Arama sonuçlarınız

1. P

Anakartım ddr3 1333 mhz rami destekliyor mu ?

Merhaba Arkadaşlar Laptobumda şuan 1066 mhz ddr3 ram var ben bu 1333 mhz dd3 ram ile değiştirmek istiyorun, laptobun anarkartı 1333 mhz rami destekliyor mu, cpu-z ile aldığım resimler aşağıda.
  2. P

Windows 10 Yükseltme Sorunu ( Yükleme Ekranında Kalıyor )

bu sorunun nasıl çözüleceğini bilen yok mu acaba - - - Mesaj Güncellendi - - - girişte şu simgede takılıp kalıyor, kurulum yaparken
  3. P

Windows 10 Yükseltme Sorunu ( Yükleme Ekranında Kalıyor )

Merhaba Arkadaşlar Yaşadığım sorun 5 6 defa denememe rağmen windows 10 yükseltmesini yapamadım. Windows Update indirip denedim olmadı, usb belleğe attım olmadı, iso dosyası inidirp dvd ye yazdırdım olmadı. 5 6 defa windows uptadeden indirip denedim yok olmuyor. Herşey yükleniyor güncelleniyor...
  4. P

150 liraya kadar kablosuz güçlü modem tavsiyesi

tp-link ten şaşma yıllarca kullandım halende kullanırım. 2 katta durur modem 4.cü kattan telefon ile bağlanıyorum ki bilgisayarlar hayli hayli bağlanıyor. Bunu al kafan rahat olsun + olarak sinyal arttırıcı da yanında hediye aynı dairenin içinde çekmemesi imkansız bu modemin link ...
  5. P

İlköğretim Matematik Öğretmenliği mi Sınıf Öğretmenliği mi

Arkadaşlar kararsız kaldım :blink:, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim Balıkesir : İlköğretim Matematik Öğretmenliği Uşak: Sınıf Öğretmenliği
  6. P

LG Optimus Black şarj sorunu

teşekkürler denicem. - - - Mesaj Güncellendi - - - http://www.lg.com/tr/telefon-destegi/lg-P970-LG-Optimus-Black bu adrese gir aşağıda gingerbread os ve daha alt sürüm için olan yazısına tıklayıp aşağıdaki lg pc suite programını indirim gerisini program halledicek zaten
  7. P

peki başka bi çözümü yok mu bu olayın arada 1 -2 saat oynasa tamam ama yarı yarıya düştü
  8. P

dediğiniz Batarya kalibrasyonunu nasıl yapabilirim ?
  9. P

Artık ağır mı geldi ne geldi bilmiyorum ama deli oldum :D
  10. P

Merhaba arkadaşlar LG optimus black aldım 1 hafta önce android 2.3.4 sürümü vardı üstünde o sürüm varken mobil net full açık 20 - 24 saat gidiyodu şarjı ama en son Android 4.0.4'e güncelleme yaptım o gün yine mobil net full açık şarjı 9 saat dayandı bu aradaki dağ kadar şarj farkı neden olmuyoş...
  11. P

Xperia Z Hakkında Birkaç Sorum Var..

başka bi yerde okumuştum Türkiye sony centerda çalışan arkadaşına sormuş biri 1900 TL'den satışa çıkıcakmış xperia z ama ne kadar doğru bilemiyorum.
  12. P

31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları ve kazanan numaralar

Bu nedir ya 2 milyon tl kazanan bilet 3 - 4 ile başlıyo , 1 milyon tl kazanan bilet 3 - 6 ile başlıyo, benim biletim 3 - 5 ile başlıyo ve hiç bişi çıkmıyor yok böyle şans :D
  13. P

Bu sabah :(

hayat işte kimine alma gücü veriyo kimini elindeki ile yetin diyor, Eğer o çocuğa yardımcı olma şansımız var ise yardımcı olmak isterim bende İzmir'de oturmaktayım.
  14. P

Nokta Atışı Android Telefon ?

galaxy s2 ics alalı çok oldu kısa zamanda jelly bean güncellemesinide alıcak.
  15. P

o fiyata 1 gb ram'li cihaz motorola atrix'tir, ama 2.elde alabilirim dersen o fiyata süper cihazlar bulabilirsin.
  16. P

bu özelliklere yakın ve bu fiyatlarda fazla bi şeçenek yok malesef benim önerdiklerim. 1. Samsung Galaxy S3 Mini 2. Samsung Galaxy W 3.SONY XPERIA SOLA
  17. P

Play store oyun

eternity warirors 2, subway surfers, dungeon 3, ski safari , bmx boy, fruit ninja, hill climb racing, agent dash, contrak killer 2 deneyebilirsin ama sonuncu oyunun ismini yanlis yazmis olabilirim.
  18. P

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

beni yazabilirmisin. Cihazlar Tel: Galaxy Gio Tablet: Hi-Level HLV - T702 3-5 aya kısmetse LG Nexus 4'üde alıcam.
  19. P

Android için oyunlar

Rica ederim.
  20. P

Uygulama ve Oyun önerileri !!

Buyrun kendi oyun ve program listem. Oyunlar; Real Racing 2: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.realracing2_row&feature=top-free Fruit Ninja Free: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.fruitninjafree&feature=top-free Temple Run...
  21. P

Bedava Android Favori Oyunlarınız

Oyunlarım; Real Racing 2: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.realracing2_row&feature=top-free Fruit Ninja Free: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.fruitninjafree&feature=top-free Temple Run...
  22. P

Android için oyunlar

Kendi oyun listem buyur hepsini tek tek seçtim. Oyunlar; Real Racing 2: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.realracing2_row&feature=top-free Fruit Ninja Free: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.fruitninjafree&feature=top-free Temple Run...
  23. P

Turkcell, HTC Desire X'i Satışa Sundu

Kameranın flaşı var.
  24. P

Avea 3G İnternet Paketimi Yurt Dışında Kullanabilirmiyim ?

Merhaba Arkadaşlar Kurban Bayramı tatili nedeniyle yurtdışına çıkıcam şuanda kullandığım 3g internet paketini yurtdışında kullanabilme şansım var mı ? Avea'nın sitesinde baktım yurtdışı 3g internet paketlerine 200 mb= 150 TL diyor bunu görünce içimden geçenleri :cursing: tahmin...
  25. P

Sony ericson arc s

sararma problemi arc modellerinden vardı arc s'te yok diye biliyorum.
  26. P

Uzaktan kumandalı araba yarışı vardı adını bilen?

Re-Volt diyemedim yala :D
  27. P

Sizin favori çocukluk oyununuz hangisiydi?

pokemon tasoları tek geçerim, ellerim yara bere içinde kalırdı onları kazanmak ( yutmak ) için.
  28. P

Cesaretin varsa bunu dene

paraşüt verceklerse denerim :D
  29. P

iPhone 5 Türkiye Gerçek Çıkış Tarihi ve Fiyatı !

KDV+ÖİV birleşince + bide satıcıların karını ekleyince normal karşılıyorum artık Türkiye'deki fiyatları, bu hırsızlara para kazandırmamak için karar aldım artık ne zaman telefon alıcak olsam yurtdışından alıcam.
  30. P

Dün gece yarısı İstanbul'da duyulan garip ses

uzaylılar gelmiş kendi aralarında konusuyolar :) ama siz göremiyorsunuz onları :D
  31. P

İtiraf Ediyorum Saçma Olsa Da

orda arkadaşlarını kastetmedim, babanın tanıdıklarını kastettim.
  32. P

İtiraf Ediyorum Saçma Olsa Da

hak etmişler. ama keşke bunları arkanda biriler olmadanda yaptırabilsen. okulun huzuru bozuyo ama atmıyolar,yok anası çağıralım,yok babası olmadı,uzaklaştırma adam alışmış koyarmı uzaklaştırma.
  33. P

HTC ONE V aldım program önerisi

yardım istersen bilgili olan kişiler elinden geldikçe yardım eder bunların karşılığında ufak bir '' teşekkür ederim '' demek yeterlidir.:cool:
  34. P

İlla hepsini indirmek zorunda değilsin aç bak hoşuna işine yarayanları indir hafıza kartın yok ise belki hafıza sıkıntısı olabilir. Dipnot: ben bu listeyi hazırlamak için 5-6 saat uğraştım. Hepsi benim işime yaran program ve oyunlar kısaca telefonu alabilirsem yada tablet bunların hepsini...
  35. P

Telefonun geyet iyi hayırlı olsun. Arayüz konusunu bilemem ama tabiki onuda yapabilirsin android'te herşey mümkün.
  36. P

Hayırlı olsun telefonun. kendim için hazırladığım oyun ve program listesi. Oyunlar; Real Racing 2: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.realracing2_row&feature=top-free Fruit Ninja Free...
  37. P

Askerliği Tecil Ettirmek ?

SAolasın en kısa sürede gidicem bende yoksa daha askere hazır değilim ( Aslında hazırımda gitmek istemiyom:D Bir üniversite okuyim sonra )
  38. P

evet 4-5 ay süre kaldı şubeye gitmek için.
  39. P

turkiye.gov.tr'den aldığım bilgiler; 4. YÜKÜMLÜLER, YOKLAMA İŞLEMLERİ İÇİN ASKERLİK ŞUBELERİNE MÜRACAATLARINDA; A. NÜFUS CÜZDANI, B. İKİ ADET VESİKALIK FOTOĞRAF, C. ÖĞRENİM DURUMUNU GÖSTERİR BELGENİN ASLI VE TIPKIÇEKİMİ, Ç. MESLEK VEYA SANATLARINA AİT BELGELERİ. D...
  40. P

HTC, Hangi Modellere Jelly Bean Verecek?

2-3 ülkeye s3'lü olanlar gönderildi. Türkiye,Hindistan, diğeri hatırlamıyorum. Bu 3 ülkede dışındaki ülkelerde satılanlar s4'lü modeller diye okmuştum.
  41. P

3 telefon arası

bunların arasında tercih edilecek xperia soladır.
  42. P

Fiber İnternet ile ilgili Soru ?

ttnet fibernet 20 mb'e kadar olan paketi sorayım eğer oluyorsa ona geçicem. bilgilendirme için teşekkürler.
  43. P

1 -2 ay önce sokağın başına türktelekom fiber kablo çekti, kabloyu çektiği yerde bi tane saha dolabıda var. telefon üzerinden vdsl2 desteklemez 8 mb kadar paketteyim 6 mb alabiliyorum 8'i bile desteklemiyor hattım.
  44. P

Merhaba Arkadaşlar Fiber interneti müstakil evlere bağlıyolar mı ttnet veya superonline.
  45. P

Nike ayıplı ürünü değiştirmiyor !!!

aynısı benimde başıma geldi. nike markalı ayakkabı 1 y sonra burnumda ve yanında açılma yaptı gönderdim fabrikasyon hatası yoktur dediler. ne değişim ne tamir yapıldı.
  46. P

Bundan başka telefon tavsiyeniz

samsung galaxy ace alabilirsin.
  47. P

Cep Telefonları Çalışmıyor - "Yalnızca Acil Aramalar"

Benim hat Avea herhangi bir sorun görünmüyor.
  48. P

S3 ' Üm Kasıyor Yardım..

güncelleme yapmadan önce ve yaptıktan sonra wipe temizliğini yapman gerekli yoksa telefonda kasmalar oluşabilir.
  49. P

[Fizy.com'a girmiyor] Fizy is currently only available in turkey.

bende giriyor siteye ( google dns var. )
  50. P

Ainol Marka Tablet PC'ler Hepsiburada ile Satışda...

Destek ve çeşitli rom açısından ainol elf 2 öneririm.
  51. P

Ainol Marka Tablet PC'ler Hepsiburada ile Satışda...

Merhaba Arkadaşlar Ainol Marka tablet'ler hepsiburada ile satışa başladı. Ainol Aurora II 16 GB: http://www.hepsiburada.com/liste/ainol-aurora-ii-16gb-7-wifi-tablet/productDetails.aspx?productId=bd300827&categoryId=29014004 Ainol Elf II 8GB...
  52. P

16GB'lık Nexus 7, Play Store'da Tükendi

Şu yazıdan nefret ediyorum. '' Maalesef, Google Play'deki Cihazlar henüz ülkenizde sunulmuyor. Cihazları mümkün olduğunca hızlı bir şekilde daha fazla ülkeye getirmeye çalışıyoruz. Lütfen kısa süre sonra tekrar kontrol edin. ''
  53. P

İşte Bulgaristan'daki internet fiyatları

Bulgaristan çoğu konuda Türkiye'den ucuzdur; Yiyecek,içecek,giyim,otomobil,teknoloji,yakıt vs... Örn Arabalar; Araba konusu bulgaristan'a ben küçük almanya derim. Çünkü; Alman arabaları haddinden fazladır ve ucuzdur Türkiye pazarına göre %100'den daha fazla ucuzdur. Örn; geçen sene bakmıştım...
  54. P

12. gün sonunda kota durumlarınız nasıl ?

şuan hızım 1 mb 5.gün düşmüştü.
  55. P

5. gün sonunda kota durumlarınız nasıl?

bunu yazdıgımda tahmini yazmıştım 15 - 20 saat sonra hızım düştü.
  56. P

Bir dönemin efsane dizisi Viper'ı hatırlıyor musunuz?

hepsini izlerdim çok severdim özellikle viper hep o arabadan almak isterdim :D
  57. P

5. gün sonunda kota durumlarınız nasıl?

20 - 25 GB olmuştur.
  58. P

Webmastersitesi.com Davetiyesi

üyelik alımı açtığında dediğiniz doğruydu çoluk çocuk doldu site ama ben o site sayesinde 500 - 600 TL kazandım. Benim için hala 1 numaralı webmaster forumudur.
  59. P

Torrent Aleminin Yeni Çocuğu

Üye oldum denicem.
  60. P

[ÇÖZÜLDÜ] Galaxy S2 mi Galaxy Nexus mu?

sen ppi değeri fazla dert etme s2 al, git bi teknoloji markete eline al incele hangisi daha çok hoşuna giderse onu al ama bize kalırsa s2 tabiki.
  61. P

s3 android market + all share cast

Android Market ( Yeni Adıyla Google Play ) ikisi aynı şey. Diğeri için bi fikrim yok.
  62. P

Google Nexus 7 Tablet Duyuruldu !

Modelin teknik özellikleri şu şekilde: Android 4.1 Jelibon işletim sistemi Nvidia Tegra 3 yongaseti (4 ç[email protected] işlemci+ 12 çekirdekli GeForce GPU) 1GB RAM 7-inç'lik (1280 x 800) IPS ekran (178 derece görüş açısı) (Gorilla Glass ekran camı) 98.5 x 120 x 10.45 mm; 340 gram...
  63. P

3x Türkdepo.biz davetiye

ben ne zaman msn adresimle üyelik aldım hatırlamıyom. şifre istediğimdede '' Böyle bir e-posta adresi veri tabanımızda kayıtlı değil. '' diyor. Ayrıca kayıt ol dediğimde Bu IP adresi (**.***.**.**) zaten sitemizde kullanılmaktadır. Ayni IP adresinden lütfen...
  64. P

Hosting tavsiyelerinizi bekliyorum

Hozzt sitenin linux paketleri; http://www.hozzt.com/linuxhosting.php Aktasweb sitenin linux paketleri: http://www.aktasweb.com/linuxwebhosting.php
  65. P

3x Türkdepo.biz davetiye

mesaj sayım 400 değil ama gerçekten turkdepo.biz davetiye çok lazım oluyor [email protected] veya [email protected] davetiye yollabilirsen çok sevinirim.
  66. P

Hosting tavsiyelerinizi bekliyorum

bu zamana kadar açtığım siteleri ( 5 -6 tane ) webadam ve aktifbilisim'den aldığın hosting ve domainler'le açtım ikisindende kullandığım süre boyunca memnumdum. şuan herhangi bi sitem veya forumum yok.
  67. P

Android telefon konusunda yardım

o fiyat aralığında alınabilecek telefonlar samsung galaxy wonder , galaxy ace vb...
  68. P

S3 veya S2 Bulgaristan'da Ne kadar ?

Bende bu yaz gidicektim BG'ye ama seneye aksadı. ondan fiyatları araştırmaya başladım fiyatı TR'ye göre yine iyi sonbahar gibi kuzenle getirtebilirm. önümüzdeki yaza kendim gidicem, tabi ozaman kadar s4 çıkarda :D
  69. P

bilgilendirme için teşekkürler. Eğer son fiyatları öğrenme şansın olursa konuya eklersen çok sevinirim. Tekrar teşekkürler...
  70. P

Merhaba Arkadaşlar Bulgaristan'da s3 veya s2 almayı planlıyorum acaba orda oturmakta olan biri yada fiyatı bilen biri var mı forumda ?
  71. P

arkadaşlar ben şuan lise son oldum ve yaş 19 ( 04.02.1993 ) temmuz ayındaki yoklamada büyük ihtimal askerlik kağıdı gelicek lise tecil ediyo mu yoksa benim askerlik şubesine gitmem gerekli mi veya şubeye gitmem gerekiyor ise herhangi bir belge felan götürmelimiyim ?
  72. P

Electric Shock ( Asyalıları sevenler Mutlaka İzlesin )

http://www.youtube.com/watch?v=n8I8QGFA1oM&ob=av2e Bu Grubu dinledikten sonra Asyalılara tekrar aşık oluyorum :wub: Özellikle 2:20'deki kıza resmen vuruldum :tt1::tt1::tt1:
  73. P

İnternet bağlantımın açılmasını 5 gündür bekliyorum

5 gün yine iyi ben tam 3 ay bekledim bundan 4 sene önce 2008 yılının haziran ayında başvuru yaptım eylül'de bağlandı internetim.
  74. P

"Bir insana 10 kere verirsin"

10 kere veriyon 1 kere vermeyince kazık atıyolar :D koptum :D
  75. P

Turkdepo.biz Davetiye dağıtımı yapıyorum arkadaşlar

Merhaba [email protected] davetiye yollayabilirmisin. Teşekkürler.
  76. P

Mercedes mi BMW mi Audi mi?

Gözüm Kapalı BMW
  77. P

Ainol Marka Tablet PC'ler Hepsiburada.com ile Türkiye'ye Giriş Yapıyor.

Merhaba Arkadaşlar Geçen güngördüm Ainol.com.tr'de satış noktalarında hepsiburada.com yazdığını bunun üzerine bende hepsiburada.com'a mesaj attım. Benim mesajım; Soru: Merhaba Ainol marka tablet pc satış sitesinde '' Satış Noktaları''nda hepsiburada.com var. Link...
  78. P

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

[email protected] davetiye yollayabilirseniz sevinirim.
  79. P

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

80. P

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

81. P

2 tablet arasında kaldım

Android'te oyun,uygulama vs.. daha çeşitli zenithink c92 blackberry'de ise daha kısıtlı kısaca oyun oynamayı seviyosan ve uygulamalarla ilgileniyosan zenithink ama iş için kullanıam der ise blackberry
  82. P

Domain Nerden Alınır?

domaini natro'dan alabilirsin ama sunucuyu natrodan alma ordaki sunucular windows, wordpress windows sunucularda sorun çıkartıyor onun için linux sunucu almanı tavsiye ederim.
  83. P

400-600 TL'lik telefon önerileri

android istiyosan galaxy ace nokia olarak 603
  84. P

Porsche ile markete girdi

plakaya dikkat :D
  85. P

'Hayatımın Aşkı' dediğiniz...

sonuna kadar katılıyorum....
  86. P

Sizin tarzınız hangisi:D

11, 7 ,8 her türlü :D
  87. P

HTC One X'i Hiç Böyle Görmediniz!

orda ucuz tabi vur anası vur :D
  88. P

Samsung Galaxy S3 %23 İndirim

4 haziran'dan ititbaren Teknosalarda satışta olucak s3.
  89. P

Cepten bir ayda kaç MB harcıyorsunuz?

250 ile 500 arası oda 5800 telefonum olduğundan büyük ekranlık bi telefonum olsa en az 1 gb gider.
  90. P

Samsung S2=1538,00 TL - Samsung Galaxy Note=1589TL- Samsung Galaxy Nexus =1599,08 TL

Bu 3 cihaz indirimde... Samsung S2=1538,00 TL , Samsung Galaxy Nexus =1599,08 TL , Samsung Galaxy Note=1589TL Samsung S2: http://www.bimeks.com.tr/urun/118676/samsung-i9100-galaxy-s-ii.aspx Samsung Glaxy Nexus: http://www.bimeks.com.tr/urun/122686/samsung-i9250-galaxy-nexus.aspx Samsung...
  91. P

Uploader olmak istiyorum , ama nasıl ?

uploaderlık çoğu kişinin dediği gibi şu sıralar çok zor. Şuan için en iyi upload dosyası mp3'tür yüklemeside kolay indirmeside ama onun için iyi bi mp3 siten veya site bulmalısın ki senin yüklediğin mp3'leri indirsinler. Bu konularda 6-7 sitem vardı sattım ve bu sitelerin hepside tutulmuştu...
  92. P

Htc titan 2 mi lumia 900 mü

ikiside windows phone olduğu ve aralarında dağlar kadar fark olmadığı için nokia'yı tercih ederdim.
  93. P

Nokia Lumia 900 Ekranına Çivili Deneme!

biz telefon almaya para bulamıyoz adamlar telefonla çivi çakıyolar evinizde çekiç mi yok :D
  94. P

Htc Wildfire S mi Samsung Galaxy W mi

sonyericsson xperia neo v'ye bakabilirsin bence samsung'tan daha iyi.
  95. P

Kate Upton'dan erotik dans!

Beyazlıya aşık oldum :wub:
  96. P

Ölmek İçin O Kadar Uğraştı Ama Olmadı

fiat fiorino vuruyodu az kalsın kafası iyi herhalde kızın.
  97. P

Muhteşem Axe Reklamı :D

Forvet Benim :D yada orta sahada biyerle oynarım :D
  98. P

Muhteşem Axe Reklamı :D

sonlara doğru el hareketini hiç sevmedim :D o vuruştan sonraki hafif dalgalanma falan :D
  99. P

İlk Yardım +16

5 Bin TL veren 1.ci sıraya geçebiliyor :D
  100. P

Şahan - Taksici

Arabada 90 model şahin :D
  101. P

İlk Yardım +16

Böyle ilkyardım elemanları olsa Türkiye'de kaza oranları %1000 artar :D
  102. P

Avea İnternet Paketleri Yenilendi

150 mb 15 TL 500 mb 9 TL bu nasıl fiyatlandırma :D
  103. P

Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 5 şey Ne Olurdu?

1. Kız Arkadaş 2. Yiyecek - İçecek 3. Av Aletleri
  104. P

Telefon önerileri

eğer 1.100 TL verebiliyosan 2.el temiz samsung s2 alabilirsin. hem garantili olur cihazında gg ile uğraşmazsın.
  105. P

Lg 42LW5500 mü yoksa Samsung 40D6000 mi?

LG boyut olarak hz olarak + 3d gözlük hediyesi olarak önde samsung'da usb'den oynatma konusunda önde çoğu formatı destekliyor. Hemen hemen tüm özellikleri birbirine yakın. Ben olsam LG'yi seçerdim hem 600 hz hem daha büyük + 7 Tane 3D gözlük hediyeli.
  106. P

Creative vs edifier

şuan kullanıyorum ve gayette memnunum ayrıca 40w , gözün kapalı alabilirsin tavsiyemdir. http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20%28Speaker%29/microlab-mc-820-m-820-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=28014
  107. P

Makyajlı Berlingo Geldi

37 bin TL kesinlikle vermem bu araca...
  108. P

Fiber İnternet Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

fiber'de olsa adsl olsa AKK yzünden hepsinin içine ediyolar sağolsunlar. ama tabiki fiber'i isterim ama belki 10 yl sonra belki eve bağlatabiliriz ttnet yada superonline müstakil evlere fiber bağlamaya başladıklarında.
  109. P

Telefon Tavsiyeleriniz

2.el samsung galasxy s2 alabilirsin. Bu istediğin özellikler en iyi karşılayabilecek telefon. http://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-samsung-i9100-galaxy-s-2?hasPhoto=true&a9128=136054&address_city=34
  110. P

Harran'lı Emine ile Harvard'lı Emily [Türkcell Reklamı]

o videonun altındaki yorumlara dikkat ! :D
  111. P

Cep telefonu tavsiye bekliyorum

Tuş takımlı olarak şunları önerebilirim 5mp kameraları var. 1. http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-s5610/productDetails.aspx?productId=telcepsams5610&categoryId=16001#Gorseller 2. http://www.bimeks.com.tr/urun/119441/nokia-c5-white-5-mp.aspx 3...
  112. P

Cep telefonu tavsiye bekliyorum

fiyat aralığınız nedir ? önere göre bi öneride bulunucam. Ayrıca dokunmatik,klavyeli olabilir mi ?
  113. P

LPG'de Avrupa birincisiyiz

neden acaba bi düşüniyim benzin 5 TL'ye yaklaştığından olabilir mi acaba :(
  114. P

Bir web sitesinin para kazanması için?

Siteden para kazanmak Türkiye'den girişli siteler için biraz sıkıntılı çünkü reklamlara tıklamak isteyen kişi sayısı çok çok az, Ayrıca Çoğu reklam şirketi ve upload siteleri Türkiye için verilen parayı minimum tutar. Örn; Upload siteleri Türkiye'yi hep 3 ve 4 sınıf yapar çünkü bizim ülkede...
  115. P

Rusya'da 419 GB indiren kişi bir hafta tatil kazanacak

Bıkmadınızmı diğer ülkeler ile Türkiye'nin internetini karşılaştırmaya her türlü gerideyiz karşılaştırma gerek bile yok. Adamlar 3G ile 319 gb indirir biz daha m.facebooka 15 saniyede gireriz 3G ile ( Avea )
  116. P

Akıllı Eşek..!!

fena laf koymuş :D
  117. P

Adil Kullanım Kotasını Protesto

bende attım imzamı sonuna kadar tam destek.
  118. P

Çıplak gösteren gözlük !!!

Buyrun: http://haber.gazetevatan.com/Haber/445157/1/Gundem
  119. P

Çıplak gösteren gözlük !!!

Çıplak gösteren gözlük Bilim adamları, terahertz tarayıcılı özel bir sistem geliştirdi. Henüz cep telefonlarında ve kısa bir mesafede kullanılan sistem, duvarların arkasını görüntülüyor ve insanları çıplak gösteriyor. Çizgi roman...
  120. P

FATİH'in şifresi kırıldı

hani bizi okula gledi daha :( geldiği gün şifre falan kalmaz :D
  121. P

Google gözlüğü - Project Glass

baya güzel hele o erotik görüntü tespit edildi sansürlendi :D koptum :D
  122. P

TTnet kullanıcısı olupta TTnetten şikayet etmeyen var mı [En az 2 yıllık Kullanıcı]

size verdiği hızı bizde kesiyo ama haberiniz var mı sözde 8 mb'e kadar hızlı paketteyim ama 200 kb'ı geçtiğini daha göremedim. --- Mesaj Güncellendi --- Arcade'nin dediği gibi - Kotasız paketlere KOTA konulması... Bu bile TTNET'ten şikayetçi olmam için yeterli. --- Mesaj Güncellendi ---...
  123. P

Türkiye'deki İnternetin İçler Acısı Durumu

kuzenler yazın gelicek bende yaza kısmetse gidicem , bg'ye gelen olursa yardımcı olurum ama orda olursam tabiki
  124. P

BG'ye gelcek var mı ben BG doğumluyum halamlar falan orda kalıcak yer ayarlarız :D
  125. P

Xperia Neo Android 4.0 güncellemesi

Sony'den yapılan açıklama ; İkinci parti güncellemeler ise Mayıs sonu, Haziran başı gibi başlayacak. İkinci partide güncellenecek olan cihazlar ise; Xperia Arc, Play, Xperia Neo, Mini, Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Active, Live With Walkman olacak.
  126. P

90'larda çocuk olmak

ışıklı ayakkabılar modaydı :D
  127. P

Tivibu cep ve web aynı anda izlemek

TTNet'te herşey mümkün ( Mümkünlü Köyü ) TTNETDestek
  128. P

90'larda çocuk olmak

ah ah o tasolar yüzünden az dayak yemedim hep yutardım ( kasanmak anlamında ) karşımdaki buna sinir olur bana sataşırdı. Hiç unutmam yurtdışından geldiğimde babaannem saolsun ateri almıştı gece 3 -4 gibi gelmiştim Türkiye'deki evmize ateri bu zamanlarda en iyi oyuncaktı hemen başına geçmiştim...
  129. P

Avea 19 TL lik genç tarifesi hakkında

bu paket önceden heryöne 500 dk + 1 gb net + 1.000 sms'miş bu paketin yeni hali Avea içi 1.000 dk + 1 gb net + 1.000 sms yapmışlar. benim bildiğim her yöne 500 dk'yı kaldırım avea içi 1.000 dk yaptılar bunuda değiştiremiyorsun.
  130. P

En iyi Online Oyun

varsa oyna yoksa indir 200 mb dosyası sonra keyfini çıkar vice city'i yak yık kır parçala bombalama :D
  131. P

En iyi Online Oyun

gta vice city aç oyna online oyunlara hiç bulaşma, 1-2 saat dersin 1 hafta sonra o 1 -2 saat olur sana 5 saat. benden söylemesi online oyunlar yüzünden özellikle SİLKROAD yüzünden 1 sene sınıfta kaldım :( tam bi silkroad bağımlısı olmuştum günde en az 5 - 8 saat oynardım gece 3 gibi yatar sabah...
  132. P

İphone 3GS vs Nokia 603 - Sizce Hangisi ?

komşumda var iphone 3 ama o kadar incelemedim internette 1400mAH yazıyor, bu değer doğru ise dediğim süreyi iphone'de rahatlıkla çıkarması gerekir. Ayrıca benim söylediğim süreler temsilidir yani en az 3 saat demiyorum tahmini olarak söylüyorum, ayrıca bu süreler o an kullandığım uygulama veya...
  133. P

doya doya oyun oynamak işin içine girince herhangi bi telefon illaki gün içinde şarj ediceksin. Örn; benim nokia 5800'ın şarjı normal kullanımda 3 - 4 gün gittiğini görüyorum ama oyun veya internet için işine girince en fazla 2 - 3 saat hadi bilemedim 5 saat olsun. Nokia 603 bataryası 1300 mAh...
  134. P

Bu Haberde Yazı Yok, Gerek de Yok!

bizim toplumda bütünlük yok bu zamların yapılmamasının tek çaresi birleşim 1 ay benzin - mazot almıcaksın bak ozaman ne oluyor, biride dediya pahalıysa bisiklete binin 1 ay bisikletle gidin evinize , işinize , okulnuza vs... bak ozaman neler oluyor akaryakıt istasyonları indirim üzerine indirim...
  135. P

Adamı öldürür bu kadın

Adam yarma gibi ama bu kadının çenesi o koca adamı bile bitirir :D ne çene var be :D
  136. P

aşağıdaki kıyaslama sana yardımcı olucaktır. Genellikle nokia üstün ama iphone ayrı bi telefon şahsen iphone derim. Komşuda var internet performansı mükemmel derecede iyi ama nokia 603 kullanmadığım için bişey söyleyemem onun hakkında...
  137. P

2. El İphone Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

arıza olduğunda en fazla masraf 180 tl oluyormuş daha bugün telefon tamir servisi ile konuştum arkadaşta alıcak iphone 3. Dokunmatik değişimi: 30 TL Komple kasa değişimi : 130 TL
  138. P

Adam haklı :(
  139. P

Akıllı Telefon Önerisi

Hangi işletim sistemini istediğini yazmamışsın onun için 1100 TL'yi geçmeyen tüm telefonları sıraladım. Daha çok telefon var ama uzun ömürlü kullanım açısından olumlu değiller. Şuan için aşağıdaki telefonlar yeterli tabi senin kullanım amacına bağlı. oyun , internet , video , kamera vb.. hepsini...
  140. P

Kadın sürücünün park çilesi!

bence arabası süren çocuk bu ne böyle :D hele en sonu utanmasa eve gircek :D
  141. P

Yeni telefon almak istiyorum tavsiyeler..

android için 1, 2 , 5 numaralı telefonları incele onların arasında donanımı en yüksek olan motorola'dır bu arada.
  142. P

Yeni telefon almak istiyorum tavsiyeler..

Bütçene göre piyasaki olan telefonları aşağıda sıraladım. 1. http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-i8150-galaxy-w-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcepsami8150w&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMI8150W-B2 2...
  143. P

Htc Wildfire S Foto Çekiminden Sonra ki Sorun

zaten var demedim bi tahmindi :D htc'nin kendi sitesindeki kamera ayarlarına göre telinin ayarlarını kontrol et. Link: http://www.htc.com/help/tr/howto_iframe.aspx?id=72184&type=1&p_id=392
  144. P

Htc Wildfire S Foto Çekiminden Sonra ki Sorun

telefondan kemara ayarlarına gir ordan çözünürlüğüne bak standart kamera ayarları vga yada 2 mp olarak geliyor ordaki ayarlardan 5mp şeçicen bide resim boyut ayarı var ise onuda en büyük boy olanını şeç. kesin bi sonuç verir mi bilmiyorum ama bi dene.
  145. P

Motorola Atrix tavsiye edermisiniz

herhangi bir donanım farkı yok sadece 4G teknolojisini desteklemiyor ülkemizdekiler.
  146. P

Motorola Atrix tavsiye edermisiniz

Sorduğunuz sorulara bilgi sahibi olduklarımı cevapladım, umarım yardımı olur. Ülkemizde satılan model motorla atrix diğer Motorola Atrix 4G isimli cihaz ülkemizdeki cihaz ile aynı cihaz sadece 4g özelliği taşıyor bizdeki motorolarda 4g özelliği yok. 1 ghz demek çift çekirdek demek değildir...
  147. P

Android 4 güncellemesi yapabilen telefon tavsiye

HTC ıncredible s : 1,100 TL LG Optimus Black: 980 - 1100 TL Arası değişiyor fiyatı. Sony Ericsson Xperia Neo V : 800 TL bu 3 telefonda android 4.0 güncellemesi alacak kesin olarak açıklandı.
  148. P

Tavsiye lazım

iki hafta içinde alıcam diyosun bence s2 al çünkü şuanda piyasanın en iyi android telefonu. eğer yaza kadar beklerim dersen htc'nin modellerini bekle.
  149. P

TTnet bu fatura ne ?

anlaşmayı yaparken hep öyle her ay şu kadar ödersiniz diyolar ama nedense faturaya eklenecek kdv , ötv , bilmem ne vergisi onlardan hiç bahsetmezler.
  150. P

Yar bana bir kulaklık :)

eğer imkanın var ise dr.dre beats audio kulaklık almanı tavsiye edebilirim. media mrkt'te dene şansım oldu yok böyle bi kullaklık diyorum sadece mükemmmel bir ses ve bass.
  151. P

TTnet bu fatura ne ?

kendin kaşındın sana ilk ay şu kadar para ödeyeceksin diyo kısaca ttnet , benimde öyle olmuştu 40 TL gelmesini beklerken 100 küsür bişey geldi. o vergisi şu vergisi dayıyoda dayıyo vergileri.
  152. P

4 kişi ve 370 km hız

ben çeşme otobanında görebilirim o hızı şahsen ama ilk önce bunu bana vermeleri lazım :D
  153. P

Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

%70 galatasaray üstündü ama 2 - 2 bitti maç şans işte gol olmayınca olmuyor.
  154. P

hakan balta gol gol gol
  155. P

hayır patlamadı hala izliyorum :D
  156. P

Tavsiyeniz nedir Arkadaşlar?

HTC olarak : htc ıncredible s , htc evo 3 d , htc desire s bu telefonlar 1.000 ila 1.300 TL Arasında fiyatları Samsung olarak : Samsung galaxy w , samsung galaxy s , samsung galaxy s plus bunlarda 800 ila 1300 TL Arasında fiyatları ama genel olarak ne amaçla kullanıcağını yazsaydın direk bi...
  157. P

Tezek Çukuruna Balıklama Atlamak ?

aksiyon aksiyon bende yakında yazıcam gibi 9 kere kafamı yarmıştım ayıptır söylemesi :D
  158. P

Host ve domain aldım ancak kurulum aşamasını bilmiyorum [yardım]

tema wordpress teması ise sana hafta sonu yardımcı olabilirim. blog kurulumu + tema kurulumu ve diğer gerekli şeylerin hepsini yaparım msn adresini pm ile yolla hafta sonu yardımcı oliyim.
  159. P

Ttnet Memnuniyeti

Aynen 1,5 mb de takılı kaldık üstünü desteklemiyomuş hattım.
  160. P

Leş Üçlü - İddia (Halil Sezai - İsyan Cover)

İzleyin ve Yorum atın :D http://www.youtube.com/watch?v=CMynRT0YHF8
  161. P

Sizce Bu Protein Tozu İyi mi ?

Biraz araştırdım ve optimus ile hard line bipro'yu çok övüyolar keşki araştırıp alsaydım. ama biraz kullandım aldığım protein tozunu umarım geri iade edebilir.
  162. P

Sizce Bu Protein Tozu İyi mi ?

Merhaba Arkadaşlar Bi arkadaşımın tavsiyesi ile Nitrofull Nutrition Whey Protein 4.5 kg protein tozunu 106 TL'ye aldım ama tabiki araştırmadan aldım keşki araştırsaydım çoğu kişi iyi değil demiş acaba aranızda kullanan veya kullanan tanıdığı olan biri yorum yapabilir mi ...
  163. P

Lamborghini Aventador J

Bu araba ise sokaklardakiler ne acaba....
  164. P

Android tel tavsiyeleriniz. " maksimum 450"

aşağıdaki telefonlar 400 ile 500 TL arasında..... Sony Ericsson XPERIA X10 Mini 400 TL 1. General Mobile Ultimate Slim : http://www.hepsiburada.com/Liste/gen...egoryId=371946 2. General Mobile Fox : http://www.hepsiburada.com/Liste/gen...egoryId=371946 3. Sony Ericsson...
  165. P

Hangisini Almalıyım ?

Yorumlarınız için teşekkürler.
  166. P

Hangisini Almalıyım ?

doğru o apayrı bi zevk ama biraz kalın kalıyo o kafamı karıştırıyo :D
  167. P

Tavsiyeniz Nedir ?

Galaxy Gio'yu seçerdim. 1 - 2 özellik haricinde samsung daha üstün. Çünkü; Galaxy Gio: İşlemci : 800 Mhz Ram: 278 MB Flash desteği: Flash Lite var. Çözünürlük: 320x480 Hafıza: 158 MB Kamera: 3,15 Mp General Mobile Ultra Slim: İşlemci: 600 Mhz...
  168. P

Tavsiyeniz Nedir ?

İstediğin fiyat aralığındaki tüm telefonları sıraladım. 1. General Mobile Ultimate Slim : http://www.hepsiburada.com/Liste/general-mobile-ultimate-slim/productDetails.aspx?productId=telcepgmslim&categoryId=371946 2. General Mobile Fox ...
  169. P

Samsung i8150 Galaxy W mi? LG Optimus Black P970 mi ?

Bana göre lg optimus black. Tasarımı , inceliği , ekranı olsun samsung'tan biraz daha önde. Sen iki telefonuda eline alıp incele hangisi içine siner ise onu al ikiside seni yarı yola bırakmaz. Aşağıdaki karşılaştırma seçip konusunda yardımcı olabilir...
  170. P

Sabri Sarıoğlu'ndan Güzel Bir Gol (Fifa 2011)

Normalde böyle bir gol için 2100 yılında belki :D
  171. P

Hangisini Almalıyım ?

kullanım deneyimlerini beklemedeyim.
  172. P

Sabri Sarıoğlu'ndan Güzel Bir Gol (Fifa 2011)

Merhaba Sabri ile attığım bu güzel golü sizinle paylaşmak istedim. http://www.youtube.com/watch?v=svbzCtX7jKU&feature=plcp&context=C31d5e02U DOEgsToPDskIY5fIF2-y5jBG3Tee-yPYE
  173. P

Hangisini Almalıyım ?

Merhaba Arkadaşlar Kısmetse 2 aya kadar telefon alıcam. Aşağıdaki HTC modellerinden hangisini almalıyım yada sizin başka tavsiyeniz var mı ? 1. HTC EVO 3D ...
  174. P

Fiber interneti tartışıyoruz!

fiberi müstakil eve bağlıcak ise ttnet ben aylık 80 lira vermeyede razıyım yeterki adam akıllı hizmet versin.
  175. P

Samsung Galaxy Ace almak istiyorum.

ekran boyutu önemli deil ise senin için htc wildfire s var flash desteğide var ayrıca. hepsiburada.com'da 658 TL http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-wildfire-s-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcephtcwilires&categoryId=371946
  176. P

Vatan bilgisayar hakkından yardımm !!

benim bildiğim ilk 3 gün sorgusuz sualsiz geri alıyolar ama sen git yerinde sor en iyi onlar sana cevap verirler.
  177. P

Hardee's Hamburger Reklamı

o hamburger kaç katlı ya , canım hamburger çekti :D
  178. P

Croxilex - BıD 1000 Mg Penisilin Türevi Hap ?

İnternette bulduğum bilgilerde yan etkileri şunlar yazıyor. Yan etkiler allerjik reaksiyonlar (ürtiker-anaflaksi), AST-ALTyükselmesi, hepatic kolestaz, sitolitik hepatitis,renal kristalüri,hemolitik anemi, trombositopeni, eozinofili, lökopeni, agranülositozis,ajitasyon, anksiete, konfüzyon...
  179. P

Acer "1000-1200" TL önerileriniz ?

Bunlar aradığın fiyatta ve ikiside özellikleri bakımından iyidir. Ben bu samsung'un bi alt modelini kullanıyorum 320 GB Hdd olanını ve gayet memnunum. Samsung: http://www.bimeks.com.tr/urun/120676/samsung-np300e5a-s01tr.aspx Acer...
  180. P

HTC Touch2 T3333 yardım _servis

servis nasıl biz yapamadık diyobiliyor garantisi var ise yapmak zorunda.
  181. P

Turuncu İndirim 25 Şubat'ta

Tüm marka telefonlarda %47'ye kadar indirim varmış yarın teknosada.
  182. P

Teknosa Turuncu İndirim (25 Şubat)

telefonlarda %47'ye kadar indirim var diyo yarın gidip bakıcam.
  183. P

Kızlar Kavga Ederken Erkek Neyin Peşinde

bu kızlar kavga değil fantezi peşindeler :D
  184. P

Avea, Nexus'un Fiyatını Açıkladı

o paraya araba alırım be yuh fiyata bak !
  185. P

Nihayet Camaro

eee her şeye vergi herşeye kdv olcak o kadar, ötv - kdv toplamı %50 desek 45 bin $ olur Türkiye'de ama nasıl oluyor ise 95 bin Euro bide :D
  186. P

Türkiye Sevgililer Günü'nde böyle hediye görmedi!

youtube yorumları 1.bu kıza bırak bmw almayı akbil basılmaz. :D 2. Ben boyle kariya 3 tekerlekli bisiklet bile almam lan :D 3. HEM PİKNİK HEM FİKFİK! :D 4. ayrıca bu karı benim sevgilim olcak s*km*ş*m bmwyi aylık akbil bile...
  187. P

İmam 5 yıl uğraştı, tank yaptı...

Bir camide imamlık yapan Mustafa Çalışkan çocukluk hayali olan karda gidebilen aracı yaptı. 5 yıl önce yapımına başladığı aracın bir kısım parçalarını sanayideki hurdacılardan toplayan Çalışkan, 3.5 ton ağırlığında, saatte 14 kilometre hız yapan karda, çamurda, toprakta, bayırda, tepede...
  188. P

Kararsızım

eğer şu sıralar alıcak isen htc ıncredıble s veya lg optimus black alabilirsin iki telefonda gayet iyi, ama beklerim birazda şuanki paramın üstüne ekleyebilirim dersen çift çekirdekli telefona bakabilirsin yavaş yavaş yaygınlaşıyor onlarda.
  189. P

Burçların Diğer Yönleri :) (komik kimse alınmasın)

KOVA Görgüsüzün biridir. Yaşantısı boyunca kompleksleriyle hem kendisini hem de çevresindekileri canından bezdirir. Özentidir, ayrıca basmakalıp tipin de biridir. Değişime pek açık olduğu söylenemez. Okul hayatının parmakla gösterilen parlak çocuğu değildir. İş hayatında ise hep kolay...
  190. P

Mustang

Shelby Gt 500 eleanor Hayalimin arabası....
  191. P

Telefon Önerisi (Android) - Bütçe : En fazla 700TL

alabiliyorsan samsung ace yerine sony xpreia neo v al bence. sony neo v'de işlemci 1 ghz - çözünürlüğü daha iyi - flash desteği var - daha büyük ekran - 3G görüntülü görüşme var - 720P Video Kaydı Ayrıca iki telefonun karşılaştırması...
  192. P

2+1 ses sistemi almak istiyorum

şuan kullanıyorum ve çok memnunum. odamdaki camlara titretmeye yetiyo bass gücü... Model Microlab M-820 40 Watt http://www.vatanbilgisayar.com/microlab-mc-820-m-820-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=28014
  193. P

Telefon önerisi 500 800tl civarı

Htc Incredible S veya LG Optimus Black iki telefonda senin isteklerini karşılar. Vatan indirimi veya teknosa turuncu indirimi yakalar isen iyi bir fiyata alabilirsin, şuanki fiyatları ortalama 1000 TL iki telefonunda. veya bu kadar bütçem yok der isen samsung galaxy ace veya htc wildfire s'de...
  194. P

Yemeksepeti'nin kabusu internette viral oldu

bela olmuş yemeksepeti'nin başına :D
  195. P

X6'ya hafif makyaj

jantlar hoşuma gitmedi, bu jantlar daha çok yakışıyor.
  196. P

İnternet hızım sürekli 1 Mbit (Yardım)

TTNETDestek Konuya Bekleniyorsunuz.... ttnet müşteri hizmetlerini ara hattım hep 1 mb adsl hızımı yükseltirmisiniz diye söyle onlar hattının destekledikleri kadar hıza yükseltiyolar hızını.
  197. P

Şimdi ne yapmalıyım

hostu domaine bağlayabilmen için hosting aldığın yerden dns name'leri alıp domain panelden eklemen gerekli ve o dosyaları Ftp programından hostuna bağlanıp public_html veya www isimli klasör'lerin içine atacaksın. kısaca anlatımı bu.
  198. P

1 Saniye Olsa Bile Bu Hız !

Şans :D 1 Saniye olsa bile mutlu oldum :D --- Mesaj Güncellendi --- Şarkı ( BG - Arapça ) Ortak Yapım :D
  199. P

8 mb'a kadar netlimitsiz ( Sözde ) max 2 mb hız alıyorum. Bu hızda bir anda oldu ve şaşırdım :D
  200. P

Saniye olsa bile bu hızı görmek muhteşemdi :D
  201. P

Ttnet

Şuan bu hızı 1 saniye bile olsa gördümya bilmiyom artık :D
  202. P

Fiber İnternet Fiyatları Belli Oldu

fiberneti müstakil evime bağlasınlar 20 mb sabit hız aylık 80 -90 ne ise fark etmez vericem yeter ki bunu yapabilsin ttnet başkada bişey istemiyorum ttnet'ten. Superonline müstakil eve fiber internet bağlamıyor ve bundan dolayı çok müşteri kaybediyor, müstakil evlere fiber dağıtsa ttnet diye...
  203. P

Bu Modem Değerleri ile Alabileceğim Hız ?

telefon tesisatındaki teller 8 yıllık ve santral'e 5-6 km uzaklıktayım. kısaca 2 mb hız aldığıma şükrediyim.
  204. P

Samsung Galaxy S2 alan bir kişi ne kadar süre ile yeni telefona ihtiyaç duymaz?

şuan için söylüyorum androd piyasasının lideri s2 tabi özellikleri tam incele ve mümkünse almadan önce iyice incele eğer isteklerini karşılıyor ise ki şuan için hayli hayli karşılar gibime geliyor. kısaca sana kalmış. ama tabi biraz daha beklerim der isen s3'ü bekle s2'nin bi üst versiyonu.
  205. P

o kadar kötü mü ?
  206. P

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki resimdeki modem değerleri ile alabileceğim en yüksek hız 2 mb'dir ?
  207. P

Fiber interneti tartışıyoruz!

fiber bağlantı bir devrimmiş neresi devrim guney kore'de cumhurbaşkanı daha iyi iletişim kurmaları için emir vermiş her eve fiber optik internet bağlantısı döşemişer telekom yetkilileri ve saniyede 11 mb hız alabiliyolar. Türkiye'de fiber demek lüks, teknolojide ne kadar geride olduğumuz bi...
  208. P

2 Telefondan Hangisi ?

Yorumlar için teşekkürler ama öneri yaparken biraz detay belirtebilirmisiniz ? örneğin samsung kamerası böyle lg'nin böyle vb... gibi.
  209. P

Herkese en az 24 Megabit internet geliyor!

Sadece Gülüyorum :D
  210. P

Ttnet

o hızları fiberde görmek bile türkiyede mücize :D kaldıki ttnet bu hızları verebilsin :D --- Mesaj Güncellendi --- Saniye 90 MB ile download http://www.youtube.com/watch?v=SWUliBMrS90&feature=related
  211. P

Telefon tavsiyesi !

htc 3d mediamrkette inceleme fırsatım oldu tek kelime ile muhteşem arkadaşlarım hayran kaldı ama şu 3D kamerası ile çekilen fotolar ve videolar acaip baş ağrısı yapıyo izler iken :D
  212. P

2 Telefondan Hangisi ?

LG Optimus Black: 900 TL Link: http://www.webdenbul.com/store/ProductDetails.aspx?productId=120641&ref=akakce&v=1.71.4 Samsung Galaxy W: 804 TL Link: http://www.webdenbul.com/store/ProductDetails.aspx?productid=126076&ref=akakce&v=1.5
  213. P

2 Telefondan Hangisi ?

Merhaba Arkadaşlar Samsung Galaxy W ile LG Optimus Black arasında kaldım sizce hangisi. Fiyatları neredeyse aynı 50 -100 lira oynuyor. Samsung Galaxy W i8150 Özellikleri İşletim Sistemi : Android OS, v2.3 (Gingerbread) Ekran Ölçüleri : 480 x 800 piksel, 3.7 inç Ağırlık ...
  214. P

Film tavsiyesi

üzgünüm ! ama seni seviyorum izlemenizi tavsiye ederim. --- Mesaj Güncellendi --- ben kendim ve sevgilim şiddetle tavsiyedir.
  215. P

Samsung Galaxy S2 alan bir kişi ne kadar süre ile yeni telefona ihtiyaç duymaz?

o telefonu ne amaçla kullanıcağına bağlı, eğer normal bir kullanım yapacak ise internet,oyun,konuşma,sms vb.. gibi kendi açımdan söylüyorum en az 3-4 sene.
  216. P

HTC Hayat Kurtardı !!!

Kurşun HTC Marka cep telefonuna isabet eden Garber'ın hayatı kurtuldu. Olay sonunda bakın cep telefonu batarayası ne hale geldi. http://www.youtube.com/watch?v=AU3TLIrqLRI
  217. P

İstanbul'da Bugatti Veyron!

reventon'da kapışmıştı f16 ile ordan özenmişler :D
  218. P

İstanbul'da Bugatti Veyron!

Opet'in etrafında görmen doğal 100 km'de bir depo fullemesi gerekiyor, benzini su niyetine içiyor aracımız :D --- Mesaj Güncellendi --- o arabaya vuran kişiye acırım heleki arkadan bi vurursa tamam adamın hayatı kayar :D
  219. P

Pahalı bir sarışın !

bu araba binip gaza basmaya korkarım be vites 1'de 100 km hız yapar falan elektrik direğinde yada evlerden birinin salonunda bulmak istemem kendimi :D
  220. P

En uzun süre kullandığınız donanım

2005 yılında aldığımız masaüstü pc ekran kartı ram hdd - işlemci fanı değişti. geri kalanlar sağlam :D hala kullanıyoruz 1-3 sene arası idare eder daha.
  221. P

Bu İki Telefon Arasında Kaldım Hangisini Almalıyım?

karşılaştırma yaptım genel özellikleri olarak aynı gibiler. İşlemci hızı olarak samsung 800 mhz Htc Wildfire S 600 mhz Flash Desteği Samsung: Flash Lite ( Galaxy Ace S5830 ise kısıtlı uygulamalar çalıştırır. ) HTC Wildfire S : Adobe Flash ( Wildfire S ile sınırsız...
  222. P

Akilli tefonlar icin en iyi internet tarifesi hangisi?

Vodafone'nun net'i diğerlerine göre biraz daha hızlı gibi,ama genel olarak 3 operatöründe interneti iyi hangisi size daha uygun geliyor ise onu kullanın. Ayrıca internet'in telefona göre performansıda değişiyor. Örn; bende 5800 var arkadaşta samsung monte arkadaşta 10-15 saniyede açılan sayfa...
  223. P

Android'in tüm imkanlarından yararlanmamı sağlayacak hangi telefon önerirsiniz

bütçesi ne kadar arkadaşının ?
  224. P

Gülme krizine sokacak Facebook yorumları!

yerlere yattım gülmekten :D
  225. P

HTC Sensatio XE

Hepsiburada.com'da 1.849 TL : http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-sensation-xe/productDetails.aspx?productId=telcephtcsensixe&categoryId=371946 Hızlıal.com'da: 1.789 TL : http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/htc-sensation-xe-beastaudio-dual-core-1-5-ghz_02.044.9066.0041.htm
  226. P

Ehliyet yaşına açıklık getirebilecek biri var mı ?

bunu size en iyi bir sürücü kursu açıklık getirebilir.
  227. P

4 Çekirdekli HTC Edge'e Az Kaldı

biz daha 1 çekirdekliğe geçemedik be, htc nabıyon abi yavaş hangine yetişelim battık :D
  228. P

500-600 TL arası android telefon almak istiyorum. Hangisini alayım?

bütçen yetiyor ise neo v al tasarımı falan hoşuna gitti ise. ama neo v'ye bütçen izin vermiyor ise ace gerçekten güzel inceleme fırsatım oldu, ideos x5 malesef göremeden piyasada tükenti. piyasada ideos x5 2.el bulabilirsin.
  229. P

Telefon ile internet Turkcell veya vodafone

iptal ettiysen eğer yapamazsın yeni abonelere kapalı o tarife.
  230. P

Google'ın 1 Gbps İnterneti Gecikiyor

fiyat konusunda yanlışlık yapmışım k.bakmayın. --- Mesaj Güncellendi --- eğer her eve fiber bağlıcam derse bizim mahalledeki tüm evlere bağlamakta yardım etmessem adam değilim. :D
  231. P

evet o var ama 100 mbps aylık fiyatı 1 milyarcık :D
  232. P

bu hız Türkiye'de imkansızında imkansızı....
  233. P

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Teşekkürler.
  234. P

Galaxy ace sarj sorunu

telefonu yeni aldığın için 1-2 ay batarya öyle olucak sonradan yavaş yavaş düzeliyor.
  235. P

erenberk masaüstü resimini yollayabilirmisin acaba.
  236. P

Aylık İndirme Rekoru

130 - 150 kb ile indirdiğim için bazen günlük 5- 6 gb indirmem oluyor oda ayda yılda 1 kere :D kotaya 1 yıldır bakmıyom :D
  237. P

Forumun yaş ortalaması

Şubat'ın 4'ünde kısmetse 19 oluyorum.
  238. P

DSLR Tavsiye

şuradaki yorumları bi oku. http://forum.netfotograf.com/dslr/canon-550d-nikon-d90-48454-1.html
  239. P

DSLR Tavsiye

Canon 1100 D ve canon 550D modellerini incelemeni tavsiye ederim.
  240. P

Huawei ideos x5 şuan bulmak çok zor satışı durdu diye biliyorum. Eğer Galaxy Ace'nin tasarımı ve özellikleri hoşuna gitti ise al derim.
  241. P

içerik girmek suç mu?

Tam olarak suç mu değil mi emin değilim. Aşağıdaki makaleyi oku az çok bişeyler oluşabilir kafanda şuç mu değil mi ... http://www.bilisimhukuk.com/2009/09/pornografik-materyal-indirmek-ve-bulundurmak-suc-mudur/ Ayrıca bide bu var. Paylaşım yapanlar için...
  242. P

Didem B. - Aşk Kaç Beden Giyer

yastıkta x double large galiba:D koptum fena olmuş :D
  243. P

Herpsiburada.com'da yazana göre Samsung Galaxy Ace'ye Android Market uyumluluğu güncelleme ile aktif olucakmış. http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-ace-s5830-2-gb-hafiza-karti-siyah-kapak-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcepsams5830&categoryId=371946
  244. P

Yarın alınacak telefon önerisi

x10 mini pro kamerası daha iyi gio'dan
  245. P

Galaxy Gio: 569,00 TL Sony Ericsson Xperia X8: 450 TL Tasarım olarak samsung daha güzel Sony biraz kalın kalıyor samsung'a göre İşlemci olarak samsung daha iyi 800 mhz sony 600 mhz Bana göre Samsung...
  246. P

Bu telefon şuan bulman zor araştırırsan belki bulursun.
  247. P

Sony Ericsson Xperia Neo mu yoksa LG Optimus Black mi ?

Hala kararsızım yardım edin lütfen.
  248. P

Bi anda ders çalışasım geldi :D
  249. P

Adsl Hızıma Bakın uçuyo uçuyo ( Ferrari yanında halt etmiş )

BG'de kuzenim 25 mb hıza 25 TL ödüyor ve bide bizim ödediğimiz hıza ve paraya bakın :D Türkiye'ye misafirliğe geldiğinde facebook'tan adını feriha koydum dizisinin fragmanını izlicektik toplam 3 dk'lık ama izleyene kadar 15 dk geçti ve bu internet neden bu kadar yavaş dedi bende dedim...
  250. P

Askerlik :)

19 ve Üzeri Yaş İçin Boy ve Kilo Oranlarını Gösteren Nomogram Boy (cm) Ağırlık Üst Sınırı (kg) Ağırlık Alt Sınırı (kg) 164 72 51 165 72 52 166 72 52 167 73...
  251. P

Dava etsem ne değişecek, biz kaldırabildiği kadar hızı veriyoruz dicekler işin içinden sıyrılacaklar.
  252. P

Bizden alıp size veriyolar hızı :D
  253. P

normal indirmedede yavaş 50 kb'ı geçmiyo ama şuan 100 kb ile indirebiliyorum. Bu hızada şükür.
  254. P

Pişman Olduğunuz Bir Davranışınız ! ( Hadi Sohbet Edelim )

Pişman olduğunuz bir davranışınız var mı ? Benim var. Kısaca Anlatıyim: Beni seviyor gibi görünüp aslında sevmeyen biri uğruna işe gitmemek( Gitmemek isteğimde onunla buluşacağımdan dolayı ) için hasta rolü yapıp bu rolün sonunda Acil'e gidip iğne yemek + 30 TL'de ilaç parası vermek.
  255. P

TTNET Ceza Reklamı

ttnet hızdan bahsediyo 8 mb'e kadar net paketinde bana 100 kb ile download hızı verebiliyosan hızdan bahsetme daha iyi.
  256. P

8 mbit olan hızım 10.57 mbit e yükseldi...fazla para öder miyim_?

o hız bende olsa 1 gün hiç uyuymam hdd'yi fullerim :D
  257. P

Yakında neti kesicekler diye korkuyom hani artık hızıda geçtim :D
  258. P

sömür sömür bizden alıp size veriyolar galiba şuan indirme hızım 40 - 60 kb bazen 100 kb'a çıkıyor. Abone olduğum paket 8 mb'a kadar hızlı paket sözde tabiki.
  259. P

En güzel yılbaşı CNBC-e'de

geçen sene 12.01'de cnbc'e'de defileyi izliyodum :D uyduda bu kanalı arakrne girdim yeni yıla :D
  260. P

İnternet 5 dk da bir gidip geliyor

modeme giden kbloları kontrol et eğer kablolarda sorun yok ise sorunun kaynağı telekom bağlı olduğun santrali ara.
  261. P

TTnet'in bir rezilliği ile daha karşınızdayım. 2-3 hafta önce adsl hızımı 1 mb'ten 1.5 mb'e sabitlemişlerdi ( ısrarlar sonucunda) sanki çok yükseltmişler gibide 25 gb adil kullanım kotasını geçince adsl hızımı düşürdüler ve adsl hız sonuçları aşağıda.
  262. P

En seksi Noel Anne GALERİ

bu 17 yaşında ise bilmiyom artık :D
  263. P

Xperia Active Test ! :)

ne biçim bi telefon ne çizik ne bi bozulma taş gibi taş :D
  264. P

Sony Ericsson Xperia Neo mu yoksa LG Optimus Black mi ?

Merhaba Arkadaşlar Bu 2 model arasında hangisini tercih etmeliyim ?
  265. P

Facebook hesaplarına Ankara'dan giriş yapılıyor

benim hesabımada istanbul giriş yapılıyodu bi ara şifreyi değiştirdim güvenlik sorusu falan filan ekledim şuan sorun yok.
  266. P

Tektaraflı bir ilişkinin peşinde ne kadar koşarsın

en uzun 1 sene uğraştım.
  267. P

500 tl param var sizce ne alayım yardım :)

motor ehliyeti 17 yaşında araba ehliyeti 18 yaşında alınıyor. Eğer 17'dine girdiysen motor ehliyetini alabilirsin ama tavsiyem alma 1 sene daha bekle araba ehliyetini al , malum motor çok tehlikeli bir araç.
  268. P

İnternet Hız Problemim.Biraz Garip..

Kadıköy doğru söylüyo sen o 900 kb ile download yaptığına yat kalk şükret.
  269. P

Arabasını unutamayan aşık adam

baya güzel olmuş :D
  270. P

Hoparlör olarak bunu onerir misiniz?

microlab m820 modelini aldım senin ürün ile arasında kalmıştım. 2+1 ama benim odadaki pencereleri sallayabilme gücüne sahip :D microlab m820 modelini gözü kapalı alabilirsin.
  271. P

Bıktım Senden TTNET

Eğer hız problemini çözmezler ise en kısa sürede geçicem.
  272. P

Hangi operatörün mobil interneti daha hızlı?

avea - turkcell - vodafone paketlerini kullandım aralarında en hızlısı vodafone açık ara ile.
  273. P

Bıktım Senden TTNET

Teknik desteği - hizmeti nasıl ?
  274. P

Bıktım Senden TTNET

Gereken Telefon Numaralarını önceden mesaj olarak yollamıştım ama yine yolliyim.
  275. P

Bıktım Senden TTNET

TTNETDestek şu soruna kesin bi çözüm bul artık...
  276. P

Buda Benden...
  277. P

Bıktım Senden TTNET

Adamlar oyun oynuyo anlamadım gitti. bu konu sayesinde burdaki TTNETDestek isimli yetkili ile konuştuk ve gereken işlemi başlattı ve 1 -2 gün sonra baktım ki hızım 1 mb iken 1.5 mb olarak yükseltilmiş bu hız bile memnun etmişti fazla bir artış olmamasına rağmen ama şuandan itibaren hızımı yine...
  278. P

Faturalı Hat Alacam

eğer her ay 20 - 30 tl öderim diyorsan faturalı hat daha avatajlı. avea 'nın şu tarifesine göz atmanı tavsiye ederim. Link: http://www.avea.com.tr/superfikir/
  279. P

Çile Htc Çile& Çile Teleservice Çile

HTC modelde var galiba bu geçikme. Annemin sony ericcson modelini tamir için teleservice'ye verdik telefon servise verildikten sonraki gün ankaraya yollandı 2 hafta içinde telefon tamir edilip geri yollandı.
  280. P

Yokuz...

çok beğendim ellerine sağlık.
  281. P

SLR makina konusunda tavsiye

Canon modellerine bakmanı tavsiye ederim. Örn; 1100D , 550D, 600D gibi...
  282. P

İpragaz Köpeği ve Kedisi

kedide fena ha senin o kornanı var ya ..... :D
  283. P

buda benden
  284. P

Fujifilm Finepix s2950 400TL. Almalımıyım ?

Buna benzer bir modelini inceledim teknosada zoom yapınca aşırı derecede görüntü bozuluyor. tavsiye etmem. üstüne biraz daha ekleyebilirsen canon 1000D yada video çekme özelliği bulunan canon 1100D'yi öneririm.
  285. P

TTNET Hız Problemi

cracked_07 en son bende öyle yapıcam gibi.
  286. P

Bıktım Senden TTNET

Geçen gün aradılar işte santral'den uzak olduğunuz için hattınız 1 mb hızı destekliyolar dediler auto santral gibi bişey kurulması gerekli onun için başvuru yapıyoruz sizin adınıza 2-3 gün içinde geri dönüş yapıcaz dediler bekliyorum hala. TTNETDestek
  287. P

Hosting Değiştirme

Tabiki etkiler hosting'in barındığı sunucunun özelliklerine göre hosting'in hızıda değişmekte.
  288. P

Galatasaray 3-1 Fenerbahçe - Video | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

Şikesiz Futbol'a Hoş Geldiniz....
  289. P

Avast Android Cihazlarda

İyi bir uygullama olmuş pc'dede avast'ı kullanıdum android'li bi telefon alırsam ondada avast'ı kullanıcam :D
  290. P

Galatasaray 3-1 Fenerbahçe | Maç sonucu | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

göllerin videoları var facebook'ta yayınladılar.
  291. P

Galatasaray 3-1 Fenerbahçe | Maç sonucu | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

7 Aralık 7 - 0 olsa süper olurdu :D
  292. P

İnterneti Bağlattığınızdaki İlk Düşünce ve Duygularınız Nelerdi?

2008 senesinde bağlatmıştık interneti tabi bağlatana kadar babama 2 sene yalvarmıştık :D babamı 2 sene sonu kandırabildik gittik ttnet'e başvuru yaptık o sıralarda herkezin 1 hafta için neti bağlanıyodu benimki 3 ayda bağlandı, en son iptal edicektik bi anda modem ışıkları yandı o anki sevincim...
  293. P

Hız sorunu

çoğu kişide bu sorun var. bugün bu hız sorunu için aradılar santral uzak olduğumdan hat 1 mb hızı destekliyomuş auto santrl gibi bişey bağlamaları gerekli santral dediler bunun için sizin yerinizie başvuru yaptık dedi telefondaki yetkili o dediği nedir bilmiyorum eğer onu yapamıyolarsa yapacak...
  294. P

Dizüstü bilgisayar alacağım

şuan kullandığım laptobu tavsiye ederim. samsung rv511 s04TR i5 4 GB ram 1 GB Ekran Kartı var.
  295. P

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Crayz Stupid Love - Çılgın Aptal Aşk