Arama sonuçlarınız

1. B

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Merhaba, Bir sorum olacak. Note 4 te rehber den bir numrayı sil diyoruz, silerken bağlı olduğu kişilerde silinecek diye bir uyarı veriyor, ona da tamam diyoruz, ancak silme işleminden sonra numarayı siliyor ama kişi rehberde kalıyor. Google account ile eşleştirme bile yapsan ( ki o kişinini...
  2. B

Active Directory kurulumu ve öntanımlı kullanıcılar

http://www.youtube.com/watch?v=C3UV3RTW7HI Bu video nun 5.30 dk. görebilirsin kullanıcı ve groupları. ikili kafalar group tekler ise kullanıcı.
  3. B

Uygun Fiyatlı Araç İçi Kamera

Bu markayı biliyorum. Bunlarda GPS olmadığı için bu markayı hatta bu modeli es geçtim. Bilgi için teşekkürler.
  4. B

Uygun Fiyatlı Araç İçi Kamera

Arkadaşlar bir araştırma sonucu araç içi kayıt yapan kamera almayı düşünüyorum. Özellkleri ; GPS - Kesinlikle Olacak G-Shock - Olacak ( Çapışma Sensörü ) Bilgisayar için yazılımı - olacak Görüntü kalitesi - iyi olacak Kayıt süresi uzun - olacak Türkiyede Satışı - olacak ( servis açısından...
  5. B

Recovery virüsleride siler mi

Şöyle yazalım o zaman. 1 Programlarını Not al bir kenara ( Neler kurduğunu unutma diye ) 2 Harici bir HDD varsa onu kullan yoksa satın al ( özel dosylarını, fotoğraflarını, program kurulum dosyalarını, vb gibi dosyaları yedeklemen için ) 3 İçinden çıkan DVD yi kullanırsan fabrika ayarlarına...
  6. B

Trafikte "makas" atana hapis cezası

Merhaba, Öncelikle bu yazıyı okuyan, araba kullanması güvenen, mutlaka sivri dişlerini çıkarıp kendini düşünen yorumlar yapacak birileri çıkacaktır. Onlara lafım şu : Ya birinin canını almadan akıllan, yada sakat kalmadan veya bırakmadan dur. Şu aşağıdaki link'i öncelikler izlemenizde...
  7. B

Recovery virüsleride siler mi

Recovery işlemini nasıl yapacağın önemli. Eğer Daha önce oluşturmuş olduğun bir recovery DVD ile yapacaksan bu fabrika ayarlarına kadar dönmen veya senin belirlediğin bir aralığa dönmeni sağlar. Eğer bu virus bir exe, bat, com, js, dosyası ise, recovery yaptığın zaman diskte yoksa geri...
  8. B

Bu cezada neyin nesi?

Arkadaşım Panik yapma. Mecidiyeköy trafik tescile gidecen. Onlara oradaki referans numarasınıda verebilirsin ama fark etmez plakadan görüyorlar. Senin plakan daha önce başka araca kayıtlıymış. ve bu onun cezası. Seni bağlamaz. O ceza katlamış zaten uzun zamandır ödenmediği için. ( büyük...
  9. B

Ps3 Süper Slim 12 GB

PS3 açıldıktan sonra garanti dışı kalır mı ? Evet kalabilir... Sony Store satıyor, ve 100 USD altında olduğu için gümrükten geçer sorun yaşamazsın. http://store.sony.com/hard-disk-drive-mounting-kit-for-ps3-zid27-PS3000051/cat-27-catid-All-PS3-Accessories Veya şimdi araştırırken gördüm...
  10. B

Ps3 Süper Slim 12 GB

Bence bunu yap kafan rahat etsin :)) http://www.youtube.com/watch?v=517Ic4pPAMo
  11. B

Wolfenstein The New Order

Selam, " Wolfenstein The New Order " ne zaman stoklara girecek bu oyun ( firmaların ) kulağı delik olan var mı konu da? Avrupa oynadı bitirdi bile oyunu....
  12. B

LAN üzerinde belirli MAC adreslerine internet erişim izni vermek

Selam, Eminim bu link'e bakmışındır. "http://www.tp-link.com.tr/article/?faqid=155" Eğer TP-Link ve access pointlerin modelini yazarsan yardımcı olmak daha kolay olur.
  13. B

SONY Slt-A99 mu NİKON D800 mü CANON Eos 5D Mark III mü?

Öncelikle kimseyi incitmek istemem ancak Profesyonellik çok görecelidir. Prof olan bir kişi öncelikle Kenrockwell'in görüşlerini dikkate alır. http://www.kenrockwell.com/sony/a99.htm Evet Sony sınıfının en iyilerinden biri ancak, bir çok profesyonel bilir ki herşey makina faktörü değildir...
  14. B

PS3 "cannot play this disk because regional code is not correct"

Arkadaşlar, Başlıkta gördüğünüz gibi DVD izlemek istediğimde, bölge hatası veriyor. Halbuki bölge olarak zaten türkiye seçili ve izlemek istediğim DVD nin de kutusunda Regional code zaten "2" Güvenlik ayarlarında ebeveyin menülerinin hepsi kapalı, aktif bile değil yani. Bu sıkıntı neden...
  15. B

Lightroom 5 Yardım

Merhaba Arkadaşlar, Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Lightroom 5 kullanıyorum. Ancak dün monitörün çözünürlüğünü değiştirdim ve tekrar eski haline aldım. Ancak şuan fotoğraflar eskisi gibi değil lightroom da. Yani eskiden windows üzerinde açtığımla lightroom ile açtığımda fark yoktu. Ama...
  16. B

Elektrikli ilk yerli otomobil 2017'de yollarda

Dünya da ekonomik denge dedikleri bir denklem var. Nissan Elektrikli araba üretimini durdurdu. Çünkü hali hazırda bu soruların cevaplarını depolanan enerji ile yapamayacaklarını anladılar. Bunlar benim endişelerim değil, mevcut bilimin, depolanan enerjiyi aynı hız ve miktarda yerine konamaması...
  17. B

Elektrikli ilk yerli otomobil 2017'de yollarda

Siz bu arabayı üretin, tek şarj ile en az 400 km yol alın, veya şehirler arası şarj istasyonlarını düzgün kurdurun, akülere kira parası, aparman önlerine koyulan şarj terminallerinin maliyetlerini düşür, NCAP euro testlerinden 5 yıldız güvenliği alın ( hem yetişkin, hem çocuk için ) Servis...
  18. B

Yeni PS3 Aldım.. Biraz Yardım.

Evet kara borsa dışında bir yerlerde varsa bende almak isterdim. ancak PS3 teki bazı özellikler anladığım kadarı ile yok. En büyük olmayan özellik ise sizden 2. el aldığım oyunu yani change işleminde PS4 buna artık izin vermiyormuş. Oyun değiş tokuşunuda kaldırmış. Oyun fiyatları aynı onu gördüm...
  19. B

Selam, yok cihazı kırdırmak gibi bir niyetim yok. Neyse para alırız oyunları. Şu tak çıkar olayından kurtarmak iyi olurdu olsaydı.
  20. B

Arkadaşlar, Alışmamış dötte don durmaz derler benimki de o hesap. :) 40 yaşında PS3 aldım. Şimdi o küçük kapı zili düğmelere alışmaya çalışıyorum. PC nin gözünü sevim... Neyse, bir kaç bilgiye ihtiyacım var. Elimdeki orjinal oyunları içindeki HDD ye kopyalayıp her seferinde BD çıkart tak...
  21. B

Kaçak İzlemeyelim de Ne Yapalım?

Kusura bakmayın biraz uzun ama bilmediğiniz yada yapıp yapmadıklarınızdan bahsetmedim zaten bilineni hatırlattım. Öncelikle Bende yabancı dizi sever biri olarak katıldığım çok konu olmakla kaltılmadığım konularda var. 1968 yılında ve sonrasında Amerika 3. Dünya ülkelerinden başlayarak ki...
  22. B

Teknoloji Bağımlılığı Masaya Yatırılacak

Kimse Batan gemiyi kurtaralım oyunu oynamasın bu saatten sonra. Kampanyalar yaptınız internetsiz ev kalmasın diye, peynir ekmek gibi verdiniz insanlara modemleri ... Sonra kendine öğretmenim diyen yeni nesil öğretimsizler ki bunların kaç tanesinin pedagojik eğitimi var ? He varsa internetin...
  23. B

HP, Android'li ilk All-in-One'ını Tanıttı

Ana sayfaya da yazdım ama orda malum yorumlar takılıyor. Sanki bu dünyada bi HP varmış gibi haberler yapıyolar. Reklam kokan hareketler. buyrun LENOVO da yaptı. Hatta bir tanesi 28" ve 90 derece dönebilen ekranlı. Ayrıca da 4K...
  24. B

Profesyonel fotoğraf makinesi tavsiye

Bir yıl sonunda bir sıkıntı çıkarsa sizi servise yönlendirirler. Ayrıca daha önce gönderdiğiniz link'te ( istanbul bilişim link'inde ) birşey dikkatimi çekti. " Bu üründe türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır." Yani menuler ingilizce olacak burdan alırsanız ( bence sakıncası yok çünkü...
  25. B

En kötü bişey olursa 200 TL fazladan verir kayıt ettirirsin makinayı sonrasında tamir ederler ama İstanbul bilişim hayyama göre daha iyiydir. Yada hayyamda sirkeci foto var. Orda Selçuk bey var onu bulun size her türlü yardımcı olur.
  26. B

Bu cevapları okuyan arkadaşlar, burası yeni başlayacaklar için gerçekten iyi bir kütüphane oluyor. En azından teknik anlamda. Daha iyi ustalarımıza saygımız sonsuz ve bizlerin yalnışlarını düzeltecek her türlü yorumuda bekliyoruz. sebastiantr arkadaşımızın dediği gibi, Full Frame makina...
  27. B

https://www.yuvamfoto.com/product.php?7aW4Q9BNjJA= https://www.yuvamfoto.com/product.php?TaWYQ9MNDFcx bütçesine göre alınabilecek G serisi lensler o fiyata. ED ve VR olnalardan bahsetmedim zaten, onların fiyatı alıyo başını gidiyor. Yazımda da yalnış yazmışım zaten Nikon lensler Canonlara göre...
  28. B

Tabii ki Amerikayı yeniden keşif etmenin bir anlamı yok. Öncelikle benimde her zaman fiyat politikası olarak tercihim hep Nikon olmuştur. Bende Nikon kullanıcısıyım. Nikonun artılarını yazmak tabii ki işime gelir ancak, bu şuna benziyor; JBL, Bose gibi ses sisteminin babaları varken, ben SONY...
  29. B

Merhaba, sebastiantr Arkadaşımız bir çok sorunuza yanıtlar vermiş. Uygun bütçeli makinalar düşünüyorsanız, öncelikli tavsiyem Mirrorless ( Aynasız )makinalardan kaçınmanızdır. Evet avantajları çok fazla. Taşıma kolaylığı pratikliği ve bunun gibi bir çok etken. Ancak bu aynasız makinaların...
  30. B

Hotpoint Ariston mu,Bosch'mu?

7 Sene önce bir ariston çamaşır makinam vardı, ve normal makinalara göre çok gürültülüydü. Şimdi ki teknoloji ile ne yaptılar bilmiyorum. Sonrasında Bosch aldım, çalıştığını bile duymuyorum. Buzdolabında da Bosch kullanıyorum neredeyse 10 senedir, hiç sıkıntım yok, canavar gibi.
  31. B

Bilgi evrenseldir. Ben paylaşırım siz paylaşmazsınız, sizin ihtiyacınız yoktur, bir başkasının vardır. İlgi istek kimde varsa faydalanır, sorar, cevap arar. Ve kendini yada çevresini bir adım ileri taşır. Sizin ihtiyacınızın olmaması bir başkasını rahatsız edecek şekilde yorum yazalarak...
  32. B

Doğru Söyledin Okumasını sevmeyen bir millet olduğumuzu unutmuşum. Ama hala saygılı olduğumuzu düşünüyordum. Saygılar.
  33. B

Merhaba. Öncelikle biraz geç cevap yazdığım için için kusura bakmayın. Baktığınız makinalardan Eğer Canon almak isterseniz 600D yi tercih edin. Hatta ve hatta ben bir Nikon kullanıcısı olarak size 3100 ü önermem. Çünkü D3100 yeteneklerini geliştikçe size cevap veremez hale gelir ve elinizden...
  34. B

Araba Tavsiye ( pek fazla bilgim yok)

Suzuki swift yeni kasa... 1.2 cc Motor 95 Beygir, Tam otomatik. Tam depo uzun yol 900 km ( Burdan ankara ortalama yakıt tüketimi 100 km /4.1 Lt ) veya üzeri, 50 TL benzinle çok yoğun trafik yoksa 110 - 150 Km yol yapıyor. ikinci eli 32.500, sıfır 41.000 TL. Dohc motor kullanıyor. 7 Airbag...
  35. B

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Arkadaşlar bana bu reklamdaki şarkıyı bulabilirmisiniz. Şimdiden çok teşekkürler. ben çok uğraştım ama nafile... http://www.youtube.com/watch?v=We_9yZ3qe7g
  36. B

Bodrum'da 1 tabak mantı 95 lira!

Bunlara desen ki falancanın mahallesinde bakıma muhtaç bir aile var diye... Cevap olarak " Para mı basıyoruz biz " yanıtını alırsınız. Bir çok insan hakkı ile para kazanıp vergisini öderken borçlanırken, bu adamların bir çoğu hakkı ile bile para kazanmıyorken, vergilerini ödemeyip halkın sırtına...
  37. B

Suzuki sx4 hb nasil araba

Rahat ol güzel ve başarılı bir araç aldın.
  38. B

Alırken Expertiz yaptırmadın mı? Şüphen varsada götür bir servise. Haziran ay'ına özel yedek parçada % 25 işçilikte %15 varan indirim kampanyası var şu an. Hem kontrol ettirmiş olursun. İstanbul'daysa Şişli Ayazağa daki ASAL oto ya götürebilirsin. Ben memnun kaldım. Ankadaysanda Kangurum a...
  39. B

Son olarak Suzuki malesef Türkiyede reklamı ve kullanıcıların farkında olmamasından sebep bazı modelleri getirmiyor Türkiyeye. Yoksa Mersedes ve Audi tokatlayan 204 beygirlik bir arabasıda var... Ve standart donanım :)) onuda bu link te bulabilirsin...
  40. B

Fotoğraf koydun sanırsam ama görünmüyo. Onun yerine ben size bir link gönderim siz ona bakın. Eğer bu arabayı konsept olmaktan çıkartıp gerçek hayatta yaparsa bu modeli, ne BMW kalır ne Mersedes... Benim şahsi fikrim. http://www.globalsuzuki.com/shanghai2013/gallery.html
  41. B

Bir kere motordan fark artıyor bir çok muadiline. İçinde Doch motor var. Doch motor şuan dünyada sayılı iyi motorlardandır. Kısaca kafan rahat olsun. He ön takımlar biraz serttir, onunda sebebi sürüş konforunu arttırması için öyleymiş Servisten benimki için öyle demişlerdi. Bazı çukurlarda öyle...
  42. B

Düzeltme yapim, Çeyrek deponun altında varıyorum derken, yarım deponun üzerindeki Çeyrek depo çizgisinin altında varıyorum Ankara ya, Yani daha yarım depodan fazla benzinim oluyor. Ayrıca 2 kere bakıma gittim, iki bakımın toplma tutarı 554 TL tuttu. İlk Bakım 300 TL ikinci bakım 254 TL tuttu...
  43. B

Selam, Öncelikle 2011 model swift kullanıcısıyım... Burdaki insanlar ister inanır ister inanmaz, 1.2 otomatik vites 92 beygir, klima açık Ankara'ya full depo yala çıkıyorum ve vardığımda çeyrek deponun biraz altında varmış oluyorum. ( Hız Ortalaması 100, çocuk olduğu için ) Ayrıca Sx4 gayet...
  44. B

Tascam Md-02b Yardım

Tamam O zaman ilk yazdığım mesajdaki gibi yapman gerekiyor. Ama bunu yapmam iki yolu ya Track ID sileceksin yani 3 ve 4 ayrı parçalar ama Track ID sildiğin zaman sadece 3 olacak, veya birleştirip aradaki boşluğu almış olacaksın ve hiç kesinti olmamış gibi devam edecek. Yada artık ben ancak bu...
  45. B

Tascam Md-02b Yardım

Hmmm. O zaman şöyle bir yöntem izleyeceksin... Gene 3 ve 4 ayrı kalacak ama kayıt yaparken 3. parçanın record'unu bitse bile 6 sn. kadar kayıt'a boş devam edebilirsin sonra end edebilirsin. yani bir yöntemin bu olabilir. Ama işin kötüsü Tascam dediğimiz alet biraz akıllı. belli desibel altına...
  46. B

Tascam Md-02b Yardım

Selam, çok uzun zaman oldu ama ben MD-801RmkII kullanmıştım. bu dediklerini menu üzerinden birleştirip yapıyordum. Sanırsam senin kullandığın model de de "on disk" yani bu disk üzerinde menusünden birleştirme işlemlerini yapabilirsin. klavuzuna bakarsan hangi menuden erişim yapabileceğini...
  47. B

Makina alacak arkadaşlar, burdaki bir çok yorum kafanızı karıştırır, ancak kimsede eğrisi ile doğrusu ile neyi neden tercih edeceğini anlatmaz. Çünkü şuan piyasada kullanıcıların Nikon, Canon, Sony kavgaları var. Millet sahip olduğunun arkasında durmaya yada sevdiği markayı öne koymaya...
  48. B

Microsoft Office 2013 hangi programı OCR yapabilir?

elinde bir imaj varsa örnek (jpg, pdf ) One Note aç bir tane. Sonra insert/picture dan bu imajı one note ekle. ekledikten sonra imaj üzerinde sağ tık yap " copy text from picture " seç ve yeni açıtığın word belgesine paste et. en kolay yol bu.
  49. B

Galaxy S4 ilk video yayinlandi

Bu sadece Koncept. Birileri eline yalan yalnış bir balon alıp dolaşıyor. Haberin başlığı " Samsung Galaxy S4 Concept Looks Stunning " olarak geçiyor araştıran bulur. Çıkacak telefon bu olacak diye bişey yok...
  50. B

Sony TV Sorunu!

Kedi ulaşamadığı ciğere miyav der. Çocukluğumdan beri gerek tv gerek müzik setimiz vs.. hep sony di. bir gün arıza verenini görmedim. Arkasındaki teknolojiyi bilmeyenler konuşur arkadaşım. Tarihçesi için ( http://tr.wikipedia.org/wiki/Sony ) Bugün LG, Samsung, vb.. firmalarına teknolojisini...
  51. B

Touchpad Titriyor, Kesik Kesik İlerliyor, Çok İlginç Bir Temasta Geliyor Ama Geçici:(

Geçmiş olsun. Sorunun adaptörde. Adaptörünü dizüstünden çek mouse pad normale dönecek. ne zaman adaptörü taksan aynı aksaklık olacak. pildeyken sıkıntı olmuyor. Adaptörlerin topraklamayla ilgili diyot veya dirençlerinden bir tanesi değer kaybedince bütün toprağı laptop a aktarıyo bu da touch pad...
  52. B

30.000 TL'ye Hangi Araba Alınmalı ?

Artı olarak Swift otomatik olan modeli internette 4 vites görünsede 6 ileri 1 geri. Not olarak eklim.
  53. B

30.000 TL'ye Hangi Araba Alınmalı ?

Arkadaş, 2011 Model Suzuki swift'im var... Burda tavsiye edilenlerin çoğuna havada karada fark atar. 1.2 motor, benzinli, 4 silindir, 92 beygir, otomatik. Cimrilikte daha üzerine görmedim. Burda dizeli olanlar dışında kaç kişi Ankaraya çeyrek depoya gitmiştir? Tek dez avantajı var kabul...
  54. B

Dosya Kurtarma Programı

"Ontrack EasyRecovery Professional" NTFS ve FAT fark etmez. hem tree olarak hem dosya olarak kurtarmana yardımcı olur. Bir kaç kere ihtiyaç duyduk ve çok başarılı. Üzerine birşey yazılmadıysa direkt kurtarıyor.
  55. B

Pc açıldıktan sonra monitör kararıyor

Selam. Öncelikle, 1. PC monitör arasındaki kablonu mutlaka kontrol et. ( sıkıntı onda değil ama bebek adımları ile gitmek lazım ) 2. Giriş çıkış pin'lerinide kontrol et. ( Bu aşamalar rutindir. Bazen çok basit olabilir çözüm ) 3. Ekran kartının sürücülerini daha sağlıklı bir makinadan indir...
  56. B

İP Adresimde sorun var

Peki sırası ile aşağıdakileri dene sana zahmet. 1. Modemi kapat aç. 2. "Başlat - Çalıştır" kısımına " cmd " yaz tamamı tıkla 3. gelen komut satırına " ipconfig /release " yaz enter a bas 4. sonra tekrar " ipconfig /renew " yaz enter a bas 5. aynı komut satırına " ipconfig / flushdns " yaz...
  57. B

İP Adresimde sorun var

1.En kısa zamanda servis sağlayının sana verdiği parolayı değiştir. ( örnek ttnet ) En az 16 karakter olsun. ( online işlem merkezlerinden yapılabilir yani web üzerinden ) 2. modemini sıfırla ( reset ) 3. Değiştirdiğin parolayını ( web servisi hizmetlerinden değiştirdiğin ) modemini kurarken...
  58. B

Sony SLT-A57 aldım

Şimdi Tavsiyem her zaman vizör kullan. Fotoğraf çekmeye başlamak kompozisyonu o vizörden bakıp kurmaktan geçer. D-SLR makinalar, SLR makinaların digital olanı aslında. o yüzden LCD ekranı kullanmaman ve daha ziyade fotoğraflarını manual ( M ) modunda kendin herşeyini ayarlayarak çekmen, seni bu...
  59. B

Bozuk hdd Yardım...

Transcend tavsiye edrim, hiç başım ağrımadı. Ödüllü bir ürün aynı zamanda.
  60. B

Sürekli Reset Atma ve mavi ekran

Kaç tane memory slotun var ? 1. 2 adet 1 gb ye sahipsen birini çıkart öyle aç makinanı. tekrar ederse onu çıkart diğerini başka slota tak. devam ederse, varsa bi 3 slot un ona tak her iki memory i. 2. kurduğun en son driver senin ekran kartınla uyumlu olmayabilir, kaldır bir önceki sürümünü...
  61. B

Bozuk hdd Yardım...

Diskler bunu yaptığında bil ki ilk balayını yaşıyo demektir. o şekilde kullanmaya devam edersen, son balayına kalırsın ve boşanmak kaçınılmaz olur :)
  62. B

Mavi ekran

1. Ati ekran kartının son driverlarını indir ve kur. Yaptım diyorsan, tekrar indir ama catalyst olmayan driver ın indir ve kur. 2. olmadıysa anakartınında cihpset driverlarının yenisi olup olmadığını kontrol et. Varsa onlarıda kur. 3. bios işinden anlıyosan, son bios sürümünü kontrol et ve...
  63. B

Bozuk hdd Yardım...

O zaman "Easy data recovery" yazılımını kursan iyi edersin ve içindekilieri kopyalayacak bi alan bulsan fena olmaz. ve biraz uğraştırır. ( zaman olarak ) Dersenki içindekileri toparlarım... O zaman mutfağa git çöp bidonunu aç ve at.....maaaa.... teknolojik atıklar çöpe atılmaz... :) sen genede...
  64. B

Bozuk hdd Yardım...

Öncelikle 2 şeyi kontrol edermisin. 1. Computer management ( bilgisayırm üzerinde sağ tık " Yönet " ) gir. 2. Disk yöneticisinde ( disk Management ) tıkla ve usb den taktığın disk i orda görüyomusun bir bak. 3. diski görüyorsan o disk e bir harf ata. veya değiştir. ( drive letter ) sebebi ise...
  65. B

Sony SLT-A57 aldım

Arkadaşım, iyiki kimse sana cevap vermemişte, o makinayı almışsın. Uzun zamandır fotoğrafla uğraşan birisi olarak tek dez avantajının lens alırken olacağını bilmen dışında, gayet başarılı bir makina almşsın. Hmmm 2. dez avantajıda 4000 enstantane olması. O çok önemli değil, eğer uçan arı sinek...
  66. B

HDD ye nasıl format atıçam yardım??

1. Seçeneğin : Tek alternatifin bir arkadaşından, Harici diskini rica edeceksin, 250 Gb nini tamamı doluysa arkadaşının diskinde de o kadar boş alan olmasına dikkat et. sonra eski diskini yeni makinana tak. makinanı aç, windows ekranın gelmeden önce F8 e bas ve safe ( güvenli ) modda aç...
  67. B

Trend micromu Kasperskymı?

Buradaki bir çok arkadaş Kaspersky önermekte ancak, haliyle hatalı bir öneri. ( deneyim ve şahsi fikrim ) Çalıştığım kurumda 9 yıldır trend kullanmaktayız ve daha bir kere virus nedir görmedik. Şimdi diyecekler ki yok zaten bi ton policy var yok usb ler kısıtlı vs... policy ve kısıtlama...
  68. B

Samsung un Ayıbı

Merhaba Arkadaşım, Problemin "Clouding" denilen bir hata, ve ürünü değiştirmek zorundalar. Ancak bunu önce sen kanıtlamalısın. Bunu nasıl yapacağını söylim. TV sana teslim edildiği akşam, evde ne kadar ışık varsa kapatıyosun... perdeleri örtüyosun ve TV yi açıyosun. Dediğin ısınma süresini...