Arama sonuçlarınız

1. E

Kış lastiği için sadece M+S ibaresi yeterli mi ?

Arkadaşlar malum 1 aralıkta yürürlüğe girecek olan kış lastiği uygulaması var. Kış lastiği için sadece M+S ibaresi yeterli mi ? Yoksa M+S ve kar logosu olmasıda şart mı ? Bilgisi olan arkadaşar cevap yazarsa güzel olur.
  2. E

Vodafone adsl internet kullanan varmı taviseyi edermisiniz ?

Vodafone adsl internet kullanan ve memnun olan varmı ? Tavsiye edermisiniz ?
  3. E

Tissot mu Seikomu ? Resimli

Arkadaşlar bu iki saat arasında kararsızım. Siz olsanız ? Tissot mu Seiko mu ? İkiside beğendiğim ürünler ikiside kampanyada.
  4. E

Ödül devam ediyor.Ayrıca anket var bu sefer bir zahmet arkadaşlar

Arkadaşlar malumunuz daha önce yazilim firması ismi için fikirler istemiştim sizden. Bir kaç isim belirledik. Ve hala daha aramaktayız. Ufak gönlümüzden kopanda bir ödülümüz vardı hangi operator olursa olsun 12 tl yüklücez :) isimi seçilen arkadaş olursa.
  5. E

Yazılım firması için isim bekliyorum arkadaşlar.Ödüllü bu sefer :)

Arkadaşlar bir yazılım firması kuracağız.Ticari program satışları olucak ve özel yazılım. Herşeyimiz hazır Fakat bir isim bulamadık. Mesela xxx yazılım olucak ama ne olucak. Bir çok isim denedik bulduk fakat ya o isimde bu işi yapan var yada dolu. Yazıyı yazarken aklıma geldi. Burdaki...
  6. E

İşte Budur Kanuni Sultan Süleyman

http://www.facebook.com/photo.php?v=257471527627826 Videoyu sayfaya ekleyemediğim için link verdim. İzleyinde bilin gerçek kanuniyi ecnebi tohumlarının anlattığı kanuninin yanından geçiyormu hiç. Ey gidi Kanuni 1,50 sene kalmış İstanbulda.
  7. E

Yapılacak iş için domain yardımı

Arkadaşlar Bursa düşündüğüm bir iş için domain lazım. Kendim birkaç tane buldum fakat daha iyi isimler olabilir. Bu yüzden sizlerden de tavsiyeler bekliyorum. Site ilan üzerine olucak. İçinde ilan kelimesi geçmeyen isimlerde olabilir ilan kelimesi geçenlerde olabilir. Umarım çıkar birşeyler...
  8. E

Format atılmadan önceki dosyaları kurtarma ?

Arkadaşlar hp pavilion laptopum var. Buna forma attırdım fakat içinden almam gerken bir kaç önemli dosyalarım vardı allem oldu kallem oldu unutuldu yedek alınması. Şu an pc nin c: d: format atıldı formattan sonra verileri kurtarabileceğimiz bir program ve teknik varsa yardımlarınızı bekliyorum.
  9. E

Yeşil çizgi ile 2 ye bölünmüş video ?

Arkadaşlar videolarımda sorun var. videolarım alltaki resimde gördüğünüz gibi yeşil bir çizgi ile 2 ye bölünmüş durumda. Bir videoda 2 ekran varmış gibi. Bunun çözümünü bilen varmı ? [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]