Arama sonuçlarınız

1. B

Uygun Fiyatlı Araç İçi Kamera

Arkadaşlar bir araştırma sonucu araç içi kayıt yapan kamera almayı düşünüyorum. Özellkleri ; GPS - Kesinlikle Olacak G-Shock - Olacak ( Çapışma Sensörü ) Bilgisayar için yazılımı - olacak Görüntü kalitesi - iyi olacak Kayıt süresi uzun - olacak Türkiyede Satışı - olacak ( servis açısından...
  2. B

Wolfenstein The New Order

Selam, " Wolfenstein The New Order " ne zaman stoklara girecek bu oyun ( firmaların ) kulağı delik olan var mı konu da? Avrupa oynadı bitirdi bile oyunu....
  3. B

PS3 "cannot play this disk because regional code is not correct"

Arkadaşlar, Başlıkta gördüğünüz gibi DVD izlemek istediğimde, bölge hatası veriyor. Halbuki bölge olarak zaten türkiye seçili ve izlemek istediğim DVD nin de kutusunda Regional code zaten "2" Güvenlik ayarlarında ebeveyin menülerinin hepsi kapalı, aktif bile değil yani. Bu sıkıntı neden...
  4. B

Lightroom 5 Yardım

Merhaba Arkadaşlar, Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Lightroom 5 kullanıyorum. Ancak dün monitörün çözünürlüğünü değiştirdim ve tekrar eski haline aldım. Ancak şuan fotoğraflar eskisi gibi değil lightroom da. Yani eskiden windows üzerinde açtığımla lightroom ile açtığımda fark yoktu. Ama...
  5. B

Yeni PS3 Aldım.. Biraz Yardım.

Arkadaşlar, Alışmamış dötte don durmaz derler benimki de o hesap. :) 40 yaşında PS3 aldım. Şimdi o küçük kapı zili düğmelere alışmaya çalışıyorum. PC nin gözünü sevim... Neyse, bir kaç bilgiye ihtiyacım var. Elimdeki orjinal oyunları içindeki HDD ye kopyalayıp her seferinde BD çıkart tak...