Arama sonuçlarınız

1. S

Gözlerin Cezayir Menekşesi

2. S

Kedim Sürmeli İçin Şarkı uyarladım. Bu uyarlama için profesyonel bir çalışmaya değer mi?

Evimizin keyfi, tüy yumağı, gözleri sürmeli, neşeli kedimiz için bir şarkı uyarladım. Videoda o uyurken söyledim. Aslı hintçe bir şarkıdan uyarladığım şarkıya güzel bir alt yapı yapabilecek varsa teşekkür etmek boynumuzun borcu olur. Belki klip bile yaparız. Ne dersiniz? Uğraşmaya değer mi?
  3. S

Bu Harika Hintçe Şarkıyı Seslendirdim (Yorum serbest)

Harika bir Hintçe şarkı. Jugraafiya türkçesi anlamı coğrafya. Sözlerinin anlamı için Tercümeli videoyu da ekliyorum. Bağımlılık yapacak bir şarkı. Hindistan'ın en iyi seslerinden biri benim de en sevdiğim sese sahip kişi Shreya Goshal tarafından seslendirilmiş. Beğeneceğinizi umuyorum. Ayrıca...
  4. S

Cezayir Menekşesi

Çok sevdiğim bu şarkıyı söyledim. Sizinle paylaşmak istedim. Eskiler bilirler ama yeniler bilmeyebilirler. Belki gençlere de sevdiririz.
  5. S

Oğlum İstiklal Marşını Okuyor

6. S

Oğlumla Birlikte Düet Yaptık

Oğlum söyledi ben eşlik ettim. Bakalım beğenecek misiniz?
  7. S

Dil Yarası

Dil Yarası şarkısını yorumladım. Bir de hint klip hazırladım. Beğeninize sunuyorum. Yorum ve eleştirilerinizi esirgemeyiniz. Saygılar.
  8. S

Ay Tenli Kadın

Ay Tenli Kadın şarkısı için oğlumla birlikte kamera karşısına geçtik. Arka plandaki seslere kulak asmayın. ?
  9. S

Türkçeye Uyarlanmış Kelt Müziği

Alman grup Faun'un şarkısını Türkçeye uyarladım. Bir dinleyin bakalım beğenecek misiniz? Orjinali :