Arama sonuçlarınız

1. beyzabetül

Yardım Boyner yanlış ürün gönderip iade kabul etmiyor

Boyner internet mağazasından pantolon ve çorap şiparişi vermiştim.çorap yerine kemer gönderdler.iade talebinde bulunmama rağmen 13 gün oldu hala ücret iadesi yapmadılar.çağrı merkezini 6-7 kez aradım.her aramamda kargo bilgileri istey,p .depoya bildireceğiz dediler.hiçbir şekilde geri dönüş...
  2. beyzabetül

Matematikte yüzde nasıl hesaplanır?

Arkadaşlar pierre cardin internet sitesinde kıyafetlerin fiyatlarına bakarken birşey dikkatimi çekti ürün fiyat bilgisinde sepette %30+%20 indirim yazıyor.ama hesapladığımda yanlış fiyat çıkıyor yani hesaplarken toplam fiyatı 100 ile bölüp indirim oranıyla çarpmak gerekmez mi?burada indirim...
  3. beyzabetül

S21 fe için ekran koruyucu tavsiyesi

arkadaşlar S21 Fe spigen kılıf aldım.lakin spigen ekran koruyucu her yerde tükenmiş gözüküyor.teelfoncunun birinde 40 tl ye taktırdım ama kılıfla kullanınca kabarcıklar oluşuyor.bunun için kırılmaz cam ekran koruyucu önerirmisiniz?
  4. beyzabetül

Soru Comnet kullanan varmı

şuan netspeed kullanıyorum.daha geçeli1.5 ay olu fiyat 89 tl den 125 tl oldu.taahütsüz olduğu için başka operatöre geçiş yapmayı düşünüyorum. comnet diye internet buldum.fiyatlar uygun gözüküyor.kullanan varmı acaba?
  5. beyzabetül

Değişim kampanyası ile S21 fe aldım

samsung almaya hiç niyetim yokken aklımda mi 11 lite 5g ne almak varken bir anda karar değiştirip,yeni markaya da alışamayacağımı düşünerek kullandığım markada devam etme kararı alarak vatan bilgisayardan değişim kampanyası ile s21 fe fibabanka kredisiyle 9004 tl ye almış bulunuyorum.eski note...
  6. beyzabetül

Mi 11 lite 5G NE alsam pişman olurmuyum?

Uzun süre araştırmalarım sonucu artık Mi 11 lite 5G NE almaya karar verdim.en çok tasarımını beğendim.hafif ve ince oluşu.samsung istemediğimden ıphone telefonlarının aşırı pahalı oluşundan bir telefona bu kadar fazla para vermeye gerekli olmadığından,diğer xiaomi modellerinin de...
  7. beyzabetül

Yenilenmiş ıphone 11 pro max mi yoksa sıfır iphone 12 mi?

pro max büyük ekran olması tercih sebebim olduğu için böyle bir karşılaştırma yapmak istedim.ikisinin fiyatları aynı.pro max in 1 yıl garantisi var.pil sağlığı nedir bilmiyorum ama yüde 90 yazıyor.birde bazı ikinci el modellerde face id çalışmıyor yazıyor.bu ne işe yarıyıor.daha önce ios hiç...
  8. beyzabetül

Anket Seçeneklerden hangi telefonu tercih edersiniz?

Poco x3 gt poco f3 samsung S20 fe oppo reno 6 redmi note 10 pro
  9. beyzabetül

Sizce telefon markalarının alınabilir en düşük modelleri hangileri?

mesela ıphone telefonun amiral gemisi iphone 13. bu seride günümüz koşullarında hala daha mevcut ihtiyacları karşıyalayabilecek düzeyde,o modelin altında kalanlar kesinlikle kullanılamaz dediğinşz en düşük model hangisidir. bu sorum diğer markalar içinde geçerli
  10. beyzabetül

En beğendiğiniz 5 Akıllı telefon markasını sıralayabilir misiniz?

En Beğendiğiniz kaliteli bulduğunuz 5 telefon markasını önem sırasına göre sayısal olarak sıralayabilirmisiniz?
  11. beyzabetül

Soru iPhone için 64 GB hafıza yeter mi?

yaklaşık 7- 8 sene hatta daha uzun süre kullanım için ıphone almayı düşünüyorum.güncelllemeleri ve bazı programları , az sayıda resim ve vıdeolarım için sizce 64 gb hafıza yeterli olur mu?ayrıca telefonun içinden adaptör çıkmıyor.herhangi bir adaptör işi görür mü
  12. beyzabetül

Öneri 6k civarında Telefon önerisi

Şuan note 8 telefon kullanıyorum.yeni alacağım telefonun özelliklerinin bunun altında olmamasını istiyorum.bu telefonun beğendiğim özellikleri ekran boyutunun yeterli olması ve kamerası.beğenmediğim özellikler ses seviyesinin az olması,düşmelere çarpmalara karşı hassas olması ve parmak izinin...
  13. beyzabetül

Yardım Vodafone kullanmadığım servisin ücretini alıyor

İnternet paketiyle 2 ay ücretsiz şekilde deneme amacıyla satın almış olduğum Vodafone dijital koruma servisine bana gelen mesajda belirtilen şekilde iptal talebi gönderdiğim halde iptal edilmeyip aylık paketi faturama yansıtılmıştır. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bu servisi Vodafone...
  14. beyzabetül

Soru Aynı telefona devam mı etmeliyim yoksa yeni telefon mu almalıyım?

Tam 4 sene önce almış olduğum samsung note 8telefonum kenarlarından ön camdan kırılıp dökülmeye başladı.özellikle ön kamera kısmında oluşan çiziklerden heralde bulanık göstermeye başladı.aslında ilk başlarda düşmelerde pek birşey olmuyordu ama bire kere küçük bir kırık olduktan sonra yavaş...
  15. beyzabetül

Yardım Bilgisayarım her açılışta windows hazırlanıyor çıkıyor

Bilgisayarımın güncelleştirmelerini yükledikten sonra her açılışta windows hazırlanıyor yazısı çıkıyor ve yeniden sistem kuruluyor. sistem geri yükleme yaptığımda düzeliyor .win 8.1 kullanıyorum.daha önce masaüstünde bulunan dosyalarımı göremiyorum.birde saatin yanında geçiçi oturum açtınız...
  16. beyzabetül

Yardım En uygun kombi tavsiyesi

merhabaalar.net 150 metrekare ev için kombi almak istiyorum.tasarruflu olması ne kadar yakıt harcayacağı hiç önemli değil.sadece fiyatı uygun ve dayanıklı olsun.hamgi marka modeli, tavsiye edersiniz?
  17. beyzabetül

Türk telekom internetim sürekli kesiliyor

3-4 günde bir internetim kesiliyor.dışarıdan gelen kablo direk modeme bağlı.durduk yere kesiliyor.müşteri temsilcisini arıyorum bana birkaç soru sorduktan sonra modemin arkasındaki kabloyu çıkarıp takmamı söylüyor.bende çıkarıp takıyorum düzeliyor.ama müşteri hizmetlerini aramadan kendim bu...
  18. beyzabetül

Soundbar önerisi

tv nin kendi sesini beğenmiyorum.şuan bilgisayarın 2+1 hoparlörünü bağladım fakat bas ve tiz ayarları olmuyor.film seyretmek ve müzik dinlemek için kullanmak istiyorum.
  19. beyzabetül

Android Telefonlarda uygulamalar rootsuz tamamen nasıl kaldırılır

cep telefonumda trendyol uygulamasını kaldırıp tekrar tyüklediğimde aynı hesapl bilgilerim çıkıyor.yani farklı bir hesapla giriş yapamıyorum.kalıntıları ile tamamen nasıl kaldırabilirim?
  20. beyzabetül

Garantiyi geç başlatmak sorun yaratır mı?

Eve buzdolabı almıştım.bugün servis geldi yerine yerleştirdi.fakat evde elektrikler kesik olduğundan çalıştıramadı.sadece bana yapmam gerekeni söyledi.elektrıkler geldiğinde içindeki kodun resmini göndermemi bu sayede garantiyi başlatacağını söyledi.bende düşündüm birkaç ay kullandıktan sonra...
  21. beyzabetül

Bilgisayar ekranını smart tv ye nasıl aktarabilirim?

Hdmı kullanmadan masaüstü bilgisayarımın ekranını nasıl aktarabilirim.masaüstü bilgisayarımda wifi adaptör mevcut.internetde araştırdım ama bir türlü yapamadım.yardımcı olurmusunuz?
  22. beyzabetül

11.11 İndirimini beklemelimiyim?

eve beyaz eşya almayı düşünüyorum.n11 de geleneksel olarak yapılan 11 kasım indirimlerini sizce beklemelimiyim?daha önceki yıllarda baktığımda bazı satıcılar indirim günü yaklaştıkça fiyatları arttrıyordu .malum birde dolar kuru yüzünden sürekli fiyatlar değişiyor.mesela geçen hafta almak...
  23. beyzabetül

Hangi marka beyaz eşya tavsiye edersiniz?

çevremde bosh markayı almamı tavsiye ediyorlar.yalnız bunun Almanya üretimli olması gerekiyormuş.tabi bunu nasıl anlayacağız bilmiyorum internetdeki alışveriş sitelerine bakıyorum.en çok samsung markanın satıldığını ,beğenildiğini görüyorum.beyaz eşyada alman markanın iyi olduğınu tablet telefon...
  24. beyzabetül

Uçak korkusunu nasıl yenebilirim?

merhaba arkadaşlar ben uzun seyehatlerimi uçakla yapımak istiyorum.yalnız uçaktayken nefes darlığı,vücudumda yanma,terleme ,halsizlik oluyor.bu durum yüksek rakımlı dağlardan arabayla da geçerken deoluyor.o anda öleceğimi zannediyorum.yükselik korkum yok.doktorada gitmedim.bana havaalanında...
  25. beyzabetül

kablosuz vdsl modem tavsiyesi

Arkadaslar ttnet vdsl modem bozuldu.internet baglanmiyor.ekipler geldi modem arizali dedi.cekim gucu iyi olan vdsl kablosuz modem tavsiyesinde bulunurmusunuz?
  26. beyzabetül

Parmağımı kedi ısırdı.doktora gitmelimiyim?

evimizin önün gelen yavru kediyi aylar oldu bir türlü yakalayıp sevemedim.geçen seneki 3 yavru kedi vardı ama bunun gibi değillerdi.bir süre bana alıştılar bu akşam üzeri bu yavru kedıyı yakalayıp sevmek için evın avlusuna sıkıştırdım yanı kaçacak yerı yoktu.en sonunda yakaladım ama can...
  27. beyzabetül

Vodafone müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır?

Vodafone müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır?
  28. beyzabetül

Taksimetre ücreti nereden başlar?

Arkadaşlar, Ticarî taksilerde taksimetre yolcunun alındığı yerden mi başlar yoksa taksinin yolcuyu almak için hareket ettiği noktadan, duraktan itibaren mi açılır?
  29. beyzabetül

Ünlü markalar uygun fiyata nereden alınır?

Arkadaşlar outleet olmayan ünlü tekstil Markaları uygun fiyata alabileceğimiz adres var mı? Yoksa bütün şehirlerde markaların satış fiyatları aynı mıdır? ben bunun için istanbula gitmeyi düşünüyorum. Ama boşuna da gitmek istemiyorum. Ankaraya gittim. kentpark,ankamal gibi avmlere gittim. Bir...
  30. beyzabetül

İslamın şartlarını yerine getiren cennete girer mi?

Kur'an-i kerim de islamin sartlari Beş dir yaziyor.birde 54 farz var.bu 54 farzin icinde beş şartda var.sartlar ile farzlar arasinda fark varmi?yani cenneti kazanabikmek icin beş sart degilde 54 farzi mi yerine getirmek gerekiyor.sorum belki sacma olabilir ama kafam karışti
  31. beyzabetül

Gittigidiyor taksitlendirme rezaleti

gg den bonus kredi kartımla tv almaya çalıştım.fakat kartıma taksit yapmıyor.oysa ürünün alt kısmında taksit bilgilerinde : "Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen...
  32. beyzabetül

Keçi, üçüncü kattan adamın üzerine düştü..

Bursa’da kesilmek için yere yatırılan keçi son anda kaçarak, 3’üncü kattan adamın üzerine düştü. Düşmenin etkisiyle kafatasında kırıklar oluşan adam hastanede tedavi altına alındı. Olay Bursa’nın Yıldırım İlçesine bağlı Ulus Mahallesinde sabah saatlerinde meydana geldi. Ailesiyle kurban kesimi...
  33. beyzabetül

Kedilerime isim önerirmisiniz ?

merhaba arkadaşlar evimizin önünd beslediğim yavru kedilere isim arıyorum:) isimle çağırılınca gelirler mi ,kediye ne zaman isim koyulur,eğitilir mi bu konularda hiç bilgim yok şimdilik gel sip sip sip diye çağıyorum hepsi birden geliyorlar :) hangisini çağırdığımda o gelse iyi olur :D Evet...
  34. beyzabetül

Yavru kedimin derdi ne olabilir ?

diğer iki kardeşi ve anası 2 gündür ortalıkta gözükmüyor.normalde sürekli yemek yiyen ,hoplayan zıplayan bu yavru kedim 2 gündür çok durgun.oynamıyor ,süt veriyorum içmiyor.diğerleri giderken bu neden tek başına kaldı anlayamadım.evin yakınına biraz fazla yemek bıraktığımdan anası da pek...
  35. beyzabetül

Samsung Galaxy X ne zaman çıkıyor? Fiyatı ne kadar?

Wall Street Journal'ın haberine göre Samsung'a yakın kaynaklar, katlanabilir Galaxy X'in 2019'un başlarında piyasaya sürüleceğini işaret ediyor. Samsung'un "Winner" kod adını verdiği yeni akıllı telefonun, küçük bir tablet büyüklüğünde olup, tamamen bükülebilir ve katlanabilir olduğu iddia...
  36. beyzabetül

Kara Çarşaflı, peçelileri görünce bunalıma giriyorum

Kara carsafli peceli araplari görunce bunalima giriyorum.her yerde onlar var.carsiya cikamiyorum.gecen yil marmariste yoktur dusuncesiyle oraya gittim.orada 1-2 tane gordum cildirasim geldi.normal bizim Türkler gibi tesetturlu giyenlere lafim yok ama bu nedir ya boyle .gozler haric her taraf...
  37. beyzabetül

Bilgisayarımda cızırtılı seslerin gelmesi ve Birden fazla sayfa açılma sorunu

arkadaşlar bilgisayarımda müzik dinlerken yada youtube gibi sitelerde video açtığımda zart cırt diye takılma sesleri geliyor.birde tarayıcımda tek bir sayfa açtığım halde görev yöneticisi işlemlerde birden fazla açılmış olarak göüzküyor.bunu nasıl düzeltebilirim?
  38. beyzabetül

Akılli tv önerisinde bulunurmusunuz?

Arcelik marka 55 ekran tv miz omrunu tamamladi.yani tüpü bitti.yeni tv almak istiyorum Tv yi koyacagim oda 18 metrekare.140 yada 127 ekran almayi düşunuyorum.aklimda LG marka var.lakin aklima takilan soru var.bizim ev sobali oldugundan oda bazen cok dumanli oluyor.ve bazen bizimkiler sobayi...
  39. beyzabetül

Anne kedi baska yavru kedileri sahiplenmez mi?

Evimizin onunde bir tane yavru kedi vardi.surekli pespese miyavliyordu.evde süt olmadigi icin bir kabin icersine yemek suyu koyup ona yakin yerde biraktim.korkup kaciyordu yakalayamadim.yuzu gozu uzeri camurlu perisan haldeydi.elimden yapacak birsey gelmiyordu.onceleri bizim evin onundeki yavru...
  40. beyzabetül

Ülkemizin en medeni şehri sizce neresi?

diğer şehirlere göre insanların toplum kurallarına riayet eden başkalarına saygı gösteren şehir sizce neresi? örneğin ben yerlere çöp atılmasından,toplu taşıma araçlarında yüksek sesle konuşulmasından,kulaklıkla da olsa dışarıya ses verecek şekilde yüksek sesle müzik dinlenmesinden,trafik...
  41. beyzabetül

Note 8 sarj cihazinda nem algilandi hatasi

Mrb arkadaslar.oncelikle tum musluman alemimin bayrami mubarek olsun.bugun telefonum sarjda iken uzerine su sicradi ve resimdeki msj cikmaya basladi.ve bu msj bir turlu gitmiyor.tabi o esnada telefonu sarjdan cektim.bu hatanin sebebi nedir.telefonun su gecirmezlik ozelligi yokmuydu yoksa normal...
  42. beyzabetül

2+1 ses sisteminde hoparlör farklı yerlerde nasıl kullanılır?

merhaba arkadaşlar.masaüstü bilgisayarıma bağlı 2+1 ses sistemi kullanmaktayım.hoparlörün bir tanesini odanın farklı bir köşesine koymak istiyorum.lakin kablo uzanmıyor.uzatma kablosu almayı düşünüyorum fakat bu kablo sanırım subwofere takılıyor diğer ucu da hoparlör kabloların jakına...
  43. beyzabetül

Win 10yuklerken D surucusunu kuramiyorim

Arkadaslar pc ye herformat attigimda unutup karsilastigim hata.d surucusunu bir turlu kuramiyorum. yaptiklarim dogru mu.sistem yazan yere c yi kurmak istitorum.digeri d surucusu Surucu o bolum 1 sistem Surucu o bolum 2 birincil
  44. beyzabetül

Windows yüklemeyi tamamlayamadi Hatasi nasil cözülur?

Bilgisayarimi usb den veri diskiyle yenilemeye calisirken windows yuklemeyi tamamlayamadi hatasi cikmakta ve bilgisayar yeniden baslamaktadir.baska veri ile denedim olmadi.bilgisayarima format atacagim fakat icersinde masaustunde dosyada onemli verilerim var.bunu nasil kurtarabilirim.dos...
  45. beyzabetül

Note 8 Telefonla İlkbahar Kareleri

Resimleri hiçbir ayarlama yapmadan çektim
  46. beyzabetül

Avira Antivirüs Kuramıyorum

Avira pro antivirüs programı kurmak istediğimde resimdeki gibi hatayla karşılaşıyorum.bu sorunu nasıl çözebilirim.yardımcı olurmusunuz?
  47. beyzabetül

Powerbank önerisi

Arkadaşlar powerbank almayı düşünüyorum.özellikle elektrik kesintisinin olduğu bu dönemlerde acil ihtşyacım oluyor.bütçe 100 tl ye kadar düşünüyorum.mümkün olduğu kadar küçük ve hafif olmasını isterim ki taşıması kolay olsun.sanırım 10000 mah yeterli olacaktır.önerilerinizi bekliyorum
  48. beyzabetül

çiftlikbank dolandırıcılığı

Arkadaşlar şu sıralarabu çiftlikbank dolandırıcılığı gündemimizde yerini koruyor.ben araştırma yaptımda istediğim soruların cevabını bulamadım.yani bu dolandırıcı şahıs bu kadar insanı nasıl dolandırdı.yöntemi neydi.mağdurları nasıl güvenebildi.bu soruların cevabını merak ediyorum.ben daha...
  49. beyzabetül

Klavye önerisinde bulunurmusunuz?

kullanmış olduğum klavyenın tuşlarını söküp temızlekdıktikten sonra baı tuşları çalışmıyoır.yani basılı kalıyor. logitech k120 kullanıyorum.klavye güzel lakin bu şekılde sorunu var.yenı bir klavye almak istiyorum.bu sefer kablosuz düşünüyorum.aynı boyutta olursa iyi olur. bütçe...
  50. beyzabetül

Bitkisel şampuan önerisi

başlıtıkta da belirttiğim gibi kullanıpta memnun kaldığınız bitkisel şampuan önerilerinizi yazarmısınız?
  51. beyzabetül

Chrome'dan Foruma Giriş Yapamıyorum

Foruma Chrome'dan neden giriş yapılamıyor?
  52. beyzabetül

Engelledigimiz numaralari nasil gorebiliriz?

Samsung telefonlarda engelledigimiz numaralari nasil gorebiiriz?telefonu sifirladigimizda bu engelenen numaralar tektar aktif our mu?
  53. beyzabetül

Note 8 Orjinal Stylus S Pen Kalem Tavsiyesi

arkadaşlar note 8 telefonumun spen kalemi kırıldı yenisini almak istiyorum.servise sordum 150 tl olduğunu söylediler.internette orjinal olduğunu belirtip yarı fiyatına satanlar var.orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim.orjinal olmayan kalemler telefonaNote 8 herhangi bir zarar verir mi?
  54. beyzabetül

Malwarebytes Kullanan varmı?

Güvenlik programı olarak bnunu kullanıyorum.premium lisansı bir yerlerden buldum.fakat programı her gün tarıyorum zararlı birşeyler buluyor.her taramada 3 adet zararlı yazılım çıkıyor.ne bir fazla bir eksik.hangi programın zarar verdiğini göremiyorum.kranatinaya alıp pc yeniden...
  55. beyzabetül

Bu telefon koruyuculardan sizce hangisini Almalıyım?

note 8 telefonum için biraz araştırma yaptım.telefonun görüntüsünüz hassasiyetini bozmayacak koruyucular arıyorum.araştırma sonucu bu modellere rastladım.olumlu ve olumsuz yorumlarda var.sizce hangisini almalıyım?başka öneriniz varsa yazabilirsiniz.ama mümküne bildiğiniz kullandığınız marka...
  56. beyzabetül

Dizüstü bilgisayarımın ekranında hasar var ne yapabilirim?

merhaba arkadaşlar.benim teknolojik cihazlardan hiç şansım yok.nadiren kullandığım lenovo marka laptobumun ekranı gitti.nasıl oldu bilmiyorum.tam olarak nasıl oldu bilmiyorum.bir ara gezmeye gitmiştim bavulumda taşıyordum.otobüste falan kullanıyordum.üzerinemı yatıp uyudum tam bilmiyorum birkaç...
  57. beyzabetül

Note 8 black almaya karar verdim

uzun düşünmem sonunda note 8 siyah almaya karar verdim. koruyucu olarakta bunu seçtim Buff Galaxy Note 8 Full Body Ekran Koruyucu - n11.com telefona ve koruyucuya bu kadar fiyat vermeye değer mi bilmiyorum.koruyucu konusunda başka önerisi olan varsa yazabilir.özellikle yere düşüp kırılmalara...
  58. beyzabetül

Note 8 mi yoksa s8 plus ?

note 8 : 4000 tl s8 plus : 3500 tl Daha önce s serisi kullandım sıkıntı yaşadım.note serisini hiç kullanmadım.bu yüzden bu seferde s değil note alsam diye düşüyorum.s8 plus tasarımı daha çok hoşuma gidiyor.perfonmans olarak hangisi daha iyi aradaki fiyat farka değer mi?
  59. beyzabetül

S8 plus için uygun ekran koruyucusu ve kılıf öneriniz

mrb arkadaşlar s8 plus almayı düşünüyorum lakin sağlam sorunsuz kullanabileceğim ekran koruyucusuna ihtiyacım var.kullandığınız tavsiye edebileceğiniz ekran koruyucusu ve şeffaf silikonlu kılıf varmı?
  60. beyzabetül

11.11 kampanyası

Merhaba arkadaşlar.n11.com da 11 kasım günleri için kullanılmak üzere kuponlar dağıtılıyor.bende 11 kasım tarihinde buradan indirim kuponumla telefon almayı düşünüyorum.size sormak istediğim bu tarihte önceki günlere göre ürünlerde bir değişiklik oluyor mu?yani 11.11 tarihinde önce 5 kuruş olan...
  61. beyzabetül

Chrome'da Bazı Videolardan Ses Gelmiyor

Arkadaşlar Chrome'da Youtube'den açtığım bazı videolardan ses gelmiyor. Aynı videoyu Firefox'ta açıyorum ses geliyor. Chrome'u güncelledim fakat durum aynı. Bunun sebebi ne olabilir? Başlık ilk harfını büyük harfle nasıl düzeltebilirim. Sonradan düzeltme neden olmuyor?
  62. beyzabetül

Samsung THK kararını işleme koydu

mart 2017 de thk kararıyla talep ettiğim telefonumun ücret iadesini 22 ekim 2017 de de samsung servisine s7 edge telefonumu bırakarak ücret iade talebide bulunmuştum. bugün hesabıma para iadesi yapılmıştır. telefonu bundan 1 yıl önce n11 üzerinden kargo dahil 2625 tl ye satın almıştım fakat...
  63. beyzabetül

Hangi Telefon (Anket) -Son karar-

öncelikle bir telefonda aradığım özellikler.önem sırasına göre : 1-Büyük ekran(En az 5 inch ve üzeri) 2-en üst perfonmans (ısınma,takılma,donma vs mümkün olduğu az olması.pil gücü dayanıklılığı) 3- sar değerinin düşük olması (özgül sar 1 in altında olmalı) 4- kaliteli ses.hem kulaklıkla müzik...
  64. beyzabetül

Yeni bir telefon için önerileriniz nedir ?

mrb arkadaşlar artık şuan kullandığım s7 edge telefonumu iade edip parasıyla yeni bir telefon almak istiyorum.telefonu iki defa yere düşürdüm .arka ve ön tarafında çatlaklar oluştu.şimdi almak istediğim telefon öncelikle nokıa 8 idi.fakat sanırım hala daha çıkmadı.Bunun dışında ithalatcı...
  65. beyzabetül

Yaptığım Kamera Karşılaştırması

Arkadaşlar bugün teknosa mağazasında s7 edge telefonumla kamera karşılaştırması yaptım.s8 ,ıphone 7 ,xperıa xz preimum telefonları kim derse desin s7 edge den daha net, daha canlı fotolar çekmektedir.bizzat yanyana koyarak karşılaştırdım.ama bu üç telefon arasından hangisi daha iyi foto çekiyor...
  66. beyzabetül

Aynı telefon üzerinden farklı numarayla whatsap nasıl Kullanılır*

merhaba arkadaşlar.öncelıkle herkesin Kurban Bayramı Mübarek olsun benim sorum şu şekilde :Ben aynı telefonda farklı numaralarımla whatsap kullanmak istiyorum.paralel space dye bır programı denedim olmadı.whatsabı silip tekrar kurdum olmadı.kişi listemde hep aynı kişiler göüzküyor.daha önce beni...
  67. beyzabetül

Selfie çubuğu tavsiyesi

merhaba arkadaşlar ben selfie çubuğu almayı düşünüyorum.daha önce hiç kullanmadım.kablolu mu yoksa kablosuz mu alsam bilemiyorum.sizin kullandığınız ,sorun yaşamadığınız marka ve model tavsiyelerinizi bekliyorum
  68. beyzabetül

N11.com sitesine giriş yapabilen varmı?

Arkadaşlar dünden beri n11.com istesine giremiyorum.siz girebiliyormusunuz?
  69. beyzabetül

Androidde en iyi müzik ve video oynatıcı hangisi?

Arkadaşlar en iyi önerebileceğiniz müzik ve video oynatıcı hangisi?ben video oynatıcı mxplayer kullanıyordum fakat bu aralar çok reklam çıkıyor.windows ta müzik oynatıcı olarak Aımp kullanıyorum.telefonda da kullanmak istedim fakat kullanması bana zor geldi.başka önerebileceğiniz sesi yüksek...
  70. beyzabetül

Xiaomi Mi 6 Tekrar satışta

Xiaomi Mi 6 2499 tl fiyatıyla tekrar satışa çıkmış.bu telefon bayağa dikkatimi çekti.fazla araştırmadım ama s7 edge den sonra bu telefon kullanılır mı bilmiyorum.fiyatıda 2000 tl olarak biliyordum.sizce bu paraya bu telefon alınır mı?
  71. beyzabetül

Acil Telefon Tavsiye edermisiniz?

mrb arkadaşlar.s7 edge telefonum arızalandıktan sonra paramı geri alıp acilen yeni bir telefon almam lazım.bugün huwei 10,lg g6 modellerini inceledim . s7 edge gibi kamerası, dizaynı canlı ekran parlaklığı olan telefon değiller.kullandığım telefonun sevmediğim yönleri çabuk el izinin kalması...
  72. beyzabetül

Tüketici Hakem Heyetinin Telefonum Hakkında Vermiş olduğu Karar

merhaba arkadaşlar.samsung s7 edge telefonumun arızası nedeniyle 27 mart tarihindeki başvurum nihayet bugün sonuçlandı : OLAYIN ÖZETİ : samsung galaxy G935f 32 gb s7 edge marka .... ımelı nolu ayıplı maldan dolayı ücret iadesinin istendiği ŞİKAYET EDİLENİN SAVUNMASININ ÖZETİ : müşterinin...
  73. beyzabetül

Vodafone'den Turkcell'e geçilir mi?

merhaba arkadaşlar şuan yaşadığım bazı sorunlardan dolayı vodafone den turkcele geçmeyi düşünüyorum.kendime uygun tarifede buldum.yalnız şuan hattımda 24 tl civarında bakiye var.bunu numara taşıdıktan sonra iban ile hesabıma yüklenebilceği söyleniyor.ama daha önce önce de aveadan vodafone...
  74. beyzabetül

Ücretini ödediğim halde vodafone servisini kullanamıyorum(mutlaka okuyun)

hattım kapalıyken arayan kişileri öğrenmek için 2 tl ödeme yaparak arayankim servisine üye oldum.fakat telefonum kapalıyken arayan numaraların bilgisi bana ulaşmıyor.08502118000 vodafone asistan servisi mi ne onu aradım durumu izah ettim.bana telefondan **62*05463501033# yes tuşuna basmamı...
  75. beyzabetül

Samsung Kişisel Verileri Üçüncü Şahıslara mı Aktarıyor ?

Arkadaşlar yeni güncellemeden sonra telefonuma yüklenen samsung mermbers uygulmasına giriş yapabilmek için kişisel verilerimin işlenmesine oyna verdikten sonra telefonuma pazarlama içerikli mesajların sayısı artmya başladı.başka türlü programa giremıyordum.sizce bu mesajların artmasının bu...
  76. beyzabetül

Alışverişte tavsiye edebileceğiniz mağazalar

giyim üzerine bulunduğunuz şehirlerde tavsiye edebileceğiniz kaliteli ve uygun mağazalar hangileri(defacto,lcw,boyner,koton,mavi,colins,flo hariç)
  77. beyzabetül

Bono ile vadeli Mevduat arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar benim daha önce vadeli mevduat hesabım vardı.gecelik faiz işliyordu.şimdi bu akşam reklamlarda gördüm nkolay bono diğer bankalardan daha yüksek mevduat veriyor ama bono nedir,nasıl kullanılır,riski varmıdır gibi aklımda soru işaretleri var.aktifbankın burada şubesi de yok.siteye...
  78. beyzabetül

Giyimde Hangi Markayı Tercih Ediyorsunuz?

evet arkadaşlar giyimde(bay,bayan farketmez) hangi markayı tercih ediyorsunuz?Alt (pantolon,etek ..vs) üst(kazak-tsirt-gömlek...vs) klasik ,spor ayakkabı..vs şeklinde nedenleriyle belirtmenizi bekliyorum
  79. beyzabetül

Köpek İçin Pire ve Kene ilacı Ne Önerirsiniz?

Arkadaşlar benim köpek çok kötü kaşınıyor.bazen baş kısmında tırnak makasıyla keneleri çıkartıyorum :) aşırı kaşınıyor.dışarıda dolaşıyor.bildiğiniz kullandığınız fazla pahalı olmayan etkili pire kene ilacı tavsiyelerinizi bekliyorum.hayvancağızı bu kaşıntı ıstırabından kurtarmak istiyorum
  80. beyzabetül

"Eğik el yazısı kalkıyor, dik temel harfler geliyor"

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, tartışmalara neden olan ve öğrencileri zorladığı savunulan ‘bitişik eğik el yazısı’na son verileceğini, onun yerine dik temel harfler kullanılacağını açıkladı Öğretmenler ve velilerin sürekli eleştirdiği ve kaldırılmasını istediği el yazısı kaldırılıyor...
  81. beyzabetül

Coca Cola kutusundan insan dışkısı çıktı!

Kuzey İrlanda'da görenleri hayrate düşüren bir durum yaşandı. Bir Coca Cola fabrikasında kutuların içinde nereden geldiği belli olmayan insan dışkısı bulununca üretim 15 saat durduruldu. Kriz yaratan olaya, kutuların taşındığı kamyonda kaçak seyahat eden göçmenlerin neden olmuş olabileceği...
  82. beyzabetül

Garantili Telefonunuzun Arızası Giderilemiyorsa Ne Yaparsınız?

Ekim ayında almış olduğum TR Garantili Samsung S7 edge telefonum 4 kez servise vermeme rağmen arıza gözlenmedi denilerek geri verildi.şimdi il tüketici hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum.Ne karar vereceklerini ,ne kadar sürede sonuçlanacağı konusunda bir bilgim yok.lakin mahkeme lehime karar...
  83. beyzabetül

Hollanda ya Tepki amaçlı

arkadaşlar aile bakanımıza yaptığı saygısızlıklardan ötürü ıngbankta mevduat hesabım vardı.bu parayı oradan çekip başka bankaya aktarmak istiyorum.sizce bu şekilde onlara tepki koymuş olurmuyum.?
  84. beyzabetül

Bavulda getirilen ikinci telefona yasak

Yurtdışından gelirken yanında birden fazla cep telefonu satın alıp getirenler, getirdikleri 2. telefonu Türkiye’de kullanamayacak Gümrük görevlileri, yurtdışından birden fazla telefon getirenlerin yanlarındaki ikinci telefonun IMEİ numaralarını alarak sisteme girmemesi için BTK’ya bildirecek...
  85. beyzabetül

Galaxy S7 Edge yerine Nokia 8 Alınır mı?

merhaba arkadaşlar s7 edge de yaşadığım kalıcı sorun nedeniyle iade talebinde bulunmayı düşünüyorum.nokıa 8 in ekran özellıklerine baktım çözünürlük ve ekran boyutu aynı.nokıa 8 nin kamerası 12 ve 24 megapiksel.daha mı iyi bilemedim.nokıa 8 in sar değerini ve pil gücünü göremedim.s7 edgenin...
  86. beyzabetül

S7 edge Telefonum Tamir olmuyor(Videolu Kanıt)

merhaba arkadaşlar.. S7 edge samsung Türkiye garantili telefonum 3 kez servise götürmeme rağmen hala sorun devam ediyor.telefonumu kullanırken bir anda donuyor ve kendiliğinden reset atıyor.oysa servise götürdüğümde sorun gözlenmedi belirtilmişti.herşey videoda mevcut.kullanırken bir anda...
  87. beyzabetül

Bilgisayarım sürekli donuyor

Arkadaslar bilgisayarimda önce harddiskten tuhaf sesler geliyor sonra donuyor ve mavi ekran hatası cikiyor.bazen KERNEL data bazende farklı yazılar çıkıyor . önceden de oluyordu harddiskin kablolarını çıkarıp takınca düzeltiyorum. şimdi hiçbir işlem yapamıyorum.format attım Windows 8.1 home...
  88. beyzabetül

Türk telekom demek Rezillik demek

Müşterisini bu kadar kandıran,ilgi göstermeyen bir firma daha görmedim.önce hipernet altyapınızı desteklıyor diyerek taahütlü yeni modem satışında bulundular.oysa gerçekte desteklemiyor.bir daha uğraşmak istemedik.ama son 10 gündür özellikle akşamları internet bağlantısı sürekli kesilip tekrar...
  89. beyzabetül

Gear vr ses sorunu

Arkadaşlar gear vr sanal gözlük ile netten indirdiğim 3d fimleri izlerken ses formatını desteklemediği sorunu çıkıyor.bunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz?birde bilgisayar hoparlörümü telefonuma bağlmak istiyorum ama ses çıkış kablosunun ucu telefonuma küçük geliyor.eski telefonuma...
  90. beyzabetül

Yurtiçi kargo ürünümü teslim Etmiyor ,Ne yapabilirim?

Samsung kampanyasından kazanmış olduğum gear vr gözlük yurtiçi kargo tarafından gönderilmiş.bulunduğum ilçenin yurtiçi kargo şubesinde bekletiliyor.adresime yasak gerekçesiyle getirilmiyor.oysa diğer kargo firmaları ürünü adresime teslim yapmaktadır.yurtiçi kargoyu arayıp şikayetimi belirttim...
  91. beyzabetül

Telefon Rehberindeki Kişiler Tamamen Nasıl Silinir ?

Merhaba arkadaşlar telefon rehberimdeki istediğim kişileri silmeye çalıştığımda: "salt okunur hesaplardan kişileri silemezsiniz" şeklinde mesaj çıkmaktadır.gmail rehberimde de silmek istediğim kişilere baktığımda gözükmüyorlar.Bu sorunumu nasıl çözebelirim yani tamamen nasıl...
  92. beyzabetül

S7 Edge Telefon Kılıf Tavsiyesi

merhaba arkadaşlar s7 edge telefonuma ekranın çizilmemesi için ince ve jelatin ve şeffaf kılıf almayı düşünüyorum.piyasada birçok ürün var.ama bazılarında sararma bazılarında ise tam yerine oturmama gibi sorunlar oluyormuş.fazla pahalı olmayan ama kaliteli kılıf önerilerinizi bekliyorum.n11 yada...
  93. beyzabetül

Galaxy S7 edge şarj olurken yandı!

Gün geçmiyor ki bir telefon daha alev almasın! Note 7 bitti derken, şimdi de Galaxy S7 edge alev aldı. "Yanma", "alev alma," ve "patlama" sözcükleri son haftalarda teknoloji endüstrisinde Samsung markasıyla adı sıkça anılan sözcüklerin başında geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir iPhone 7'nin de...
  94. beyzabetül

Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar..evde kullandığım bilgisayar koltuğum kırıldı.yeni bir koltuk almayı düşünüyorum.ama sağlam ve dayanıklı ve rahat olmalı.tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum
  95. beyzabetül

Samsung Gear VR İnternet Alışverişlerinde Kazanım Hakkı

İnternetten yapılan Türkiye Garantili samsung s7/edge note 5 alımlarında Samsung Gear VR sanal gözlük alma hakkı elde ediliyormu? alan varmı?bir tane satıcı nın yorumunda okudum sadece samsung mağazalarından alınan cihazlar için geçerli olduğunu belirtmiş
  96. beyzabetül

S7 edge hangi renk tavsiye edersiniz (Anket)

Arkadaşlar s7 edge almayı düşünüyorum hangi renk tavsiye edersiniz?daha önce aynı konuyu açmıştım fakat anket eklemiş unutmuşum :) hepsiburada sitesinde gold renk uygun olduğu için bunu almaya karar vermiştim.ama n11 sitesinde daha uygun ve renkleri aynı fiyat olduğu için oradan almaya karar...
  97. beyzabetül

Benim Numaram başkası tarafından kullanılıyor

Merhaba arkadaşlar.benim kullandığım numaramı şuan başkası tarafından kullanıyor.benim sim kart iptal olmuş.numaramı aradığında karşımdaki şahıs adını hatırlamadığı telekom bayiisinden aldığını söylüyor.telekom müşteri hizmetlerine irtibata geçtiğimde numarayı kilitleyebileceklerini yeni sim...
  98. beyzabetül

S7 edge hangi renk tavsiye edersiniz ?

arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydır telefon araştırmalarım sonunda önce note 5 sonra s7 ve son olarak da s7 edge almaya karar verdim.ve artık yoruldum.ne olacaksa olsun .hepsiburada sitesinde kendi mağazasından ithalatcı grantili almaya karar verdim.fiyat bayağa düşmüş .s7 ile arasında 100 tl fark ta...
  99. beyzabetül

Batum dan Telefon alınır mı?

merhaba arkadaşlar ben yakın olduğum için batumdan telefon almayı düşünüyorum.internetten fiyatlara baktım s7 telefom 1600 lari bizim Türk parayla 2065 tl..tax free uygulamasında Ürünü aldığınız rakam x 0.114) lari olarak geri alınıyormuş.yani 182 küsür llari çıktığımızda bu telefona 1418 lari...
  100. beyzabetül

Outlet ürünlü telefonlar satın alınır mı?

merhaba arkadaşlar.bimekste satılan outlet telefonlar var.sanırım teşhir amaçlı ürünler. ürün özelliklerinde : Ambalaj Kusurları Dış ambalaj açık, şirink veya ambalaj bantı yırtılmış. İç ambalaj açık, köpük, jelatin veya naylonlar mevcut ama açılmış. Ürün Kusurları ve Eksikleri Ürün...
  101. beyzabetül

Migros mu yoksa Hepsiburada mı?

merhaba arkadaşlar...uzun araştırmalarım sonunda note 5 almaya karar vermiştim .ancak son anda tavsiyeler üzerine her ne kadar ekran ve kalem konusunda istediğim olmasa da s7 almaya karar verdim. telefona harcayağım para 2000 tl civarı. fiyatta az oynama da olabilir.lakin gerek büyük teknolojik...
  102. beyzabetül

internet alışverişlerinizde en çok hangi siteyi tercih ediyorsunuz?

internette ki elektronik alışverişlerinizde şuana kadar güvenilir bulup sorun yaşamadığınız en çok hangi siteyi tercih ediyorsunuz?
  103. beyzabetül

Sizce hangi telefon ?

merhaba arkadaşlar burada araştırmalarım sonucu birkaç marka model üzerinde kararsız kaldım.özellıkle note 5 ile s6 edge plus arasında çok kararsızım.bunun yanında bugün düşen 6s ile beraber iyice kafam karıştı şuan 4 senelık telefonum sony neo white kullanıyorum.bu telefonumuda burada o dönem...
  104. beyzabetül

1500 TL Civarında Telefon Önerisi

merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 4 sene önce falan burada öneriyle sony xperı neo v telefon almıştım.ve hiç memnun kalmadım.özellikle sürekli ısınma problemi oluyor.ayrıca güneşli havalarda telefonun ekran ayarları son seviyede olmasına rağmen neredeyse ekrandaki yazılar hiç gözükmüyor.ayrıca...
  105. beyzabetül

Telefon rehberimi nasıl kurtarabilirim lütfen yardım

merhaba arkadaşlar ben bugün telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm.fakat daha önce gmaile kaydettiğimi sandığım bazı telefon numaralarım gözükmüyor.oysa telefonda numaramı kaydederken seceneklerden gmail hesabıma ısımleri kaydediyordum.fabrıka ayarlarına döndürmeden önce yedekleme yada...
  106. beyzabetül

Dizüstü Bilgisayarımın Batarya sorunu

Arkadaşlar geçtiğimiz yaz A101 den lenovo marka dizüstü bilgisayar aldım.çok nadir arasıra kullanıyorum.bazen hiç kullanmadığımda oluyor.bunu şarj ettikten sonra bakıyorum pil durumuna 4 saat falan kaldı yazıyor ,5 dakika falan kullanıyorum kalan 2 sat falan yazıyor sonra bakıyorum birden...
  107. beyzabetül

İstanbulbilişim Güvenilirmidir?

istanbulbilişim.com sitesinden alışveriş yapmak istiyorum sizce güvenilirimidir?
  108. beyzabetül

Hosts dosyasını Taşıyamıyorum Lütfen yardım

arkadaşlar win8 kullanıyorum.hosts doyasına kodlar eklemek için masaüstüne taşımak istiyorum fakat SYSTEM BUNA İZİN VERMİYOR hatasıyla karşılaşıyorum.interntten araştırdığım bütün yolları denedim yine olmadı.formattan önce böyle bir hata almıyordum.bu durumu nasıl düzeltebilirim
  109. beyzabetül

Elektirikli ısıtıcı tavsiyesi

arkadaşlar malum kış geliyor havalar soğudu.şuan ufo kullanıyorum ama memnun değilim.çünkü bende halsizlik yapıyor.açınca çok ısıtıyor kapatınca da odam hemen soğuyor.özelikle ayaklarım çok üşüyor .kendime yeni elektrikli ısıtıcı almayı düşünüyorum.odam 11 metrekare civarında.nette biraz...
  110. beyzabetül

Bacasız Davlumbaz nasıl anlaşılır?

arkadaşlar mutfak dolabıma ilk defa kullanmak üzere internetten davlumbaz almayı düşünüyorum.fakat filtreli almayı düşünüyorum.bacasız kullanacağım.bir tane baktığım model var.fiyatıda bana göre uygun.sizce bu baktığım ürün bacasız kullanabilir mi? Candy CGM 61 XTK 60 Cm Camlı Davlumbaz Fiyatı...
  111. beyzabetül

Görev çubuğundaki simgelerin komut sorunu

arkadaşlar windows10 kullanıyorum.görev çubuğundaki ses düğmesine,arama tuşuna ve diğerlerine tıklayınca hiçbir cevap vermiyor.fakat simgenin üzerine sağ tıklayınca önüme swecenekler çıkıyor.bunu nasıl düzeltebilirim.birde bilgisatar açılınca karşıma iki tane oturum açma seceneği...
  112. beyzabetül

Vodafon dan Bedava 400 dk 250 sms ve 250 mb

Büyük harflerle HOSGELDIN yazin 7000 gönder. Bedava 400 dk 250 sms ve 250 mb kazan
  113. beyzabetül

Wifi Adaptör Tavsiyesi

merhaba arkadaşlar...benim masaüstü bilgisayarım var.kablolu modem kullanıyorum.internetimi balkonda telefon yada laptobumdan girerek kullanmayı düşünüyorum.sanırım bunun için masaüstü bilgisayarıma connectify kurup bununla dağıtım yapmam gerekecek.fakat wifi adaptörüm yok.piyasada bir sürü...
  114. beyzabetül

N11 güvenilir sitemi?

arkadaşlar hoparlör almayı düşünüyorum.internette araştırdım en ucuz n11 de satıcının birinde gördüm.sizce bu site güvenilir mi?dahaönce laışveriş yapıp sorun yaşayan oldu mu?
  115. beyzabetül

Yatırım olarak tercihiniz?

arkadaşlar elinizde bir miktar paranız olsa ne yapardınız a)ev/dükkan alır kiraya verirdim b)kiracıyla uğraşmaktansa bankaya yatırır faizini kullanırdım c) faiz islam dinine göre haram olduğundan katılım bankalarında değerlendirirdim d)Altın,dolar hisse senetlerine yatırım yapardım...
  116. beyzabetül

İkisi arasındaki fark nedir?hangisini tercih edersiniz?

arkadaşlar bilgisayarıma hala hoparlör alamadım.internetten araştırma yaptım.iki ürün arasında kararsız kaldım.özelliklerine baktığımda aralarında pek fak göremedim.ama logitech markasının aynı ürününü internette 135 tl ye kadar bulabilirken creative marka olan ürünü 150 tl den aşağı fiyata...
  117. beyzabetül

Teşhir ürünleri alınır mı?

bimekste normal piyasa fiyatın altında teşhir ürünü olan hoparlör ses istemi gördüm.sizce teşhir ürünleri herhnagi bir sıkıntı yaratır mı?
  118. beyzabetül

Ses Sistemi Tavsiyesi

arkadaşlar hem bilgisayara hemde tv ye bağlamak için hoparlör almayı düşünüyorum.özelikle müzik dinlemk için.ikisine ayrı ayrı hoparlör alacak durumda değilim.bütçem en fazla 150 tl civarında.daha önce edifier almayı düşünüyordum malesef stoklarda kalmamış.alacağım ürün kablosuz ve uzaktan...
  119. beyzabetül

Kredi Kartı yıllık ücretimi geri almalımıyım?

Geçtiğimiz haziran ayında kredi kartısı sahibi olduğum garanti bankasını tüketici hakem heyetine yıllık kart aditanın geri iadesi için şikayet ettim.31 aralık tarihli ilçe mahkeme heyeti kararı elime ulaştı.bu kararda 69 tl nin müşteriye yani bana geri ödenmesine karar verildi.yalnız geçen...
  120. beyzabetül

Sizce bu bilgisayar nasıl?

arkadaşlar sadece internette gezinme amaçlı ikinci el kasa aramaktayım.işlemcisinin hızlı olmasını isterim,telefonumun interneti kullanacağım.bunun içinde sanırım wifi adaptörde gerekli.araştırma yaptım bütçeme uygun böyle bir kasa buldum.sizce nasıl, işimi görür mü,herhangi bir sorun...
  121. beyzabetül

Smart Tv Hakkında Tavsiyeleriniz

arkadaşlar 119-120 cm ekran büyüklüğünde smart tv almayı düşünüyorum.genelde lg ve samsung marka öneriliyor.lg almayı düşünüyorum.3d olacak.yalnız bu smart tvler hakkında pek birşey bilmiyorum.ürünlerin özelliklerini incelediğimde çoğunun birbirinden farklı özellikleri oldunu görüyorum ama ne...
  122. beyzabetül

Telefonuma internetsiz program nasıl yükleyebilirim

arkadaşlar telefonuma marketten uygulama yüklemek istiyorum.bunun ıçın apkınstaller yükledim.fakat marketten bılgısayarıma ındıremıyorum.direk telefona yüklenıyor.ne yapmam lazım
  123. beyzabetül

Telefonumda antivirüs lisansı etkinleştirme hatası

arkadaşlar sony neo white marka telefonuma norton antivirüs programı yükledim.fakat lisansı etkinleştirmek için oturum aç seceneğine tıkladığımda şöyle bir mesaj çıkmaktadır: "lütfen aygıtınızın tarih ve saatinin doğru emin olun.Doğruysa aygıtınızdaki işletim sistemi tarafından güvenilmeyen bir...
  124. beyzabetül

Antivirüs programı kurulmuyor

arkadaşlar yeni kurmuş olduğum ve aktivatör ile etkinleştirdiğim windows8.1 işletim sistemime kaspers pure ve norton360 antivirüs programlarını kuramıyorum.kaspersky kurulum esnasında resimdeki gibi hata alıyorum.kaspersy removal tool kurup tarama yapmak istediğimde de mavi ekranda "ATTEMPTED...
  125. beyzabetül

İkinci el dizüstü bilgisayar tavsiyesi

arkadaşlar film izlemek ve internete bağlanmak için ikinci el dizüstü bilgisayara ihtiyacım var.hangi özelliklere sahip hangi marka modeli ve nereden almamı tavsiye edersiniz.bütce olarak 300-400 tl olabilir
  126. beyzabetül

Telefonum Şarj cihazıyla şarj olmuyor

arkadaşlar sony ericson telefonumu orijinal şarj cihazımla şarj edemiyorum.yaklaşık 4-5 saat önce şarja taktım.seviye yüzde 15 iken şuan baktım sadece yüzde 33 olmuş.ama gecen seferde bilgisayarımın usb girişinden 1-2 saatte şarj olmuştu.şarj cihazımın kablosundan bazen temassızlık oluyor.ama...
  127. beyzabetül

Profl resmim gözükmüyor

profilime resim ekledim ama neden gözükmüyor.yükleme sırasında hata oluştu şeklinde mesaj çıkmıştı
  128. beyzabetül

Hisse payımı hesaplayamadım

arkadaşlar biz 4 aile babalar dan kalma arazılerımızı bırleştırerek müteahhite dükkan ve daire karşılığında yapması için verdik.fakat bir dükkanımız 2 aile arasında hisseli oldu.tapuları çıkarttık.fakat kendime düşen payı metrekare olarak hesaplayamadım.içime kurt düştü:crying: kişilerin...
  129. beyzabetül

Firefox hatası

arkadaşlar tarayıcımın sayfasını kapatıktan sonra kısa yoluna çift tıklayıp tekrar yeni sayfa açmak istediğimde bir önceki web sayfası çıkıyor.bunu nasıl düzeltebilirim.bazende kısayola çift tıklayıp açmak istediğimde böyle bir hata çıkıyor: "Firefox hâlen çalışıyor fakat yanıt vermiyor. Yeni...
  130. beyzabetül

Acil ARH(-) kana ihtiyaç var - ANKARA

ANKARA HACETTEPE HASTANESİNDE tedavi göre 3 yaşında kanser hastası bir bebek için Acilen yarına kadar ARH(-) kana ihitiyac vardır Yardımcı Olmak İsteyen Arkadaşlar İletişim Numarası : 05300377280 not:başka bir sitede gördüm.belki yardımcı olabilecek vardır dıye burada paylaşmak istedim
  131. beyzabetül

Film tavsiyeleriniz

arkadaşlar 720 p-1080 p görüntü kalitelerinde film arşivi yapıyorum.2012-2013 yılları arasında gösterime girmiş gerilim-korku ve komedi türlerinden yerli ve yabancı film tavsiyelerinizi bekliyorum.tr dublajları olurlarsa çok memnun olurum:)
  132. beyzabetül

İnternet Yayınlarını tv den Nasıl izlerim

Arkadaşlar internetde yayın yapan tv kanalarını digital uydu cihazıyla yada direk tvden nasıl izleyebilirim?
  133. beyzabetül

Sürücüye dvd yerleştirince bilgisayarım donuyor

arkadaşlar bilgisayarımın sürücüsüne dvd yerleştirip içersindeki verileri masaüzerine kopyalamak istediğimde bilgisayarım donuyor. E sürücüsü yanıt vermiyor diyor.mause imleci takılıp duruyor.bu durum neden oluşuyor,ne yapmam gerekiyor
  134. beyzabetül

Köpek piresi için Tavsiyeleriniz

arkadaşlar bahçemde beslediğim köpeğim galiba pirelendi.çok kaşınıyor.sizlerden kulandığınız pire öldürücü ilaç tavsiyelerinizi bekliyorum
  135. beyzabetül

Silinen dosyaları nasıl geri getirebilirim

arkadaşlar telefonumda galeride silinen videolarımı nasıl geri getirebilirim?
  136. beyzabetül

Telefonumun ekranına bir haller oldu

arkadaşlar bugün sony xperıa neo v marka telefonumu mecburiyetden ilk defa pantolonumun cebıne koydum.fakat sonra ekranına dokunduğumda çoğunlukla mavi çizgiler oluşmakta.parmaklarımla dokunduğumda bu çizgileri sağa sola aşağı çekebılıyorum.ayrıca ekranın üst bölumunde tuhaf rakmlar var.dx170 dy...
  137. beyzabetül

Hoparlör sistemi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

arkadaşlar benim bilgisayarın 2+1 haporlör sistemi eskidi,yeni hapörler sistemi almak istiyorum.fakat alırken hangi özelliklere dikkat etmeliyiz bilmiyorum.benim kullanmak istediğim yüksek ve kaliteli ses özelliklerine sahip olması.eski kullandığım 2+1 platoon idi.kaliteli ses çıkıyordu ama ses...
  138. beyzabetül

Sizce Hangi Kampanya Daha Avantajlı

arkadaşlar yeni internet almayı düşünuyorum ama hangi sağlayıcıyı tercih edeceğime karar veremedım.evde sabit telefon hattı yok.bulunduğum bölgede ki servislerin kampayalarını inceledım.bazılarında sabit hatsız kampanya yok.örneğın bulunduğum bölgede superonlıne de sabıt hat olmadan fibernet...
  139. beyzabetül

Modemler Internet Hızını Etkiler mi?

arkadaşlar ben turknet kullanıcısıyım.tarifem 16 megabit sınırsız .bilgisayarımda turknet sitesinden hız testi yaptığımda dowload hızım oratalam 12 megabit olarak görüyorum.(bu testi peşpeşe yaptığımda her defasında farklı rakam çıkıyor.speedtest sitesinde ise daha farklı rakamlar...
  140. beyzabetül

Gold Bilgisayar dan Alışveriş Yapılır mı?

arkadaşlar gold bilgisayarın internet sitesinden hd almayı almayı düşünüyorum.nette ve şikayetvar istesinde yapılan bazı olumsuz yorumlardan sonra terddüte düştüm.sizlerin bu konuda düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum
  141. beyzabetül

Windows 8 kuracam yardım eder misiniz?

arkadaşlar daha önce windows 8 in deneme kopyasını kurmuştum.pek verim alamadım.yani sürekli karşıma mavi ekran hatası çıkıyordu.şimdi tekrar win8 pro kurmak istiyorum.nette yaptığım araştırmalarda çeşit çeşit paylaşımlar var.aralarındaki farkı anlamadığım için karar veremıyorum.64 bit türkçe...
  142. beyzabetül

Windows 8 İki Biirimde Ne Anlama Geliyor?

bilgisayarımda bir ara sorun oluşmuştu.kurulum cd yi takarak onardım.fakat şimdi açılışta mavi ekranda şöyle bir yazı çıkıyor: Aşağıdaki işletim sistemini seçin window8 2 birimde window8 2 birimde bunlar ne anlama geliyor?nasıl düzeltebilirim?
  143. beyzabetül

D-smartnet hakkında görüşleriniz

arkadaşlar ben turknet kullanıcısıyım.internetimi d-smart nete taşımak istiyorum.bu d-smart diğerleri gibi telekomun alt yapısını mı kullanıyor?sizlerin bu d-samar bet hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi bekliyorum
  144. beyzabetül

"Kadıköy'e tek bir G.Saraylı giremez"

Abdullah Kiğılı derbi sonrası Galatasaray taraftarına rövanşta Kadıköy'ün kapılarının açık olduğunu söylemişti. Fakat Aziz Yıldırım'dan aksi yönde bir açıklama geldi. Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı derbi sonrası Galatasaray taraftarına rövanşta Kadıköy'ün kapılarının açık...
  145. beyzabetül

Forum Ana Menü Hakkında

Foruma giriş yaptığımda üstte sağ tarafta MESAJLAR ile GELİŞMİŞ ARAMA YAP menüleri içiçe girmiş durumda gözüküyor.bazen YARARLI LINKLER bölümüne tıkladığımda hiçbir tepki vermiyor.cclenar ile temizlik yaptığım halde değişen birşey olmuyor.Firefox 17 tarayıcısını kullanıyorum.bu durumun sebebi ne...
  146. beyzabetül

Ip numaramı kullanılanları öğrenme

arkadaşlar benim ıp adresimi başkaları kullanıyormuş.bunu nasılk öğrenir ve nasıl engelleyebilirim.birde modem arayüzüne şifre koymak için mevcut şifreyi soruyor onu bilmıyorum.nasıl bulabilirim.modem airties 5026
  147. beyzabetül

Linux Mint Cinnamon de Yaşadığım Sorunlar

arkadaşlar uzun bir uğraş sonucunda usb den bilgisayarıma windows işletım sıstemımın yanına lınux kurabildim altta resimde de görüldüğü üzere yanlışlıkla işletim sistemini birkaç kez kurmuşum:Dşimdi gelelim takıldığım bölümlere,önceleri ilk başta yer alan sisteme giriş yapıyordum.fakat programıu...
  148. beyzabetül

Forumun Anasayfasına ne oldu?

arkadaşlar forumun anasayfasına ne oldu böyle.bölümleri secmekte zorlanıyorum.aynı durum sizde de mevcut mu? http://
  149. beyzabetül

TC Kimlin nosu ile kimlik bilgileri öğrenelir mi?

arkadaşlar sadece tc kimlik no bilgisi ile bir kişinin kimlik bilgilerine ulaşabilirmiyiz?benım öğrenmek istediğim tc kimlik nosunu doğrulamak.netde baktım tc kimlik nosunun yanında doğum tarıhı bılgılerını de ıstıyor.ama bunu bılmıyorum.sizce bunu öğrenebılmem mümkün mü
  150. beyzabetül

Kaliteli film nereden indirebilirim?

arkadaşlar filmleri yüksek kalitede hangı sitelerden indirebilirim.bluray olmasın çünkü bunu izlemek için sitemim yok.birde bu fılmlerdekı uzantıların anlamları ne oluyor.bazılarının uzantaılarında dvdrıp xvid ,mkv,brip,dvd5 ...yazıyor.bunlar ne anlama gelıyor.görüntü ve ses kalıtesı ıyı olması...
  151. beyzabetül

Firefoxda çeviri eklentisi ariyorum

firefox yeni kullanmaya başladım.choreme yı bırakıp buna gectım.fakat choremede kı sayfaları türkçeye çevirecek eklentı arıyorum.daha önce denedıklerım hoşuma gitmedı
  152. beyzabetül

Xperıa V kilit açma sorunu

arkadaşlar xperıa v telefonumda bazı ayarlar yapıp karıştırken bırden ana ekranda allta bulunan kılıdı sağa ve sola cevırmeye calıştığımda hıç bır tepkı vermıyor.teelfonu açıp kapattım,bataryasını çıkarıp taktım yıne düzelmedı.yandan ses açıp kapama tuşu da bazen ışlevını görmuyor.ne yapmam...
  153. beyzabetül

Bu Fotomontajı nasıl yapabilirim?

arkadaşlar ben fotomontaj yapmak ıstıyorum.yanı bırının yüz kısmını değişık kışılerın yuz kısmıyla değiştırmek ıstıyorum.bunun yanında da arka fon resmını değiştırmek ıstıyorum.bunları nasıl yapabılırım
  154. beyzabetül

İşletim sistemi tavsiyeleriniz

arkadaşlar ben win 7 ultımate x64 kullanıyorum.daha önce xp kullanmıştım.fakat bu win 7 de başlat da bekleme seceneğı olmaması canımı sıkıyor.bunu yerıne uyku modu var.fakat xpde kı gıbı kasadakı fan yada motorun sesı de beklemeye gecmıyor.yanı çalışmaya devam edıyor.bu yuzden wın 7 den...
  155. beyzabetül

Hangı programı tavsıye edersınız?

telefonuma sms,çağrı engelleyıcı ücretsız ve mumkunse türkçe program yuklemeke ıstıyorumn.sızler hangısını tavsıye edersınız?<br><br>
  156. beyzabetül

Wifi adaptör tavsiyeleriniz

arkadaşlar masaüstü bılgısayarıma wireless adaptör almayı düşünuyorum.ınternetde baktım 20 tl den 100 tl ye kadar adaptör çeşitleri var.özellıklerınden pek anlamadığım ıçın aralarındakı farkı anlamıyorum.bunu evın ıçersınde kullanmayı düşünuyorum.özellıkle telefonumdan nete bağlanmak...
  157. beyzabetül

Opera ve choreme sorunu

arkadaşlar opera ve chorme tarayıcılarında şöyle bır sorunla karşılaşıyorum:açtığım bırıncı sayfayı kapamadan sımge durumunda küçültüyorum.ıkıncı bır sayfa açtığımda ayarlardığım anasayfa yerıne farklı sayfa açılıyor choremede şu şekılde operada ıse bu şekılde gözukmektedır. fakat dığer...
  158. beyzabetül

Video kayıt programı

arkadaşlar ınternetdekı vıdeo göruntulerını bılgısayarıma kaydetmek istıyorum.bunun ıçın daha önce camstuıdo kullanıyordum.fakat göruntu kalıtesı çok kötü.camtasıa studo denedım o da bana çok karışık geldı.bıldığınız güzel kayıt yapan kulanımı kolay program varmı?türkçe full olsa daha güzel olur:)
  159. beyzabetül

Vantilatör Tavsıyelerınız

arkadaşlar evımın odasında kullanmak üere vantilatör almayı düşünuyorum.şöyle ıyı serınleten,baş ağrıtmayan,sesız çalışan ekonomık olanlardan tavsıyelerınızı beklıyorum
  160. beyzabetül

Sony ericson xperia neo v hakkında

arkadaşlar ben bu telefonu gecen cumartesı aldım.yalnız bıraz bana karışık geldığınden henüz kullanmasını öğrenemedım.şuanlık sadece ınternete gırme amaçlı kullanıyorum.yalnız yazı yazarken klavye tuşları çok küçük kalıyor.yanı A harfıne dokunmam gerekırken yanındakı harfe dokunuyorum.bu zor...
  161. beyzabetül

Sony erıcsondan ayırlıyor mu?

arkadaşlar bu akşam üzerı sonyerıcson marka telefon almaya karar verdım.fakat gittiğım birçok telefoncu ellerınde son erıcson neo v marka ürün olmadıklarını söyledıler(,1-2 tanesı hariç)bunlardan bı tanesıne neden bu ürünün pıyasada olmadığını sorunca sony ıle erıcson fırmalarının ayrılacağını...
  162. beyzabetül

Hangisini önerirsiniz?

daha önce ace ıle sony erıcson neo v arasında kararsız kalmıştım.yıne bir türlü karar veremedım.:biggrin:önerıler üzerıne fıkrımı değiştırıp neo v yada htc salsa arasında kaldım.bu ıkı daha tercıh etmek ısterdım.ama malum ekonomık sıkıntılar.şımdı yıne sızlere göre bu ıkı arasında hangısını...
  163. beyzabetül

Sizce İki telefondan hangisi?

arkadaşlar uzun süredır araştırmalarım sonunda bütçeme uygun,kalıtelı telefon olarak samsung ace yada sony erıcson neo v almayı düşünuyorum.ıkı telefonu ınceledım.fakat fazla bırşey anlamadığımdan karar veremedım.mesela neo v java desteğı varmış.bu telefonda ne işe yarar,neo v de vıdeo göruntü...
  164. beyzabetül

Anakart drıver sorunu

asus p5kpl-am se markalı anakartımın windows 7 drıverlerını arıyorum.netden bıtane chıpset dıye drıver bulup yükledım ama ne işe yaradını bılmıyorum.diğerlerını nasıl bulabılırım
  165. beyzabetül

Torrent hakkında

arkadaşlar ben torrent olayına yenı gırdım.bırkaç torrent sitesıne üyelığım var.fakat öğrenemedığım bazı konular var.bu altın,gümüş torrent ne işe yarıyor.seed etmek ne demek?ratıo oranı ne anlama gelıyor şuana kadar öğrendığım tek şey ındırdığım dosya mıktarının yarısı kadar o sıteye göndermem...
  166. beyzabetül

Bilgisayarım açılış sorunu

arkadaşlar bılgısayarımı açarken HOŞGELDINIZ yazısı yaklaşık 15 sanıye ekranda donup kalıyor.ondan sonra da masaüzerımdekı sımgeler yaklaşık 1 dakıka gözukmuyor.sankı kıtlenmış gıbı oluyor.ama ondan sonra düzelıyor.virüs olabılır dıye güvenlı modda combofıx ıle tarattım bışey çıkmadı.bu durumu...
  167. beyzabetül

Bekleme seceneğı ve kablosuz ağ bağlantı sorunu

arkadaşlar bılgısayarıma format attıktan sonra başlatdan bılgısayarı bekletme seceneği aktıf gözukmuyor.ayrıca kablosuz ağ bağlantı kurmak ıçın hangı drıverı yukledıysem olmuyor.aygıt yönetcısınden ağ bağdaştırıcı nın yanında sarı soru işaretı var.bu durumu nasıl düzeltebılırım
  168. beyzabetül

zamunda sıtesıne neden gıremıyorum?

arkadaşlar şu şıralar öğrendığım kadarıyla zamunda uyelık açmış ve bende uye olmak ıstıyorum.fakat chorme,ie,firefox tan bağlantı sağlıyamıyorum.google dns,open dns,comodo dns kullanıyorum yıne aynı,yabancı proxy kullanıyorum yıne aynı şekılde sayfaya gıremıyorum.acaba kullandığım turknetden...
  169. beyzabetül

Fotomontaj yapma programı arıyorum

arkadaşlar ben fotomontaj yapmak ıstıyorum.örneğın kendı resmıme polıs yada asker kıyafetı eklemek ıstıyorum.buna benzer uygulamaları hangı programla yapabılırım
  170. beyzabetül

Pc görüntüsünü tv monitörüne aktarma

arkadaşlar bılgısayarımın kasasından göruntuyu tüplü monıtöre aktarmak ıstıyorum.bunun ıcın svıdeo kablosu aldım.fakat nasıl bır işlem yapacağımı bılmıyorum.bılgısayarımın kasasından vıdeo çıkışın taktım.diğer ucunuda tv nın arkasındakı scart gırışe taktım.başka ne yapmam gerekıyo?yardım...
  171. beyzabetül

Paintde Yazı Yazma

Arkadaşlar paıntde yazı yazmak ıstedığımde harfı koymak ıstedığım alan harfın dışında beyas gözukuyor.orıjınalı bozulmadan paıntde ıstedığım resme ıstedığım yazıları nsıl yazabılırım.şimdıden herkese tşkler
  172. beyzabetül

[Çözüldü] Facebookta Resim Alma

arkadaşlar faceebokta foroğraf albumlerını pcrınt screen ıle tek tek alma yerıne topluca bılgısayara kaydetmenın bır yolu varmıdır?fare ıle tutup masaüzerıne taşınmıyor
  173. beyzabetül

Tarayıcımda Sorun mu Var?

ya arkadaşlar bende de bır sorun var..bu sıte dahıl bırçok sıtede lınklere tıkladığımda açılmıyor.ayrıca choreme ıle gırınce konu başlıklarına tıkladığımda bu seferde konunun içerığı gözukmuyor.ama firefox ıle gırınce sorun yok.yalnızfirefoxda da bazen lınklere tıkladığımda açılmıyor...
  174. beyzabetül

Msnde posta kutusunu açamıyorum

arkadaşlar msnıyı kullanıcı bılgılerımle açıyorum.fakat psota kutusuna ulaşmak ıstedığımde: sn102w.snt102.mail.live.com konumundaki sunucu bulunamıyor dıye uyarı çıkıyor.farklı bılgısayar,farklı msn adresı kulllandığımda da durum aynı aynı.acılen bu sorunu çözmem lazım.yardımlarınızı beklıyorum
  175. beyzabetül

Modem Kurulumu

arkadaşlar ben daha önce ttnet kullanıyordum.kampyadan airtıes modem almıştım.2 yıl dolduktan sonra ttnetı bırakıp turknete geçtım.turknetden almış olduğum kullanıcı adı ve şifremı airtıes modemıme eklemek ıstedım.fakat ttnet kılıt koyduğu ıçın parolamı kaydedemıyorum.airtıes müsterı...
  176. beyzabetül

Windows xp güncelleme yapamıyorum

arkadaşlar resımde görüldüğü gıbı bılgısayarımın mevcut güncellemelerını yapamıyorum.bu güncellmelerın yapılmasını bılgısyarım açısından sağlıklı olacağını düşunuyorum.sızlerden yardımlarınızı beklıyorum Uploaded with ImageShack.us"] Uploaded with ImageShack.us[/URL]
  177. beyzabetül

Bu Kampanya Sizce Nasıl?

arkadaşlar ben ttnet müsterisiyim.ayda 8 mbps kadar 54.90 tl ödüyorum.fakat bulunduğum yer santrale uzak olmasından dolayı ancak 1 mbps olarak kullanıyorum ve yıne 54.90tl ödüyorum.dün turknet mt tarafından arandım.bana kendı ınternet kampanyalarını önerdı...
  178. beyzabetül

Esed smart 4 kampanya sürümünü arıyorum

arkadaşlar özelıklerı düşük bılgısayıma kasmaması ıçın esed smart securıty 4 programını kurmak ıstıyorum.fakat süreklı key eklemek yerıne kampanyalı olanını(cracklı değil)kullanmak ıstıyorum.şuan esed smart 4 ün bıldığınız kampanyası varmı?
  179. beyzabetül

Eset Smart Security Kampanya?

arkadaşlar özelıklerı düşük bılgısayıma kasmaması ıçın esed smart securıty 4 programını kurmak ıstıyorum.fakat süreklı key eklemek yerıne kampanyalı olanını(cracklı değil)kullanmak ıstıyorum.şuan esed smart 4 ün bıldığınız kampanyası varmı?
  180. beyzabetül

Kablosuz internete bağlanamıyorum

arkadaşlar bılgısayrıma format attıktansonra gereklı drıverlerı kurdum.fakat kablosuz ağa bağlan dedığımde sınırlı yada bağlantı yok şeklınde uyarı çıkıyr.bu sorunumu nasıl halledebılırım.yardımlarınızı beklıyom
  181. beyzabetül

Web sayfalarının kayması

slm arkadaşlar... ben bılgısayarımın sürücülerini güncellemek ıçın drıver genıus programını kurdum ve sürüculerı güncelledım.fakat şimdı web sayfalarında gezınırken ok tuşlarını aşağı yukarı kaydırdığında ekranda dalgalanmalar oluyor.yanı aynı güvenlı modda web sayfaları gıbı gözukuyor.sıstemı...