Arama sonuçlarınız

1. LeчL-i รùĸùէ

Ekonomi dergisi için isim arıyorum

Evet arkadaşlar başlıkta da söylediğim gibi ekonomi dergisi için isim arıyoruz.Fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.
  2. LeчL-i รùĸùէ

Laptop adaptör sorunu

Merhaba arkadaşlar, asus marka dizüstü bilgisayarım dün itibariyle şarj olmuyor.Şöyle ki; adaptörü prize taktığımda adaptör üzerinde ki yeşil yanan ışık yanıyor.Ama adaptörün ucunu bilgisayara soktuğumda ışık sönüyor ve bilgisayar açılmıyor.Pili çıkarıp denedim yine olmadı.Pil bittiği için...
  3. LeчL-i รùĸùէ

İPad Mini vs H&K MP7

http://www.youtube.com/watch?v=UlS3nEOz1nw İPad mini büyük bir testten geçiyor :)
  4. LeчL-i รùĸùէ

İphone 5s vs.50 cal

http://www.youtube.com/watch?v=c_gEiU_FDxQ
  5. LeчL-i รùĸùէ

Sony ps4 vs .50 cal

http://www.youtube.com/watch?v=5dvWGY2bAd0 İlginç bir fantazi..
  6. LeчL-i รùĸùէ

Arabistan'dan iphone 5 getirteceğim bir sorun çıkar mı?

Evet arkadaşlar Arabistandan iphone 5 almayı düşünüyorum.2450 riyal yaklaşık 1300 tl ye tekabül ediyor.Sizce Türkiye'de bir problem çıkar mı?Garanti durumu nasıl oluyor?Türkiye'de ki sim kartlarını destekler mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. LeчL-i รùĸùէ

Batu: Keşke kurban kesmek yasaklansa!

Her sene Kurban Bayramı'nda gündeme gelmeye çalışan ünlüler kervanına bu sene Pelin Batu katıldı. Geçmiş yıllarda popçu Tarkan ve oyuncu Hülya Avşar'ın sözleri büyük tepki toplamıştı. Bir TV programına katılan Batu, kesilen hayvanların içini acıttığını belirterek, 'Kurban kesmek keşke...
  8. LeчL-i รùĸùէ

Canon 550 D ilk denemem :)

Fotoğraf çekme konusunda çok acemi olsam da içimde çok büyük bir heves var.Bende bu hevesimi bir nebze olsun bastırmak için bir kaç çıraklık fotomu sizlerle paylaşayım dedim :) Umarım beğenirsiniz:) http://img607.imageshack.us/img607/2342/img0561yt.jpg...
  9. LeчL-i รùĸùէ

Fazıl Say'a iddianame şoku!!

İddianameyi inceleyen ve kabul eden mahkeme, piyanocu Fazıl Say'a ilk duruşmaya katılması için davetiye gönderdi. Piyanist Fazıl Say hakkında, bir sosyal paylaşım sitesinde yazdığı ifadeler nedeniyle 'halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılamak' suçlamasıyla, 1,5 yıla...
  10. LeчL-i รùĸùէ

Belçikalı öğrencilere başörtüsü ayıbı!!

Bayraklı Gümüşpala Ticaret Lisesi'ni ziyaret eden Belçikalı heyet, neye uğradığını şaşırdı. Bayraklı Gümüşpala Ticaret Lisesi'ni ziyaret eden Belçikalı heyet, neye uğradığını şaşırdı. Öğretmen M.A. 3 başörtülü öğrenciyi kastederek "Niçin Faslıları getirdiniz." diye çıkıştı. Belçikalı Tania...
  11. LeчL-i รùĸùէ

Sigara ve içkiye rekor zam geliyor!!

TBMM Plan Bütçe Komisyonunda benimsenen ve Meclis Genel Kurul gündemine giren amme alacakları yasa tasarısı ile sigara ve içki fiyatlarına zam geliyor. MHP'li milletvekili Sümer Oral, zammın yüzde 10-15 civarında yansımasının beklendiğini bildirdi. TBMM Plan Bütçe Komisyonunun MHP'li üyeleri...
  12. LeчL-i รùĸùէ

Canon eos 550d - canon eos 600d arasında ki fiyat farkı?

Merhaba arkadaşlar. Başlıktaki iki modelden birini almak istiyorum.Bugün Vatan'ı aradım fiyat sormak için. 550d modeli için 1900 TL, 600d modeli için 2200 TL fiyat verdiler. Kadına aralarında ki farkı sorduğum da 600d'nin ekranın hareketli olduğunu 550d'de bu özelliğin olmadığını, diğer...
  13. LeчL-i รùĸùէ

Crysis 2 Aktivasyon

Arkadaşlar orjinal crysis 2 oyun var elimde ama bir türlü multi player oynayamıyorum. oyunu kurdum origine kayıt oldum en son patch i yaptım sonra oyunu simgesine tıkladım aktivasyon için cd key i yazmamı istedi yazdım ve onaylanmasına rağmen oyun açılmıyor ne bir hata veriyor nede başka birşey...
  14. LeчL-i รùĸùէ

MW2 multiplayer sorunu

Arkadaşlar MW2 de Your nat type: open yazmasına rağmen oyun sunucularına bağlanamıyorum ve sadece ben görünüyorum online olarak. Ne yapmam lazım port filanda açtım yardım edin lütfen
  15. LeчL-i รùĸùէ

Pes 2011 Yetersiz Ekran Kartı Hatası

Arkadaşlar pes 11 de settings ten görüntü kalitesini yüksek yapıyorum bana şu hatayı veriyor " Video kartının özelliklerinin yetersiz olması nedeniyle ayarlar uygulanamıyor" ekran kartım geforce gt540m 1 gb sizce ne yapmam lazım yardım edin lütfen
  16. LeчL-i รùĸùէ

Silkroad Kayıt sorunu yardım lütfen!

Arkadaşlar silkroada kayıt olmak istiyorum signup1.aspx oluyor fakat signup2.aspx olan ikinci aşamaya geçerken sayfa bekleniyor diyor ve olamıyorum yardımcı olur musunuz lütfenb:(:(
  17. LeчL-i รùĸùէ

Asus n53sv-sx182v ?

Arkadaşlar sizce nasıl bir laptop? İŞLEMCİ Intel Core i7-2630QM 2.0 GHz. (Turbo Boost Teknolojisi 2.90 GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i7 RAM 4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram SABİT DİSK 640 GB SATA (5400 Rpm) HDD OPTİK SÜRÜCÜ DVD-RW Double Layer & Blu - Ray...
  18. LeчL-i รùĸùէ

2500-3000 TL arası laptop tavsiyeniz?

Arkadaşlar 2500-3000 tl arası laptop almayı düşünüyorum ama hangi marka modeli tercih edeeğim konusunda kararsızım.:confused1: Sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Performans ve oyun ağırlıklı olursa güzel olur. Şimdiden teşekkürler.
  19. LeчL-i รùĸùէ

2500 TL civarı laptop tavsiyesi?

Arkadaşlar yeni bi laptop almayı düşünüyorum.Bütçem 2500tl. Bildiğiniz kaliteli marka model varsa paylaşabilir misiniz? Performans ve oyun ağırlıklı olursa güzel olur. Şimdiden teşekkürler.
  20. LeчL-i รùĸùէ

2500 tl bütçeli laptop tavsiyeniz?

Evet arkadaşlar 2500 tl yi aşmamak kaydıyla tavsiye edebileceğiniz laptop marka ve modellerini paylaşırsanız çok makbule geçer :)