Arama sonuçlarınız

1. TamerSAY

Sony Xperia M5 Kullananlar Kulübü ( Z Serisine Yeni Alternatif )

Şuanda xperia m5 kullanıpta şu problemi var diyenler var mı acaba? 5.1 güncellemesi ile çözülmüş olduğunu düşünmüştük ama yanılıyor muyuz? Marshmallow alınca sorun kalıp kalmayacağıda muamma tabi ama en aza indirgeme iyidir. Kısaca sorum; Sony kalitesi bu telefonda mevcut mudur? Kronik bir...
  2. TamerSAY

Düşük fiyat laptop tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Bu senelik bir laptopa ihtiyacım var. Yurtdışına götüreceğim - Yurt dışından al demenize gerek yok o yola girmeyi düşünmüyorum. Oyun vs amaçlı değildir. Bazı programlama dilleri üzerinde compiler'ları çalıştıracak kadar olsa yeter. Sadece internette takılmalıkta diyebiliriz...
  3. TamerSAY

1800 TL Oyun PC'si

Yok özel vs olarak kastedmedim. CPU soğutucusu kutu içeriğinde hiç yok galiba?
  4. TamerSAY

1800 TL Oyun PC'si

Teknobiyotikten pc toplayan arkadaşlar aynı işlemciyi koymuşsunuzda o işlemci içeriğinde soğutucu yok galiba ? onu eklememişsiniz yoksa varmı ?
  5. TamerSAY

Soru En son hangi filmi izlediniz?

The Godfather II - Boxset yapıyorum.Birazdan 3. filmi izliycem. :) Nostalji :)
  6. TamerSAY

Yatay Geçiş İçin Çok Kararsızım Lütfen Bir Bakın

Not sistemi vs'den dolayı sıkıntı yaşarsınız. Bende erasmus işleri için uğraşmıştım o konuda. Sıkıntılı. Bence geçme arkadaşım. Zaten derslerin ve ortalaman iyiymiş. Okulu bölüm birincisi olarak bitirmek bence şuan oraya geçip orayı bitirmiş olmandan daha iyi... Açıkçası bir ayrı konu da...
  7. TamerSAY

TTNET Aboneliğimi Sonlandırdım

Taahhüt biter ttnet evden çıkar o kadar kesin ve net. Kendileri kaşındı...
  8. TamerSAY

Elvan Dalton

Sen minnetsiz - vicdansız esnaf görmemişsin arkadaşım. Ülkemizdeki hiçbir ili kötülemek istemem ama son yılların en minnetsiz - vicdansızı Karabük'tür. Tüm il olarak hemde. Her maçta öğrenciler olarak pankartlar ile belirtildi. Kimse sesimizi duymadı. Basit bir örnek: Ben Ankara Gölbaşında...
  9. TamerSAY

Ttnet ile hersey mümkün

Akk olması imkansız bence. "Upload" hızına göre kıyaslanınca... Benim internetimde de sıkıntı var. Aramamızı bekleyin diyorlar 1 ay bekliyoruz yoklar. Klasik TTNet. Bir şirketi bir alanda tekel olacak kadar güçlendirirseniz o şirketin bütün dayattıklarına katlanmak zorundasınız. Hizmet 0...
  10. TamerSAY

1500 TL'ye i7'li oyun laptopu ister misiniz?

hocam bana da gönderebilir misiniz?
  11. TamerSAY

Wordpress Top Menu

İlk menü sayfalar menüsü sayfa ekli olduğu sürece aktif olacaktır da ikinci menü kategori menüsü kategorilerde yazı oldukça görüntülenir.Yazı olmayan kategori gözükmüyordu bildiğim kadarıyla.
  12. TamerSAY

İşte futbolcu Mourinho

Video da 36.sn de küfür mü ediyor adam :D
  13. TamerSAY

Bilgisayarımdan hırrrr diye ses geliyor

Masaüstü olsaydı Power Supply fanı derdim.Benim pc'de de aynı sorun var.Eskiden sağlam bir vurunca üstüne sesi kesilirdi.Artık kesilmiyorda.Zamanla içi tozla doluyor.Yapılacak tek şey temizlemek :)
  14. TamerSAY

Alttakine matematik sorusu

34. 2010 - 105 :)
  15. TamerSAY

SDN Galatasaray Kulübü

Beni de eklermisiniz...
  16. TamerSAY

Kulaklıkla film izleyenler bu program tam size göre

Böyle şeyler genelde sesi bozuyor.En iyisi orijinali nasılsa öyle dinlemek bence.Belkide iyi birşeydir.Şuana kadar denediklerimden henüz bir sonuç alamadımda :)
  17. TamerSAY

TTNet Müşterilerini Aldatıyor Millet!

Söz konusu taahhüt ise kullanıcı teferruattır.Bir ttnet atasözü...
  18. TamerSAY

K-Lite Codec Pack tüm sürümler (sürekli güncel)

Teşekkürler.
  19. TamerSAY

Güvenlik Kombinasyonu Anketi

Firewall + Antivirüs Ashampoo + Eset Smart Security.
  20. TamerSAY

Patron baskısı için bi yardım lütfen

ultra vs kullanmadım ama son geldiğiniz aşamada o error sayfasını başka bir sayfa olarak regeditten felan değiştirmek mümkün değilmdir acaba.google felan yapsan mesela :)
  21. TamerSAY

Bunlar Araba ise Sokaktakiler Ne?

İlk mesajı alıntı yapıp linkleri kopyalayarak açabilirsiniz.Konsept tasarımlar,shop yapımlar,özel üretimler ortaya karışık :)
  22. TamerSAY

Thor - http://www.imdb.com/title/tt0800369/ Fena değil.Tavsiye derim.Öncesindede fast five'ı izledim o ayrı bir güzeldi.Serinin en güzel filmiydi bence.
  23. TamerSAY

Blog İstatistikleri

http://tamersay.org/Blog - Yakın Geleceğin Bilgisayar Mühendisi. Bende bir blog sahibiyim ve blogları seviyorum...Ayrıca güzel istatistikler almamızdada baya yardımcı oluyorlar.Örneğin google analytics istatistiklerimden şöyle birşey : Blog'u ziyaret eden kullanıcıların tarayıcı dağılımları...
  24. TamerSAY

X-Men - First Class.Türkiye'yi kullandıklarını ima ediyorlar çoğu kısmında biraz gerdi ama izledim.
  25. TamerSAY

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

Uzun bir süre telefon zil sesimdi...Danny Elfman - The Little Things ( Wanted ) http://www.youtube.com/watch?v=zrQMjx3KAXQ
  26. TamerSAY

Svshost.exe yardım !!!!

Combofix sildi.Teşekkürler.Esetin ve nod32 esetin her sürümünü kurup denedim ne gördüğü var ne de bişe yapabildiği.Yinede eset :)
  27. TamerSAY

Svshost.exe yardım !!!!

Aynı sorun bugün bendede mevcut.Kardeşim oyun vs yüklemiş sanırım basit bir virüs :) tarayıcıların anasayfalarıda değiştirilmiyor.Regedite'de girmediği için düzeltemedim.Konuyu takip edeceğim bakalım çözüm gelecek mi...
  28. TamerSAY

Firefox 5 eklentı sorunu

İDM eklentiside çalışmıyordu.Çözümünü buldum.Sadece eklenti güncellemesi : http://www.fileserve.com/file/tNzFxXx Kurulum anlatımı içinde mevcut.