Arama sonuçlarınız

1. djvietnam

Arkadaşıma Böyle Bir Pc topladım Nasıl

http://www.vatanbilgisayar.com/core-i5-4670k-soket-1150-34ghz-6mb-cache-22nm-islemci.html http://www.vatanbilgisayar.com/z87-g43-gaming-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhzoc-sata-30-usb-30-anakart.html http://www.vatanbilgisayar.com/8gb-2x4gb-ripjawsx-ddr3-1600mhz-cl9-15v-dual-kit-ram.html...
  2. djvietnam

Skypta Sorunmu Var

andrid telefondan 8 yıldır aynı olan şifremle giriş bilgilerimle skypa giremiyorum lanet olası skyp oturum açılamadı diyor ama ne tuhafdır ki pcden skypa girebiliyorum sorun olsa pcden girebiliyorum ama telefondan giremiyorum telefondan giremezsem pcden nasıl giriyorum o zaman nası bi iş la bu
  3. djvietnam

Forumda Skype kategorisi var mı?

sosyal medya kategorisinde baktım baktım baktım ve yine bi daha baktım ama bu yok neden acaba ? kırk yılda bi işim düştü skypla ilgili bi şey sorcaktım ama skyp kategorisi yok youtube twıtter google+ v.s var SKYP yok
  4. djvietnam

İntihar girişiminde bulunan eşine 'atla' dedi

'Atla, hep aynı şeyi yapıyorsun' diyen eşini duyunca intihardan vazgeçip, kadına saldırdı 'Atla, hep aynı şeyi yapıyorsun' diyen eşini duyunca intihardan vazgeçip, kadına saldırdı Bülent TATOĞULLARI/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA’da ailesiyle sorunları olduğu belirtilen 40 yaşındaki N.U...
  5. djvietnam

Kim Bu ?

bunu yazayımmı bilemedim ama hala şaşkınım bi haftadır fabirkada kim bu kim bu söylentileri dolaşıyor geçtiğimiz hafta cumartesi günü için cuma günü normalde akşam 6da paydos etmemiz gerekirken öğlen 1de paydos ettirildi ve çıkıştada hepimize küçük zarfın içinde bi kart dağıtıldı (300)...
  6. djvietnam

Kolonoskopiye Gircem

Merhaba arkadaslar mayis 26 pazartesi gunu devlet hastanesinde kolonoskopi tedavisine gircem fakat cok korkuyorum daha once aramizda bu tedaviye girenler varmi ne yapmam gerekir korkumu yenmek icin
  7. djvietnam

Hattınız Ne Kadar Hızı Destekliyor Öğrenin

hattınızın ne kadar hız aldığını bu basit programla öğrenin http://www.kitz.co.uk/adsl/max_speed_calc.php
  8. djvietnam

G2yle Sony Experıa Ultra Takas Mantıklımı ?

merhaba arkadaşlar kullanmakta olduğum LG G2 telefonum var 32 gb ve ekranı büyük olmasından dolayı sevdiğim için sony experıa ultrayla takas etme düşüncem var telefon çok büyük 6.4 inç dünyanın en büyük en geniş full hd ekranlı telefon özellikleri hemen hemen g2yle aynı yalnız kamera kısmı beni...
  9. djvietnam

Seni almıyoruz neden sınava giriyorsun?

‘Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı’ sınavınının yazılı bölümünü 10 kez kazanıp mülakatta elenen avukat Halil Atlı’ya 11. mülakatta 7 kişilik heyet tarafından “Almamamıza rağmen neden ısrarla sınava giriyorsun” sorusu yöneltildi. Milli eğitim Bakanlığı bünyesinde avukatlık yapan Halil...
  10. djvietnam

Bu Ne Saçmalık

2 yıldır orjinal win7 kullanıyorum keyide serialide orjinal pc alırken veriyolar ya ondan fakat gelin görünki son 2 gündür canımı ciddi derecede sıkan bi durumla karşı karşıyayım pcyi açıyorum gelene kadar açılsın diye oturmuyorum ama şu lanet olası ekranda kalıyor illa elle geçmek zorunda...
  11. djvietnam

Evden Dışarı Çıkarken Mutlaka

evden dışarı çıkarken yanınıza aldığınız mutlaka dediğiniz olmazsa çıkmam abi dediğiniz 3 şey nedir ? hee nedir bakalım hadi söyle
  12. djvietnam

Hangi Cipsi Seviyorsunuz

hangi marka cipsi seviyorsunuz acılımı baharatlımı soğanlımı sademi ben son zamanlarda meşhur olan LAYS kaşık cipsi seviyorum hafif acılı kaşık gibi yapmışlar diye reklamı var ama benim aldığım cipslerin üstündemi zıplamışlar ne hep kırık kırık ama tadı mükemmel
  13. djvietnam

Ay Dahi Güneş Dahi - Mahmut Durgun (İlahi)

https://www.youtube.com/watch?v=fADCC9M96GA dinledikçe huzur buluyom
  14. djvietnam

Ararken kahreden haber

Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde 32 yaşındaki bakkal Emrah Yanık, oturduğu üç katlı binanın çatısında ölü olarak bulundu. Yanık'ın intihar ettiği sanılıyor Cumhuriyet Mahallesi İstiklal Caddesi’ndeki üç katlı binada ailesiyle oturan evli 2 çocuk babası Emrah Yanık, dün akşam saatlerinde iddiaya...
  15. djvietnam

Yeni doğmuş bebeği tuvalete atıp sifonu çekti!

Çin'de yeni doğmuş bir bebek annesi tarafından tuvalete atıldı. Bebek ölmek üzereyken son anda kurtarıldı. Tuvalete atılan minik bebek hala göbek bağıyla annesine bağlıydı. Karın ağrısı şikayetiyle doktora giden kadın hamile olduğunu anlamadı ve tuvalete gittiğinde aniden sancı gelince bebeğini...
  16. djvietnam

Tahaddüt Bitiyor

24 aylık ttnet 8 mbs yalın net tahaddümün bitmesine son 10 gün kaldı son zamanlarda ttnet tarafından sürekli aranıyorum şöyle kampanya yapalım böyle kampanya yapalım diye bıktım en sonunda 444 03 75 numarasını engelledim 24 ondan öncesindede 24 ay ondan öncesinde ise 12 aylık tahaddütlerim...
  17. djvietnam

Cep telefonunun tarihçesi (Nostalji)

Cep telefonunun mucidi o dönemde Motorola’da mühendis olarak çalışan Martin Cooper’dır. 1973 yılında ilk cep telefonunu geliştirmiştir. İlk cep telefonu 1 kgdan fazla ağırlıktaydı ve tam dolu batarya ile 20 dakikalık bir görüşme yapılabiliyordu. Martin Cooper yıllar sonra bu telefon için...
  18. djvietnam

Ahlak Bilgisi öğretmenine 'öğrenciyle aşk' soruşturması

Okul değiştirme cezası” ile ortaya çıktı İstanbul Beykoz’daki Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi’ne eğitim yılı başında atanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgjsi Öğretmeni A.R.T. (30) ile Ulaştırma Lojistik Bölümü 12. sınıf öğrencisi E.T. (19) arasında yaşandığı iddia edilen aşkla ilgili soruşturma...
  19. djvietnam

Münir Özkul'un Son Durumu

Kızından açıklama geldi.. Dün “Söylemezsem Olmaz” programına telefonla bağlanan Güner Özkul, babası Münir Özkul’un durumu hakkında bilgi verdi. "SADECE KAÇ HAREKETLERİYLE ANLAŞIYORUZ" Ünlü sanatçının sağlık durumu hakkında konuşan Özkul, “Sağlığı stabil durumda. Makine desteğiyle hayatını...
  20. djvietnam

10 bin TL'lik Asgari Ücret Tartışması

İsviçre'de hükümet işçilere dünyanın en yüksek asgari ücretini vermek için referanduma gidiyor. 18 Mayıs'ta yapılacak referandumdan 'evet' çıkarsa ülkede işçiler aylık 4 bin frank (9 bin 728 TL) ücret alacak. Bu da işçilerin saatte 25 dolar kazanması anlamına geliyor. İsviçreli işçilerin yüzde...
  21. djvietnam

Jurassic World’un Devam Filmleri Gelebilir

Yıllar boyu yalnızca dedikodu olarak kalan, üzerinde çalışmalarının başladığı yalanlarıyla avutulduğumuz yeni ve dördüncü Jurassic Park filmi Jurassic World sonunda gerçek oldu ve çekimleri şu sıralarda Colin Trevorrow’un önderliğinde devam ediyor. Yapımın oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Bryce...
  22. djvietnam

The Hobbit 3ün Adı The Battle of the Five Armies Oldu

Geçtiğimiz gün Hobbit üçlemesinin son halkası olan There And Back Again filminin isminin değişebileceğini sizlere duyurmuştuk. Bugün Peter Jackson’ın yaptığı açıklama ile filmin adı resmi olarak değişmiş oldu. Son filmin tam adı The Hobbit: The Battle of the Five Armies şeklinde değeiştirilmiş...
  23. djvietnam

[REC] 4: Apocalypse’in İlk Fragmanı Yayınlandı

İlki ülkemizde Rec: Ölüm Çığlığı adıyla vizyona çıkarılan İspanyol korku filmi Rec, dördüncü filmiyle geri dönüyor. İlk fragmanı yayınlanan [REC] 4: Apocalypse’in konusu şöyle; İtfaiyeci ile birlikte binaya giren genç televizyon muhabiri Angela Vidal, canlı çıkmayı başarır. Fakat askerlerin...
  24. djvietnam

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri

daha önce yerel seçimlerle ilgili forumda konu açılmıştı herkes özgürce yorumunu düşüncesini fikrini görüşünü belirtmişti şimdide gündemde olan cumhurbaşkanlığı seçimleri için neler düşünüyorsunuz isimli bi konu açılması mümkünmü acaba cumhurbaşkanı kim olmalı cumhurbaşkanı kimi görmek...
  25. djvietnam

Kazada Ölen Sürücünün Kredi Kartıyla Borcunu Ödedi

EDİRNE’nin Keşan Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan 23 yaşındaki C.K.’nin, servise trafik kazası sonucu ağır yaralı olarak getirilen ve daha sonra hayatını kaybeden 42 yaşındaki Cemal Bağçe’ye ait kredi kartını alıp bir akaryakıt istasyonuna olan 169 liralık...
  26. djvietnam

2 Günlük İntihar Şov Hasılatı

İki günlük intihar şov hasılatı: 1350 TL ANTALYA’da, dün özel bir Hastanenin çatısına çıkarak ev kirasını ödeyemediğini ve kız kardeşinin ilik nakli beklediğini söyleyen Mehmet E. kendisine 600 lira verilmesinin ardından ikna olmuştu. bugün de bir iş merkezinin çatısına çıkan Mehmet E. bir...
  27. djvietnam

Watch Dogs'ta Zıplama Tuşu Yok

Watch Dogs ile ilgili küçük, ama ilgi çekici açıklamalar yapılmaya devam ediliyor. Oyunun animasyon yönetmeni Colin Graham'ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre oyunda zıplama tuşu yok; çünkü oyunun konseptinde böyle bir şeye ihtiyaç yok. Bu durum oyuncuların hoşuna gidecek mi...
  28. djvietnam

Yaş 50 ?

yazıma başlamadan önce allah hepimize uzun uzun ömürler versin diyerekten 50 yaşınıza geldiğinizde kendinizi nerde görmek istersiniz örnek: işadamı, milletvekili, müdür, v.s v.s
  29. djvietnam

Kızını Erkek Arkadaşıyla Görünce Çılgına Döndü

Babanın bıçak darbeleriyle yaralanan genç hastaneye kaldırıldı. Kağıthane’de eve gelen baba iddiaya göre kızını erkek arkadaşıyla görünce çılgına döndü. Babanın bıçak darbeleriyle yaralanan genç hastaneye kaldırıldı. Olay Kağıthane Merkez Mahallesi Akçay Sokak’ta dün öğle saatlerinde...
  30. djvietnam

Yıllık Maaşını Açıkladı (şok eden rakam)

Faceboook'un kurucusu Mark Zuckerberg şirkette bakın ne kadara çalışıyor Faceboook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in, şirkette sembolik bir ücret olan 1 dolar karşılığı çalıştığı açıklandı. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, aldığı maaş konusunda oldukça mütevazı. Şirket tarafından...
  31. djvietnam

Dj Vietnamın Arşivinden Seçmeceler 2 Mikrop

https://soundcloud.com/djvietnam-1/dj-vietnam-mikrop iyi dinlemeler
  32. djvietnam

Dj Vietnamın Arşivinden Seçmeceler (hüdayda remix)

https://soundcloud.com/djvietnam-1/ankara-havas-h-daydaiyi dinelemeler
  33. djvietnam

LG G2 Stock Roma Kolayca Geri Döndürme

(ALINTIDIR) sadece alttaki adımları deneyerek tek seferde telefonu orijinal stock yazılımına döndürmeyi başardık. Umarım aynı sorun ile karşılaşan arkadaşlara yardımcı olur. İndirmeniz Gereken Dosya/Programlar: LG Mobile Support Tool (Windows XP, Vista, Win7 ve Win8) LG United Mobile Driver...
  34. djvietnam

Ttnet Tablet Kampanyası

Nisan 2014te ttnetle sözleşmem bitiyor yeni paket alıcam mecbur doğal olarak uygun paketler bakıyorum ve ttnetin sitesinde bunu gördüm hem sınırsız internet üstüne tablet veriyolar orda yazan fiyatlara ek olarak +15 tl daha vermem gerekiyor çünkü yalın net kullanıyorum sözleşmede öyle yazıyor bu...
  35. djvietnam

İlk Telefonunuz Ve Hikayesi

evet bu konumuzda ilk cep telefonlarımızı masaya yatırıyoruz ilk cep telefonunuz hangi marka hangi modeldi ve alınma hikayesi benim ilk cep telefonum nokıa 5110du şu meşhur anteni olan hikayeside şöyle oldu o zamanlar bizim sokaktaki turkcele yeni gelmişti adamlar vitrine koymuştu tesadüf...
  36. djvietnam

Teklif G2 32 Gb

Teknosadan alinma 20 ay garantili ekstra 12 ay tekno garantili alindigi gun 15 ocak 3 aylik telefon sifir ciziksiz kilifla kullanildi kilcal cizik dahi yok toplam maliyeti tekno garantiyle birlikte yaklasik 2000 bin tlye mal oldu teklufleriniz nelerdir degerlendirelim ayrica note3 de...
  37. djvietnam

GO Launcher EX Theme Bones

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex.theme.bones
  38. djvietnam

Hava & Saat Widget

Güncel hava durumu ve beş günlük hava durumu tahminlerini sağlar 10-Günlük ve Saatlik Hava Durumu Gündoğumu ve günbatımı zamanı Durum çubuğunda Sıcaklık Arkadaşlarınızla paylaşın hava ve yer bilgileri. Ana ekran widget'ları, 5x3, 5x2, büyük ekran için 5x1 tüm ekranlar için sadece ve...
  39. djvietnam

İcon Paketi

1.350 + benzersiz tasarlanmış simgeleri Cloud tabanlı seçici ile 10 HD duvar kağıtları Vibe nedir? Vibe eşsiz boyutsal tarzı ile bir canlı renk paleti özellikleri bir simge paketi / tema. Boyutlu efektler ile birlikte ince gölgeleme her simge ekranı üzerinde canlanıyor yardımcı olur. Her...
  40. djvietnam

Lg G2 İçin Birbirinden Güzel Temalar

https://www.mediafire.com/folder/03bneso3wroob/G2_Temalar%C4%B1 lg g2 için biribirinden farklı ve güzel temalar
  41. djvietnam

Üretimden Kalkan Muhteşem Lezzetler (NOSTALJİ)

zamanın harika lezzetleriydi aklınıza gelen varsa sizde ekleyin
  42. djvietnam

Modern Combat 5 ?

Modern Combat 5 Bu oyun 2014ün başlarında çıkacaktı sözde mart ayının ortasına geldik nerdeyse oyundan bi haber yok ne oldu bu oyun gameloft tvıterdan bi açıklama yaptı öyle kaldı ne arkası var ne ne zaman çıkacağı
  43. djvietnam

En İyi Vınn Hangi Operatörde?

en iyi ve en performanslı vınn kimin AVEA VODAFONE TURKCELL taahhütlü taahhütsüz 5 gb kotalı vınn arıyorum
  44. djvietnam

Rus Ruletiyle Hayatını Kaybetti

Kayseri'de, arkadaşı 41 yaşındaki Hasan Ü. ile bir şişe içki ısmarlama iddiasıyla 'Rus ruleti' oynayan tornacı Hacı Mehmet Ünaldı yaşamını yitirdi. Kayseri'de, arkadaşı 41 yaşındaki Hasan Ü. ile bir şişe içki ısmarlama iddiasıyla 'Rus ruleti' oynayan tornacı 44 yaşındaki Hacı Mehmet Ünaldı...
  45. djvietnam

Sevgilim Evli Çıktı !!

uzun uzun yazmaya gerek yok zaten canım acıyor 2 yıldır birlikte olduğum kız evli çıktı nasıl öğrendin diye sormayın nikah cüzdanına kadar gördüm mükemmel bir oyuncuuymuş meğer iyi birde senarist bi insan nasıl bu kadar aşağılık adi pislik olabilir hala aklım almıyor deli gibi seviyordum...
  46. djvietnam

350 Tlye Tavsiyeleriniz

merhaba arkadaşlar 350 tlye 3gli sim kart takılabilen telefon olarak kullanabileceğim bir tablet arıyorum teşekkürler
  47. djvietnam

Samsung 8.9 Tablet ?

samsung 8.9 tableti almayı düşünüyorum bi yerde 375 tlye buldum tablet hoşuma gitti özellikleride iyi sadece mikro usb giriş ve hdmı yok o kadar hafızasıda 16 gb ne dersiniz bu tanleti almak doğru bi seçimmi zatem bütçemde en fazla o kadar 3gsi bile var yorumları bekliyorum
  48. djvietnam

En Uygun Tüketici Kredisini Hangi Banka Veriyor ?

10.000 TL tüketici kredisi alırsak bankaya bunu en fazla ne kadar geri öderiz 12 ay taksitle ?
  49. djvietnam

Avea Sim Kart Sorunu ?

merhaba arkadaşlar hattımı aveaya taşıdım bugün aktif oldu fakat avea sim kartı taktığımda telefon sürekli reset atıyor napmam gerek diğer hatlarda sorunsuz çalışıyordu
  50. djvietnam

Video Analiz (Kıza Ne Oluyor)

http://www.youtube.com/watch?v=PQuT-Xfyk3o#t=386 videoyu hep birlikte analiz edelim ve ne olduğu hakkında fikirlerimizi yazalım anlamanız için videoyu sonuna kadar izlemeniz gerekiyor başta güzel kızımız güzelce kitabını okumaya başlıyor ve burayız biz yazacaz yorum olarak
  51. djvietnam

Kiler Market Kasiyerin Dikkatsizliği

merhaba arkadaşlar akşam saatlerinde kiler marketten alışveriş yaptım kasaya geldim ve bankartımı çıkardım verdim tutar 110 tlydi post makinesi hata verdi tekrar şifremi yazdım 2.ci kez alışverişi yaptım çıktım yarım saat önce bankamın onlıne işlemlerden hesap özetime baktım aynı tutarın 2kez...
  52. djvietnam

1 Ocak 2014 Tarihinden İtibaren Geçerli Tarife Güncellemeleri

haydi hayırlı uğurlu olsun
  53. djvietnam

Tuvaletler bile belli saatler de açılıyor

çalıştığım işyerinde saçmalıkta son nokta zihniyete bakın tuvaletler bile belli saatler arasında açılıyor.
  54. djvietnam

Sevgiliden Korkunç Şaka!

http://www.youtube.com/watch?v=bCqf7ZW8b9U
  55. djvietnam

Mp3 Ses Yükseltici Programı Lazım

selam arkadaşlar youtubeden indirdiğim müzikleri mp3e dönüştürüp telefona atıyorum fakat ses oranı çok düşük bunları yükseltebileceğim bi program tavsiye edermisiniz teşekkürler
  56. djvietnam

Nefret Ettiğiniz Markalar

asla tercih etmem asla kullanmam asla evime dahi bile sokmam dediğiniz markalar hangileridir ilk ben yazim casper ve hotpoint
  57. djvietnam

Şok Şok Şok İşyerinde İftira

10 gün önce işyerinde bi ablaya sadece (EVLİMİSİN BEKARMISIN) diye sordum meraktan ne var yani bu soruda gayet doğal ve normal bişey neyse meğer ortalık 10 gündür kaynıyormuş haberim yok ben ablaya evlimisin bekarmısın diye değil (EVLENME TEKLİFİ ETMİŞİM) bu nasıl bi dedikodur bu nasıl bi...
  58. djvietnam

Sistemime Göre Ekran Kartı

arkadaşlar kullandığım kart buydu yandı bu işlerdende anlamadığım için hangi ekran kartını alcağımı bilemedim bilgili arkadaşlardan yardım istiyoum lütfen bütçem 100 en fazla 150 tl olur psu toplamda 267 watt yazıyor diğer özellikleride everesten çekip attım...
  59. djvietnam

2013'ün En İyi Canavarları

http://www.youtube.com/watch?v=Cv-j8IZgfRQ Alienware benim için bir numara
  60. djvietnam

Yaşanmış Gerçek

Kolay değil 4 yıllık aşkın 4 dakikada unutulması,isteme bunu benden mümkün değil seni kaybetmek canlı canlı mezara girmek benim için hayat bitmiş demek senden sonrası olmayacak buna müsade bile etmiycem sen benim ilkimdin sonum oldun senin olmadığın şehirde nefes almak bile zor yıktım evimi...
  61. djvietnam

Orjinal Win7 Güncelleme Yapamıyorum

selam dostlar sırf bu sorun için 2 kez format attım win8.1den win7e tekrar geri döndüm elimde orjinal win7 vardı onu yükledm formatladım pcyi fakat ne güncelleme yapabiliyorum nede microsoftun sitelerine girebiliyorum güncellemede böyle bi hata veriyor hata bu sistemde orjinal
  62. djvietnam

Yok Artık Dedirtti

Muğla’nın Bodrum ilçesinde tost ayran 55 TL Muğla’nın Bodrum ilçesinde lahmacun-ayranın 85 lira olması tartışmasının ardından şimdilerde ise bir otelde tost-ayranın 55 TL olması dikkat çekti Bir otelde AB süreci ile ilgili toplantıya katılan ulusal ajanslar, gazete ve televizyon temsilcileri 7...
  63. djvietnam

Bölüm Bölüm Ayırdığım Harrddiski Tek Parça Birleştirme Nasıl Yapılır ?

arkadaşlar 80 gb harddisk var pcde ben bunu zamanında (C) sürücüsü için 20 gb kalanıda (D) sürücüsü diye böldüm yedek olarak diye şimdi bu harddiski tek parça sadece c sürücüsü için kullanmak istiyorum nasıl yaparım orjinal VİN7 cdm var
  64. djvietnam

Harici Hardisk Tavsiyesi (Güncel) 150- 170 arası

merhaba arkadaşlar uzun süredir takipteydim ama artık yoruldum sonunda almaya karar verdim bütçem ise 150 en fazla 170 tl istediğim 1 tb 2.5luk olanlardan usbden beslemeli 2.5 lardı sanırım hangi marka iyidir karşıma çok fazla seçenek çıktı aklım iyice allak bullak oldu samsunga bakıyorum...
  65. djvietnam

Alınık Harddisk

beyler şöyle ucuz yollu 2.ci el bir harddisk lazım bana sorun çıkartmayacak olması ilk önceliğimdir harddisk ise 1 tb olabilir
  66. djvietnam

Size Miras Var Dediler Bakın İçinden Ne Çıktı

Tebligatla Verilen Dede Mirası 'Sopa' Çıktı Antalya'da yaşayan Demirel Ailesine, "Size miras kaldı" tebligatı ile gittikleri mahkemede, dedelerinin karıştığı bir kavgada kullandığı sopa verildi. Antalya'nın Alanya İlçesi'nde oturan Demirel ailesine, 'Size miras kaldı' tebligatı üzerine...
  67. djvietnam

E bay'den Telefon Alsak?

arkadaşlar ebay'den telefon alsak gümrükten geçermi geçerse nasıl geçer vergisi cartı curtu ne olur ?
  68. djvietnam

4chan Apple Kullanıcılarına Yılın Şakasını Yaptı!

iOS 7 kullanıcılarının dikkatine! Sakın telefonunuzu suya sokmayın. Ünlü sosyal paylaşım sitesi 4chan, Apple kullanıcılarına yaptığı şaka ile yeniden gündeme geldi. iPhone kullanıcılarına, iOS 7′nin yeni yazılımı sayesinde telefonlarının artık su geçirmez olduklarını paylaştılar. Bu...
  69. djvietnam

2014'te Hangi Memur Ne Maaş Alıcak

2014'te Hangi Memur Ne Maaş Alacak? 2014'te hangi memurun maaşı nasıl olacak? Derece ve ünvanlarına göre memurların 2014 maaşında ne kadar artış olacak? İşte bu soruların cevapları... 2014'te hangi memurun maaşı nasıl olacak? Derece ve ünvanlarına göre memurların 2014 maaşında ne kadar artış...
  70. djvietnam

Hala Xp Kullananlar Varmı ?

bu işletim sistemi kullananlar varmı acaba hala ?
  71. djvietnam

Eylül Ay Tablet Tavsiyeleri

72. djvietnam

Eylül Ayı Sistem Tavsiyeleri

merhaba arkadaşlar forumda görüyorumki şu tür başlıklı konular çok fazla açılıyor işte nedir şu bütçeye göre sistem tavsiye edermisiniz bende bunun için başka bir kaynaktan şöyle bir çözüm buldum buraya sistem tavsiyelerini ekliycem herkes kendi bütçesine göre uygun olanı seçip sistemlerini...
  73. djvietnam

Kahvenizi Nasıl İçersiniz ?

evet arkadaşlar kahve kültürü çok ayrı bir olaydır herkesin kendine göre bir kahve zevki vardır kahveyi sevmeyen insanlarda var gayet normal peki siz kahvenizi nasıl alırsınız nasıl içersiniz türk kahvesimi (orta sade şekerli) mi yoksa hazır kahvelermi 3ü1 bir aradamı gerçi 3ü1 aradakilere...
  74. djvietnam

Chatbox Olsun Artık

sdn büyük bir forum bir sürü haberler videolar paylaşılıyor binlerce yüzbinlerce yorumların yazıldığı büyük bir teknoloji forum sitesi daha öncede açmıştım böyle bir başlık en dandik en kıytırık sitelerde bile chatbox alternatifleri var bizde niye yok forumun sağ alt köşesinde bir sohbet kutusu...
  75. djvietnam

Karabasan Kimlere Gelir (detaylı dosya)

Karabasan kimlere gelir? Uykuyla uyanıklık hali arasında yaşanan geçici felç ve bu esnada görülen karanlık silüetler… ‘Karabasan’ın tıptaki karşılığı ‘izole uyku felci’. Peki kimlerde görülüyor?Uykuyla uyanıklık arasından birdenbire göğsünüze ağır bir yük binmiş gibi olur. Ne kadar...
  76. djvietnam

Ttnet Fatura Ödeme Tarihi Değiştirme

merhaba arkadaşlar ttnet faturam hep ayın 30unda düzenleniyor ve son ödemesi 20sinde oluyor ay ortası olduğu için ben maaşımı ayın 5i ila 7sinde alıyorum faturamı bu tarihlerde ödeme imkanım varmı ttnette böyle bir alternatif varmı bilmiyorum tarihi değişebiliyozmu ?
  77. djvietnam

Doğumuna Daha 4Yıl Var :)

Antalya’nın Demre ilçesinde yaşayan 53 yaşındaki Erol Keleş, ilaçlarını almak için gittiği eczanede dünyaya gelmesine daha 4 yıl olduğunu öğrenince şoke oldu. Doğum tarihi 18.08.1960 olan Erol Keleş, sağlık ocağından kendisi için yazılan ilaçları almak için gittiği eczanede, kayıt programında...
  78. djvietnam

İzlerken Ağlayacaksınız 80 ve 90'larda Çocuk Olmak

http://www.youtube.com/watch?v=vEkSBGJGVR4 şimdiki gençliğe selamlar olsun en güzel dönemleri biz yaşadık
  79. djvietnam

Saygısızlık İle Eziklik Arasındaki Sınır

genelde yaşadığımız sorunlardan biridir bu elbette bazıları karşı insana gösterdikleri saygıyı karşıdaki insan onu saygışı değilde ezik olarak algılarsa haddini bildirende vardır bildirmeyende bu iş hayatındaki arkadaşlarımızda veya kendi arkadaş çevremizde çok sık görülen bir durumdur kıskanma...
  80. djvietnam

Ttnetten Müjde

ttnettin yeni kampanyası kampanya 31 aralık 2013e kadar geçerlidir ayda 42 tlye 24 ay t nexus 10 durun 24 ay 42 tl ne kadar yapar diye hesaplamayın 1008 tl yapıyor arkadaşlar bakalım kimler alıcak tabletin özellikleri
  81. djvietnam

İşkurmu Uyanık Fabirkamı ? Kurs Adı Altında Beleşe İşçi Çalıştırmak ?

merhaba arkadaşlar abimin yaşadığı bir sorunu sizlere danışayım dedim gerçi oda araştırıyor neyse abim işkura gitti yaklaşık 2 ay önce geçtiğimiz hafta başlıycak bir tekstil fabirkasında çalışmak için tekstil tecrübesi var abimin işkur yaklaşık 80 kişiyle birlikte günlüğü 20 tlye fabrikaya...
  82. djvietnam

Keloğlan Şimdi Ne Yapıyor?

Bir zamanların en meşhur isimlerinden Rüştü Asyalı şimdi ne yapıyor? Rüştü Asyalı, Türk tiyatro ve sinema oyuncusu, yönetmen, rejisör, senaryo yazarı, seslendirme sanatçısıdır.Ünlü oyuncu sinemada Keloğlan karakteriyle biliniyor.Asyalı, Ankara Radyosu'nda Çocuk Saati programında canlandırmaya...
  83. djvietnam

Kırışık Çarşaf Neyin Habercisi?

Uyku şekliniz neler anlatıyor Bilim adamları insanların uyurken aldıkları pozisyonların onların karakterlerini yansıttıklarını söylüyor. Konu üzerine araştırmalar yapmış Uyku Bilim Merkezi profesörü Chris Idzikowski insanlar arasındaki yaygın uyku pozisyonunu analiz etti ve uyku...
  84. djvietnam

Yanıma Erkek Oturtmam (METROBÜS)

http://www.youtube.com/watch?v=Pc59N8_sDLg Aslında gülermisin ağlarmısınlık bir olayda işte neyse ben bile bir yorum yapamadım (YORUMSUZ)
  85. djvietnam

Maaşınızı Almak İçin Bankanın Atmsine Gittiniz Hesabınızda 1 Trilyon

Bu anlatacağım olayı genelde filmlerde görürüz. Biz bunu gerçek hayata taşıyacağız: Milyonda bir yada milyarda birmi daha uygun olur, neyse ona sizler karar verin. İşte başlıyoruz: Çalışıyosunuz sabahtan akşama kadar. İşyeri size bankamatik kartı verdi, her ay maaşınızı o karttan almanız...
  86. djvietnam

Eski Sevgili Ve Yeni Sevgili Tesadüfünde Böylesi

merhaba arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda hafta sonu sevgilimle buluşup nevşehir kapadokya peri bacalarını gezmeye karar verdik her şey güzel her şey yolundaydı sevgilimle buluştuk peri bacalarını geziyoruz kalabalık bir grubun içinde bir kız dikkatimi çekti eski sevgilim (4 yıl önceki) olan...
  87. djvietnam

Sabri Çelebi Gözaltına Alındı

Gezi Parkı olayları sırasında eylemcilere pala ile saldıran Sabri Çelebi Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı Gezi Parkı olayları sırasında eylemcilere pala ile saldıran Sabri Çelebi Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı. Eylemcilere pala ile saldıran Çelebi tutuksuz yargılanmak...
  88. djvietnam

Uydu Alıcım Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor

starcom hd 2500 uydu alıcım son günlerde çok sık kendi kendine kapanıp açılmaya başladı kabloları kontrol ettim bir sorun göremedim bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir. servise göndermek gereklimi
  89. djvietnam

Nenamark 2'den 60 Fps Alan Tabletler Hangileri?

nemamark 2den 60 fps alan tabletleri sayabilirmiyiz arkadaşlar 3g olur veya olmaz farketmez evet buyrun saygıdeğer dostlar
  90. djvietnam

Youtube Girince Net Gidiyor Tuhaf

Arkadaşlar youtube girince video izleyince yarıda kalıp donuyor tekrar google döndüğümde veb sayfası görünteleniyor hatası alıyorum ama modemde tüm ışıklar yanıyor sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir
  91. djvietnam

Ttnetin Verdiği Tablet Arızalandı

ttnette yaklaşık 10 yıldır aboneyim her taahhüt bitişinde taahhütümü yeniletiyorum bir 12 ay daha diyerekten en sonki taahhütle birlikte acer iconıa b1_ a71 tableti kampanyayla birlikte aldım 63 tl net +15 tablet taksidi ödüyorum benim için bir sıkıntı yok gününde ödemelerini yapıyorum fakat...
  92. djvietnam

00:00 06:00 Arası Sınırsız İndirme

napsak geçesekmiki 24 ay olması biraz düşündürücü gerçi sabit fiyat garantisi diyorlar ne dersiniz arkadaşlar ?
  93. djvietnam

Kına Gecesine Hazırlık (ham demo)

http://www.youtube.com/watch?v=5Fh3fu9Zi2s&feature=youtu.be kayıt ham denemedir yer yer hatalar vardır kusuruma bakmayın arkadaşlar :) bazı yerleri mixlerken unutmuşum zamanı yakalayamadım daha doğrusu miksere yeni yeni alışıyorum diğeri rahmetli oldu :)
  94. djvietnam

Google Hangouts Ses Sorunu (görüntü var ses yok)

aynen başlıktaki gibi sorun arkadaşlar görüntü var ama ses yok nasıl çözcez bunu
  95. djvietnam

Vodafone İnternet Kampanyası Sorunu (bi bakabilirmisiniz lütfen)

merhaba arkadaşlar vodafone özgür genç tarifesindeyim 1 gb'a 2000bin dakikada hediye verdi hepsi 15 tl karşılığında çok güzel buraya kadar şimdi hattımda tl yok onlıne işlemlerden paketi iptal et diyorum iptal edileceği tarih resimde yazıyor 20 tl'lik kart var elimde yüklemeye korkuyorum acaba...
  96. djvietnam

Öldüğümü Bilmesin

Sen ayrı şehirde ben ayrı, şehirde ayda 1 yada 2 ayda 1 görüşüyorduk. yine daha bir hafta öncesinden planlar yapmaya başlamıştık allahın izniyle yine görüşücek yine birbirimize hasretle sarılacaktık, sen hadi sinemaya gidelim ne olur, ne olur diye ısrar ediceksin bense hayır lütfen gitmeyelim...
  97. djvietnam

Usb Otg Kablosu

ürün daha sıfır kutusunda usb belleğim bozuldu o yüzden elden çıkartıyorum para istemiyorum 8 gb micro sd ile takas edicem ilgilenenlere duyurulur
  98. djvietnam

Keanu Reeves, Hayrettin'in Filminde Oynayacak!

“Harry” isimli yarışmayla ekrana dönecek Hayrettin Karaoğuz, bir yandan da ABD’de çekmeyi planladığı sinema filmine hazırlanıyor. Hollywood yıldızlarıyla çalışmayı planladığı filminin ön hazırlıkları için Los Angeles’a giden komedyen, Keanu Reeves’le de bir araya gelerek uzun süre sohbet etti...
  99. djvietnam

Cin Korkusu: Şeytan-ı Racim

Yaşanmış bir hikâyeden yola çıkan “ŞEYTAN-I RACİM” Türk korku film türünde yeni bir ilk olma iddasıyla karşımıza çıkıyor. Gerçek Cin ve İfrit çağırma seansları ve ritüel sahnelerine de yer verdiğini iddia eden “ŞEYTANI-I RACİM” 13 Eylül’de izleyicilerle buluşacak. Hasan Karacadağ’ın...
  100. djvietnam

Recep İvedik 4 Geliyor

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik serisinin dördüncü filmi ile ilgili ilk açıklama geldi. Gökbakar bir süre önce Twitter hesabından yakın zamanda sürpriz bir haber vereceğini paylaşmıştı. Sanatçı dün paylaştığı "Sürpriz demiştim, işte buydu. Recep İvedik 4'ü yazmaya başladim. Hadi hayirli olsun"...
  101. djvietnam

Hangi İlde Ne Kadar Trafik Cezası Kesildi

Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü'nce, 1 Ocak-15 Temmuz 2013 tarihleri arasında Türkiye genelinde yapılan araç denetimlerinde dört cezadan biri İstanbul'da kesildi Adana, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, Samsun, Sivas ve Trabzon bölge müdürlüklerine bağlı...
  102. djvietnam

Kuyruğum Var

Çok ender de olsa bazı erişkin insanlarda kuyruk kemiğinin on santimetreye varan bir kuyruk oluşturabildiği, bu kuyrukta kas, sinir ve damarların bulunabildiği görülüyor. Modern tıpta meningocele adı verilen hastalık, derinin altına gizlenmiş olan, üç ya da dört omurun kaynaşmasıyla ortaya...
  103. djvietnam

Bu Ücreti Asla Ödemeyin

Enerji Bakanı Taner Yıldız, vatandaştan sayaç için değiştirme parası isteyen şirketler hakkında işlem yapacaklarını söyledi. Sabah'ın haberine göre, Enerji Bakanı Taner Yıldız, elektrik abonelerinden sayaç değiştirme parası isteyen şirketleri uyardı. Bakan Yıldız, EPDK kararına rağmen...
  104. djvietnam

Sdn Halkı Bayramda Napıyorsunuz ?

evet arkadaşlar bayramda kim nerde olacak
  105. djvietnam

Hakime Kızdı Hristiyan Oldu

Trabzonlu koca nüfusta 'İslam'ı sildirdi Trabzon'da boşanma aşamasında olduğu eşine şiddet uyguladığı gerekçesi 6 ay evden uzaklaştırma cezası alan Cemal Salih Ofluoğlu (45), verilen cezanın haksız olduğunu iddia ederek, adalete tepki için nüfus cüzdanının din bölümünde bulunan "İslam"...
  106. djvietnam

Ayda 55 Bin Tl Kazanan Dilenci

Kütahya'nın Simav İlçesi'nde dilencilere karşı operasyon düzenleyen zabıta ekipleri yaşlı bir adamın cebinden çıkan parayla neye uğradığını şaşırdı. Kütahya Simav Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Ramazan ayı ile birlikte artış gösteren dilencilere karşı operasyon başlattı...
  107. djvietnam

Bir Ton Parası Var Ama Kirada Oturuyor

Kahramanmaraş'ta para koleksiyoncusu Cahit Altıgöz'ün 1 ton antika paraya sahip olmasına rağmen, 20 yıldır kirada oturuyor Geçmişi Roma İmparatorluğu'na kadar uzanan para koleksiyonculuğu, günümüzdeki tutkunları tarafından tarihteki yolculuğuna devam ediyor. Kimi tutkunlar kirada oturmalarına...
  108. djvietnam

Dabbe Cin Çarpması

Vizyon Tarihi: 02 Ağustos 2013 Yapımı : 2013 - Türkiye Tür : Gerilim , Korku Süre: 120 Dak. Yönetmen : Hasan Karacadağ, Hasan Karacadag Oyuncular : Irmak Örnek , Elçin Atamgüç , Sultan Köroğlu Kılıç , Sabriye Günüç , A. Murat Özgen Senaryo : Hasan Karacadağ Yapımcı : Hasan Karacadağ...
  109. djvietnam

Stüdyoyu İnleten Çığlık

http://www.youtube.com/watch?v=TDd8WdgcRXI#at=78
  110. djvietnam

Urfalıyam Ezelden Remix (Can sıkıntısı işte)

http://www.youtube.com/watch?v=8FWJZPcQUc0&feature=youtu.be arabanın basları için yaptığım bir remix
  111. djvietnam

Wın (Uzaktan Kumanda) Müthiş

öncelikle program mükemmel tabletinizden veya telefonunuzdan tıpkı bilgisayardaymış gibi aynen kontrol edebiliyorsunuz ÖZELLİKLERİ: Giriş: Fare ve Klavye kontrolü - Uzaktan görünümü: Uzak Masaüstü veya VNC gibi -: Açık, dere ya da indirmek ve yüklemek dosyaları Dosya Yöneticisi - Video...
  112. djvietnam

Hayatınızda Unutamadığınız Anlar

Mutlaka herkesin hayatında derin izler bırakan olaylar yaşanmıştır bunlar ilginç korkunç entersan her ne olursa paylaşalım
  113. djvietnam

Canınız Sıkıldığında Ne Yaparsınız?

canınız sıkıldığında çok daraldğınızda yapıcak hiç bir şey olmadığında can sıkıntınızı nasıl giderirsiniz ne tür bir meşakkat bulurda sıkıntınızı giderirsiniz ?
  114. djvietnam

Cem Yılmazın Serveti Dudak Uçuklattı

Levent`te bir villa, 1 milyon dolar değerinde bir tekne (Bu sene aldı), Çeşme`de villa, bir benzin istasyonu, Bentley otomobil, 2005 model ve 300 bin euro değerinde, 3 Maxi Scooter motosiklet, 1 Mini Cooper, 1 antika Anadol, 1 cip, 3 Porsche (Toplam değeri 1 milyon YTL), Mini Cooper`ın son...
  115. djvietnam

Nerden Nereye !!

Bir dönemin jönüydü. Sefalet içinde hayata veda etti. İşte oyunculuğun yanısıra mankenlik ve fotomodellik de yapan, otellerin kral dairelerinde kalan ancak sonra yaşadıkları yüzünden alkole sığınan ve akli dengesini de yitiren Mesut Engin'in buruk öyküsü... Bir yıldızın yükselişi ve çöküşü...
  116. djvietnam

Tablette Uzun Pil Ömrü İçin Tavsiyeleriniz

tablette uzun pil ömrü sunması için neler yapmak gerekir arka planda çalışan programları kapatın diyceksiniz onu yaptık başka neler yapmak gerekir ?
  117. djvietnam

Asla Tahammül Edemediğiniz Şeyler

mesela cuma namazına çorapsız gelenlere tahammül edemiyorum masanın bir ucunda duran tuzluğa tahammül edemiyorum atletle bakkala girenlere tahammül edemiyorum parmak arası terliği çorapla giyenlere tahammül edemiyorum bi mekana gittiğimde kaç kişiyiz efendim diyen garsona kafa atasım...
  118. djvietnam

Cüzdanınızda Ne Kadar Para Var

şuanda cüzdanınızda ne kadar para var
  119. djvietnam

Ramazan Davulcuları Belediyeden Para Alıyor mu?

merhaba arkadaşlar ramazanın 10.cu günü olmasına rağmen ramazan davulcuları bahşiş toplamaya başladılar benim bildiğim belediyeden para alıyorlar alıyorlar ise bahşiş niye topluyolar işin dahada ilginç yanı 3 kez davulcu geldi 3üde farklı yüz :) sordum bu mahallenin kaç tane davulcusu var benim...
  120. djvietnam

Bu Yazı Artık Mağazaları Kurtaramayacak

Artık ‘Çalınan eşyalardan sorumlu değiliz’ levhası, mağaza sahiplerini müşteriye karşı sorumlu olmaktan kurtaramayacak. Çünkü Yargıtay, soyunma kabininde çantası çalınan müşterinin açtığı tazminat davasını haklı bularak mağaza sahibinin 6 bin lira tazminat ödemesine hükmetti. Bundan sonra bu...
  121. djvietnam

Pasif Saha Dolabı

arkadaşlar türk telekom yaklaşık 3 ay önce binamızın önüne saha dolabı koymuşlar fiber olanından üstünde yazıyor bu mahallede fiber altyapı teknolojisi vardır diye neyse türk telekomu aradım ne zaman faaliyete geçer dedim kesin bilgi veremiyoruz diyorlar şuan 8mbs yalın kullanıyorum fiber aktif...
  122. djvietnam

Alkollü Sürücü Namaza Gidiyorum Dedi

Bolu'da 1.66 promil alkollü olduğu tespit edilen motosiklet sürücüsü Muhammed Altuncu Akşam namazını kılmak için camiye gittiğini söyleyerek kaçmaya çalıştı. Bolu Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, dün akşam Aşağısoku Mahallesi'nde bir motosikletin tehlikeli...
  123. djvietnam

Atmlerdeki Sinsi Papağana Dikkat

ATM'lerdeki sinsi "papağan"a dikkat! Yetkililer o sinsi tuzaktan kurtulmak için "şifrenizi gizleyerek tuşlayın" diyor İstanbul Siber Suçlarla Mücadele ekiplerinden önemli operasyon. Kart bilgilerini ele geçirdikleri vatandaşların hesaplarını boşaltan şebeke çökertildi. 3 ilde yürütülen...
  124. djvietnam

Skype Hesabı Alamıyorum Yardım Lütfen

resimde görüldüğü gibi eposta adresini tekrar edin kısmı paisf ve yazamıyorum hesap almada sorun yaşıyorum lütfen yardımcı olun arkadaşlar
  125. djvietnam

Ağır Vasıta Ehliyetinde Yeni Dönem

TBMM'den geçen torba kanunda, ehliyet alacak sürücülerle ilgili yeni yönetmeliğe göre üç yıllık B sınıfı belgesi olmayanlar, ağır vasıta ehliyeti alamayacak. Yönetmeliğin, 2014 Ocak ayından önce çıkması bekleniyor. Batı Anadolu Sürücü Kursları Federasyonu Başkan Vekili Muhterem Sıkı...
  126. djvietnam

Sinekler Ellerini Neden Ovuştururlar ?

İşte çoğu insanın merak ettiği o sorunun cevabı... Aslında bu soruyu belkide hepimiz sormuşuzdur... Bacağımıza konan bir sinek kovalarsınız kovalarsınız yine gelir bacağınıza konar ve hep aynı hareketi yapar... Ya kanatlarını temizlerler yada bacaklarını birbirine sürterler...Bazen de...
  127. djvietnam

Askerlik Önce 9, Sonra 6 Ay

TBMM’ye sunulan kanun teklifi ile zorunlu askerlik süresinin azaltılması istendi TBMM’ye sunulan bir kanun teklifi ile er ve erbaşlar için zorunlu askerliğin 9 ay, yedek subaylar için de 6 ay olarak uygulanması istendi. Kanun teklifi ile, Bakanlar Kurulana bu süreyi azaltma yetkisi de...
  128. djvietnam

25 Yıl Çalıştı Emekli İkramiyesini Görünce

25 yıl çalıştı, emekli ikramiyesini görünce şok oldu! Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde yaşayan Mehmet Ali Aygün adlı memur, 25 yıl 5 ay ödediği prim karşılığında 57 lira 34 kuruş emekli ikramiyesi hak ettiğini öğrenince şaşkına döndü. 1968 yılında Lapseki Belediyesi'nde memur olarak görevine...
  129. djvietnam

Tplink 8970 Modemle İlgili Bir Sorum Var

Evde pc ve mac i bu modeme baglayarak ikisi arasinda Gbit baglanti kurmak istiyorum. Bunu cross kablo ile gbit olarak saglayamadim. (nedenini arastirmaktan yoruldum) ayrica iki cihazinda interenete bagli olmasi gerekiyor. Bu modem ile bahsettigim islemlerde verim alabilirmiyim.iki cihaz...
  130. djvietnam

Türkiyenin Oruç Haritası

En çok oruç tutan il.. Türkiye'de oruç tutanların haritası! Wall Street Journal Türkiye'nin işyerlerine yemek hizmeti veren şirketlerle görüştü, Türkiye'nin oruç haritasını çıkardı. Wall Street Journal, Türkiye'nin işyerlerine yemek hizmeti veren (catering) şirketlerinden...
  131. djvietnam

Android Telefona Format Atınca !

galaksy wonder telefon var format attım içinde ne var ne yok silindi içindeki uygulmaları oyun resim v.s geri alabilmek için ne yapmam gerekir
  132. djvietnam

Bu Nedir Çözemedim

her zaman sürekli kullandığım 32 gblık flaşh belleğime bugün film atarken disk yazmaya karşı korumalı diyor nettedende çözümlere baktım denilenlenleri yaptım ama sonuç gene aynı arkadaşlar bir yardım edin nasıl çözücem bu sorunu flaşa bir şey atamıyorum :(
  133. djvietnam

Çiçek Nasıl Yetiştirilir

merhaba arkadaşlar çiçeklere çok düşkünümdür fakat yetiştirdiğim çiçekler genelde hep öldü güneşi tam gören balkonum var çiçeği her gün sulamak iymidr kötümüdür nasıl ne yapmak gereklidir çiçek yetiştirmek konusunda nelere dikkat etmek gerekir
  134. djvietnam

Candy Crash Saga Oynayanlar

merhaba arkadaşlar görünüşte sıradan ve benzerlerinin çok olduğu bir oyun gibi gözüksede sizi etkisi altına alan ve bağımlısı yapan bir oyun diye düşünyürum peki bu oyunu kimler oynuyor androidde bu oyun tabletimin ön belleğinde yüklü idi oyunu sd karta taşıyım dedim taşıdım oyunu açtım...
  135. djvietnam

En İyi Android Pil Tasarrufu

Andvanced Mobil Care Smart Wifi Toggler Battery Saver Pro Battery Dr. Saver Go Power Master Juıce Defender farklı bir uygulama kullanıyorsanız belirtiniz
  136. djvietnam

Thor: Karanlık Dünya / Thor: The Dark World (1 Kasım 2013)

Marvel’ın "Thor: The Dark World" filminde, Thor’un beyaz perdedeki büyük macerası, dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, yaşı kainatın yaşına eş olan karanlık bir düşmandan kurtarmak için verdiği savaşla devam ediyor. Marvel’ın “Thor” ve “Yenilmezler”den sonraki bu filminde Thor, evrenin her yerinde düzeni...
  137. djvietnam

Captain America: The Winter Soldier 11 Nisan 2014 )

"Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü...
  138. djvietnam

Homefront 2013

Chuck Logan’ın yazdığı bir kitaptan uyarlanan film daha sakin bir hayat umuduyla ailesiyle küçük bir kasabaya taşınan eski Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ajanı Phil Broker'ın (Statham) hikayesini anlatıyor. Ancak işler Broker'ın umduğu gibi olmuyor ve Gator (Franco) adında bir uyuşturucu çetesi...
  139. djvietnam

Masaüstü Pcde Anlam Veremediğim Yavaşlık!

bu sorunu uzun bir süredir yaşıyorum naptıysamda çözemedim pcyi tam anlamıyla kullanamadım çileden çıkardı beni defalarca format attım nerdeyse bütün antivirüs programlarıyla derin bir tarama yaptırdım ama pc çok ağır çok kasıyor örneğin internnette video izlerken donup kalması kasması...
  140. djvietnam

Son Günlerin En Popüler Tableti (Acer ıconıa b1a71 Sdn Farkıyla Video İnceleme)

Acer firması İconia B1 modelini önce CES 2013’te daha sonra MWC fuarında görücüye çıkarmıştı. Bu yıl oldukça güzel adımlar atan firma, bu tabletiyle de beğeni toplamayı başarıyor. Bu tablet şimdi Türkiye piyasasına giriş yaptı. Bu tabletin özelliklerine bir de yakından göz atalım. Acer İconia...
  141. djvietnam

Gameloft, Modern Combat 5’i Ortaya Çıkardı-Video

Mobil dünyasının popüler oyun yapımcısı Gameloft, oyunseverlerin merakla beklediği yeni bir yapımı daha kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta düzenlenecek E3 etkinliğinde daha fazla detaya sahip olacağımız Modern Combat 5, resmiyet kazandıktan kısa bir süre sonra hem...
  142. djvietnam

Usb Otg Kablosuyla İlgili Sorum Var

tabletimin sadece micro usb çıkışı var bunu usb otg kablo yardımıyla klavye bağlamak istiyorum bir telefoncuda klayve gördüm deneme şansım oldu fakat tablet aleti tanımadı üstelik birzda pahalıydı usb otg kablosu ile birlikte 60 tl dedi internette daha ucuza satan siteler gördüm tablette...
  143. djvietnam

Anlaşılmayan Fatura

merhaba arkadaşlar 28 mayıs 2013te 12 aylık taahhattüm son buldu ve başka seçeneğimiz olmadığı için ttnetle devam etmek zorunda kaldım yeniden bir 12 aylık daha taahhüt verdim buna artı olarakta bir arkadaşım ttnetin vermiş olduğu tableti beğenip bende o kampanyaya ayrıca girdim yani şöyle 12...
  144. djvietnam

Android Tablet ve Telefon İçin Pil Ömrü Uzatma Nasıl Yapılır? (denendi işe yarıyor)

Androıd tablet bilgisayarlar için en önemli konulardan biri her mobil cihazda olduğu gibi şarj süresi ve pilin uzun ömürlü olmasıdır. Tabletin batarya süresi nasıl artırılır, daha iyi batarya süresi için ipuçları nelerdir gibi soruların birçok cevabı mevcut. Ancak bazen cevap bizzat...
  145. djvietnam

Tablete Flash Player Nasıl yüklencek ?

tablette örnek mesela atvyi canlı izliycem sitesine geliyorum canlı izle diyorum ama kaç flash player yüklesemde hep aynı hatayı veriyor hata aynen şudur (flash versıon 10.1greater is required you have no flaşh plugın installed dowlod latest versıon from here) 10.1 versıon istiyor...
  146. djvietnam

Ttnet Hipernet Düşünceleriniz Fikirleriniz!

28 mayıs 2013 ttnet yalın adsl 8mbs sözleşmem 12 aylık tahattüm sürem doldu binamızın tam önünde ttnet fibernet beyaz saha dolabı bulunuyor üstündede bu mahallede fibernet teknolojisi bulunmaktadır yazıyor sordum o aktif değilmiş daha faaliyete geçmemiş hipernet alabilirmişim daha önce hipernet...
  147. djvietnam

The Walking Dead 4.Sezon Ne Zaman ?

The Walking Dead bugün 3.Sezon 16.bölümü ile sezon finalı yaptı, Hapishane çekimleri ve vali arasındaki husumet ile sonuçlanan ve Lori,Merle ile Andrea’nın ölümüyle biten bu sezon ardında bir çok acısı tatlısı hikaye bıraktı.The Walking Dead 4.Sezon ne zaman başlayacak merak edilmeye başlandı...
  148. djvietnam

Youtube Sorunu

youtubede müzik dinlerken ses geliyor pcye indiriyorum ne km plyer ne windovs media ne vlc ne gom player ne splah pro ne medıa home centerda açtığım zaman görüntü var ses yok normalde vinamptan veya aimpten müzik dinlediğimde ses geliyor çözemedim sorunu klıte codec son sürümde yüklü neden...
  149. djvietnam

Dikkatli Olun!

merhaba arkadaşlar yeni bir dolandırılma sistemiyle karşı karşıyayız belki rastlayan olmuştur olay şu şekilde işliyor: sizi ttnet adı altında arıyolar anneler günü haftasında yapılan çekilişle saat kazandınız diye marka bir saat aaa ne güzel diyip seviniyorsunuz sizden adres almak için daha...
  150. djvietnam

Ev Satıyorum

merhaba arkadaşlar internetten ücretsiz ev ilanı verebilceğim siteler arıyorum bu konuda ücretsiz siteler varmı yardımlarınızı bekliyorum
  151. djvietnam

Samsung VıpProtect Sözleşmeli Ama ?

bundan yaklaşık 4 ay önce istanbul gold'dan samsung fotoğraf makinesi aldım satıcı eleman vıpprotect istermisiniz dedi o ne dedim garanti kapsamı dışına yani ( düşme kırılma yanma kullanıcı kaynaklı) her türlü sorunların garanti kapsamına alınması için extra 39 tl istendi hoşuma gitti +39 tl...
  152. djvietnam

İnternet Var Ama ?

öncelikle konu buranınmı emin değilim ama sorunum şu nerden kaynakladığınıda bilmiyorum modemde tüm ışıklar yanıyor internet bağlantım var fakat bir süre sonra sanki internet yokmuş gibi sayfaları siteyi açmıyor bu sorun nerden kaynaklanıyor bilmiyorum bilmediğim içinde her seferinde pcyi...
  153. djvietnam

Nasıl Anlıyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar istanbuldan kayseriye yeni taşındk istanbulda oturduğum bölgede sadece adsl vardı burda binanımızın önünde ttnetin büyük beyaz saha dolabı var üstündede bu mahallede ttnet fiber altyapısı bulunmaktadır yazıyor, eski evimde yalın 8mbse kadar kullandığım neti en fazla 4.5 mbs...
  154. djvietnam

Galaxy S4'ün resmi inceleme videosu yayınlandı

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PRYfSYg8DEk#! Samsung, yeni üst düzey akıllı telefonu Galaxy S4 için hazırladığı inceleme videosunu resmi Samsung Mobile Youtube kanalından takipçileriyle paylaştı. Donanımla alakalı kısa bir bilgilendirme bölümünün ardından cihazın...
  155. djvietnam

Call of Duty, Bir Ailenin Sonunu Getirdi

Oyun bağımlılığı bazen işleri gerçekten ciddileştiriyor. Geçtiğimiz senenin Mart ayında gerçekleştirilen bir cinayetle ilgili detaylar bugün yayınlandı. Cinayetin arka planındaki isim, Call of Duty oldu. 14 yaşındaki Noah Crooks, 37 yaşındaki annesi Gretchen Crooks'a önce tecavüz etmeye...
  156. djvietnam

Sdn Foruma Hangi İllerden ?

bu siteye hangi illerimizden ulaşıyorsunuz nerden katılıyosunuz nerden yazıyosunuz neyse detay yeterli illeri alalım arkadaşlar anket yapçaktım o zaman tüm illeri yazcaktım üşendim sizler yorumunuzla şu ilden bu foruma katılıyorum yazın haydi bakalım
  157. djvietnam

Vb.Net Dilinde Yazılmış Programı Açma

Değerli arkadaşlar çok yabancı olduğum bir konu hakkında sizlerin yardımına ihtiyacım var aşağıdaki resimde bulunan programı nasıl açabilirim bana detaylı bir şekilde anlatabilirmisiniz
  158. djvietnam

Elveda İstanbul :(

istanbula memlektten göç ettiğimizde 2 yaşımdaydım şimdi ise 25 yaşındayım yani 23 yıldır istanbulda yaşıyorum ailecek bir karar alındı büyük ablam hakime olduğu için uzun uğraşlar sonucu memletimize tayinini istedik ve kabul olmuş ailecek 23 yıl yaşadığım alıştığım şehir olan istabula veda...
  159. djvietnam

Nasıl Kilo Alınır ?

naptıysam bir türlü kilo alamadım sigara kullandığım için diye düşünüyorum ama babamda sigara içiyor su içse yarıyor 135 kg ben o kadar olmasamda bi 80 kg olmak istiyorum şuan 65kiloyum kilo almak için tavsiyeleriniz nelerdir sigarayı bırakın demeyin çok denedim sonra hep yeniden başladım
  160. djvietnam

Trafikte Artisliiğin Sonu Ya Dayak Ya Ölüm

Merhaba sevgili arkadaşlar bugün sizlere yaşamış olduğum bi anımı anlatacağım 2 yıl öncesiydi temmuz ayı florya bakırköy sahilindeki yoldan 4 arkadaşımla birlikte aracımızla gayet trafik kurallarına uygun seyir halindeyiz gündüz vakti arkamızdan üstü açık ve içinde 5 kişinin olduğu araçla...
  161. djvietnam

Cep Telefonu Kullanmayanlar Varmı ?

evet başlık bu cep telefonu kullanıyormusunuz kullanmıyormusunuz ben bugün tam 30 gün oldu bıraktım cep telefonu kullanmayı
  162. djvietnam

Sanal Pazar .Com Güvenlimi ?

Sanal pazar.com gold kuruluşu yazıyor ama hala güven konusunda şüpheliyim bu siteden alışveriş yapanlar varmı bir şey gördüm alıcam fiyatta uygun ama bilemedim korkuyorum işte
  163. djvietnam

Ttnet Ödül Aldı Buyrun Cenaze Namazına

çoğu kesimimiz bu şirketten nefret eder ama başka alternatif olmadığı için mecburen bu şirketi tercih eder hakılılar 2013 Türkiyesinde dünya net ortalama hızının 5mbs olduğunu düşünürsek ve bu şirket hala 8 mbs hızı bile doğru dürüst veremiyoken akn denen uygulamayı çıkartmışken altın örümcek...
  164. djvietnam

Shiftdelete Ve Özgür Çetin

10 yıl önce belki daha fazla işte editörümüz Özgür Çetin abimizin gençliği :) http://www.youtube.com/watch?v=_-pmd2a2bwI&feature=youtu.be
  165. djvietnam

Vodafone Genel Sistem Hatası ?

vodafone hattım var ve vodafoneda şöyle bir kampanya var teklif1 teklif2 şeklinde teklif1 10 tlye 1 ay her yöne 120 dakika ücretsiz 2.ci teklif ise 500 dakikamı ne veriyodu neyse bu teklif bir benim hattıma tanımlı bir ay süresi doldu ve bakiyem olduğundan iptal etmediğim için tekrar aktif oldu...
  166. djvietnam

Ünlü Oyuncunun Bacağı Kesildi

Ünlü oyuncu Yalçın Menteş'in sağ bacağı diz altından kesildi Uzun yıllardır ağır şeker hastası olan komedyen Yalçın Menteş’in (52) sağ bacağı kangren olmuştu. İstanbul Memorial Hastanesi’nde dün 11.00’de başlayan ve 2 saat süren ameliyat ile kangrenli bacak diz altından kesildi. Yaranın...
  167. djvietnam

[Sona Erdi] ESET Nod32 Antivirus 6

Kampanya 3 aylıktır. 3 aylık ücretsiz lisans almak için tıklayınız...
  168. djvietnam

Dsmart Net Kampanyaları !

kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini yazarlarsa memnun kalırım
  169. djvietnam

Cinema Pink Kandırmacası Dikkat !!!!

işte cinema pink dolandırıcılığı bunu cinema pink'e gittiğinizde anlıyorsunuz burda bir kandırmaca var. neyse konuya gelelim cinema pink'in sitesine ilk girdiğinizde resimdedeki gibi bir sayfa karşılıyor sizi hafta içi tüm seanslar 4:99 tl deniliyor ilk başta şaşırıyosunuz ve neyin 4:99 tl...
  170. djvietnam

Yarışmada küfür şoku!

ATV ekranlarında yayınlanan ve daha önce de yarışmacıların küfürleriyle gündeme gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında benzer bir durum yaşandı. <span style="color: rgb(55, 55, 55); font-family: Verdana; font-size: 12px; line-height: 17px;">http://www.youtube.com/watch?v=dJNEFIFfulI...
  171. djvietnam

ÖSYM'nin çözemediği soru(n)!

ÖSYM, 2 milyon öğrencinin sınav sonucunu sekiz günde açıkladı. Ancak öyle bir soru(n) var ki ÖSYM de öğrenciler de çözemiyor. Sınav sırasında 'çiş'i gelen öğrenci ne yapacak? Son YGS'de korkulan başa geldi... Üniversite giriş sınavı geçenlerde yapıldı. Soruların zorluğu, kolaylığı, sıfır çeken...
  172. djvietnam

Ttnet Modem Kutusu Hakkında

merhaba arkadaşlar bir yıl boyunca tahhttüm vardı 2012 30 mayısta yalın net abonesi almıştım modemi felan kendileri vermişlerdi son 1 ayım kaldı ttnetle devam etmiycem süperonlıne geçiçem fakat bir sorunum var bana verdikleri modemin kutusunu kaybettim fakat modem ve aparatları duruyor poşete...
  173. djvietnam

Bu Laptop Sizin (Ücretsiz)

Şansın böylesi işte vatan bilgisayara arkadaşa laptop bakmaya gittik alacağımızdan değil öyle fiyatlara bakmaya neyse laptop standını geziyoruz ve casper laptopa bakarken üzerinde casper arması olan 2 arkadaş geldi nasıl efendim laptopu incelediniz beğendinizmi bizde evet güzel felan dedik peki...
  174. djvietnam

Bunu Hatırlayanlar?

http://www.youtube.com/watch?v=zAcxu0p_wpk http://www.youtube.com/watch?v=3QUjVdBtRTU vay be ne günlerdi
  175. djvietnam

5+1 Sinema Sistemi

merhabalar 5+1 sinema sisteminde 5+1 efektleri sonuna kadar hak eden ve 5+1de efektler müthiş diyebilceğiniz filmleri tavsiye etmenizi istiyorum sizlerden örnek verecek olursak benim en etkilendiğim 5+1 ses efektlerini sonuna kadar hissettiğim filmleri yazim 1: avatar 2: transformes ayın...
  176. djvietnam

Kombiden Anlayan Arkadaşlar

merhaba tavsiyeler üzerine protherm isimli bir kombi aldık eve kombi çok fazla tefaratlı bir kombi değil resmide bu soruna gelicek olursak sıcak su aktığında bir süre sonra soğuk suya dönüşüyor özellikle duş alırken sıcak su kesilip soğuk su geliyor tekrar sıcak su ise yaklaşık 15 ila 20...
  177. djvietnam

E-Haciz Sistemi Nasıl Uygulanacak ?

SGK, 27 milyar liralık alacağını tahsil etmek için e-haciz sistemine resmen geçiyor. Peki e-haciz nasıl uygulanacak? Sosyal Güvenlik Kurumu, mart ayında tamamlayacağı ''e-haciz'' sistemi ile 27 milyar liralık alacağını tahsil edecek.SGK'dan alınan bilgiye göre, kuruma borçlu olanların...
  178. djvietnam

Karşı Komşumun Amacı Nedir ?

balkona sigara içmeye çıktığımda olsun karşı komşumu sürekli aynı anda görüyorum başlarda tesadüf sandım kahve içmeye çıktığımda laptopu alıp sandalyede kucağımda oturduğumda sürekli beni izliyor konuşmuyorda bende konuşmuyorum öyle bakıp bakıp gülümsüyor bende ona gülümsüyorum karşı komşum ile...
  179. djvietnam

Sdn Üyelerine Ait Ses Ve Görüntü Sistemleri

arkadaşlar bu başlık altından ses ve görüntü sistemlerimizi paylaşalım en kısa zamanda kendi sistemimi paylaşıcam
  180. djvietnam

Tavsiye En İyi En Güzel

tavsiye edebilceğiniz en güzel discovery channel belgeselleri hangileridir
  181. djvietnam

Ceketteki Yılan

yine işyerinde insan kaynakları müdür yardımcısına mükemmel şaka ufak yılan yaklaşık 10 santim çay paydosuna çıktık baktım avluda şakazede duruyor bir elime çay bir elimde sigara paketi şakadan tüm ofisin haberi var onlarda çaktırmadan izliyor şakazedenin yanına gittim faruk bey ellerim dolu...
  182. djvietnam

Kapkaç Şakası (güzel bir anı)

hava karanlık işten çıktık bayan arkadaşla eve doğru yürüyoruz daha öncesinde yine aynı işyerinde bir arkadaşla anlaştık birden gelip kızın kolundaki çantayı alıp kaçaçak arkadaş çaktırmadan bizim arkamızdan yavaştan geliyor ve birden hızla kızın kolundaki çantayı alıp kaçtı kız şokta bende...
  183. djvietnam

Beğendiğiniz Diziler Beğenmediğiniz Diziler Hangileri ?

eminim bir çok kişinin keyifle izlediği diziler vardır yabancı veya türk farktmez ve tabiki nefret ettiğiniz dizilerde vardır görünce sinir sisteminizin tavan yaptığı dizilerde vardır hangileri sinir olduğum diziler işler güçler bizim okul muhteşem yüzyıl ali ayşeyi seviyor harem beğenerek...
  184. djvietnam

Vodafone Web Sms Saçmalığı

2 gündür vodafone veb sms servisinde böyle bir sorun var sms gönderceğim numara aktif değil diyor (saçmalık) aktif değilse ben karşı numarayı cebimden arıyorum cebimden sms gönderiyorum madem aktif değilse cep telefonundanda yapamam bu işlemeleri öyle değilmi ama vodafone onlıne işlemler...
  185. djvietnam

Monster P370EM Dizüstü Oyun Bilgisayarı (satışa çıktı)

resmen bir canavar sdn inşallah incelemeye alır çok fena bir oyuncu bilgisayarı Özellikler - - - Mesaj Güncellendi - - - CrossfireX; 2x 2GB GDDR5 AMD Radeon Mobility HD7970M 256-Bit DX11 ilgimi çeken en büyük özelliği bu oldu benim için
  186. djvietnam

Ttnete Elveda

1 mart itibariyle diğer evdeki 8mbslik internet paketim bitiyor 12 aylık taahhütüm vardı ve sonunda bitiyor son günlerde sürekli aramaya başladılar paket önerileri için ilgilenmiyorum deyip kapatıyorum sözde 8mbse kadardı ama sağolsunlar 5ila 6 mbsin üstünü hiç göremedim onlarca şikayet mail...
  187. djvietnam

Yanıt Bulamadığımız Sorular

bugün ilginç ve değişik bir konu açıyorum aynen başlıkta yazdığı gibi yanıt bulamadığımız sorular başlayalım 1.hiç bir önlem alınmadan belediye tarafından açık bırakılan mazgala bir insan düştüğü zamanmı önlem alınması gerekiyor. buraya bir insan düşebilir yaralanabilir hatta ölebilir diye...
  188. djvietnam

Kısa Filmimiz ( SÖZ)

http://www.youtube.com/watch?v=cBGAznsMalE&amp;feature=youtu.be djvietnam kamera karşısında ?
  189. djvietnam

Kenan Işık Eli Havada Kaldı

http://www.youtube.com/watch?v=aP09635BY0M
  190. djvietnam

(Kampanya) Registry Washer

çekilişsiz kurasız herkese lisans Registry Washer nedir? Windows Registry sistemimizin ayrıntılı bir dökümanını tutar. En son ne yaptığımızı , hangi belgeleri açtığımızı ne gibi ayarları kullandığımızı kısacası herşeyi kaydeder. Bu normal bir durum fakat kullanmadığımız kaldırdığımız...
  191. djvietnam

Maganda Otobüste

geçen akşam polis olan bir arkadaşımla eğlenceye gittik saat biraz geç oldu iett otobüsüyle dönücez arka koltuğa oturduk otobüste çok fazla kişi yoktu tek tük insanlar en arka koltukta oturan 3 kişi otobüsün içinde sigara yaktı camıda açtılar durumu gören bir amca uyardı otobüste sigara...
  192. djvietnam

(Kampanya) SuperEasy Live Defrag

türkçe dil desteği vardır çekiliş yok kura yok herkese lisans kampanya detayları için ilgilenen arkadaşlar burayı inceleyebilirler
  193. djvietnam

Sohbet Paneli (cheatbox)

sdn'de (cheatbox) sohbet paneli forumun sol alt köşesinde olabilirmi acaba ? onlıne olan üyelerle sohbet fikir alışverişi gibi v.s v.s mümkünmüdür acaba ?
  194. djvietnam

Sevgililer Günü Usb Bellek

KINGSTON KC-U468GZ-2U2 DTSE9 8GB SEVGİLİLER GÜNÜ USB &#8203;BELLEK İncelemek İçin
  195. djvietnam

[Sona Erdi][Kampanya] Eset Smart Security 6 (5 Hediye Lisans) 1 Yıllık

kampanyaya katılmak için linkteki adrese gidip konuya yorum yazmanız gerekiyor süre tamamlandığında mail adreslerinize orjinal 1 yıllık serialleriniz gelmiş olacak kampanyaya gitmek için burdan lütfen
  196. djvietnam

Abime Yaptığım Şaka ( Bölüm 2)

öncelikle ablam, modelisttir ve evde gerçek, insan boyutlarında konu, mankenleri olur, provalarını, onla, yapar, neyse o, zamanlar, evde herkes, işte olduğundan, kimin, hangi, saatte geldiğini, bilirim, çünkü, eve ilk, gelen, benim, ve canım sıkılıyor, aklıma, ablamın mankenine, kendi...
  197. djvietnam

Masaüstü Simgeler Sorunu !

avg pc tuneup yükledim biraz kurcaladım ayarları nasıl olduysa simgeler bozuldu geri yüklemede yaptım olmadı?
  198. djvietnam

Hafızanız Nasıl Kuvvetlimi?

chorumun eğlenceli oyunlarından biri ben level 13e kadar geldim şaşı olurum diye bıraktım ya siz :) http://butchersworkshop.com/witr/
  199. djvietnam

Dünyanın En İyi ilk 50 Filmi

1-Esaretin Bedeli Yönetmen:Frank Darabont Oyuncular: Morgan Freeman Tim Robbins Bob Gunton William Sadler Gil BellowsClancy Brown Ned Bellamy Jeffrey DeMunn James Whitmore Larry BrandenburgBrian Delate David Proval Jude Ciccolella Mark Rolston Paul Kennedy Alfonso Freeman Alonzo F. Jones Bill...
  200. djvietnam

İlk 5 Filminiz Hangisi?

sizde iz bırakan unutamadığınız sizi etkilyen izlerken hiç sıkılmadan keyifle izlediğiniz ilk 5 filminiz hangileri tür farketmez korku gerilim komedi aksiyon ilk ben başlayım 1: pearl harbor 2:remember me 3: 1408 4: çakal 5: aneztesi
  201. djvietnam

[ÇÖZÜLDÜ] Bu Kabloların Yeri Neresi (Resimli)

arkadaşlar kasayı temizlemek için açtım bütün kabloları düzgün taktım bu 4 kablonun yerini unuttum
  202. djvietnam

Eğer Film Teklifini Kabul Etselerdi ?

Hollywood yapımlarında o bilindik rollerin yerinde başka oyuncular olabilirdi...tabi rol ilk kez onlara teklif edildiğinde kabul etselerdi. 1. Titanic Paramount Jack karakterini canlandırması için Matthew McConaughey`i istemiş ama James Cameron Leonardo DiCaprio da ısrar etmiş. Rose Dewitt...
  203. djvietnam

En iyi 10 Aksiyon Filmi

1 Raiders of the Lost Ark - (1981) 2 Die Hard - (1988) 3 Aliens - (1986) 4 Terminator 2: Judgment Day - (1991) 5 The Matrix - (1999) 6 Gladiator - (2000) 7 Kill Bill: Vol. 1 - (2003) 8 Star Wars Episode IV - A New Hope - (1977) 9 Saving Private Ryan - (1998) 10 The Road...
  204. djvietnam

2013ün En Çok Beklenen Filmleri

A Good Day to Die Hard “Yine mi zor ölüm?” dediğinizi duyar gibi olduk. Bruce Willis’in meşhur serisinin 5. filmi 14 Şubat’ta vizyona girecek. John McClane bu defa oğluyla beraber Rus mafyasının peşinden gidecek… The Host The Twilight serisinin yazarı Stephenie Meyer, beyaz perdedeki ikinci...
  205. djvietnam

Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 100 Film

Derinlik Sarhoşluğu (1988) Luc Besson 2001 Uzay Macerası (1968) Stanley Kubrick 28 Gün Sonra (2002) Danny Boyle 12 Maymun (1996) Terry Gilliam Yaratık (1979) Ridley Scott 12 Kızgın Adam (1957) Sidney Lumet 400 Darbe (1959) Francois Truffaut Annem Hakkında...
  206. djvietnam

Öksürüğe ne iyi gelir?

en bilinen yöntem nane limon derler c vitamini derler bunları biliyoruz mutlaka başka şeylerde vardır evde kendimizin yapabilceği ilaç niyetine önerileri alalım ------------------------------------------------ Öksürüğe ne iyi gelir? İşte öksürüğe çare yolları... - Öksürük pastilleri ya da...
  207. djvietnam

Bulunan Cüzdan (Fikirler)

merhabalar danışman deskinin yanında cüzdan buldum oldukçada kalın bir cüzdan içindekiler dökülmüş para ve kimlik dışardaydı hiç ellemeden kimlikteki isim soyisme baktım gelen olursa sormak için cüzdanı toplayıp isim soyismi not aldım cüzdanı öylece kapadım bi kaç kişi geldi bu cüzdan bayan...
  208. djvietnam

Eleştirilere Açığız (2) Birde Ablamızdan Dinleyelim

http://www.youtube.com/watch?v=CQSD-6zxRdQ
  209. djvietnam

10 Yıl Sonra Kendinizi

bundan 10 yıl sonra kendinizi nerde görmek istersiniz kariyer olur yaşam olur v.s. görmek isterseniz (allah herkese uzun ömür nasip etsin temennmiz)
  210. djvietnam

Eleştirilere Açığız

http://www.youtube.com/watch?v=Jr0EWzx6Evg&amp;feature=youtu.be arkadaşa oy topluyoruz eleştirilere açığız iyi kötü ne olursa farketmez
  211. djvietnam

Vodafone Mms Alma Sorunu

arkadaşlar vodafone hattım var tüm internet olsun mms olsun her türlü ayarı yapılı fakat karşıdan gönderilen mmsi alamıyorum al dediğimde ise alma başarısız yasak uyarısı çıkıyor ve mms alamıyorum bu sorunu nasıl çözerim
  212. djvietnam

Gözlerime İnanmıyorum Hala

benmi yanlış görüyorum arkadaşlar
  213. djvietnam

Bu Videoyu Sonuna Kadar Tepki Vermeden İzleyene Helal Olsun !!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=r1cRFYwio_4 video +13dür hassas bir mideye sahipseniz izlemeyin
  214. djvietnam

Sevgililer Gününde Sevgiliye Pırlanta Alınırmı ?

belki duyanlarınız vardır kuyumcu çadırı diye bir pazar yeri açmışlardı haberlerde falan çıkmışdı neyse ordan sevgilime 1.5 karat pırlanta aldım kuyumcuda 38 bin tl dediler bide bu pazarı araştırdım burda biraz daha uygun geldi o heyecanla aldım işte pırlantayı fakat sevgiliye pırlanta alınmaz...
  215. djvietnam

Makarnayı Yeme Patron :)

akşam konusu açıldı aklımdayken bu itirafı sizlerle paylaşayım dedim teyzemin oğlu ve dayımın çalıştığı küçük bir konfeksiyon atölyesi vardı zamanında en fazla 20 kişi çalışıyordu arada sırada okuldan çıkınca yanlarına uğrardım vakit geçirmek yardım felan ederdim dayım ve kuzenim dışında diğer...
  216. djvietnam

Ustalardan Yardım lütfen

şimdi ; benim evde kablolu tv. de var... bu kablonun digitali olan uydu net de var. yalnız uydu net sd cihaz var. yani sd cihazla teledünyanın hd yayınlarını seyrdemiyorum. ama sorunum da bu değil zaten. soru şu: bu teledünyanın ev içindeki tesisatından gelen sd kutuya giren kabloyu, tv...
  217. djvietnam

İşletim Sistemi Arşivi :)

kadraja bu kadar sığdırabildim 2 katı daha var çünkü
  218. djvietnam

En Zararlı Virüs Çeşidi Hangisi ?

arkadaşlar bildiğimiz gibi bir sürü virüs çeşidi var bu virüslerin içinde en kuvvetli olanı hangisidir ben truva atı diye biliyorum trojan araç virüsü v.s sizinde bildiğiniz virüs isimlerini yazarsanıız sevinirim pcyi mahveden virüs hangisi ?
  219. djvietnam

Tv Kanallarında Satılan Tabletler Ne Kadar güvenli ?

tv kanallarında çok sıkça görmeye başladığım tabletler ne kadar güvenli örneğin aynı marka aynı özelliği olan bir tablet tvde 249 gibi (fiyatları değişiyor bazılarının) benim anlamadığım aynı ürün teknoloji mağazasında 700 ila 800 tl olurken aynı ürünü ekranda daha düşük bir fiyata görünce...
  220. djvietnam

İmax 3d Trailer

bilenler bilir sinemada ımaxin bi zamanlar 3d trailer olan kısa bir animasyonu o videoyu arıyorum arkadaşlar video şöyleydi küçük bir köpekçik vardı biyerden ona top gibi bi şey geliyodu sonra heryer yeşeriyor ve köpekçik 3d gözlük takıyodu pop out çok güzeldi o videoyu bilenler lütfen...
  221. djvietnam

Fotograf Makinem Çorbanın İçine Düştü

geçen hafta aldığım fotograf makinesi bu akşam çorbanın içine düştü hemen bataryasını ve hafıza kartını çıkardım ama makine açılmıyor bu durum garanti kapsamında girermi arkadaşlar girmez ise ne kadara mal olur yapılması (müşteri hizmetlerini aradım çorbanın içine düştüğünü söyledim bana servis...
  222. djvietnam

Ttnetin Sonu İyi Değil

malum ttnet artık son dönemde iyice cıvıttı zam olsun kampanyasıyla milleti dolandırmak olsun forumda bazı arkadaşlar beğenmiyosan iptal et kullanma zorlamı kullandırtıyo ttnet sana diyenlerede kızıyorum bir çok firma var evet ama o bir çok firmanın bazı yerlerde altyapısı yok doğal olarak...
  223. djvietnam

Samsung Dv100 (vifiden nete girmek yardım)

başlıkta belirttiğim fotoğraf makinesini aldım vifi özelliğide var iyi güzel kablosuz modemden fotoğraf makinesinin vifisine bağlandım içinde (sosyal paylaşım)uygulamalar var youtube picassa facebook v.s fakat girmek istediğimde örnek youtube mesela giremedim (kimlik) eposta adresi ve şifre...
  224. djvietnam

Akllı Tv İçin Mouse

akıllı tvde kullanabilceğim bir mose arıyorum işimi görsün yeter lüx bir şeye gerek yok fakat alcağım mouse akıllı tv uyumlu olup olmadığını nasıl anlıycam kablosuz olsun ama akıllı tvye uygun olsun logitech ilk tercihlerimden microsoftda olabilir
  225. djvietnam

Fit Krem

http://www.youtube.com/watch?v=O4gRJL0k6X8
  226. djvietnam

Nereye S***caklar - Fragman

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=98eLEuqwGgY#!
  227. djvietnam

E Sınıfı Ehliyet Tır Şöförü Olmaya Yeter mi?

merhaba arkadaşlar son zamanlarda çok düşündüğüm bir olay e sınıfı ehliyetim 5 yıllık yani şöyle b sınıfından e sınıfına geçmek için sadece motor sınavına girmiştim ordan e sınıfı ehliyetine kavuştum uluslar arası tır şöförü olmak için neler gerekiyor pasaportum var forumda tır şöförü...
  228. djvietnam

Bu Baklava Neden 3gen değil :)

yine arkadaşımla bahçeşirde ünlü bir tatlıcıda baklava yemeye gittik menüden istediğimizi garsona söylerek tatlılarımız geldi ve başlıyoruz arkadaşım menüde resmi baklavanın 3gen şeklinde niye normal baklava geldi diyerek (halbuki aynı baklava sadece görüntüsü farklı) garsonu çağırdı al bunu...
  229. djvietnam

Pilavcıda Yaşanan Tatsız Olay

geçenlerde arkadaşımla gezerken karnımız acıktı ben bak şurda pilavcı var diyerek gel pilav yiyelim dedim (yemez olaydık) neyse pilavcıya girdik ufak bi dükkandı 2 pilav alabilirmiyiz dedik neyse pilavlar geldi ayranda istedik yanında oda geldi arkadaşım pilavın yanına biraz ekmek istedi pilavcı...
  230. djvietnam

Hem Smart Tvden Hem Pcden Aynı Anda Nete Girmek (videolu anlatım)

http://www.youtube.com/watch?v=Li3uRxHucvk&amp;feature=youtu.be
  231. djvietnam

Gamepad Tavsiyesi

arkadaşlar bana gamepad tavsiye edermisiniz yiğenime alcam pahalı olmasına gerek yok çünkü 2 güne bozacağı için eminim geçiçi olarak kabloluda olabilir kablosuzda teşekkürler
  232. djvietnam

En komik Twitter geyikleri

Erkek bluetooth gibidir yanındayken bağlıdır. Uzaklaşınca yeni aygıt arar. Kadın wireless gibidir, hepsini görür en güçlüsüne bağlanır... Aref: Acun bey 1 ile 3 arasında bir sayı tut ama 1 ve 3 olmasın. Acun: evet tuttum. Aref:2 mi ? Acun: yok artık ! "Sevgili Rtük, 10 dk.reklam arasına alışmış...
  233. djvietnam

Asus ROG CG 8890 Tytan testte (Asusun Yeni Canavarı)

ASUS, tasarımı ile dikkat çeken, şekil değiştiren multimedya cihazlarına olan yoğunluğuna tüm hızıyla devam ediyor. Bu konuda da daha çok oyun müdayimlerine hitap eden ve Computex‘de görücüye çıkan ASUS ROG Tytan CG8890model oyuncu kasası da ASUS’un ‘Transform’ çılgınlığına devam edeceğinin bir...
  234. djvietnam

3 Yıldır Süren Mahkeme Sonuçlandı

merhaba arkadaşlar ailecek başımızdan geçen bir olayı anlatıcam (şimdi bazıları anlatıcaklarıma iyi senaryo güzel hikaye gibi saçma sapan yorumlar yazılcak biliyorum gerçi o tür yorum yazan kişileri kaale bile almıyorum) noktalama virgülleme olayınada girmiyorum kim ne derse desin neyse bundan...
  235. djvietnam

Zyzexel Modem Reset Sorunu (Çözüldü)

zyxel p660ru t1 v2 modemin reset yeri zarar gördü nasıl düzeltecez
  236. djvietnam

Modemde gerekli tüm ışıklar yanmasına rağmen internet yok

son 2 gündür nette garip tuhaf bi şeyler oluyor benim netimde yani modemde gerekli tüm ışıklar yanmasına ve ağ bağlantısı düzgün bir şekilde bağlı olmasına rağmen internet yok müşteri hizmetlerini aradım uzun uğraşlar sonucu yaklaşık telefonda 23 dakika bekleyip teknik destekteki bir arkadaşa...
  237. djvietnam

Bu Bir Virüsmü ?

merhaba her zamanki gibi pcyi açtım denetim masasında işim vardı girmek istedim resimdeki gibi bir hata aldım googleda araştırdım doğru düzgün sağlıklı bir bilgi alıp çözümü bulamadım simgeler böyle görüntüleniyor
  238. djvietnam

8 Bin 600 Tlye ne yapacağımı şaşırdım

merhaba arkadaşlar uzun bir süredir bayağı uzun bir süredir alacağım vardı ve bu alacağımı 3 yıl sonra nakit olarak temin ettim şuan hiç bir borcum yok ve borca girmek istiyorum bu parayla şöyle düzgün bir oyuncu bilgisayarına harcamayı düşünüyorum ama oyuncu pc konusunda bir çok marka kafamı...
  239. djvietnam

İşte gerçek yüzleri

dahada varda istek olursa onlarıda ekleriz elim ağrıdı :)
  240. djvietnam

Doçentliğimin şerefine (tüm içkiler benden buyrun partiye davetlisiniz)

http://www.youtube.com/watch?v=AwLQ8GvGqZg tabiki danssız olmaz :)
  241. djvietnam

Dünya Savaşı Z (Brad Pitt)

VİZYON TARİHİ 21 Haziran 2013 Filmin Özeti İnsanların bir savaş sonucu hayatını kaybedip zombilere dönen bir grup askere karşı savaşı anlatiliyor http://www.youtube.com/watch?v=aALfQZMgI2s Bu Yaz çok güzel bir film geliyor sanırım
  242. djvietnam

Bu Sistem Ne Kadara Gİder

Intel® Core™ i7-2600K ( O.C. 4.20 GHz) + Akasa Venom CPU cooler * MSI P67A-C45(B3) Intel P67 Soket * MSI GTX570 Twin FrozrII/OC * HIGH POWER Absolute 850 Watt * G.SKILL SNIPER F3-12800CL7D-8GBSR 8GB DDR3 1600Mhz CL7 (2x4GB) * 2xWestern Digital Caviar Black 1TB (7200rpm) SATA 3- 6Gb/s 64MB HDD *...
  243. djvietnam

5 Milyarlık kulaklık :)

http://www.kulaklik.com/ULTRASONE-Edition-10_1663.html#0
  244. djvietnam

Kötü Bir Şey Yapmıştı Zamanında

(özetle kısaca anlatayım hemen) abimin uzakta ankarada bi sevgilisi var ( 1 yıla yakın konuşuyolardı ve buluşçaklardı öyle konuşurlardı fakat böyle bir olay oldu biz istanbuldayız abim bir kaza geçirdi ve ameliyat oldu sevgilisiyle sürekli telefonlaşır msjlaşırdı haberi duyunca hastaneye...
  245. djvietnam

Bu Videoda Ağlamaktan Bi Hal Oluyorum

başlıkta video demişim nedense bu şarkıda hıçkırıklara boğuluyorum bende sorunmu var yada ben çokmu duygusalım allaha şükür anamda babamda sağ http://www.youtube.com/watch?v=lACFoyZwwLY
  246. djvietnam

Kasım 8 Kotaları görelim

evet beyler bayanlar ayın 8inde akkye yakalananlar parmak kaldırsın bi tane 11 gblık film 3gblık oyun indirdim ve nette gezdim kota dolmuş bile hadi bizler 8mbs gerçi oda hikaye ya normalde 6 mbs gören ben 3e düşçek çokta büyük bi kayıp değil bizler için benim asıl üzüldüğüm 16mbs 32 mbs...
  247. djvietnam

Çözemediğim Bir Sorun Çıldırma Noktasındayım

merhaba arkadaşlar 8mbs yalın net abonesiyim ve evimde smart tvm var hub aracılığı ile smart tvye sabit internet kablosu bağlı fakat hubtaki internet kablosunu çıkardığım zaman modemi sadece pcye bağladığımda hızım 6.5 veya 7mbs fakat smart tvye bağladığım internet girişini huba bağladığımda ve...
  248. djvietnam

Facebook An İtibariyle Göçtü

facebook güm oldu
  249. djvietnam

Windows 8 Kullanıcıları (Genel Başlık)

merhaba arkadaşlar forumda kimler windows8 kullanıyor beğendiğiniz özelliği beğenmediğiniz özelliği biribirimize bu konu altından yardımcı olursak herhangi bi sorunla karşılaşan arkadaşlarımıza buradan yardımcı olalım ve tabiki win8 ile ilgili görüşleriniz nelerdir
  250. djvietnam

Ttnet Bunu Neden Yapıyor

8 aydır yalın net 8mbs abonesiyim hattım 8mbsi full kaldırıyor destekliyor fakat ttnet hızımı ısrarla 6mbse sabitliyor aramazsam düzeltmiyolar bıktım artık aradığım zaman peki beyfendi hattınızı güncelliyorum diyor ve hızım bayağı bi süre 8mbs ama sonra aradan biraz zaman geçince hız testine bi...
  251. djvietnam

Elektrik Faturası Ne Kadar Geldi ?

evet arkadaşlar elektriğe yapılan yüzde 18 zamdan sonra son elektrik faturanız ne kadar geldi.. mesela bana 99 tl geldi hatta burda birbirimize fikirler versek fena olmaz şunu yaparsak faturayı birazda olsa düşürürüz diye bu ne arkadaş resmen faturalara çalışıyoruz
  252. djvietnam

S3 Vakası gelişen olaylar ve durumun ciddiyeti

arkadaşlar yeni başlık olarak devam etmek istedim burdan önceki konumu okuyanlar bilir kankamın s3ünü klozete düşürmüştüm bazı arkadaşlar sormuş s3le tuvalette ne işin vardı diye cevap verim telefon çalmıştı ve bende o an çok sıkışmıştım :) telefonla tuvalete girdim neyse sonuç şu arakadaşlar...
  253. djvietnam

S3 Tuvalete Düşürdüm

arkadaşım samsung galaxy s3 aldı yeni sayılır daha 1 ay oldu kanka olduğumuz için dedimki versene kanki 1 hafta takilim oda canın sağolsun ne demek al kullan sıkılınca verirsin dedi 2gündür bendeydi telefon ve bu akşam tuvalete düşürdüm elimden kaydı elime buzdolabi poşeti geçirerek aldım onu...
  254. djvietnam

TTnet Gizli Zammı Yaptı ?

arkadaşlar son 3 aydır faturam 62.50 tl geliyor 8mbs yalınnet sınırsız bu tarifeyi kullanan arkadaşlardada durum aynımı ? otomotik ödeme talimatım olduğu için hiç farketmedim onlıne işlemlerden fatura görüntüleyince farkettim
  255. djvietnam

Starcom Hd 2500 Mini Uydu Alıcı

merhaba arkadaşlar elimde resimde görmüş olduğunuz uydu alıcı var samsung 46es 6140 tv ile hediye verildi bir hafta sorunsuz kullandım ve son bir kaç gündür kendi kendine sinyal yok ayarlarınızı kontrol ediniz gibi tvye uyarı gelmeye başladı ekran siyah bütün bağlantıları kontrol ettim bazen...
  256. djvietnam

70 Ekran tüplü tv

arkadaşlar elimde eski 70 ekran tüplü bir tv vardı 15 yıldır kullanıyordum ve 102 ekran led tv aldım bu durumda ise eski 70 ekran tüplü tv elimde kaldı hurdacıya versem en fazla 10 tl verir fakat ben bu tvyi monitör olarak kullanmak istiyorum fakat bunu pc kasasına nasıl bağlarım pcmde 15inç...
  257. djvietnam

Köylülerin internet isyanı!

Edremit ilçesine bağlı Köprüler köyü gençleri, 2 aydan bu yana internet sorunun çözülmediğini iddia ederek, köy meydanına astıkları pankartla eylem yaptılar. İl merkezine 40 kilometre uzaklıkta bulunan Köprüler köyü gençlerinden Bilal Başak, düzenlenen kampanyalardan yararlanmak için birçok...
  258. djvietnam

AIMPde Müzik Dinlerken Takılma??

selam arkadaşlar aimp uzun zamandır tercih ettiğim güzel bir player fakat son zamanlarda çok aşırı takılıyor müzik dinlerken pc boşta olduğunda sorun yok fakat herhangi bir işlem yapmaya kalkıştığımda bir dosya veya bir klasör veya internete girerken sanki çizik bir cd gibi şarkı takıla takıla...
  259. djvietnam

İmax ve Real3D??

konuyu doğru yeremi açtım emin değilim ama sizlerin bilgi ve tecrübelerinizi merak ediyorum imax ve real3d arasında ne kadar fark vardır ben imax tecrübem olmadı real3d bulunduğum bölgedeki sinemalar real3d ama merak ediyorum imax bir filmiz izlediğimde real3d farkını ayırt edermiyim ?
  260. djvietnam

Windows 7 İso dosyasına türkçe paket eklemek

Merhaba arkadaşlar elimde orjinal windows 7 ultımate var ingilizce bu iso dosyası bu şekildeyken ayrı bir paket olarak türkçesini indirdim yapmak istediğim şu ingilizce iso dosyasını açıp içerisne türkçe paketi ekleyebilirmiyiz bunu nasıl yaparız ingilizce yükleyip türkçe paketini yüklesemde...
  261. djvietnam

Samsung fotoğraf makinesi alıcam yardım edermisiniz

merhaba arkadaşlar 250 300 tl arası bir makine alıcam böyle kolay kullanışlı net görüntüler sağlayan bir makine arıyorum hiç anlamadığım bir konu olduğu için sizlere danışıyorum mesela şu linkteki makine nasıl tesadüf eseri gezerken gördüm özellikleri hoşuma gitti...
  262. djvietnam

Vodafone sms sorunu

merhaba arkadaşlar vodafoneda her yöne 50 sms paketi aldım bu meğer aylıkmış ben günlük sanmıştım bu sms paketini 1 günde bitirdim şimdi ise 12 bin sms paketi almak istiyorum fakat 50 sms paketini bu ay içinde aldığım için 12 bin sms paketi bekletiliyor yazıyor müsşteri hizmetlerini aradım o ay...
  263. djvietnam

Samsung f480 (HİZMET YOK)

selam arkadaşlar samsung f480i kurcalarken arka kapağı açtım meraktan kürdanla siyah yumuşak yeri (sanırım reset) düğmesine bastım telefon kapanıp açılmadı ama ekranda vodofone hattım takılı olmasına rağmen (HİZMET YOK) yazıyor napıcam nasıl düzeltirim şebeke ayarlarından otomatik yaptım...
  264. djvietnam

Abim oruç tutmuyor :)

arkadalar abim oruç tutmuyor ve evdekiler onu oruçlu sanıyolar ben gündüz sigara içerken yakaladım evde şaşırdım abiiiiiiiii sen oruç tutmuyomuydun çünkü gece bizle beraber sahura kalkıyor bütün evi ayakta uyutuyor iftarda bizle birlikte oruçluymuş gibi allahım senin rızanla oruç tuttum senin...
  265. djvietnam

Nasıl söylenirki

merhabalar her zamanki gibi kalktım işe gittim muhasebede çalışıyorum özel bir şirkette ofiste çokmu çok güzel bir çalışma arkadaşım fiziğiyle konuşmasıyla 10 numra bir kız fakat geçen günlerdeki olay aklımdan çıkmıyor ofiste bir o kız birde ben varım masalarımız karşılıklı geçtim masama...
  266. djvietnam

Haydi internet fiyatlarını

arkadaşlar herkes malüm türkiyede netin pahalılığından yaknıyoruz peki sizin aklınızda hayalinizde kullandığınız nete ne kadar ödemek istersiniz aylık şu ücreti hak ediyor diyebilceğiniz rakamları istiyorum sizden lütfen ekonomimizi ve enflasyonu düşünerek tablo yapalım ben sizlere şöyle...
  267. djvietnam

Bu ne demek oluyor (deliriyorum galiba)

artık kendimden korkmaya başladım benim psikoljık yardım almam gereklimi anlatacağım şeyi hiç duydunuzmu çevrenizde rüya ile gerçeği ayır edemiyorum örneğin her sabah işe gitmek için telefonum 07.00 a ayarlıdır kalkıyorum ihtiyaçlarımı karşıladıktan sonra elimi yüzümü yıkıyorum odama geliyorum...
  268. djvietnam

windows7 de çözemediğim bir sorun ?

merhaba arkadaşlar windows7de daha önce hiç ama hiç gelmeyen bir şey oldu son 2 gündür farkındayım bunun youtube*da küçük ve orta büyüklükteki herhangi bir videoyu izlerken hiç bir sorun yok işin tuhafı videoyu tam ekran yapınca pcde inanılmaz bir kasma video çubuğunun dolmasına rağmen takıla...
  269. djvietnam

Karar veremedim bu sisteme hangi antivirüs gider

ekran kartı ati x1550 eski bir kart ama hala iş görüyor windows7 service pack1 kaspersky yükledim kastı pcyi ben anlamam hangi antivürüs kullanmamamı önerirsiniz bu sisteme
  270. djvietnam

Sorun bende mi ttnette mi ?

merhaba arkadaşlar 8mbse kadar olan tarifedeyim son 3 saattir internettemi bendemi sorun var çözemedim ana sayfam google olarak tanımlı yani direk açınca google çıkıyodu fakat son 3 saattir google girmem 10 dakika kadar sürüyor açılıncada örnek bu siteye girmem bi 10 dakika kadarda öyle...
  271. djvietnam

Ttnet tivi kullananlardan yardım ve bilgi istiyorum

merhaba arkadaşlar ttnet yalın net abonesiyim faturam her ay 56 tl geliyor tivibu veb abonesi olmak istiyorum 3.99 olandan yani ama korkularım endişelerim çekincelerim var süprüz faturayla karşılarmıyım korkusu şimdi 56 tl fatura geliyor tivibuya abone olunca fatura 60 tl olucak biliyorum...
  272. djvietnam

AVİRA güncelleme sorunu

merhaba arkadaşlar sistemi yormayan en iyi antivirüs yazılımlarından olan Avira Internet Security 2012 kullanıyorum son 2 gündür böyle bir hatayla karşılaşıyorum ve bu sorunu çözemedim Avira Internet Security 2012
  273. djvietnam

Filmlerde yaşanan ses sorunları ve çözümü

arkadaşlar kendimce kurcalayarak çözdüğüm olayı sizler için videolu anlatım yaptım ilk defa videolu anlatım yaptığım için biraz acemice olmuş olabilir ama benim gibi böyle sorunla karşılaşanlar için iyi bir çözüm olduğuna inanıyorum anlattığım videonun içeriği 5+1 destekli filmlerde...
  274. djvietnam

Ses sorunum...

merhaba arkadaşlar benim sorunum şu pcde 7+1e kadar destekli onboard ses kartı kullanmaktayım vindovs 7de, splaş pro player olsun media player olsun home cinema olsun bu tür programları kullanarak 5 +1 formatlı filmlerde, sorun şu realtek sürücü yüklü pcde 5+1 seçili olduğunda filmden konuşma...
  275. djvietnam

Resimdeki gereksiz boşuna yer kaplayan dosyalar hangileri

bilgili arkadaşlar bu resimde göstermiş olduğum boşu boşuna yer kaplayan dosylar hangileri merak ettiklerim şunlar hiperfil.sys bayak büyük bir dosya silsek bir şey olurmu birde pagefile.sys
  276. djvietnam

5+1 ses sistemini yönetme

merhaba ,arkadaşlar pcde x540 ses sistemi var ve onboard ses kartına bağlı fakat şunu yapmak istiyorum, sürücüm realtek 2.70 bu kolonlarla oynarım, yani ,örneğin öndeki 3 kolonun, sesini kesip sadece arka 2 kolondan, ses almak istiyorum, bunu linuxta yapabiliyordum kolonlarla istediğim, gibi...
  277. djvietnam

Zamunda üyelik alımı açıldı

http://zamunda.net/signup.php
  278. djvietnam

Intikam

merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 10 yıl önce o zamanlar ben 17 yaşındayım ve bir gömlek atölyesinde çırak olarak çalışmaktaydım işe gireli 2 ay olmuştu ve maaş sıkıntısı vardı işyerinde 3 ay içerisinde yaklaşık bi yüz kişi girip çıkmıştı işten ortak sorun maaştı bizler ise uafk tefek...
  279. djvietnam

Adil Kullanım Uygulaması (detaylarıyla birlikte)

Adil Kullanım Uygulaması [*=center]Adil kullanım uygulaması nedir? Adil kullanım uygulaması, şebeke kaynaklarının tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesine imkan sağlamak için devreye alınan bir uygulamadır. [*=center]Neden adil kullanım uygulanmaktadır? Şebeke kaynaklarının en...
  280. djvietnam

Bilgili arkadaşlardan yardim lütfen

arkadaşlar 6.23 gb alanım boşu boşuna duruyor ben bu alanı silemiyorum nasıl silerim yapmak istediğim bu boş alanı c diskime bütünlemek istiyorum boşu boşuna duruyor çünkü
  281. djvietnam

Akkye çözüm anket değil (fikir beyani)

merhaba arkadaşlar internet servis sağlayıcıları akk sistemine geçtikten sonra internet kullanıcıların kabusu oldu 2012 yılında olmamıza rağmen herhangi tarife yani 8mbs 16 mbps olsun 50 gbı geçtikten sonra hızımız günümüz şartlarına yakışmayacak komik bir hıza yani 1 mbs hızına düşüyor...
  282. djvietnam

Süperonline fiyat tarifesi

Hız Kota Hız Alanı* download Kampanya 100 Mbps Limitsiz 500 GB 199 TL 100 Mbps Limitsiz 250 GB 149 TL 100 Mbps Limitsiz 100 GB 104 TL 50 Mbps Limitsiz 250 GB 89 TL 50 Mbps Limitsiz 100 GB 79 TL 20 Mbps Limitsiz 100 GB 64 TL 20 Mbps Limitsiz 50 GB 54 TL *Hız alanı adil kullanım...
  283. djvietnam

Türkiyede ilk internet bağlantısı ne zaman kullanıldı

lk geniş alan ağının, 1986 yılında tesis edilen EARN (European Academic and Research Network)/BITNET (Because It's Time Network) bağlantılı TÜVEKA (Türkiye Üniversiteler ve Araştırma Kurumları Ağı) olduğu görülmektedir. İlerleyen yıllarda bu ağın hat kapasitesinin yetersiz kalması ve teknolojik...
  284. djvietnam

Modem arayüzünde hz 8 mbs indirmede 1 mbs

arkadaşlar biliyorum çoğunuz akkyi geçmişsniz diyceksiniz peki modem arayüzünde hızım neden hala 8190 yazıyor onu anlamadım kota bilgileribu hız testibuda modem arayüzünde yazan hızanlatmak istediğim sanırım anlaşıldı
  285. djvietnam

TTnet yalın net ilk ay 80 tl fatura geldi ???

merhaba arkadaşlar ttnetin kampanyası olan 12 ay netlimitsiz 8 mb yalın internetini kullanmaktayım mayısta başvurmuştum 59 tl dendi modem ücreti abonelik cartı curtu türk telekom bayisindeki görevli 71 tl gelir dedi ilk ay ama bana 80 tl geldi bu her ay böylemi olacak sevmedim bu işi eğer...
  286. djvietnam

İlginç ve ciddi bir durumla karşilaştim

merhaba arkadaşlar 8mb yalın sınırsız abonesiyim 8mb hızı görmek hayal zaten benim için istediğim 4mb görim bana yeter diye düşünüyorum sorunuma gelince bu hız konusunda ttneti defalarca kez aradım çare yok 10 günlük çabalarımın sonucu türk telekomdan eve yetkili gönderdiler gelen yetkili...
  287. djvietnam

Yalin internet neden yavaş ?

merhaba arkadaşlar ben 1 hafta önce yalın 8mb internet bağlattım fakat çok yavaş hız testlerinde 1.70 1.80 hızı geçmiyor ttneti defalarca aradım ve yine defalarca arıza kaydı oluşturdum değişen bi şey yok santrale ise yaklaşık 1 km uzaklıktayım merak ettiğim şu daha önce evde telefon hattı...
  288. djvietnam

En rahat ve kolay mesaj yazma

arkadaşlar, 800 tl yukarısı , beni aşar 800, tl ye en rahat, ve en kolay hızlı mesaj yazabilceğim, telefon, tavsiyelerinizi, bekliyorum ( marka model farketmez) ........
  289. djvietnam

Adil kullanım kotası olmamalı diyenler

ttnetin bazı tarifelerinde adil kullanım kotası var bazı tarifelerde yok bunu anlamadım ???
  290. djvietnam

X530daki uğultu bass sorunu

arkadaşlar yukardaki 5+1 ses sistemini yeni aldım yalnız bass çok fazla yani nasıl söylim bass sesi vurmuyor uzayıp gidiyor bu sorunu çözemedim ses kartım onboard bu arada
  291. djvietnam

Bumudur ttnet 8 mb hızın yazıklar olsun saa

http://www.youtube.com/watch?v=H--5QIuw8xM&amp;feature=related pramu helal etmeyrum saa ttnet
  292. djvietnam

Ttnet böyle işletilir (gülelim biraz)

http://www.youtube.com/watch?v=_7YmiTDRwXA&feature=relatedKOPTUM GÜLMEKTEN :):):):):):)