Arama sonuçlarınız

1. BlackSwords

Aras Kargo hizmet kalitesi sıfır!

Yazacaklarım bir firmayı kötülüyormuşum gibi görünebilir fakat amacım sizi bilgilendirmek ve benim başımdan geçenlerin sizin başınıza gelmemesini sağlamak. Olay şöyle ki internetten alış veriş yaptım ( günümüzde çok normal bir olay aslında ) .Her şey güzel hemen sipariş onaylanıp aynı gün...
  2. BlackSwords

500 lira civarında led monitör önerisi ?

Arkadaşlar önceden kullanmış olduğum samsung p2250 monitörüm elektrik kesilmelerinden dolayı içerisindeki kart yanmış ve yeni bir monitör almayı düşünüyorum.Vatan veya teknobiyotikten almayı düşünüyorum 1920*1080 olarak aramayı daralttığımda sayı azalıyor ve ben hangisinin kulanımım ( %80 oyun...
  3. BlackSwords

Samsung p2250 ekran kapanma sorunu

Son günlerde bu monitörü fıralatıp atasım geldi:mad:. Bilgisayarı başlattığımda kasa açılıyor fakat ekrana görüntü geliyor 3-5 s sonra digital anolog yazıp ekran gidiyor.Kabloları söktüm önce birini sonra diğeriyle çalıştırdım gene aynı sorun vardı . Ne yapmam lazım bu sorunla daha önce...
  4. BlackSwords

Hot tamale hot hot tamale!

http://dagobah.net/flash/Hot_Tamale.swf
  5. BlackSwords

Beyler aşk tesadüfleri sever diyorlar ne diyorsunuz ?

http://www.youtube.com/watch?v=wJV65nbjK4I&feature=related
  6. BlackSwords

Azerbaycan-Ermenistan sıcak çatışma !!

Twitter'da konuşulan haberlere göre iki ülke arasında savaş "başlamış!" fakat hiç hir haber sitesi böyle bir haberi duyurmadığı için emin olamadım . Daha sonradan dışişleri bakanlığının 6 haziranda belirttiğine göre çatışmalar sınır bölgesine taşınmış.İnşallah daha ilerki boyutlara taşınmadan...
  7. BlackSwords

Bittorrent zaman ayarı yapılabilir mi?

Bittorrent veya utorrent te dosyaları indirmeye başlayacağı zamanı ayarlayabiliyormuyuz ?
  8. BlackSwords

Diablo 3 ücretsiz test edin!

Diablo 3 oyununu merak edenler , beta key arayıpta bulmayanlar üzülmeyin bu hafta sonu istediğiniz kadar Diablo 3 oynayabilirsiniz . 1.http://eu.battle.net/d3/en/blog/4105609/Diablo_III_Open_Beta_Weekend_-20_04_2012#blog adrese girin cilent indirin 2. oyun indikten sonra Battle net...
  9. BlackSwords

Outlook

herkese iyi geceler ; outlook web app dan edu.tr uzantılı e-posta adresimden başka bir üniversiteye mail gönderneye çalıştığımda "eşleşme bulunamadı" hatası veriyor konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim .
  10. BlackSwords

Chrome için normal mi?

bazen 700k ya kadar çıktığı oluyor bilgisayarı bu yükten nasıl kurtarabilirim? yardımcı olursanız sevinirim
  11. BlackSwords

Ecclestone İstanbul Park'ı bırakıyor ..

Formula 1 Türkiye Grand Prix'sinin 2012 takviminde yer almamasının ardında organizasyonun ticari haklarını elinde bulunduran Eccelestone kasım ayından itibaren İstanbul işletmesinden çekilecek.... kaynak
  12. BlackSwords

Man vs Wild!

man vs wild i turkce olarak izleyebileceğim veya indirebileceğim bir site biliyorsanız yardım edin lütfen.. :helpsmilie:
  13. BlackSwords

BattleForge?

bu oyun hakkında bilgisi olan , bu oyunu oynayan arkadasımız var mı baslamaya değer mi?
  14. BlackSwords

Laptop ısı sorunu...

model:hp Compaq Presario CQ60 bilgisayarda internette gezinirken bu değerleri alıyorum ... Bu sorunu nasıl çözebilirm? Fan ayarlarını volajı ayarlayabileceğim bir program varmıdır..
  15. BlackSwords

Ramiz dayının gençliği...

ben yeni başladım ama 1971 den harika bir dizi yapmışlar gerçekten .....gerisini de izlemeye gerek yok sanırım .... ilk yanlışı kim yaptı ? ramiz dayı mı? kenan mı? şurdan başladım ama gerçekten güzel diziymiş:clap: http://www.youtube.com/user/KaramKartal#p/u/82/6m7vGHka5OY
  16. BlackSwords

Facebook , gmail.. şifrelerim ele geçirildi ..

olay soyle : biri benim surekli kullanır , derken bir gun benim adreslerin onun elinde olduğunu gordum.. işte dan butun resimlerimi onun gordum, ne yapacagımı şaşırdım..:hammer: truva atı vardır muhtamelen dedim, nod32 vardı tarattım hiç bir şey bulamadı , sonradan bitdefender kurdum...
  17. BlackSwords

Proxy Switchy !!

neden grooveshark.com adresine giremiyorm :crying: cunku :angry: mahkeme kararıyla yasaklanmış .. nasıl erişebilirm diye aranırken ... chrome için proxy switchy diye bi eklenti kurdum çalıştı ama sitede birşeyler aradığımda hiç bir şey bulamıyor sitede ne ararsam arayım ( biraz nirvana...