Arama sonuçlarınız

1. mustekin

Xiaomi YI M1 Fotoğraf Makinesini Duyurdu

Sensör sony, lens olympus frenkeştayn gibi
  2. mustekin

Xiaomi YI M1 Fotoğraf Makinesini Duyurdu

Görüntüleme cihazlarında kullanıcı testleri olmadan almak pek mantıklı değil zaten. Kağıt üzerinde iyi gözüken cihazlar pratikte keyif vermeyebiliyor. Bir de fotoğraf makinesi sadece işlemci ve sensör değil yazılım kısmı çok önemli , lens kısmını hadi başkasından aldın ama yazılımını kimse...
  3. mustekin

Fotoğraf Makinesi Alma Rehberi

Amatör fotoğrafçılığa başlamayı düşünen ve ne alsam diyen arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız.
  4. mustekin

Sony SLT-A57 aldım

problemin bir iki sebebi olabilir. 1- lens veya gövde üzerinde af'yi mf yapmış olabilirsiniz 2- lens gövdeye tam oturmamıştır. 3- lensiniz ve ya makineniz bozulmuştur. örnek foto olsa daha fazla yardımcı olunabilir
  5. mustekin

Fotoğrafta Kompozisyon

Fotoğraf paylaşabilceğiniz mecralar genişledi. Kimse sizin isminize bakmıyor fotoğrafa bakıp beğeniyor. Ama açık kompozisyonla güzel kare yakalamak kolay değil sanıldığı kadarıyla. Eski bir arabanın yarısını çekmek yukardaki yarısı gözüken ayaklar kadar çekici olmuyor. Fotoğraf bir şeyleri...
  6. mustekin

Fotoğrafta Kompozisyon

Fotoğrafta Kompozisyon KOMPOZİSYON Kompozisyon Nedir? Kompozisyon, fotoğrafın dilini oluşturan tüm anlatım öğelerinin, belli bir çerçeve içinde, anlatımı etkili kılacak, izleyicinin duygu ve düşünceleri ile anlatılanı paylaşmasını sağlayacak doğrultuda yapılan düzenlemelerdir. Kompozisyonun...
  7. mustekin

Yarı profesyönel fotograf makınası için yardım??

fotoğrafa başlangıç yapmak istiyorsanız öncelikle bütçenizi belirleyin. Bütçeyi belirledikten sonra niye fotoğraf sorusuna vereceğiniz cevap önemli. eğer bir hobi olarak düşünüyorsanız DSLR veya Aynasız tabir edilen gövdelere bakın. Marka mı? Emin olun aralarındaki imaj kalitesi bakımından fark...
  8. mustekin

HDMİ Tv Bağlantısı

ekran kartından ayarlıyorsun. Benzer sorunu ben de yaşadım ekran kartımın yazılımında bunu çözmek için ayarlar vardı oradan deneme yanılmayla çözdüm. Şimdi istediğimde televizyondan istediğimde pc den filim izleyebiliyorum.
  9. mustekin

Dark i-Pen Video İnceleme

yazı tanıma çözümleri hakkında karşılaştırmalı bir çalışma yapılsa çok faydalanırız. Özellikle öğretmen ve öğrenciler gibi işi yazıyla olanlar için faydalı olur.
  10. mustekin

SDN'den olay yaratacak röportaj!

Günümüzde "yerli" kavramı çok farklı algılanıyor. Markanın doğuş yerinin yerli olması tasarımının yerli olması yeterli oluyor. Apple hangi parçasını kendi üretiyor? Fatih projesi sadece tabletten ibaret değil asıl önemli ayaklarından biri olan akıllı tahta sistemi var buna uyumlu olmadıktan...
  11. mustekin

Google+ Davetiye Paylaşımı

Ben de bir davetiye rica edebilir miyim? mustekinGmail.com
  12. mustekin

Danbo

Bir arkadaşım bunlardan 4-5 tane yapıp farklı kyafetler hazırlamıştı fotoğrafları bulursam paylaşırım
  13. mustekin

Danbo

türkiyede ilk danbo imal eden kişi benim yada ilklerdenimdir. Bir sitede çizimlerini bulup 3 saat uğraştan sonra bir tane kendime yaptım http://www.flickr.com/photos/33823776@N07/4050954948/ http://www.flickr.com/photos/33823776@N07/3554105803/
  14. mustekin

Nokia E71 ve E66'ya İnce Ayar

güncelleme yayında kurabilirsiniz ben kuruyorum inş.
  15. mustekin

5 gün geçmesine rağmen hala güncelleme yok neden acaba
  16. mustekin

An itibariyle Nokia Software Updater üzerinden indirilebilen güncelleme, UDP fonksiyonuna da sahip. bu ibare yanlış o zaman
  17. mustekin

güncelleme sürümü sitede yok acaba başka bir yolla mı yapılacak bu güncelleme yoksa daha nokia türkiye sitesinde yok mu?
  18. mustekin

Pardus 2009 Kitabı Kazanın!..

D şıkkı
  19. mustekin

Kaybolup Giden Markalar

Minoltayı sony firması bünyesine kattığı için adını duymuyorsunuz bu bilgi makalede nasıl atlanır anlayamıyorum
  20. mustekin

Kopya çekme :D

yazın yazın :D
  21. mustekin

Canon'dan Yeni Teknolojiler!

Bu özellikleri yazılımla yapacaklarsa bunu yeni bir teknoloji olarak bahsetmeleri çok abes bu bahsettiği özelliklerin daha fazlası pentaxın bazı modellerinde var zaten sadece reklam kokan bir hareket ama lenslerde bu özelliği verecekse diyeceğim bir şey yok.
  22. mustekin

Pentax Türkiye Pazarına Girdi!

Bir pentax kullanıcısı olarak bu haber beni çok memnun etti.
  23. mustekin

Canon EOS 550D Geliyor!

Bu hafta başka bir lansman daha vardı sanırım o ne oldu acaba haber yok. Pentax yeni distrübütörüyle tekrar Türkiye piyasasında
  24. mustekin

Sigma Artık Türkiye'de

haber yeni mi? Ekim 2009 dan itibaren dediğine göre haber eski bir haber yanılıyorsam biri düzeltsin.
  25. mustekin

Spor Fotoğrafları Çekme Teknikleri

Tebrikler yazınız bilgilendirici güzel bir yazı olmuş. Bu tip güzel yazıların devamını bekliyoruz
  26. mustekin

DSLR Makine Satın Alma Rehberi

Yaz yaz bitmez değil biter, adı üstünde makale, araştırma yapmadan makale yazılmaz. Ben 1 hafta uğraşıp bu tip rehber hazırlayan siteler biliiyorum. Beni üzen mesele bu kadar yetersiz bir yazının SDN de çıkmış olması. Bu konuda bu kadar sert çıkış yapmamın sebebi SDN'yi yılların verdiği bir...
  27. mustekin

Siz SDN gibi bir sitede editörseniz ve kalkıp adında "rehber" kelimesinin geçtiği bir yazı hazırlıyorsanız yazdığınız yazının okuyucuyu doyurması gerekir.Yazdığınız yazıyı forum içinde bir konu açıp yazmış olsaydınız yukarıda yazdığım bir yazıyı yazmaz kendimce eksik olan kısımları tamamlardım...
  28. mustekin

Bazıları 40d modelini daha başarılı buluyor sebebini biliyor musunuz?
  29. mustekin

Yazı bu yazı gibi olmaz inşallah :laugh:
  30. mustekin

yazıyı eksik ve taraflı buldum kusura bakmayın ama bu rehberle yola çıkarsak yolda kalırız. SDN de böyle eksik ve yetersiz bir yazının olması can sıkıcı bir durum şahsım adıma.Satın alma rehberi yazacaksanız yeterli ve tarafsız olmalı.
  31. mustekin

Öğretmen Dayağı Yediniz mi?

Öğrenciliğimde çok dayak yedim bazısı haklı bazısı haksız. Öğretmenliğimde haksız yere okşadıklarım olmuştur ama çok nadir. Hiç bir öğrencime hakaret etmedim beyler hanımlar dedim. Buna rağmen kalkıp benim lakabım "ayı" diyenlerle karşılaştım, kendileri adam yerine konduğunda bunu...
  32. mustekin

Nikon, D3S İle Bomba Gibi Geliyor

12mp gibi bir bilgi verilmiş ama yanlışlık olmasın
  33. mustekin

Galatasaray gol yiyince sevinen Fenerli yazarlar kim?

Desenize bir sevinmişler 3 üzülmüşler. Kaleye giren her gol...
  34. mustekin

DSLR'lar Renklendi

Raw çekiyor
  35. mustekin

DSLR'lar Renklendi

Fiyat performans ve kalite açısından Pentax diğer markalardan aşağı kalan bir marka değil. Sonradan bu işe girmiş panasonic samsung gibi değil ta 1900 başından beri profesyonel fotoğraf makineleri pazarında bulunan ve çıkardığı ürünlerle adından söz ettiren bir firma. En önemlisi kullanıcı dostu...
  36. mustekin

Sdn üyeleri iftar yemeğinde buluşmaz mı?

eskiden buluşurdu diye hatırlıyorum ama şimdi buluşur mu acaba ? :)
  37. mustekin

DSLR Objektiflere Genel Bakış

Pentax
  38. mustekin

Pentax HD-SLR'a Geçti

Ben şu anda pentax'ın k20d modelini kullanıyorum Canon ve Nikon da üst modellerde bulunan pek çok özellik pentax üzerinde geliyor.Fiyat olarak tam bir kullanıcı dostu 1500 dolar şu andaki fiyatı yurt dışında. bu fiyata pentaxın kullandığı özellikleri diğer firmalar 2500 dolardan fazla fiyata...
  39. mustekin

Temel Fotoğrafçılık Terimleri

Güzel çalışma senin eşsiz üslubunla daha okunaklı bir metin olmuş.
  40. mustekin

Canon'dan 2009 Model PowerShot'lar

Ben Pentax kullanmayı tercih ediyorum.
  41. mustekin

Yılın En İyi Fotoğrafı Singapur'dan

Yarışmanın sitesine de girdim baya dolaştım. Sizin hazırladığınız sayfayı görünce ben kolayına kaçtım sizin yaptığınızı aldım. Paylaşım için teşekkürler.
  42. mustekin

Yılın En İyi Fotoğrafı Singapur'dan

Sayın melih Çevik arkadaşım forumdaki bu konunu üye olduğum www.pentaxturkey.com sitesinin forumunda aynıyla paylaştım ve kaynak gösterdim emeğine sağlık.
  43. mustekin

E-okula ne oldu?

Not giriyoruz gençler not. Daha karneleriniz basılacak bu sebeble giremezsiniz bir süre. Sınavlarınızda başarılar.
  44. mustekin

Yeni SDN Yolda??

yeni tasarım hayırlı olur inşallah
  45. mustekin

Kara Şimşek 2008 ("Knight Rider" (2008) TV series 2008-2009) çıktı!

siz daha yeni izliyorsunuz ben izleyeli 5 ay oldu neredeyse :)
  46. mustekin

Yur.exe

Teşekkürler sayende hallettim.
  47. mustekin

Google'm aramıyor

Arkadaşlar virüs temizleme çalışmalarım sonucunda ne yaptıysam ne yazıkki google sayfasında arama yaptığımda opera ve firefox tarayıcılarından ses gelmiyor ama croma bir problem yaşamıyor. Yeni sürümler yüklemiş olsam dahi arama ne yazıkki yapmıyor google arıyor diyor başka birşey yok. Ama...
  48. mustekin

Google arama yapmıyor

Bu aralar virüsleri temizlerken ne yaptıysam firefox ve opera google de arama yapamazken croma ile arama yapabiliyorum. Firefoxu kaldırıp yeniden kurdum fayda vermedi operayıda son sürüm yükledim nafile. Acaba ne oldu bilen var mı?
  49. mustekin

Yur.exe

Arkadaşlar bilgisayarımda bir virüs salgınından sonra daha önce görmediğim bir "yur.exe" diye birşey çıkıyor başlangıçtan kaldırmama ve temizlik yapmama rağmen kurtulamadım her kaldırdığımda birde isim alıyor yur16.exe yur17.exe gibi. Bilenlerin yardım etmesini bilmeyenlerinde dua etmesini...
  50. mustekin

Fotoğraf bölümü

Teknoloji sitesi olmamıza rağmen fotoğraf makinalarının duyurusu yapılıyor olmasına rağmen bir fotoğraf bölümü olmaması üzücü bir durum. Fotoğrafların ve fotoğraf makinalarının paylaşıldığı bir bölüm açılamaz mı?
  51. mustekin

Sony Alpha 900 D-SLR

benide aşar ben nasipse pentax almayı düşünüyorum.
  52. mustekin

Panasonic yeni dijital SLR makinesini tanıtıyor

Dslr pazarı zorlu pazarın alıcıları sınırlı. Bu pazarda tutunmak için panasonicin çok ekmek yemesi lazım. Objektif sorun leica optikle pazarlasa pahalı olur o kadar parayı vercek olanlar genelde profesyonel olanlar onlarda alışkanlıklarını sık değiştirmezler. Canon'culuk Nikon'culuk olan bir...
  53. mustekin

Muhteşem 4'lük: Yavuz Sultan Selim

Türk edebiyatında bu şiir türünün adı satrançtır. Günümüzdede böyle şiirler yazmayı deneyenler olmuştur ama bu şiirdeki liriz mi yakalayamamışlardır. Şiirde geçen bazı kelimelerin anlamlarını verirsek heralde daha iyi anlaşılır. yar : sevgili ağyar: düşman dildar : gönül çalan
  54. mustekin

Kurandaki çelişkilere örnekler.

Bizim dinimize saygımız var senin biraz saygın olsun sanan ilk iki konuyla ilgili cevap verildi oralı olmadın. Hz peygamberle ilgili ayetlerin kendisinden önceki ve sonraki ayetlerle bir "bağlam" içinde olduğunu unutma . Bu ayetlerde sende birini vermişsin ama okuma zahmeti bile...
  55. mustekin

Kurandaki çelişkilere örnekler.

Yukarıda sorduğun sorular merakının neticesiyse şöyle söyleyeyim türkçe meal üzerinden gidersen bu tip konularda yanılırsın. Mesela gök kelimesi için kullanılan başka kelimeler mealde sadece gökyüzü anlamında kullanılmış olabilir. Zaman mevzusuna gelince. zamanın göreceliğini zannederim...
  56. mustekin

Google'Daki Ufak Hata

orada bir yanlışlık yok aslında ismin doğru yazılışı aslında o.
  57. mustekin

FormatFactory ile Format Çilesi Bitiyor

Türkçe dil dosyasını indiremedim gönderirsen sevinirim.
  58. mustekin

Müze Kart

Kültür Bakanlığının yeni hizmetini duymuşsunuzdur nedir bu müze kart diyorsanız işte size en geniş bilgi. http://www.muzekart.com/
  59. mustekin

Nikon D700 Duyuruldu

bunun küçük kardeşi D80'i amerikadan getirtecem inşallah buradakinin yarı neredeyse. Bu D700 amerikada kaçparaysa burada %40 ekle öyle hesapla.
  60. mustekin

Nikon D700 Duyuruldu

Ben bu arkadaşın küçük kardeşi var d80 ona talibim amma başlık parası çok istiyorlar :(
  61. mustekin

stanbulda yer sarsnts

..................TÜRKİYE VE YAKIN ÇEVRESİNDEKİ SON DEPREMLER.................... ...................ULUSAL DEPREM İZLEME MERKEZİ HIZLI ÇÖZÜMLERİ................... ..(BU ÇÖZÜMLER YAPAY SARSINTILARI DA...
  62. mustekin

Firefox Hatası!!! (Çözümlendi)

Firefox hatası düzeltilirken bir vahim Türkçe hatası yapıldı. :O Hata kullanılan "çözümlendi" kelimesinde; kelimenin doğrusu "çözüldü" olmalıydı. Çözümlemek kelimesinin anlamı TDK sözlüğünde şu şekilde verilmekte: Çözümleme yoluyla bir şeyi incelemek, tahlil etmek, analiz...
  63. mustekin

4. İstanbul Buluşması

Valla çok isterim ama mümkün olmaz size iyi eğlenceler.Benide bir anarsanız kulağımı çınlatırsanız mutlu olurum.
  64. mustekin

4. İstanbul Buluşması

Bende gelemiyorum %( Kardeşler iyi eğlenin. Berkin varsa yerime vekalet veriyorum yoksa zaten tadı olmaz. Geri kalanlarla sıkletimiz uyuşmaz :)
  65. mustekin

Saygısızlık!

Benden de hım :^) Ama birde şu yönü var burası internet alemi herşeyin doğru olmasını bekleyemezsin, her zaman doğru da olamazsın, sadece olmaya çalışırsın ve ya senin yaptığın gibi gereğince hakkını savunursun. Not: Forum kurallarına uymama konusundaki cezalar fazla gelebilir ama inan ki...
  66. mustekin

COD4 oynayanlar buraya

Ben bir haftadır cod4 oynuyorum alışkanlık yaptı yok böyle bir heyecen. Ben genellikle nopassage ve cod4 alfayı tercih ediyorum.
  67. mustekin

Tunçmatik 5'i Bi Yerde!

valla güzel haber daha önce haber yaptığınız 6lı piriz sistemini çok aradım ama satan yer bulamadım ne yazıkki. Üretmeleri güzelde satış ağı önemli bence.
  68. mustekin

11 Sayısı ve ilginç tesadüfler...

uydurma çünkü kurandaki 9. sure tevbe suresi 11. ayette ise şu geçmekte: "11 - Eğer tevbe ederler, namazı kılarlar, zekatı verirlerse dinde kardeşleriniz olurlar. Biz âyetleri, bilen bir kavme açıklarız." eğer 11. sure 9. ayet derseniz sure HUD suresi ayette ise şöyle geçer: "9 -...
  69. mustekin

Şanslı 12 üye arıyoruz!

bende katılmak istiyorum
  70. mustekin

2. İstanbul Buluşması - 5 Ocak Cumartesi - Herkesi Bekliyoruz

Açıklıyorum kesinlikle bir yere özenerek yapılmış bir hareket değildir . Tamamen orjinaldir o anda ortaya çıkan bir mizansen. Unutmayın SDN'de herşey ve herkes orjinaldir.
  71. mustekin

SDN'yi hala ilk günkü samimiyetinde bulmak ve hala o amatör ruhu görmekte çok güzel. Forumda SDN'in satılmasıyla alakalı açılan konuyu hatırladıkça hala yüzümü tebessüm kaplar bir sitenin kaderiyle alakalı üyelerden fikir alınması çok özel birşeydi. Hele o site o zaman ilk 1000...
  72. mustekin

Bu buluşmada şunu farkettim ki ; SDN'de tanıştığım arkadaşların hepsi iyi kalite insanlar oturup konuşmaktan keyif aldığım insanlar sizlerle tanışmaktan mutlu oldum ve onur duydum arkadaşlar.
  73. mustekin

Eyvallah sağolasın da kaderim heralde :)
  74. mustekin

Yine netsiz çıkmışım %(
  75. mustekin

EYVALLAH GÜZEL İNSAN
  76. mustekin

İlk buluşmanın üzerinden ne kadar geçti vay be... "Ağlarım hatırama geldikçe gülüştüklerimiz." o zamanlar daha küçüktük ( benim göbeğim küçüktü o zaman,şimdi büyüdü abisi bazılarına yetişemese de oda kendi çapında bir balkon.)heyecenlıydık az kişiydik ama çok eğlenmiştik kimler...
  77. mustekin

Opera Mini Güncellendi

Opera miniyi yaklaşık 1 seneden beri kullanıyorum. Özellikle az veri kullanması ve pratik kullanımı benim vazgeçilmez programlarım arasına girmesine sebep. Türkiyede telefondan internete bağlanmanın faturası düşünülünce bu derde en iyi ilaç opera mini. Yeni versiyonunu az önce indirdim arayüzde...
  78. mustekin

Aracınızla Maximum Kaç Km Yaptınız?

ankara yolunda 260 km bastı arkadaş opel astrayla modifiyeydi araba. aynı yolda ben yokken subaru impreza ile 270 km çıkmış
  79. mustekin

Sınıftan Atılırken Oluşan Diyaaloglar

Ah bu öğrenci milleti yok mu? Zanneder ki hocaları g.t etmek marifet okulu bitiremeyip aylak aylak dolaşınca aklı başına gelir ama çoktan iş işten geçmiştir. Bir de öğretmeni g.t edip okulu bitirenler vardır onlar da unutmasın insanı insan eden diploma değildir. Üniversitede çok inşaat için...
  80. mustekin

En son okuduğunuz kitap

Uzun Hikaye mustafa kutlu
  81. mustekin

Dijital fotoğraf makinesi sorunu.

makinada buluna "iso" ayrlarına bak sanırım 200iso nun üstündedir dediğin şey ondan olabilir. 100 veya auto ya getirirsen sorun kalmaz
  82. mustekin

Maklube

Tarife hacet yok yeyilsin içilsin mebla mühim değil.
  83. mustekin

Maklube

Arkadaşlar maklube mi ? makrube mi? sorularına yanıtı veriyorum. Kelimenin kökü "kalb" den gelir ve anlamı çevirmektir. Bu sebeble ters çevirilen tencere organizasyonu sebebiyle bu yemeğe "maklube" denir, çok kişiyle afiyetle yenir.
  84. mustekin

Flamenko Tarzı Türkü

Çıkartırlarsa bende bir tane alırım.
  85. mustekin

Flamenko Tarzı Türkü

1,40 dan sonra giriyor sen yazınca baktım acaba öylemi diye 1,40 dan sonra erkek başlıyor. aaa şimdi farkettim siteye eklediğidimizde zaman geri sarıyor youtube de zaman normal devam ediyor yanlış anlaşılma ondan kaynaklanıyor. Bu arada hala dinliyorum. evlerinin önü boyalı direeeek ^^
  86. mustekin

Flamenko Tarzı Türkü

Ben hala dinliyorum harika bir yorum hele 2.40 dan sonraki yorum süper
  87. mustekin

Flamenko Tarzı Türkü

Ben mest oldum harika bir yorum iki gündür dinliyorum.
  88. mustekin

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

vay emubaltaci kardeşim özledim valla ramazanda geldi yapalım bir iftar.Bu foto da bende yoktu bu arada o günü hatırladım mesut oldum sağolasın. not: bahsi geçen hoca benim hocalığım MEB onaylıdır :)
  89. mustekin

Canon Fotoğraf Makinelerine Doping

Sevgili kardeşim Berkin bendede ıxus 60 var ve işlemcisi digic II . Ben ingilizce fakırı olarak verdiğin makaleden hiç birşey anlamadım. Güzel insan eğer olaki o bahsi geçen programın bir linki varsa ve sen bunu nasıl yükleyeceğimize dair detay verirsen mutlu bahdiyar, şen, şad ve buna benzer...
  90. mustekin

Flamenko Tarzı Türkü

İlginç bir çalışma erkek arkadaşlara söylemetseler daha iyi olurmuş ama bence çok hoş olmuş.<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=uVslhKq5B4k<br /><br />Mod. Foruma youtube video ekleme konusu hakkında yapılan çalışmayı gözden geçirirseniz mutlu oluruz.<br...
  91. mustekin

Torrent davetiyesi

[email protected] davetiye gönderirsen sevinirim
  92. mustekin

Hangi server hizmeti?

Arkadaşlar okul için kuracağımız joomla tabanlı site için hangi hostin firmasını tavsiye edersiniz ? Neden?
  93. mustekin

İşlemci Sıcaklığını Kontrol Et

benim işlemcinin sıcaklığı 192c gözüküyor maksimum sıcaklık ise 69c ama hala bir sorun yok acaba niye? Benim bilgisayar sıcağı seviyor mu? işlemci amd sempron2600
  94. mustekin

Uçuşan Üyeler İçin

:) :D ;D :] (: :P çok iyi ya
  95. mustekin

Anti AKP

ya arkadaşlar olaya dahil olmak adına yazmıyorum sadece 3 milyon dolarlık gemi meselesiyle ilgili yakın zamanda geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bir arkadaşım geleceği olan iş alanlarından bahsederken beraber yapalım dediği bir iş alanından bahsetti gemicilik tabi ben kahkahayla güldüm...
  96. mustekin

Sizce aşk nedir?

Aşk hastalıktır ve dahi aşık olmayı istemek yürek ister akıl istemez. Aşık olunca da ölümüne değil ölmeden acısını çeke çeke yaşamak gerekir eğer aşk acısına dayanamayıp ölümü düşünüyorsanız siz aşık değilsiniz sadece aptalsınızdır, aşk acısıyla yaşamayı beceremiyecektin neden aşık oldun be...
  97. mustekin

En iyi strateji oyunu hangisi?

Age Of Empaire II hem sade hemde stratejiden beklediğin herşeyi veriyor kral oyun vesselam
  98. mustekin

Fotoğraf çekmenin rezilliği

Arkadaşlar bir yanlış anlama var bu adamların bazıları "Çin'li" lütfen dikkatli bakın olmuyo ama dimi yani. :)
  99. mustekin

SDN İstanbul (Nostalji)

hay hay ben zaten İstanbul'dayım gelirim problem değil :)
  100. mustekin

SDN İstanbul (Nostalji)

mesela görüntüleri çeken arkadaş yani ben ;)buradayım yazmasamda devamlı takip ediyorum :)
  101. mustekin

Joomla

Bu bir ihtiyaç bence mesela benim joomla ile ilgili bir sorunum var yardım olan olursa sevinirim. zoom media eklentisini kurdum ama bir türlü foto ekleyemiyorum.
  102. mustekin

Joomla template

Arkadaşlar ürün fotğrafları yayınlayabileceğim uygun bir joomla arayüzü arıyorum bilgisi olan veya yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim. not: Ürünler nikahşekerleri ben sadece bir arkadaşıma yardım ediyorum not2: Bir eklentide olabilir
  103. mustekin

İstanbul buluşması - 19 Mayıs 2007

İlk buluşmadan kimler var? Troy onlara ulaşabildiklerine mesaj atsan aslında iyi olur
  104. mustekin

İstanbul buluşması - 19 Mayıs 2007

Bir engel çıkmazsa buluşmaya bende geliyorum. ;)
  105. mustekin

Mp3 çalar

Sevgili arkadaşlarım 1-2 gb hafızalı radyo seskayıt özellikleri olan bir mp3 çalar arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.( fiyat uygunluğu tercihimdir) ;)
  106. mustekin

Gururluyum, Sevinçliyim SDN'liyim

Vaay yakışır...
  107. mustekin

kanal konusunda yanılmışım sanırım tekrar rastladım orada troyun adı değil sadece bir ismi benzeyen biri varmış pardon :-[
  108. mustekin

evet dediğin program mehtap tv de çıkıyor. Bunun dışında hala unutulmamış olmak güzel bir şey teşekkürler
  109. mustekin

Bensiz olur mu hiç bana mutlaka özel mesaj atın kaçırmak istemem. pesimist canım benim beni daha göndermedin :)))
  110. mustekin

Arkadaşlar beni tanıyanlar veya hatırlayanlarınız vardır. Uzun süredir SDN foruma yazı yazmama rağmen yakından takip ediyordum. İşimden gücümden eden bir alışkanlık olan foruma girmemek için uzun süredir tedavi görüyordum. Tedavi başarısız oldu :) İşin şakası gel gelelim neden gururlu ve mutlu...