Arama sonuçlarınız

1. J

Bu sezon şampiyon olumuyuz ?

şampiyonluk Trabzon ile başakşehir arasında geçer.g.saray da zorlar.yabancı hocaların hiç şansı yok
  2. J

Soru Süper Lig'de Şampiyon Trabzonspor! - Gelin Sezonu Değerlendirelim

kendi sahamızda Antalya gibi takımıntek kale oynayarak bizle berabere kalmasına açıkça sevinemedim.böyle şampiyonluk olmaz.ama yinede şampiyonuz
  3. J

Yardım Türk Telekom dan Netspeed'e Geçiş yapılır mı?

27 aylık türk telekom taahüdüm nisan ayı itibariyle bitiyor.hızım 8 mbps.ilk sene 75 tl ödüyorken şimdi 81.25 tl ödemekteyim Araştırma yaptım kendime uygun tarife taahütsüz daha uygun ve yüksek hız neetsped tarifesine geçmeyi düşünüyorum.memnun kalmazsam başka operatöre geçiş yapacağım ...
  4. J

Dolar 15'e Euro ise 17'ye düştü

mevduatlarda yeni kur düzenlenmesinden ben birşey anlayamadım.anlayabilen varsa bir örnekle açıklayabilir mi?
  5. J

Gss geçmiş dönem prim borcu nasıl ödenir ?

tüm borcu ödemek istersem ödenir de daha ıkı dönemin borcunun süreleri var.geçen ay yaptığım ödeme bu ayın borcu olarak ödenmiş.önceki ayın borcu ödenmemiş olarak faize binmiş gözüküyor.sgk ya gittim anlatıklarından birşey anlamadım.cari dönem prim tahsilatı birde prim tahsilatı var.bu ikisi...
  6. J

bilen yokmu?
  7. J

Arkadaşlar ağustos ayına ait prim borcum ödenmemiş gözüküyor.oysa ben 30 eylül 2020 tarihinde ödemiştim.ama eylül ayına ait prim borcum ödenmiş gözüküyor.şuan ağustos ayına ait toplam borcum 92.70 tl olmuş.e-devlet üzerinden bu borcu ödemek istiyorum lakin bu borç bilgisiyle beraber daha...
  8. J

Erdoğan'ın maaşına zam yapıldı!

aylık maaş 100 bin tl de olsa yine bu ülke yönetilmez
  9. J

Siz olsanız hangisini alırdınız?

1 senede arada 22 kwh var.10 sene kullansam 220 kwh.eder.aradaki fiyat farkına değmez mi yani?
  10. J

Siz olsanız hangisini alırdınız?

Arkadaşlar çamaşır makinesi almayı düşünüyorum.marka olarak bosch ile lg arasında kalmıştım.lg çin malı olduğundan vagzeçtim şuan aklımda bosch marka 3 model var: 1. WGA142X0TR modeli: genelde bayiiler bu modeli tavsiye ediyor.ürünü inceledim.suda bekletme opsiyonu ve leke çıkarma opsiyonu...
  11. J

THK nın Go Terrex Ayakkabı Hakkında Verdiği Karar

boynerden satın almış adidas marka go-terrex sağ ayağım serçe parmağın olduğu bölümden su geçirdiğinden aralık 2019 da Thk ya başvurmuştum.kararı dün ptt ye giderek alıp okuduğumda : "söz konusu ayakkabı üzerinde yapılan incelemede sağ ayağın küçük parmağının sürtünmesinden dolayı iç astarda...
  12. J

TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

ben yeni abonelik yaptirmak istiyiorum.turknet mt yi aradim.beni hemen oldu bittiye getirerek telefonda abone yaptilar.üstelik hem 1 ay bedava yararlanabilecegimi hemde arkadasinu getir kampanyasindan yararlanabilecegimi mt soyledi.tabi bunun olmasinin mümkun olmadigini sonradan anladim.birde...
  13. J

Emekli olmak şartmı?

ek5 tarım sigortasından emekli olunabilir.yani süresiz tarım işinde çalışıyor olmak gerek.benim arkadaş tarım işlerindde çalışmadığı halde bundan yararlanıyor.yani prim ödüyor.emeklılık yinede emeklılık en sağlam güvence oluyor.BES hakkında hiçbir bilgim yok.yani ne kadar güvenilir bilmıyorum...
  14. J

Emekli olmak şartmı?

peki sizce prim ödeyerek emekli olmak ne derece doğru ? eş çocuk olmayınca yarın birgün emekli olamadan öldüğünde verdiğin para boşa gitmiş olacak, şaundan itibaren başlayıp günü doldurarak emekli yaşını mı beklemek daha iyi yoksa emekli yaşına yakın tarihte mı prim ödemeye başlamak mı? ikinci...
  15. J

Emekli olmak şartmı?

şimdilik idare eder.ama ileride ne olur bilinmez.prim ödeyerek bana emekli olmak pek mantıklı gelmiyor.düzgün çalışabileceğim işte bulamıyorum
  16. J

Emekli olmak şartmı?

yok daha 50 yaşına var.ama primler artıyor.mesela askerlik borçlandırması 11 bın tl küsür iken 1 0caktan itibaren 14 bin tl olacak ---- Mesajlar birleştirildi ---- malülen emekli olmak için 1800 gün yeterli ben ek5 tarım sigortasından bahsediyorum.sigorta girişim 8eylül1999 dan önce olduğu...
  17. J

Emekli olmak şartmı?

Şuan herhangi bir işte çalışmıyorum.yan gelirim var.bekarım.şuanlık bana hayli hayli yetiyor.daha önceden 750 günlük sigortam var.birde askerlik borçlandırması.aklıma prim ödeyerek 3600 gün ile tarım sigortası yaptırmak geldi.tarım arazım var.şuan aylık prim 580 tl.sizce geri kalan süreyi prim...
  18. J

Mesafeler ciddi tanışmalara engel midir?

kendiside burıalıydı.oraya yerleşmişler nasip kısmet işleri belli olmuyor
  19. J

en doğrusunu yaptın diyorsunda ben genelde hep böyle yapıyorum :) çevrede gördüğüm erkekler bakıyorum hep elde etmek istediği kadınların yapışıyor, bazen yalvarıyor bile. ben bunu yapamıyorum.bende de biraz kibir var galiba. insanlar pek güvenmediğimden kolay kolay borç veren birisi değilim...
  20. J

neden olmasın ?sonuçta ınternetde tanışmaya vesıledır ---- Mesajlar birleştirildi ---- yok ya o kadar da değil.kamerada konuştuk.video falanda değil :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- pardon tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım? ---- Mesajlar birleştirildi ---- pardon tam olarak...
  21. J

merhaba arkadaşlar.ben internet üzerinden yaklaşık 1 ay önce bir kadınla tanıştım.kendisinden hoşlandım.Ben Trabzonda yaşıyorum,kendisi istanbulda.bir araya gelip görüşmek istiyoruz.beni yanına davet ediyor.fakat aramızda bayağa bir mesafe var.ve benim uçak fobim var.otobüs ilede yaklaşık 17...
  22. J

Hepsiburada da Kampanya Rezaleti

tam okumamışsın. ICBC Turkey Ticari kartlar, ING Bonus Ticari, Abank Ticari Bonus dahildir. diğer yazanlar normal bireysel kartlar Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartı, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı...
  23. J

hayır
  24. J

Hepsiburada.com sitesinde bonusa özel +taksit kampanyası yapılmış.geçerli kredi kartları arasında TEB Bonus kartı da var.bende teb bonus kredi kartımla kampanyadan yararlanmak istedim.belirtilen şekilde bankaya kayıtlı telefon numaramla mesaj gönderek katılım sağlamak istedim.fakat bana...
  25. J

Atatürk'e Hakaret Etmişti... Soruşturma Başlatıldı

bende bu kadının provokasyoncu olduğunu düşünüyorum.gerçek yaşantısında böyle çarşaflı olduğunu inanmıyorum çünkü benim gördüğüm çarşaflı kadınların yüzlerinde ,gözlerinde böyle makyaj olmaz.sade olurlar.yüzleri nur gibidir,ay gibi parlar sadece bazı çarşaflı arap kadınları göz altlarına...
  26. J

Yedekleme nasıl yapabilirim ?

samsung bir ara ücretsiz 500 gb depolama alanı veriyordu.bunu bilgisaayrda nasıl kullanabilirim?
  27. J

Çiftlik Bank ilgili en komik capsler!

şu sakallı dayı bana hiç yabancı gelmiyor.o tiyatro oyuncusu falan değil mi?
  28. J

Yedekleme nasıl yapabilirim ?

merhabalar..... benim hdd telefonu görmüyor.yedekleme yapıp hdd ye yeniden biçimlendirmek istiyorum.fakat verilerimin boyutunun yüksek olduğundan dolayı bilgisayarıma sığmıyor.bu durumda ne yapmam lazım.nasıl yedekleyip biçimlendirebilirim?
  29. J

Wshost.exe uygulama hatasını nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar bazen durduk yere resimdeki gibi hata alıyorum .bunu nasıl çözebilirim ---- Mesajlar birleştirildi ---- çözümü bilen yokmu?
  30. J

Evde muska gibi bir şey buldum

benide küçükken hocaya götütülerdi.muska yazıp bir kavonozun içine su koyup içinde kağıdı parçalayıp her sabah aç karına içerdim.bazen fatydası olurdu.bir keresınde başka hocaya okutmaya götürdüler üzeridmekı nuskayı açıp baktılar içersinde anlamsız ifadeler vardı.yani kandırılmıştık :D yine bir...
  31. J

Bu yabancı Müziğin Adını Bilen Var mı?

daha önce böyle bir program duymuştum ama hiç kullanmadım :) bunun türkçe dil desteği yada türkçe benzeri yokmu?
  32. J

shazamlasın ne demek ? --- Gönderi Güncellendi --- kim dedi?nasıl buldun? dediğin şarkı bu mu? biraz benziyor ama söyleyenler değişik gibi.yani benim videodaki kadının sesi daha güzel gibi
  33. J

Askere 6 gün kala sevgilim terketti.

Bence askerliğini birkaç ay daha uzatmalısın.bu kafayla askerlik yapılmaz.hem kendine, hem arkadaşlarına, komutanlarına zarar verebilirsin.
  34. J

Yabancı müzik dinlemeyi sevmem.lakin barda duyduğum bu müzik hoşuma gitti.söyleni ve parçanın adını bilen varsa yazmasını istiyorum
  35. J

Iphone 7 plus mu Iphone 8 mi?

windows 8
  36. J

RemoteAdmin.WinVNC.cd Zararlımı ?

bilgisayarımda yüklü bir programı tarafttığımda virüstotalde böyle bir uyarı vermketdir.sizce zararlı bir yazılım mı?
  37. J

Nasıl mutlu olabiliriz...!

kendim aç iken hissetiğim duyguları yaşadığım psikolojinin aynı şekilde hayvanlar aç kaldığında bu duyguyu hissettiklerini düşünüyorum.sadece hayvanlara değil afrikada açılktan ölenlere,perişan olanlara da üzülüyorum. menfaatçi ,egoist insanlardan nefret ediyorum.ama malesef günümüzde hep çıkar...
  38. J

Nasıl mutlu olabiliriz...!

ben hayatta pek mutlu olamıyorum.sevgilim yok.arkadaşlarımla ailemle pek anlaşamıyorum.hep yalnızım sadece para kazanınca mutlu olabiliyorum.bazen de tuttuğum futbol takımın yenince.birde evin önünde köpek ve kedilerin karınlarını doyurunca mutlu oluyorum
  39. J

Samsung Galaxy Note 8 Kullananlar Kulübü

uygulamaların kısayol oluştur dediğimde sürekli ayrı bır ekran oluşuyor.ben tek pencere kullanmak istiyorum.bu sefer ana ekranı sildim.diğer pencere duruyor.fakat ortadaki google butonu yok ve havadurumu daha çıkmıyor.bunu nasıl düzeltebilirim?
  40. J

S7 edge kılıf önerisi

telefon değişikliği nedeniyle hiç kullanmadığım bu ekran koruyucuyu satıyorum 40 tl.almak istersen iletişime geçebilirsin
  41. J

Ceviz Yağı

ceviz yağımı mı?bu da yeni mi çıktı sana tavsiyem yılan yağı ile sarımsak özlü şampuanı karıştırıp kullanman.şuan ben kullanıyorum yada çam yağı kullabilirsin.kükürtlü kara sabun ile saçlarını yıka :)
  42. J

Günlük hayatta, hangi sanatçı(lar) ile karşılaştınız?

popçu çelik vardı.2000 yılında çanakkale de bizim alayda bedelli askerlik yapmak için gelmişt.ama farklı bölükteydi.onunla karşılaşmıştım
  43. J

Annem haklı mı? Haklıysa neden haklı?

annen sarışınları hangi yönden övüyor.benim tanıdığım sarışın kadınlar genelde hep cins,havalı, tripli çıkıyor :D ama sarışın beyaz tenli kadınlar daha çok seksi ve daha çok istekli oluyorlar :D
  44. J

sac dokulmesi

sen bir an önce kız bulup evlen yada nişanlanman lazım.yoksa benim gibi evde kalırsın :D kelim diye kızlar benı beğenmıyor :D
  45. J

Taciz e karşı çık

numarayı kaldır
  46. J

ESENYURT internet baglatacayim kararsız kaldim

kapı no yazmamışsın ?
  47. J

sac dokulmesi

saç dökülmesinin belli bir sınırı var.yani herkeste belli bir miktar dökülür yerıne yenisi çıkar saçlarına jöle sürüyorsan döker fazla asılmakta zarar.stres falan buna etken benim saçlarım askerde sıcak havalarda kepimi ıslatarak kafama taktığımdan dolayı döküldü.tabi buna kaygı ve ırsiyetde...
  48. J

S8 plus yada note 8 hangi renk?

siyah mı yoksa orkide grisi mi? parmak izi konusunda ikiside aynı mı? iki telefonda ön yüzü siyah mı?
  49. J

Bu Ayakkabı Ve Kemer Nasıl?

fiyatlara oha diyorum.ilk baktığımda 170 ,211 tl falan sandım. o ayakkabı en fazla 50 tl eder ki 5o tlde olsa ben almam.sokakta parayı bulsam yine vermem ayakkabıya en fazla 300-350 tl verırım.o da beğendiğim lacoste yada adidas olursa alırım kemerde en fazla 20-30 tl
  50. J

Kızın biri size el hareketi yapsa ne yaparsınız ?

aynen tik falanda olabilir :D bende bir ara yorgunken ve sinirlendiğimde gözlerimin ikisini birden istemsizce kırpıyordum.bir ara kızarkadaşımla dolaşırken bana etraftakilere göz hareketlerinle işaretleşiyormusun diyerek takılmıştı :D
  51. J

bende çekingenlik var.ayrıca kadınlardan da korkuyorum.bazılarında her türlü şeytanlık var.başı derde sokabilir.bu konularda şansızım . lise yıllarında yine benzeri olmuştu.parkta kızın biriyle tanıştım tam oturup konuşuyorduk meğerse ben farkında olmadan başka erkeklere de bakıyordu.neredeyse...
  52. J

Bu akşamüstü parkta bankta otururken dönüp arkamı 22-23 yaşlarında kızın birine bakıyordum.sadece pona değil etraftaki diğer kızları da süzüyordum :) önce ne bakıyorsun gibi bana dudak işareti yaptı.ben tabii o arada utangaç biri olduğum için hiçbir tepki veremedim.önüme dönüp bir süre...
  53. J

Selçuk İnan, Samsung’a Dava Açıyor!

selçuk inanın baş harfi S .forma numarası 8. oldu sana s8 :D :D
  54. J

Ayda Bir Cihaz Değiştiriyorum! Kurtarın Beni!

bende de bir aralar tv uydularıyla kafayı bozmuştum.sürekli evin terasına 55 ekran tv yı çıkarır anteni bir o tarafa bir bu tarafa çevirir dururdum.şimdi ise tv pek izlemiyorum.senin durumunda böyle birşey.bir süre sonra bu yaptıklarından sıkılır hatta telefon bile mecbur kalmadıkça...
  55. J

iPhone 7'den S7 Edge'ye Geçtim! İşte Deneyimlerim

ıphone 7 nin s7 edge den hiç mi daha iyi olduğu özelliği yok?tarafsız yorum olmamış gibi
  56. J

S8 olumsuz özellikleri neler?

değerini kaybetmeyen telefonlar hangileri ?sadece ıphone mu? yorumlarda bakıyorum birileri samsungu överken,bazılarıda sövüyor yani ben hem iyi tarafını hemde kötü yönünü anlatan yok
  57. J

Xiaomi Mi6 telefonun olumsuz özellikleri neler ?

5-6 sene gidiyorsa niye akrabasına versin,kendi kullansın
  58. J

Xiaomi Şu Şekil Bir Telefon Çıkarsa

burada kvk garantiden bahsediliyor
  59. J

Xiaomi Şu Şekil Bir Telefon Çıkarsa

mi 6 kvk garantili değil mi?
  60. J

Xiaomi Mi6 telefonun olumsuz özellikleri neler ?

yeni bir telefon almayı düşünüyorum.aklımdaki telefonların belirtilen olumsuz özelliklerinden sonra buna karar vereceğim.Xiaomi Mi6 telefonu kullanan arkadaşların bu telefonda beğenmediği, keşke şöyle olsaydı dediği özellikler neler ?Benim aklıma gelen sadece duyulmamış marka olması.yani yarın...
  61. J

diğer soruma cvp vermedin?
  62. J

parmak izi okuyucu sadece güvenlikte mi kullanılıyor ? --- Gönderi Güncellendi --- cat 9 ve bixby tuşu ne oluyor ?yani ne işe yarıyor ? --- Gönderi Güncellendi --- Bu arkadaşın bahsettiği durum diğer kullananlarda da oluyor mu?
  63. J

bu cümleyi anlayamadım?
  64. J

s8 almayı düşünüyorum.Parmak izi kalması,çabuk kırılabilir olması dışında olumsuz belirgin özellikleri nelerdir?Kullanan arkadaşlar yorum yazarlarsa memnun olurum.kulaktan duyma bilgiler lütfen yazmayın
  65. J

Hangi telefonu almalıyım?

İPhone 6s Plus 128 GB varmı?
  66. J

Kurban Bayramı Tatili 10 Gün!

yok artık.ne bu ya.hep tatil
  67. J

note 8 çıkmadı ki note 9 diyorsun.yoksa mate 9 mu? ankete eklemeyi unuttum .s7 edge mi yoksa ıthalatçı p10 plus mı? ankete eklemeyi unuttum.one plus 5 mi yoksa p10 plus mı? ankete eklemeyi unuttum.one plus 5 mi yoksa p10 plus mı? ankete eklemeyi unuttum.p10 plus mı yoksa s7 edge mi? ankete...
  68. J

stabil,dayanıklılık,uzun kullanım bakımından hangi telefonu önerirsiniz?kamerası ne kötü olsun nede çok iyi.
  69. J

S7 edge den ıphone 7 plusa geçilir mi?

gürcistandan almayı düşünüyorum.uluslararası 1 yıl garantisi var diye biliyorum.ama gürcistan AB üyesi değil.bu kapsam dışı mı oluyor?hesap adresi ve şifre ne oluyor?
  70. J

S7 edge den ıphone 7 plusa geçilir mi?

S7 edge den ıphone 7 plusa geçmeyi düşünüyorum.daha önce ios hiç kullanmadım.yurtdışından ıphone 7 plus almayı düşünüyorum.TR garantili s7 edge ile arasında 300 tl civarında fark var.yani ıphone 7 plusa 300 tl daha fazla vermeye değer mi?geçişte yani kullanımda zorluk yaşarmıyım.?
  71. J

Anne Babanın Çocuğu üzerinde hakkı varmıdır ?

onu geçtim yine imam cenaze namazında ölen kişi için dünyada iken müslüman olduğuna şahitlik edermisiniz yada benzer şekilde soru sorduğunda tanımadığınız kişi için şahidlik ederim dediğimizde yalan konuşmuş olmuyormuyuz?yani imam cenaze namazında oradaki cemaatin ölen kişinin yakınları...
  72. J

benim çocuğum olsa yaşladığımda neden beni bakmıyorsun,ilgilenmiyorsun diye sana hakkımı helal etmiyorum demem,deme hakkım da bulunmuyor.çünkü ben yada eşim istemeseydi o çocuk dünyaya gelmeyecekti .bana bakmadığu için üzülürüm o ayrı.yoksa ben yaşladığımda benimle ilgilensin bana baksın diye...
  73. J

sosyal yaşamlar derken neyi kastetdiğini anlamadım.yani TCK dan falan bahsetmiyorum şimdi evlimisin ,çocuğun varmı bilmiyorum.evli olduğunu varsayarak sadece ileride yaşlandığınızda bakımınızı üstelenmesi için eşinizle beraber bir çocuk dünyaya getirmeye veya evlat sahibi edinmeye karar...
  74. J

Bende zaten niyetten bahsettim.kaç aile bu şekilde düşünerek çocuk sahibi olmaya karar veriyordur?imam hiç tanımadığınız birinin cenaze namazında cemaate merhumu nasıl bilirsiniz şeklinde de soruyor.peki bir insanın hiç tanımadığı bir insanda ne gibi hakkı oluyor orasını merak ettim --- Gönderi...
  75. J

evli çiftlerin nesillerini sürdürmek,kendilerinin yaşladıklarında bakımlarını karşılamak, evin neşesi olsun diye,yine bazıları anne ve baba sevgisini tatmak amacıyla birlikte karar verip ,bazen de tek taraflı istekle çocuk yapmaya karar veriyorlar.bu saydığım örnekleri çoğaltabiliriz.yani...
  76. J

Dişim ağrıyor

Dişini iple bağla sonra diğer ucunu kapının koluna.kapi açıldığında ortada diş falan kalmaz
  77. J

Dini bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Ayakları na baktın mı ters miydi Dini inancın varsa evden cikmadan Felak ve Nasr sürelerini okuyup kendi üzerine ufle
  78. J

Galaxy S7 Edge yerine Nokia 8 Alınır mı?

özellikleri az çok belli işte :D daha nesi belli olacak Nokia 8 ortaya çıktı! - ShiftDelete.Net
  79. J

Referandumdan Evet Çıkarsa Mucize Olur

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın aldığı oy oranı(%51.79) kadar Evet çıkacağını düşünüyorum
  80. J

"Yüzde 50’yi Geçemezsek İç Savaşa Hazır Olun”

Ben bunu bilmiyordum daha doğrusu hiçbirini bilmiyorum.maddeleri Okuyorum ama anlamiyirum.ama sonuçta bu madde de yine seçilme söz konusu.eskisi gibi meclis belirlemeyecek.yani sön sözü yine halk söyleyecek.bu maddede sıkıntı olmaz
  81. J

Bulunduğunuz Şehirde Tavsiye Edebileceğiniz Giyim Mağazaları

merhaba arkadaşlar.ben lcw,defacto,boyner, koton,collezione gibi alışveriş mağazalarından ürün satın almaktan bıktım.zaten aradığımı da bulamıyorum.inanın üzerimde kışlık giyecek yeni elbise kalmadı.özellikle V yakalı kazak , yırtık ve düşük bel olmayan kot pantolon ve yine yüksek topuklu...
  82. J

İthalatçı Garantili iphone 6s plus mı yoksa Türkiye garantili s7 edge mi?

ithalatçi garantili s7 edge değil, ıphone 6 s plus :) hepsiburada sitesinde pahalı.ben Gürcistan dan almayı düşünüyorum.
  83. J

Belki s8 de patlar geri toplatırlar ozaman amiral gemisi yine s7 olur :)
  84. J

Tabiki daha uzun ömürlü cihaz almak isterim.ama İkisi denk cihazlar olsa ozaman garanti yönünden samsung tercih ederdim.çünkü benim bildiğim apple uluslararasında sadece 1 yıl garanti veriyor.Karar vermek gerçekten zor gibi gözüküyor
  85. J

Sahibinden'de "henüz patlamamış" note 7 ilanı

Az bile istemiş.bulunması ve kullanılması pek mümkün olmayan telefon :)
  86. J

İthalatcı garantili ıphone 6s plus yurtışından alırsam s7 edge nin fiyatına denk geliyor.hatta 50-100 tl ıphone 6 s plus daha ucuz.(taxfree ile beraber) uzun süre stabiliteye önem veriyorum.iki telefonun artı ve eksilerini değerlendirdiğimizde hangisi daha ağır basıyor ?
  87. J

Samsung Galaxy S7 Edge Nereden Almalıyım?

hepsiburada nın kendi mağazasından mı yoksa tüm mağazalar mı?
  88. J

Samsung Galaxy S7 Edge Nereden Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar..internetten daha uygun olduğu için cep telefonu satın almayı düşünüyorum.Ama internette de bazen aynı marka model telefonlarda fiyat değişkenliği olabiliyor.Birkaç siteden araştırma yaptım.Aynı model telefona daha fazla ücret ödeme taraftarı değilim.Siz olsaydınız bu...
  89. J

Telefon önerisi

s7 yada s7 edge ye tabiki 3299t l vermeyi düşünmüyorum :)eğer alırsam ithalatcı garantili s7 edge almayı düşünuyorum.fiyatı 2450 tl falan.ama ithalatcıya ne kadar güvenilir orası muamma.ama yine aralarında a 7 nin tr garantili telefonuyla 1000 tl fark var.iki telefonu karşılaştırdığımda: A 7...
  90. J

Telefon önerisi

aynen hocam bencede lg 5 alınmaz
  91. J

Telefon önerisi

bende s7 alacaktım fakat bir anda kanım s7 edge ye ısındı :)
  92. J

Telefon önerisi

hocam ben ram ile işlemcinin görevlerini karıştırıyorum :D mesela bilgisayarın ve masaüstündeki program kısayollarının geç cevap vermesi ram ile alakalı mı yoksa işlemci ile mi?bilgisayarı yada telefonu ilk aldığımızda n bir müddet sonra yavaşlamasının sebebi ram ile mi yoksa işlemci ile mi...
  93. J

Telefon önerisi

ama ekranı küçük :)
  94. J

Telefon önerisi

burada yorumlara bakıyorum çoğu kişi s7 tavsiye ediyor sadece bana değil diğer arkadaşlara da . o yüzden fiyat artırıp bu telefonu mu alsam diye düşünüyorum.ama bir yandan da daha düşük bütçeli telefonlar işimi görecekse neden dah fazla vereyim diyorum :) xperia telefonların dış görünüşleri...
  95. J

Telefon önerisi

lg5 yada note 5 almayı düşünüyordum.benim sadece belirttiğim kullanma amacıma göre bana bu telefonun(suya toza dayanıklılık hariç) ne gibi artısı yada artıları olabilir?
  96. J

Kendini Aşan Bim Marketleri

ben ilk defa bim de telefon satıldığını görüyorum.daha önce sadece laptop falan görmüştüm.başka markalarda varmıdır ?
  97. J

Telefon önerisi

peki arkadaşlar benim bu bahsettiğim kullanma amacım doğrultusunda daha fazla ücret ödeyip s7 yada s7 edge almak sizce gereksizmi dir yoksa önerdiğiniz telefonlardan pek bir fark olmaz mı yada daha mı iyi olur ?
  98. J

Telefon önerisi

bizim burdaki esnafın biri a serisinin iyi olduğunu söyluyor.ne alaka anlayamadım.bu telefonada baktım pil gücü ve işlemcisi bana düşük gibi geldi
  99. J

Telefon önerisi

note 5 denedim ama tek elle kullanamadım. kavisli telefonlarda da klavyeden yazı yazmak zor gibi gözüküyor
  100. J

Telefon önerisi

peki arkadaşlar sizce s6 edge plus mı yoksa note 5 mi?
  101. J

Telefon önerisi

sürekli internette gezinen birisiyim.bu yüzden işlemcisi hızlı takılıp donmadan gezinebileceğim ,videoları rahatlıkla izleyebilceğim ses kalitesi iyi bataryası sağlam şarjı uzun süre dayanabilen ekranı en az 5 inç ve üzeri sar değeri düşük,1500-2000 tl fiyat bandında telefon önerilerinizi...
  102. J

S7 mi Note 5 mi?

yani kalitesiz malzemi mi oluyor?
  103. J

S7 mi Note 5 mi?

ilk mesajımda s7 hakkında belirrtiğim özelliklerin fazla bir önemi yokmu diyorsunuz?
  104. J

S7 mi Note 5 mi?

pardon tam anlayamadım?s7 mi daha doğru secenek yoksa note 5 mi?
  105. J

S7 mi Note 5 mi?

cam değilmi?alüminyum dayanıklı mı oluyor?s7 son çıkan model olması nedeniye daha ağır basıyor gibi.
  106. J

S7 mi Note 5 mi?

ilk mesajımda belirttiklerim aralarında ki fark için yeterli değilmi?
  107. J

S7 mi Note 5 mi?

merhaba arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum.aklımda s7 ile note 5 var.benim açımdan kendime göre iki telefonu karşılaştırdığımda: note 5 in avantajları: geniş ekran s-pen kalem daha uygun fiyat daha ince s7 nin avantajları: daha kaliteli kamera(1.4µm Piksel) daha hafif daha güçlü işlemci...
  108. J

Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

- - - Mesaj Güncellendi - - -
  109. J

Chp'ye neden oy vermeli / vermemeli?

yeni aklıma geldi.belediyenin mehteran takımını bile yasaklamıştı
  110. J

Chp'ye neden oy vermeli / vermemeli?

siyasetle pek fazla igilenmiyorum ama bir dönem sırf futbol yüzünden RTE ye kızıp yerel seçimlerde oyumu CHP ye vermiştim ve kazanmıştı. chpli belediye başkanı sürekli halkın içindeydi.düğünlere,partilere ,kutlamalara ..vs katılırdı ama şehrimize hiçbir icraatı olmadı.denizler,sahiller çöp...
  111. J

Batum'u Bilen Var mı ?

ben yolcu otobüsle gitmeyi düşünüyorum.3 saat falan sürüyormuş.tavsiyen için sağol öncelikle sormak istiyorum.eğlenmek için mi gittin yoksa başka amaç yada ailen ile mi gittin? tavsiye edebileceğin fazla pahalı olmayan temiz eğlence mekanlarını,lokanta ,otel isimleri varmı?
  112. J

Batum'u Bilen Var mı ?

arkadaşlar batuma gitmeyi düşünüyorum.aranızda daha önce oraya gitmiş olanınız varmı? kendisine bazı sorular sormak istiyorum :)
  113. J

Antalyada yaşayan yada yaşamış olanlar bakabilir mi?

güncel
  114. J

Antalyada yaşayan yada yaşamış olanlar bakabilir mi?

bu ay sonu nasipse antalya marmariste turizm sektöründe çalışmayı düşünüyorum.daha önce Antalyay iki kez gitmiştim.kaleiçine yakın pansiyon ve otellerde kalmıştım.ama fiyatları biraz pahalıydı.kaleiçine yakın ucuz ,temiz pansiyon nerede bulabilirim.birde ev yemeklerini yiyebileceğim ucuz...
  115. J

Kablosuz mouse noteebokta kullanma sorunu

merhaba arkadaşlar.ben yeni bir noteebok aldım.daha önce pek noteebok kullanmadım.elimde bir tane kablosuz mouse var.bunu aparatıyla beraber laptobuma takıyorum fakat hiç hareket etmiyor.aynı mouse yi masaüstü bilgisayarıma taktığımda çalışıyor.acaba laptobuma herhangi bir sürücü mü yüklemem...
  116. J

İnternet hızı sayfaların açılmasına etki eder mi?

hocam bu konuyu açmamdaki sebep şu: pttcelin sınırsız mobil internet tarifesi var.kullanım detaylarına şöyle yazıyor: "Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra 3GB kullanıma kadar 64Kbps hız ile devam eder." daha önce ave mobil internet...
  117. J

İnternet hızı sayfaların açılmasına etki eder mi?

1.sorum: arkadaşlar internet hızları sayfaların açılmasına etki eder mi?yoksa sadece upload ve download da mı etkilidir.örneğin 64 kb olan bir internet hızındaki sayfanın açılış süresi ile 10 mb olan bir internet hızının web sayfalarının açılış süreleri aynımıdır? 2.sorum: 100 mb kotalı mobil...
  118. J

SDN forum kullanıcılarının bilgileri crackleniyor

önce çalınıyor yazdım sonra crackleniyor diye düzelttim :)
  119. J

En ünlü sakallı futbolcular listesi!

jose bosingwa
  120. J

SDN forum kullanıcılarının bilgileri crackleniyor

bir cracking sitesinde sdn forum kullanıcılarının hesap bilgilerinin cracking yöntemiyle ele geçirilmeye çalışıldığını gördüm. sitenin adresini ve paylaşım yapıldığı konu linkini öğrenmek isteyen yöneticiler özel mesajla bana ulaşabilir
  121. J

R10.net Davetiye Dağıtımı

kullanmadığım 1 mesajlı r10 hesabım bulunmaktadır.isteyen kişiye mail adresıyle beraber ücret karşılığında verebılırım.almak isteyenler pm ile iletişime geçebilirler
  122. J

Trabzonspor 1-1 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 25 Ocak 2014 Cumartesi

ilk yarım saat çok baskılı oynadık.ondan sonra beşiktaş dengeyi sağladı.ikinci yarı neredeyse sahada yoktuk.malouda ve adrian çok net poziyonları harcadı.bizim hoca korkak futbol oynatıyor.aykut akgün'ü kötü diye kiraladık ama abdülkadir ondan daha iyi oynamıyor.hele malouda resmen sahada yürüdü
  123. J

Trabzonspor 4-0 SB Elazığspor -Video, Maçın Özeti, Golleri | 3 Kasım 2013 Pazar

Bizim kalecide üç maç gol yemiyor ama sonra bir maçta üç gol birden yiyor:laugh: bu akşam kurtardığı penaltı pozisyonu harikaydı:clap:
  124. J

Trabzonspor 0-0 Sivasspor -Video, Maçın Özeti | 20 Ekim 2013 Pazar

bugün galip gelememimizn tek sorumlusu mustafa akçaydır.son iki maçtır sahada hiçbir varlık gösteremeyen yusuf u ısrarla oynatmak istemesi, ayağının önündeki topa vurmaktan aciz maloudayla devam etmesi ve sanki takım galipmiş gibi hernrikeyi çıkarıp forvetsiz maça devam etmesi,colman...
  125. J

İbrahim Hacıosmanoğlu'na taşlı saldırı

asıl kışkırtmayı,tahriği yapan bayrağımızı direğe tek iple asan fb yönetimidir - - - Mesaj Güncellendi - - - Türk Spor Kamuoyunun Dikkatine "Türk sporunu kirleten, kutuplaştıran bu baskıcı zihniyet düne kadar spor kamuoyunu kendi çıkarları doğrultusunda istedikleri gibi yönlendirdiklerini...
  126. J

PFDK Derbi Cezalarını Açıkladı

birkaç değil arkadaşım sadece 1 kişi
  127. J

PFDK Derbi Cezalarını Açıkladı

Tarih 21 Ağustos 2007.Trabzon'da oynanan Trabzonspor-Sivasspor maçının son dakikalarında sahaya atlayan bir taraftar yüzünden Trabzonspor 5 maç saha kapatma cezası aldı. Tarih 22 Eylül 2013.Beşiktaş-Galatasaray maçında tribünün nerdeyse yarısı sahaya girdi ve Beşiktaş 4 maç saha kapatma...
  128. J

R10.net Davetiye Dağıtımı

r10 davetiye hakkını bütün üyelerine veriyor mu?
  129. J

CAS, Fenerbahçe'nin cezasını onadı

ibrahim Hacıosmanoğlu: "Bakın bizler Fatih Sultan Mehmet Han’ın fethettiği toprakların evlatlarıyız. Bakın Fatih Sultan Mehmet Han İstanbul’u fethe hazırlandığı sırada “ Ya İstanbul ‘u alacağım yada İstanbul beni alacak” demişti. Şimdi ya biz o kupayı alırız ya da o kupa bizi alır. Bizim...
  130. J

En iyi video player programı hangisi [ANKET]

splash pro ex
  131. J

[Anket] Milli Takım T.Direktörü Kim Olmalı ?

ben şenol hocanın başarılı olacağını sanmıyorum.öncelikli tercihim fatih terim.ama fatih terim gs den ayırlırsa bu sefer de gs nin işi biter :)
  132. J

Sizce bu sezon en iyi transferleri hangi takım yaptı?

Bence kasımpaşa
  133. J

"Atatürk öldü, ülke devam ediyor"

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın gündemi değiştiren açıklamalarının ardından Trabzonspor'a yönelik imaları gözleri bordo-mavili kulüpte o dönem başkanlık yapan Sadri Şener'e çevirdi. Sporx.com Sivasspor Başkanı Mecnur Odyakmaz'ın ardından olayla ilgili adı geçen Trabzonspor eski başkanı...
  134. J

Antalyada en ucuz kalacak yer ve en temiz ve hemen derinleşmeyen plaj söylermisiniz ?

arkadaş nerede yaşıyorsun bılmıyorum ama antalya da denize falan girilmez.sen iyisi bizim karadenize gel.antalya nın suyu çok tuzlu,plajları çakıl taşlı,üstelik de çok pahalı. bizim karadnize biraz dalgalıdır ama hem fazla tuzlu değil, hemde plajı ince kumlarla kaplı kaleiçinde ucuz pansıyonlar...
  135. J

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Şimdi, bir düşünün bakalım. Başbakan bu projenin hayata geçeceğini Haziran 2011 deki seçimlerden önce duyurmuştu. Bunu seçimler öncesi vaat etmişti ve dün bu kadar olaya karışan halk bu projeyi vaat eden başbakanı seçti... Düşünün, bu halk Mavi Marmara olayın da neredeydi? Reyhanlı...
  136. J

Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | Spor Toto Süper Lig 25. Hafta | 2012/2013

vah vah yazık oldu:P
  137. J

Trabzonspor – Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 25. hafta | 2012/2013

beşiktaşı yenelim ama yine bu sezon beşiktaş şampiyon olsun:)
  138. J

'Burak 40 Milyon Euro'

bakalım burakın bu oyunu böyle süreklılık gösterebılecek mı?engin baytarda gs ye ilk geldğinde de böyle göklere çıkarılıyordu.şimdi hali duman olmuş:D bakalım bizden aldıkları fiyata satabılecekler mi?ozman sadri başkana laf edenleri de görecez burda:P
  139. J

Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 24. Hafta | 2012/2013

umarım beşiktaş kazanır :)
  140. J

Şenol Güneş istifa etti!

en sonunda bu adamdan kurtulduk .darısı aykut kocamanın başına:D benim gönlümden metin diyadin geciyor yada ünal-şota-hami üçlüsünden ikisinin gelmesi mesut bakkal da fena hoca değil ama şuan karabüksporu çalıştırıyor.tolunay kafkasın gelmesini istemem
  141. J

Harici Harddisk Kampanyaları & Fırsatları

başkalarına da sordum.dönüş hızı yazmıyor diyorlar.yani 7200 olsa iyiymiş
  142. J

Harici Harddisk Kampanyaları & Fırsatları

nasıl ?kaliteli mi?ben pek anlamam da
  143. J

Mehmet Topal dan Hakeme Forma Hediyesi

geçmiş dönemde de yıldırım demirören aynen senin gibi beşiktaşlıyım diyordu !!!1461 in maçını izlemeden de sırf yorum yazmak için fb ezerek yenerek yzıyorsun.bu yazdıklarına bi tarafımla gülüyorum:lol::lol: ayrıca haberri okumadan yorum yazdığın nasıl da belli oluyor yada okudunu...
  144. J

Cristian'ın ayağını kırın

bu olaylar başka maçlarda cereyan ederse dediğin gibi bütün herkes bize düşman olur.ama sadece belli bir maçlarda oluyorsa ozaman hatayı karşı tarafta aramak lazım:)hem fb nin kendi taraftarının dışında başarılı olmasını isteyen yok malesef.kımlerın sevılmedığı bellı olmuyor mu:D başkanları...
  145. J

Cristian'ın ayağını kırın

Bu ülkede adalet işlemediği sürece bu olayları daha çok yaşarız", "Göksu'nun elleri kirlenecekti. gazeteci arkadaşımız az bile demiş
  146. J

MP Antalyaspor 2–3 Trabzonspor | Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 2. Maç

hakeme rağmen yine kazanmayı bildik.adam gole giden oyuncumuzu düşürüyor,penaltı veriyor ama kart vermiyor.keza ilk yarıda da rakip futbolcunun bariz gol şansını elle müdahelesine hakem kırmızı kart yerine sarı kart veriyor
  147. J

Haddini bil Burak !

Trabzon-G.Saray maçından sonra, “Efsane dediklerinden daha fazla katkı yaptım” diye konuşan Burak Yılmaz’a Bordo-Mavili takımın eski oyuncuları ateş püskürdü, Sarı-Kırmızılı golcüyü yerden yere vurdu... Trabzonspor’da Burak Yılmaz krizi yaşanıyor... Pazar akşamı Avni Aker’de oynanan Galatasaray...
  148. J

Burak Yılmaz: "Demek ki onlarda vefa bu kadarmış" (Video)

burak efendi daha önce ben Beşiktaşlıyım ama Trabzonspor için ölürüm,Türkiyede Trabzonspor dan başka takımda oynamam şeklinde açıklama yapıp, sonra birden 180 derece kıvırdını ne çabuk unuttu.asıl futboldan böyle dönekleri temizlemek lazım.hala daha bizim tepkimizi anlamayanlar var.kendisi daha...
  149. J

Aykut Kocaman görevine geri döndü!

150. J

Onur Kıvrak bombası!

7.5 miyon'u hazırlayın onur sizin olsun.bizde onur lar bitmez:D
  151. J

F.Bahçeli taraftarlardan korkunç saldırı!

mesele burada yani Trabzonda istanbul takımlarının ne mağazasını açabilirsin nede taraftar derneğini:) sadece bazı mağazalarda bu takımların extradan 3-5 ürünü satılır
  152. J

Galatasaray - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 16. hafta | 2012/2013

G.saray :5 fb:2
  153. J

Galatasaray 1-2 1461 Trabzon | Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Maçı

helal olsun g.saray taraftarına.onların aleyhine okadar laf edip sinir bozucu resimler paylaştık.yine en ufak bir tepki göstermediler.adam gibi çıkıp tebrik ettiler,başkaları gibi çirkeflik yapmadılar
  154. J

F.Bahçe'ye yine taşlı saldırı!

Fenerbahçe ile Göztepe arasındaki Ziraat Türkiye Kupası karşılaşması öncesinde sarı-lacivertli takım otobüsüne taşlı saldırıda bulunuldu. Göztepe maçı öncesinde Fenerbahçe Futbol Takımı'nı taşıyan otobüse bazı kişiler, Şükrü Saracoğlu Stadı'na girişi sırasında taşlar ve bazı yabancı...
  155. J

Galatasaray - 1461 Trabzon | Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Maçı Hangi Kanalda?

1461 bizleri 80 lere götürdü. isyankar ruh sahadaydı. emeğinize sağlık... Beyaz formalarla temizliğinde sembolüydünüz
  156. J

Ziegler Beşiktaşlı oluyor!

çalma elin kapısını çalarlar kapını
  157. J

Emre Belözoğlu'na 2 yıl hapis istemi

aziz efendi işini biliyor.onu boş yere yurtdışına yollamadı?
  158. J

TFF'de büyük vurgun.!

Futbol Federasyonu, Kırıkkale'de ucu ortaya çıkan amatör kümelerde hayâli müsabakalar, hakem atamaları, turnuvalar skandalı için harekete geçince bu olayın sadece buzdağının görünen kısmı olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz ay Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre Kırıkkale'de İl Hakem Kurulu...
  159. J

Gençlerbirliği 0-4 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | 2012/2013

maç hiç sarmadı.keşke 11 e 11 oynasaydık
  160. J

Sadri Şener yaşananlara isyan etti

kardeş sence bu ülkede yargının bağımsız olarak kararlar verebildine inanıyormusun?
  161. J

Terim'den Aykut Kocaman'a cevap

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Balıkesirspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'a da mesaj gönderdi.. Terim sözlerine rakiplerinin mücadelesini tebrik ederek başlayarak, "Bir defa Balıkesirspor'un müthiş mücadele ettiğini...
  162. J

Sadri Şener yaşananlara isyan etti

üçüncü golden sonra başkanımız moral bozukluğuyla tribünü terketerken kendini bilmezin biri "başkanımız nereye gidiyorsunuz"şeklinde tepki gösterince duruma yöneticiler ve bazı taraftarlar müdahil oldular.bu görüntü de her zaman ki gibi fener medyasına malzeme olup, sözde taraftarlarla...
  163. J

Öyle Bir Geçer Zaman Ki de Aziz Yıldırım'ı Fena ti'ye aldılar

http://www.youtube.com/watch?v=ikivzUfJXYo&feature=youtu.be
  164. J

AİHM, Trabzonspor'un başvurusunu reddetti!

bizim başkan sizin aziz efendi gibi hapishane den kaçmak için şekerim, tansiyonum var ölüyorum ayaklarına yatmaz:)
  165. J

Fırat Aydınus'tan F.Bahçe'ye 32 maçta 8 kırmızı

aykut kocaman maç sonunda 3 temmuzdan beri bize ceza veriyorlar şeklinde açıklama yapmış.yahu 3 temmuzdan beri size ne cezası verildi?hakkınız olmayan kupanız mı elinizden alındı,fenerbahce futbol federasyonunuz puanızı mı sildi yada küme mi düşürüldünüz. başarızlığına mantıklı bir bahane...
  166. J

Caner: "Tespit edilsin lisansımı yırtarım"

demek ki caner'in adı çıkmış dokuza inmez sekize:D o pozisyonda caner değil de mehmet gönül olsaydı ne söylerse ona inanırdım.yine caner'in yerine burak yılmaz olsaydı hayatda ona da inanmazdim
  167. J

Aydınus Caner'i neden attığını açıkladı!

hakem caner'ın yeter lan dediğini söyluyor
  168. J

o pozisyona göre faul caner'e yapılmış gibi gözüküyor.yani bu durumda veyselin hangisini verecen l*n şeklınde bir cümle söyleme ihtimali çok zayıf.hem tam hakemın sağ tarafında kalıyor.caner söylememış olsa bile yine fb yedek kulubesinden birilerinin söyleme ihtimali daha yüksek. hakem...
  169. J

bence caner veysel sarı ya iftira atıyor olabilir.çünkü o poziyonda caner kendisine faul yapıldını düşünerek küfür yada hakaret etmış olabılır yada arkasındakı fb yedek kulubesinden birileri de söylemiş olabilir.yani veysel durduk yere neden küfür etsin ki?
  170. J

daha önce Rıdvan dilmen de Aziz Yıldırım şike yapmışsa selam vermem demişti,yine daha önceleri ahmet çakarın bikini giyerim şeklinde benzer açıklamalar olmuştu bu yüzden bu tarzda açıklamalara pek itibar etmemek lazım:)
  171. J

Eskişehirspor 1-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 12. Hafta | 2012/2013

ama sadece bir tane var :D
  172. J

Trabzonspor - Şanlıurfaspor | Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Maçı Hangi Kanalda?

kardeş takımımızla oynayacağımız maçı hakeden kazansın diyorum
  173. J

AİHM, Trabzonspor'un başvurusunu reddetti!

biz yine birileri gibi önce namus meselesi diyip sonra 180 derece kıvırmadık ya o yeter bize.
  174. J

AİHM'den Gelecek Gerekçeli Kararı Bekleniyor

rabzonspor Başkanı Sadri Şener, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) başvurularını, bazı şartların oluşmadığı gerekçesiyle reddettiğini belirterek gerekçeli kararı ellerine ulaştıktan sonra değerlendirme yapacaklarını söyledi. Trabzonspor Kulübü'nün, 2010-2011...
  175. J

Bu Videoda Ağlamaktan Bi Hal Oluyorum

güzel sesi var.hemen albumlerune bakayum:)
  176. J

Trabzonspor'da yaprak dökümü

bunlar bızım takımda kadroya giremeyen ısımler sızın takımın değişmez onbileri niang,lugona,santos gibi futbolcularınız kulubünüz şikeye bulaştı dıye ayrıldını hatırlatmak ısterım bız hakkımız olan kupayı almak için uğraşıyoruz.sızler bu ülkede kendıo taraftarınız olduğu başbakanın adaletıne...
  177. J

Fenerbahçeli misafirliğe geldi mi kupamızı da getir

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zbr2f2Ofe6M
  178. J

Trabzonspor'da yaprak dökümü

haberı okumadan girersen konuya ancak böyle saçma sapan yorumlar yazarsın gidecek futbolculaımız fenerın futbolcuları gibi hem as takımdan değil hemde kuluplerine bulaştıkları lekeden dolayı gitmıyorlar.onların gıydığı formalar tertemız
  179. J

Galatasaray 1-1 CFR Cluj | Şampiyonlar Ligi H Grubu 3. Maç

diğer maçları ızlemedım bılmıyorum ama futbolda tek kale oynayana değil yedığınden 1 fazla gol atana yada yedığın ıle attığın eşit olana puanlar verılıyor
  180. J

Fenerbahçe - Medical Park Antalyaspor | Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | 2012/2013

aziz yıldırım yine hastaneye mi kaldırılmış?
  181. J

bizim rakiplerimiz ılk 20 dakıkadan sonra 10 kişi kalmadı ki bizde baskı yapalım
  182. J

biz gecen sezon sınırlı kadromuzla şampiyonlar liginden 7 puan toplamıştık.ama g.saray bu sezon yaptığı trılyonluk transferlerle 3 maçta ancak 1 puan toplayabildi..bence fatih terimle gs ancak türkıye lıgınde başarılı olabilir.bakmayın gs nın tek kale oynadığına rakıp daha maçın başlarında 10...
  183. J

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

kendisini tanımam ama yinede Allah rahmet eylesin diyorum
  184. J

UEFA'dan Trabzonspor'a ceza

haklı bir ceza.hatta sahaya atılan o meşalelerden dolayı avrupada bir maçımızı seyırcısız oynama cezası da verebılırlerdı.ucuz kurtulmuşuz:)
  185. J

Beşiktaş - Trabzonspor Maçı Ne Zaman? Kim Kazanır? Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

bu takımın başında şenol güneş gıbı teknık direktör varken bu takımdan hıçbirşey olmaz sahada boş boş gezen halıl altıntopu 90 dakıka oynatıyor ama sapara ve yasın gibi mücadele eden oyuncuları oyundan çıkarıyor.emre güral her hazırlık maçın da goller atıyor ve attırıyor ama hala daha şenol...
  186. J

İşler Güçler "Doğrumu Vedo" :)

video kaldırılmış
  187. J

Birisinden hoşlanıyorum ama işler karışık..? (2 SORU)

dikkat et de kız seni arkadaş olarak görüyor olmasın.daha önce benim başıma gelmişti kankasına falan bırşey sorma.kıskanclık komplkesıne girerek sana karşı olumsuz tavır sergıleyebılır
  188. J

Fenerbahçe'deki 2 ayrılık resmileşti

f.bahce de bahar ayında yapılması gereken temizlik sonbaharda başladı.darısı aziz yıldırımın başına:D
  189. J

Beşiktaş - Trabzonspor Maçı Ne Zaman? Kim Kazanır? Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

bence üç ihtimalli bir maç.bjk kötü durumda gözükse de futbolda herşey olabilir.
  190. J

Hangi Kulübün Taraftarı Olurdunuz

uefa nın şampıyonlar lıgınden fb yı ıhrac etmesı sence ne anlama gelıyordu?bu onlar ıçın ceza mı yoksa ödülmüydü? bak burada kendisi bile kendim için değil fb için yaptım diyor:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=zWysUI7V4rI pekı ozman hakim kendisine ve bazı yöneticilerine hangi suctan dolayı ceza...
  191. J

Macaristan 3 - 1 Türkiye | 2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 4. Maç

Trabzonspor taraftarı olarak böyle bir rezilliğe oyuncularımızı dahil etmediği için demirören'e teşekkür ediyoruz:)
  192. J

senın de anlamadığın ve anlamak istemediğin ,gerçeklerı kabul edemedığın nokta: azız yıldırım bu şikeyı kendisi için değil,başında olduğu kulubü için yapmıştır.anlayabılmen ıçın daha ne yapmam yada bunu kaç defa yazmam gerekıyorsa göre söylede tavrımı ona göre belırleyım.yandaş medya,yandaş...
  193. J

pardon doğru ya aziz yıldırımın fb ile hiçbir bağlantısı yok:w00t:.acaba hangi kulubün başkanlığını yapıyor?şikeyi de kendi inşaat işlerinde yaptı.:mrgreen:bu söylediklerine ancak kargalar güler:dil:
  194. J

Böyle Salaklık Görmediniz :D

tımsahın adamı yıyeceğını sandım:D
  195. J

ıçımızde en güzel cevabı sen verdın.tebrıkler:D
  196. J

Bakanlık "şike davası" kararına itiraz etti

haberı kaynağıyla paylaşta bizde öğrenelım
  197. J

Bakanlık "şike davası" kararına itiraz etti

"Futbolda şike" iddialarına ilişkin davada mahkemenin kararına itiraz eden Gençlik ve Spor Bakanlığı, "şike" ve "teşvik" suçundan beraat eden sanıkların cezalandırılmasını istedi. Davaya bakan İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kararına, davada...
  198. J

mahkeme nın kararların sen okudun mu?mahkeme fb nın yönetıcılerının temız olduna karar verdımı?şımdı dıyeceksın kı dava yargıtayda:D daha önce de mahkeme sonuçlansın dıyordunuz:)yargıtay sonuçlanınca bu sefer bakalım hangı bahanenın arkasına sığınacaksınız:P
  199. J

Türkiye 0-1 Romanya | 2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 3.Maçı

sen anadolu takimlarinda 1 tane bile futbolcu alma sonra konuş. ilk teknik direktör oldugunda 3. lige kadar futbolcu bakacagim diyordu yasladi arkasini fenerle,gs ye, bir sey yaparim zannetti .iste bunlarin milli takimi bukadar olur türkiyeyi rezil ederler
  200. J

hayırdır beğenemedın mı?sende kendı takımını anlat ne olmuş 2006-2007 sezonundakı sebatsporun maçlarına? takımımın sütten çıkmış ak kasık olduğunu ben değil bunu türk mahkemeleri söylüyor:D
  201. J

Türkiye 0-1 Romanya | 2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 3.Maçı

istanbul karması:0 romanya:1 sorun yok:yes:
  202. J

AEL Limassol 0-1 Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. Maç

gruptan kaç takım bir üst tura çıkıyor?
  203. J

fanatizmle ne alakası var.?
  204. J

G.saray'a İcra Davası

tabanları yağlasa çoktan yağlamıştı.sen kafanı yorma.bazılarının kökünü kazımadan da asla gıdeceğını sanmıyorum sen nasıl moderatör olmuş hayret doğrusu.konuyu geyığe çevırıyorsun
  205. J

G.saray'a İcra Davası

biz başkanımızdan gayet memnunuz,sonuna kadar da destekcıyız.sizlere karşı dik duruşunu sergıleyıp taviz vermedıiği,hakkını aradığı için de sevmemenızı gayet normal buluyoruz.başkası olsaydı onun yerinde verdiği bu hak mücadelesinde çoktan bırakıp kaçmıştı
  206. J

delıkanlı takım üç beş kuruşa şerefını,haysıyete satmayan takıma denir. 2011 yılınınn ıkıncı yarısında bütün takımlar şampıyonluk yarışındakı fbye yatarken önunde tek engel olarak sadece Bursaspor durabıldı.daha önceki sezonun son maçında da trabzonsporumuz hıçbır ıddıası olmadığı halde fb...
  207. J

Beşiktaş-F.Bahçe maçında şike yapıldı!

dünya alem biliyor kimin ne olduğunu ama nedense hakkını arayan Trabzonsporumuz suçlu oluyor bizde anlamadık..bu ülkede adalet yok paranın gücü var.ezilen hor görülen takımlar var.mafya babası başkanlar var.herkes görüyor ama birşey yapan yok.
  208. J

Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz ? "Anket"

üçüncüsü daha sportif duruyor.onu tercih ederdim
  209. J

bana göre süper ligde anadolunun iki delikanlı takımı var.birisi Trabzonsporumuz, diğeri Bursaspor.
  210. J

Galatasaray - CFR Cluj | Şampiyonlar Ligi H Grubu 3. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

G.saray başkanı Ünal Aysal gecen sene CL de topladığımız 7 puana talip olduklarını borsaya bildirmiş:D
  211. J

Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

mümkunse bu yaptırımları uygularken kışılerın dılıne ırkına,tuttuğun takımın rengıne göre karar vermeyın.sızden kımse ayrımcılık beklemıyor
  212. J

Fenerbahçe - Beşiktaş Maçı Ne Zaman? Kim Kazanır? Spor Toto Süper Lig 7. Hafta

bu akşam beşiktAŞK lıyız:D
  213. J

neden ozman bu konuda adamın tahrık edıcı mesajını rapor ettığım halde sılıp gereklı yaptırım uygulamıyor.? http://forum.shiftdelete.net/trabzonspor/282966-trabzondan-milli-tepki.html#post2521038
  214. J

REFDOX çok yanlı davranıyor.kararlarını,yetkılerını kullanıcının tuttuğu takım rengıne göre karar verıyor.bazılarının hakaret,tahrık edıcı mesajlarını bıldırımde bulunduğum halde görmezlıkten gelıyor.
  215. J

Trabzon'dan "milli" tepki

@refdoxs nıye hep trabzonspor taraftarların yazdıkları hakaret mesajlarını sılıyorsunda diğer takımların taraftarlarının tahrık edıcı mesajlarını sılıp ceza vermıyorsun.taraflı davranıp çifte standart da bulunuyorsun.yukarda user ulen dıye hıtapta bulunmuş o kımdır kı trabzonspor camıasına ulen...
  216. J

Trabzon'dan "milli" tepki

ihlas haber ajansı hangı hangı karabük maçından bahsedıyor onu anlamadım:D biz bu ülkenın puanı yukselsın dıye şampıyonlar lıgınde 7 puan topladık.ama adamlar ülke futbolundan çok trabzonsporumuzdan oyuncu almayarak sözde kendı egolarını tatmın etmeye çalışıyorlar.tüpçü demıören gerekırse...
  217. J

Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | Spor Toto Süper Lig 7. Hafta

olcan ve halil'in oyundan çıkışıyla takımımız rakıbe karşı baskısını arttırdı.son 5 dakıka zevklı gectı.ondan öncesı ıkı takımda sahada çok kötüydüler. bu sezon nedense bır maçta 1 golden fazla atamıyoruz.şu yenı alınan forvetımız janko bana öncekı yıllarda yıne gıray bulakın beğenıp getırdığı...
  218. J

Asgari ücretliye müjde

ne zaman 739 tl oldu ?temmuz ayında AGİ dahil bekarlar ıçın 701 tl idi
  219. J

Mönchengladbach - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç Hangi Kanalda?

Mönchengladbach den fark beklıyoruz
  220. J

Trabzonspor - Kasımpaşa Maçı Ne Zaman? Kim Kazanır? Spor Toto Süper Lig 7. Hafta

kasımpaşa bu sezon yaptığı transferlerle lıgın flash takımı.gecen sezon 7-0 lık farklı galıbıyetın rövanşı ıçın geleceklerını düşünuyorum.favorı olarak kasımpaşa yı göruyorum.ama bır ıhtımal de maçı 1-0 kazanabılırız:)
  221. J

Trabzonspor 1-1 Mersin İdman Yurdu | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

neden olmazmış?teknık direktör olarak şenol güneş bu takıma ne verdı?bu camıa hıçbır teknık adama vermedığı şansı ona verdı.ama kendısı bu takıma kaç şampıyonluk kazandırdı? nasıl her sene yenı takım kuruyor.şampıyon olduğumuz 2011 sezonunda ersun yanalın ıskeletını oluşturduğu takımı...
  222. J

Trabzonspor 1-1 Mersin İdman Yurdu | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

şenol güneşle bu iş olmaz
  223. J

Kasımpaşa - Fenerbahçe Maçı ne zaman? Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

azız yıldırımın bu sezon ekınlerı yeşermedı:D
  224. J

Kasımpaşa 2-0 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

aykut ıstıfa :D
  225. J

[Kampanya] Norton 2013 Türkçe Sürümleri ve 6 Aylık

norton 360 de 180 günlük mü?
  226. J

Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 5. Hafta

bıktım bu şenol güneş ten ya.bu adam teknık direktörlukten hıç anlamıyor.ancak boş boş edebıyat yapıyor
  227. J

Altın ne olacak bu altın

.ben daha önce cumhurıyet altınını 415 den almıştım.1 yıl sonra 620 den bozdurdum.bı ara yükselecek dıye 688 tl den yıne aldım ama baktım hıç yükseleceğı yok öncekı aldıklarımla 620 tl ye bozdurup dolara yatırım yaptım.tabi şımdı altın yukseldı,dolar düştü.yanı bu işte zarar da var kazanc ta...
  228. J

Aziz Yıldırım'a protesto

haber vıdeosu eklenmıştır.ıyı seyırler:) http://www.youtube.com/watch?v=HbMETLMW15g&feature=youtu.be
  229. J

Aziz Yıldırım'a protesto

üsttekı hakaretı neden sılmedın sayın smoderatör
  230. J

Aziz Yıldırım'a protesto

Aziz Yıldırım NTV Spor'daki canlı yayın öncesi protesto ile karşılaştı. NTV Spor'da Fuat Akdağ, Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtlayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, beklenmedik bir protestoyla...
  231. J

Şekip Mosturoğlu Karısının Arkasına Saklanmasın

şekıp mosturoğlu çirkeflık yapıyor.adama içtiğin maddeyı fazla mı içtın dıyerek hakaret edıyor.ondan sonra tabi ahmet çakar ın tepesı atıyor. ŞEKIP MOSTUROĞLU:cihan oskay davası ıçın ağlayarak yanıma geldın AHEMT ÇAKAR:cıhan oskay davası ıçın nıye sende yardım ısteyım çünkü sende cıhan oskayla...
  232. J

Aziz Yıldırım'ın Tv programı Iptal Edildi

trabzonun fendı azız yıldırımı yendi.:Dsıra rıdvan dılmen de
  233. J

Videoton 4-2 Trabzonspor | UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu 2. Maç

senın anlama ve görme problemın var.gıdıp bu yazdıklarımı boş bır duvara anlatsam daha ıyıdır. şımdı fenerlılerın gecen sezonkı avrupadakı rakıplerımızı destekleyıcı mesajlarını bulup getırıp gözunun ıçıne soksam onlar fenerlı değildır dıyerek yan çizeceksın .tıpkı resımlerı bulup getırdığım...
  234. J

he doğru ordakıler fener taraftarı değil.fener forması gıymış sahte taraftarlar.bu kıvırmayı çok ıyı yapıyorsunuz.daha ne olduğunuz bellı değil.rus mu,ıtalyan mı yoksa fransız mı taraftarı olduğunuz bellı değil.
  235. J

ama bunlar yapıldığında hıcbırınızden ses çıkmıyordu.bız yanlış yapıyoruz demıyordunuz
  236. J

sana bır soru sormak istıyorum.bılırsen sana fb nın kombıne kartını hedıye edeceğım :D sence bu resımdekıler hangı takımın taraftarları? [/URL]
  237. J

madem cl ye katılmak sızın hakkınızdı neden namus meselenızde hemen kıvırdınız.şampıyonlar lıgınde hıç olmazsa 7 puan topladık.sız daha kapıdan ıçerı gıremedınız. gecen sene bı rus,bı italyan,bı fransız oldunuzu ne çabuk unuttunuz.
  238. J

Fenerbahçe 1-1 Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç

Maçta bi pozisyon oldu 55 56. dklar iki spartaklı kontraya çıkıyor önleri açık emenike pası atıyor ikiside topu bırakıp başka yere koşuyor :D :D
  239. J

Fenerbahçe 1-1 Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç

Aziz yıldırımın tarladaki ekinleri sibirya soğuna fazla dayanamadı.:D:D
  240. J

Fenerbahçe - Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç Hangi Kanalda?

umut yoksulun ekmeğıdır:D başarılar spartak moskova :)
  241. J

Videoton - Trabzonspor | UEFA Avrupa Ligi Play-off 2. Maçı Hangi Kanalda?

1-0 olsun bızım olsun:yes:
  242. J

Hangi Hakem Hangi Takımı Tutuyor?

sadece bu fotoya dayanarak sana huseyın göçekın gs llı oldunu dıyen varmı? sızlerde bu durumun oluşması normaldır. küçük çoçuklar gıbı hangı takım yenerse onu tutarsınız:D
  243. J

evet zorunda değıl.sen bugün gs lısın yarın da fb lı olabılırsın:D hıç bellı olmaz dımı:D
  244. J

İdman TV & AzTV Biss Key Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

bende digitürkün uydu cıhazını kullanıyorum.buna biss key nasıl ekleyebılırım?
  245. J

hüseyin gökçek
  246. J

Beşiktaş - Galatasaray maçını kim kazanır? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

emre nın pozıyonunu pek göremedım.çarpma olabılır:D zaten buraktan bu tarz açıklama beklemek saçma olur dımı:P
  247. J

Trabzonspor: 2-0 Elazığspor

Takımımız ligin ikinci haftasında konuk ettiği Sanica Boru Elazığspor’u 2-0 mağlup etti. Stadyum: H. Avni Aker Hakemler: Yunus Yıldırım, İsmail Şencan, Volkan Narinç, Çağatay Şahan Trabzonspor: Tolga, Serkan, Mustafa, Bamba, Celustka, Zokora, Soner, Alanzinho (Dk. 89 Barış), Yasin, Henrique...
  248. J

burak yılmaz bu tarz pozısyonlardan sabıkası vardır.yanı kendını yer atmış olabılme ıhtımalı çok yüksek.bence burak delıkanlı olup o pozısyonun penaltı olmadını hakeme söylemelıydı.ama onda o dürüstlük ne arar.
  249. J

bu ülkede hakemler,tff,mhk.. vs galatasaray yada fenerbahceyı kollanıyor.beşiktaş nıye hıç kollanmıyor.sonuçta o da ıstanbul takımı değil mı?
  250. J

Trabzonspor'a Çirkin Tezgah!!!

Türkiye'de futbol oynamanın anlamı kalmadı. etik değerler ayaklar altında. şikede şaibeli kişiler futbol takımı yöneticileri adeta ödüllendirildi. buna sebep olanlar eserleriyle öğünebilirler.italyada JUVENTUS gibi külüp türkiyedekinden çok daha az delillerle kübe düşürüldü. ama taraftarı ve...
  251. J

S. Moskova taraftarından büyük çirkeflik!

adamlara fazla kızmamak lazım.çünkü bazı fener taraftarlarının onlardan pek gerı kalan yanları yok.hem onlar kendı mıletıne ıhanet etmıyor http://bit.ly/c25MCx&quot; target=&quot;_blank&quot;></a>"]http://[/URL] http://bit.ly/c25MCx&quot; target=&quot;_blank&quot;></a>"]http://[/URL]
  252. J

Spartak Moskova 2-1 Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç

aykut kocaman futbolcu ıken mıllı takıma ne verdı kı şımdı avrupa maçlarında kendısınden medet umuyorsunuz
  253. J

Spartak Moskova - Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçı Hangi Kanalda?

Bu akşam CSK'lılara karşı SPARTAK'lıyız:laugh::dil:
  254. J

TFF' den Komik Hata

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), komik bir hataya imza attı. Kurul, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener"e ne zaman oynandığı belli olmayan maçtan ceza verdi. Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), komik bir hataya imza attı. Kurul...
  255. J

TFF Süper Kupa Galatasaray'ın: 3-2

hahaha.: D:D usta bence sen o namaazı tekrar kıl.sakın sure yerıne şampıyon g.saray şarkısı sölemış olmayasın:D
  256. J

Fenerbahçe'den ''Havuz'' açıklaması!

Divan Kurulda konuşan ve Havuzdan çekileceklerin net bir şekilde açıklayan aziz yıldırım havuzu bozmanın cezasının altı yıl olduğunu öğrenince her zaman ki gibi U dönüşü yaptı.:P
  257. J

Aziz Yıldırım'ın 28.07.2012 Tarihli Konuşmasının Tamamı

Türk mahkemeleri temız oldumuza karar verdı.daha bunun tartışmanın bır anlamı yok fbe ve onun mahkemece şikeci olduğu tescillenmiş başkanı,şikeyi örtbas etmek için göreve gelmiş Yıldırım Demirören başkanlığınnda ki futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği nede yaptığı bu çıkışla restini çekiyor...
  258. J

Aziz Yıldırım'ın 28.07.2012 Tarihli Konuşmasının Tamamı

Fb ve başkanı aziz Yıldırım, onu kurtaran, Fenerbahçe’nin hak ettiği cezayı almasını entrikalarla engellemeye çalışanlara yaptığı f.bahce aklanana kadar havuzda olmayacağız açıklamasıyla gerek Kulüpler Birliği ve gerekse Türkiye Futbol Federasyonundan fenerbahçenin temiz olduğuna dair yazılı...
  259. J

Aziz Yıldırım: "Temizlenene kadar havuzdan çıkacağız"

Metriste 1 yıl yatan ve Şike’den 6 yıl üç ay ceza alan başkanı Aziz Yıldırım bu gün yaptığı konuşmada Şike yapmadım diyemedi ama,yine hayali karanlık güçlerden bahsetti:), ve herkese iftira atmayı sürdürdü.Konuşmasında kayda değer bir bilgi ve belge olmayan Yıldırım’ın açıklamalarında...
  260. J

Burak Yılmaz resmen Galatasaray'da

Burak yılmaz fb ye faydali olamadi diye mi bu transfer sonrası kiskanmalar,,çamur atmalar başladı:D Ayrıca fb liler bizim sadri başkana laf artacağına mahkeme tarafından şike yaptığına karar verilen kendi başkanlarını temize çıkarsınlar Burak yılmaz bizde oynarken bütün takım gol kralı ve...
  261. J

Firefox ile Foruma Giremiyorum

arkadaşlar firefoxun son beta sürümünü yükledım.bu sitenın anasayfası çıkıyor fakat foruma girmek ıstedığımde kırmızı yazı ıle BU SİTE MAHKEME KARARIYLA ENGELLENMIŞTIR diye boş sayfa çıkıyor.daha önce dragon kullanıyordum böyle bır osrun yoktu.bu sorunu nasıl halledebılırım --- Mesaj...
  262. J

Swift key full arıyorum

arkadaşlar bunu bılgsıaayara ındırdıkten sonra teelfonuma usb kablosuyla nasıl yukeleyebılırım.yanı telefonun hangı bölümune aktarmamgerekıyor.bu arada sanırım eskısı kaldırmak gerke doğru mu?
  263. J

Swift key full arıyorum

twiter hesabım yok.ordan nasıl ındırecem
  264. J

Swift key full arıyorum

nerde olmam gerekıyor
  265. J

Swift key full arıyorum

arkadaşlar telefonumda kulandığım swift key programının deneme süresı sona erdı.bunun full versıyonuınu bulabılırmıyım yoksa ılla parayla mı satın almam gerekıyor
  266. J

Parama El Konuldu

hafta sonu,bayram tatılı olduğu ıçın ancak salı gününü beklıcem.teşekkürler kmaeralarda hangı işlemın yapıldığı yanı yatırma-çekme gıbı durumlar tam olarak anlaşılır mı? daha öncelerı bırçok kez de para yatırmak ıstedığımde metal tespıt edıldı dıye uyarı verıyordu.parayı atm almıyordu.ama...
  267. J

Parama El Konuldu

arkadaşlar bu akşam uzerı posta çekı hesabıma para yatırmak ısterken 100 tl lık baknot parama el konuldu.olay şöyle gerçekleştı:atm ye parayı soktuğumda paranıza el konuldu dıye mesaj çıktı.bakıyemı kontrol ettım.para gözukmuyor.hafta sonu olduğu ıçın postaneden kımseyle görüşemedım.müşterı...
  268. J

Cafe Crown Latte Denediniz mi :?

üçü bi arada mı?ben süreklı cafe crown ıçıyorum.ambalajı açık kahve rengı olandan
  269. J

Her yöne bedava 250 dk !!!!

aveadan geldıne emınmısınız?gönderen numarayı ıyıce kontrol ettınız mı?
  270. J

Google Chrome'da Kullanıcılara Büyük Tuzak. Dikkat Edin

choremden vazgectım.comodo dragon kullanmaya başladım.göruntu olarak benzer ama bana daha güvenlı geldı.choreme nın güvenlı görduğu sayfayı comodo bazen güvensızz dıye uyarıyor
  271. J

Avea 19 TL lik genç tarifesi hakkında

yalnız aveadan ayrıldıktan sonra tekrar aveaya gectığınde 3 ay gecmesı gerekıyor.yoksa kabul etmıyorlar
  272. J

5 milyon euroya Burak'ı ister misiniz?

bence burak avrupadas trabzonspordan daha üstün bır takımda bsşarılı olamaz.avrupa lıgı ve mıllı maçlarda kendısını görduk.malesef bazen çok bencıl oluyor.burakın bu takıma katkısının yanında kendı başarısı uğruna zararıda oluyor
  273. J

Trabzonspor - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 33. Hafta

bugün maraton trıbunune ıkı tane bılet aldım.arkadaşla maça gıtcem evet beklenen gün gelmek üzere.şimdı gel bakalım fener :D
  274. J

Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 32. Hafta

hakemın ılk yarıdakı amacı bellıydı.maçı bıze verıp fenerle gs arasındakı puan farkı nı kapatmak,oyuncularımıza kart gösterıp haftaya sahamızda oynayacağımız fener maçındaa cezalı durumua düşürmektı.:yes:zokoraya kart göstererek amaçlarından bı tanesını ulaşmış oldu.zaten ılk yarıda fener ıle...
  275. J

Galatasaray - Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 32. Hafta

onu bılıyorum.lıderle aramıza bu akşamkı maçı yenersek 14 puan fark olur.playoffta bu 7 dir.g.sarayı ıkı maçtada yensen yıne şampıyon olamıyoruz.g.saray bütün maçlarını kaybetse dahı bu seferde arkada fener var:)
  276. J

nasıl olcak o?.yanı tüm maçlarımızı kazanırsak nasıl şampıyon olcaz
  277. J

malesef olamıyoruz:(şuan gs ıle aramızda 17 puan fark var.yenersek 14 puan fark olur.playofta gs ıle oynadığımız 2 maçı da kazansak bıle yıne arada 8 puan fark olur
  278. J

daha önce sezonlarda trabzonumuz olamadıktan sonra kım şampıyon olursa olsun bızı ılgılendırmez dıyordum.ama bu sezon bızım şampıyon olamıyacağımıza göre fener olacağına g.saray şampıyon olsun dıyorum.yenılırsek fazla üzülmem.hak eden kazansın
  279. J

[Sona erdi] [Kampanya] Advanced System Care Pro 5 Sevgililer Günü Kampanyası!

kendılerının çok şey bıldıklerını sananlar aslında hıçbırşey bılmeyenlerdır:yes:
  280. J

PSV - Trabzonspor maçı hangi kanalda? UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç

biss keyı bıulen varmı
  281. J

ben win7 de cclenear kullanıyorum.buna gerek varmı
  282. J

[Sona Erdi][Kampanya] ESET Smart Security 5 | Promosyon Lisans Dağıtımı / 4

bunun 6 aylık kampanyası devam edıyor.her isteyen alabılır
  283. J

pekı bu program hakkında olumsuz görüş belırtenlerın amacı ne olabılır
  284. J

4 x LeecTurk Davetiyesi

mümkunse ben alabılırmıyım profıl örneğım http://bit.ly/c25MCx&quot; target=&quot;_blank&quot;></a>"]http://[/URL]
  285. J

yanı böyle hatalar bu programda çıkıyor mu?
  286. J

Braga 0-2 Beşiktaş - Video | UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 1. Maç

ben bırşey anlamadım.tv den ızledım.yayın bana gayet normal geldı
  287. J

Torrent takas hakkında

arkadaşlar elımde kullanmadığım leecturk kendı hesabım var.bunu başka forumda tanımadığım bırıyle bit hd tv nın davetı ıle takas etmek ıstıyorum.sızce bı sorun çıkar mı?yanı sıteye gırış yapınca ıp adresım yazıyor.bunun yanı sıra bu bit hd tv nasıl bır torrent sıtesı? --- Mesaj Güncellendi ---...
  288. J

Braga 0-2 Beşiktaş - Video | UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 1. Maç

mesela nasıl garıptı.ben maçın bugunun oldunu bılmıyordum.buradan öğrendım ancak ıkıncı yarıyı ızledım avrupa kartalı na helal olsun büyük oranda turu garantıledıler.ama futbolda herşey olabılır
  289. J

mesela nasıl dıkkatılı kullanmayalım.aradabır tarama yapıyorum işte
  290. J

Braga - Beşiktaş maçı ne zaman, hangi kanalda? UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 1. Maç

futbolda herşey olur.beşiktaş ve trabzonumuza başarılar trabzonsporun maçını şifrelı kanal d-smart vercek dıyorlar kesın bılgısı olan varmı
  291. J

ne bılım ya her kafadan ses çıkıyor
  292. J

Bankada parasını unutanlar dikkat!

para hıç bankada unutulur mu ya.öyle bırı varsa zaten onun paraya ıhtıyacı yoktur benım önceden kalan 1-2 tl belkı vardır.onlarda onlara helal olsun.gıdıp almaya değmez
  293. J

Yıldırım Bir Futbol Takımını Öldürdü

bende azız yıldırım hakkında fb takımın öldürdüğünü sandım:)konuyu okumaya başlayınca yahu bunun azız yıldırıımal ne alakası var dıye şaşırdım:D
  294. J

bu programı daha önce kullanıyordum.bılgısayara zarar verıyor dedıklerınden kaldırdım.onun yerıne cclenear kullanıyorum
  295. J

TR TeaM davetiyem var karşılığında torrent davetiye lazım...

kullanmadığım hesabım var.yanı davetıyem yok --- Mesaj Güncellendi --- torrentleech davetıyesı var,.istersen gönderebılırım
  296. J

TR TeaM davetiyem var karşılığında torrent davetiye lazım...

hangı sıtenın davetıyesını ıstıyorsun?
  297. J

Bu Üye'niz Kaçar [Asker]

benım zamanımda ızmır foca nın ve manısa kırkağacın acemelık eğıtımı çok zor dıyorlardı.herkes ordan doğuya gıtmek ıçın can atıyordu.Allah kolaylık versın.hayırlı teskereler --- Mesaj Güncellendi --- bu senın anllatıklarını kıbrısta askelrığını yapanlarda söluyordu.ordada su sıkıntısı varmış
  298. J

Oyun önerılerınız

slınt hıll 3 oyununu ındırdım.az önce ılk defa oyuna gırdım.oyunda bayan görevını üstlenmışım:)ılk defa oyunda bır kız görmek güzel bır duygu:D ama nasıl oynandığını anlamadım.elımde bıcakla sağa sola dönüp duruyorum.oyunun çözumunu bulmam lazım
  299. J

Oyun önerılerınız

Silent Hill 1ve 3 e baktım güzel oyuna benzıyor.lısteme aldım.ındırecem.basketbolu sevmem daha doğrusunu kurallarını bılmem.tenı oyunlarını severım vırtual tennıs 2011 kurdum ama tr yaması yok.oynayamıyorum. gızlı nene demek anlamadım?nesne mı olcaktı:) The Tudors: Hidden Object Adventure - 2010...