Arama sonuçlarınız

1. afacanmeto

MSI N670GTX-PM2D2GD5/OC Ekran kartı fps düşüklüğü

Arkadaşlar geçen gün yukarıdaki ekran kartını aldım. Ancak maalesef Just cause 2 oyununda Nvidia'nın kemdi sitesinde 1920x1080 4xAA 16xAf olarak 70 fps gözükmesine rağmen bende 30-40 fps oluyor sorun nedir acaba? Bir de 3d'yi açarsam 5-10 bile gördüğüm oluyor maalesef :( Teşekkürler
  2. afacanmeto

Çoook sıkılıyom beyler yardım edin :O

Çoook sıkılıyom beyler lütfen :cursing::cursing::cursing: yardım edin !!!111bir!!1
  3. afacanmeto

Htc Evo 3d mi Lg Optimus 3d Max mi?

Merhabalar.Bu iki telefondan birisini seçeceğim,sizce hangisini seçmeliyim? Teşekkürler. Not: Biraz acil. 5 güne alınacak...
  4. afacanmeto

Gtx 680'i hangi markayla almayı tercih edersiniz?

1-Zotac 2-Msi 3-Asus 4-Evga Hangisi???
  5. afacanmeto

Hangi projeksiyonu seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar.Benim elimde nvidia'nın 3d vision destEkli bir ekrankartı var.Nvidianın sitesinden 3d vision destekleyen bir sürü projeksiyon vardı ama ben bana uyan 4 tanesini seçtim.Ama bunların arasından hangisini almalıyım karar Veremedim.Oyun için kullanacağım ve 3d'yi gerçek anlamıyla...
  6. afacanmeto

İşlemci tavsiyesi...

Merhaba arkadaşlar.Yeni bir işlemci almak istiyorum.bütçem kısıtlı.Şu iki işlemcilerden birini seçeceğim ama karar veremiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim :) : 1-Intel® Core™2 Duo Processor E6540 (4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB) 2-Intel® Core™2 Duo Processor E7500 (3M Cache, 2.93 GHz, 1066...
  7. afacanmeto

Bir siteye giremiyorum da...

Selamalar.Ben her siteye girebiliyorum ancak şu siteye giremiyorum: www. torrent-oyun .com teşekkürler...
  8. afacanmeto

Bu pc beni kaç yıl idare eder?

Selamlar.Şu bilgisayarı alsam beni kaç sene götürür ve şu anki oyunları son ayarda kasar mı?(Bilgisayar Alienwarem17x4 ün konfigüreli hali) : PROCESSOR: 3rd Generation Intel® Core™ i7-3820QM (8MB Cache, up to 3.7GHz w/ Turbo Boost 2.0) OPERATING SYSTEM...
  9. afacanmeto

3D Dizüstü

Arkadaşlar, ben 3 boyutlu bir dizüstü almak istiyorum.Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler...
  10. afacanmeto

Korkuyorum :D

Korkmaya başladım :D "Hiçbir zaman sonlanmayacak yönlendirme döngüsü" :D
  11. afacanmeto

Facebook'ta hata buldum!

Hahaha :cool: Ben buldum !
  12. afacanmeto

E-okul veli bilgilendirme sınav tarihimi 1 yıl yanlış gösteriyor!

Ben sınava 2012'de gireceğim ancak burada 2011'deki sınavın başvurusu kabul edildi yazıyor ve sınav tarihi de 04.06.2011 gözüküyor.Ancak 8.sınıf sbs ile ilgili bir puan da yazmıyor. Acaba bir terslik olur mu?Korkuyorum :( Teşekkürler.
  13. afacanmeto

Hangi bilgisayarı almalıyım?

Yaklaşık 2000 tl bütçem var.Sizce hangisini almalıyım? A) http://www.bimeks.com.tr/urun/118857/exper-diamond-drf2e.aspx B) http://www.bimeks.com.tr/urun/115747/casper-nirvana-cd-bmh2600a.aspx C) http://www.bimeks.com.tr/urun/115929/hp-elite-7200-mt-lg929es-.aspx D) Sizin...
  14. afacanmeto

Bana telefon önerebilir misiniz?

Merhabalar.Benim 400-500 tl bütçem var.Htc ya da blackberry istemiyorum. Bir de kapasitif ekranı anlatırsanız sevinirim:yes: Teşekkürler:)