Store Sorunu

Ayni sorun banada olmustu bir keresinde. Ben recovery modun guncelini yuklemistim duzelmisti. Bide telefona rom yuklerken superuser gapps ve rom dosyalarini beraber kurmaya ozen goster. Belkide ayri ayri kurdugun icin olmuyordur. Umarim tam olarak bilen birisi cikar.
  6. W

Knight Online'mi? Silkroad mı?

Soyledigin 2 oyunuda yillarca oynamis birisi olarak soyluyorum. Bence private metin2 servera basla pvp lik bi server bul inan eglencelidir ortamda kurarsin baya. Ustelik para filan vermenede ihtiyac olmaz lonca savaslari pvpler catacomb kule bosslar falandi filandi. Guzel bir oyun oldugundan...
  7. W

Küçük Yaşta Programlama

Illaki bu isi yapacaksan ve boyle bir amacin varsa. Sana bir oneri ilk basta programlamanin temelini ogren oyle cokta acele etme yavas yavas her gordugun seyin temelini ogrenmeye calis 1 hafta kadar kendini kasmadan programlama temelini ogrenmeye calis ne neye yarar nasil kullanilir temel...
  8. W

Site açmaya çalısıyorum yardım ??

upupup
  9. W

Nerde yanlis yapiyorum ?? Dns serverde zoneler ekli acaba ipdemi bir sorun var baska birsey mi yazmaliyim ?? cmd'den ping atiyorum siteye oda olmuyor ?
  10. W

Şöyle anlatmaya başlayayım.. Elimde web server 2008 kurulu bir pc var. Sabah Iis 7 ve Dns Server rolelerini kurdum sanırım zaten sadece bu ikisi kuruluyor. Birde site actim iis 7 ile siteye ip adresi ile ulaşabiliyorum fakat istedigim bir alan adi olmasi(shiftdelete.net gibi). Ip adresi ile...
  11. W

Roma Total War Filler

romalilarin atli okculari vardi sanirim vur kac taktigi ise yariyordu baya. yada 3 grup okcu yeterlidir :D alevli oklarla tabiki..
  12. W

Katana VS Uzun Kılıç

Katanalar dunyanin en keskin kiliclaridir. Hicbir avrupai kilic katanadan keskin olamaz. Fakat zirh icin dogrudur katana pek kullanisli deil. Videodaki longsworddan kat kat daha guclu kiliclarda var fakat keskinlik konusunda katananin eline su bile dokemezler.Ancak bir zirha verebilecekleri...
  13. W

Cpu kullanımı 90 larda 100 e de ulaşıyor

cpu kullanan bisey yok gibi gorunmuyor resim bariz ortada. mcafeenin servisini kapatabilirsiniz tabi virus programi sizin isteginize kalmis. servives.exe ye sag tiklayip hizmetlere git deyip neden okadar cok cpu yedigini gorebilirsiniz. WmiPrvSE yi bilemiyorum tahminen windowsun bir islemi...
  14. W

Dershaneler Kapanacak mı?

bizim paralara yazik olur ne olacak...
  15. W

Bilgisayar Açılışta Bip Sesi Gelmiyor

isiniyor kanaatindeyim. islemciyi sokup takarken termal macun ve fan ne durumdaydi ? p4 cunku o islemciyi sogutmak pek mumkun degil.
  16. W

C#'cilar bi yardim...

hicmi kimse yok yardim edebilecek.
  17. W

C#'cilar bi yardim...

Simdi oncelikle hayirli gunler.Hemen olaya geciyorum. Simdi bir proje uzerinde calisiyorum fakat yapamadigim bisey var. Programin form disindayken yani bilgisayarda dolasirken klavyeden girilen bir tusu yakalamasini ve bir fonksiyon yapmasini istiyorum. mesela ben klavyeden "n" tusuna basinca...
  18. W

Kendinizde Olmasını İstediğiniz Güçler

kesinlikle isinlanmak . hergun 3 saat yol gitmekden biktim :D
  19. W

Cs 1.6 server kapanır mı?

eger kurdugun sw dedicated ise programi kapattigin anda bile kapanir :D + internetin kesilirse swnin ipsi degisir . elektrik giderse swnin ipsi degisir. Tabi ip adresin static degilse. Eger arkadaslarinla oynayacaksan hamachi kullan en kolay cozumdur. istediin zaman acar istediin zaman...
  20. W

Devamı gelse hiç sıkılmadan izlerim dediğin film hangisi?

Iron man, Sherlock Holmes, Pirates Of Caribbean ve Mission Impossible...
  21. W

Boot etme sorunu

format aticaksin sanirim. bilgisayar ilk acilirken boot menunun hangi tusta oldugunu gosteriyor olmasi lazim. yada bios dan ayarlicaksin baska yolu yok f8 i dene bi orda olabilir boot menu bende delete tusundaydi sanirim :D simdi pcyi kapatip bakasim gelmedi hic :D. f2 de olabilir. olmazsa bide...
  22. W

Böyle bir eklenti bulabilir miyiz ?

Bu sayfayi anasayfa olarak kullanabiliyorsun. Speed dial eklentisini yukledikden sonra firefox ayarlarinda ana sayfayi chrome://speeddial/content/speeddial.xul yap...
  23. W

Sonunda SDN'deyim, MERHABALAR :)

Hoşgeldiniz Fakat baslik yanlis :D SND'deyim ? :D
  24. W

GPU Isı Sorunu

gpu neden gorunmuyor bilemem ama okadar isindigini sanmiyorum. ordaki templerden birtanesinin gpu oldugunu dusunuyorum. ustelik pcnin reset atmasi gpu yuzunden deil cpu sicakligi yuzundendir eger reset atmasini istemiyorsan biosdan ayarlayabilirsin fakat pcnin omru icin yararli olacagini...
  25. W

GPU Isı Sorunu

168C mi yaziyor orda :D program yanlis kardesim herhangi bir pc o sicakliklarda calisamaz... speedfan ile tekrar bak derecelere.... Buradan indirebilirsin.
  26. W

Bilgisayarımın özellikler iyi ama bazı oyunlarda kasıyor yardım!

Islemci ve ekran karti sicakliklarina bakmalisin bence. Sicakliklar fazla ise kasma problemi normaldir.
  27. W

Pentium 4 e overlock??

pentium 4 overclock yapilacak son islemci bence. fakat isi degerlerin dusukse belki birazcik yukseltebilirsin. bende pentium 4 3ghz var asiri isindigindan dolayi birak overclock yapmayi 2.6 ghz olarak kullaniyorum
  28. W

Bilgisayar topladik fakat calismadi...

Tamamdir sorunu hallettik anakartin vidalarini gevsetmis arkadas ne hikmetse acilmis pc. sanirim metal parcalarla temas edip kisa devre filan oluyordu.Tesekkurler yardimlariniz icin...
  29. W

Bilgisayar topladik fakat calismadi...

Bugun bir arkadas icin sistem topladik arkadas saatlerdir montajini yapiyor fakat bilgisayarda tık yok.Ekran karti disinda hersey yeni daha bugun aldik. Arkadasla telefonda eksiksiz herseyini taktik yerlestirdik fakat banamisin demedi. Onerilerinizi tecrubelerinizi bekliyorum. Acaba sistemdemi...
  30. W

Adil kullanım kotası adı altında adeletsizlik

Yillardir bende hic hizimin dustugunu gormemistim taa ki bu gune kadar. Normalde 300 gb kotada bile dusmeyen hiz bugun dustu uzuun bir aradan sonra. Bundan sonra boyleyiz artik ne yapalim.
  31. W

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

Zamunda.net uyelikler acik. Kapin hemen birtane!! Biraz once aldim birtane daha... http://zamunda.net/signup.php
  32. W

Yükleme sorunu "Run as" [ÇÖZÜLDÜ]

Setuplara sag tiklayip "Run as administrator" yada "Yonetici olarak calistir" secenegini denedin mi?
  33. W

C: de Şu Andakinden En az 5 Kat Daha Fazla Boş Alan Olması Lazım Deliricem Bir Yardım

Sanirim bos alanin bir kismi virtual memory olarak kullaniliyordur yani onun icin yapilacak birsey yok bunu kapatmak performans dusuklugune neden olabilir. Bu boyut 1 gb kadardir buyuk ihtimal. Birde mozillanin c den bos alan yemesinden bahsetmissin sistem dosyalari c de oldugundan cden...
  34. W

En iyi oyun müzikleri!

Hic fena degildi aslinda :D Sanirim aklimda sadece bu kalmis... http://www.youtube.com/watch?v=_RK_aR078Do
  35. W

Ttnet delirdii :D şuna bakın

Ttnet her ne yapıyorsa bende geri tepme yaptı saat 5 den beri hic 2 mbitin ustune çıkamadım genelde hiç 11 mbitin altına dusmezdi :D :( Googlede aratma yaptim acaba sadece bende mi sorun var diye ve bisey bulamadım sanirim sadece bende sorun var ancak buraya bakınca bi acayiplik olduğunu...
  36. W

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

Ikiside ayni filmden birer parca. Sound Of Noise... 1:04 den itibaren basliyor... :D http://www.youtube.com/watch?v=LTebtHsTy7A#t=1m04s http://www.youtube.com/watch?v=MU_74htRyZU
  37. W

Hızlı çeken kazanır usta

Gaza geldim :D
  38. W

Anadolu Liseleri'nde neler oluyor?

Bu arada o Furkan Ozan Cengizde bizim sinifta :D haberin en sonundaki Furkan :D Ah nimet abla ah :D
  39. W

Erkekler fark etmiyor bile!

aynen oyle %100 gereksiz bir ayakkabi cesidi :D katiliyorum :D
  40. W

Mektup

buna benzer bi mektup daa wardi onuda kiz yaziyordu :D guzel mektupmus :D
  41. W

Bende itiraf ediyorum

ben de soyleyemiyordum bi ara ilham geldi o zmndan beri soyleyebiliyorum :D suanda problem yok gibi :D
  42. W

Batman'den cevap

korsan batmana hayir :D (nereden nereye :D)
  43. W

Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 5 şey Ne Olurdu?

puhaha super ya :D hll walla guzel cvp :D bide adaya dusecegimizi onceden planliyormuyuz acaba :D arac gerec listesi filanda cikaralimmi yani :D
  44. W

Suzuki reklamı !!

heryerden ucuyor bu arabalar :D araba reklami degil ucak reklami yapmislar masallah :D
  45. W

Ankara'da otobüslere tuvalet konuluyor

yakinda ankaraya bos isler kurulu filanda acarlar :D bu nasil bir sacmalik ya :D
  46. W

Facebook bağımlılık yapar mı ?

facebook beni baglamazda sdn bagimlilik yaparmi acaba :D
  47. W

Filmlerdeki Silah Efsaneleri ve Gerçekler

sanirim sende izlemissin o bolumu barrettle filan atis yapmislardi saniirm 50 kalibrelik mermileri wardi o silahin ve gercektende suda hic bir etkisi yoktu :D bu arada izli mermilerle depoyu patlatmak mumkun degil ama depo yanabiliyor ancak o bile cok zor sartlarda yine efsane avcilardinda...
  48. W

Lisede Kıyafetler Serbest

bencede katiliyorum haberleri goruyoruz. sonucta burasi turkiye herseye bi sinir lazim bu devlette en azindan ahlaki ve insanligi korumak adina..
  49. W

universitedede ne giysem diye dert edersin iiyiz iste :D hergun karizma gidiyon okula daha ne istiyon :D
  50. W

Comodo Internet Security Premium 5.0.162636.1135 Türkçe

yok yanda tarama yapmiyor bi dosya acmaya kalktigin zaman actigin dosyayi tariyor arkaplanda gormuyosun sen eger onemli bi durum yoksa :D ama benim neredeyse tum oyunlara uyari verdi :D adamlar onuda dusunmus :D bakmislar herseye uyari veriyor bide oyun modu yapalim demisler :D bizim melih...
  51. W

Derbi Kimin Olacak?

benim aklima ilk gelen sey herkesin kuponlar yatti sanirim :D
  52. W

evet gercektende herseye bakiyor ama bence ii bisey deil bu benim canima tak etti :D oyun oynicaz oyunu acarken bile bi bakiyorum kosede comodo :D o bana bakiyor ben ona oyunumda virus bulmasinda ne halt yirse yisin bence :D
  53. W

pek sakat gibi gozukmuyor bence dogrudur :D alt alta msj yazmamaya dikkat et bence :D modlar el koyar walla :D yazin ceketde zorunlu degildi sanirim sicak havalarda :D merak etme sen nimet abla biseyler yapar :D
  54. W

Sikayetvar.com Rezaleti!

o sitedede saten her turden sikayet var :D hatta siteyi bile sikayet edelim gerekirse :D tam bir rezalet durumunda site 100 binlerce sikayet vardir belkide yanitlanmamis :D
  55. W

Talibine öyle bir soru sordu ki!

bende gazetede okumustum bu haberi :D bencede kadinda sorun war :D
  56. W

su facebooktaki serbest olcak sandalet giycek derse gelmeyen atilcak vs tarzi olan haberse tamamen sallamasyon :D ama yazin sicak havalarda kravat la ceket zorunlu degildi sanirm ole bisey duymustum :D bu arada yarin kacta aciliyor ya okullar :D
  57. W

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

hadi canim bu sysmetrixmi yok daha neler :D
  58. W

Derbi Kimin Olacak?

bencede ama alabildigimiz tek macda derbiler heralde :D
  59. W

Bu da milli felaket!

cocugun hayati bitmis bee :D
  60. W

oda nedir ya :D o nasil bir masaustu oyle bayildim wallahi :D o gorev cubugunun ustundeki seyde nedir ya :D bide benden :D sade ancak fazla dolu bir masaustu genelde boyle olmazdi ama ugrasmiyorum bi suredir masaustunu duzenlemeyle okul baslicak saten yarin :D
  61. W

120 megapıksel kamera gelıyor!

bende tam onu dusunuyordum :D fotoyu bi aciyorsun %500 zoomlu gibi :D (tabi oyle kral bi sistemin warsa onu acabilecek kadar yigit bi sistem :D)
  62. W

Filmlerdeki Bilek Kesme Sahneleri Böyle Yapılıyor +16

bunda baya baya kesiyor olabilirler :D
  63. W

Operatörler Hangi Tarihte iPhone 4 Satacak?

eed katiliyorum bune 4G nerden cikti anlayamadim bende :D Iphone 4 deyince herkesin aklina 4G geliyor sanirm :D bu arada fiyati astronomik rakamlar olmaz umarim burasi Turkiye :D
  64. W

Hey okullar açılıyor!

gitti guzelim tatil ya :D simdi koca bi sene daha ugras dur :D
  65. W

Internet sizdede yavaş mı?

geceleride cok fazla kesinti oluyor bi gidiyor ertesi gun oglen 3 lere 4 lere kadar gelmiyor
  66. W

Internet sizdede yavaş mı?

ayni sey bendede war 1 saattir filan sinir oldum ne video izleniyor ne sitelere giriyor bi kac arkadasimla konustuk uzun ugraslarla facebooktan onlardada ayni sorun war (Ankara)
  67. W

Hem Sana Hem Bana

bu reklamdan cikmis artik :D mutfak gerecleri filan :D
  68. W

Omg...

puhahah :D
  69. W

Adidas Çakmaları Championship

bu nedir ya yazacak baska biseymi bulamamislar :D
  70. W

En Çevreci Araç

en cevreci arac bence bu :D ne akari war ne kokari :D
  71. W

Nato Boru Hattından 75 Ton Jet Yakıtı Çaldılar

bence arabalari ucurmustur o ucak yakiti :D adamlarda sevinmistir kesin :D bi mazot aldim araba jet gibi oldu diye :D
  72. W

Google, Bir Mühendisini Kovdu!

yeni hedef microsoft guvenlik duvarini gecip onunda sorularini calicaz ins :D
  73. W

Türkiye'ye Rahmet Okutacak Sigara Yasağı !

sen sanirim tiryakisinde ondan boyle diyorsun :D bence herseye bir yerden baslamak lazim arabalari otobusleri kaldiramayacagi icin adam bi yerden baslamak lazim demis baslangic noktasinida sigara olarak secmis ne var bunda kotumu olmus hayir bence cok ta iyi olmus :D ustelik haberlerdede...
  74. W

Ve Bing, Yahoo'yu Geçti!

googlenin yanina yaklasamaz bence :D
  75. W

Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı!

bende durum daha fena :D guncelleme yapmami v.s soyledi ama guncelleme yapmiyor pc :D hata filan veriyor :D
  76. W

15gb Geçipte Hızı Düşmeyen Internet

benim durum daha karisik :D 8 mbite kadar tarifesini kullanmama ragmen modem arayuzunde 4 mbit gosterirken , 100 gb'a kadar ulasan kotaya ragmen 7/24 4 mbitle cekmeye devam ediyorum 8 mbit internetle :D
  77. W

Google, Bir Mühendisini Kovdu!

bence sivayin kollari hazir muhendis acigi varken :D googlede calisan bi sdn uyemiz olsa kotumu olur demi :D
  78. W

Kendimi Berbat Hissediyorum..

gecmis olsun :D tabi sen yine iyisin bundan kotuleride wardir Allah bilir :D vur kelleyi yat yatagina :D sdn krizinmi tuttu boyle bir gunden sonra :D
  79. W

Islık Çalan İşlemci

walla benim pcde en son biosdan ses geldigi zaman anakarti yaktiim zaman olmasi lazim :D dikkat edin bence o seslere pc elinizde kalmasin :D
  80. W

Türkiye'ye Rahmet Okutacak Sigara Yasağı !

hll olsun adama be :D bizde boyle bi yasak koysalar belediye binasini basar millet walla :D
  81. W

Söyle Rahatla

kecioreni aktepeyi yerden yere vurmussunuz diye guluyorum hala :D mis gibidir kecioren bal dok yala ya :D memleket dusmanlari sizi :D
  82. W

Islık Çalan İşlemci

simdi tam bisey soyleyemeyecem ama ses siddetli bi sesse speedfan everest gibi bi programla islemci sicakligina bi bak derim yada iyice bi fani vs temizle belki onlarla alakali olabilir programi burdan indirebilirsin http://down.gezginler.net/3220-installspeedfan441.exe
  83. W

Islık Çalan İşlemci

ben onu asiri sicakliktan dolayi diye biliyorum warning sesi gibi bisey biosda ayari war belli bir dereceye gelince uyariyordu o sesten bahsediyorsun sanirim
  84. W

ben oldum olasi severim comodoyu :D ceo suda turk saten gecenlerde bi roportajini dinlemistim adamin :D denemekte fayda war bence :D adam ozellikle bedava guvenlik saglamasi v.s den bahsediyordu roportajinda :D deneyelim olmeyizya :D
  85. W

Minübüsçülerden Nefret Ediyorum !

gecen bizim burdada olmustu karsi seride gecme olayi :D otobusler minibusler yolda yuruyorum sagima bi baktim noluyor yaw burda filan :D turkiye burasi her daim minibuscu haklidir :D
  86. W

Boğa Delirtmece...

boga ii guldurdu ama onlari :D siz gulermisiniz boyle olur iste :D
  87. W

Sdn Medya Playeri Düzeltin Artik

evet bende bugun fark ettim onu :D ama gercekten fark ettim yani :D bi video izleyecektim burnumdan geldi :D
  88. W

İnternette Rekortmeniz!

su propaketler v.s olmasa 39-199 tl arasi olacak o ama nerdee :D
  89. W

Hangi Güvenlik Yazılımlarını Kullanıyorsunuz, Neden?

yeniden katiliyorum sana :D zaten hemen belli eder o tip dosyalar kendilerini nereden download edecegini bil yeterki :D zararli yazilimlar dosyanin adindan belli oluyor merak etme :D
  90. W

Liseli Kız Öğrenci Hamile çıktı

senin nerden girip nereden ciktigini anlayamadim dogrusu :D bi kere aileyle konusuldukdan sonra aile neden senin birisiyle beraber olmani onaylasin (taa ki evlenene kadar) ?? olay bundan ibaret degil cinselligin ne oldugunu ve amaclarini gostermektir evladina. neden sen git tmm onunla...
  91. W

Hangi Güvenlik Yazılımlarını Kullanıyorsunuz, Neden?

aynen bende oyle saten biraz dikkat ettikden sonra sanmiyorum bi yerlerden bi seyler bulasacagini :D ama bi oy kullanacak olursak nod32 yi oneriyorum ben zamaninda az kurtarmadi beni :D
  92. W

Söyle Rahatla

bi konu 3 senedir hic aksamadan dururmu be hll olsun wallahi diyorum tam suanda :D
  93. W

Amerika'yı Yenebilirmiyiz (anket)

yahu bosver sen istatistikleri istatistiklere bakarsak canakkalede gecilirdi heralde :D bosver pozitif dusun oyacaz abdyi :D
  94. W

Amerika'yı Yenebilirmiyiz (anket)

Vallahi yenemezsek yikarlar orayi kimse sag cikamaz :D
  95. W

Donanım Sıcakları?

ohh yeni parcalar deyince icim bi ferah oldu :D benimkiler 7 senelik filan heralde :D anakart disinda onceden bi yanma hatta 2 yanmada onda gecirdikde :D sanirim bu anakarttada bazi yaniklar war yani yanik gibi gorunuyor hani sigara duserde kulunun yanigi olurya ayni o sekilde izler war :D bende...
  96. W

Söyle Rahatla

azim burnum acik sagdece sasiriyorum 2807 sayfa olmus way beeee :D
  97. W

Bir çok Mavi Ekran Hatası

walla bence isinmasi filan gayet normal :D 2 dene ekran karti 4 5 dene ram filan ohh :D ama ozellikler guzel yani.. ben sorunun win 7 den kaynaklanabilecegini dusunuyorum cunku ayni sey bendede oldu win7 yi kurdum kurali mavi ekran arastirdim biraz ramdan olabilir filan ama kac yillik ram yani...
  98. W

Donanım Sıcakları?

walla ben su cpunun isisini bi dusurebilsem :D oyun oyun dolancamda yok sonra elimde filan kalir Allah korusun :D benim ekran kartida isiniyor hic soguk bir pc m yok yani alev alev :D oyun acinca 60 civarinda bu aralar ama onceden hic belli olmuyordu sagi solu :D taki o fani onun altina koyana...
  99. W

Donanım Sıcakları?

walla bana gulme geliyor :D 48C sicak degil bence :D normal diyebiliriz benimkinin normali 60 filan oyun acinca 70 lere cikiyordu kasa fanini sokup ekran kartinin altina koydum artik mutluyum :D ama guzel derken buyrun sonuclar :D bu resim iki hafta filan oncesinin termal macunu filan...
  100. W

Kıvırcık Ali-Isırgan otu(Canlı-Süper)

bu turkuyu tarihi hatirlamiyorumda memlekete giderken dinlemistim arabada o zamandan beri favori sarki listemde sozleri gercekten cok guzel
  101. W

Milyonlarca Oyuncunun Hesabı Çalındı

benim su ana kadar oynamadigim online oyun kalmadi cabal ko sro rakion gunbound wolfteam threekingdoms ninedragons warrock akliniza gelebilecek tum oyunlari oynamisimdir ancak 5 6 senelik accountlarda bile hala hersey yerinde :D tabi bi kac arkadas saolsun bi kac seyi araklasada onlarada ben...
  102. W

Mikrofonsuz PC'den Ses Kaydı!

super mp3 recorderde isini gorebilir gercekten ses kalitesi cok iyi ve full surumu ancak tabikide kayit yapabilmek icin Cloakengaged in gosterdigi resimde stereo karistiriciyi acmalisin yoksa sesi kaydetmez... super mp3 recorderin linkide bu...
  103. W

Sitelerin Temasını Değiştirin [Örnek: Facebook]

harika bir paylasim google youtube wikipedi ne var ne yok renk geldi heryere :D
  104. W

Tekrar deneyin

yallah tuketici haklarina :D
  105. W

Polise Yakalandım:/

gecmis olsunda genede haline sukret benim amcamin ogluna 2.500tl yazmislardi ama oda dakka basi yakalaniordu 7 kere filan yakalandi 3unde siyirdi 4 unde ceza :D
  106. W

Lisedeki Lakaplarınız Neydi ?

hiperaktif derlerdi hic yerimde duramadigimdan bide bigun kagitlari kesiyordum en uzun olacak sekilde basladim kenardan ortaya dogru upuzun oldu hocada bianda bana seslenmezmi elimdede o dedi o nedir kagit hocam dedim hmn tiktik siranin altina goster bakiyim dedi bakti up uzun bise dedi oglum...
  107. W

Bu dünya iki şeyden yıkılacak..

doru soyluyorsun eline tufegi alip takir takir gezenler, okulada cinayet isleyenler, terorist olup kendini patlatanlar, milletin kafasini ucurup copluge atanlar eksik olmaz vallahi
  108. W

Akıllı Hayvan

intihar intihar adam en sessiz yolu secmis :D
  109. W

Zavallı Kulaklık

bide ustune cikip tepinsen tam super olacak :D
  110. W

Ben teröriste benziyor muyum?

cok dogru konusmussun turkiye burasi
  111. W

Ne dinliyorsunuz?

youtubeden http://www.youtube.com/watch?v=4om1rQKPijI bunu dinliyorum Loituma - "Ievan Polkka"
  112. W

Izlediğiniz haber kanali

izlemezmiyiz en iisi haberturk bence
  113. W

Cesaret nedir sizce?

:D doru diyon valla
  114. W

1 milyon legodan yapilmiş stad

lan bende sandim buyuk bisey son resimde gordumki minikmis :D
  115. W

Emo Gencin Hazin Sonu

gercekmi bu yha bide alttaki reklamı sansurleyın one ole birbirinden seksi emo resimleri :D
  116. W

Vista üstüne Vista

he valla en guzel cvp :D
  117. W

Ölüme Beş Kala

evet ona bende baka kaldım o hiroşima miydi neydi oraya atılan atom bombasımıki
  118. W

Vista Service Pack 2 RC Çıktı!

ben bu siteyi yerim deeeee abi sp1 yok :D
  119. W

Silikon :)

puhahahah ulan benide sen kopardın valla :D biz burda dalgasını geciyoz ama oda doru
  120. W

Fenerbahçe-Sivasspor

wayyy bi baktim 4-2 yaw ne ara oldu :D yenicez ins
  121. W

Sanal sinek avı

8,166 10 sinek yeeee :D
  122. W

Arkadaşına aşık olmanın iki sonucu vardır.

way anasını yhaaa bende bitek bende oluyo sanıyodum :D
  123. W

Son Kelimeden Cümle Kurma Oyunu

cıkarsana ama neyi :D
  124. W

PC Nasıl

yahu adam heves etmiş yazmıs bunu bunu alıcam diye adamın hevesini kursagında bıraktınız be
  125. W

Bulutlar şaşırttı(ilginç bulut fotoları)

dun haberlerde gordum erzurumda sanırım 2 cift goz gorunmus bulutlarda bakın o gozler the sun gazetesine bile manşet olmus bu gozler
  126. W

Son Kelimeden Cümle Kurma Oyunu

sensin ana sen kimsin?
  127. W

Pc - Mac kapışması

ben orda ilk ne oldunu anlamadım sonradan fark ettim :D
  128. W

Yazıcıda Bellek Basılır mı?

aslında dogru nerden bulacas altın tozunu hem onların ucuzundan bize fayda gelmez
  129. W

Sevilen TÜRK Büyükleri

II. mehmet ;D
  130. W

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

o yandaki direk arkadasın mı :D direkle nie cektirdin fotoyu yaw :d
  131. W

Street Fighter'ı İnternetten Oynayın

yaw bise soracam sindi dovusuyorum adam surekli deiştiriyor 2 kişi olunca sureklı deiştiriyor adamını naıl yapıcam onu bide ben combo yaparken bise geliyo oda gene bi adam comboyu durduruyo bana vurup naıl yapıcam onu varmı bilen
  132. W

Eski okulumun sitesi :D

iide adamlar ne anlar acıktan yaw :D
  133. W

Van Münit

super olmus ama yaw
  134. W

Street Fighter'ı İnternetten Oynayın

allahh ne kadarda ozlemistim la :D
  135. W

Fıkra Değil Gerçek (Dilekçe)

Osmanlı döneminden kalma tahvillerim zamanaşımına uğramış,mağduriyetimi giderin! ( F.Ertunç,Karar Tarihi 08.12.2003/2851) :D osmanlı doneminden nasil yha dedesinin dedeisnden kalma heralde
  136. W

ÖSS Açılımı :)

bide osss var ostim sanayi secilme sınavı :D
  137. W

Sevilen TÜRK Büyükleri

oke saol orhan bey olsun bu sefer :D
  138. W

Sevilen TÜRK Büyükleri

I. Bayezit :D
  139. W

Sevilen TÜRK Büyükleri

Barbaros hayrettin paşa :D
  140. W

Sevilen TÜRK Büyükleri

bise soracam bu +1 in anlamı ne
  141. W

Bıçaklı Rus Ruleti

doğru valla ama gercek gibi gorunuyor
  142. W

PC Nasıl

yani :D
  143. W

Hocam ne oluyor arkada

unutmus adam napsın :D
  144. W

Resimdeki Güzel Kızı Kim Bulabiliyor...

lan tam odaklandim ki odaklanmaz olaydım :D
  145. W

Günün Sözü

aha sana gunun sozu ama anonim :D
  146. W

Günün Sözü

anlamadim ama neysee :D
  147. W

Buda israilli barış güvercini!!!!

doğru söylüyorsun
  148. W

Kurtlar Vadisi hangi kanalla anlaştı?

evet
  149. W

Sitelere otomatik giriş kodlaması ?

yokmu yaw htmlden php den kdlamadan anlayan :D
  150. W

Sevilen TÜRK Büyükleri

Atatürk
  151. W

Kabul Ediyorum İğrençler :D

harbiden varmı o
  152. W

Yeni bebiye isim arıyoruz!

şafak olsun alparslan yada :D
  153. W

Aşağıdakilerden Hangisi ?

yanlış deilde sadece sesteş sözcük karışıklıgı var + sayısalcısın diye her soruya yanlış demen gerekmiyor en azından cözmeye calıs hem bende sayısalcıyım ne var en azından mantık yuruttum
  154. W

aslında suç bizim deil sesteş sözcüklerin :D
  155. W

ben bu soruyu alıyorum siniftakilre soracam :D
  156. W

haaaa ger- anlamında :D hic gelmedi aklıma
  157. W

anlamadim ama hll olsun genede :D
  158. W

c sıkkıında geri vermek de birleşik fiil var ama geride bi ses olayı yok oyuzden dogru gibi d sıkkında zor geliyordu. var ama gene ses olayı yok a sıkkında her şey var ama sanırım sey kelimesi her zaman ayrı yazılıyordu sanırım d sıkkında hak etmedigi olmaı gerekiyor hakketmedi olarak ses...
  159. W

Zekice Kullanılmış Bir Korner

gigs agırdan agırdan alınca herkes o kullanacak gibi anlamıs saten gerisi allah kerim :D cok ii rol yapmıslar ama
  160. W

Fikra (Ne is yaparsin) (+13)

anam bu ip ne rden geldi yaw :D
  161. W

Bu Uyku Çok Tatlı

yardım takviyesi gonderelim :D
  162. W

Aşıklar parkında...

kızların neye benzediginin kanıtı :D
  163. W

Bir zamanlar AUDi'ymiş

ortadan ikiye bolunmus yaw
  164. W

Yeni emniyet kemeri :D

vallaha
  165. W

Photoshopl'lu Yüzler

harbidende benziyo :D
  166. W

Her siteye üye olmak zorunda değilsiniz.

harbiden oluyorsa allahhhhh
  167. W

Korkularınızla Yüzleşin

Karanlıktan, yalnızlıktan, dar alanlardan.. dedim ama genellikle yalnızlıktan :D
  168. W

İlginç bilgiler

wayy farelere bak be :D
  169. W

Tuvalet adabı

gırtlagınızı yakacak dercede :D
  170. W

Oha'dan Seçmelere

hassas noktaya ellemeyiniz!!!!! :D
  171. W

Bu nasıl ilan! Kopma garantili...

harbi yha ozellikler super ay koptum anam nerdeyimben uzaydayım koptum dünyadan :D
  172. W

Karıncaların bilinmeyen sırrı

e heralde vay be karıncalara bak bi kızın peşinden :D aynı insanlar
  173. W

alın beyler alayı koxp masaüstünün :D
  174. W

Kuş kondu :)

burda komik olan adamin kus olmasi olabilirmi
  175. W

Cumhurbaşkanlığı Adaylığı

valla ben anlamam ama genede ii gibi :D
  176. W

Doğum Günün Kutlu Olsun Obscur Homme

bu adam kim ama neyse dogum gunu kutlu olsun :D
  177. W

Şeytanın Aklına Gelmezdi

wass yani ne kadar aptal insanlar var
  178. W

Uzayda 'kendin pişir kendin ye'

valla yha
  179. W

Eğitimde İletişimin Yok Olduğu An !!!

normal bi hoca bi ogrenci kotu bi davranısta bulunmadıgı surece bole bise yapmaz oyuzden ogrenc haksız bence hem suclu hem guclu yani
  180. W

Troy ayağını kırmış ! :O

olmus bitmis gecmis olsun dierini kırmamaya bak :D
  181. W

Temel , Dursun ve Eva :)

eet karlı olan temel oldu :D
  182. W

GTA 4 bilgini ölç [QUIZ]

0 puan 0 :D salladim 1 tane tuttu ama
  183. W

Ten Ten Ten!!!

adam super dayak yedi artık ama ha uyuşmuştur artık
  184. W

Hamsi

hamsi döner yiyen varmı hiç denemedim daa
  185. W

Alttan Almak...

eet aynı temel fıkrası acaba arkadasının adı temel midur :D
  186. W

Kabul Ediyorum İğrençler :D

hericeden bole bi hırsızlık beklemesdim hepsi bobiler den çalıntı
  187. W

Kimse Bitiremedi Bu Oyunu.. Dnyann en zor oyunu.

abi 7. bolumde adamlara carpıyorum ama nedense olmuyorum :D
  188. W

İllegal paylaşımlar?[anket]

Evet gerek yok bence ii bole :D beyler bu +1 in anlamı nedir cozemedim de
  189. W

16 yaşındaki Arsenal'li süper Türk!

Türk tarihine hayırlı ugurlu olsun :D
  190. W

Resul Balay Nazlı Yarim

evet onu hatırlıyorum ama okadar sayfa içinden bekleyin arayım ooo bu süperlar yaw off sonunda bulabildim nazlı yarime kapak olsun :D
  191. W

Yazıya Göre Resim

ozaman hll olsun sana
  192. W

Wolfteam,Counterın yerini alıcak oyun

benim en cok sevdigim yanı ben oyunda sayılı kişilerin arasındaydim bi ara herkes tanırdı beni ama biraktik oyunu ne yapalım oyunun en ii yani kurtda donnusmek ve duvarlarda yurumek ve aynı zamanda oyunun içinde benim gorduum kadari ile en ii glitchciler Hakss be kraladam yani bendik glitchin ne...
  193. W

Necati Şaşmaz'ı hiç böyle görmediniz!

wayy beee
  194. W

Azeri rakı şişesinin etiketi :D :D

bari bi yıldız ataydın bisim tarih hocasida senin gibi yapti sınıf koptu
  195. W

Bunlar insan mı ??

en sondaki kız mı yha
  196. W

Resul Balay Nazlı Yarim

100 lerce varda yiyosa koy buyrun link :D http://www.bobiler.org/alternatif_resul_balay_album_kapagi_tasarlamaca_1233/2
  197. W

Azeri rakı şişesinin etiketi :D :D

puhahah koptum yhaaa
  198. W

Barbi Mehmet (:

bıyıkları var bıyıklarıııı :D
  199. W

Resul Balay Nazlı Yarim

yaw konuyu aç diyorum takılıyo o yusden bukadar :D
  200. W

Sağ Tıklatmaca

201. W

Sağ Tıklatmaca

daha yuzlerce varda elim agridi yapıştırrrr :D
  202. W

Mouse'un Sağ Tuşu İle Neler Yapılabilir...:D

super yha bunlarin bir cogunu bi sitede gormustum
  203. W

En son okuduğunuz kitap

neyyyy
  204. W

eet yha link verin anam koptum super espiriydi ama :D
  205. W

Bunlar insan mı ??

Dağ tepe yol bayır heryerde yere otururlar. eet dolmuşun içine bile oturuyorlarmis bi arkım gormus :D
  206. W

En son okuduğunuz kitap

okuya bildiysen hll sana yha bana hiç gusel gelmemişti o kitap
  207. W

En son okuduğunuz kitap

en son cin ali okuldayi okudum :D
  208. W

Kadının eli neden öpülür?

çok farklı bir açıdan bakmıssın :D
  209. W

yaw abiler oyun acilmiyo link verirmisinizz
  210. W

Biri şu labirentten çıkabilir mi?

tamamen goz yanılmalarından olusan bır oyun aynı zamanda mavi ve tonları olunca insan duvarlarda yolları karıstırıyor puahhaha adam nerdeee ben nerdeee beyler buyrun yol haritamizzzz
  211. W

Biri şu labirentten çıkabilir mi?

allah kahretsin tam bitirdim sevindim birden you win yazısıgitmesin mi bidaha oynicyacam mecbur :D
  212. W

Biraz gıcık ama iyi...

14. ye kadar gelebildim
  213. W

Söylemesi kolay sıkıysa mouse'u zaptet :)

3. bardaga kadar 36bin kusur 4. bardakta allah kerim :D
  214. W

Prince of persia hakkında görüşleriniz

biri diyo berbat biri diyo harika :D
  215. W

Buz Pateni ("Yok artık!" diyeceksiniz)

tam odaklanmıstım birden kayboldu kız yaw :D
  216. W

Kağıt Yırtmak

Bence çocuk babasına babasi çocuga bisde ikisine birden gülüyoruz :D
  217. W

Hackerlar İş Başında

adres telefon nosu filan diyor bi ara bende vardim bu hack işinde hackerlar o adresler ve telefon numaralarından banka hesabına bile ulaşabiliyorlar saten bis oyusden bir siteye girerken genellikle bilgilerimizi salliyoruz...
  218. W

En ilginç Kırmızı Kart

ben olsaydim hakemi bir gozu morarmişti :D
  219. W

Recep Cevaplıyor

Hadi yha cok ii bi kapak atmış :D
  220. W

Apartman HACK !

bu gerçekmi yaw super vallahi
  221. W

Teste katıl şaşır!!!

nerde tuttun be iti wayy okadar hızlımı kosuyosun sen :D ben iguanayi zor tuttum yaw
  222. W

Söyle Rahatla

yarınlar gusel diyorlar oysa bugunler dunlerın yarınları degilmi valla bi tek bu geldi
  223. W

%100 Arpa Maltı

puhahahhaha super espiri
  224. W

Türkler Uzayda...)))

ben bilmiyodum buda 5 demicem buda kapakkk :D
  225. W

Mafya=hatun

wayy super yha sen bkm ye katıl skeç yas:D
  226. W

Veriyor musun Vermiyor musun :)

puhahaha super veyiyoy msusun :D
  227. W

Gerçek Bir Hikaye

puhahahaah :D
  228. W

Senin adın ne yavrucuğum?

tam bole işkence dince dedim bu adam adolf mu ama dedim sati 50 yasinda yok dedim hıslı okuyum kesin hitlerle ilgili bise trenden kurtuluncada aa ne gusel dedim ki bebe adolf hitler dedii benim tuyler dikennn
  229. W

Türkler Uzayda...)))

way be super ya
  230. W

İngilizcenin bittiği an

harbi bune yaw
  231. W

Atları karıştırma..!

manyaq bunlar yha
  232. W

Delinin biri..

bisim sokakta bidane deli var en basta polismis sora sirayla tum ailesi olunce delirmiş ne yapsın seytanla konustugu filan soyleniyor adida kadir valla hergun goturuyo sokagın kosedindeki donerciden donerleri adanaları :D
  233. W

Cowboy Temel :)

valla batıda da ossa kuzeybatıda da olsa kuzeyguneyde de :D olsa gene aynı
  234. W

Deli ve Salak Arasındaki Fark

sonunu baglayamamislar aslinda bole bide salak adam olacakti filan :D
  235. W

Çok kötü sıkışmış!!

evt :D
  236. W

Teste katıl şaşır!!!

allah belamı versin tuta tuta iguana tuttum :D
  237. W

Yaran Yorumlar

puhahahah abi bis turkler toptan manyagız yha :D
  238. W

Nihat Hatipoğlunu hacklemişler

çinlilerde boleymis hep kendi aralarında savasırlarmıs bisim gibi
  239. W

İşte bittiğimiz resmidir yani!!!

iiki bende yok yaw daa yeni yaptırdım pc yi :D
  240. W

Gebere Jackson'un kardeşii bulundu :)

lan bu dede habire balgam atiyo heralde balgam kesesi filan var oy geberecem gulmekten yha anamm balgam demeyin bidaha bna
  241. W

Ben isterim

nerden cikti sindi bu :D
  242. W

Hala unutamadığınız birisi varmı?

valla ssaten en son gorduumde sanirim 6. sınıfta yok yok 7. sınıftaydı eski okulun onunden o okuldaki bi arkımla geçerken dedi bak tanıdınmı bu bebeyi yok dedim bak hani su herseye aglayan cocuk varya o dedi ben bakakaldim bebe bi kalipli olmus bi topukladım ben okulun onunden kaçış o kaçış :D
  243. W

Tuvalet Kağdını bitirin

ben oynamasini bilmiyorsunus demedim vallahi
  244. W

Verdim kutsalı verdim kutsalı

bisim pcyi yakmıstım ben yaptirmak icin goturdum ertesi gun getirim taktim kabloaları filan bastim tusa yaw kasa acik goruntu yok dedim noluyo kasadan ses geliyo mouse klavye calisio yazici monitor filan calismiyo takıp ckarıyorum fisleri abi yok adami aradim dedi ben bi gelyiim megersem 6'lı...
  245. W

Ben teröriste benziyor muyum?

valla banada borazan diyolar sesimden dolayi :D
  246. W

Hala unutamadığınız birisi varmı?

1. sınıfta bi bebe vardi bebeye dokunuyodun bebe korkup kaçıyodu bikere çelme takmistim eve gidene kadar 3 ders boyunca aglamisti :D
  247. W

valla elim alişmiş ne yapıyım :D ba gene oldu :D
  248. W

4. kattan aşağı

bana da kucukken amcam bak pi..ni asmışlar balkona git al derdi bende giderdim hmn balkona ondan sora geri gelirdim hani yok balkonda derdim :D
  249. W

PC Cahili Arkadaşıma Yeni Klasör Sattım

puhahaha koptum ya yeni klasör haa 5 tane 1 ytl haa :D
  250. W

wayy abi aynısı bendede var yha ama ben kaybetmemek için solemiyorum ona sana aşıgım diye kanka olarak gecinip gidiyorus vallahi :D bazı şeyler için riske girmekte gerek ama bu çok büyük bi risk :D
  251. W

Bir Gece

abi o rakamları nerden buldun ole yaw tam bole odaklanmısım tobe garip bi rakam :D
  252. W

Tuvalet Kağdını bitirin

http://flashfabrica.com/f_game/toilet/paper.html drag start game de elinizle tuvalet kağıdını aşagıya çekiyorsunuz wheel game dede mousenin tekerlegi ile bence tekerlek ile oynuyorsunuz benim rekorum bu fake deil potoshop da deil sadece biras mouse ayarlari el oynadim :D
  253. W

Köpek balıklarına 60 Sn Dayanın

yok denedim en fasla 23.6 saniye kaliyo :D yoksa nasil 23.6 yaparım ben
  254. W

Verdiğin Oyun Fotoğrafını Çek Yardımı Kap

gerçektende
  255. W

Çılgın GEnçlik

biriside bravoo dio :D
  256. W

Söyle Rahatla

ah mustafa gene head attin bana aklıma bitek bu geldi
  257. W

Bir şehir Bir kelime

eee dirne ne yaptın :D paris gerisini sen getir hani otel filan :D
  258. W

Kim Daha Kuvvetli?Hadi Gücünü Göster

beyler mouse ayarlari ile oynayin anam :D
  259. W

Kim Daha Kuvvetli?Hadi Gücünü Göster

yuh yaw 900 kusur one ole gecicem ama sizi
  260. W

Bubbles - Mutlaka oynayın!

nasıl yaptınıs okadar puanı yaw
  261. W

Köpek balıklarına 60 Sn Dayanın

23.6 en fazla
  262. W

İşinizi beyenmiyormusunuz içeri bi girin ;)

Şükür vallahi heralde filin icine bişeler kacti :D
  263. W

Hem gülünecek hem ağlanacak cinsten.(1)

vites super hmn kırıyımda bi tanede ben takayım cok karızmatık yaw :D
  264. W

Bunlar insan mı ??

harbi harbi guseller yaw bisim sinifta var herkes peşinde :D
  265. W

Beyniniz kaç yaşında?

hayır ne kadar kucukse deil 20 ye nekdar yakınsa die almıs program 20 yası zekanin en hızlı ve aktıf olduu donem olarak almıs ben denedim paint ile printscreen yaparak hepsini bilemediginisde 120 hepsini bildiinisdede 20 cıkıyor sahsen ben 7 de 3 yaptım 22 cıktı