Arama sonuçlarınız

1. Jacoub

LG, G4 için Marshmallow güncellemesini geri çekti!

Bildiğiniz gibi sitemiz üzerinden LG G4’e Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin geldiğinin haberini yapmış ve nasıl güncelleneceği konusunda bir rehber hazırlamıştık. Belirli bir süre rehberimiz sayesinde güncellemeyi yapanlar olsa da son zamanlarda kullanıcıların ”Telefon Güncel Durumda”...
  2. Jacoub

Mancini: "Şampiyonlar Ligi'ni kazanırsak heykelimi..."

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Four Four Two dergisine çok önemli açıklamalarda bulundu. Roberto Mancini, yabancı kuralı hakkında da şunları söyledi: Bana göre çok kötü bir karar. Bunun milli takıma yardım ettiğini düşünen varsa gerçekten yanılıyor. Avrupa’da kimse Türkiye’de...
  3. Jacoub

Onavo Protect VPN Güvenilir mi?

Bu son çıkan sansür durumlarından kurtulup kendimi özgürce ifade edebilmek adına AppStore'da böyle bir uygulama buldum.(https://itunes.apple.com/tr/app/free-vpn-onavo-protect/id577491499?l=tr&mt=8) İnternette bir kaç araştırma yaptım ama tam sonuç alamadım. Kullanan arkadaşlar varsa nedir ne...
  4. Jacoub

Flappy Bird'den İntikam İsteyenler?

http://squishybird.com/ Çözüm bu oyunda. :)
  5. Jacoub

Bruma Galatasaray'da!

GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. / GSRAY [] 03.09.2013 13:33:45 Sporting Clube De Portugal-Futebol SAD profesyonel oyuncularından Armindo Tue na Bangna (Bruma) ile 2013-2014 futbol sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre...
  6. Jacoub

Milli Takımda Fatih Terim Dönemi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeniden Milli Takım'ın başına geçiyor. Terim, bu sezonun sonuna kadar hem Galatasaray'ı hem de A Milli Takım'ı çalıştıracak. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeniden Milli Takım'în başına geçiyor. Terim, bu sezonun sonuna kadar hem Galatasaray'ı...
  7. Jacoub

Drogba Hakkında Her Şey!

Drogba hakkında her şey! Galatasaray'ın tecrübeli yıldızı Didier Drogba, Galatasaray Dergisi'ne röportaj verdi ve kendisi hakkındaki birçok soruyu samimiyetle cevaplandırdı.. İşte, Drogba'nın yolu.. (Röportaj: Eray SÖZEN) O, Fildişi’ndeki herkes için önemli bir insan, bir kahraman, bir rol...
  8. Jacoub

Juventus bombayı patlattı!

Siyah beyazlı kulüp, Athletic Bilbao ile sözleşmesi sona erecek oyuncu ile 1 Temmuz'da resmi sözleşme imzalanacağını duyurdu. Juventus, A.Bilbao'dan Fernando Llorente ile 4 yıllık anlaşmaya vardı. http://skorer.milliyet.com.tr/juventus-llorente-resmen-duyurdu-/-/detay/1659839/default.htm Bir...
  9. Jacoub

Sony Xperia Sola

Şuan kullanmakta olduğum telefon LG Optimus Black. Yaklaşık 1 sene oldu kullanalı ve sanırım biraz farklı deneyimlere ihtiyacım var. Kullanan arkadaşlar var ise deneyimlerini aktarmalarını rica edeceğim. Bugün itibari ile Vatan Bilgisayar'da indirimli satış mevcut. İlgilenen başka arkadaşlarda...
  10. Jacoub

Nordin Ambarat: Doğru Takım Galatasaray

Günün transfer haberleri Galatasaray, transfer listesinde üst sıralarda yer alan Nordin Ambarat için Kayserispor'la yeni bir görüşme yaptı. Ocak ayında yapılan görüşmede Kayserispor Yönetimi, o dönem için Faslı futbolcuyu satmayı düşünmediğini, ancak sezon sonunda görüşebileceklerini...
  11. Jacoub

Mircea Lucescu'nun geleceğin büyük yeteneği diye bahsettiği futbolcu kim?

Gazete küpürünün ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum lakin gördüm ve paylaştım. Yorum sizin. :)
  12. Jacoub

Avea, 1GB internet paketine zam yapıyor!

Değerli müşterimiz, 1GB internet paketinin fiyatı 08.12.2011 itibari ile *güncellenecektir. Bu tarihten sonra paket 14.5TL üzerinden yenilenecektir. *zam, ne zamandan beri güncelleme adı altında insanlara sunuldu! zam kelimesinden usanan insanlara daha sevimli görünebilmek için bu tarz kelime...
  13. Jacoub

8 Megapixel internet!

Geçen günlerde TTnet'ten bir kadın arkadaş aradı ve bana inanılması güç bir teklifte bulundu. inanıyorum ki daha önce kimseye bu teklif sunulmamıştır. olay şöyle gelişti; ev telefonu çaldı. açtım telefonu, arayan TTnet'ten bir kadındı. TTnet olduğunu söylediği an ben süperonline kullanıcısyım...
  14. Jacoub

Toplam 25 bin 482 dakika konuşma.!

Yargıtay 13. Hukuk Dairesi, İstanbul 1. Tüketici Mahkemesinin, bir ayda 25 bin dakika konuştuğu "Her yöne sınırsız" tarifeli telefon hattına 7 bin 500 TL’lik fatura gelen ve hattı kapatılan tüketici lehine verdiği "sadece tarife tutarı olan 66,70 lira ödemesi" kararını onadı. Yargıtay 13. Hukuk...
  15. Jacoub

Jigsaw Geri Döndü!

BONUS
  16. Jacoub

Sabri'nin Son Çaresi...

[/URL] [/IMG] :D:D:D