Arama sonuçlarınız

1. S

Php Yardım

<?phpinclude("config.php");dbbaglan();?><? $sorgu = mysql_query("SELECT * FROM `ogrenci` ORDER BY ad");$sonuc = mysql_num_rows($sorgu);if ($sonuc>0) {?> <table border="1">...
  2. S

Pascal Ve Turbo Pascal İle Programlama

Ürün http://www.hepsiburada.com/liste/pascal-ve-turbo-pascal-ile-programlama/productDetails.aspx?productId=kbeta645&categoryId=211651&SKU=KBETA645#Gorseller burada programlamaya pascal ile başlamak istiyorum . Bu hiç bir programlama bilmeyen birisi için uygun bir başlangıç mı ? Lütfen anlayanlar...
  3. S

C++ E Book

Merhaba arkadaşlar ben c++ dilini öğrenmek istiyorum . Bilgim yok denecek kadar az bana her an her yerde çalışabileceğim bir e book önerir misiniz ? Görsel eğitim setlerinden söz etmiyorum teşekkür ediyorum .
  4. S

Visual Basic

Arkadaşlar ben bir program yaptım cmd türünden . Ama işlevleri çok yavaş yapıyor . qSocket.SendTimeout = 1; qSocket.ReceiveTimeout = 1; Bunu ne kadar oynatsam bilgisayar randımanı kaldırabilir , ve ya sınırsız olarak yapılabilir mi ?
  5. S

17 Harf

Arkadaşlar ben bir şifre bulucu program yaptım . Bana belirli bir zaman lazım ama tam olarak hesaplayamadım . Şimdi efendim klavyedeki tüm harfler #$½{#$½ gibi işaretler dahil sayılar ve harfler 17 basamaklı bir şifreyi saniyede 1 şifre denemek üzere tam olarak ne kadar sürede tarayabilir ?
  6. S

Tercihler

Merhaba arkadaşlar ben şimdi tercih yapacağım , size şöyle bir sorum olacak eğer istediğim yer tutmazsa düz liseye otomatik geçişmi yapıyor bir açıklarmısınız ?
  7. S

Liseye Geçiş

Arkadaşlar liseye geçiş için gerekli belgeler neler ve nereden temin edebilirim ve tercihler ne zaman başlıyor ?
  8. S

Programcılık

Arkadaşlar ben programlamaya gönül vermiş bir insan olarak java yı az çok biliyorum ve sırasıyla birkaç dil daha öğrenmek istiyorum ve birkaç uygulama .Photoshop , c++ , c# , php , sql , css , sırasıyla öğrenmek istiyorum . Arkadaşlar sizden istediğim şudur öğrenme sırasını profesyonel bir...
  9. S

İnternet Hızı

Arkadaşlar internet hızım 8 mbps ye kadar yeni geçtim bu tarifeye türk telekoma giderek . Sonra reset attım torrent indirme hızı normal 900 hız testi normal gösteriyor ama normal tarayıcıdan chrome explorer gibi hızı 200 den başlıyor aşağı doğru çekiliyor 50 lerde duruyor tüm tarayıcıları...
  10. S

Sistem Yorumları

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-tertemiz-intel-4-gb-ram-512-ekran-karti-komple-satilik-88815096/detay Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum kasayı satın alacağım .
  11. S

Bir sistem toplamak istiyorum

Bir sistem toplamak istiyorum kendi kasama toplayacağım 2016 ya kadar oyunları rahatlıkla oynamak istiyorum . Ekran kartı , işlemci , ram , anakart fiyat aralığı 800 - 900 tavsiyelerinizi bekliyorum .
  12. S

Elektrikli bisiklet

Arkadaşlar ben bir elektrikli bisiklet almayı düşünüyorum yuki maraton servisi aradım sordum ehliyet cart curt istiyormu olumsuz cevap verdiler bazı yerlerde ise istiyor yazıyor bir yardımcı olabilirmisiniz istiyormu istemiyormu emliyetin danışma hattı vesaire varmı ?
  13. S

Kredi Kartı Almak

1997 doğumluyum bireysel ihtiyaçlarım için kredi kartı almak istiyorum istediğim zaman para çekip yatırabileceğim bunun için yaşım uygunmu ?
  14. S

Ttnet vitamin

Merhaba arkadaşlar 8. sınıf talebesiyim dersleri idare etmeye çalışıyorum . Anlamadığım dersleri misal üslü sayılar Ttnet Vitamin'den anlamaya çalışıyorum. Anlamazsam tekrar ediyorum bu bazen 5-6 kere oluyor. Günlük kendime şart koşuyorum en az 200 puan yapmak üzere , yararlımı değilmi açıkcası...
  15. S

İphone 4s vs. İphone 3 Gs

Arkadaşlar 4 ay sonra bir iphone alacağım liseye geçince bugün komşumun oğlu geldi iphone 3gs almıştı gayet iyi bir telefon biraz kullandım hoşuma gitti birde iphone 4s var güzel diyorlar ama bir fikrim yok sizce hangisini almalıyım bir karşılaştırma yapabilirmisiniz 4s de hat sığmıyormuş...
  16. S

Sürücü birleştirme

Arkadaşlar benim eskiden :c :d :e sürücüleri vardı ve :e fazlaydı bende araştırdım birşey buldum adını hatırlamıyorum birleştirim :d ile :e yi :e :d olsun dedim o zamanlar pek birşey anlamıyordum birleşirken baktım içinkeki dosyalar gitmiş kapadım hemen sonra 100 gb yerine :c de 24 :d de 33 gb...
  17. S

Nokia c2-01

Arkadaşlar ben genelde telefonda mesajlaşırım ve sosyal ağlara girerim sizce bu telefon kullanışlımı veya işime yararmı kötü yanı varmı iyi yanı neler yorumlarınızı bekliyorum .
  18. S

Arkadaşlar Konstipasyon Oldum

Arkadaşlar dün akşamdan beri büyük tuvaletimi yapamıyorum konstipasyon olduğumu düşünüyorum(Kabızlık) Her ne kadar mahremde olsa yardımlarınızı bekliyorum acı çekiyorum ve dayanamadığım için büyük tuvaletimi yapamıyorum .
  19. S

Sbs puanım

Arkadaşlar 6. sınıfta "348" puan 7. sınıfta "325" puan 380 puanlık bir yere gidebilmem için bu sene kaç puan almam lazım ?
  20. S

Pc Açılmıyor devamlı resetliyor .

Arkadaşlar başlıktanda görüldüğü üzere bilgisayar açılmıyor basıyorum tuşa ses geliyor yani normalde çıkan ekranda tık yok gene beyaz sonra bir süre sonra ışık sönüyor açılmış ışığı ve bir 5 saniye sonra yeniden açılıyor arkadaşlar lütfen yardım çok önemli benim için işletim sistemim windows xp...
  21. S

Cs 1.6 Ms Sorunu

İnşallah Yeri Burasıdır Çünki Ms Donanımla Alakalı .. Arkadaşlar Benim Arkadaşım Var İnternet'i 8 Mbps Kadar Adamda Resmen Mermiler Üstüst'e Biniyor ms si 0 13 Arası Benim İnternet Herşeyiyle Aynı A dan - Z ye Kadar Modemler Bile Aynı Donanım Aynı Kimse Bağlanmıyor İnternetime Ama Benim Ms'm 30...
  22. S

Şöyle Bir Program Bilen

Arkadaşlar ben genelde php yazarım şöyle bir program varmı 2 perde düşünün yan yana birine php kodu yazıyorsunuz diğerinde uygulamalı gösteriyor php kodu ile birşey yazarsınız yanda yazdığınız şey görünür bundan söz ediyorum böyle bir program varmı ? örnek olarak: 1. perdeye <?php echo...
  23. S

Hard Diskler

Arkadaşlar benim c - d - e olmak üzere 3 harddiskim vardı e fazlalıktı ben bunu aradım taradım kaldırmak için e diski gitti ama cigabaytları aktaramadım onla beraber gitti en çok alan onda vardı aceba herhangi bir dosya gitmeden o cigabaytaları geri getirme imkanım varmı ?
  24. S

Dosya Açımı

Arkadaşlar rzr dosyaları vardı hjsplit dosyası ile 1 dosya haline getirdim şimdiki adımı bilmiyorum yardım edebilirmisiniz tek bir dosya çıktı ortaya birşey yapamıyorum sizce ne yapacağım. ---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 11:31 ---------- bilen yokmu
  25. S

Dosya Boyutu

Arkadaşlar Bir Oyunum var ve Pack'ı Çok Büyük Bunu Nasıl Küçültebilirim ? winzip felan işe yaramadı şöyle bir 10 mb olması için hangi programı kullanmalıyım bilen varsa lütfen söylesin arkadaşlar .
  26. S

İnternetim Kotalımı ??

Arkadaşlar Babam a Üstünü Tamamladım 8mbps ye Kadara Geçtik ve 56 Tl Ödeyeceğiz Artık Hiç Takmadan Kullandım Ama Kotalı Olup Olmadığını Nerden Öğrenicem.?
  27. S

İnternet Hızım

Arkadaşlar İnternet Tarifem 8 Mbps'ye Kadar Göründüğü Gibide 6'yı Geçiyor Ama İndirme Hızında Bazen 200 Bazen 500 Bazen 750 görüyorum , ama o resimdeki hep öyle aceba nasıl o resimdeki hıza çıkmasını sağlayabilirim ?
  28. S

Kontrol Paneli

Arkadaşlar Güzel Bir Portal Yazdım Hatta Aşırı Güzel Ama Birşeye Yaramıyor Çünki Kontrol Paneli Yapmayı Bilmiyorum Saçma Olacak Ama Hazır Kontrol Paneli Ekleyebilirmiyim ?
  29. S

Şöyle Bir Program Lazım

Arkadaşlar ben bir siteden çok hoşlandım içerik felan onu alıp kendi siteme atmak istiyorum ama birkaç program denedim bana öneri bir program söylermisiniz ama httracker , teleport gibi değil onları hiç anlamadım.
  30. S

Arkadaşlar Bana Bir Program Lazım

Arkadaşlar çok ilgi duyduğum bir site var onu indirip kendi siteme atmak istiyorum bunun için hangi programı denemeliyim teleport pro httcracker böyle programlar sadece offline gezmek için denedim lütfen arkadaşlar yardım edin .
  31. S

Arkadaşlar bu kaç gb

Arkadaşlar Birşey İniyor ama Kaç Mb Olduğunu Çözemedim Aceba Bu Kaç Mb.
  32. S

Sizce Sınıfta Kalırmıyım

33. S

Pc Sistem

Arkadaşlar benim pc baya çok donuyor felan virüs felan işte ben bir format attırıcam yanında birkaç birşeyde alıcam çünki pc çok yavaş ne önerirsiniz ram felan ?ekran kartı almama gerek varmı ?
  34. S

Parite-b Virüsü

Arkadaşlar Benim İçin Önemli Olan Bir Dosyaya Parite-b Virüsü Bulaştı Dosyaya Zarar Gelmeden Nasıl Temizlerim Malum sys Dosyalarına Felanda Bulaşır Onun İçin Güvenli Bir Yerde Nasıl Temizlerim Dosyaya Zarar Gelmeden ?