Arama sonuçlarınız

1. Janmark

Benfica 3-1 Fenerbahçe - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç | Benfica Finalde

Hakeme sallayan fenerliler Penaltı pozisyonu hakkında neden hiç konuşmuyor, yada kendi oyuncularının performanslarına neden bakmıyorlar. Adam profesyonel gibi son 15dk resmen yediler aynı şeyi fenerde yapabilirdi. Ve penaltıdan hemen sonra hem futbolcuların hemde sahanın müthiş baskısına...
  2. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Günaydınlar herkese. :)
  3. Janmark

Chelsea 3-1 Basel | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç | Chelsea Finalde

Sana göre.
  4. Janmark

Chelsea 3-1 Basel | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç | Chelsea Finalde

Eboue ve Hamit gollerini izlersen görebilirsin.
  5. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar!
  6. Janmark

Benfica 3-1 Fenerbahçe - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç | Benfica Finalde

Kısmet 3 kupanın birine kaldı artık :)
  7. Janmark

En iyi oyun sitesi sizce?

www.miniclip.com
  8. Janmark

Galatasaray'a ceza mı geliyor?

Ortamı germe kızıştırma çalışmaları.
  9. Janmark

Mersin Arena Stadı Bitti Bitecek!

Bizim stadın üstünü kapasınlar yeter başka birşeye gerek yok :)
  10. Janmark

Oyundan Atma Sorunu

Arkada çalışan bir program yüzünden yapıyor olabilir onları bir kontrol et istersen.
  11. Janmark

Ana sayfadaki forumdan son başlıklar

Buradaki başlıklara tıkladığımızda en son post'a gitse ne güzel olmaz mı diye düşündüm. Çünki çok sayfalı konularda hep en sona git en sona git biraz sıkıcı bir durum oluşturuyor, direk en son posta gitse eminim çok rahat ederiz. :)
  12. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Bundan sonra en öncelikli işim bu.
  13. Janmark

Terim'den rehavet uyarısı!

Haklısın canım kardeşim :)
  14. Janmark

Terim'den rehavet uyarısı!

Şu futbol ile hala fenere puan vereceğimizi düşünen zihniyetler var, onlara bu umutlarından bu inanmışlıklarından dolayı teşekkürleri bir borç bilirim.
  15. Janmark

İbrahimovic'i Boynundan Öpmek

Video gg.
  16. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Ünal Aysal Aksa jeneratörü borsaya bildirmiş beyler :D
  17. Janmark

Counter Strike için oyuncu mouse almayı düşünüyorum. Yardım :)

Valla bu işin kralı Razer. İkinci el temiz Razer DeathAdder v2 bulabilirsin 70-80 lira arası. Ben senoyna.com'da birinden almıştım 2 sene önce 90 TL ye altına birde bu padi aldım 35TL'ye canavar gibi valla :)
  18. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Ya Gençlerbirliği'ne gerçekten çok teessüf hiç yakışmadı, ben onların dün akşamki yüzündeki ifadeleri Kadıköy'de görmek istiyordum gerçekten çok üzüldüm :( Söndürün ışıkları GELİYORUZ​...
  19. Janmark

Hangi alternatif ? Php mi Asp Mi

asp.net kullanmaycaksan klasik asp kullanmamın hiçbir faydası yok, ve çok nadir kullanılır zaten oda eskiden yazılmış projelerde kullanılır genelde. Ama klasik asp ve php diyorsan tabiki php derim. - - - Mesaj Güncellendi - - - asp.net kullanmaycaksan klasik asp kullanmamın hiçbir faydası...
  20. Janmark

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray itirafı!

İmparator'dan baya korkmuş belli o gün bugündür doğru düzgün yorumlar yapıyor.
  21. Janmark

Saat 22:00'da Burada Hazır Olun! - Vatan Bilgisayar

Ben bundan aldım fakat 4 kere arıza verdi alet en sonun para iadesi istedim. :) Bende 1TB ve yukarısı için 3.5" harici alınmalı usb çıktı çıkacak çıkınca bozulacak derdide yok hem :)
  22. Janmark

Galatasaray - SB Elazığspor | Spor Toto Süper Lig 30. Hafta | 2012/2013

Ne alaka her sene şampiyon olan takımlar hiç mi yenilmiyorlar ?
  23. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Hayırlı Cumalar, Bugün inşallah Cuma sendromumuzu yeneceğiz. Bende evimde maçı 3D izleme şansı bulacağım geçen hafta fener maçını izlemiştim ama sadece yan kameralar 3D idi pilot kamera normal kamera kalmıştı bakalım Arena'da nasıl olacak bu durum :)
  24. Janmark

Galatasaray - SB Elazığspor | Spor Toto Süper Lig 30. Hafta | 2012/2013

Aynen öyle ya o an hiç bitmesin istiyorum bende. Her hava topuna kalkışıda aynı şekilde Legend gibi :) Edit : Raise of Legend :P
  25. Janmark

Lol tr takım kurulumu

Akarım
  26. Janmark

Spartacus: War of the Damned

Ah keşke bitmeseydi gelmez bir daha böylesi.
  27. Janmark

World Of Warcraft

Kader kısmet ozaman :)
  28. Janmark

World Of Warcraft

Benimde 2-3 sene oluyor oyun içi pm atarsan akarız her zaman :) - - - Mesaj Güncellendi - - - yok bu görüntü Official WoW'un sitesinden :)
  29. Janmark

World Of Warcraft

Forumda baktım ama sabit bir konu bulamadım eminim bu forumda oynayanı çoktur. Öncelikle WoW'u 3 yıldır oynuyorum fakat 1,5 yıl kadar ara vermiştim ve MoP ( Mist of Pandaria) paketi ile yeniden başlama kararı aldım. Ara verdiğim zamanda çok koptum oyundan ve dahada önemlisi hiç arkadaşım...
  30. Janmark

Vikings 2013 - Fragman

Onu izliyorum zaten ama bir türlü Spratacus'ü izlediğim gibi heyecanla beklediğim dizi bulamadım :(
  31. Janmark

Vikings 2013 - Fragman

Bende ilk bölümde spratacus gibi heryer kan bekliyordum malum ismi Vikings olunca fakat sonradan araştırdım gerçek bir hikayeyi anlatması beni gerçekten cezbetti. En son 6. bölümü izledim ve devam ederim diye düşünüyorum. Fakat spartacus malum son bölüm olacak ve aynı tarzda ( Savaşın ve kanın...
  32. Janmark

Radu: Fenerbahçe’ye 4-5 atarız

Kadıköy'de oynanan maçta penaltıyı yaptıran oyuncu Radu, rövanş maçında Sarı-Lacivertli takımı farklı yeneceklerini iddia etti. Lazio’nun Rumen savunma oyuncusu Stefan Radu, Avrupa Ligi çeyrek finali rövanş maçında Fenerbahçe’ye fark atacaklarına inanıyor. Milliyet’e konuşan penaltının...
  33. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

34. Janmark

Galatasaray Real’itesi!

Çeyrek Final kuraları çekildiğinde “Real Madrid’i eleriz” diye bir iddia ortaya koymuştum. Oysa ben de, kıyısından köşesinden futbolla ilgilenen herkes gibi matematiksel olarak bu ihtimalin düşük olduğunu biliyordum… Kimilerine göre yüzde 10’du bu ihtimal, kimilerine göre yüzde 20, kimilerine...
  35. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

deatmania afedersin senide zor durumda bıraktım fakat sende hak verirsinki söyledikleri yaptıkları sinir olunmayacak cinsten değil. Zaten daha önce yapmadığım birşeyi bana zorla yaptırdılar, hiçte huyum değildir böyle işler yapmak sadece güler geçerim. Ama bu sefer gerçekten çok sinirlendim...
  36. Janmark

Lol Karakter Tavsiyesi

Tyrn al yara yara git
  37. Janmark

Real Madrid, İstanbul'dan çıkamıyor

Geldiklerinde de hiç eli boş göndermedik hep ellerini avuçlarını doldurduk öyle gönderdik :)
  38. Janmark

Dany Nounkeu için BOMBA iddia...

benzamanın attığı golde suç ne danyde nede semihte arka tarafta kafa vuramayan eboue'de. Ayrıca dany'nin çalım yapmasından ötürü ŞL'de gol yediğimizi hatırlamıyorum. Ve Dany, Melo, Riera o maçın en iyilerindendi. Daha sonra hakkında çıkan transfer haberleri PSG ve Newcastle United. Bu demek...
  39. Janmark

Dany Nounkeu için BOMBA iddia...

Buyrun siz oynayın ozaman.
  40. Janmark

Instagramdaki En Görgüsüz Ergen

Para var huzur var tamda bu olsa gerek.
  41. Janmark

Fenerbahçe 2-0 Lazio - Video | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç

Fanatizm yüzünden insanlığını kaybetmiş bir çoğu.
  42. Janmark

Real Madrid - Galatasaray maçı hangi kanalda? Tüm kanalların listesi...

Şu bavullardan birisi ama hangisi olduğunu tahmin edemedim
  43. Janmark

Basit Bir Exe Yapmak

Önemli değil janım.
  44. Janmark

Basit Bir Exe Yapmak

sen yalnış yapmış olabilirsin al sana örnek : http://s3.dosya.tc/server2/WHFwHz/yeni.bat.html
  45. Janmark

Basit Bir Exe Yapmak

Bunu exe ile değilde bat dosyası ile yap bence hem daha pratik olur ve programlama bilmene gerek kalmaz. bir tane not defteri oluştur ve içine; echo off echo Yazılacak metin pause Bunları yaz ve kaydet sonrada uzantısını .bat olarak değiştir ve tıkla.
  46. Janmark

YGS Sonuçları Açıklandı

Eğlendin mi ? paint terk 20 nisan 2012
  47. Janmark

Özat, Galatasaray taraftarını yine çıldırtacak

Haftasonu Madrid Zaragoza ile berabere kaldı. Önceden aynı takım getafeye levanteye yenildi berabere kaldıl. Galatasaray bu takımlardan kötü takım mı ? Hatta kat kat üstün bir takım, Şampiyonlar Ligin'deki performansımız ortada. Real Madrid'i levante getafe zaragoza gibi takımlar yenebiliyor...
  48. Janmark

Telefon alacam ama ney alsam bana yetecek kadar

Note 2
  49. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Her ne pahasına olursa olsun Alper alınmalı bence.
  50. Janmark

Android program yazma rehberi..

Kitap eğitim seti vs. hiçbirine gerek yok elinin altında google.com ve stachoverflow var zaten fazlasıyla yardımcı oluyorlar sadece yazılanları anlayacak kadar ingilizce bilmen yeterli. Ben şöyle başladım daha önceden .Net platformunda uygulama geliştiriyordum sonradan Android'e yöneldim. Ve...
  51. Janmark

Galatasaray'ın sol anahtarı Fuchs!

Aynen öyle çok vasat ve düz bir oyuncu ne dibe inip orta açabilir nede düzgün kademeye girebiliyor sadece sol ayak işte. Kasımpaşa'da Sancak var ben çok beğeniyorum alınsa faydalı olabilir.
  52. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Günaydın, her yerde Alper Potuk transfer haberleri var inşallah doğrudur takımda en çok görmek istediğim futbolcu inşallah gelir.
  53. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

İyi oyuncu ŞL'de madrid maçında içine at kaçmış gibi oynuyordu. Ama hem yaşlı hem pahalı hem yabancı. Oraya bir Alper Potuk yerleştirilse Selçuk'un yanına çok daha faydalı olur diye düşünüyorum ilerisi için hemde çok daha iyi olur.
  54. Janmark

Draxler Galatasaray'a gelir mi?

Draxler'ın asıl mevkisi sol kanat.
  55. Janmark

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Note II
  56. Janmark

Kayserispor - Galatasaray maçında Bobo'ya verilen kırmızı kart doğru mu?

Yoktu yeni çıkmış bu Galatasaray Special
  57. Janmark

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

Yaz benide, Galaxy Note II :)
  58. Janmark

Android İçin WhatsApp Güncellendi!

Smiley'lerin yeni yeri çok güzel olmuş iPhone'daki gibi 1 tane seçince kapanması gerçekten çok sinir bozucuydu :)
  59. Janmark

Galatasaray'ın rakibi Real Madrid | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final

Korkmuyoruz! Yaptık, yine yaparız. G.Saray-Real Madrid Tarih Maç Skor 25.08.2000 GS-Real (Süper Kupa) 2-1 03.04.2001 GS-Real (Ş.Ligi) 3-2 18.04.2001 Real-GS (Ş.Ligi) 3-0
  60. Janmark

iOS uygulama yapmak için iTunes Store'a para vermek gerekiyor mu ?

https://play.google.com/apps/publish/v2/signup/?pli=1 Google Play Market'te 25$ hemde tek seferlik :)
  61. Janmark

iOS uygulama yapmak için iTunes Store'a para vermek gerekiyor mu ?

Uygulamayı dilediğin şekilde geliştirebilirsin fakat eğer AppStore'da yayınlamak istersen senelik 99$ vermen gerekiyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Uygulamayı dilediğin şekilde geliştirebilirsin fakat eğer AppStore'da yayınlamak istersen senelik 99$ vermen gerekiyor.
  62. Janmark

Behzat Ç. Bitmesin Yeni Kanala Geçsin

Arka Sokakların 7 sezondur hâlâ yayında olduğu yerde Behzat Ç. nin bu kadar kısa olmaması gerekir.
  63. Janmark

Android ilk uygulamam ( Çizgi Film İzle )

Yorumunuz içi teşekkür ederim söyledikleriniz dikkate alınacaktır :) Yeni videolar yüklenmiştir. Yeni videolar yüklenmiş. Tsubasa, Red Kit, Road Runner, Pembe Panter ve daha fazlası Diziler güncellendi ve bazı hatalar giderildi.
  64. Janmark

En kısa zamanda hepsi yükelenecektir :)
  65. Janmark

Başka yükleyen yok mu acaba ? görüşleriniz, önerileriniz benim için çok önemli
  66. Janmark

Teşekkürler, videolar sürekli güncel tutulacağından hiç şüpheniz olmasın :)
  67. Janmark

Android ile yazdığım ilk uygulama olup görüşleriniz ve önerileriniz için sizin görüşlerinize sunuyorum :) Tamamen ücretsizdir. Çocuklarınız ile birlikte eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileği ile.. :) İNDİR
  68. Janmark

Viktoria Plze 0-1 Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi 3. Tur 1. Maç

Tebrikler, Darısı Galatasaray'mın başına :)
  69. Janmark

Samsung Galaxy S4'ün Test Sonuçları!

Valla Note III'ü bekliyorum ben ya Note II'mden memnunum :)
  70. Janmark

Real Madrid - Barcelona | La Liga 26. Hafta Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Forza Madrid.
  71. Janmark

Sevilla - Atletico Madrid | İspanya Kral Kupası Y.Final Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

NTV neden vermiyor bu maçları TRT yayın rezalet ses daha sonra geliyor vb. :S
  72. Janmark

C# listeleme sorunu

Hayır virgül koymana gerek yok. Örnek veriyorum Inception filmin ID'si 1 olsun Bu durumda Oyuncular tablonada kayıt ekleyeceksin eklerken ise FilmID kısmına 1 vermen gerekiyorki 1 ID'li filmin Oyuncularına erişebilesin. Bütün oyuncuları tek kayıtta değil birden fazla kayıtta eklemelisin.
  73. Janmark

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Mesaj sayısı 2500 üzeri olmadı :(
  74. Janmark

iOS & Android Cross Platform yardım.

O yöntem güzel fakat, kapsamlı bir uygulama geliştireceğimiz için ona pek yönelmek istemedim doğrusu şuanda 4 kişi başladık 2 kişi javada 2 kişi objective-c'de yazıyor uygulamayı. Tercih etmeme sebebim projenin büyüklüğüne göre ileride acaba bizim ihtiyaçlarımızı karşılarmı, hem veritabanı...
  75. Janmark

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=0m8kYSqlBGM
  76. Janmark

Seninle Yaşlanmak İstiyorum...

Hiç üye girişi yapasım yoktu sadece beğenmek için giriş yaptım.
  77. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Yarım sezondan sonra böyle açıklamalara çok inanmıyorum açıkçası.
  78. Janmark

Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 17. Hafta | 2012/2013

Burak'ın bu takımın futbolcusu olmadığını bir kez daha anlamış oldum zaten geldiğinden beri söylüyordum ve hiç sevmiyorum, attığı hiç bir gole sevinmedim Galatasaray'da Şampiyonlar Ligi'de dahildir buna. Ne top saklıyabiliyor ne top tutabiliyor nede top kontrol edebiliyor, pas desen hiç yok...
  79. Janmark

Galatasaray'ın hocası Terim şimdi bitti

Kafası çok güzelmiş güle güle kullansın.
  80. Janmark

Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | 2012/2013

Fener için "2 1" Aralık erken gelmiş gibi gözüküyor.
  81. Janmark

Braga 1-2 Galatasaray | Şampiyonlar Ligi H Grubu 6. Maç | 2. Turdayız!

Burak önce bir top kontrol edip pas vermeyi öğrensin.
  82. Janmark

iOS & Android Cross Platform yardım.

Geliştirmek istediğimiz bir kaç proje var mobil tarafta, fakat ios ve android'de oturup bir daha bir daha yazmak çok maliyetli ve çok zaman alacak bir iş. Bir kere yazıp 2 device'da derleyebileceğimiz ayrı bir yazılım olur sdk olur herhangi bir şey arıyoruz. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların...
  83. Janmark

Galatasaray - Gaziantepspor | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | 2012/2013

Ben bir türlü ısınamadım yaptığı saçma sapan hareketler yapıyor. Dışarıdaki kişiliği beni ilgilendirmez ben saha içine bakarım. Ha gol atıyor diyeceksin ama umrumda değil 20 tane top geliyor 10 tanesinin üstünden atlıyor 5'i ofsayt 3'ü saçma sapan hareket 2si gol oluyor işte.
  84. Janmark

Galatasaray - Gaziantepspor | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | 2012/2013

Burak gol atmasın doğru düzgün gollere sevinemez oldum valla.
  85. Janmark

Köpekler gibi pişmanım ama...

Yapısı gereği, o biz sevgiliykende öyle şeyler yapabilen birisi değildi zaten maalesef.
  86. Janmark

İnşallah kardeşim. Aklımda birşeyler var ama hadi hayırlısı bakalım. Sonucu yazarım buraya zaten.
  87. Janmark

Taktik değil sadece fikir alıyorum aynı durumda olan arkadaşlar varsa tecrübelerinden faydalanmak için.
  88. Janmark

Yok okuyor olabileceğini sanmıyorum, ama şuan sakaryada orada ona ulaşabilecek bir ortak arkadaşımda yok...
  89. Janmark

Onu devamlı yapıyorum zaten geri kazanmam gerektiğini biliyorum. Ben sonuna kadar istekliyim ama onuda çok kırdım onada hak veriyorum. Tekrar geri kazanabileceğime inanıyorum. Aslında tam tersi çok detaycı bir insan olduğum için en ufak şeylere takılıp karşımdakini kırabiliyorum, ama öyle...
  90. Janmark

Hmmm aslında olabilir bunu bir düşüneyim, ama daha creative fikirlere ihtiyacım var sanırım. Yada ilk gittiğimiz cafeye tekrar gidebiliriz önceden oturduğumuz yere oturabiliriz... Bilemiyorum kafam durmuş bi halde şuanda.
  91. Janmark

Bundan 6 ay önce uzun süren bir ilişkim vardı ama maalesef şuanda bitmiş durumda ve saçma sapan nedenler yüzünden ikimizde birbirimizi severken bitti, bilmiyorum belkide öyle gerekiyordu. Ama ayrı kaldığımız her an onu düşünmemek unutmak için her şeyi yaptım yada en azından yaptığıma inanıyorum...
  92. Janmark

Fenerbahçe - Pendikspor | Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Maçı Hangi Kanalda?

Fenerbahçe Pendikspor'u 1-0 yenerek tarihi farka imza attı.
  93. Janmark

Melo: Taffarel'in verdiği taktikler işe yaradı!

94. Janmark

Porsche-Doğan kaza yaparsa

Evlat acısı gibi valla.
  95. Janmark

Taciz skandalı

Bu fenerlilerin kafaları çok güzelmiş güle güle kullansınlar. Başlığı görende sanki Young'u alıp ormana götürüp mıncıklamışlar sanacak allahım ya.
  96. Janmark

Facebook Yorum Sistemi Değişiyor

Beğenmeyi beğenmede olsa çok güzel olur.
  97. Janmark

Admin doğmuş, koşun!

beyaz bir güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi karbeyaz tüylerinde dostluk kıçında b*k var mutlu yıllar...
  98. Janmark

Hastaneye yatıyorum :(

Gemiş olsun en erken vakitte iyileşmen dileği ile :)
  99. Janmark

Fenerbahçe - AEL Limassol | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 4. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Fener inşallah kazanır ama Akhisar maçındaki gibi oynarsa zor.
  100. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Bütün gollerin Burak'ın atmasına çok üzüldüm hiçbir gole sevinemedim.
  101. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Cluj ile Braga'yı yenersek ManU'da bugün braga'yı yenerse ManU ile berabere kalsak bile çıkarız
  102. Janmark

Real Madrid 2-2 Borussia Dordmund | Şampiyonlar Ligi D Grubu 4. Maç

Hemen yapacak birşey bulmalısın bence seyretmemek için.
  103. Janmark

Beşiktaşlı Futbolculardan Gangnam Style Dansı (Filip Holosko)

Aynen kesin öyledir bak :) :p Bundan haftala önce Melo demişti gol atarsan gangnam yapacam diye :D
  104. Janmark

Beşiktaşlı Futbolculardan Gangnam Style Dansı (Filip Holosko)

Yanlış hatırlamıyorsam es-es'in maçı daha önceydi ve onlardan öncede beşiktaşta görmedim :)
  105. Janmark

Baba beni affet 1968 model ford mustang fastback

Kim uğraşacak onunla bütün mesajı silmek daha kolaylarına geliyordur.
  106. Janmark

Fenerbahçe - Orduspor | Spor Toto Süper Lig 11. Hafta | 2012/2013

Akhisar maçındaki gibi oynarlarsa Orduspor affetmez.
  107. Janmark

İBB 1-3 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | 2012/2013

Selçuk ve Umut atar demiştim Selçuk ve Umut atar demiştim
  108. Janmark

Star, 10 yıl sonra tekrar 1 numara!

Behzat Ç. ve İşler Güçler sağolsun.
  109. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Valla Burak'ın atıp atmaması beni hiç ilgilendirmiyor attığı hiçbir gole sevinmedim sevinmemde. Bence Umut'un banko golü varda birde Selçuk atacak bence.
  110. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Aynen aynen :) Amrabat patlayacak ya rahat olun :) Kayseri oynadığı pozisyondan ve oradaki görevinden çok çok daha farklı bir sistemde oynamaya çalışıyor. Sisteme ayak uydurunca çok daha etkili olacak :) Hamit'te bi soksa rahatlayacak ama bir türlü sokamadı :)
  111. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Aynen bende parçalımı giydim öyle geldim işte :) Yekta'nın şovundan ziyade Yekta'nın oynaması Selçuk'u dahada rahatlatıyor ve daha serbest kalıyor çok faydalı oluyor. Ama ben Amrabat'tan bi patlama bekliyorum.
  112. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Sabırsızlıkla maçı bekliyoruz ya :)
  113. Janmark

Özledim..

Terk edip gitmek kolay, alışkanlık kalır sadece geriye ve birtek o koyar.
  114. Janmark

Akhisar Bld 1-2 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | 2012/2013

Fenerliler nedense her sorulan soruya aziz yıldırım gibi cevap veriyorlar. Örn. Güntekin Onay : Aykut Kocam ile Alex arasında gerginlik varmı ? aziz yıldırım : Herşey içimizde kalır, bakın elimde belgeler var devlet hiç yardım yapmıyor amatör sporlara çok yardım yaptık şukadar para verdik...
  115. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Günaydınlar
  116. Janmark

Burak Yılmaz'ın aslında vurduğu gol oluyor!

Bu adamın Galatasaray'da forvet oynayacak futbolcu olduğuna beni hiç kimse inandıramaz. Gitsin anadolu takımlarında (trabzon,manisa gibi) yerlerde oynasın. Galatasaray'da attığı hiçbir gole sevinmedim ve sevinmeyeceğimde.
  117. Janmark

Burak Yılmaz'ın aslında vurduğu gol oluyor!

android3 trabzonda öyle alışmış, bütün takım buna oynayacak buda boş kaleye yada vuracak oraya buraya çarpacak gol olacak. Gidip birde 5M€ verdik yazık yazık.
  118. Janmark

Merhabalar SDN

hoş geldin :)
  119. Janmark

Dikkat, sahada hayalet var!

Bu ney la herkes TDK olmuş.
  120. Janmark

LG Ne Kadar Gerçekçi?

Çok iyi düşünülmüş.
  121. Janmark

Gangnam Style Ergen Versiyonu

Çocuğum olsa cebine uyuşturucu koyar polise şikayet ederdim.
  122. Janmark

Android WebView Yardım.

Öyleymiş :D
  123. Janmark

Android WebView Yardım.

Hallettim konu kapatılabilir. Çözüm ise şöyle; //OnCreate methodunun içinde olacak WebView view = (WebView)findViewById(R.id.webView1); // Burada uygulamazdaki webview'mızı alıyoruz. web.setWebViewClient(new MyWebViewClient()); web.loadUrl("http://shiftdelete.net"); private class...
  124. Janmark

Android WebView Yardım.

Yapmış olduğum uygulamanın içinde web sayfası açmam gerekiyor. WebView diye bir component var onu kullandığım zaman, loadURL'isene URL verdiğim zaman Android programı arka tarafa atarak kendi tarayıcısında açıyor. Nasıl direkt olarak uygulamanın içinde açabilirim ?
  125. Janmark

Günün Komik Fotoğrafları

Adam king ama.
  126. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Albayrak sonun köküne kadar haklı.
  127. Janmark

Bir tam sayının çarpma işlemi olmadan faktöriyel algoritması

Sorun değil üyecik eğer iyi bir üyecik olursan bir gün sende şirinleri görebilirsin.
  128. Janmark

Arkadaş toplama ile faktoriel istemiş :) sende toplama işareti koyunca birde çalışıyor gibi yazınca dedim ne oluyor :) yani onu * yapsamda arkadaşın sorunu çözülmüyor :)
  129. Janmark

Faktörielin ne olduğunu biliyorsun dimi :)
  130. Janmark

Bu şekilde çalışıyor.
  131. Janmark

Naptın Gari Lo - Doğuş

Naptın gari diye arattım çıkmadı valla :D
  132. Janmark

Naptın Gari Lo - Doğuş

http://www.youtube.com/watch?v=DVGy7C1yvAE Lütfen bana fazla sövmeyin, bütün küfürleri Doğuş'a :D
  133. Janmark

PlanetSide 2 Beta Kodları Dağıtıyoruz

Teşekkürler :)
  134. Janmark

Günün Komik Fotoğrafları

aynştayn mode on.
  135. Janmark

Sence çalışıyormu böyle :)
  136. Janmark

klavyeden girilen sayının 0'a kadar 1 er 1 er eksiltip eksilttiğin sayı kadarda döngü yapıp hepsini birbiriyle toplaman lazım
  137. Janmark

PlanetSide 2 Beta Kodları Dağıtıyoruz

[email protected] Ben istirem :)
  138. Janmark

Ronaldo'ya 'Altın' destek!

Messinin arkasında Xavi Iniesta var. Ronaldo'da ise bir futbolcuda olması gerekenlerden kat kat fazlası var.
  139. Janmark

Türkiye 0-1 Romanya | 2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 3.Maçı

Selçuk ve Burak idmanda sakatlanmışlar.
  140. Janmark

Bayramda otoyollar ve toplu taşıma ücretsiz

Normal zamanlarda fazla fazla aldıkları için ücretli olup olmaması pek koymaz.
  141. Janmark

Atilla Taş - Yam Yam Style - 2012

http://www.youtube.com/watch?v=Kyha65xNVhw Adam inanmış yapmış.
  142. Janmark

Animasyon karakter tasarlama....

3Ds Max Studio
  143. Janmark

iphone 5 - yasaklanan reklam!

Bu video vardı ama bir konunun altında başlık olarak yok :)
  144. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

http://www.webaslan.com/futbol/milli-yildizdan-surpriz-g-saray-aciklamasiSXHBQ53843SXQ Seneye bizde :D
  145. Janmark

Günün Komik Gifi

asjhasd Çok iyi ya :D
  146. Janmark

Hangi Kulübün Taraftarı Olurdunuz

Es-Es
  147. Janmark

Paris Hilton Arda Turan'ı Beğendi!

Paris Hilton'unda çok ihtiyacı vardı ya paraya.
  148. Janmark

C# Mantıksal Operatör Kısaltma

Ben Kenobi Şöyle birşey var ama işine yararmı bilmem ; int kosul1 = 5; int kosul2 = 6; kosul1= kosul1 > kosul2 ? 1 : 2; Eğer kosul1 kosul2 'den büyük ise 1 yazacak değil ise 2 yazacak.
  149. Janmark

Kahraman Muslera; 5 Es-Es'liye karşı

Çok boş konuşmuş yine. Gol pozisyonunda 2. vuruşta ofsayt var zaten.
  150. Janmark

Ujfalusi futbolu bırakıyor mu?

Geçen sene diyordu zaten ama, sakatlandı belki 1 sezon daha oynar(bu sezon hariç).
  151. Janmark

C# .dll veri listeleme sorunu

Yanlış anlamadıysam şöyle cevaplayabilirim, DLL'deki class'ta fonksiyona hangi nesneye ulaşacaksan onuda vermem gerekiyor. DataGrid dediğin için onun üzerinden gideceğim; DLL tarafında public static void veriListele(string sorgu, DataGridView dt) { cart curt dt.DataSource = cart curt; }...
  152. Janmark

"Fenerbahçe'yi farklı yeneceğiz"

Hafta içi fener maçına kanmayın bence Beşiktaş daha genç bir takım ve Fenerden daha çok koşup daha çok alan daraltacaktır, eğer Fernandes gününde olursa Fener'in işi çok zor.
  153. Janmark

Gidiş dönüş Ukrayna: 119 dolar

Pardon ben 1-2 ekim diye okumuşum :)
  154. Janmark

Ainol Novo Aurora II İnceleme - Destek - Kullanıcılar Kulübü

Valla benim tablette (Cube U30GT) dün Salı günü sabah 08:30 da şarjdan çıkardım tableti evde kaldı 18:30'a kadar kullanılmadı ama torrentten devamlı birşeyler indiriyordu, akşam eve geldiğimde(20:30) ise facebook internet oyun vs. akşam 23:00 gibi bıraktım elimden tableti Çarşamba sabah 09:00'da...
  155. Janmark

Gidiş dönüş Ukrayna: 119 dolar

3 Ekimde değilmiyiz biz ?
  156. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Şu burak denen adamı ilk geldiği günden beri hiç sevmiyorum, trabzondaykende öyle idi zaten. Yahu fırsatçı desen değil, top saklıyor desen yok, alıp dikine oynuyor desen o hiç yok, hadi o olmadı sağa sola top dağıt o da yok peki ne yapar bu adam ? Ha birde topun üstünden atlaması, ilkini...
  157. Janmark

Galatasaray - CFR Cluj | Şampiyonlar Ligi H Grubu 3. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Bu sefer inanarak işaretlemedim.
  158. Janmark

Galatasaray 0-2 Braga | Şampiyonlar Ligi H Grubu 2. Maç

Burak çocuğum olsa cebine uyuşturucu koyar polise şikayet ederim. Burak her eve lazım ama bakkala ekmek almaya göndermek için.
  159. Janmark

Taraftara soruyoruz: Sizce Alex gitmeli mi?

Alex'in her sözleşmesi bitimine yaklaştığında yaptığı şeylerdi, e sahada da bir şey veremeyince yönetim göndermiştir.
  160. Janmark

Oz Büyücüsü Harry Kewell Futbolu Bıraktı

Galatasaray'a gelsin bir görev alsın mutlaka.
  161. Janmark

Apple Maps Kullanımı Dibe Vurmuş Durumda

Yapamayacağın haritanın altına girmeyecen aga
  162. Janmark

Galatasaray'ın Uefa Kupasını Almasındaki Gizli Gerçek !

http://www.youtube.com/watch?v=0Y8986Mx098 Kesin akrabalar.
  163. Janmark

İphone'umdan Soğuyorum...

Seninki ÇinPhone'dur. Not : İphone değil iPhone'dur doğrusu. (İngilizcede büyük 'i' harfı yoktur.)
  164. Janmark

Klose'den derslik davranış

Necati Ateş'in vardı önceden Galatasaray'da oynarken hakem penaltı vermişti oda hayır penaltı değil demişti ama karar değişmediği penaltı kullanılmıştı :) Ve yakın zamanda Eskişehir'de aynı şeyin benzerini yaptı, hakemi aldatmaya yönelik harketten sarı gördüğü zaman hakemi tebrik etmiş doğru...
  165. Janmark

Ahahaha :D yaşayarak öğreneceğiz demekki :D
  166. Janmark

yalnış bilmiyorsam root'lu gelmiş alet galiba, nasıl bakabilirim rootlu olup olmadığına
  167. Janmark

Avea Ar-Ge'ye Yatırım Yapıyor

Avea ve microsoft aynı cümlede çok komik :)
  168. Janmark

Arda itirafı!

Bu tarz şeyler, hatta gerçekleşen transferler bile yalanlanabilir ( Sadece imzaya kalmış vs.).
  169. Janmark

Arda itirafı!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Arda itirafı geldi! Atletico Madrid Başkanı Gil Marin'in İstanbul ziyareti sırasında çıkan "Galatasaray Arda'yı istedi" haberleri o zaman yalanlanmıştı. Ancak Başkan Ünal Aysal, Arda'yı istediğini ancak Atletico Başkanı Marin'in teklifi kabul etmediğini...
  170. Janmark

Kupada ilk büyük şok!

Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Orhangazispor'a 2-1 mağlup oldu ve elendi... Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Orhangazispor'a konuk olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, şok bir yenilgi aldı ve kupaaya 2. turda veda etmek zorunda kaldı. İlk yarıyı 1-0 geride...
  171. Janmark

"Yanlış anlamadan kaynaklandığını ümit ediyoruz"

Galatasaray Kulübü, başkan Ünal Aysal'ın bir televizyon programında yer alan açıklamalarının Fenerbahçe Kulübü tarafından geçen yıl bedelli sermaye artırımına gidildiği şeklinde yorumlanmasıyla ilgili olarak, açıklama yayımladı.Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ''Bugün bir televizyon...
  172. Janmark

Galaxy Ailesinde Büyük Güvenlik Açığı

Hadi ateyizler bunuda açıklasın.
  173. Janmark

Kasımpaşa - Fenerbahçe Maçı ne zaman? Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

Aynen öyle allahtan biz ilk haftada yendikte kurtulduk yani :) Yoksa bizim işimizde zordu Not : Biz = Galatasaray.
  174. Janmark

iOS 6 Jailbreak

yarın
  175. Janmark

Harici disk kurtarma şirketleri üzerine

İnternette arattır kurtarmak için programlar mevcut fakat içindeki koyacak başka bir hafızaya ihtiyacın olacak. 500TL vermeye değmez biraz araştırırsan nasıl yapıldığını bulabilirsin.
  176. Janmark

trnc Cube U30GT tablet geldi elime nihayet :) Şimdi ben buna nasıl Rom Root yapacağım ilk android deneyimim olacakta :)
  177. Janmark

Galatasaray - Braga | Şampiyonlar Ligi H Grubu 2. Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

2 avans 5te biter.
  178. Janmark

Benim tablette elime ulaştı biraz orasını burasını kurcaladım fakat işteyim ben şuanda akşam eve gidince resimleri koyarım :P
  179. Janmark

Iphone5 mantık Hatası

Ya adam face'de görmüş yazmış buraya fazla kafa yormayın :) Operatörlere gelince telefon ucuzlar daha henüz tahhütlü verilmediği için uçuk fiyatlar, biraz sabır :)
  180. Janmark

Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 5. Hafta

Kurtarıcı Recep Niyaz.
  181. Janmark

Bu İki Bilgisayardan Hangisi Daha İyi? (1200 TL)

Dell'in teknik servisi yeter.
  182. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Buraktan nefret ediyorum hiç sevmiyorum attığı hiçbir gole sevinmedim. Ama Umut'ta umut var :) çok ümitliyim ben Umut'tan :) Not : Kaleden topu alıp 11 kişiyide geçip gol atsa gözümde değeri zerre kadar artmaz Burak'ın.
  183. Janmark

Bugün üst üste 2. şoku yaşıyorum aman Allah'ım. SN İŞLEM / YER BİLGİ GİRİŞ TARİHİ 1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 24/09/2012 13:47:17
  184. Janmark

Sahaya Bomba Attılar

bildiğin torpil ya :P
  185. Janmark

Eyv. sağol :) daha torbaya eklenmedi ama sanırım yarın eklenir bu hafta bitmeden elimde olur inşallah.
  186. Janmark

cobra11 ve nihayet beklenen an geldi ve çattı.... :P 01/09/12 08:14 2012-09-01 08:14:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi) 16/09/12 08:25 2012-09-16 08:25:00 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)...
  187. Janmark

iPhone 5 mi Galaxy S3 mü Daha Hızlı?

Hadi ateyizler bunuda açıklasın. 3200 TL TR'de bindirmece usulü olduğu için öyle :) ilk çıktığında S3'de 2000 TL civarındaydı.
  188. Janmark

iPhone 5

Seni adam yerine koyup sana cevap verdiğim için ben özür dilerim.
  189. Janmark

40 gün olmadıki :)
  190. Janmark

iPhone 5

Kime, neye göre ?
  191. Janmark

Ben ümidi kestim ya benimki gelmez artık :D
  192. Janmark

Facebook'tan Paylaşılan Hareket Yeniliği

Okumaya üşendim birisi özet geçerse çok memnun olurum :)
  193. Janmark

Uygulamalardan Nasıl Çıkış Yapılır

http://www.youtube.com/watch?v=5C5GEx_pxMs üstteki arka plandaki uygulamaları kapama Çıkıştan kastın logout olmakmı yoksa arka planda çalışmasını kapatmak içinmi anlayamadım. alttaki ise facebook logout. http://www.youtube.com/watch?v=Q7y2hAUoXa0
  194. Janmark

Harici ekran kartım var kullanılabilir ram sorunu yaşıyorum

32 bit 3'e kadar görür
  195. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Marsilya'yı geç Mersin İdman Yurdu maçı çok daha kötüydü :) Hemde Dünyaca ünlü yıldızları harika süper topçuları Kuyt'ta vardı :)
  196. Janmark

Galaxy s3 manyetik kartları algılıyor

Nfc
  197. Janmark

Galatasaray - Akhisar Belediye Maçı ne zaman? Spor Toto Süper Lig 5. Hafta

Elbruz46 Neredesin, senin anket resmini bekliyorum :)
  198. Janmark

PSY - Gangnam Style - Video Klip - 2012

Zevkler ve renkler :)
  199. Janmark

Apple, Maps ile Rezil Oldu

Neredesin CcC Steve Reyiz CcC :(
  200. Janmark

Vay arkadaş ne dert etmişsin ya. Ama için rahatlıyorsa tatmin oluyorsan sorun yok.
  201. Janmark

Carrick, Muslera'yı kurtardı

Onda onları düşünecek beyin yok, adam hayatının gölünü bize attı.
  202. Janmark

Galatasaray - Akhisar Belediye Maçı ne zaman? Spor Toto Süper Lig 5. Hafta

ManU maçında yenilmiş olabiliriz ama neler yapabileceğimizi oyuncular, herkes gördü ve oyuncularda büyük moral kazandı. Bence bu maç 4-5 olur.
  203. Janmark

Kasamı satmak istiyorum ne kadar eder ?

Helalinden 100 gazoz kapağı veririm.
  204. Janmark

Carrick, Muslera'yı kurtardı

Boşver kıskançlıktan o laflar çekememezlikten. Bazıları Mersin'e karşı oynamayadı bizim Manchester United'a karşı oynadığımız gibi.
  205. Janmark

Braga diyenlere tebriklerimi sümkürüyorum.
  206. Janmark

Manchester United 1-0 Galatasaray | Şampiyonlar Ligi H Grubu 1. Maçı

Dany daha az hata yapsaydı dany'de olurdu bu kadroda.
  207. Janmark

Penaltıyı vermedi GS TV spikeri çıldırdı

Mutlu oluyorlar abisi öyle deme kartılcıklara :)
  208. Janmark

Ozaman sana bunuda dinlemeni öneririm :) http://www.youtube.com/watch?v=wcLNteez3c4&feature=relmfu
  209. Janmark

Keşke oynasaydı...
  210. Janmark

10dk Oynayabildi Umut ve bu maç hariç oynadığı hiçbir maçı boş geçmedi, 10dk'ya bakarak eğer Umut'la laf atıyorsan yazık. Ve Emin ol Umut oynasa çok daha farklı olur maç.
  211. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Evet evet oyuncu girdi içeri Nani durunca onlarda vuracak sanıp girdiler Eboue-Semih . http://www.youtube.com/watch?v=crY_XyrN9z8
  212. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Hakem hiçbir şeyi bilmediği gibi onuda bilmiyordu galiba, ama bilmemesi çok iyi oldu :)
  213. Janmark

Diğer kanattada bir Valencia olsaydı maç farka giderdi. Her ne olursa olsun (ManU'yu kötü durumda görenler) karşımızdaki ManU, çıkıp aslanlar gibi oynadık, çok pozisyon bulduk, penaltımız verilmedi vs. Yenileceksede ManU'ya yenilelim. Ama bizim burada oynadığımız futbolu fener mersin'e karşı...
  214. Janmark

İphone 4S den Memnun Olmayan Var mı?

iPhone 5 eline gelmişti kullanmıştın dimi ? Ha pardon o çinPhone 5'di dimi
  215. Janmark

Nereden baktın ? :D
  216. Janmark

http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0&feature=g-music Açacak başka yer bulamadım ama gerçekten çok iyi :)
  217. Janmark

Babamla Hep Kavga Ediyoruz

Siz iyi soramamışsınız, birde ben sorayım dedim :P
  218. Janmark

Niye baban lama'mı gardaş ?
  219. Janmark

Real Madrid 3-2 Manchester City | Şampiyonlar Ligi D Grubu 1. Maç Golleri

http://www.youtube.com/watch?v=3ZI3JbCrekI Adamım ya :)
  220. Janmark

Real Madrid 3-2 Manchester City | Şampiyonlar Ligi D Grubu 1. Maç Golleri

Yaya Toure'nin içine at kaçmış, o ne koşmaktır öyle.
  221. Janmark

Taraftara Gözaltı Terim'i Çileden Çıkardı (İngiltere)

Ne ekerlerse onu biçerler.
  222. Janmark

Unutmaya gönlüm el vermedi :P birde forumda böyle nispet yapar gibi gösterince millet flan , insan unutamıyor :P
  223. Janmark

Babanın bir Lama ile ilişkisi olabilir. Bi takip et bakalım evden çıkınca nereye gidiyor. http://www.youtube.com/watch?v=p931Fxio3so
  224. Janmark

ahahaha :D Hadi inşallah ya :D
  225. Janmark

Kargo Takip Pekin'de gözüküyor şuanda ama hadi hayırlısı, PTT'ye "Yurt Dışına Sevk Edildi" bilgiside geldi ama bakacağız artık.
  226. Janmark

Lisanslı Fenerbahçe Tabletleri Satışta

Paraları azalmış sanırım.
  227. Janmark

Türkiye'de en çok oynanan online oyunlar

İşte WoW'u bu yüzden daha çok seviyorum. Dota 2 hiç ama hiç sarmadı beni ya.
  228. Janmark

Fenerbahçe - Marsilya | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 1. Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Şöyle Super Kupa'da karşılaşsak ne güzel. Hayal kuruyorum elleşmeyin.
  229. Janmark

Aynen işte ben uçakla bekliyordum deniz ile gönderiyorlar sanırım Overseas yazıyor kargoda, nerede olduğuna baktımda Pekin'de yazıyor Pekin'inde denize kıyısı yok Acaba pekine kadar deniz ile pekinde'de uçağamı verecekler anlamış değilim.
  230. Janmark

Manchester United - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi H Grubu 1. Maçı Hangi Kanalda?

http://www.youtube.com/watch?v=xy96zuMiWkU&feature=player_embedded Tüylerim tiken tiken oldu.
  231. Janmark

china post (by sea) : shipping time same with shipping by sea, 50—80 working days fedex express: take 3-6 working days ship worldwide. Ekşi Sözlük'te elemanın teki yazmış :)
  232. Janmark

Oyun Bilgisayar Tavsiyesi

Öyğk geldi bu tarz konulardan artık, adam üye oluyor soru soruyor yok 5binTL lik pc toplayacam yardım sayfalarca yorum oluyor insanlar tarşıyor, ama konuyu açan adam ortalıkta yok :)
  233. Janmark

Oyun Bilgisayar Tavsiyesi

Benzer konular daha önce 345890379845679824082756908247682476908274690824756908792038472984 kere açıldı önce arama yapıp araştırırsan oradan buldukların hakkında soru sorarsan daha şık olur bence.
  234. Janmark

Yazım Hatalarını Yandex ile Düzeltin

Yandex çalışıyor ya.
  235. Janmark

Hollanda'yı Sallayan 'Türk'

Seneye Galatasaray'da.
  236. Janmark

Hangisini Tercih Etmeliyim!

Bu rahatlık o büyüklükten kaynaklanıyordur, ama ben hiç sıkıntı yaşamadım. Şans meselesi birazda ya :)
  237. Janmark

iPhone 5, Galaxy S3'ü Tokatladı

iOS'u hangi donanımda olursa olsun yine aynı stabiletede ve aynı güçte çalışmakta. Millet gelmiş hala donanım diyor yok 4 çekirdek yok şöyle böyle.
  238. Janmark

Dell'in servisini anlatmaya gerek yok hocam dell desen yeterliydi :) Asus aynen öyle çok daha vahim, ama HP öyle Türkiye'deysen sakın alma servisi çok kötü denilecek bir servisi yok ben o yüzden dedim :) Arkadaşın monster'ı vardı servise gönderdi onlar bi hata bulamadılar, sırf kullanıcının...
  239. Janmark

HP Laptop'um var ve garantisi bitmesine 2 ay kala servise gönderdim, şarj sorunu , kamera ve klavyede sorun vardı. Daha önceden kendim laptop'un içini açmama rağmen ve 5 adet vida eksik takmama rağmen bunu sorun etmeyip, Klavyemde "0" tuşu benim tarafımdan kırılmıştı, ve yazılar silinmişti...
  240. Janmark

iPhone 5, Galaxy S3'ü Tokatladı

SDN'den böyle bir haber şaştım valla :)
  241. Janmark

HP'nin işlemcisi daha iyi
  242. Janmark

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office) 01/09/12 08:14 2012-09-01 08:14:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi) 16/09/12 08:25 2012-09-16 08:25:00 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt...
  243. Janmark

Yeni Forum Rütbeleri ve Grafiklerimizi Beğendiniz Mi?

Yazı fontları ve background'larki gölge silinmiş yanılmıyorsam, yeniler daha hoş duruyor ama.
  244. Janmark

World of Warcraft oynayan var mı?

Ben daha çok PvP oynadım PvE pek sarmıyor beni ama işte her yeni paketten sonra oyuna dalıp hemen PvP yapamıyorsun en iyi seti yapmaya çalışıyorsun sen kasana kadar herkes kasmış oluyor zaten, onun için sürekli oyundan kopmadan kasman gerekiyor yeni item'leri. Benimde onun için zamanım yoktu...
  245. Janmark

World of Warcraft oynayan var mı?

Oyunun asıl amacı level kasmak değil zaten, asıl olaylar Max. Level'e ulaştığında gerek Raid'ler gerekse Arenelar ile başlıyor.
  246. Janmark

Ufukta iPhone 5 Kıtlığı Var

Bende de 4 var en üstüne 100-200 daha koyar 4S'e geçerim
  247. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Heyecana gerek yok yenelim yeter zevksiz olsun mühim değil :P
  248. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Korktuğum haber; http://fanatik.com.tr/Persie-ve-Kagawa-Cim-Boma-karsi_3_Detail_32_276643.htm
  249. Janmark

Hertürlü web site tasarımı yapılır

Gerçekten site çok iyiymiş webmaster kardeş. Matematiğinde çok iyiymiş 500 TL'den %30 indirim 250TL harika valla.
  250. Janmark

Ah be sevinmiştim bende çin sayfasından düşünce türkiyeye girdi sandım :D
  251. Janmark

Manchester United - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi H Grubu 1. Maçı Hangi Kanalda?

Hocam sopcast'ten nasıl izleyebilirim ?
  252. Janmark

PTT'de gözüküyor fakat sao.cn'de detaylı bir şekilde görüyordum hatta orada deniş aşırıydı kargom fakat PTT'de Gönderi müşteriden alındıda bekliyordu. En iyisi yarın bir PTT'yi aramak galiba.
  253. Janmark

Kargom Sao.cn'de gözükmüyor buradan Türkiye'ye girdi çekik gözlüler kendi sitelerinden sildiğinimi anlamalıyım yoksa oturup ağlamalımıyım ?
  254. Janmark

eBay Yeni Logosunu Gün Yüzüne Çıkardı

Kullanımı veya hatırlanabilirliği daha kolay olsun diye sanırım.
  255. Janmark

En etkili dövüş sanatları hangileri?

Kung fu Ayı stili ile Kedi stilini öğren gerisi yalan
  256. Janmark

Onun hikayesi çok başka Lee'nin babası ülkenin en zenginlerinden bunu amerikaya flan yolluyor kaçırıyorlar yani hayatının hepsini okuman lazım :) Bilip bilmedende atlamamak lazım herşeye :)
  257. Janmark

Bruce Lee bile Wing Chun öğrendikten sonra herkesi dövmeye başlamış ve 1-2 kişi öldürmüş bu dövüş sanatı ile. http://www.youtube.com/watch?v=jU8B6eNm2zs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=ERdWPBI6MH4&feature=related
  258. Janmark

'Bir senaryo yazdım yerin dibine battım'

Oxford Üniversitesi'nden burslu eğitim kazandığını; ancak davet belgesinin annesi tarafından tandırda yakıldığını söyleyerek Türkiye'nin gündemine giren Mardin'li Şeyhmus Kino, şimdi zor günler geçiriyor. Sözlerinin gerçek dışı olduğunun ortaya çıkması üzerine ailesi dahil herkes tarafından...
  259. Janmark

9 yıllık Aslan sessizce gitti

Öyle diyorsunuzda zamanında Orkun ile değişmeli oynadığı dönemde Lig'de en az gol yiyen takımdık. Ne kadar şansız olmayacak gol varsa bu adamı buldu hep.
  260. Janmark

Biz iPad üretmiyoruz!

Adam dolmuş beyler.
  261. Janmark

Bütçeme göre bir sistem

Bu adam 34ersin değilse bende birşey bilmiyorum
  262. Janmark

Vay arkadaş biz daha tableti beklerken sen neredeyse dükkan açıp toptancılık yapacan bu nedir ya.
  263. Janmark

Digiturk'e de girebiliyormuyuz ya :)
  264. Janmark

Küfürsüz stand up: Recep Demirkaynak

Giden 25 dakikama çok yazık oldu
  265. Janmark

iPhone 5 ile iPhone 4S Karşı Karşıya!

Çıkan yalan haberlerdeki özellikler bile daha iyiydi.
  266. Janmark

FIFA'dan Çakır'a 'Pekiyi'

İngilizler, Ukrayna beraberliğinin faturasını Çakır'a çıkarttı ama FIFA, 4 kritik pozisyonda da doğru karar veren hakemimize süper not verdi. Çirkin İngiliz medyası ve Milli takım oyuncuları Cüneyt Çakır için linç kampanyası başlattı ama FIFA Adalılar'a kapak yaptı... 1-1 biten...
  267. Janmark

Real Madrid değerini belirledi

Bakış açısı sen kendi tarafından düşününce messi 1. ben kendim düşününce Ronaldo 1. :)
  268. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Afedersin kardeşim. Çok objektifsin ben senin kadar olamadım.
  269. Janmark

Ozaman Arjantin ortanında altında bir takım ?
  270. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Başkasına söylediğime sen neden cevap veriyorsun anlamış değilim ama "hayla" değil "Hâlâ"dır onun doğrusu.
  271. Janmark

İşte şöyle bir sorun oluyorki, Messi'yi Messi yapan Iniesta ve Xavi'yide alman gerekecek.
  272. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Peki kardeşim haklısın.
  273. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Her çağırılan değil Selçuk İnan oynar, Mehmet Topal'ın yerine çokda güzel oynar oyunu iki yönlü Mehmet Topal'ın Selçuk'tan ekstra yaptığı ve yapabileceği hiçbir şey yok.
  274. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Zokora az bile yapmış dışarıda birisi kalkıp bana pis türk, pis müslüman flan dese daha fazlasını yapardım :)
  275. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

"İnsanın kişiliği zor durumlarda sinirlenince ortaya çıkar, öyle ortada birşey yokken her yolundayken herkes melektir." Beni özel hayatı hiçmi hiç ilgilendirmiyor, sahada kafasın keserim işareti yapması kenardan oyuna "girerken bekle senin an.. s..." demesi Pis Zenci demesi pardon Dingil...
  276. Janmark

Dimi topçu değil zaten ya.
  277. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Çok merak ediyorum Selçuk'un yapamadığı ne var Mehmet Topal'ın ekstra yaptığı.
  278. Janmark

Microsoft, WP 8 SDK'sını Dağıtıyor

Bana gelmezse mevzu çıkar valla.
  279. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Şahsen kendimi yerine koyuyorum, geçen sezon müthiş bir futbol oynamışım, herkes parmak ısırarak izliyor golde atıyorum asistde yapıyorum fazlasıyla. Büyük takımların transfer listesine giriyorum falan. Orada karakteri, kişiliği belli olmayan bir adam oynuyor hemde kaptan (Emre denen kişi)...
  280. Janmark

"Beni niye çağırdınız?"

Yalnız kaynak mynet yine inanmayabilirsin. Ki dediysede çok doğru demiş. Ama sanmıyorum öyle birşey diyeceğini.
  281. Janmark

HD uydu hangisini alayım?

Digiturk kullanıyorum 5-6 ayda cihazım tam 7 kez değiştirildi.
  282. Janmark

Hangi tür oyunlar oynarsınız ?

Mmorpg
  283. Janmark

FIFA 13 "New Skills" Tutorial (PS3)

Yine kol yetmeyecek anlaşılan.
  284. Janmark

ben Ownta.com'dan sipariş ettim bende 28 Ağustos'da vermiştim siparişi.
  285. Janmark

Benimki hala ptt'de "Gonderi musteriden alinmistir" yazıyor :(
  286. Janmark

Programlamaya Nerden Başlamalıyım

Yanlış
  287. Janmark

4G Teknolojisi Neler Getiriyor?

çıktıktan 15 yıl sonra
  288. Janmark

iPhone'un Daha Önceki 3 Modeliyle Hayatı Pek de Değişmeyen Serkan Bolay(27)

Jailbreak hiç yapmamış herhalde.
  289. Janmark

Aynen öyle maalesef :)
  290. Janmark

Arkadaş bizimkisi gelmediki, yenisi alalım :D
  291. Janmark

Günün Fotoğrafı

Yalnız resim 2 tane at var. Hangisi teke atı?
  292. Janmark

SDN Galatasaray Kulübü

Okadar abartmasına gerek yok ama en azından ufak bir tebessüm flan gitsin arkadaşlarıyla sevinsin en azından hasan ali'ye bir işaret flan yapardı okadarda ruhsuz bir adam değil yani abartmayın sevinmiyor flan diye, moralinin bozuk olduğu her halinden anlaşılıyor.
  293. Janmark

Türkiye - Estonya | 2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 2. Maçı Hangi Kanalda?

Abi o değilde Hollanda maçı çok etkilemiş adamı okadar konuşulanlar flan adam sevinemedi bile attığı gole, yazık.
  294. Janmark

Canavar görmek isteyen buraya!!!

vücuttaki statik elektrik kartlara geçip bozulmasın diye.
  295. Janmark

@cobra11 Benimki gemi ile geliyormuş :) Ben uçak beklerken gemi ile geliyor hadi hayırlısı :) Wenzhou International -> Turkey'e geliyor :)
  296. Janmark

F.Bahçe'yi Ronaldo'ya anlattı

Bundan önceki hayatımdada 20 yıl tiner çekmişim :D