Arama sonuçlarınız

1. madmex

Robotics 9106

Arkadaşlar , İnternettede araştırdım Robotics 9106 modemden ve modelden herkes memnun. Tamam alacağım model budur yanlız nerde satılır ? internette bulamadım ? Sahibinden.com'a yöneldim , Orada 9108 , 9110 gibi modellleri var. Acaba çok fark edermi bu modellerin farklı olması ?
  2. madmex

1500 TL Kasa Tavsiye

rtsbora Hocam daha önce sana danışmıştım , Bütçeyi biraz arttırdım ve yeni tavsiyelerini beklemekteyim. Teknobiyotikten topladım ; Kasayı ben farklı bilgisayarda kullanıyorum oldukça memnunum. Özellikle Anakartta teredütte kaldım , Parçalar iyimidir yada ne tavsiye edersin ? Kasa...
  3. madmex

Ttnet sayfa açamama

Arkadaşlar TTNET kullanıyorum. Daha öncede aynı durumu yaşadım. TTNET'i aradım , düzelttiler ama aynı sorun devam etti ve 5 gündür uğraşıyorum. Sorunum şu ; İnternet Explorer veya Mozilla 'dan farketmeksizin İnterneti açıyorum Direk ttnet/bilgi uzantılı bir siteye yönlendiriyor ve 404...
  4. madmex

Avea'ya Stevie'den Çifte Ödül!

Avea'ya Stevie'den Çifte Ödül! Avea müşteri hizmetlerinin kalitesi tescillendi. Avea, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards'ta 2 Gümüş ödüle layık görüldü. Avea, telekomünikasyon kategorisinde "Yılın Müşteri Hizmetleri" ve "Yılın...
  5. madmex

Adalarda mangal yapicaz

SDN okurları selamlar , Birşey sorucam ben kız arkadaşımla Mangal yapmayı düşünüyorum adalarda. Mangalı kiralıcaz elde getir götür zor olur Öncelikle fiyatı nedir ? ve hangi ada uygun olur gitmek için ? technomind Sen bilirsin bu işleri :)
  6. madmex

Kralsın selahi

Sabah haberlerde gördüm daha önce paylaşılmışsa üzgünüm bulamadım arattım ama neyse , Video Spor bakanıyla bir çocuğun arasında geçmekte koptum :) http://www.youtube.com/watch?v=uegtKNlh50k Buda sonrası :) http://www.youtube.com/watch?v=5ELGyZJO-Mg (video eklese bide )
  7. madmex

Oyunlar için trainer

Arkadaşlar iyi forumlar, Dawn of War 2 Chaos rising oyunun oynamaktayım , trainer bulamadığım için yapmaya karar verdim (bununla uğraşacağıma oyunu bitirsen trainersiz daha kolay olacak diyenler olabilir :D) neyse nerden başlamalıyım ? Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum.
  8. madmex

Açiköğretim iktisat mezunu - yüksek lisans

Arkadaşlar merhaba , Ben bu sene mezun oldum ve yüksek lisans programlarına katılmak istiyorum biraz araştırdım ama kafam karıştı , Hangi bölümlere başvurabilrim ? hangi bölümleri seçmem faydama olur ? 4-5bin cıvarı bir üniversite bulabilirmiyim ?
  9. madmex

Carrefour laptop kampanya i7

Arkadşlar elime dün bir katalog geçti carrefour da kampanya diye ürünler aşağıdaki gibidir, [/URL][/IMG] [/URL][/IMG] Hangisini tavsiye edersiniz ?
  10. madmex

Ösym nasıl bir kurum böyle !!!

Ales'e başvurucam ,şöyle bir başvuru kitapçığını okuyordum birkaç bilgi dikkatimi çekti Ücret gerektirmeyen bir işlem için ücret yatıran, aynı işlem için birden fazla ödeme yapan adayların ödedikleri ücretler geri verilmez. Adaylardan alınan sınav ücretleri gelecek dönemlere devredilmez...
  11. madmex

İngilizce win 7 etkinleştirme

Arkadaşlar merhaba , araştırdım ama bir türlü bulamadım. Win 7 pro 32bit kurdum ürün etkinleştirmeyi kodunu halledebilirim yanlız nerden giriş yapılacak , nereye yazılacak bana adım adım biri anlatabilirmi. ingilizce kullandığım için bulamadımda.
  12. madmex

Ethernet kablosu

Arkadaşlar Kolay gelsin, Modemimin konumunu değiştirmek istiyorum evin ön tarafında alıcam , hesapladım 20metre ethernet kablosu fazlasıyla yeterli oluyor. Yanlız kablolar hakkında bilgim yok , nerden alınır , çeşitleri varmıdır , aldığımda olmama durumu varmı detaylı bilgilendirebilirseniz...
  13. madmex

Turbo evo kapatma

Arkadaşlar acil yardım , ASUS M4A87TD/USB3, AMD 870, AM3, DDR3-2000, bende bu model anakart var ve kartında TURBO EVO özelliği var ama anlamsız yere açılıyor ve sadece tek torrent inerken bile şuan harıl harıl çalışıyor. Kısayol tuşları var Ctrl + Shift + A ordan kapatıyorum ama hala açık ...
  14. madmex

Önemli - Askerlik lisans tecil işlemleri

Arkadaşlar birçok forumda da araştırdım net bir bilgi bulamadım. Yarın zaten şubeyi arıycam. Şimdi ben şuan 4. sınıf iktisat okuyoırum tek dersim var mezun olup tekrar 2. sene tecil ettirmek istiyordum ki herkes bana edebilirsin dedi. Yanlız bugün bir yazı aldım askerlik şb. **...
  15. madmex

Vodafone forum hiç bir işe yaramıyor

Bir durumum hakkında forum açmak istedim. 1 ay önce CİHAZ BOŞA ÇIKTI belgesi istedim. Not: Belge operatörler tarafından yollanan, gönderilen bir belgedir. Amacı 51TL olan hat açılış vergilerinin ödendiğini gösteren ve yeni hat açılışlarından muaf olmayı sağlatan bir belgedir. Gel gör ki...
  16. madmex

Kariyergrup.net nedir ?

http://www.kariyergrup.net Arkadaşlar geçen sahibinden'de dolaşırken bir ilana rastladım , aşağıdaki bilgileri vermekteler ama açıkcası nedir ne değildir bilemedim, sormak istedim bilgisi olan varmı ? üye ol falan vardı isim soyisim numara veriyordun pek girmek istemedim açıkcası ? *Gününü pc...
  17. madmex

Bimeks bugüne özel %25 tüm ürünlerde

Arkadaşlar Bimeks Bugün Tüm ürünlerinde %25 İndirim yapmış. Lg Optimus Black 850TL ye düşmüş. KAÇIRMAYALIM.... http://www.bimeks.com.tr/kampanyalar/?kid=514
  18. madmex

LG E730 Optimus Sol VS Optimus Black ?

Cihazı Bugün VatanBilgisayarda gördüm , Black'a oranla 200TL daha ucuz. Bir karşılaştırma sitesine göre ; İşlemci : Sol E730 : Qualcomm MSM8255 1000MHz Optimus Black P970 : ARM Cortex A8 1000MHz Diğer Tüm özellikleri : Aynı Cihazı alan , Kullanan varmı acaba tavsiye...
  19. madmex

"Hata" İlgili cn alan adıyla uyuşmuyor

Samsung C3353 , İlgili cn alan adıyla uyuşmuyor hatasını almaktayım. Sorunun çözümünü bilen varmı ?
  20. madmex

Sony Ericsson Xperia Neo VS LG Optimus Black (P970)

Arkadaşlar Çok uzun bir zamandır telefon araştırıyorum , Özellikle konuya İDEOS X5 lerle başladım F/P olarak çok uygun ama çok fazla Telefon değiştiren biri değilim aldığım zman Min 1ghz işlemcili bir cihaz bakıyorum. Sony Ericsson Xperia Neo LG Optimus Black (P970) Fiyatları hemen hemen...
  21. madmex

Bilinçaltı kurgulama yöntemiyle İngilizce

Arkadaşlar internette hep karşılaşıyorum , Bilinçaltı kurgulama yöntemiyle İngilizce veya hipnoz yöntemiyle ingilizceden bahsediliyor bunlara giden - kullanan Etkisini gören varmı ? (pek inandırıcı gelmiyorda )
  22. madmex

Facebook'un türkiye tahtina avea oturdu

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’un Türkiye tahtına Avea oturdu… Facebook’un 5. Büyük ülkesi Türkiye, Türkiye’de de Avea Socialbakers.com verilerine göre; yaklaşık 750 milyon üyeye sahip Facebook’ta Türkiye, 30 milyonu aşkın kullanıcısı ile en çok üyeye sahip ülkeler arasında 5...
  23. madmex

Monitör Tavsiyesi ( 300TL )

Arkadaşlar Monitör almayı düşünüyorum , Ekran boyutu 20'' de işimi görür üzerinde gözüm yok ama avantajlı bir fiyatsa neden olmasın şimdilik bimeks'ten baktım aşağıdaki modellerden hangisini almalıyım. Tavsiyeniz nedir...
  24. madmex

Windows 7 32 bit'e 64 bit yüklemek

Arkadaşlar Sadece C sürücüsünü formatlamak istiyorum , Şuan Win7 32 Bit kullanıyorum , Win7 64bit cdsi kullanarak , D klasörüne dokunmadan formatlyabilirmiyim ?
  25. madmex

Battlefield 3 Açılmıyor

Arkadşlar Geçen Battlefield 3'ü yükledim , Crack alıyım veya almıyım açmaya çalıştığımda Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadıhatasını vermektedir. Win 7 , servis pack3 , 32bit kullanıyorum. Değişik forumlardan araştırdım, Ama bir sonuç alamadım . vcredist...
  26. madmex

Htc wildfire S mi ? Huawei IDEOS X5 mi ?

Arkadaşlar Merhaba , uzun zamandır araştırıyorum cihaz alıcam , Htc wildfire S 500TL ye buldum , (sıfır ) Huawei IDEOS X5 540TL fiyatı var. (sıfır ) Özelliklerine bakılırsa ; Htc wildfire S 3.2 inç boyutundaki geniş ekranı 2592x1952 piksel çözünürlüğünde 5 MP kameraya sahip...
  27. madmex

Monitör tavsiyesi

Arkadaşlar Monitör Almayı düşünüyorum Bütçem Maks 300TL , 20'' ve üzeri bakıyorum Şimdilik Ablamın Monitörü kullanıyorum Acer marka Rahat 3yıldır sorunsuz çalıştı özelliklerini bilmiyorum akşam bakıp yazmaya çalışırım , Şimdilik Bimeksten şunları buldum , tabi özellikle ACER baktım hani...
  28. madmex

Bilgisayarımı Kurarken Siyah bir ekran çıktı ''

Anakartı yüklerken şu hatayı almaktayım bi türlü çözemedim , Teknik servisede göndermek istemiyorum , No dediğimde PC baştan başlıyor yine aynı ekran geliyor, Yes dediğmde 3 seçenek veriyor Winxp , Win7 gibi herhangi birini seçtiğimde ise yine hata veriyor çözemedim gitti Şöyle bir uyarı...
  29. madmex

Avea İle İlgili tüm sorularinizi cevaplayabilirim

Avea İle İlgili tüm sorulari cevaplayabilirim
  30. madmex

Alternatif En iyi performans ve Fiyat Önerileriniz ?

Arkadaşlar Merhaba , Casper'dan aşağıdaki özelliklerde bir bilgisayar buldum 1.074 TL , ama oyun için toplamaktayım ve duyduğuma göre AMD işletim sistemleri daha uygun fiyata ve yüksek performans göstermekteymiş , Ekran kartında , işlemcide ve diğer özelliklerde bana önerebileceğiniz bir sistem...