Arama sonuçlarınız

1. A

İptv Şikayet hdiptvcccam

Merhabalar hdiptvcccam sitesinden üyelik aldım 1 yıllık o kadar övdüler kaliteli dediler donmaz dediler kesinlikle ağustosta aldım maçların ilk 15 ve son 15 dk ları hep donuyor internet hızım 70 mbit ping 20 ms jitter 1 maçlar biter bitmez hiçbir şekilde donma yok diğer kanallar donmuyor bir tek...
  2. A

Firma Rehberi Bir Site Yapmak İstiyorum

Arkadaşlar Firma Rehhberi Olacak Bir website Yapmak İstiyorum isimtescil.net ten 10 yıllık domain + 10 yıllık hosting satın aldım site bir sürü uygulamayı destekliyor ancak hangi uygulama bana kolayca yapabilir bilemiyorum bunun için sizlerden yardım almak istiyorum yapmak istediğim website şu...
  3. A

S4 i9505 telefonum kendi kendine kapanip açılıyor

Arkadaslar ben bundan 2 ay once android os cok internet harcıyor diye yeni rom attim telefonuma eskisi 4.2.2 yeni attigim rusya rom u 4.4.2 idi ve bu romu sevdim 2 hafta önceye kadar hicbir sorun yoktu taki gamekiller ve freedom yukleyene kadar bu iki uygulamayi yukleyincd benden root istedi...
  4. A

Samsung gt-s5333 wave telefonum var yalnız türkçe dil paketi lazım acillll

samsung gt-s5333 wave telefonum var yalnız türkçe dil paketi lazım acillll.. tşk edeerim. iyi günler