Arama sonuçlarınız

1. N

SDN Türksat Kablonet internet tarifelerine zam!

Bunlar normal tarifeler. Kampanyalı fiyatları çok daha uyguna geliyor. Türksat Kablonet ® Resmi Yetkili Web Sitesine HoÅgeldiniz arada ki farkı sizde göreceksiniz.
  2. N

Öneri Türksat Kablonet tavsiye eder misini?

Adresinizde Gpon altyapı seçeneği çıkıyorsa kesinlikle hemen başvurun. Modemlerinde wifi 6 desteği de var. Türksat Kablonet ® Resmi Yetkili Web Sitesine Hoşgeldiniz - 0850 802 22 22 Özellikle aklın yolu 1000 kampanyasını bir incelemeniz faydanıza olacaktır. Diğer kampanyaları da güzel ama bu...
  3. N

Kablonet Ping Sorunu

Wifi üzerinde alacağın performans değişkenlik gösterebilir. O yüzden en iyiyi kablo ile bilgisayarı bağlamaktır. Bu arada wifi konusunda Türksat'ın yayınlamış olduğu ufak bir ayar videosu var. Buradan İnternet Hız Testi - Kablonet Speedtest | Türksat Uydunet izleyebilirsin.
  4. N

En uygun internet tarifesi

Kablonet fiber interneti kullanabilmen için ilk başta adresinde altyapı var mı onu kontrol etmen gerekir. Altyapı sorgulama bu adresten kontrol edebilirsin. Eğer bina numarana kadar sorgulamayı tamamladıysan başvuru yapabilirsin. Ayrıca kampanyalardan yüz güldüren kampanya var. Buradan Kablonet...
  5. N

İnternet sağlayıcı önerisi

Kablonet altyapısını nereden sorguladın bilmiyorum ama çağrı merkezini ara 0850 804 44 44 veya Uydunet Fiber İnternet Alt Yapı Sorgulama | Türksat Kablonet bu adresten kendin kontrol edebilirsin. Eğer sokağına kadar altyapı varsa ve bina numaran gözükmüyorsa adresine talepte bulunabilirsin.
  6. N

Hangi internet servis sağlayıcısına geçmeliyim

Kablonet pahalı diyenler olmuş. Kablonet kampanyalarını Kablonet Fiber İnternet | Türksat Uydunet Kampanyaları bir inceleyin. Sadece internet vermiyorlar. KabloTV, sinema kanalları gibi ek hizmetleri de var. Ayrıca Teknik arıza durumunda en iyi destek Türksat'ta. Türknet çağrı merkezini ara...
  7. N

Kablonet mi? Vodafone mi?

Şöyle bir durum var. Kablonetin altyapısının bulunduğu yerde vodafone a başvursan bile Türksat altyapısı üzerinden internet verecek. Ortak altyapı protokolü var. Vodafone ayrı bir hizmet vermiyor. Kampanya öner dersen sadece internet istersen 3 Ay Bizden Kampanyası | Kablonet 2020 Kampanyası bu...
  8. N

kablonet güldüren 100 mbs kampanyası

Aslında böyle bir tarife var ama biraz dudak uçuklatıyor. :D https://www.kablonet.net/kampanya/hizli-ve-limitsiz
  9. N

Kablonet modem

Ubee kesinlikle netmasterlardan daha iyi. İyi düşünmüşsünüz. 1583754413 0850 888 0 333 nolu çağrı merkezinden abonelik yaparken müşteri temsilcisine belirtirsen yardımcı oluyorlar.
  10. N

Kablonet modem

Maalesef kablonet kullanacaksan piyasadan alternatif başka modem bulman çok zor. Bulduklarında docsis 3.0 uyumunu tam desteklemesi lazım. Kiralık al güzel bir modem bulduğunda değiştirirsin. Kablonet Modem Çeşitleri | Uydunet Modem Destek
  11. N

Superonline Fiber mi Kablonet Fiber mi ?

İşin güzel yanı bu tarifede hız düşümü yok. 500 gb doldu mu ya durur yada her gb başına 50 krş ödersin. Diğer kampanyada ise her akşam 21 ile 24 arası hız 25 mbite düşer.
  12. N

Superonline Fiber mi Kablonet Fiber mi ?

Fiyat ve özellik olarak kesinlikle kablonet derim. Superonline da böyle bir fiyat bulman imkansız. Ama kablonette her yerde iyi değil. Biraz araştır. Kampanyalara bakmak istersen şöyle bir kenara bırakayım belki bakmak istersin. En Uygun Kablonet İnternet Kampanyaları | Uydunet
  13. N

Kablonet/Uydunet Başvurusu Hk.

Bütün kampanyalara bu adresten ulaşabilirsin. En Uygun Kablonet İnternet Kampanyaları | Uydunet Bece dör köşe kampanyası mantıksız. En kötü eğlenceyi kaçırma veya hayatı yakala kampanyasına girmen gerekir.
  14. N

Uydunet - Kablonet Telefon Hizmetine Başladı.

Arkadaşlar artık Uydunet telefon hizmetini başlatıyor. Türksat'ta artık bir operatör oldu ve kendi numara tahsisini yapmaya başladı. Hatta mevcut Uydunet abonelerine özel 12 ay taahhütle her yöne 100 dakika ücretsiz konuşturacak. Kurulum ve aktivasyon ücretleride yok. Fakat bu hizmeti alabilmek...
  15. N

Uydunete Geçmekte kararsızım ! Yardım

Arkadaşım Uydunet internet hizmetini kullanabilmen için Kablo TV altyapısı olmak zorunda. Yoksa imkanı yok hizmet alamazsın. Ayrıca kablonete geçkem isteyecek olanlar için söylüyorum. Şu an süper bir kampanya var ve 3 ay bedava fırsatıda cabası. 25 Mbit 150 GB AKN + Teledünya Temel ve Üst Paket...
  16. N

Uydunet İnternetsiz Olmaz Kampanyası

Aslında ben bu kampanya yerine 24 ay taahhütlü olan 59 TL kampanyasını öneriyorum. Uydunet ve teledünya hepsini ayrıca 25 75 akn + üst paket + sinema paketi 59 TL. Fakar internetsiz olmaz kampanyasında 56 tl ye teledünya bile yok. Ayrıca hızı 25 50 akn. tek farkı 12 ay taahhütlü olması...
  17. N

Uydunet

Uydunet, bir TürksatKablo hizmetidir. Eski adı ile Kablonet olarak bilinir. Uydunet, fiber optik altyapı desteği ile istediğiniz gerçek hızlara ulaştırır. Diğer bir sloganı “Uydunet Gerçkek İnternet” olarak söylenir. Aslında kablotvnin en güzel avantaju Uyduneti telefon hattında gerek duymadan...
  18. N

Uydunet-teledunya.com

Uydunet hizmeti ile telefonsuz ve fiber optik alt yapı ile kesintisiz internet hizmeti alabilirsiniz. Kablo TV ile beraber almaz zorunda olduğunuz bu hizmette isterseniz Teledünya hizmetide alarak HD yayınları izleyebilirsiniz. Bu kanallar arasında begesel, spor, sinema, çocuk vb. kanallarını...
  19. N

Uydunet ten Mükemmel Yaz Kampanyaları....

Uydunet yeni kampanyaları ile hızlı tarifelerde fiyat indirimi uyguluyor aynı zamanda Kablosuz modem BEDAVA. Kampanyalar hakkında bilgi almak için: http://www.kablonet.com.tr Teledünya Kampanyaları hakkında bilgi almak için : http://www.kablotv.net
  20. N

Teledünya rezaleti !!

Arkadaşım sorunun çözüldüğüne sevindim. Bundan sonra bir sıkıntı yaşarsan Teledünya sitesine girdikten sonr yorum bölümüne yazılı olarakda şikayetini yapabilirsin. Ama sıkıntının giderilmesi bu kadar geçikmemesi lazım. Türksat teknik ekipleri 4 saat içinde arızayı gideriyorlardı.
  21. N

UyduNet de fiyatı düşürdü, sıra ne zaman ADSL'e gelecek?

Arkadaşım ama en başında ücretsiz bunları alıyorsun öyle değil mi? Ben Hd receiver ve Kablosuz modem aldım.. En düşük HD receiver 250-300 Tl arasında adamlar 210 tl demiş. Kablosuz modemler 150-200 Tl arası 175 TL demiş. Kurulum bedellerine bişey diyemem muadili yok:)
  22. N

Uydunet ten Mükemmel Yaz Kampanyaları....

Uydunet ten yaz günlerinde yeni başlayan kampanyalarını duyurdu… 01 Temmuz 2011 itibari ile başlayan kampanyalar şu şekilde…. -Yarım Düzine Fırsat Kampanyası -İlk 12 Ay %50 İndirim Kampanyası -Tatilde İnternet Bizden Kampanyası -10 Mbps Sınırsız İlk 6 Ay 49 TL Kampanyası -3 Mbps Sınırsız 13 Ay...
  23. N

UyduNet de fiyatı düşürdü, sıra ne zaman ADSL'e gelecek?

Fiyatlar hem düştü hemde mükemmel kampanyalar geldi. Yarımd düzine kampanyası mükemmel ben onu tercih ettim. modem bedava hd cihazda bedava. http://www.kablonet.com.tr
  24. N

TTNET' e alternatif arıyorum.

Arkadaşım Ttnet e tek mecbur kalacağın zaman bence bulunduğun yerde Uydunet şebekesi yoksa o zaman mecbursun. Eğer varsa bence hiiiç durma ve geç derim. İstersen kampanyaları bi incele.. www.kablotv.net