Arama sonuçlarınız

1. angel75

Asus Zenfone 2 Laser (Z00MD)Fiyatı, Özellikleri ve Değerlendirmem!

@REDFOKS, çok net yahu... iyiymiş..
  2. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

içim içime sığmıyor... kesinlikle almalıyız... beraberlik falan olmaz....
  3. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

gençler, ne olur bugün maç?
  4. angel75

Asus Zenfone 2 Laser (Z00MD)Fiyatı, Özellikleri ve Değerlendirmem!

@REDFOKS, çektiğin bir fotoyu paylaşır mısın?
  5. angel75

FIFA 2016'da Bugünkü Lokomotiv Moskova - Fenerbahçe Maçı

Nani miiiii???? Fernandeo atsın... yalnız çok iyi olmuş... rövaşatalar falan.. :)
  6. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Bu yenilgi nazar boncuğu olsun... hadi canlanınnnnnnn!!!! https://www.youtube.com/watch?v=G_Oq4CXw0fg
  7. angel75

İncelmek İsteyenlere Hot Shapers Tayt!

günaydın :)
  8. angel75

İncelmek İsteyenlere Hot Shapers Tayt!

Erkekler için var mı bilmiyorum da amaaann ne olacak sanki :D Hot Shapers Spor Ve İncelmede Neoteks Devrimi Daha Seksi Ve Daha Genç Bir Görünüm Amerikali Ve Avrupali Kadinlarin Yeni Gözdesi Hot Shapers Artik Türkiye’de…. HOT SHAPERS FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ! Hot Shapers Nedir? Hot...
  9. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

hello :)
  10. angel75

Ödüllü Yarışmada 3. Gün - YARIŞMA BİTTİ

tebrikler
  11. angel75

Zenfon 2 Laser'e Güncelleme Gelmiş!

REDFOKS, fiyatı iyiymiş.. hele sen beğendiysen alınabilir o zaman :)
  12. angel75

Zenfon 2 Laser'e Güncelleme Gelmiş!

REDFOKS, cihaz nasıl?
  13. angel75

Zenfone 2 batarya sıkıntılı mı ?

bende kullandım gayet iyiydi...
  14. angel75

Asus Zenfone 2'ye Yoğun İlgi

ASUS’un büyük beğeni toplayan ZenFone akıllı telefon ailesinin yeni amiral gemisi ZenFone 2’ye gelen büyük ilgi, 32GB’lık modelin ilk stoklarını satışa çıktığı gün tüketti. İlk modeliyle büyük ilgi gören, ASUS ZenFone akıllı telefon ailesinin yeni amiral gemisi ve dünyanın ilk 4GB dinamik...
  15. angel75

Hepsi Burada'nın Tasarımı Yenilendi !

kalem olmasın o :laugh:
  16. angel75

Asus ZenFone 2 Kutu Açılışı REDFOKS Edition

Buraya kayıt olan bazı kişiler lansmana çağırılacakmış bilginize...
  17. angel75

REDFOKS; eksi yönleri vardır muhakkak.. öğrensek diyorum :) Vikings; hayırdır yönetmen misin? çok güldürdün beni :)
  18. angel75

REDFOKS Editionmuş peh :) şaka bir yana çok büyük gibi geldi bu bana Serhat.. fiyatı da yanlış olmasın.. o da çok ucuz :)
  19. angel75

Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

Geliyor geliyor ZenFone 2 kutu açılımı geliyoooor :) Hadi REDFOKS :)
  20. angel75

Çalışmayan Süper Moderatörün Sonu!

ohaa +18 mi bu peee :)
  21. angel75

Asus ZenFone 2 Lansman Tarihi

MNG Kargo'nun şapkası var olur mu REDFOKS? :D
  22. angel75

ben ediyorum işte Sayın REDFOKS... Asus benim bilmiyor musun? :)
  23. angel75

Asus, ZenFone 2 için 16 Haziran'da Türkiye lansmanı yapacak. İstanbul'da Zorlu Center'da yapılması planlanan lansman yoğun ilgi görecek gibi.. REDFOKS ne dersin gidelim mi? :)
  24. angel75

Asus ZenPower ABTU005'in Kutusunda Ne Var?

telefonunun şarjında sorun çıkarda muhtaç kalırsın inşallah :D
  25. angel75

tüm telefonlara da uyumluymuş.. elmaları da şarj edecek o zaman REDFOKS :)
  26. angel75

gerçekten 59 TL mi bu?
  27. angel75

Ne dinliyorsunuz?

Özcan Deniz ve Sıla'ya selam olsun :D https://www.youtube.com/watch?v=YR12Z8f1Dh8
  28. angel75

Anneler Günü Ne Zaman?

hehe nasıl da bildin ama..
  29. angel75

Anneler Günü Ne Zaman?

Mert Ahmet; ben bunu alacağım.. :D
  30. angel75

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar...

https://www.youtube.com/watch?v=JkcBHCDESII Bu videoya karşılık verilmiş sanırım.... http://www.milliyet.com.tr/olum-kalim-aninda-adres-tartismasi-gundem-2053446/
  31. angel75

D-smart fatura ödeme

Sanctuary www.dsmart.com.tr online işlemlere üye olup, fatura işlemlerinden kolaylıkla ödeyebilirsin.. ben hep böyle yaptım..
  32. angel75

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 4G Çıkışı

Yorumları okudum bir baba yiğit seni gördüm.. şu padişaha sorsana bir 4G ile 5G arasındaki farkı.. bir anlatsın bize.. :)
  33. angel75

Apple Watch Mayıs'ta Türkiye'de Olabilir

bunlarda altının gramı kaça acaba? bu nedir ya?
  34. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

ooo bu sayfa ne kadar boş kalmış böyle... nasılsınız büyük Fenerliler :)
  35. angel75

Bisiklete Binmek İçin 10 Neden

yakında benimde olacak inşallah :)
  36. angel75

Gelini beğenmeyen damat intihara kalkıştı

gelini de göreydik eyiydi :D
  37. angel75

Antalya'da domuz gribi şüpheli ölüm

2 hafta önce bende hastaneye acile gitmek zorunda kaldım. acilde bir hemşire sadece ateşime bakıp "ateşiniz yok ama dahiliyeye gözükün" dedi. dahiliyeye bir miktar parayı bayıldıktan sonra doktor sorunlarımı dinleyip sadece 4-5 saniye boğazıma baktı, sırtımı dinledi ve birden acile gönderdi...
  38. angel75

Doğalgazla ilgili kısa bir soru

fterapist; gelecek personelin ocak ile ilgileneceğini sanmam. kombi'nin nerede olduğuna falan bakacaktır. benim fikrim bu yönde.. hayırlı olsun bu arada.
  39. angel75

Bülent Ersoy'un Vasiyeti Açıklandı!

Bülent Ersoy'un vasiyeti menajeri tarafından açıklandı. Kime ne bırakıyor? Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, böbreğindeki rahatsızlık nedeniyle dün hastaneye gitti. Ersoy’un sağlık durumu hakkında bilgi veren menajeri Fevzi Siverek, sanatçının böbrek taşı nedeniyle sık sık hastaneye gittiğini...
  40. angel75

Taşınabilir Projeksiyon Cihazı Tavsiyesi

kemalakbey34, bir film oynatıp, videoya çekip bizimle paylaşır mısınız?
  41. angel75

Lg 49ub850v almayı düşünüyorum?

68 ms inputlag değeri ve B enerji sınıfı olması dışında pek dezavantaj gözükmüyor fakat bu siteyi incelemeni öneririm..
  42. angel75

Facebook King Paolo'dan Sinema Bileti

bende fark ettim.. Çakallarla Dans serisini beğendiğim için paylaşmak istedim :)
  43. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Teşekkürler Alex De Souza... https://www.youtube.com/watch?v=HBs1MO8xqgQ
  44. angel75

Facebook King Paolo'dan Sinema Bileti

Ayakkabı markası King Paolo, Çakallarla Dans 3 filmine 2 kişilik sinema bileti kazandırmak için kampanya başlatmış. BEĞEN, PAYLAŞ, SLOGANI OLUŞTUR KAMPANYA KOŞULLARI ”Beğen, Paylaş, Yorumla” kampanyamız 08 – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek ve kampanyamız 8 Aralık 12:00’de...
  45. angel75

Sony vaio alirken 2 kere düşünün !!!

2011 konusu hortlamışken bende bir yorum yazayim. tam 5 senedir Vaio'mda sadece şarj yerinin girişinde problem oldu.. onun dışında canavar gibi..
  46. angel75

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Yarısında sonunu tahmin edip, tahminimin çıktığı filmler hiç hoşuma gitmiyor.. sadece Matthew ve dev dalga görseli sayesinde film kurtarmış bence.. şimdi baktım da puanı 8,9'a düşmüş.. daha da düşecektir..
  47. angel75

Esra Erol Reklamına Kanan Saf Kız

aiiyyy, bayıldım, muhteşem kısmı beni benden aldı :) yazar kızımızda pek safmış hee.. ama güzel yazmış.. eğlendirdi resmen..
  48. angel75

Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

sadece teknosa'da değilde başka yerlerde de satılmaya başladığının üzerinde durmak istemiştim.. çok aradım zamanında.. sadece teknosa'da satışta olduğu için bulamamıştım...
  49. angel75

Oh be sonunda ZenFone 5 Teknosa'nın dışında Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada'da satılmaya başlamış..
  50. angel75

Rowenta Saç Kesme Makinesi Nasıl?

Rowenta Nomad Saç Kesme Makinesi TN1200 modelini kullanan var mı acaba? Yada önerilebilecek başka marka/model? Peşin Fiyat: 66,40 TL ► 40 dakika kablosuz kullanım ► Şarj ışığı ► Şarj standı ► Paslanmaz çelik bıçaklar ► Hafif ve rahat kullanım...
  51. angel75

The Walking Dead 5.Sezon

bir yamyamlarımız eksikti :)
  52. angel75

Bulaşık Makinesi Almayı Düşünüyorum Önerileriniz Nelerdir?

steve78, buradan bir bak istersen... http://www.teknosa.com/kategori/beyaz-esya/bulasik-makinesi/1051?q=[fiyat-araligi:500-1000-tl-arasi,]
  53. angel75

Avcılar'da üst geçit çöktü

Dimi ya? heryerde olabilecek kaza... o saatte o tankerin orada ne aradığı hiç aklına geldi mi?
  54. angel75

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Under The Dome S2XE10
  55. angel75

Bu buzdolabını kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini alabilirmiyim.

sadece lg'de varsa o zaman şansına :) evdekine de birşey olmadıysa sorun yok o zaman..
  56. angel75

antibakteriyel conta.. kapılarda ki lastikler yani.. onlar çabuk küflenir ve kapının belli bir süre sonra kapanmamasına sebep olur.. buzdolabındaki en önemli parçalardan biridir.. bioshild ise daha uzun süre gidiyor...
  57. angel75

Ne dinliyorsunuz?

Coolio ft. L.V - Gangsta's Paradise http://www.youtube.com/watch?v=cpGbzYlnz7c
  58. angel75

Az haşlanmış makarnayla zayıflayın

sossuz makarna mı olurmuş :)
  59. angel75

sosyalli2; 10 yıl garantisi olması süper.. ama tabi sadece kompresör için geçerli.. hacim olarak da gayet iyi.. bioshield contası da olsaydı çok iyi olurdu...
  60. angel75

Moto G vs T50 vs Discovery vs Zenfone 5 vs İntouch 4

ön kamerayı bende test ettim şimdi.. dediğin gibi ilk etapta kötü bir görünüm var ama odaklanınca düzeliyor..
  61. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

REDFOKS; bu yapılmazdı ki şimdi... Nazlı'nın oraya gidesim geldi biran :)
  62. angel75

En iyi yabancı diziler

2. sezon 9. bölümü Pazartesi yayınlandı.. yani evet ediyor..
  63. angel75

En iyi yabancı diziler

bu aralar Under the dome ve the last ship favorim..
  64. angel75

Hediye Yağmuru - 2 (SONUÇLANDI)

@ConfickerBelasi @FY2005 tebrikler gençler...
  65. angel75

İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

ben 1.70 TL'ye biniyordum minibüse.. şimdi nasıl 1.87 TL vereceğim? :)
  66. angel75

İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

hiç şaşırmadım...
  67. angel75

Elektrikli Süpürgelere AB Sınırlaması Getiriliyor

Avrupa Birliği (AB) tarafından enerji tasarrufu ve gürültüyü azaltmak amacıyla elektrikli süpürgelere getirilen güç sınırlaması 1 Eylül tarihinde başlıyor. Ampullere getirilen sınırlamanın ardından alınan bu önemli kararla birlikte, elektrikli süpürgelerin gücü bu tarihten itibaren en fazla 1600...
  68. angel75

Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadyumu'’na Nasıl Gidilir? (Ülker Stadyumu'na Nasıl Gidilir?)

mazruf; metrobüsten stada giderken tezahüratları söylemek zorundasınız kısmını da eklemen lazım :)
  69. angel75

Anayasa hukuku, Mikroekonomiye Giriş... evet kesinlikle en dağınık masa seninki :)
  70. angel75

Asus Zenfone 5'i almalımıyım?

ekran parlaklığı nasıl geri kalıyor? ayarını sona getirdiğimde ben bakamıyorum bile telefona...
  71. angel75

Bosch'tan Kömürsüz EC Motorlu Akülü El Aletleri

Bosch, kömürsüz EC motorlu akülü el aletlerine yenilerini ekliyor. Özellikle seri uygulamalar için uygun olan EC motorlu akülü el aletleri yüzde 30’a kadar daha uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Ayrıca özel teknolojisi sayesinde el aletlerinin ömrünü iki katına çıkarıyor. Bosch, mevcut Kömürsüz...
  72. angel75

Sizce Hangisini Alıyım ?

2. daha iyi bencede...
  73. angel75

Hediye Yağmuru - 1 (SONUÇLANDI)

KatyPerry, beni alıntalıdığın zaman haberim oldu konudan.. hiçbir zaman araştırmadan, incelemeden kimse için önyargıda bulunmam.. Türkler iyi insanlardır.. hiçbir zaman onlar için umudunu kaybetme :)
  74. angel75

Erikli bizleri viralci olarak işe alsa fena patlatırız sosyal medyayı :D
  75. angel75

Arkadaşımın zenfone 5'ini kullanıyorum belli süreliğine.. 1- sabah şarjdan çıkarıyorum.. akşam 10 gibi şarja takıyorum... 2- hayır ısınmıyor.. 3- evet T50'den boy ve genişlik olarak 2cm daha büyük ama daha ince.. 4- ben dezavantajını göremedim.. hee ama sadece biraz büyük geliyor bana..
  76. angel75

Rubik Küpü alayim gerisi beni pek cezbetmiyor :D
  77. angel75

o benim bilgisayarım ona göre :D
  78. angel75

sen masada mıydın? o kadar dağınık ki göremiyorum seni :)
  79. angel75

Hediye Yağmuru - 1 (SONUÇLANDI)

aliitemel tebrikler...
  80. angel75

Fenerbahçe 3-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti | 2014 TFF Süper Kupa Fenerbahçe'nin!

IThelp; öncelikle hoşgeldin... uzun zamandır yoktun.. umarım ciddi bir şey yoktur... sonrasında da mod bey değil mod hanım :) ve gerçekten samimi olarak yazdım.. her zaman tartışma çıkıyordu..
  81. angel75

Fenerbahçe 3-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti | 2014 TFF Süper Kupa Fenerbahçe'nin!

neden sadece kendi tarafınızdan bakıyorsun? futbolcularımıza yapılanlar sence doğru muydu? insanın bir sabrı var... hee dediğine katılıyorum.. o tarz şarkıymış, bilmem neymiş gerçekten doğru değil.. 10 M Euronuzda hayırlı olsun... borcunuzun belli bir kısmını kapatır :)
  82. angel75

ben sana günlük hayatta şerefsiz desem nasıl olur? sence bu düzgün bir laf mı? forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.. bunun taraf tutmakla ilgisi yok...
  83. angel75

Aretios, umarım gerçekten şampiyon olursunuz, hatta öncelikle Çarşamba Arsenal'i eleyip Galatasaray'a maddi kayıp yaşatırsınız...
  84. angel75

ilk aklıma geleni yazacağım: bu forum, forum olalı bir derbiden sonra ilk kez bu kadar sakin.. çok sevindim :) Muslera gerçekten çok iyiydi.. Volkan'da çok sabırlı.. İlk yarı ve son 6-7 dakika çok iyiydi...
  85. angel75

Fenerbahçe - Galatasaray | 2014 TFF Süper Kupa Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

kim alırsa alsın.. daha şimdiden Manisa'dan taraftar kavga haberleri gelmeye başladı.. insanı soğutuyorlar resmen..
  86. angel75

muhakkak edecektir ama 5 bile bana büyük geldi 6 nasıl olur bilemem :)
  87. angel75

Led Bardak ve Buz Kovası

çok iyi yaa.. fakat bir o kadarda tehlikeli... hep içesim gelir şahsen :)
  88. angel75

Suriyeliler, çadır kentlere gönderiliyor

dilenen suriyeli bir aileyi takip edip döviz bürosunda cebinden 200Tl'ler çıkardığını gördüysem, kardeşimin Antep sınırında çadırlardaki suriyelileri kontrol eden asker nişanlısına her gece boğazını göstererek seni öldüreceğim işareti yapan bir suriyeli olduğunu duyduysam, adamda öldürmeye...
  89. angel75

Gm 2, 2 GHz hızında (true octa-core) ok ama arkasında mediatek adlı firma var.. sonu ne olur kim bilir? ZF 5, 1,6 Ghz hızında Intel Atom Z2560 işlemcisine sahip yani koskoca intel var... dün tüm gün arkadaşımın zenfone 5'i bendeydi.. şarjı süper gidiyor. hızı muhteşem. tasarım iyi. kamerası 12...
  90. angel75

Turkcell Superonline Bmt Bayisi Tarafından Dolandırıldım

eee superonline' na bilgi verdiniz mi mchee? nasıl iştir bu yaa.....
  91. angel75

Beşiktaş Taraftarına UEFA Şoku!

Siyah beyazlı taraftarlara bu akşam oynanacak Beşiktaş-Arsenal karşılaşması öncesinde UEFA tarafından üzücü bir haber geldi. Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı'nın Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçı olan Arsenal karşılaşması için hazırladığı pankarta UEFA yetkililerinden izin...
  92. angel75

Fenerbahçe'den Mevlüt Erdinç Atağı!

Aziz Yıldırım, Ersun Yanal döneminde "Kesinlikle trasfer yapmayacağız" diyordu. Ancak İsmail Kartal'ın da, "Yerli forvet gerek" raporu başkanı yumuşattı. 4. yıldızı şansa bırakmak istemeyen Fenerbahçe, her an bir bomba patlatabilir. Hedefteki isim ise Mevlüt Erdinç... Ersun Yanal’ın...
  93. angel75

arkadaşım zenfone 5 aldı.. benimde kurcalama şansım oldu.. açıkcası Sony'ye 2000 TL verip bu telefonu bu kadar ucuz görmek beni üzdü.. canavar gibi telefon..
  94. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

abim tatil yaptın mı diye sorsaydın daha iyiydi :) işim o kadar yoğunki bazen maçlarımızı bile izleyemiyorum :( bu arada çok geçmiş olsun.. umarım güzel eşinizin çok ciddi bir durumu yoktur...
  95. angel75

SDN Metro Tema olsun mu?

eSa, ekstra bir tema fena olmaz.. ama mümkünse rengi sarı-lacivert olsun :)
  96. angel75

Kredi Dosya Masrafını Geri Alan Var Mı?

şuan bu haberi buldum..
  97. angel75

benim okuduğum, bu işi gönüllü avukatlar yapıyormuş.. hemde ücret almadan.. 10 gün içerisinde de kesilen dosya masrafı hesaba gönderiliyormuş.. ama kime, nasıl başvurulacak onu bilmiyorum.. Kaynak
  98. angel75

6502 sayılı Yeni Tüketici Kanunu'nda yapılan değişiklik ile kredi çektiğimizde kesilen dosya masraflarını geri alabiliyoruz. Geri almak için nasıl bir yol çizmek lazım? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi? Umarım forumda alanlar vardır :)
  99. angel75

Forum Yönetiminden Pesimist Bisiklet Almış..!

pesimist; hayırlı olsun... versene bir tur biniyim be :D
  100. angel75

İstanbullular, Tanımadığı İnsanlarla Öpüşecek!

ne alemsin yaa :D sağlam güldüm inan ki...
  101. angel75

1.85'den kısaları almıyorlarmış :)
  102. angel75

Geçtiğimiz aylarda bir sosyal deney olarak hazırlanan ve birbirini tanımayan insanların öpüştüğü proje “First Kiss” video projesi Türkiye’de! “First Kiss” video projesi Türkiye’de! Yönetmen ve senarist Tatia Pilieva‘nın tüm dünyada ses getiren projesi “First Kiss / İlk Öpücük” Türkiye’de de...
  103. angel75

Under The Dome 2X5, 2X6 The Last Ship 1X1
  104. angel75

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Chelsea, 'Soma' için karşılaşıyor! Maçlar Hangi Kanalda?

Sevilla maçında olduğu gibi, tam maç izlerken yağmur yağar görüntü gider D-Smart'ta.. bende kalkar tv'yi kırarım herhalde bu sefer :)
  105. angel75

Profilo Buzdolabı Kullananlar

opsiyonel; bu buzdolabı iyi gibi sanki.. A++ enerji sınıfı olması pozitif.. bu arada Profilo 3 yıl garanti veriyormuş.. 6 ay içerisinde +4 yıllık ek garanti belgesi KDV dahil 149 TL.
  106. angel75

Profilo Buzdolabı Kullananlar

ben Bosch kullanıyorum. senelerdir hiçbir problem çıkarmadı.. Profilo buzdolapları hakkında şikayetler okudum biraz önce.. çok iyi araştırmak gerekir.. opsiyonel; ne alırsan al, ilk etapta garanti süresini uzun tutmaya bak..
  107. angel75

İstanbul'da Olanlar Yarın İçin Sel ve Hortum Uyarısı

yarın işe gelmeyelim o zaman REDFOKS :)
  108. angel75

Böyle Bir Harley Görmediniz

çok iyi yaa...
  109. angel75

Oldugunuz yerin manzarasini cekin atin!!

ahhh tabi birde öbür taraftan gördüğüm manzara var :D
  110. angel75

Oldugunuz yerin manzarasini cekin atin!!

Hergün gördüğüm manzaram :D
  111. angel75

Under The Dome 2x4
  112. angel75

Hiç Overclock yaptınız mı?

aynen bende.. her seferinde de overlok ile ilgili nasıl bir konu olabilir ki diyorum içimden :D
  113. angel75

Beşiktaş - Feyenoord - Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç Hangi Kanalda?

Ne zaman çoluğa çocuğa karıştın? :)
  114. angel75

Bu Ütü Masası Uçuyor!

TEFAL Performa Krom XL Ütü Masası fiyatı ile resmen uçuyor! Dün mağazanın önünden geçerken gördüğüm "buna yarın bir bakayim" dediğim Tefal ütü masasını bugün incelemek istediğimde fiyatı ile şok oldum. Bir ütü masasına 289,90 TL verir misiniz? Peşin fiyatı: 275,40 TL. ► Buhar...
  115. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Cuma Soma Turnuvasına gidecek olan var mı acaba?
  116. angel75

Mel Gibson olunca daha bir keyifliydi :)
  117. angel75

Hangi Televizyon?

seçtiğin televizyonlarda LG nerede, Sony - Samsung nerede :) kesinlikle Sony'yi tercih etmelisin..
  118. angel75

Asus Memopad 7 (ME176C) Ayrıntılı İnceleme

@ConfickerBelasi; Dark markasını da ilk kez duyuyorum sanki... hayırlı olsun.. Ama tabletimin üzerine tanımam :) @Karargaht ​Fiyat yine 399 TL olmuş..
  119. angel75

Sudoku'yu çözemedim yardım

7C'ye 1 koy dedim ama yanlış söylemişim... ben baştan çözdüm.. bence baştan başla...
  120. angel75

Sudoku'yu çözemedim yardım

7 C'ye 1 koy
  121. angel75

Mitsubishi Klima Yaz Kampanyasını Uzattı!

31 Temmuz’a kadar Mitsubishi'den bir klima alan KDV ödemiyor, ikinci klimada yüzde 50 indirim uygulanıyor. Yaz aylarını serin geçirmek isteyenler ve “Evime bir klima yetmez” diyenler için çifte fırsat sunan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, yoğun ilgi üzerine yaz kampanyasını 31 Temmuz...
  122. angel75

Ramazan Ayında Zam Yağmuru Geldi!

ben hiç şaşırmadım şahsen...
  123. angel75

Ramazan Ayında Zam Yağmuru Geldi!

Ramazan ayında gıda maddelerine yine zam yağdı. Son bir ayda tam 20 gıda ürününe zam yapıldı. Mevsimsel etkiden bağımsız kuru fasülye yüzde 11, yumurta ise yüzde 10 zam gördü. Yetkililerin, “Bu Ramazan’da gıda maddelerinde fiyat artışı yok” sözlerine karşın, market reyonlarına zam yağdı. Bir...
  124. angel75

Asus Memo Pad 7 Fiyatı & Özellikleri

İntel işlemci Asus Memo Pad 7 sizce nasıl arkadaşlar? Fiyatı: 399 TL Ağırlık (kg) 295 gr. BELLEK 16GB Bellek (MB) DDR 1GB LPDDR3 Bluetooth Var Ekran Boyutu 7" Ekran Çözünürlüğü 1280x800 Garanti Süresi (yıl) 2 Güç 3910mAh İşlemci Intel Baytrail T Z3745 İşlemci Hızı (GHz)...
  125. angel75

Arçelik Gurme Çay Makinası Fiyatı & Özellikleri

Arçelik’in yeni otomatik Gurme çay makinesini çıkarmış çıkarmasına da ev hanımları çay demlerken söylenemeyecek artık :) Teknoloji ilerledikçe hayatımız kolaylaşır ama bazı şeylerin yeri ayrı değil midir? Fiyatı 429 TL'den 329 TL'ye düşmüş.. Sizce alınası var mı? Dokunmatik Akıllı Kontrol...
  126. angel75

Söyle Rahatla

Pazartesi kavramını kaldırsalar...
  127. angel75

MS ile yaşamın en iyi destekçisi egzersiz

Fizik tedavi gördüğüm yerde MS hastası bir bayan vardı.. 7 sene üzerine 1 saatliğine hafif topuklu ayakkabı giyebildiği için kalkıp bana sarılmıştı.. Çok üzülmüştüm.. Allah kimseye vermesin bu hastalığı..
  128. angel75

Sultangazi'de Taş Ocağında Göçük!

Sultangazi'de bulunan bir taş ocağında meydana gelen göçükte 2 işçi öldü, 1 işçi de yaralandı. Cebeci Mahallesi'nde bir taş ocağında henüz belirlenemeyen bir nedenle göçük meydana geldi. Göçük sırasında sahada çalışan bir TIR ve iş makinesi, toprak altında kaldı. İhbar üzerine olay yerine...
  129. angel75

@ConfickerBelasi; bu da senin için.. http://www.youtube.com/watch?v=H2aeeM4Glxw
  130. angel75

@Jiraiya06 bu arada fotoğraf kalitesi 5 MP ile ne kadar olacaksa o kadar ama bayağı kamera modu var, çok etkili..
  131. angel75

@Jiraiya06;aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere çekilen fotoğraf 2 yandan kesintiye uğruyor.. acaba ayarımı var diye şuan kurcalıyorum..
  132. angel75

Köpek evlat edinmek istiyorum

@ChevChelios; bir rott sahibi olarak sana dünyanın en güzel yaratıkları olduğunu söylemek isterim.. Rott'ların bakımı, eğitimi biraz zordur.. Çabuk öğrenirler ama çok yorarlar.. Günde en az 2 saat onu koşturmalısın.. enerjisini atmalı.. Rott'lar, evine hırsızı sokar, evini soymasına müsade...
  133. angel75

kulaklık takarak dinlemedim hiç.. bu akşam denerim... ama dışarıya ses süper.. - - - Mesaj Güncellendi - - - @Jiraiya06; bu arada fotoyu unuttum onu da halledeceğim.. pardon..
  134. angel75

çekilen fotoları tam ekran göstermiyor.. 2 yandan kesiyor.. şuan yanımda değil.. eve gidince bir örnek gösteririm.. telefonumun kamerasından sonra tabi ki iyi gelmiyor ama sonuçta tablet :)
  135. angel75

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=K6NWEnMyk5U
  136. angel75

teşekkür ederim.. hızı evet yerinde fakat geçen gün 20-30 tane fotoğraf sildim.. ekran çok ısındı.. anlam veremedim pek..
  137. angel75

Profilo Bulaşık Makinelerini Denemesi Bedava!

ne zaman almıştınız?
  138. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

bunu kimse duymadı mı? http://www.milliyet.com.tr/basladigi-yerde-bitecek-fenerbahce-1901805-skorerhaber/
  139. angel75

Tablet Alma Rehberi 0-1000 tl (2014)

yok bunu biliyorum... hangisi tab3 'ten iyi diye sormak istedim... cevaplamışsın.. bu arada konu gerçekten süper...
  140. angel75

benim kafam karıştı.. memopad hd mi yoksa memopad mi?
  141. angel75

Fenerbahçe'den açıklama: "Yeniden yargılanma kararı çıktı"

http://www.youtube.com/watch?v=dXPILRW25bA
  142. angel75

Anlayamazsınız :D
  143. angel75

sosyal medyada bakıyorum da bazılarını korku almaya başlamış bile.. eee tabi keyifli keyifli, hakları olmadan direkt ŞL'ye gidip, şimdi birden kara kara düşünmeye başlamak.. zor olsa gerek :)
  144. angel75

asus memo pad 7 var bende.. alırken beyazdan başka renk seçeneği yoktu..
  145. angel75

desene kombine almaya az kaldı :) mila12
  146. angel75

REDFOKS; ipad kullanan kardeşim hızının çok iyi olduğunu söyledi. bana göre zaten hızlı :)
  147. angel75

Profilo Bulaşık Makinelerini Denemesi Bedava!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Haziran ayında sıradışı bir kampanyayla fark yarattı. Düzenlediği kampanyalarla her evin ihtiyacını karşılayan ve 2009 yılına da büyük sürprizlerle giren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, benzersiz bir kampanyayla daha tüketicilerin yanında olduğunu gösteriyor...
  148. angel75

Yorgan Yıkayan Çamaşır Makinesi: LG F1495BDS

kilim falan yıkanır da halı biraz zor :)
  149. angel75

Yorgan Yıkayan Çamaşır Makinesi: LG F1495BDS

Kim yorgan yıkayan bir çamaşır makinesi istemez ki? LG ev hanımlarının yorgan yıkatmak için çektiği eziyeti düşündüğünden 12 kg yıkama kapasiteli yorgan yıkama özelliği bulunan bir çamaşır makinesi çıkartmış. F1495BDS F1495BDS' nin en önemli özelliklerinden biri 12 KG yıkama kapasitesine...
  150. angel75

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=6AIdXisPqHc
  151. angel75

Buzdolabı Tavsiye...

yerli ürünleri pek tanımıyorum ama Lg'nin tüm beyaz eşyalarının seslerinin çok az olduğunu biliyorum.. bulaşık makinesini kullanıyorum.. annem birgün kızım bu makine çalışmıyor demişti.. düşün yani o kadar sessiz.. buzdolaplarının da iyi olduğunu söylüyorlar..
  152. angel75

Operatörlerin 24 Ay Taksit Savaşı

mas@TER, çok iyi bir konuya değinmişsin.. teşekkürler.. bugüne kadar hep operatör üzerinden telefon alarak değerinin çok üzerinde paralar ödedim.. bundan sonra kesinlikle yurt dışından alacağım..
  153. angel75

İntel işlemci Asus Memo Pad 7 sizce nasıl arkadaşlar? Fiyatı: 399 TL Ağırlık (kg) 295 gr. BELLEK 16GB Bellek (MB) DDR 1GB LPDDR3 Bluetooth Var Ekran Boyutu 7" Ekran Çözünürlüğü 1280x800 Garanti Süresi (yıl) 2 Güç 3910mAh İşlemci Intel Baytrail T Z3745 İşlemci Hızı (GHz)...
  154. angel75

Yeni moderatör adaylarımız ve görev değişiklikleri

Hayırlı olsun gençler...
  155. angel75

Fifa mı ? Pes mi ? (Anket)

Pes
  156. angel75

Otobüs şoförüyle kadın sürücü birbirine girdi!

o otobüste olsam o kadını ben döverdim... terbiyesiz... tükürmek ne demek... insan gibi konuşmaya çalışsana... insanlığın çivisi çıktı artık...
  157. angel75

Z2 hakkında tarafsız konuşacak kullanıcılar bakabilir mi?

Z2: Sonuçta Sony.. Cihaz iyi.. Tek eksisi ekran ile çerçeve arasındaki boşluklar... G3: Satış sonrası Lg desteği çok kötü.. Güncelleme hep sorun.. Bunun dışında cihaz hakkında ancak çıkınca konuşabilirim.. M8: Kamerası kötü... Çok pahalı.. bu kadar :)
  158. angel75

Z2 hakkında tarafsız konuşacak kullanıcılar bakabilir mi?

Sony'yi yerden yere vurup Lg önermek... Lg'nin sorunları hakkında bilginiz yok sanırım :)
  159. angel75

Galatasaray, Fenerbahçe Maçına Çıkmıyor!

Galatasaray'da dakikalar sonra Başkan Ünal Aysal kameralar karşısına geçerek Fenerbahçe maçına çıkmayacaklarını açıklayacak. Galatasaray Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda tarihi bir karar aldı. Sarı-kırmızı yönetim Basketbol Federasyonu'na tepki olarak perşembe günü Ülker Arena'da...
  160. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

ne oldu ki anlamadım ben :) http://www.milliyet.com.tr/gozler-galatasaray-da-tarihi-galatasaray-fenerbahce-1898598-skorerhaber/
  161. angel75

Digiturk abonesiyim, abone olmayanlarda durum nedir?

bende iptal ettirdikten sonra defalarca arandım... En sonunda arkadaşım ben Fenerbahçe'liyim, istememe sebebi mi anlıyor musun dedim ve bir daha aranmadım :)
  162. angel75

Arkadaşlar bu tv nasıl

42LB580V LG'nin resmi sitesinde olmadığı için şahsen ben pek güvenmem.. paralel ithalat olabilir.. LM serisi 2011 model olup, çok iyi yorumlar almış bir seridir. Biraz daha araştırmanı öneriyorum.. Bu arada alacağın televizyondan beklentin ne, bu da çok önemli?
  163. angel75

Arkadaşlar bu tv nasıl

hangi televizyonları karşılaştırmak istiyorsun? verilen vestel ile buradaki Lg'yi ise en başta boyut farkı var..
  164. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

merhaba şampiyon takımın büyük taraftarı... gününüzün bundan sonraki kısmı iyi geçsin :)
  165. angel75

Olasılıksız

3 kere okudum.. 3 kere daha okurum.. muhteşem bir kitap...
  166. angel75

Kredi Masraflarını Geri Almak istiyorum ama...

tekrar kredi verirler mi bilemem ama iadeli taahhütlü göndermen çok daha iyi olur.. teslim aldıklarına dair elinde belge olur sonuçta..
  167. angel75

Alkol yasakları yarın başlıyor

hemen içki içeceğimi düşünmen de sana yakışmıyor.. içmesini bildikten sonra herkese her şey yakışır...
  168. angel75

hadi iş çıkışı yasağı kutlayalım :)
  169. angel75

ilk paragrafıma teşekkür ettiğin için rica ederim... 2. paragrafımın cevabını nasıl olsa sende biliyorsun.. :)
  170. angel75

devleti yönetenler beni pek ilgilendirmiyor.. onları kabul etmiyorum ben.. ben içkimi içerim, o yasağını koysun.. bunlarla uğraşana kadar memlekette çok daha ciddi meseleler var onlar ile uğraşsınlar.. yazdığımı bir kere daha okumanı öneririm... içki içmek mi yasak? yoksa içkinin reklamını...
  171. angel75

hastanelerde ki gibi dibi? yeşil çizgi, sarı çizgi vs gibi :D
  172. angel75

Ancak komple yeni tabela yaptırmak yerine, tabelalardaki içki şişesi resmi, logosu gibi yazıların kapatılması da yeterli olabilecek. (esa) ofiste kahkaha attım eSa :) Neyse ki nerelerde içki satıldığını biliyorum.. istedikleri kadar reklamını, bilmem neyini yasaklasınlar... saat 22:00'a kadar...
  173. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

basketbol zor gibi geliyor bana..
  174. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

selam şampiyon takımın büyük taraftarı.... arada bir şampiyonluğu hatırlatmak lazım diye düşündüm :)
  175. angel75

SDN Forum Yöneticileri Olarak Toplandık

bt38, özele gel :) gece gerçekten çok güzeldi.. tek tanımadığım bt38 idi... iyi ki gelmiş, iyi ki tanımışım...
  176. angel75

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

çok ama çok büyük bir acı.. canımız, kanımız kardeşlerimizin mekanı cennet olsun...
  177. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

178. angel75

Trabzonspor'dan Açıklama

şikeli denilen lig'de şampiyon ile aynı puanda olup, temiz lig denilen ligde şampiyonun 21 puanın gerisinde bende kalsam aynı tepkiyi verirdim :D
  179. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

hee doğru... birde boş caddeye baskına giderler puhaha...
  180. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

bu arada biz ŞAMPİYON olmuşuz haberim yoktu inan ki :) Whisper1907
  181. angel75

CAS gerekçeli kararı açıkladı!

REDFOKS: Rok'a sms olarak gelmiştir haber :)
  182. angel75

GS Store Yağmalandı

burada yazan arkadaşlar, kaçınız o Gsstore'un yağmalanmaması için Fenerbahçe taraftarının defalarca önüne bariyer kurduğunu biliyorsunuz? uzak değil geçen 1 hafta içinde Gsstore'lar batıyor haberleri dönüyor, sonra birden tam şampiyonluk günü yağmalanıyor.. pazar günü şampiyonluk kutlamaları...
  183. angel75

İngiliz vatandaşı vasiyet etti, Müslüman gibi defnedildi

neden organları bağışlanmamış? Hıristiyan olduğu için mi? **5 gün hastanede kalan Boulton burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kalp yetmezliğinden yaşamını yitirdi. Eşi Paula Boulton kocasının yüzü dâhil tüm organlarını bağışlama kararı aldı. Organ bekleyen hastalar bulundu. Ancak hasta ve...
  184. angel75

Turkcell 359 Milyon Lira Kâr Yazdı

Turkcell ilk çeyrekte 359 milyon lira kâr yazdı. Şirketin gelirleri yüzde 6 artışla 2.855 milyar liraya yükseldi. Turkcell net kârınn bu yılın ilk çeyreğinde, Ukrayna Grivna'sının dolara karşı değer kaybetmesinin etkisiyle 359 milyon liraya gerilediğini açıkladı. Geçen yılın aynı döneminde...
  185. angel75

Şarjdaki telefon TIR'ı yaktı!

şimdi bilmediğim için soruyorum: o çakmaklık araç çalışmadan çalışabiliyor mu? bu arada sürücüye bir şey olmadığı için sevindim.. ucuz atlatmış..
  186. angel75

Facebook'a Yeni Yasak Yolda | Facebook Bugün Kapanıyor

ben farklı bir şekilde düşmüştüm tuzağa.. bilgisayarı temizleyene kadar arkadaşımın canı çıkmıştı :)
  187. angel75

Fenerbahçe - Çaykur Rizespor | Spor Toto Süper Lig 31. Hafta | 2013/2014

Saracoğlu'nda kazanırız..
  188. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

@|SeYYaH|; Enver abiiiiiiiiimmm, maça gitmedik ki dışarıda izledik... biranda gelişti... yoksa unutur muyum hiç.. seneye maça gideceğiz abicim sen hiç merak etme...
  189. angel75

Anıtkabir 3 boyutlu sanal ziyarete açıldı!

Ziyaret edemeyenler için güzel bir durum
  190. angel75

En son okuduğunuz kitap

daha ilk sayfalarında gözlerimden yaş getiren tek kitap :(
  191. angel75

the walking dead 4x09, 4x10, 4x11, 4x12, 4x13, 4x14, 4x15, 4x16
  192. angel75

Facebook Arkadaşlarınızı Takip Etsin

hiii nasıl takip edeceğim seni :)
  193. angel75

Google Glass satışta!

bir tane de ben aldım :D
  194. angel75

Aziz Yıldırım 2 yıl hapis yatacak!

oh oh yine herkes Fenerbahçe'yi konuşmaya başlamış :) Aziz Yıldırım'ın avukatından açıklama Muhabirimiz Esra Alus'a konuşan Aziz Yıldırım'ın avukatı Abdullah Kaya, Ulusal Yargı Ağı UYAP sisteminde henüz dosyanın Yargıtay'da olduğunu gördüğünü bu nedenle haberlerin neye dayanılarak yapıldığını...
  195. angel75

Fenerbahçe PFDK'ye sevk edildi

matematiksel olarak kupanın kaldırabileceği karşılaşmada taraftarlarından yoksun kalacak. Fenerbahçe, bu durumda Çaykur Rizespor maçını kadın ve çocuklara karşı oynayacak. yani sonuç olarak tarafsız değil :)
  196. angel75

Forumun ağasiyim sorulari alayim?

sen bir özele gel....
  197. angel75

Forumun ağasiyim sorulari alayim?

hee ben varım :)
  198. angel75

Tavan fiyatı uygulaması kalktı, benzine zam geldi!

şimdi son durum ne oldu? kaç gün içinde indirim ve zam oldu? :)
  199. angel75

96 yaşındaki protestocuyu böyle dışarı attılar

asılsanda, kesilsende, linç edilsende ben elimden geleni yapardım.. tamam hakaret ettiğin için sana kızardım ama cezanın bu olmadığını savunurdum.. linç etmek, kesmek, biçmek kesinlikle onaylamadığım bir durum.. ohh iyi olmuş deniliyorsa gerçekten büyük bir problem vardır.. tabi bu bence...
  200. angel75

sana yapılacak olanlarıda beğenmezdim, savunmazdım.. basbas bağırırdım... anlayamadığın hakaret edilen kişinin kim olduğu değil, hakaret eden kişiye yapılanlar... düzgünce dışarı alınsa daha iyi olmaz mıydı sence?
  201. angel75

dinlemeyin bu gavuru dediği için bu şekilde atılmasını normal karşılayan her kişi gerçekten insanlığına ağlasın.. arkadaş, adam 96 yaşında.. belki neyin ne olduğunu artık unutmuştur.. bu şekilde çıkarılmayı bırak 96 yaşında birini, 10 yaşındaki biri hak etmez.. yapalım edelim sonrada helallik...
  202. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Hüseyin ile Zülfikar :) zatura; evet çok güzel oldu.. Ga maçınıda beraber izlemiştik.. çok iyi bir grup oldu.. bir dahakine sende olursun inşallah...
  203. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın renkdaşlar... sarı meleklerimizin baskette yenilmelerinin ardından Antalya maçı çok iyi geldi :) ama en güzeli SDN Fenerbahçe Kulübünden arkadaşlar ile maç izlemek oldu... bundan sonraki her maç beraberiz... :)
  204. angel75

İstanbul’a Emlak Vergisi Şoku!

Türkiye’de yaklaşık 23 milyon kişiyi yakından ilgilendiren emlak vergisi oranları 2014 yılı için yeniden düzenlendi. Artırılan arsa değerleri, sadece arsası olanları değil; evi, bürosu, dükkânı, mağazası, oteli ve fabrikası olanlar için de büyük sürprizler içeriyor. Özellikle İstanbul başta...
  205. angel75

uzun zamandır gözükmüyordun...
  206. angel75

Keanu için izledim.. fena değildi... Tek bir sahnesi dışında berbat bir filmdi bence :) - - - Mesaj Güncellendi - - - AliA; bu arada izleme ders çalış sen :)
  207. angel75

Kurutmalı Çamaşır Makinası Kullananlar Var Mı?

Evinizde veya tanıdıklarınızda kurutmalı çamaşır makinası kullanan var mı acaba? Varsa markası, modeli ve yıkama/kurutma verimliliği ne durumda? Bilgilendirirseniz sevinirim gençler :)
  208. angel75

Fenerbahçe - MP Antalyaspor | Spor Toto Süper Lig 29. Hafta | 2013/2014

bu vakitten sonra kendi sahamızda puan kaybedeceğimizi sanmıyorum... Fenerbahçe alır...
  209. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

çok teşekkür ederim zatura :)
  210. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Şampiyonluğa adım adım yürüyen Fenerbahçemizin bu hafta Türk Telekom Arena'da Galatasaray ile oynayacağı karşılaşma öncesi, dün ve bugün bazı basın yayın organlarında başta Fenerbahçe takımının sahaya bayrak dikeceğine ve Galatasaraylı taraftarları provoke edeceğini dair servisler atan...
  211. angel75

4 Nisan Deniz Şehitleri Anma Günü

1953 yılında, 81 Türk denizcinin Dumlupınar denizaltısının batması sonucu vefat ettiği 4 Nisan günü, Deniz Şehitlerini Anma Günüdür. Yıl 1953… Deniz Kuvvetleri'ne bağlı Dumlupınar denizaltısı, 4 Nisan günü NATO tatbikatından dönerken Çanakkale Boğazı'nda İsveç gemisi Naboland'la çarpışarak...
  212. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

tişikkirlir sipirmiiiinnnn... ya da thanks my friend... :)
  213. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

teşekkürler büyük Fenerli... geçen sene tam bugünün akşamı ne kadar mutlu olmuştuk hatırlarsan... umarım pazar günü de çoook mutlu oluruz... :) bu arada gerçekten inanılmaz huzurlu burası :)
  214. angel75

Benzine büyük indirim geliyor!

benzin 5.05 - 5.00= 0.05 motorin 4.38 - 4.34=0.04 muhteşem bir indirim olmuş :)
  215. angel75

Sizce 30 Mart seçimlerinde hile var mı?

gözden kaçmalarda, hilelerde var.. 4. gün oldu hala bazı yerler belli değil... üzüldüğüm, tüm dünyaya rezil olmamız...
  216. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

@|SeYYaH| Abiciğim merhaba.. büyük harf ile yazdığım halde küçük harfe dönüştü.. sonra tıkladığımda Redfoks'un profiline gidince sesimi çıkarmadım.. kontrol ettim yani anlayacağın :) bu arada son 3 gün... başladı heyecanlanmalar.. :)
  217. angel75

Başkentte Bomba Alarmı!

Başkentte bir parka konulan bomba düzeneği Ankara polisini alarma geçirdi. Başkent Ankara'da Sabah sporu için Kurtuluş Parkı'na giden vatandaşlar, terör örgütü PKK'nın renklerini taşıyan bir bezin altında düzenek olduğunu fark edince polise haber verdi. Güvenlik güçleri, Ziya Gökalp Caddesi'ni...
  218. angel75

Kedidir kedi gerçek oldu!

heh bak bu şimdi oldu.. sende o kadar mesaj içinden beni bulup, başka yerinden anlamak falan yazıyorsun... hemde bir bayana.. çok ayıp çookk :)
  219. angel75

bak şimdi arkadaşım.. buradaki konuda ne yazıyor? benim cevabımda ona göre oldu.. senin gönderdiğin video da eyvallah bir tanesine kedi girdi diyor tamam.. peki konuşmanın devamı nerede? çünkü sorulan sorulara dikkat ettiysen birkaç yerin adı geçiyor..
  220. angel75

neremle anlamışım canım? konuda bana göstersene sadece bir yerle ilgili olduğunu belirten cümleyi.. kediler değilde kedi dediği için mi? - - - Mesaj Güncellendi - - - partisi değil, partileri dolduramıyor.. takmışsın bir chp ye.. yaa allah aşkına kuş uçurtmasa ne olur? Toma girer içeri, su...
  221. angel75

mr_rain 'cim, canım benim.. ben sana diyim açıkca.. gönüllüydüm.. mhp'nin temsilcisi gelmeyince beni oraya aldılar.. bir kişi ak partidendi.. o da üst komşum olduğu için biliyorum.. diğeri kimin temsilcisiydi inan bilmiyorum, sormadım... beni de ilgilendirmez.. koskoca ckp, koskoca akp, koskoca...
  222. angel75

her sandığı 500 kişi mi koruyor? arkadaşım bende sandıktaydım.. kaç kişi vardı söylüyeyim sana... sandık başkanı + 2 gönüllü + 3 parti temsilcisi... hile yapma şansı falan 0 değil..
  223. angel75

LG 32ld550 lcd video izleme

helloboy06; eğer kumanda servis menüsüne girersen televizyonun garantiden çıkar.. sana tavsiyem; ya uygun bir media player almak ya da lap top'tan bağlanıp izlemek olur arkadaşım..
  224. angel75

ağzına sağlık... gülelim bence.. bu açıklamaları yapanlarda gülüyor nasıl olsa.. hatta gülücük koyalım yazılarımız sonuna :) - - - Mesaj Güncellendi - - - o kazanır bu kazanır şu kazanır.. benim aklıma takılan böyle bir açıklama... o kadar kesintinin olduğu her trafoya mı kedi girdi? yoksa...
  225. angel75

woow epdk başkanı dalga geçer gibi kedi diyorsa ona da bu capsler yakışmış.. :) çok iyi olmuşlar.. yapanların ellerine sağlık...
  226. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

redfoks
  227. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

sırf seyredemedim diye bilerek yazıyorsun değil mi bunları? :)
  228. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Trabzona doğru olsunda nerede olursa olsun :)
  229. angel75

Flaş! Seçimler iptal edildi!

geldim :)
  230. angel75

o yüzden sizinde ödül olarak uefa kupanız var :)
  231. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın canım renkdaşlarım... çok güzel birgün değil mi? :)
  232. angel75

AliA; Fenerbahçe'nin de 12 puanı silinmiş... hadi gözün aydın dediğin çıkıyor sanırım :)
  233. angel75

Kemal Kılıçdaroğlu istifa edecek mi?

aaa lütfen.. kanıt var mı? hepsi montaj :) - - - Mesaj Güncellendi - - - en beğendiğim kısım: bizi dinliyorlar SUÇTUR... eee yapılan o konuşmalar? dinlemek IN konuşmak OUT!
  234. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

hoşgeldin Whisper1907.. nasılsın görüşmeyeli? sarı-laci bir günün olsun inşallah...
  235. angel75

2014 Yerel Seçimler için neler düşünüyorsunuz?

benim olduğum okulda her partiden görevli yoktu arkadaşım.. çoğu yerde de böyleydi...
  236. angel75

bu illerde oylar yeniden sayılacakmış daha yüksek çıkar şimdi.. resmen komediyiz... Kaynak
  237. angel75

yıllardır elektriğin kesilmediği yerlerde kesilen elektrikler, 5 saatte %90'ı açılan 8 saatte %10'u açılamayan bir ilin sandığı, yakılan oylar ve daha bir sürü şaibe.. zati bunlardan sonra kimin alacağı bellidir.. yakışan yapılmıştır..
  238. angel75

Bu yoruma koptum resmen

philips viralcileri berbatmış :)
  239. angel75

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

hahaha görüşmelerin internete sızması vatan hainliği imiş öyle mi? sızdırmalar vatan hainliği ise o konuşmalar hangi kategoriye giriyor?
  240. angel75

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

gizli suriye görüşmesiymiş!! görüşme mi? tezgah mı? kimi yediklerini sanıyor bunlar?
  241. angel75

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=mZ_GgOysu6o
  242. angel75

Cumhurbaşkanı'ndan Tweet Geldi!

vaayyy... yasaklı siteden yapılan açıklamalar...
  243. angel75

Gaziantepspor - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 26. Hafta | 2013/2014

hadi Fenerbahçe alışık seyircisiz maçlara da Antep ne yapacak acaba? :)
  244. angel75

Haliç'te 47 farklı canlı türü tespit edildi!

geldim geldim :)
  245. angel75

Asus Fonepad 7 & Samsung Galaxy Tab 3 211 Karşılaştırması

Geçtiğimiz dönemlerde Asus FonePad'i, Samsung Galaxy Tab2 ile rekabete girmek için çıkarmıştı ve bu rekabet oldukça etkileyiciydi. Samsung son zamanlarda Galaxy Tab'ı Tab 3 311 (8-inç) ve Tab 3 211 (7 inç) olarak güncelledi. Her iki tabletin de mobil arama yapma özelliği mevcut. Bugün Samsung...
  246. angel75

Nike Ayakkabılar 79,90 TL

buna bayıldııııımmm... ama 38'i yok
  247. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

sana yeni başladı anlaşılan :)
  248. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın sarı-laciler :)
  249. angel75

LG G2'ye özel 'Dene ve Al' kampanyası

Lg, bir firma taklit etmese olmaz.. Sony yapmıştı z1'de.. taahhüt imzalatıyorlar.. iyi okumak lazım.. REDFOKS, bu konuda bilgili..
  250. angel75

Bill Gates Yeniden Zirvede!

resmi olmayan diyorsun yani :)
  251. angel75

Kitap tavsiyesi

Adam Fawer Empati Olasılıksız
  252. angel75

Yargıtay'dan Fenerbahçe Açıklaması

kim o şikeci ve yandaşları arkadaşım?
  253. angel75

Bebeğini boğarak öldürdü

2 yıl önce mi kamera ve hastahane kayıtları alındı... yoksa bu sene mi alındı?
  254. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın Sarı-Laciler :) Gününüz çoook iyi geçsin...
  255. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

bu sonuç nazar boncuğumuz olsun :)
  256. angel75

En iyi televizyon markası.

Sony CAN'dır :)
  257. angel75

Öp beni !

Selman yarıldım burada yaaa :) mr_rain
  258. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

kısmen onadı - kısmen bozdu - kısmen düştü ne demek biri bana açıklasın lütfen :)
  259. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

yine herkes FENERBAHÇELİ olacak :)
  260. angel75

Flaş! Yargıtay şikeyi onadı!

hemen zıplamalar başlamış.. hadi kop kooooppp.. şuan her yer Fenerbahçe.. zamanlama muhteşem, çok da manidar... şimdi Fenerbahçe konuşulurken arka tarafta neler değişecek neler... ahh ahh
  261. angel75

Bir Anda Dünyanın En Zengini Oldu Ama!

Rusya'da özel bir bankanın yaptığı hata, kısa süreliğine de olsa Rus bir gencin dünyanın en zengin kişisi olmasını sağladı. Gencin hesabına yanlışlıkla 300 milyar dolar yatırıldı. GÖZLERİNE İNANAMADI Rusya'nın Çelyabinsk şehrinde yaşayan 26 yaşındaki Timur Fatkullin, internet hesabını...
  262. angel75

İnanılmaz 3 boyutlu dövmeler

obaaa.. ağzım açık kaldı...
  263. angel75

Söyle Rahatla

sağdan dön sol vur :)
  264. angel75

Söyle Rahatla

sana göre beddua, ona göre dua..
  265. angel75

Vestel Akıllı NF520 X Buzdolabı Fiyatı & Özellikleri

Vestel Akıllı NF520 X Buzdolabı; 3D Soğutma, 520lt brüt hacmi, A+ enerji sınıfıyla sadece 1.799TL.. Fiyatı 2.499TL' den 1.799TL'ye düşen Vestel Akıllı NF520 X buzdolabının bu özelliklerine göre fiyatı sizce nasıl? Genel Özellikler 3 Boyutlu Soğutma Sistemi Vestel buzdolaplarında yer alan 3...
  266. angel75

LG kurutmalı çamaşır makinesi

@fatih.soylu88, 17 kiloluk makineyi yerleştirecek yerin var mı? :)
  267. angel75

Hotpoint Ariston mu,Bosch'mu?

Bosch iyidir..
  268. angel75

Ben ve Justin için izlemeye değer :) Muhteşem ötesi bir film.. 2 gün üstüste izledim.. 10/10 boşuna zaman kaybı..
  269. angel75

2013 Yılı Sizler İçin Nasıl Geçti !

2013 yılı benim için berbat geçti.. İş olsun, sağlık olsun berbattı.. Ama tabi buna da şükür.. İyi olan 2 şey vardı: 1-Fenerbahçe'nin yine Galatasaray'ı yenmesi:) 2-Çok güzel arkadaşlara sahip olmam..
  270. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

|SeYYaH| abime katılıyorum ve ayrıca şunu da eklemek istiyorum.. Bu yenilgi iyi oldu çünkü şımarmaya başlayacaklardı.. Her sene gördük bu durumu.. Birkaç maç alınca değişiyor takım.. evet REDFOKS video süper.. teşekkürler...
  271. angel75

CSI Miami'nin bir bölümü ama hangisi bilmiyorum :)
  272. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

merhaba gençler :)
  273. angel75

Türkiye'nin ilk Bisiklet Paylaşım Sistemi Kuruldu

uygulama güzelde bisikleti alıp kaçan durumları olmayacak mı?
  274. angel75

Türkiye’nin Üç Boyutlu Fotoğrafı Çekiliyor

çok güzel bir proje ama karışık.. umarım sorunsuz hallaederler..
  275. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

her babayiğidin harcı değildir haftada 3 maç yapmak :)
  276. angel75

Galatasaray ŞL'de 2. Turda! Galatasaray 1-0 Juventus - Video, Maçın Özeti

tebrikler Galatasaray camiası.. 2-0 skor ile iddia oynamıştım.. tutmadığına üzülmedim.. :)
  277. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Akhisar maçı için bayan taraftarlarımızı görünce gözlerim doldu :)
  278. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

obaaa... yeni gördüm bunu iyimi? :) yanmasaydı şaşardım..
  279. angel75

Sony BDV-N8100W 4K ve 3D Blu-ray™ Ev Sineması Sistemi Fiyatı & Özellikleri

Sony BDV-N8100W 4K ve 3D Blu-ray™ Ev Sineması Sistemi ile neler yapabilirsiniz? Saf, bozulmayan sinematik surround sesin tadını çıkarabilir Full HD 3D veya güçlü 4K ayrıntılarıyla izleyebilir Tek dokunuşla dinleme ile akıllı telefonunuzdan şarkı çalabilirsiniz. Fiyatı internette 1.317 TL ile...
  280. angel75

kesinlikle 1 sene beklemeye değen bir film.. muhteşemdi..
  281. angel75

Fenerbahçe - Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 11. Hafta | 2013/2014

oyumu Fenerbahçeme verdim ama hiç heyecan yok içimde.. Sanırım yenileceğiz :(
  282. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

gunaydin renkdaslar... Korpe: Lugano' yu ozlemisim :)
  283. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

merhaba gencler.. maca gidemeyebilirim ama kesinlikle Nazli' da olacagim :)
  284. angel75

Babasının Kredi Kartıyla 2 Tır Sanal Domates Aldı

Bursa’da, 8 yaşındaki bir çocuk, sanal alemde oyun için babasının kredi kartıyla 2 TIR domates satın aldı. Kabarık fatura, babanın cep telefonuna gelen bilgilendirme mesajıyla ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, ipad üzerinden Turbo Racing League oyununa merak salan 8 yaşındaki Salih Görün...
  285. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın sarı-laciler..
  286. angel75

Bursaspor 2-3 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 2 Kasım 2013 Cumartesi

her FENERBAHÇE galibiyetinden sonra kahkahalara boğulmak için buradaki yorumları okumanın değeri gerçekten paha biçilemez :)
  287. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

Hangi branşta başarılı olsak hemen bitler orada.. Bende görmek istiyorum o belgeleri..
  288. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın gençler.. gününüz çok iyi geçsin...
  289. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

tünaydın gençler... üzerimizde bir kara bulut geziyor.. hakkımızda hayırlısı..
  290. angel75

Denzel' ın olduğu hiçbir film kötü olamaz.. Muhteşem bir film.. Soluksuz izledim.. Korelilerin gerçek yüzlerini bir kere daha görmüş oldum.. hiç sıkılmadan izledim.. Johnny yine süper..
  291. angel75

En son okuduğunuz kitap

292. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

tamam tamam değilmiş ofsayt.. :) burada gayet açıklayıcı.. http://tr.eurosport.com/futbol/super-lig/2013-2014/emenike-nin-golu-piero-ya-gore-nizami_sto3979733/story.shtml
  293. angel75

Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 25 Ekim 2013 Cuma

bende ofsayt sanmıştım ama bildiğin değilmiş :)
  294. angel75

Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 25 Ekim 2013 Cuma

yanlışın var arkadaşım.. Salih 81. dakikada oyuna girdi :)
  295. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın sarı-laciler.. çok güzel bir akşamdan sonra bu sabah daha bir güzel değil mi? Emenike'mizde gol atmaya başladı.. hayırlısı bakalım.. :) yalnız 1. gol bana ofsayt gibi geldi..
  296. angel75

Şuan nefes alamıyorum

yüksek ihtimalle gazdan dolayı oluyordur bu durum.. ama tabi ki yine de doktora git.. ve bize haber ver erenkaragul
  297. angel75

SDN Fenerbahçe Kulübü

niye yahu? geçen sene kendi evimizde 3-0, deplasmanda 1-2 yendik.. uğursuzluğu kırdık :)
  298. angel75

Online Alışveriş sitesi: gencallar.com.tr

konuyu bulana kadar canım çıktı :) REDFOKS; kot pantolon almayı düşünüyordun.. sanırım istediğin modeli buldum.. bir bak istersen.. http://www.gencallar.com.tr/levi-strauss-jean-pantolon-1213461197008 %15 indirim ile çok daha uygun fiyata gelir..