Arama sonuçlarınız

1. E

Root

ekşiden alıntı yaptım aslında. orada neden root araştırılabilir. ben kendimkilerin birkaç tane söyleyecek olursam. 1. viper 4x (mükemmel ses için) 2. xmodgames (bilen bilir) 3. adaware (rklamlardan kurtulma) 4. daha özellikli romlar 5. vb
  2. E

Root

bu nasil bir sey anlamak isteyenler icin ornek vereyim. teknosaya gittiniz ve bir laptop aldiniz, icinde de windows 8.1 geliyor diyelim. (cogunluk biliyor diye verdim, isterseniz osx koyun oraya) eve geliyorsunuz aciyorsunuz ve bir bakiyorsunuz icinden ureticinin koydugu antivirus yazilimi, dvd...
  3. E

Bilgisayar 24 saat açık kalırsa birşey olur mu?

7 yıldır çalışan laptop işte anlarsınız tık demedi. yani yük yoksa işlemcide birşey olmaz.
  4. E

Note 4 de bükülüyo noluyo bu telefonlara

leğen plastiği diye dalga geçtiler. mis gibi tasarımdan baskılar sonucunda samsung metal çerçeveye geçti. metal olunca bükülür ve öyle kalır tabiki.
  5. E

Galaxy Note 4, LG G3, Xperia Z3, iPhone 6-6 Plus, Htc One M8 | Sizce Yeni Kral Kim?

note 4 tabiki. geri kalanı ucuz birer kopya.
  6. E

2 işlemcim var hangi işlemci daha iyi ?

http://ark.intel.com/tr/compare/50178,53442 2.40 daha iyi
  7. E

Turktorrent.eu Torrentcell Ve Turknovadan Sevabına Davetiye Dağıtımı :)

[email protected] lütfen. farketmez hangisi olursa.
  8. E

iPhone 6'nın Bataryası Görüntülendi

şimdi ios 8 de idare edebilir. ama adam uyanık ios 9 10 çıkarsa sorun olur. ben nasıl telefon satarım diyerek kısıtlı tutuyor apple bilerek. pilide normal kullanıcı değiştiremediğine göre de ohhh mis.
  9. E

Modifiyeli Android Yükselişte

kaç tane android telefon aldım modifiyesiz hiç birini kullanamadım. xda sağolsun.:thumbup1:
  10. E

Galaxy S4 Alev Alev!

yaşın kaç senin ? espirilerin gülme krizine sokuyor. iphone orjinal batarya hemde. https://www.google.com.tr/search?q=iphone+burns&safe=off&hl=tr&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=JtXUU63gDvKQ4gSWxoGwCQ&ved=0CCUQsAQ&biw=1600&bih=775
  11. E

Kötü bir tablet ile neler yapılabilir ?

bir duvarın üzerine bırak lazım olan gelir alır.
  12. E

TTnet Akk dan kurtulun pinginiz azalsın !!

chrome kabul etmedi virüslü olmasın.
  13. E

HP mi Lenova'mı ?

lenovo tabiki şüphesiz tereddütsüz.
  14. E

İşlemciler neden pahalı

saç telinden 1 000 000 kat ince katmanlarda transistörler yaptıklarından ve mit dehalarını çalıştırdıklarından olabilirmi acaba http://www.youtube.com/watch?v=aCOyq4YzBtY http://www.youtube.com/watch?v=zRkB4Giko6M :D
  15. E

Kız arkadaşının gözü önünde 6 kişi tarafından dövüldü

aynısı arkadaşlarla arabadayken oldu. karşı yoldan satalı solllama yapan biri ile burun buruna geldik. en kısamız 1.80 dört kişi arabadan indik adamda atarlı indi arabadan. tam dalacaz baktık araçta bayan var. bindik arabaya devam ettik. hey gidi hey.
  16. E

Kız arkadaşının gözü önünde 6 kişi tarafından dövüldü

ya ne yapacaktı adamın üzerine sebepsiz yere yürüyor. çelmeyi takmış helal delikanlı çocukmuş. gözünü kırpmamış. kalabalık olmasalardı ağzını burnunu hoşaf ederdi o yeşilli öküzün.
  17. E

Asus Memopad 7 (ME176C) Ayrıntılı İnceleme

dell yıllardır türkiye piyasasında iyi ürünlere imza atmış bir firmadır. amerikada zaten almış yürümüştür. bu sektörde dell den daha iyi bir garanti servisi olan firma yoktur. cihaz arızalıysa evine gelir ürünü tamir edilecekse eder yoksa değiştirir gider. o kadar söyleyeyim.
  18. E

Yeni moderatör adaylarımız ve görev değişiklikleri

fitne sokmak için dedim. ne tanır ne bilirim. :devil2:
  19. E

Yeni moderatör adaylarımız ve görev değişiklikleri

neet olmasın
  20. E

Clash of Clans Oynayan Kaç Kişiyiz?

78​. seviye
  21. E

S4'üm Ölüyoor! :(

yedek rehber resim filan olur. ayrıca ne virusu arkadaş şehir efsanesi. tarat bak şimdi varmıymış virüs.
  22. E

Ay sonu telefon alıyorum kararsızım

htc one m8 el seneyi meneyi boşver. bozulana kadar kullan.
  23. E

Acer ve Lenovo arasinda kaldim lutfen yardimm :(

şüphesiz lenovo
  24. E

Sistem bitti nasil olmuş

sonuçta konsol oyun odaklı. pc de vay efendim antialising yok bilmemne uğraşmassın. tabi pc kadar performanslı olmaz grafikler ve fakat 2.3oo . ufffff.
  25. E

Sistem bitti nasil olmuş

uhşşşş çok pahalı. konsol al bence.
  26. E

ÇAYKUR'dan kaçak çayı bitirecek hamle!

hadi inşallah. yapında içelim benzer tadı.
  27. E

Google Çalışanı?

bakayım bi.
  28. E

Winrar Şifre Kırma !!!

şifre istiyorsa zaten o zip virüs bulaştırmak için. hiç uğraşma. sil geç.
  29. E

Dünyanın en acı hamburgeri!

bu burgeri yedim ben. öyle abartılacak bir acısı yok. şu an araftayım. emanete hıyanetmi değil mi onun kararını veriyorlar.
  30. E

Android'e olan önyargılarımı yıkalım mı?

kasmazda kasarsa kassın hacı. lg g2 al. 1300 lira desen buna iphone 2100 olsa. 800 cepte nasıl hesap :)
  31. E

İphone 6 vs Samsung S5 Prime hangisi?

samsung tabiki. istemediğin kadar konfigürasyon büyük ekran küçük ekran su geçirir geçizmez ağır hafif. android de cabası. çıktıktan sonra da 2 ayda fiyatı düşüyor. işletim sisteminin kısıtladığı telefonlardan nefret ediyorum.
  32. E

S4 aldım sorunlarım var

wipe cache/wipe data işlemlerini yapın sonra dalvic cache silin. olmadımı servise verin. s4 te öyle anormal donmalar olmaz.
  33. E

Şimdi de Ateist TV açılıyor!

artık kedicik yok. saplar var. arınç a küstü adnan hoca.
  34. E

Şimdi de Ateist TV açılıyor!

açsınlar. mantıklı. a9 varda bu neden olmasın.
  35. E

Dünya bu adamın peşinde

sen de yedin
  36. E

Screen Mirroring Ne işe yarar ?

bu cihaz samasung dongle le wireless görüntü aktarımı yapar. rootsuz telefon gerektirir. root lu ise bazı taklalar atmanız gerekir. 720p görüntü verir. oyun filan da gecikme olur işe yaramaz. ama dizi film video resim gibi şeyleri televizyona aktarmada çok işe yarar. Samsung All Share Cast Dongle
  37. E

Anne ve babasını 300 parçaya bölmüş

neden versin adam hasta. arafta kalır.
  38. E

Bidaha Samsung mu? ASLA!

Samsung bana 5500 dolar maaş veriyor ayda. formlarda senin gibilere laf yetiştireyim diye. programlara gelince sana kaldır demedikki. rehber senkronizasyonunu kapat dedik. kapatmayacaksan da sürün banane. hala ram diyor yav. senkronizasyon diyoruz internet diyoruz hala ram diyor.
  39. E

Bidaha Samsung mu? ASLA!

yok arkadaş rehber sıkıntısı filan. bunlar yüklüyorlar on tane program telefon rehberide ekleniyor otomatikman. sonra rehber açtıklarında her birinin inteernetten kontrolü yapılıyor. buda zaman alıyor tabiki. yani sorun internetten rehber loglarını alırken çıkıyor internet yoksada tek tek...
  40. E

Bidaha Samsung mu? ASLA!

evet birde iphone alın farkları görün yada farkları göremeyin. adamlar yıllarca aynı arayüzü kullandı. son arayüz değişikliğindede kimseye yaranamadı. bir 3g yi aç kapa bakalım kaç tıklama yapman gerekiyor standartta. iphone kullanıcısı eski nokia kullanıcı gibidir. değişimden korkar. biz...
  41. E

Bidaha Samsung mu? ASLA!

almasaydın. bilmeden etmeden niye alıyorsun. kafana silahmı dayadılar. senin gibi cahillere değil senin gibi cahillere inananaları bilgilendirmek için öneri yazıyoruz. destek verilmiyormuş. daha ne yapsın samsung tüm amiral gemilerine 4.4.2 verdi. derdin ne senin.
  42. E

Bidaha Samsung mu? ASLA!

rehber sorunu trajı komik. rehbere girip ne yapacaksın. arayacağın kişinin ilk iki harfini yaz zaten liste geliyor. hadi yavaş diyelim google google+ sim card facebook whats up samsung market listesini kapatın rehber hızlanıyor. arayüz dersen binlerce arayüz var markette istediğini yükle nedir yani.
  43. E

2GB 128 Bit mi 1GB 256 Bit mi yardım lütfen ?

5 MB 1024 BİT. o kadar diyim.
  44. E

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

ifşa eden kim acaba. ben mi mgk ka gittim ifşa ettim. seçimle oraya çıkan adamın kendi adamlarından danışmanladan biri işte. adam olaydı dinletmeyeydi. bu özel toplantıların sızmasına sebep olanların hiç mi suçu yok. youtube tweetır ı kapatmayı iyi biliyor ama.
  45. E

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

dünya aleme rezil olduk. mgk nın basiretsizliğimi dersin konuşulan hain plan mı dersin kendi ülkene yaptığın kumpas mı dersin. bu saatten sonra o koltukta oturmayın. ancak internetin fişini çekerseniz çare bulabilirsiniz. nükleer savaş durumunda haberleşme yapabilmek için dizayn edilmiş bir...
  46. E

Twitter'a Erişim Engellendi!

bu kafalar yasakçıları sansüncüleri başımıza getiriyor zaten. herşey müstehak bize. facebook kapansız instagram kapansın. iran olalım.
  47. E

Iphone 5 değişim

sıfır gibi görünen cihazı paspal bir kutuda gönderecekler. onu satıp alabilirsiniz. ama sıfır iphone kutusunda vermeyeceklerdir.
  48. E

Galaxy S3 Sonunda Delirdi(Acil)

kies ile kurtarabilirsin. büyük ihtimal güncelleme yaparken işletim sistemini bozdu. aslında çok kolay çözümü. orjinal rom atmak. bilmiyorsanız bu işleri tabi servis yolu göründü size. https://www.youtube.com/watch?v=6WaAMwMk1i0 gibi
  49. E

Arkadaşlar bence telefonun pahaliliğindan çok işinizi görmesi önemli....

800 1000 milyara windows phone olsun android olsun ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak telefon var. hava atmak hariç (bazıları için en önemli kriter) beynimizin %10 sini kullandığımız gibi telefonlarımızında % 20 sini kullanıyorsak gerek yok.
  50. E

Led tv önerisi max: 3000 tl

LG 47LA660S DVB-S 3D al
  51. E

1.Kalite Kopya Note 3 Almak Mantıklı Mı?

mantıkla uzaktan yakından alakalı değil.
  52. E

Ssd mi hdd mi

çok fazla oyun indir kaldır yapıyorsan yada sil yaz yapıyorsan hhd al. ama program kulllanıcısı isen çok fazla oyun indir kaldır yapmıyorsan ssd. çünki ssd nin baş düşmanı fazla yaz sil. zamanla hücreleri ölüyor.
  53. E

Clash Of Clans

bir deneyeyim diye başladım 53 seviyedeyim bir türlü elimden bırakamıyorum.
  54. E

Apple'dan Yeni Patent

valla işe yarayacaksa amennah. ama patent olarak kalacak. benden söylemesi.
  55. E

Asus Memopad Hd 7 [Ayrıntılı İnceleme]

aldım 319 lira 50 lirada hediye çeki veriyor hepsiburada. gayet memnunum.
  56. E

Telefon Markanıza Sadık Mısınız?

anroid li olsunda en iyisini kim yapıyorsa o. markanın hiç önemi yok.
  57. E

Anladık ios kısıtlı ama ne kadar kısıtlı??

tablet alacaksan apple al gene. android uzmanıyım ama tablette apple ezer. telefon dersen apple a bulaşma.
  58. E

IOS mi Android mi ? Hangisine yönelim ?

kesinlikle android senin için doğru tercih olucaktır , android in sdk dosyaları yazılım yapayı kolaylaştırıyo ve fazla cihaz olduğu için yükleme sıkıntısı da çekmezsin uygulamarında ayrıca para da kazanmak istiyosan kesinlikle android , ios fanboylar yanlış anlamasın ios iyi bi işletim sistemi...
  59. E

200-250 Tl Arası SSD Tavsiyesi..

çok sık büyük dosya doldurup boşaltmayın ssd yi yormayın ömrünü kısaltmayın. hayırlı olsun.
  60. E

200-250 Tl Arası SSD Tavsiyesi..

bu seri 256 gb tan başlarsa faideli olur. raid gibi çalıştığından büyük kapasite daha yüksek hız manasına geliyor.
  61. E

Apple iWatch Gelirleri Tehlikede!

ney. sarj mı?
  62. E

Akıllı Saat Önerisi

pebble al. uygulama marketide olacak 3 subatta. pebble bu işte öncülerdendir. araştır bak. ama türkiye den alma.
  63. E

Almanya'dan iPhone 5S getirtiyorum

sizlerin ayakkabı kutusuna koyup hırsızlık yapandan farkınız yok. aynı kafa. bu kafa ile böyle yönetilirsiniz. herşey müstehak size.
  64. E

Almanya'dan iPhone 5S getirtiyorum

neden almanya dan ordan burdan alıyorsunuz. türkiye 'nin suyumu çıktı. biz nasıl alıyoruz. çatır çatır vergimizide veriyoruz. garanti de eksiksiz oluyor. 3 kuruş kar etmek için değermi. tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemeye.
  65. E

Özel Timin Çelik Kapıyla İmtihanı

hayırlı olsun kardeş internet bağlatmışsın.
  66. E

İphone 5 mi,Note 3 mü ?

note 3 ün sorunlu olduğunu kim söyledi. akıyor telefon. sadece ikinci eli yok. ve kaplaması plastik. telefon iki sene kullan at olduğu için bu bir sorun teşkil etmiyor. iphone 4 halen çok pahalıya satılan telefon mesela. artık çöp olan bir telefonun ikinci elinin olması ne kadar ahmak bir...
  67. E

Android neden böyle?

hangi uygulama imiş o bir söylesene bizde bulalım.
  68. E

Apple'a 450 Bin Dolarlık Zarar

yani ? fanboy lar gitsin para bağışlasın banane.
  69. E

Zamanda yolculuk yaptılar: İşte 400 yıllık kanıt

he tabi tabi. geçende galaxy s4 bulmuşlar hemde çakma. asparagas uydurma bunlar.
  70. E

Iphone 5s jailbreak yapilmali mi?

hiç jailbreak la uğraşmadan androidli bir tlf alabilirdin.jaijbreak şarj süresini olumsuz etkiler iphone larda.
  71. E

Büyük ekran telefon

tek kelime yetmeyecek 3 kelime . adam haklı beyler.
  72. E

4 Yıl IOS Kullanmış Biri Olarak Tavsiye İstiyorum

canım sen ip5 al. esneklik, büyük ekran, uzun deşarj süresi bunlar sana göre değil.
  73. E

1500-2000 arası laptop önerisi

laptop ta oyun oynamak istiyorsan bu fiyat aralığında laptop bulamassın. varsa paran bu : http://www.chip.com.tr/haber/asus-un-yeni-oyun-laptop-u-satista_43752.html konu kilit.
  74. E

Bimeks.com.tr

vatanda da öyle. internet fiyatı olan ürün mağazada farklı fiyatla satılabilir.
  75. E

PS_3 kırdırayım mı? kalsın mı...

kaç liraya kırıyormuş.
  76. E

Türkiye, ABD'yle savaşacak yenip "süper güç" olacak

sende bunu yedin.
  77. E

SMS aktivasyonunu kaldıralım mı?

kişisel bilgilerimizi paylaşmayacağınızdan eminseniz kalkmasın. bir hacker gelir numaraları almasın. yoksa sıkıntı diil.
  78. E

Kaspirin (ilk Android oyunum)

emeğine sağlık. türkiye seninle gurur duyuyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - note 2 android 4.3 te çalışıyor sıkıntı yok.
  79. E

Iphone 5s sıvı temas

yav he he.
  80. E

Iphone 5s sıvı temas

farz edelim derken ??? apple kendi garanti şartlarını yazmış. sıvı temasına garanti veriyor diyorsun. ne oldu çark ettin :lol:. sıfır iq ne oldu. körü körüne tapıyorsunuz şu iphonelara. büyüğün olarak kinayeli laf anlatmaya çalışıyorum. yoksa banane ne kullanırsanız kullanın.
  81. E

Iphone 5s sıvı temas

önce okuma yazmayı öğren. http://www.apple.com/legal/warranty/products/ipod-turkish.html türkçe yazıyor. sana özel. bebelere laf anlatmaya çalışıyorum burda. bulamadıysan sıvı teması kısmını ekran yakalayıp altını çizip sarıya boyayıp göndereyim.
  82. E

Iphone 5s sıvı temas

ehheheh sesli güldüm.
  83. E

Iphone 5s sıvı temas

marketten pirinç almak daha kolay be dostum. pek öyle iki vida değiştirmeye benzemiyor bence. sen telefonda pili çıkaracam diye bence daha beter hale getirirsin gibime geliyor. telefonu çöpe çevirmek hoşuna gidiyorsa sen haklısın birşey demiyorum. bak bakalım o pil nasıl çıkartılıyor...
  84. E

Hangi Marka Laptop Alırsınız

lenovo alırdım aldım. hem tablet hem laptop. ultrabook mis.
  85. E

Iphone 5s sıvı temas

allaha şükür pil sorunum yok. note ii kullanıcısıyım. bir günde telefonun şarjını ne yaparsam yapayım bitiremiyorum. ha olurki su teması oldu onca para verdiğim telefonun bataryasını çıkarabilmek beni mutlu ediyor. fanboylara da sadece acıyorum. dünyanın parasını ver kurtarabilmek için markete...
  86. E

Iphone 5s sıvı temas

bu kısım ise en sevdiğim kısım. iphone telefonu olan herkezle dalga geçiyorum bu kısım da.
  87. E

Iphone 5s sıvı temas

o telefon şimdi çalışıyor gibi görünüyor ama sonra mevta olacak, çürüyecek. bir an evvel içinin açılması temizlenmesi lazım. ha bataryayı çıkar kısmı ise sıvı teması olan her telefonda yapılması gerekli olan birşey.
  88. E

Iphone 5s sıvı temas

keşke su teması varsa hemen bataryasını çıkarsaydınız.
  89. E

Kendim Akıllı TV yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Arada düşüyor böyle yerlere bunu düşünebilirsin. dark player lar var androidli onlarda fena değil. işlemci quadcore olursa kadar ram yüksek olursa ve ürün o kadar iyi demektir. minix iyi bir marka ancak işte türkiye de satışı ancak çinden getirenler ile oluyor...
  90. E

bu cihazlar internet ister. apple tv yi geç diğerleri ile tv izlersin film izlersin oyun oynarsın. smart olmayan tv i çok daha smart yapar. hiç bir smarttv bu cihazların yapabildiklerini yapamaz.
  91. E

uğraşma bu saçmalıklarla bunu al. quad core işlemci mali 400 grafik işlemci 2g ram. wireless miracast dlna airplay air kumanda bluetooth 4. filmini izle oyununu oyna internete gir program kur android in sınırlarıyla sınırlısın yani sınırsız. https://www.youtube.com/watch?v=cBR3ZrurMKI
  92. E

1600 TL Bütçem var, iPhone 5C mi yoksa Galaxy S4 mü almalıyım?

ios istiyorsan o paraya iphone 5 alabilirsin. 5c ye bulaşma bile.
  93. E

1600 TL Bütçem var, iPhone 5C mi yoksa Galaxy S4 mü almalıyım?

arkadaş android z1 mi alsam s4 mu alsam gibi birşey desen anlayacağımda, yada iphone 5s mi 5c mi desen. iphone farklı androidli telefon farklı. sen önce platformu belirle bence.
  94. E

Samsung Galaxy Tab 3 Lite Ocak'ta Gelebilir

kardeş pürüzler elin kaymasın diye.
  95. E

ShareX 8.4.1

ellerine sağlık. on numero olmuş hacım.
  96. E

bence alma. ama merak ettim. al kullan şu özelliklerine bir bakalım. memnumm kalacakmısın bakalım.
  97. E

Türk kahvesine büyük onur!

belgeye gerek yok. türk kahvesi candır.
  98. E

Bu Samsunglara Ne Oluyor Böyle !!!

apple çok mu sorunsuz. samsung konusu genelde rom meraklılarının açtığı konular.
  99. E

HD-Bits.ro Davetiye Dağıtımı

bende de 1 tane var isteyen pm atsın. ancak ratio a saygı isterim. vur kaç yapacaksanız başka tracker deneyin.
  100. E

01 Aralık 2013 İnternetin yavaşlaması

reset ledim. banamısın demedi.
  101. E

01 Aralık 2013 İnternetin yavaşlaması

Merhaba arkadaşlar. Şu an internetimde korkunç bir yavaşlama var. 1 mbit bile hıza ulaşamıyorum. sizde de bu durumla karşılaşan var mı?:blink: yer : üsküdar
  102. E

Note 2 den Note 3 e Geçsemmi bilemedi...

geçme. rom at al sana note 3. tigra 4 rom tavsiyemdir.
  103. E

aklına bile getirme. konu kilit.
  104. E

Note 3 mü? Lg g2 mi?

note 3 türkiye'de samsung un kendine ve bize attığı kazıktır. dandik versiyon getirdiler. almayınız aldırmayınız.
  105. E

İphone 4 İOS 7 Çok kasıyor!

iphone 5 yada 5s yada 5c al. zaten apple da onun için kastırıyor.
  106. E

Kararsız kaldım (z1.g2.note3 vs)

note 3 n9000q türkiye de samsung un kendine attığı kazıktır. almayın aldırmayın.
  107. E

Galaxy Note 2 için Android 4.3 Çıktı

tigra rom v4. şiddetle tavsiye ederim. xda de bulunabilir link vermeyeyim şimdi.
  108. E

Galaxy S5 konsept videosu

6:23 saniyede kasıyordu gördünüz mü?
  109. E

çekmez sızıntı rom kullanıyorum 1 aydır. 10 numara olmuş. note 3 gibi olmuş.
  110. E

çok biliyon. india çıkmış. sammobile da. 4.5 da alır 5.0 alır bu makina. maşallah.
  111. E

İOS 7.0.4'de ilk Hata

hani ios stabildi marjinal bizdik.
  112. E

Windows 8.1 Başlat Düğmesini Değiştirme.

"Classic Start Menu" tavsiye ederim
  113. E

Nexus 5 mı iPhone 5s mi?

nexus tabiki. saf android ve her android güncellemesini alacak. daha büyük ekran geliştirilebilir esnek pil ömrü iyi kamera performansı iyi bir telefondan bahsediyoruz.
  114. E

Galaxy note 3 - iphone 5s

iphone da havanı alırsın. note 3 veya note 2 alırsan hayat tekrar anlamlı gelmeye başlar.
  115. E

Galaxy s3 - ios

ios o kadar harika muhteşem bir işletim sistemi değil. öyle olsa android in kullanım oranı ios tan yüksek olmazdı.
  116. E

Bilgisayar alacağım ancak çok kararsızım yardım (2 notebook karşılaştırma)

lenova yoga 13 al öğrencisin madem...
  117. E

Note 2 imei :(

Samsung Galaxy Note 2 EFS Yedek Alma ve Geri Yükleme işlemi.
  118. E

Android telefonum çok kasıyor yardımm

tlf marka ve modeli nedir. windows android linux gibi işletim sistemi ram bulunca bakteri gibi genişlerler. mezarı götüreceksin rami kullansın. http://antik.eksisozluk.com/show.asp?id=25646442 program kötü yazılmışsa bu androidin suçu değil google ın suçu. markette daha verimli denetim...
  119. E

iPhone 5S'i sallayan olmadı! VİDEO

samsung üretiiği telefon 1 yıl dayanıyor demen yanlış olmuş. galaxy s im vardı 2.5 sene kullandım. note 2 aldım. onuda bir senedir kullanıyorum. halen canavar gibi. note 5 çıkana kadar da telefon camı filan kırılmadığı sürece almayı düşünmüyorum. ama sen 4s çıktığı andaki galaxy serisi amiral...
  120. E

iPhone 5S'i sallayan olmadı! VİDEO

neden gerek olmasın arkadaşım. 2300 lira verdiğin telefon yeni güncellemeler ile en fazla iki sene kullanıyorsun. daha güçlü donanım olsa 2 değil 3-4 sene kullanırsın fenamı olur. şimdi iphone 4 çöp oldu 4s yarı çöp. diğerleri işe yarar durumda. donanım özelliklerine bakarsan işlemci hariç...
  121. E

NoTe 3 Kasar mı ?

kasmas 1 senedir note 2 kullanıyorum inanılmaz menunum. şarj olsun hız olsun geniş ekranı ve kalemi olsun mükemmel. - - - Mesaj Güncellendi - - - alıyorlar kıytırık telefonları dandik progamlar yüklüyolar 50 tane servis çalıştıryorlar sonra efendim neymiş donuyormuş.
  122. E

Ios'tan Androide...

başka modemlerde çalışıyor diyor. işyerinde bağlanıyor fakat data alamıyor. demekki mac yada ip kısıtlaması var işyerinde. - - - Mesaj Güncellendi - - - arama kabul etmiyor derken normal telefon numarası çevirdiğin zaman ise işyerinde ya telefon çekmiyordur yada oralrda jammer falan vardır :D...
  123. E

Bu zamanda iphone 3GS alınır mı

telefon olarak kullanmak iççin 100 150 liraya alınır. belki birkaç program çalışır.
  124. E

[Karşılaştırma] Sony Xperia Z1 mi LG G2 mi?

arada 100 lira fiyat farkı olana kadar her türlü lg g2 32 gb. yoksa sony.
  125. E

Xperia Z Kırıldı!!!

bu tip bir telefon kullanacaksanız bunları göze almanız lazım. ekranlar tümleşik olduğundan blok halinde değiştirilmesi gerekiyor. bu bütün telefonlarda böyle malesef.
  126. E

Samsung Galaxy S4 mü iyi yoksa iPhone 5S mi? VİDEO

s4 eskidi. ama sony z1 i 10 kere iphone 5s e tercih ederim.
  127. E

Babam ile ilgili şikayetlerim ve sorunlarım!!

baba na kızma büyüdüğünde evladın olduğunda anlarsın. şimdi ne diyor bu ya dersin. ama belli bir dönemden sonra senin onlar için ne ifade ettiğini anlarsın. senin için dünyayı yakar. bak göreceksin.
  128. E

Note 2'nin Android 4.3 ROM'u Sızdırıldı

efs yedeğinizi alın. aman ha unutmayın. gerçi 4.3 te efs yedeği işe yaramaz. version 2 ye geçti samsung. telefon patlarsa 4.1.2 için efs yedeği önemli.
  129. E

Bir teknoloji market çalışanını tokatlamamak için kendimi zor tuttum

adam haklıymış. (üslübu hariç). note3 varken hele lg g2 varken çamur gibi sony alınır mı? cık cık cık.
  130. E

Bu modemi alayım mı ?

En iyi verimi almak için iki cihazı da AC modunda çalıştırmak gerekir. bu standart yavaş yavaş gelmeye başladı.
  131. E

Sony MDR-1RBT Prestij kulaklık

o paraya öküz alınır.
  132. E

Bütçem sınırsız hangi telefonu almalıyım ?

apple ve iphone dan nefret ederim. ama sen iphone 5s al. birinin android ile ilgili en ufak şüphesi varsa iphone alması taraftarıyım.
  133. E

Samsung: "Benchmark Test Hilesi Yapmadık"

bu hile değil test sonuçlarının rakamlarını değiştirmek hile demektir. telefon sadece tüm performansını ortaya çıkartıyor. bunun hile ile ne alakası var overclock belkide. ama hile değil. ne hikmetse amerkikan markalarının hiç biri hile yapmıyorda uzak doğu ülkeleri hile yapıyor güya. düşündürücü.
  134. E

Samsung Galaxy Note 3 Unboxing Videomuz (N9000Q)

usb 3.0 kablosu o cahil abicim. video aktarma filan değil.
  135. E

Ultrabook Tavsiyesi

lenovo yoga 13 şiddetle tavsiye ederim.
  136. E

S4 Camı Kırıldı

sony nin üstü paten pisti gibi oluyor. iphone sadece ekranı küçük olduğundan biraz avantajlı. o kadar.
  137. E

İhtiyacıma göre telefon?

bu özelliklerde telefon yapılmadı. bir 30 sene beklemen gerekecek.
  138. E

iPhone 5S'in Slo-Mo Videosu Ortaya Çıktı

note 2 720p de 240 fps dostum. https://www.youtube.com/watch?v=GiGx8yjbNqw
  139. E

iPhone 5S'in Slo-Mo Videosu Ortaya Çıktı

note ii de 1 senedir var slo-mo dediğiniz nane. ister 8x e kadar hızlı 8x e kadar yavaş çekim.
  140. E

BMW'ye kızdı, son model otomobilini parçaladı!

en iyi protestoyu yapmış helal olsun. bmw nin turkiye serviside öyle hep alana kadar. mercedes öyle değil bak.
  141. E

Samsung galaxy note 3 kutudan çıkıyor!!!

geçme sakın. note ii zaten on numara telefon. note 4 belki. bendede note ii var ama geçmeyi düşünmem bile
  142. E

Hızlı trenin rengi belli oldu!

6 YADA 2 tam kırmızı renkler. türk bayrağı renkleri.
  143. E

Hangi Marka Laptop Alırsınız

sırf garantisi için bile dell. evine geliyor tamir yapıyor adamlar.
  144. E

Galaxy s4 mü iphone 5s mi

alo diyeceksen note 3 yok oyun oynayayım film filan izleyeyeyim diyeceksen şarj uzun gitsin diyeceksen note 3 al.
  145. E

Eurovision'a Bu Yıl da Katılmayacağız

tavşan dağa küsmüş te dağın haberi olmazmış. çok ta umurlarında sanki.
  146. E

Galaxy s4 mü iphone 5s mi

lg g2 yada note 3.
  147. E

Bir Devrin Sonu: Nokia

ericsson vardı bitti. siemens vardı bitti. motorola bile gitti. nokia mı gitmeyecek iphone mu bitmeyecek.
  148. E

İPhone 5S almaya değer mi?

al paran varsa. hiç kaçırma. parmak izi okuyucu 64 bit işlemci.
  149. E

Note 2 (10.09.2013) Performans yazilimi guncellemesi

http://antik.eksisozluk.com/show.asp?id=36626412 yüklemeyin deniyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - http://www.elektroarge.com/teknoloji-haberleri/galaxy-note-icin-guncelleme-t247.html burada da geliştirme anlatılıyor.
  150. E

Bütçe sorun değil. Tablet önerileriniz

apple'ın en son ve pahalı tabletini tercih et dostum. android windows bluebarry cart curt hikaye.
  151. E

Samsung tel. kararsızlık..

yav kardeş sen bu nokia cılara inanma aslında. android oturmuş bir işletim sistemi. windows mobile da uygulama sayısı az. araştırırsan sıkıntıları daha net görürsün. aman bulaşma sakın.
  152. E

Samsung tel. kararsızlık..

General Mobile Discovery al diyecemde alamassın aslında öyle kolay kolay. bulabilene aşk olsun. tercih etmemen de garip dostum.
  153. E

Samsung Young S6310 nasıl bir telefondur?

alma.
  154. E

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

155. E

Kendi çekimlerim :)

kulaklıkların kötü onları değiştir.
  156. E

Android Emoji

bu olurmu? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klncity1.emojikeyboard&hl=tr
  157. E

Android Kit Kat, Apple'la Dalga Geçti

yok be dostum stabil filan değil. arkadaşlarımda görüyorum adam telefona cevap veremiyor kilitleniyor ekran. donuyor. her elektronik cihazda olan problemler bunda da var. saf android nexus larda bu sorunlarla karşılaşmassın bile. ama işte bir stabildir gidiyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - 3...
  158. E

sen öyle san. amerikan ekonomisi için apple ın kıymetini obama nın vetosundan anlarsın. yok anca sen oyuncağınla oyna. vermişler eline bir kutu oyna babam oyna. anca facebook ta like yaparsınız.
  159. E

say dedin saydık. şimdide başka şeyler sayıklıyorsun. ne haliniz varsa görün. appel ın her modelini alın. zengin edin amerikalıları. zengin etki senin paranla seni ve ülkeni sömürsün.
  160. E

forum burası bir yanlışın var bunu düzeltiyorum. zoruna gidiyorsa yazma buraya.
  161. E

bu konu uzar gider. apple sonunda batar. - - - Mesaj Güncellendi - - - ben sayayım sana. 1. dev ekranı en başta. oyuncak gibi küçük ekran istemiyorum. 2. itunes gibi saçma bir program kullanmıyorum. 3. rus uyduları ile de konum bilgisi alabiliyorum. 4. pilimi değiştirebilmek istiyorum. apple...
  162. E

yahu o özellikleri kullanabileyim de ister kassın ister kasmasın. belki kasmasını (ki nerden uyduruyorsanız) o özelliklerin olmasına tercih edeceğim.
  163. E

Samsung Galaxy Note 3 İlk İnceleme Videosu

keskin hatlar çok yakışmış s3 s4 mukayesesi gibi.
  164. E

Video pixeli yükselten program varmı

yok öyle birşey. buna upscaling denir. kalite bozulur.
  165. E

Cyanogenmod 10.1 de İMEİ sorunları oluşuyor mu ?

imei önceden kolonlanmışsa bu sorun çıkabilir. yada sıfırlanmıştır.
  166. E

Samsung Galaxy S5 ile İlgili Yeni Söylentiler

samsung her adım da apple ın köküne kibrit suyu döküyor. helal.
  167. E

Niye eksisozluk'ten nefret ediliyor?

ben nefret edeni görmedim. inciciler nefret eder gibi yapar sadece. aynı anda hem incici hemde eksiciler var. bu kanıya nereden vardınız. başkalarının fikirlerini görmeye bile tahammülünüz yoksa sevmezsiniz. abiler ablalar sevmezler bak istinasız hepsini.
  168. E

İPhone 5 kilitlendi, açamıyorum

çıkmıyor mu?
  169. E

İPhone 5 kilitlendi, açamıyorum

pilini çıkar 30 dakika bekle tekrar tak.
  170. E

İphone 4s suya düştü :(

bataryayı hemmen çıkarıp prince yatırmalı idin. ama iphone değil mi. yapabileceğin birşey yoktu.
  171. E

Galaxy Note 2 ile Note 3 Yanyana Geldi!

s3 s4 arası fark gibi. ama ekran daha büyük.
  172. E

Android Medya Player

Bunu alsam gelirmi arkadaşlar. Gümrükte vergi ödermiyim ? Mele A1000G 2GB RAM + 16GB ROM Quad Core Android 4.1 Network TV player - Black http://dx.com/p/mele-a1000g-2gb-ram-16gb-rom-quad-core-android-4-1-network-tv-player-black-225850
  173. E

Kendi kendine yanan bebek!

yok öyle birşey. yalan dolan. hem hindistan burası. uçan bebek deseler şaşırmam.
  174. E

HD Uydu Alıcı Tavsiyesi

next pandora. android li yapamayacağı iş yok.
  175. E

Yeni Batman Ben Affleck

kötü olmuş.
  176. E

Nasıl bir tablet alayım?

haklısın 7" en ideali.
  177. E

iPhone 6 hayal gücünü aştı

bırak iphone 6 yı 10 böyle olsun apple nefretimi bitirir apple fanboy olurum. google glass varken augmented reality varken bunlar boş. zaten bir saat bir gözlük olay bitecek. saf olmayın. https://www.youtube.com/watch?v=8GcYWdg81BQ&list=TLIVNVwQm68F4 not : samsungçuyum.
  178. E

Android * ios ** telefon seçimi

sen android harici birşey kullanamassın. tarafını çoktan seçmişsin.
  179. E

Bu Laptopu Almak İstiyorum

ya hocam alınır mı bu eşşek ölüsü gibi gez biraz araştır git bir ultrabook al.
  180. E

Next-Pandora

ram küçük yaramaz.
  181. E

Next-Pandora İle Tüm Televizyonlar Akıllanacak

mükemmel. digiturk aboneliğim biter bitmez alacağım.
  182. E

Neden iPhone?

masaya koyup ciks mekanlarda kızlara kıroyum fekat para bende imajı vermek için.
  183. E

Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

yav arkadaşım çin malı s3 diye birşey yok. bunu s3 ile alakası yok. çakma o. nasıl iphone nun çakma çin işi telefonları var aynısı. başka bir şey o. samsung galaxy s3 de galaxy s3 diye bir çin markası. ihpone değil ayphone gibi birşey yani. hangi akılla gidip çin malı s3 dersiniz. başka bir şey...
  184. E

Piranha Business Tab 7 alıcam ama ...

herkezin tableti farklı. nasıl oluyorda samsung servise artık her ne ise bu tablet geliyormuş acaba.
  185. E

Bu zamanda iphone 4 alma(ma)k ???

bu cevaba da gülünür. ios 7 yi tam desteklemeyecek zaten anten sorunu vardı. pili desen yetersiz. tam bir çöp iphone 4.
  186. E

Bu zamanda iphone 4 alma(ma)k ???

alınır tabi neden olmasın. 150 liraya veriyorlarsa al.
  187. E

1101 tane hd-bits.ro davetiyesi.

bende rica etsem.
  188. E

Galaxy s4 mü Iphone 5 mi

aga sen fazla abartmışsın bence. ne yaptın galaxy ace filan mı kullandın zamanında. nerede ise 1 senedir note II kullanıyorum bu sorunların hiç birini yaşamadım.
  189. E

Galaxy s4 mü Iphone 5 mi

iphne 5 al. burada birine itele. o itelediğin para ile hem s4 alırsın hemde üstüne yemeğini yersin hafıza kartı alırsın hayatını yaşarsın.
  190. E

Buraya bu gözlüklerle girilmez!

yasaklı yere gitmem arkadaş. mekan mı yok. herkez o gözlükleri kullanacak garsonundan işletme sahibine kadar. neyin artislliğini yapıyorlar.
  191. E

Casper VIA Akıllı Telefon Geliyor

sonra neden motor ithal ediyoruz biz yapamıyormuyuz diye yaygara çıkartırlar. casper son zamanlarda müthiş atağa geçti. helal olsun.
  192. E

yanlış oldu silemedim :D
  193. E

Kesinlikle s3 almayın...

sen onu okut iphone 5s al arkadaşım. nasıl olsa düşüreceksin düşürdüğünde de yorum yazarsın. milli servet onlar yahu yazık günah :cursing:. böyle böyle zengin ediyoruz adamları. yok şu eskidi bu eskidi. camı kırıldı çekmiyor angry birds ü oynarken takılıyor. 3310 al sen.
  194. E

Windows 8 fiyaskoya mı dönüşüyor

sorun filan yok. sorun varsa bir tek oda başlat butonu dur. onuda startxmenu adlı program ile çözüyorsunuz. yağ gibi akıyor mis gibi işletim sistemi. http://www.startmenux.com/help/
  195. E

Arkadaşlar garantili İphone 5'e JB yapsam anlaşılırmı ?

arkadaş haklı sen telefonu DarkWane e sat. üstüne para koy s4 al. sıkıntın dert tasa kalmasın.
  196. E

Arkadaşlar garantili İphone 5'e JB yapsam anlaşılırmı ?

arkadaş haklı. sen o telefonu sat. üstüne para koy s4 al. sıkıntıların kökten çözülsün.
  197. E

Apple Hisseleri Dip Yaptı!

bende kullanıyorum sorunsuz. hele 4.1.2 geldiki yemede yanında yat. akıyor alet. - - - Mesaj Güncellendi - - - bende kullanıyorum sorunsuz. hele 4.1.2 geldiki yemede yanında yat. akıyor alet. - - - Mesaj Güncellendi - - - bende kullanıyorum sorunsuz. hele 4.1.2 geldiki yemede yanında yat...
  198. E

Yasal Takip Klon İmei Samsung Galaxy s3

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php
  199. E

selam. bende rica edebilirmiyim. http://s9.postimg.org/w2xkirfcv/speed_test.jpg [email protected]
  200. E

iOS 6.1.3 Jailbreak !!!

var var çıktı. android 2.3.6. full jail break.
  201. E

Samsung mu sony mi?

sony yeni yeni geliyor. başta android platformuna yorsaydı kendini daha iyi yerlere gelebilirdi. android devrimi samsung ile başladı diyebiliriz. meyvalarını iyi topladı. apple a başarılı bir biçimde kafa tuttu. şimdi s serisi hep ses getiriyor. samsung un güncellemeleri de sony den daha başarılı.
  202. E

iPhone 5 'imi Note II ile takas etmelimiyim sizce?

http://versusio.com/tr/apple-iphone-5-64gb-vs-samsung-galaxy-note-2 http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-5-vs-Samsung-Galaxy-Note-II-N7100 http://uk.hardware.info/reviews/3206/2/benchmarks-samsung-galaxy-note-ii-vs-apple-iphone-5-3d-performance---glbenchmark-251 türkiye...
  203. E

YOOOOOOK mu neden 5s çıkıyor o zaman ? herkez 4s inde kalsaydı. bu durumda 5 alanlar eşşek mi ? 6 çıkacak 7 8 9 da olacak. almasınlar mı?
  204. E

insan şunu izledikten sonra halen iphone düşünebilir bilemiyorum.. http://www.youtube.com/watch?v=coMK6wyRZAA&NR=1&feature=endscreen
  205. E

yav arkadaş arama yapıp mesaj atacaksa neden iphone alsın. 3310 alsın bence. facebook twitter cart curt video felan izleyecekse. herhangi bir android li telefon alsın yada iphone 3gs. telefonu yakacak kadar zorlayacaksa note 2 alsın. oyun kitap radyo muzik film herşey.
  206. E

ilerisini düşüneceksen iphone 5 i sat. bir daha da akıllı telefon alma. 2 sene sonra bir tane iphone daha alırsın. onuda satarsın. 3310 al sen.
  207. E

Galaxy Note 2 eline alanlarin ilk izlenimleri ?

s3 büyük geliyordu. sırf şarj süresi için note 2 aldım. elime tablet almış gibiydim. sonra alıştım. diğerleri çok küçük geliyor. hele iphone çok kötü. devir ergonomi minimal kullanım devri değil. kullanırken rahat edeyim. her işimi göreyim devri. artık vaz geçemem. note 2 3 4 5 6 forever.
  208. E

İyi bir hacker hangi dili kullanır?

assembly
  209. E

Note 2 mi xperia z mi?

şarj söz konusu ise note 2 diğer herşey için sony.
  210. E

Apple OLED Uzmanı Alıyor!

on numara cevap. yumarta kapıya dayanınca da olur.
  211. E

Ve GALAXY SIV sonunda Görüldü :)

tamamen fake. samsung kenarlara sıfır ekran yapmaz.
  212. E

iPhone 6 Konsepti İzlenme Rekoru Kırıyor

beklenti böyle olunca ve fakat apple dandik ürünlerini piyasaya sürünce afallayan fonboy lar sonra samsung a htc ye filan saldırıyorlar. bu video lara karşıyım.
  213. E

Google Chrome 24 Çıktı, İndirin!

yenilikleri açıklamanız süper olmuş.
  214. E

Corning, Gorilla Glass 3'ü Duyurdu

eksik olsun. çizilmiyor ama en ufak darbede tuzla bir oluyor.
  215. E

En Son Hali Maliyett 2600 Net ;)

alma pc alma
  216. E

Ios mu android mi?

da bu telefon bu programı çalıştırırsa şarjı öğleyini bulmaz. bulamassın tabi. fanatikliğe dönüştü bu işler :). sebebide de androdçilerinde iphone culara aynı işi yapan telefona neden daha fazla para verdiklerine anlam verememeleri iphone kullananların android kullananları fakir diye...
  217. E

Ios mu android mi?

nexus al hem stabil hem serbest. ios öldü. hele 6 rezalet.
  218. E

iPhone 5 Renk Tercihiniz Ne Olurdu Anket

siyah güzel. boya atınca karizmatik durur :D önemsemiyorum zenginim bir kaç tane daha alırım filan gibi. ne de olsa hava atmak için alınan bir aksesuar.
  219. E

10 Whatt'lık Bir Tasarruflu Ampul Bir Ayda Ne Kadar Elektrik Yakar

what dedin gülüm :)
  220. E

S3'teki 1 gb ram

31 tane uygulama yüklü ne demek yav. isterse 200 tane olsun açık değilse ram 'e yük bindirmez. gidin iphone alın siz.
  221. E

Apple İphone 4S - Samsung Galaxy S3 (ACİL)

iphone 5 desende sonuç aynı.
  222. E

Para alamayan kapıcı intihar etti

sevgili yönetici geceleri uyuyabilecekmisin artık.
  223. E

One x mi s3 mü ?

sorgusuz sualsiz s3
  224. E

Samsung'dan telefon almak...?

note2 olmadı s3. bırak allahını seversen kalem hiç düşer mi :)
  225. E

iPhone 5 ?

4s değer kaybetmeden sat. i5 al. durduğun kabahat.
  226. E

Neden Samsung

kalite uygun fiyat iyi servis.
  227. E

Ios mu android mi?

android sorunlu filan degil. Ios iphone'u var. Ipadi var olayi.Android ucretsiz ios uygulamalarini barindiran overclock ve rootlama isleri yapilabilen , gelisime acik bir platform. 3u 4u cikinca degistirmeye ihtiyac yok. Sadece ucuzuda var 2-2.5 binligide var. Ios ise masaya koyup artislik...
  228. E

TTNET Tarifelerine Zam Geldi

yıllık paket üyeleride etkileniyor mu?
  229. E

Baba beni affet 1968 model ford mustang fastback

baban bir tane daha alsın söyle. darbeli mastang e binilmez bu saatten sonra.
  230. E

Bir telefon önerecek olsaydınız bu hangi telefon olurdu ? (S3-Note2-Lg G-Nexus 4 vb.)

Özellikle rica ediyorum iPhone5 diyecek birisi varsa lütfen boş yere cevap yazmasın.. :blush: bilinçli kullanıcı gibisi yok. motorola atrix tavsiye ederim. fiyat performans züfer.
  231. E

iPhone 5 Renk Tercihiniz Ne Olurdu Anket

siyah alda gör gününü. 1 ayda çiziklerle dolu telefonu masaya koymaya utanırsın.
  232. E

Led tv seçimi

sasmung dan başka modele kuruş vermem. firmware hackleri ile acaip atraksiyonlar yapabiliyor.
  233. E

Lumia 920

s3 gereken ayarın fazlasını verdi de (iphone 5 çöp olunca) nokia yı bilemem. ama bir fandroid olarak bu kadar sağlam dokunmatik ekran (lumia 920) telefon ne gördüm ne duydum. tek dez avantaj uygulama mağazasındaki uygulama sayısı. (şimdilik)
  234. E

Caps alma programı

o zaman bir tavsiye editor ile kırmızı kutucuk yazı eklenebiliyor olsun.
  235. E

iPhone 4S Android Ne Demek?

tabiki cihaz fena değil. b.k eden ios :devil2:
  236. E

iPhone 4S Android Ne Demek?

en baba özgür iphone demek. darısı apple iphone ların başına. buraksın apple bu ios u artık.
  237. E

Sony Xperia sola mı? Motorola Atrix 4g mi?

atrix tabiki. rom filan bulunur kafanı yorma sen.
  238. E

Gold'dan iPhone 5 Alanlar Ne Olacak?

3310 onunu alacak. şarj sorunu kalmayacak hayatını yaşayacak.
  239. E

Samsung mu iphone mu?

iphone diyen fanboy dur. başka mantıklı açıklaması kalmadı artık.
  240. E

iPhone 5 Görünümlü Android

dünya kadar theme seçeneği var androidde. şimdi saymaya lüzum yok. hangi salak iphone nun ezik temalarını kullanır ki sorarım. kullanan varsada gitsin iphone alsın. onu ios paklar. https://play.google.com/store/search?q=3d+theme&c=apps
  241. E

iPhone 5 mi Galaxy S3 mü Daha Hızlı?

ios çular sustumu ne?
  242. E

hala anladık. aynı programla yapılan testte iphone nal topluyor. samsung ister 2 çekirdekli ister 4 çekirdekli olsun. programcı adam neden uğraşmasın hem. sen program yazsan daha performanslı çalışmasını istemezmisin.
  243. E

hangi samsung galaxy s3 bu. lte versiyon mu? öyle ise bırak ikiye üçe katlar. insan gibi bilgi verilmeli. kaldıki öyle bile olsa s3 aylarca önce çıkan bir cihaz. fiyat performans olarak ta lte samsung olsa bile apple ı 2ye katlar. bu testi alın kendiniz yapın. ordan burdan video bulup milleti...
  244. E

Apple Türkiye İçin Geri Sayım

kaynak gösterin. casp filan ki inanak kanka
  245. E

İphone 4S den Memnun Olmayan Var mı?

s3 al. bırakın şu özenti telefonu. kasası sağlam diyenlere de inanma. cam her tarafı hemde gorilla glass değil.
  246. E

Samsung Galaxy S2 Plus'ın Detayları Çıktı!

android jelly bean yüklü olur s3 işlemcisi ve 2 GB ram i olursa s3 yerine tercih edilecek telefondur. ben şahsen almayı ciddi ciddi düşünürüm.
  247. E

Iphone 4S mi Galaxi S3 mü?

3310 al.
  248. E

USB 2.0'dan USB 3.0'a Güncellemeyi Nasıl Yapabilirim?

usb 3.0 pci kart alırsan da olur gibime geliyor.
  249. E

Laptop Harddisk Değiştirme!

içinden çıkarıp takabilirsin. pc ise bilgisayarın.
  250. E

Ios mu android mi?

ios mu stabil. android daha stabil gözlerimle görüyorum.
  251. E

İcs geçmeli miyim

sorman bile hata.
  252. E

Ios mu android mi?

ne diyeydim arkadaşım 4 sene 5 ay 13 gün 12 saat 15 dakka 12 saniye 23 salise 43 nano saniyemi mü? :D
  253. E

İphone 4S den Memnun Olmayan Var mı?

ben memnun değilim. samsung galay s3 ile kıyaslamaya çalışıyorlar. muhatabı s2 bile değil.
  254. E

Samsung Galaxy S3 İle İphone 4S Arasında Ciddi Şekilde Kaldım Yarın Alıcam Birini....

yav arkadaş bu kadar insan sana diyorki s3 al bir bildiği var demekki. şu ön yargılardan kurtulun yav. neyse hayırlı olsun.
  255. E

Ios mu android mi?

teknoloji ustunlugu acisindan beni ikilemde birakan marka. tam olarak cozmek istiyorum ama apple bilgim cok iyi degil o yuzden neyse, ben sadece ipod touch kullandim, ilk zamanlar iyiydi ama siklikla kullanmaya basladiktan sonra takilmaya basladi falan, yani toplam 6 ay yogun kullanmisimdir...
  256. E

Ensevdiginiz isletim sistemi hangisi

hani nerde windows 7
  257. E

Samsung Galaxy S3 Satışları Ne Durumda?

ben vitrinlere bakıyorum. ama 4. bekleyeceğim yada note 2 yi.
  258. E

HTC, One XXL Üzerinde Çalışıyor

:blink: s3 alanda one x alanda pişman olur. şurda eli kulağında. s4 bitmişir bile. sıradaki iş tedarikçiden cart curt temin etmektir.
  259. E

Patlayan Samsung Galaxy S3

yok artık daha neler. kesin şarj cihazında yada çakmak soketinde ters bağlantı vardır. şarj cihazı çin malıda olabilir. normal şarjda patlamamışta arabada mı patlamış. bunu bir düşünmek lazım gelir. neden şarj eden zımbırtı görünmüyor. hiyç.
  260. E

Microsoft'tan Yeni Tablet: Surface

ipad ve android tabletler tarihin karanlık sayfalarında yerini alacak.
  261. E

Einstein ve Şöförü...

uydurma hikaye. ibretlik değil.
  262. E

I3 işlemciyi söküp i5/i7 takilabilirmi?{notebook}

işlemciye göre anakart yapılmaz genelde(yani nesil bacak sayıları aynı ise). o yüzden desteklemesi muhtemel.
  263. E

Mercedes mi BMW mi Audi mi?

mercedes tabiki. her zaman en sağlamı en kalitelisi ve en güvenlisi.
  264. E

Samsung Galaxy S III - Hangi Renk???

2gb ramli çakıl mavisi olan.
  265. E

İnci sözlük

inci sözlük http://inci.sozlukspot.com/. tur bu verdiğiniz linklerde nesi ?
  266. E

Yeni iPhone 1 GB RAM Kullanacak

güzel açıklamışın eline sağlık. :) bu iş windows vs mac Os olayına döndü. biri belirli donamımlar üzerinde onaylanmış programları çalışıyor biri envai çeşit donanım üzerinde envai çeşit program. sonuç itibari ile ios un babasınıda sevmezdim zaten. ben 4.8" amoled ekranda oyun oynamayı kitap...
  267. E

androidde root var ama yapmak zorunda değilsindir. sadece custom rom kullanmak istersen kullanırsın. overclock yapayım cihazım sınırları zorlasın diye yaparsın. donanımsal yada yazılımsal birşeyi root ile kullanıma açmak zorunda değilsin. seri çalışmaktan kastın dalvik machine den bahsedeceksen...
  268. E

işte androdçilerde bunu anlamıyor. hazır yapılmışı androidde var. jail breakmiş çıktı çıkacakmış hay allah jail break yapılınca update edilemiyormuş muzikler başka bilgisayardan yüklenemiyormuş itunes sorun çıkarıyormuş (işletim sistemi mübarek) gsm video lu görüşme yokmuş radyo yokmuş gibi...
  269. E

yapmak istemez. aynı alana neden birde yarısı kadar yer harcasın. iki katını koyar birde reklam yapar 2 gb ram li diyerek. neden 2.5 litrelik pepsi alıyoruz. iki tane 1.5 alırsan çok daha fazla ödersin.
  270. E

1,5gb ram olmaz. 512 kb olur 1024 kb olur 2048 olur böyle gider bu.
  271. E

İsveçli Telefonu aldınmı

İsveçli Telefonu aldımı ıssız acun kaldı mu ödlek öçin aldı mu emdi yürek yırtılur. begler atların argurup kadgı anı turdurup mengzi yüzi sargarup körküm angar türtülür
  272. E

İsveçli Telefonu aldınmı

alınca geri verecektir zaten.
  273. E

Htc One X vs Samsung Galaxy S3?

hiç düşünme bekle iphone 5 al. s3 un yanına iphone koyabiliyorsan sana heç birşey anlatamayız en azından ben iskoçyalı.
  274. E

Uturk.biz Davetiye Dağıtımı

[email protected] banada banada lütfen.
  275. E

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

exenic@gmail a da lütfen.
  276. E

İphone 4s Beyaz'a Terfi Edilmeli mi ?

ha siyah ha beyaz ne değişik bu fanboylar yahu.
  277. E

Samsung Galaxy s2 Önerir misiniz ?

gözünü kırpmadan alabilirsin.
  278. E

PolyPad Tablette Google Play Store Sorunu

wireless ağın kurulumunda hata yapmışsındır. zannedersen cihaz yuksek baglantı desteklemiyor. b/g/n desteğini aç modemde.
  279. E

Samsung Apple'ı Geçmeyi Başardı!

samsung "0" yazıyla sıfır dan buraya geldi acaba neden bir düşündünüzmü. daha fazla hayal kurmayın apple ın da sonu geliyor nokia gibi. kullanışsız telefonlardı bir ara moda oldu ve yolun sonuna geldi.
  280. E

Samsung Apple'ı Geçmeyi Başardı!

bu demek oluyorki apple daha kazıkçı. ucuza mal ettiği ürünü fahiş fiyata satıyor. reklamın ve en iyisinin apple olduğunu düşünmenin sonucu. umarım insanlar uyanır.
  281. E

Android Kullanıcıları iOS'un Tadına Bakacak

dreamboard'in sundugu tek arti ozellik temalari bir pencere icinde kucuk resimler halinde gosterebilmesi ve cok hizli yuklenmesi. springboard'i baypas etmis oluyor tabii. mevcut android temasinin sundugu tek degisiklik masaustu kullanimi. yoksa menulere girdikten sonra gorunum vs tamamen ayni...
  282. E

Android Kullanıcıları iOS'un Tadına Bakacak

o değilde tersini iphone cular yapabiliyormu merak ediyorum. ha şimdi aman istemez kalsın diyecekler ama işte androidin farkı bu. her telden anlıyor.
  283. E

Adil Kullanım Kotasını Protesto

dostum ttnet önüne sözleşmeyi koyuyor diyorsunda başka bir servis sağlayıcı vardamı onu alamıyoruz. alternatif olsa yada kablonet her yerde olsa direkt ona geçiş yaparım. adam tekel olduğu için öttürüyor piyasayı.
  284. E

Android İçin Chrome Betadan Kurtulabilir

ilginç. bilgisayar nedir intel 486x mi.
  285. E

Adil Kullanım Kotasını Protesto

öyle güzellikle olmaz. gideceksiz 1000 kişi toplayıp binasının önünde protesto edeceksin. yaptıkları bini geçti adamların. yeter artık. kullanmadığımız halde yıllardır telefon faturası ödüyoruz.
  286. E

Mac osx kurulumdan sonra açılmıyor

windows 7 kursana mis gibi. mac os ne işe yararki pc de. deneme mi yapacaksınız.
  287. E

2 Telefondan Hangisi ?

SE nedir. sensation mı?
  288. E

2 Telefondan Hangisi ?

yıllarca samsung kullandım. halen galaxy s im var. i9100 almayacaksan lg optimus al.
  289. E

Samsung Galaxy s2 almayın, arıza verince uğraşıp durursunuz

bunu alırsan görürsün asıl anyay konyayı. (iphone faciası) http://www.youtube.com/watch?v=bBjvnvOIuoU&feature=related
  290. E

Gece görüşlü kamera tavsyesi

http://www.liderguvenlik.net/ir_cctv_kamera.html
  291. E

N8 den İphone 4 ve 4S e geçmelimiyim

iphone a geçme. illa geçmek istiyorum diyorsan. samsung galaxy 2 yada htc sensation al. hem daha fazla para cebinde kalır. hem telefon neymiş görürsün.
  292. E

Samsung Galaxy s2 almayın, arıza verince uğraşıp durursunuz

garanti kapsamında ekranı değiştirt arkadaşım . korkacak birşey yok. s serisi servislerde çok kolay birleştirilip toplanıyor. bilgisayarda ekran kartı değiştirmek gibi. sonra keyifle kullanmaya devam edebilirsin. http://www.youtube.com/watch?v=QKztg1ra4-0
  293. E

iPhone dan sonra hangi telefon?

bende öneririm. ama iphone dan sonra değil önce. yani iphone bunların yanına yaklaşamaz. apple artık teknolojiyi geriden takip ediyor. bilginize.
  294. E

KMPlayer (KMP+) 3.1.0.0 R2

tabiki var. seçeneklerden görebilirsiniz. ayrıca yok şunu oynatmıyor yok bunda takılıyor gibi birşey söz konusu olamaz. code ile ilgili ayarlarda problem vardır. bu playerdaki internal ve external codec desteği başka bir playerda yok. muhteşem bir programdır. graph edit ile kendi düzeneğinizi...
  295. E

Olmazsa Olmaz Android Uygulamalarınız

Task Killer gibi programlara androidde ihtiyacınız yok abartmayınız. back tuşuna basarsanız uygulama kapanır zaten. ---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:33 ---------- http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=i%C5%9Fe+yarar+android+programlar%C4%B1
  296. E

iPhone 4S, Android'leri Ezip Geçiyor

http://www.youtube.com/watch?v=cwq9ZwVOSUc&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=pp0HlX1ySGg&feature=relmfu http://www.youtube.com/watch?v=G1EBlCWBHHs&feature=relmfu hani nerde geçmiş. kim yazmış bu haberi allahını seversen.
  297. E

Galaxy s2 yi verip iphone 4s alsam mı?

değiştir arkadaşım. sonra tekrar s2 ye dönmek isteyeceksin ama onuda söyleyeyim.
  298. E

Iphone 3GS alayım mı?

alın alın iphone 3gs alın 4 alın. 5 in çıkmasına daha çoooooooooook zaman var.
  299. E

Resimdeki bir nesnenin boyutunu hesaplama

smartphone ile yapabilirsin. programları var. androidli telefonlar yapıyor. iphone da yapıyor ama uygulama paralı. hem iphone zaten pahalı. değmez.
  300. E

Optimus Black (İnceleme) VatanBilgisayar

dünyanın en iyi ekranı demişsin. ne alakası var dostum. amoledin eline kimse su dökemez.