Arama sonuçlarınız

1. E

Chp'ye neden oy vermeli / vermemeli?

Chp kadar bu vatanın gerilemesini ilerlememesini istiyen bir zihniyet varmı acaba ? Dini kullanmıyormuş ! Chp nin din ile işi yok ki zaten nasıl kullansın. Kullanmaya calıştı kaç kere onuda beceremedi. Hadi inanç olayını bi kenara bırakalım. Herkes kendi inandığı inancı yaşar. Ama bunları ülkeye...
  2. E

Gıda mühendisleri bütün rezilliği anlattı

İnsanın içine güzel ahlakı yerleştirmedikçe ne kadar düzen kurarsanız kurun ahlaksız insanlar o düzenin içinde olacaklardır ve para için her pisliği yapacaklardır. Ahlaklı insanlara bu pislikleri parayla dahi yaptıramazsınız.
  3. E

Galaxy Note 5 Dayanıklılık Testi!

O çekici kafana vursan kafatasın çatlar.
  4. E

2015 Genel Seçim Anketi

Öncelikle "gezi" yi ağzıma alıp ağzımı kirlettiğim için kendimden özür diliyorum. O kadar ülke düşmanı bir zihniyet topluluğu olmamıştır daha. O gezi tarihe kara bir leke olarak geçecektir. Daha önce pkk itlerinin yuvası olan bölgeler şimdi neredeyse halka açık ama sen tabi bedava olunca iyi...
  5. E

2015 Genel Seçim Anketi

Herkes zekasının hakkını veriyor dert etme. Muhalefet edersin tabi, ama bugüne kadar milleti arkandan süreklediğin fikrin içine edipte yapmazsın. Yapıyorsan ideolojinden şaşmayacaksın. Fırıldak olmaya gerek yok. Eğer bir gün aynı çatı altında toplanılacaksa bu ülkenin menfaati için olur. Ee...
  6. E

2015 Genel Seçim Anketi

Ankete niye bu kadar çok seçenek koydunuz ki ? 1- Ak parti 2 - Hepsi Nede olsa hepsi ( mhp,chp,hdp, ) birleşti. Ne kandırmışlar bu milleti yıllarca. Biri milliyetiçiyim demiş kendi grubunu kandırmış, diğeri ırkçılık var demiş kendini grubunu, diğeri Atatürkçüyüm demiş kendi grubunu. Bütün...
  7. E

Yerli Yolcu Uçağı Tanıtılıyor!

Projeyi ben hazırlıyorsam, parasını ben veriyor ve istediğim özelliklerde yaptırıyorsam, pazarlamasını satışını ben yapacaksam, üzerine istediğim markayı ben yazacaksam ve yaptığım satışların parası benim cebime girecekse bu mal benimdir. Ben bu ürünü bu memleketin evladı olarak üretiyor veya...
  8. E

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar...

Bir musubet bin nasihattan iyidir demiş atalarımız boşuna dememiş.Konuşanların çoğu bilmez bu ülke ne durumdaydı. Gidin sorun bi 50 yaşında amcaya amca sen geçmiş hükümetlerde hastaneye gittin de ne kadar rahat ettin. Her işlem için ne kaç gün sıra bekledin diye. Bu ülke boş parti ve zihniyetler...
  9. E

THY'den Chelsea'ye servet

Her sallanana inanmamak gerekiyor. THY batacak diyenin aklı ile konuşmadığı belli.
  10. E

İlk Araba

Başın sağ olsun. Allah rahmet eylesin. - - - Mesaj Güncellendi - - - Arkadaşım araba konusunda ise paran yok ise otomatik araca girme. Hele ki bu fiyatlara bulacağın otomatik araçlarda sorun yaşama şansın daha yüksek. Serviste yaptırsan arabanın yarısı kadar para isterler. Dışarda yaptırsan...
  11. E

Uçan Arabalar Geliyor!

Çokta pahalı değilmiş.
  12. E

Osmanlı Türkçesi zorunlu ders oluyor.

Çok yerinde ve geç kalınmış bir karar. Tarihimizi tabiki kaynağından açıp okuyacağız ve gelecek nesillerimiz okuyacak. Çakma tarihçilerin yazdığı uydurmalardan bıkmış durumdayız. İyisi ve kötüsü ile tarih bizim tarihimizdir. Bir millet önce kendi tarihini öğrenip sonra uzaya çıkmaya karar...
  13. E

Güldüren Bedelli Askerlik Capsleri - Foto Galeri

En güzeli herkese 1 ay ciddi bir askeri eğitim verilmeli. Askerliği ordunun birer mensubu profesyoneller yapmalı. Devlet zaten her asker için bir harcama yapıyor. Örnek olarak 500,000 normal asker için masraf edileceğine 200,000 profosyenel asker ordu mensubu olarak maaş ile görev yapsın. Savaş...
  14. E

Kış lastiği için sadece M+S ibaresi yeterli mi ?

Yönetmeliğe baktığımda M+S ibarelerini gördüm ama logo şartı veya ibaresi görünmüyordu. Link verdiğiniz site satış kanallarıyla dolaylı yönden bağlantılı olduğu için tam itibar etmiyorum. Araştırma ve ilgin için teşekkürler. Mevzuatı bilen işin içinde olan bi arkadaş varsa bekliyoruz.
  15. E

Arkadaşım burda daha çok kış lastiğinin tanımı yapılıyor. Benim sorum farklı
  16. E

Yokmu bu konuda bilgisi olan kimse ?
  17. E

Arkadaşlar malum 1 aralıkta yürürlüğe girecek olan kış lastiği uygulaması var. Kış lastiği için sadece M+S ibaresi yeterli mi ? Yoksa M+S ve kar logosu olmasıda şart mı ? Bilgisi olan arkadaşar cevap yazarsa güzel olur.
  18. E

Araba vergileri neden bu kadar yüksek ? ötv % 48

Şikayet edincede vergi düşmüyor zaten :) Ya paşa paşa bakıyoz, yada paşa paşa alıyoz. Bunlar hep zamanında bu ülkenin üretime değil tüketime sürüklenmesinden kaynaklanıyor.
  19. E

1 Gramı 100 Trilyon Dolar !

Kimde var bu 1 gram
  20. E

Zamanda yolculuk mümkün..

Bu yapılacak olan araç dünyanın dışında mı yol alıcak içinde mi ? İçinde yol alacaksa bu yol alacak olan cisimin ne olduğu farketmez sanırım. Mesela çok yüksek devirlerde dönen jet motorları vs küçük çapta yüksek hızda motorlar var. 18 rpm hız olarak km ye dönüşücünce ne ifade ediyor bilmiyorum...
  21. E

İsrail Saldırısı Uzaydan Bile Görülüyor!

İsrail bir TERÖR devletidir. Allah onların belasını versin.
  22. E

Seyir halinde kitap okuyan otobüs şoförü... O şoföre ceza geldi!

İtitraz edip kavga etsen iş karakolluk olur sonra mahkemeye sevk edilir. Kamu davasına dönüşür sen ne kadar haklı olsanda müşteki sanık olursun ve yargılanır ceza alırsın. Adelet boyle bu ülkede.
  23. E

Bu kaplumbağa çıldırmış olmalı

Köpeği ısırdı :)
  24. E

%100 Yerli yapım FPS oyunu: Dark Raid çıktı!

Ben bir tane türkçe kelime görmedim videoda. Oyunu bana satmalarına gerek yok. Benimde almama gerek yok. Gitsinler yabancılara satsınlar.
  25. E

Alkol yasakları yarın başlıyor

Yasa teşvik etmeyi kaldırıyor. Bu kadar zorunuza giden ne içecek olan gitsin alsın içsin.
  26. E

3. havalimanı temeli atılıyor !!

Hey gidi hey .ok kokan otogarlardan dünya zirvesine oynamak. Hemde havaalanı katagorisinde.
  27. E

LG G3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Note 3 kullanıyorum N9005 iş için tercih etmem gerekti. Ama g2 satım g3 almazdım sanırım hemen.
  28. E

LG G3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Eski bir g2 kullanıcısı olarak hayal kırıklığı. Su toza dayanıklı olmalıydı. İşlemci 805 ve 3 gb ram olmalıydı.2-3 sebeb daha olabilir.
  29. E

Z2 mi note 3 mü

note serisini kendi segmentinde telefonlarla kıyaslamak lazım. Note segmentinde başka cihaz olmadığı gereksiz.
  30. E

Bu hale imam getirdi, hem de camide

Her cübbeliyi imam, her sakallıyıda dedemiz sanmamak lazım.
  31. E

3. Boğaz Köprüsü'nün inşaatında büyük aşama

Arkadaş bütün ağaçlar İstanbulda kesince Türkiyenin oksijeni bitecek sanki. Korkmayın kesilir tekrar dikilir. Sökülür başka yere nakledilir. Diğer ülker gelişmek için ülkenin göbeğine nükleer dikiyor burdaki çıkmış ağaç diyor. Dükkanın önünü ağaç kapatsa alır baltayı gece kesersin, gelmiş burda...
  32. E

LG G3 basın görselleri sızdırıldı

G2 var satıp iş dolayısı ile note3 alıcam(Spen den dolayı),alıcaktım 9005 olan modelini yalnız. Fakat G3 ü tanıtımı olmadan almamaya karar verdim. Bekliyorum bende. Tasarımı hoşuma gitti.
  33. E

Sizce 30 Mart seçimlerinde hile var mı?

Yav he he
  34. E

Binali Yıldırım: Bu sonucu beklemiyordum!

Kafa güzel olunca, o kafayla İzmiri de güzel görüyorlar.
  35. E

30 Mart 2014 Resmi Yerel Seçim Sonuçları

The cemmat varken %38 The cemmat yokken %47 Varlıkları yokluklarından daha hayırlı.
  36. E

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

Zeka seviyesi çok yüksek insan, reyhanlıyı unuttun mu ? Biz onuda unutmadık hangi partiden kimlerin adamları vardı biliyoruz. Ama zeka seviyeniz çok yüksek ya size tesadüf derler inanırsınız. Yıllarca mehmetçikler şehit edildi çıt çıkarmadınız, youtube kadar dertlenmediniz. Niğde de eylem yapan...
  37. E

Terörist için silah bulmak senin yolda giderken su-ekmek bulman kadar kolaydır. Biz kimin terörist olduğunuda biliyoruz, kimin satılık olduğunuda. Niğde de saldırı yapan şerefsizlerin kimlikleri açıklandı zahmet etde araştır. Senin deyiminle savunduğum parti bu ülkenin binlerce mehmetçiğini...
  38. E

Siz karşınızda boş boş oturmuş ekrandan yaz okuyan insanlar mı var zannediyorsunuz ? esed in biz soy ağacını biliyoruz. Esedin ne halt olduğunu bilmesek bize burda iş yutturacaksınız. Aç internette izle biraz esed askerlerinin nasıl insanlara işkence yaptığını, yere yatırıp kafasını kesiyorlar...
  39. E

Çanakkale sehitliğine bakabilirsin. Ayrıca Türkler her zaman mazlumun yanında olmuştur, zalimin değil.
  40. E

Türk F-16'lar Suriye uçağını düşürdü

Her zaman kısa ve net olmak lazım tarafını belli etmek için. Tarafsız adam boş adamdır. Ya hakkın yanında olacaksın yada batılın. Uzun uzadıya yazmak kıvırmak için sonrasına pay bırakmaktır. Öyle bir tez koymuşsun ki ortaya, rahmetli Kemal Sunal ın filmindeki gibi çocuk yapsam vuracaklar ...
  41. E

Türk F-16'lar Suriye uçağını düşürdü

Bebeklerin, çocukların üzerine varil bombaları yağdıran bir devlet olamaz. Tabi ki herzaman olduğu gibi mazlumların yanında olucaz.esedi ve bu ölümleri hak gibi görenleri ben hiç bir kalıba sığdıramıyorum.
  42. E

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

Adam 2 ayda balçıklı yol dijiyor. Her gittiğimde değişiyor Ankara. Hizmet yapmasa bu zamana kadar durmazdı merak etmeyin. Bence Ankaralılar Melih Gökçeğin bu son 5 yılından da faydalanacaktır.
  43. E

YouTube Yeniden Kapanabilir!

Bu ülke 2000 yılındaki hükümetin kafasıyla gitseydi, şu an 56 kb bağlantıyı zor bulurdunuz. Doğru Başbakan çaldı, faizcilerin rantlarından, dış ülkelerin ülkemiz üzerindeki kaymaklı işlerinden çaldı bu ülkeye yatırım yaptı. Yatırım ağaç gibidir. fidanı bugün dikersin gölgesinde 20 sene sonra...
  44. E

Twitter'a Erişim Engellendi!

Devlete küfret, hükümete küfret, git el kadar çocuğu öldür ondan sonra hükümet yaptı diye milleti galyana getir. Hükümete iftiraları at, bunların hepsinide sosyal medyada planlayarak ve örgütlenerek yap ondan sonra vay canım hani demokrasi ? Hani özgürlük ? Siz zaten işinize gelmedi mi bu...
  45. E

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

İşte o kelime tahmin olayı ayarlarda nerde :)
  46. E

Arkadaşlar mesaj yazarken otomatik kelime oluşturma olayı var onu nasıl iptal edicez varmı bilen ?
  47. E

Vodafone adsl internet kullanan varmı taviseyi edermisiniz ?

Dostum 3g den bahsetmiyorum. Vodafonun adsl bağlantısından bahsediyorum. Yokmu kullanan arkadaşlar.
  48. E

Vodafone adsl internet kullanan varmı taviseyi edermisiniz ?

Vodafone adsl internet kullanan ve memnun olan varmı ? Tavsiye edermisiniz ?
  49. E

Replika ve 1.Kalite Ürünlerle İlgili (Lütfen Yardımcı Olun)

git bitane 3310 al paranın geri kalanını çıtır çıtır ye. 3310 la hiç olmazsa alo dersin geri kalanıda ben yedim dersin.
  50. E

G2'nin Güzellikleri ve İnce Detayları

sessiz mod her telefonda var ama g2 de sessiz moda aldığında gelen bütün aramalar engelleniyor fakat ekranda hepsi cevapsız olarak görünüyor. Sevdiğim özelliklerinden. Ve misafir modu olan farklı bir ikinci ekran olması.
  51. E

Marmaray arızalandı

Tamamlanıp hizmete başlayarak ülkenin yarısını sevindiren Marmaray, yaptığı arızalar nedeni ile de ülkenin diğer yarısını da sevindirerek, tüm yurdun sevinç kaynağı olmaya devam ediyor... Bu vatanın evladı arıza yaptığı diye sevineceğine, inşallah hemen düzeltirler, sorun kalmaz, daha iyisini...
  52. E

LG G2 mi yoksa HTC One mı ?

LG telefon olarak en son alacağım bir marka idi. Ta ki note 3 almayı düşünürken kendimi g2 yi araştırırken bulana kadar. Tabiki samsungun snap yerine octa işlemciyi dayamasıda cabası. Ayrıca note 3 de kalem olayına çok yüklenilmiş. G2 aldım ve iyiki aldım. Tavsiye ederim.
  53. E

Arkadaşlar bende aranıza katıldım.
  54. E

İlk Android Cihazınız Hangisi?

galaxy S
  55. E

3000 Mah'lık Lg G2 Bataryasi Ne Kadar Götürür Diye Merak Edenler Içeri...

En sonunda nazar değdireceksiniz telefona elimizde patlayacak.
  56. E

Samsun Galaxy Note 3 & Sony Xperia Z1

Note 1 vardı sattım note 3 almak için. Fakat önce işlemciden dolayı sonrada incelemem sonucunda note 3 de büyük değişikliklerin çoğu s-pen için yapılmış yani s-pen e yüklenilmiş. Bu yüzden g2 ye yönelicem sanırım. Bayram arifesi teknosada g2 yi inceliyorum. Biri daha geldi incelemeye. O anda da...
  57. E

16 gb lık verisiyonu n11.com da var. 1439 lira. Bana denk gelen uygun fiyat bu. Teknosada zaten 1599. Sanırım bugün yarın alıcam.
  58. E

Almayı düşünüyorum fakat az önce izlediğim test dayanıklılık konusunda beni biraz tedirgin ettti. http://forum.shiftdelete.net/lg/342706-lg-g2-drop-test.html test videosu.
  59. E

Note 1 sattıktan sonra Note 3 almaya niyetlendim. Fakat bu LG G2 aklımı dikkatimi çekiyor bu aralar.
  60. E

Galaxy Note 3'e Sahip Olmak için 8 Neden

Bence olumsuz yorum yapanların hiçbiri note serisinin herhangi bir cihazını eline alıp kullanmamıştır. Note serisine alışan eline başka bir cihaz aldığında huzursuz olur :)
  61. E

Galaxy Note 3'e Sahip Olmak için 8 Neden

Note 1 mi sattım bile
  62. E

Samsung Galaxy Gear Elimizde!

Bu saati kendisinde de telefon özelliği olması lazım.
  63. E

Benzin, motorin ve LPG'ye büyük zam!

Araç sahibi olarak zam gelmesine karışıyım. Tabiki ucuz almak istiyorum. Hergün trafikteyim. Ve hergün tarfik sıkışık. Yav zam olmasında olduğu halde bu millet bu kadar biniyorsa trafik böyle ise fiyatlar inince nasıl ilerler bu trafik onu düşünüyorum.
  64. E

Atatürk'ün Anıları - Ataya Küfür Eden Köylü

Sen istemesende inandırırlar...
  65. E

Samsung'dan Kapaklı Galaxy Golden

Maksat muhabbet olsun gibi olmuş.
  66. E

Bu Yazı Artık Mağazaları Kurtaramayacak

Burada mağaza sahibinin güvenlik önlemleri alması 1. vazifesi. Yazıda kamera kayıtlarının olmadığı yazıyor. Buda kara için çok yeterli bir sebeb bence. Eğer kamera kayıtları olsaydı belki bu karar çıkmazdı. Sonuçta hırsızlık bu mağaza sahibi her müşterisinin başına bir adam dikemez. Ama güvenlik...
  67. E

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Hani vatansız kalmaktansa gerilemeyi tercih ederim diyenler. Merak etmeyin Çanakkaledeki dedemin ruhu, ahlakı, imanı bizde oldukça bu vatanı başkasınada sizede sattırmayız.
  68. E

Hiç sorma öyle yemin ediyorlarki kafasını kessen dönmezler. Ne zırvalıyorsun sen arkdaş. Sırf inanç farklılığından dolayı yanlış tedavi uygulayan doktorlar var.Organ mafyasına çalışan doktora yemin etmeden mi diploma verdiler sanıyorsun ? Doktor olunca yemin edince iyi biri mi oluyor...
  69. E

İnsanlara yardım eden ? Biz yakan, yıkan, küfreden hayvanlar gördük hep.
  70. E

Çok çabuk gaza geldiniz. Vatan hainleri ile bir olup aynı yastıkta yatıp yanyana apo iti dediğiniz adamın posteri ile bayrak açtınız. Vatan hainleri ile demokrasi aradınız. Vatan hainleri ile vatan kurtarmaya çalıştınız. 2 kadeh içmek için yaktınız. Saysam pisliğiniz bitmez. Bence artık bu...
  71. E

Bu lobileri bir çatı altında Cehennem lobisi olarak toplayalım.
  72. E

Arkadaş hepimizde bunun olmasının nedeni hepimizin kendi görüş açısını diretmesidir. Bu insanın doğasında vardır. Ama doğru dürüst insan olmak her insanın doğasında yoktur. Bugün hasta olunca antibiyotik içiyoruz. Şimdi ben sana desemki zararlı bu içme sen bana gülücen. Sen bana desenki iç iç...
  73. E

Arkadaş varya sesli güldüm. Başka birşey demiyorum. Necip Fazıl zaten varlığın içindeyken saf değiştirdi. Hep işine gelen yazılara bakarsan gerçekleri göremezsin.
  74. E

Sen şimdi Necip Fazıl ın para için mi saf değiştirdiğini söylüyorsun ?
  75. E

Kimsenin içindeki niyetini bilemeyiz fakat, Üstat Necip Fazıl da çok koyu bir solcu idi. Yanlışdan doğruya dönen çok olur ama doğrudan yanlışa azdır dönüş.
  76. E

Arkadaş adam 76 milyon dedi durdu. Yakıp yıkanlara uymayın dedi. Konuşulanlar size nefret dolu tercüme edilerek mi dinletiliyor ?
  77. E

Bu yazdıkların sizin bizden olmadığınızı tekrar gösteriyor. Eylemcilerin arasında namaz kılan olması beni ilgilendirmez. Her namaz kılan müslüman olacak diye bir kaide yok. Her gördüğün sakallıyı deden zannetme. Hala Başbakanın söylediği kelimelerle tahrik ediyorsun insanları. Yazık. Sana...
  78. E

Sorunda tam olarak burada zaten ben o ateşe bir bardak su döken göremedim. Gerçi sen şimdi buna başka bir kılıfta bulursun. Senin zihniyetinin amacı elinde bayrak ile bölmek bu vatanı. Size göre direniş bize göre bölmek. Çünki zannediyorumki siz bizden değilsiniz. Ben eylem olurken aklıma gram...
  79. E

O meydanda Türk bayrağını yaktılar. Niye saldırmadınız Polise saldırdığınız gibi ? Acırım Türk bayrağını yakanların peşine düşenlere...
  80. E

Yazıklar olsun ülkeyi düşürdüğünüz hale bakın. Adınıda direniş koymuşlar. Üstadın dediği gibi : "Bugün bizdeki muhalefet, iktidarı düşürmek şartıyla VATANI düşürmeye bile razıdır."
  81. E

Herkes kendi doğrusunun peşinde Ülkesini düşünen yok. Bu ülkenin itibarı ne olucak diyen yok. Eylem mi yapacaksınız yapın ülkenize yakışır şekilde yapın. Bir insan ülkesine bu kadar mı zarar verir. Oturduğunuz apartmanda bile 10 daireden 10 unuda memnun etmek mümkün değildir. Siz 80 milyonun...
  82. E

Bu iş ne ağaç nede hükümet için bu meydanda olanların özellikle yakıp kıranların çoğunun derdi din düşmanlığı. Sabah namazına giden cemmate söven p.z....r var. Allah' ın adını ağzından düşürmeyen ve eylemcilerin peşinden gidenlere sesleniyorum. Biraz aklı selim olun. Arkadaş çevremde o kadar...
  83. E

Japonya ile 22 milyar dolarlık nükleer anlaşma

Kibarlıktan dem vururken arada dokundurmayıda ihmal etmemişsin. Körü körüne demek ne demek ? Sadece sizin lügatınızda mı var bu ? Hükümetin yaptığı veya yapacağı şeyleri desteklememiz körü körüne mi oluyor ? Bu düşünmek bir size mi mahsus ? Arkadaş bu çok bildimlik nedir ? Biz Her zaman...
  84. E

Ayıboğan!

Yavur değildir belki ama tam yetişkinde değildir sanırım. Bugun haberlerde gördüm adam ayı 3 kere kulak tarafıma darbe vurdu diyor. Yetişkin olsa orda kulak kalmazdı zaten. Can tatlı.
  85. E

Yer altına yolculuk

Bana biraz düzmece geldi daha ilk başlarda. Hep aynı hatlar yani şekil ve yarıklar belli mesafelerle ayrı yerlerde uzun mesafelerde aynı yerlerinde.
  86. E

Size ait sözler var mı?

Yalan söyleyen, yalan dinlemeye hazırdır.
  87. E

Bu hastanenin tüm çalışanları kadın!

Buda şu özel hastanelerin hepsi doğumların %95 ine sezaryan demeseler. Para kazanmak için annelerin hem hayatı ile hem sağlıkları ile oynuyorlar.
  88. E

İşte "Gerçek" Kıyamet Günü!

Arkadaş anlatmak istediğimi çok iyi anladığının farkındayım. Buhari nin zamından bu zamana geçen vakti hesapla. Tek korunan kitap Kur-anı kerimdir. Onun koruyucusuda Allah' tır. Buharinin kitabını değiştirmek çok mu zor ? Bak tek kelime değiştirdim Darwin müslüman oldu. Şimdi kim niye...
  89. E

İşte "Gerçek" Kıyamet Günü!

"Hayatının bir dakikasını boşa harcamaya cüret edebilen biri, İslamiyetle tanışmamıştır." Charles Robert Darwin Hadi inanın bakalım. Yukarıdaki söz şimdi darwinin mi oldu ?
  90. E

Facebook'ta peygambere küfre hapis cezası

@serkay1578 "Peygamberin yeteri kadar kadını vardı zaten merak etme.9 yaşından başlamak üzere hatta." Bu yazıyı yazan densiz. Bana bak çocuk Peygamberimiz (s.a.v) hakkında konuşurken söylediğin kelimeleri iyi seç. Modlara sesleniyorum. Bu cocuğun "Peygamberin yeteri kadar kadını vardı zaten...
  91. E

Japonya ile 22 milyar dolarlık nükleer anlaşma

Bu memlekete çok konuşanlar değil çok çalışanlar lazım. Onun için arkadaşlar biraz sesinizi kısınki adamlar çalışsınlar. Enerji diyince evde yanan ampüle bakıpta yorum yapmayın. Bütün dünya nükller yapsın biz izleyelim. Aman orda bişey olurda bizede sıçrarmı diye endişe edeceğimize ki bundan...
  92. E

ASELSAN dünyanın ilk "İnsansı kamerası"nı üretecek!

Yav bu THY de kırmızı RUJ u yasaklayan zihniyet niye böyle şeyler yapıyorsun. Yapana destek veriyorsun.
  93. E

Kıyafetleri ile dalga geçilince okulu bıraktı

Böyle durumları haber yapan (insanlar) bunu haber yapacağınıza kadar cocuğun durumunu yerinde görüyorsunuz. Al 2-3 elbise ver. Cocuk onlarla gitsin okula. Ara en yakın arkadaşını deki her ay senden 20 tl alıcam. Gönder yada ver cocuğa. Her gören bunu yapsa acaba bu durumlara gelirmi insanlar ?
  94. E

Bir oyun şirketine isim arıyoruz? En iyi öneriye de ödül var! Buyurun dostlar

kurabiye-susam-gölge-limon-benim...-çimen- balon
  95. E

Su artıcısı veya su arıtma cihazı tavsiyesi? Hangisi iyi?

Alınması gereken cihaz kirli suyu dışarı atan temiz suyu ise kendi tankında depolandır ve bunların fiyatı evet 1000 tl civarında. Diğer cihazlar kirli suyu arıtıp dışarı atmaz. Arıtabildiğini arıtır aynı suyu size verir.
  96. E

Karşınızda Mercedes Citan

Partner Tepe ve Caddy tasarım konusunda bu segmentte öndeler.
  97. E

THY'den rekor uçak siparişi

Büyümekten, gelişmekten, bu yabancı sektör devlerini geride bırakmaktan, en iyi olmak için çalışmaktan neden korkarsınız anlamış değilim.
  98. E

Örümcek Adam namaz öğreniyor!

Bunu yapan öğretmeni tebrik ediyorum. Diğer öğretmenlerinde girişimlerini bekliyoruz. Bir çocuğa islam ahlakını verirsen o insandan her zaman fayda alırsın. Belli bir zamanda yoldan da çıksa sapıtsada sonunda bulur doğru yolu. Sen yaşlandığında sana hürmet eder, vermezsen bu ahlakı sana söver.
  99. E

3. çocuğa aylık 400 TL teşvik

Katar örnekleri veriyorsunuz ama bunlar parayla satın alınmış mutluluk gibi. Bir savaş durumunda katarın milli gelirine mi bakacaklar zannediyorsunuz ? Bizim düşmanımız hiç eksik olmadı olmayacakta. Biz yapay güçlülük istemiyoruz gerçek güç olmamız gerek bunun içinde nüfus gerekiyor. Ayrıca...
  100. E

İnternet 5 dk da bir gidip geliyor

Aynı sorun bende vardı. Dakika uzun kalmıştı artık. 10-15 saniye bir gidiyordu. Arıza kaydı açtılar. Ertesi gün geldiler, ellerinde bir ölçüm cihazı hattı kontrol ediyor ama edemiyor tabi çünkü hat tam cihaza veri gönderecek tekrar gidiyor. Gelen adam gitti. Öğlen başka biri geldi oda aynı...
  101. E

Bir yazılımcının hayat gerçekleri :)))

Çok güzel ifadeler. Hepsi yerini bulmuş
  102. E

Yoğurdu sofranızdan kaldırın

Aynı benim memleketim Aydın' da ki tarif ettin. Yoğurt dedin öle kese yoğurdu olucak. Hafif sulandırp çalacan ekmeği ban ban ye. Eskidende dilim ekmeğin üstüne yoğurdu sürer birde kırmızı toz birber serper yerdik.
  103. E

180 vakit namaz kılana tablet bedava!

Bu arkadaşın dediği gibi bir durum söz konusu olabilir. Bu uygulamayı yapan hocamız zaten başlamız. İnşallah istediği olur. Bundan sonra böyle bir uygulama yapılacak olursa tablet yerine tablet değerinde olsun ama başka hediyeler düşünülebilir. Arkadaşında dediği gibi çocukların özellikle tablet...
  104. E

Bakkal Amca Bir Din Ver Bana

Sözde müslümanları yorumlayan muhteşem bir şiir olmuş. Kalemine sağlık üstadın.
  105. E

Bakanlık 25 firmayı teşhir etti!

Allah korkusu olmayan herşeyi yapar. ( Bakınız Tüm Dünya )
  106. E

Metrobüse hiç bu açıdan baktınız mı?

İstanbulda metrobüsü raylı sistemde yapmak ? Raysız sistemde şu anki yollarla trafik varsa 3-4 saate gidiyorsun. Raylı sistem demek uzun zaman ve trafiğe açık olan yolun yarsının hatta fazlasının kapanması demek.O zaman siz düşünün gerisini. İstanbula yapılacak en kısa vadeli ve akılcı çözüm...
  107. E

Tissot mu Seikomu ? Resimli

Tissotun resimde olan aynı model mekanik olanı (knetic,otomatik) 1300-1400 civarında.
  108. E

Fiyat olarak aralarında büyük bir fark yok
  109. E

Çelik kordon beni rahatsız ediyor. Seikonun bu modeline ve bazı modellerine hem deri hem çelik kordon takılabiliyor.
  110. E

Seikonun kampanyası indirimi burda= http://www.saatcity.com/urun/seiko-spc059p1-erkek-kol-saati_13972.aspx?CatId=307#.UL0kB4N94Xw Piyasada nerdeyse burdaki fiyattan uygunu yok 676 TL. Aydın saat garantisi veriyoruz diyorlar. Bursada yine seiko bayisinde 810 lira ya düştü fiyatı. Sanalpazar.com...
  111. E

Arkadaşlar bu iki saat arasında kararsızım. Siz olsanız ? Tissot mu Seiko mu ? İkiside beğendiğim ürünler ikiside kampanyada.
  112. E

Albert Einstein'ın Tanrı ve Din Hakkındaki Görüşlerini Anlattığı Mektubu Satıldı

İnsan ölecek ve herşey bitecek bu kadar mı ? Bitti yani gerisi boş ? :) Gelin dönün bu yolda. Bakın Kur-an diyorki her canlı ölümü tadacak. Varmı dünyanın başlangıcından beri ölümü tatmayan canlı ? Kur-an diyorki gaybı (gizliyi) yalnız Allah bilir. Bu dünya ile ölüm arasında perde vardır...
  113. E

Albert Einstein'ın Tanrı ve Din Hakkındaki Görüşlerini Anlattığı Mektubu Satıldı

İnanmasanızda İslamın ahlakını öğrenin. İslamda insanlar için zerre kadar kötülük yoktur. Yalan söyleme der, çalma, kimsenin arkasından konuşma, hakkını kimseye yedirtme, güzel (temiz) giyin, dürüst ol, verdiğin sözü tut, fakire yardım et, aç olan bir insanı doyur, şefkatli ol vs. böyle gider...
  114. E

Nokia Lumia 920'nin Kamera Performansı

Gece çekiminin kalitesi gerçekten güzel.
  115. E

Gazze Saldırı Altında!

Allah israilin belasını versin. İçim o kadar yanıyorki kalbim öyle acıyorki çıkarıp parçalasam o kadar acımaz. Ordaki anne babalara Allah sabır versin.
  116. E

Türk bayrağı açana polis tekmesi!

Siz sanıyorsunuzki bu bayrak sizin TEKELinizde. Yok öyle bir dünya. Kimsenin körü körüne birşeye bağlandığı yok. Ne birinin demesiyle olaylara inananacak nede gerçekleri görmeyecek kadar saf değilim ve değiliz. Bu bayram çok güzel kutlandı. Bayram sadece Ulusda değildi.Malum parti halkı galyana...
  117. E

S3 Vakası gelişen olaylar ve durumun ciddiyeti

Dürüst insan hiçbir zaman kaybetmez. Bu davranışından dolayı seni tebrik ediyorum. Yalan söyleseydin; yalan peşinden yalan getirecekti ve arkadaşlık , dostluk namına birşey kalmayacaktı. Eğer kalsa bile hep "acaba" ? sorusu akıllarda olacaktı.
  118. E

"PADİŞAH" Kelimesini kullandığına göre senin işin bayrakla vs. değil. Sanırım Başbakanla. Ve sanırım . Değilsen bile Şunuda unutmayın bu bayrak kimsenin TEKELinde değil. Ayrıca padişah dediğin adamın belediyesi İstanbul Boğazında muhteşem bir kutlama yaptı gördün mü ? Ama nerde siz anca sağa...
  119. E

Devlet yasak olan yerlerde gösteri yapmayın diyor. Birileri Eline Türk bayrağını ve Atatürkün resmini almış inadına ve zorla orada kutlama yapmaya çalışıyor. Bu ne demek ? Benim elime bayrağı alırım kimseyi takmam mı ? Evet kesinlikle bu. Eskiden beri alışık bunlar. 2 bayrak 1 Atatürk posteri...
  120. E

Türk Yapımı Kısa Aksiyon Filmi - Lütfen İzleyin

Gayet güzel olmuş arkadaşlar. Kimse hevesinizi kırmasın. Ne saçma filmler gördük biz. Saçmanında saçmasını gördük. Çoğu türk filmine taş çıkartır. Detaylara inmediğimiz zaman izlediğimizde gayet başarılı fakat detaylara indiğimizde tabiki kusurlar var. Bunu zaten sizde söylemişsiniz. Fakat...
  121. E

Ve tanrı kadını yarattı...

Neyin cevabını vereceksin ? Haşa töbe Allah yokmu diyeceksin. Yada ben Yaradanı espirilere katarım mı diyeceksin ? Sen cevap vereceğine 2 dakka kafanı ellerinin arasına al düşün ondan sonra deki arakadaşlar kusura bakmayın.
  122. E

Herkes Türkiye'yi kıskanıyor

İşte boş boş konuşanlar sorun bu arkadaşlara anlatsınlar vergi nasıl birşeymiş diye. Ayrıca sebastiantr ilk harfinden noktasına kadar katılıyorum sana. Yiyici zihniyet değişmeden çok birşey beklememek lazım. Ama hiç olmazsa bizler üstümüze düşeni yapmaya çalışalım.
  123. E

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

Okuyunca içim cız etti gerçekten. Allah Rahmet etsin. Uzun zamandır konularda göremiyordum onu demek hastalıktan kaynaklanıyormuş :(
  124. E

Türk İşi Helikopter :)

Gece gece ne güldüm yav :)
  125. E

Asus PadFone 2 Resmen Duyuruldu

Çok güzel düşünülmüş.
  126. E

Osmanlı'da Yaşanmış Bir olay

Siz sadece bitersiniz zaten sadece. O dediğin efsaneler tarihde zafer sahibi olamayanlara aittir. 1453 bile yeter sana. Gemileri karadan yürütmek buda yeter sana. Size kalsa iyiki bir 1453 var dersiniz. Ama siz 1453 ün anlamını bile anlayamazsınız. Anlamadığım bu karın ağrınız niye ? Evet...
  127. E

Bu Osmanlı karşıtı olanlar kimleri savunduğunuzu söyleyinde bizde ona göre yazalım. Hangi devletten geliyorsunuz söyleyin. Ayrıca diğer arkadaşlar Osmanlının iyi yönleri olduğu gibi tabiki kötü yönleride oldu. Unutmayın ilk cinayet bile iki kardeş arasında oldu Habil ve Kabil. Osmanlı ne zaman...
  128. E

Ecdadınızın OSMANLI olmadığı nasılda belli ediyorsunuz.
  129. E

Arkadaş niye tartışayım seninle. Madara etmek mi ? Yok öyle birşey.Sen öyle bir yazı yazıyorsunki bunu anca bizans ruhlular savunur.Sen öyle bir devletten bahsediyorsunki Tarihden Osmanlıyı çıkarsan Tarih kalmaz. Burda bir teoriyi tartışmıyoruz. Alenen bilinen olayları konuşuyoruz. İnsana...
  130. E

Sen Bizans kalıntılarının tarih kitaplarını okuyorsun sanırım.
  131. E

1299 1326 1329 1353-1354 1363 1364 1396 1444 1448 ..... .... 1453 1461 1463-1478 1475 ve böyle gidiyor.
  132. E

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Adamların aklı hala İSTANBUL da...
  133. E

İstiklal Marşı'na THY Yorumu

Bu ülke vatan millet nidaları atıp sağa sola sataşan zihniyetten başka kimseden zarar görmemiştir. Ben milli marşımı istediğim yerde söylerim yayınlarım. Adamlar Türk firması olarak dünyada tek olmuş milli marşı ilede damgasını vuruyor. Bir kaç çoluk cocuk mu desem çıkmış sırf laf olsun...
  134. E

Köylülerin internet isyanı!

Köydeki arkadaşlar modeminiz açıkmı ? adsl ışığı sabit yanıyormu ? Bizde bir sorun görünmüyor sizde bir sorun var o zaman. Evi, halıları,koltukları,köy sokaklarını,damları ve köy kahvesini kontrol edin. Eğer sorun hala devam ederse tekrar arayın arıza kaydı açalım. Ah ttnet ah...
  135. E

Sıkıldım dedi kendini 9 katli binadan atti !

Biz küçükken inşaatların önündeki kumların üstüne atlardık 1. kattan güzel oluyordu ama 2. katda şöle bi bekliyoduk 5 dakika. Bu çocuk iyi cesaret edip atlmış 9. kattan. Atlayış tarzında da ne olursa olsun ooo ben mi çekicem diye bir tavır var zaten. Manevi eksiklik büyük sorun.
  136. E

İphone 4S den Memnun Olmayan Var mı?

Yav bu galaxyler için takılıyor diyen arkadaşlar. İphone kullanırken ellerine galaxy ace veya mini alarak mı karşılaştırıyorlar ? Şu an telefonumda haliyle bir sürü oyun var ve bunlardan bazıları 400-600 mb arasında oyunlar. Açıyorum şarjım bitene kadarda oynasam 10 dakkada oynasam bir problem...
  137. E

iPhone 5'in Maliyeti Belli Oldu

Bir ürünün maliyeti hesaplanırken argesinden işçisine, ssk sına kadar bütün giderler ürünün maliyetine eklenir.
  138. E

Apple, iPhone 5'i Tanıtıyor: Canlı Anlatım

2 seneyi geçti andorid kullanıyorum. Tabi androidi hangi cihazda kullandığında önemli. Ben Galaxy S ve Galaxy Note kullandım. Şu an Note kullanıyorum. Anlattığın sorunlardan bir tanesini bile yaşamadım diyebilirim.
  139. E

Uzun saçlı küpeli birisi...

Cemaatle namazlarda omuzlar birbirine değecek şekilde saf olmak gerekir. Sahabelerin üst elbiselerinin omuz kısımları bu yüzden ilk aşınan yerler olurmuş.
  140. E

iPhone 5 İşte Böyle Olacak

Tasarımını beğendim diyen arkadaş hangi tasarımı beğenmiş acaba? Olmayan tasarımı mı ?
  141. E

Türkiye'yi haritadan sildiler!

İçmeyin kardeşim şunu çok mu zor ? Bazılarının yüzüne sövseler yine içecek durumdalar. Bırakın şu yahudileri
  142. E

Windows 8 Nasıl kurulur? (Resimli Anlatım)

Burda çok kolay işler diyen arkadaşlar doğarken mi öğrenmişler windows kurmayı veya pc kullanmayı ? İlk bilgisayarın karşısına oturduğunuz günü düşünün. Sonra ilk format attığınız zamanı kimbilir nasıl uğraştınız veya hangi kaynaklara baktınız. Unutmayınki hergün birileri pc başına yeni oturuyor.
  143. E

3 aylar da yok Kandil de

Şimdi bu adam "havada durudum şahitlerim var" der gibi olmuş. Allah akıl versin.Fikir versin. Bu söylemlere itimat eden arkadaşlar hemen bu düşünceleri silsin aklından. Sahih hadislere bakın Kuran ı açın okuyun Peygamber Efendimizin(S.A.V) sünnetlerine bakın hepsinin birbiri ile uyumlu olduğunu...
  144. E

Apple KKTC'yi Tanımadı

...
  145. E

Turkcell DUY SESİMİ

Turkcell bu hem suçlu hem güçlü. Müşteri hizmetlerinin teknolojik bilgiside telefonda konuşmaktan ve karşılarındaki ekrana bakmaktan ileriye geçemiyor. Hal böyle olunca milletide teknoloji cahili sanıyorlar. Tebrik ederim arkadaşım çok güzel bir uygulama yapmışsın inşallah amacına ulaşırsın.
  146. E

Ayağa kalk Arakanda Müslümanlar diri diri yakılıyor!!!!

“Hepinizin dönüşü, O’nadır. Allah'ın vadi haktır. O, önce mahlukatı yaratır, sonra iman edip yararlı işler yapanların ve küfredenlerin hareketlerinin karşılığını adaletle vermek için tekrar diriltir. Küfredenlere, küfürlerinden ötürü kızgın bir içecek ve can yakıcı azâb vardır.” [32]“Onun...
  147. E

Kontör Çetesine 1 Liralık Tuzak

Canı gönülden tebrik ediyorum. Sonraları düşünür doğruyu yapmakdan vazgeçersek nice olur doğruların sonu ?
  148. E

Ayağa kalk Arakanda Müslümanlar diri diri yakılıyor!!!!

Bölesine nasıl müslümansın diye değil nasıl insansın diye sormak gerekir.
  149. E

Gözünden 19 santim parazit çıktı

Pazaraziti nazik bir şekilde çıkartıp parazitin görselliğine önem verildiği için puanım 9,5/10
  150. E

Namaz da ibadet değildir !

Yav arkadaşlar Namaz dinin direğidir. Bunun gibiler ellerinde hangi bilgilerle kavramlarla çıkarsa çıksınlar karşıma benim için Namaz vazgeçilmezdir. Bana ne anlatırsa anlatsın nasıl kandırmaya çalışırsa çalışsın sökmez. Çünki ben Allah'ın kelamından biliyorum Namazın en önemli ibadet olduğunu...
  151. E

Nokia'nın 7 Eylül'de Bir Sürprizi Var

Nokia al beniliğini kaybetti. Eğer android ilk çıktığında ayak uydursaydı belki hala devler arasındaydı. 7 eylülde bomba gibi patlasa patlasa kendileri patlar gibi geliyor.
  152. E

Japonyada sel, 24 ölü 5000 kayıp

Bizim hükümetin parmağı varmı acaba bu işte ?
  153. E

İphone 4S den Memnun Olmayan Var mı?

Samsung galaxy S ve serisi diyorum. Daha önce galaxy s kullanıyordum şimdi Galaxy Note kullanıyorum. ios telefonu kasmayabilir ama beni kasıyor. Heç hoş gelmiyor bana. Ekran desen kibrit kutusu kadar. Ekran dediğin şöle baktın mı gözünü alacak. Bir arkadaş yazmış iş için kullanıyorum internet...
  154. E

Metrobüs manevra yolu çöktü!

Evet inşaat sektörübu son yıllarda iyice revaçta olduğu için önüne gelen ya mütahhit oluyor yada patron oluyor. Adam ömründe 2 kere tuğla örmüş 1 kere kaynak yapmış. Buluyor yanına 3-5 tane adam gidiyor bedavaya teklif veriyor. Ne belediye ne mütahhit bunların hiçbir yeterliliğine bakmadan...
  155. E

Namaz da ibadet değildir !

Eee lawrancenin tohumları boş durmuyor.
  156. E

Örnek ülke Türkiye

Benim İstediğimi ALLAH istemiyorsa konu kapanmıştır. N.F.K
  157. E

"Şehid" Kime Denir?

Şehtilik İslam dinine özgü bir makamdır. Hiç bir millete , dine mal edilemez.Şehtiliğinde belli kıstasları vardır. Herkesinde bildiği gibi niyet ve iman çok önemli. Örnek verelim; Bir silahlı kuvvet personeli (asker olur polis olur vs. ) diyelim bu adamın namaz ile islami şartları yerine...
  158. E

Aklını yitirdi gazi olamadı!

Adam gerizekalı olsa askere mi alıcaktınız vericektiniz çürük raporunu. Adam sağlıklı gelmiş herşeyini kaybetmiş "aklını"
  159. E

Facebook Eşcinsel Evliliğine Onay Verdi

İşte sorun burda alıştırdılar milleti kimsenin hayatı tercihi sizi ilgilendirmez diye diye. Şimdi kimin eli kimin cebinde. O zaman hırsıza birşey demeyin onun tercihi. Sen yolda annen bacın vs. ile yürürken adam çırılçıplak gezsin sanane kendi tercihi. Herkes yolda birbirini düdüklesin bizene...
  160. E

Türkiye'ye Büyük Gözdağı

Eskiden seni ülke yerine koyuyorlarmıydı ki kavga etsinler.
  161. E

%10 beğenildim

Veri tabanında sorunmu var ? Yaş tablosunda tek haneleri çift hanemi gösteriyor ?
  162. E

Civilization of Ottoman Çok Yakında Geliyor

Hadi bakalım İnşallah yakışır bir şekilde olur oyun.
  163. E

"Milyon Dolarlar Veriyoruz, Alan Yok"

bedavayı görünce önce kaynayağa baktım
  164. E

Karışma Nato !

Sanıyormusunuz ki savaş çıkarsa sadece Suriye ile savaşacağız. Zaten amaçları o suriyeyi bahane edip ülkeyi kaosa sokmak istiyorlar
  165. E

Hep mi? yoksullar şehit olur! 2 Şehit evi, 2 yürek yakan kare!

Vakit tamamsa 30,000 binde olsa 30000000000000 binde olsa kralda olsan fakirde olsan farketmez. Ne 1 saniye geriye nede ileriye alamazsın vakti. Onun için boş boş konuşmayın. He inançsızsanız o ayrı ister boş konuşun ister dolu konuşun.
  166. E

1 Milyon Saatte Tasarlandı

Ellerine 2 kibrit çöpü versen kürdan yapamaz o zihniyettekiler. Türk olmayanında türklükden utanmasına gerek yok. Bu zihniyetler çöktüğünde bu ülke şahlanacaktır.
  167. E

Samsung Galaxy S i Önerir misiniz ?

eski bir galaxy s kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Şu an galaxy note kullanıyorum. Yani hala galaxy ailesindeyim :)
  168. E

Dredd'in İlk Fragmanı Yayımlandı

çok sade ve beyaz bir çekim olmuş
  169. E

İşte Türk jetinin vurulma anı

Şu an herkesin tek istediği Türkiyenin suriyeye girmesi ve karışık olan ortalığın dahada karışması.
  170. E

On bir ayın sultanı

Hay bu modern dünyaya tüküreyim.
  171. E

At, Eşek Domuz Eti Yediren 11 Firma Teşhir Edildi

O zaman bu durumda Pınarın açıklama değil bakanlığın açıklama yapması gerekir yanlışlık oldu diye.
  172. E

At, Eşek Domuz Eti Yediren 11 Firma Teşhir Edildi

Hepsine yazıklar olsun
  173. E

Sezaryene yaptırım

Sezeryan ile normal doğum arasındaki farkı bilimsel olarak incelerseniz birgün evlendiğinizde ve eşiniz veya siz doğum yapacağınız zaman normal doğum olsun diye dua edersiniz sanırım.
  174. E

Samsung Galaxy Note ile ilgili aklıma takılanlar

İnternete girmezsin diye kim demişse sallamış. Daha önce galaxy S vardı bende yurtdışı cihazı onun ime si klonlanmıştı ve hiç bir sorun yaşamadım. Ve ben günün her saati cepten internetteyim. Klonlu cihaz alırsan en fazla telefonun kapanır gider 2 dakkada yine açtırırsın ve kullanım açısından...
  175. E

Bing Arayı Kapatıyor

Bingden ne kadar maaş alıyorsan 2 katını vereyimde sus artık. Yazdıklarımı yoldaki çocuğa okutsam anlar ne demek istediğimi sen hala laf ebeliği yapıyorsun.
  176. E

Bing Arayı Kapatıyor

Tabiki google ın karşısında rakip çok. Yalnız ilk yapan piyasa sunan her zaman kazanır. Nedemişler insnaların ön yargısını yıkmak bir atomu parçalamaktan daha zor. Şimdi sen bugun kimse sorsan (normal kullanıcıdan bahsediyorum ) Adam adres çubuğuna bile yazmıyor direk sitenin ismini bile google...
  177. E

Bing Arayı Kapatıyor

Ben Türkçe konuşuyorumda sen anlamıyorsun. IE nin artıda olmasını sağlayan pc kuruldukdan sonrada IE nin varsayılan default tarayıcı gelmesidir. Gelip burda şak şakçılık yapma. Mause icad edilmeden önce içindeki topla tek kale maç yapardık biz. Gelmiş bana burda lak lak yapıyor.
  178. E

Bing Arayı Kapatıyor

Sen Pc ye format attığında chrome varsayılan tarayıcı olmuyor. IE dir varsayılan tarayıcı. Chorme indirir kurarsın. Hani böle yok pazar payı , yok semantik bilgiler falan sallamışın ama daha IE nin nasıl varsayılan tarayıcı olduğundan haberin yok.
  179. E

Fetih 1453, Guardian' da Manşet...

Bir genç, “Fatih Sultan Mehmed’in resmini neden hep yaşlı bir insan suretinde çiziyorlar” diye sorunca, bir yazarımız şöyle cevap vermiş: - Yaptığı işler o kadar büyük ki, bunları genç bir insanın yapacağını hayallerine sığdıramıyorlar !
  180. E

Bing Arayı Kapatıyor

Bing ne la :D
  181. E

Diyanet'in artık bir televizyonu var

Laiklikle birlikte laiklerde uzaklaşsın bu ülkeden bir zahmet. ( Laikliğin ne olduğunu bile bilmeyen laik geçinenlerden , laikliği din düşmanlığı zannedip kendini milletten üstün gören laikler ) Bu Ülke 1. Dünya savaşında 2. dünya savaşında, Kurtuluş savaşında, Çanakkale savaşında, Düşmandan...
  182. E

Diyanet'in artık bir televizyonu var

mustang dediklerine noktasna kadar katılıyorum. ashabulyemin bu kişinin ne olduğunu neye hizmet ettiğini bende çözemedim. Karpuz kestim diyor içinden kavun çıkartıyor. Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol derler adama.
  183. E

Galaxy S3 Bugün Resmen Tanıtılıyor

note kullanıcısı olarak beni fazla heyecanlandırmadı. Özelliklerinden bahsetmeden önce bir an aklımdan geçirdim noteyi elden çıkarıp bunu alsam mı diye. .Ama aklımdan geçti gitti.
  184. E

Bu ilde artık içki yasak

İnsanlığa baktığınızda Cinayet , dert, bela bunların %80 ninin ya zinadan yada içkiden kaynaklanıdğını görebilirsiniz. Bir kanalda kan.t diye bir program var. Ara sıra bakıyorum cinayetlerin hepsi ya alkolden ya zinadan. İçki kötüdür kardeşim bunun nesini savunursunuz hala. Ben bilmemki içmeyen...
  185. E

Bu ilde artık içki yasak

Helal olsun canı gönülden tebrik ediyorum. İçki kötülüklerin anasıdır. Evinde yada kapalı mekanlarda kim ne yapıyorsa yapsın. Aşağıdaki yerlerde yasaklanması çok güzel. Kamunun istifadesine açık park, bahçe ve üzerinde tesis bulunmayan açık alanlarda ilimiz merkez ilçe sınırları içerisinde...
  186. E

Samsung'dan Yeni Galaxy Note Videosu

Galaxy S im vardı 3 ü bekliyecektim ama vazgeçtim Note aldım 5 gün oldu. Düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
  187. E

%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım Resimli Anlatım

ağ kablosunu çekersin güvende olursun
  188. E

Kur'an kurslarında yaş sınırı kalktı

Yok yok arkadaş en güzelini yapıyor. Zaten açıklamış. Nefes boşa tükenmez elbet bu yazılanlar yerini bulur. Bu ülkede okuyup adam olanda çok eşşek olanda çok. Kimse kimseyi yetiştirmez herkes kendini yetiştirir. Kuran üzere yetişmiş bir insanın hayatına kişiliğine bakın toplumdaki yerine ve...
  189. E

Meral Okay Dünya Gündeminde

Yav beni yakın diyen bir insandı. Müslüman olmayana Allah tan rahmet dilenmez. Toprağı bol olsun yada Allah günahlarını affetsin der geçersin. İşiniz gücünüz müslüman bile olmayan insanları müslüman görmek. Biriniz demiş yok kurguymuş saraydakiler hadi ordan. Sen bizim cihan padişahımızı...
  190. E

Korkmayın korkmayın kimse gelip sizi zorla kapatmaz. Bu bizim dinimiz İslamiyette yok. Hem İslamiyetten korkupda hemde müslümanım demeyin ama. Bizler müslüman olarak hiç kimsenin açık bir tarafına karışmayız ama sizler bizim her yerimize karışma iihtiyacı duyarsınız. Bizanslılar ve diğer...
  191. E

Müslüman bir ülkede hiç olmaması gereken bir yasak.
  192. E

Hükümetten "zamları ödemeyin" çağrısı

Hepimizin gazını keserler. Birde açtırmak için para alırlar.
  193. E

Ne Avea'ymış Arkadaş..

arayın müşteri hizmetleri sorun hattınızın herhangi bir kampanyaya dahil mi değil mi diye kampanya derken cep aboneliği gibi paketler. Hiç haberiniz bile olmadan sizi üye yapabiliyorlar. Varsa böyle birşey ya söversiniz yada iptal ettirirsiniz.
  194. E

Uzay Mekiği Bağış Bekliyor

Bu makina bırak uzaya çarşıya bile zor gider.
  195. E

Huzur ve İrfan - Sıradışı Adam

Bu insan kılığındakiler kendilerine hoca seçtiklerini bizim hocalarımızla karıştırmış sanırım. Terbiyesiz seviyesi adamlar.
  196. E

Şehirlerarası otobüste pornografik taciz

Boşuna dememişler insanın başına ya meraktan ya meraktan gelir diye
  197. E

Ayda 3TL'ye sınırsız mobil internet

vodafone aylık 1 gb kullanıyorum. Hızından çok memnunum.
  198. E

Çanakkale 1915'in Çekimleri Başlıyor

Fetih filmini çeken gibi tarihi bilmeyen bir adam çekecekse yada bilmeyen demeyelimde gale almayan sallamayan bir adam çekecekse hiç çekmesin.
  199. E

Facebook İki Eşli Adamı Yakaladı

Gerçekler sert olur genelde.
  200. E

Fetih 2012!

Kardeşim bu öle 300 spartalı gibi vs. diğer yabancıların sırf film yapmak için uydurduğu bir hikaye değil. Burda gerçekler var. Gişeye oynanacaksa var olan gerçekler ile oynansın. Ki öyle olsaydı bu film hem daha güzel olurdu. Hem de izleyici sayısı daha fazla olurdu. Ama tabi çekenlerinde az...
  201. E

Fetih 2012!

Sana sonuna kadar katılıyorum. Filmin tek beğendim yönü İstanbulun feth edilmesi.Akşemseddini canlandıran adamı görünce fetih olsun film bitsin dedim. Umarım bu film daha iyilerin yapılması için acaba diyen yapımcılara ışık olur.
  202. E

En Yaygın Mobil Tarayıcı: Android

dolphin
  203. E

Son Kararım MSI

Nazar değmesin bir msı im var hatta ondan yazıyorum şimdi. 6 sene olucak daha 1 kere tık demedi. Tavsiye ederim
  204. E

Android'e Söz Dinleyen Tarayıcı: Dolphin

mobilde dolphini tek geçerim.
  205. E

Flaş ! Uçak gemisi alıyoruz

Bu konularda üretime geçmek para adamları değil DAVA adamları ister.
  206. E

Yeni Taksim Medyanı'nın 3D Animasyonu

He ya öldünüz öldünüz dirildiniz açlıktan kor olam.
  207. E

Fetih 2012!

Sevişme insonoğlunun doğasında var. Burda sorun şu sevişme sahnelerine Ulubatlı Hasan gibi Fatih Sultan Mehmet gibi insanların büyük zatların dahil edilmesi. Yada Fatih Sultan Mehmed gibi büyük bir zatın hatunun göğüslerinin dekolteli gözükmesi. Bu filmde veya başka bir filmde böyle birşey...
  208. E

Fotoğraftaki Yazıları Silme [VİDEO ANLATIM]

CS 2 de Content Aware yok sanrım yada var ben bulamadım. Varsa hangi araç çubuğunda söylermisiniz edit fill de yok
  209. E

Yaşama sevincim kalmadı

Müslüman isen Namaz kıl Rabbini tanımaya çalış, maneviyatını güçlendir. He müslüman değilsen islamiyeti öğrenmeye çalış hiç birşeyin kalmaz.
  210. E

Volkswagen resmen "UP" ladı

bizdede 40 a satarlar
  211. E

Ölümüne Kombat

o şahin neydi öyle be :)
  212. E

Pantolonsuz metro günü İstanbul'daydı!

Yatırıcan orda sonra protesto yapıyorum diyeceksin.
  213. E

Elektrikli Fluence'ın Fiyatı Açıklandı

bu aracı tercih edecek olan ilkler şirketler olucaktır. Yada şöyle diyelim aylık yakıt masrafı 1000 lira üzerinde olalar. Tabi şarj süresinide göz önünde tutmaları lazım.
  214. E

Piton ile timsah karşı karşıya gelirse ??

O timsahı yiyen nasıl bir pitondur öyle hatta nası bir yaratıkdır. Çok büyük geldi bana.
  215. E

Android Versionlarının Kullanım Yüzdesi

2,3,5 devam
  216. E

Samsung Galaxy Note mu? iPhone 4S mi?

Güzeldir benim memlektim. Memleket hasreti vurdu yine bak sabahın 5:44 ünde :)
  217. E

Kaçak sigaraya karşı ortak savaş başlıyor!

Sigaraya ilk zam geldiğinde bir vatandaş bırakıcam bu sigarayı dedi. Daha sonra geldi kaçak sigara sordu. Ve bu vatandaşa dendiki kaçak sigara içmek Pkk ya yardım etmekden başka birşey değil para tamamen onlara gidiyor. Tam da en son şehit haberlerinin geldi zamanlarda bu olay. Vatandaşın...
  218. E

2011'in en iyi kazaları (Best fails of 2011) :)

İyi güldüm öğlen öğlen
  219. E

Kan donduran anket!

Bizim millet artık herşeyi normal karşılar oldu. Yolda yürürken gelip o.ç musun diye sorsalar normal karşılaycak. Nede olsa soru evet yada hayır der geçersin.
  220. E

Acer kullananlar derneği

Bende İlk defa Acer deniyorum. Acer AIO Z3 AZ3751 Dokunmatik ekran. Yeni aldım sayılır şu an memnunum.
  221. E

Yazılım firması için isim bekliyorum arkadaşlar.Ödüllü bu sefer :)

kusura bakmayın arkadaşlar biraz yoğunluk birazda sanırım unutkanlık. En son kararımız Pastel yazılım oldu. Ayrıca bu haricnde anketde açmıştım. Ankette ve bu konuda yardımcı olan bütün arkdaşlara teşekkür ederim.
  222. E

Süpper Efe :)

de gidi hemşerim de :)
  223. E

35 Yaşında Evlenen Kadının Tepkileri

israf bunlar komple araç hariç
  224. E

Hesap Makineli Fare

kesinlikle ticari :)
  225. E

Sigaranın faydaları :)

Günde 1 Adet içiyorum Nadir 2 adet olabiliyor. Bunlarla karşılaşmam sanırım :)
  226. E

Bedelli askerlik açıklandı

Kimse kimsenin vatanseverliğini ölçmesin. Vatan karşılıksız sevilir. Madem yaptı 15 ay askerlik susacaksın niye konuşuyorsun. Devlet çıkarmışsa yasa fayadalnıyorsan git. Hep vatanseverlik dersiniz ama yaptığınız herşeyide söylersiniz.15 ay askerliğimi yaptım bitti. Gerisinin ve ilersinin önemi...
  227. E

İş Yerinde Cep Telefonu Yasaklanıyor!

İş ve acil durumlar hariç uygulanabilir.
  228. E

Sabah güzelliği :)

bence dünden kalma yatmamış bu :D Kalktığı hali gösteren resimde fake :)
  229. E

Ödül devam ediyor.Ayrıca anket var bu sefer bir zahmet arkadaşlar

Oy kullanan arkdaşlara teşekkür ediyorum. Katılmayan arkadaşlar varsa bekliyorum Herkese kolay gelsin
  230. E

Tavsiyelerin için teşekkürler. Not : Faturalı hat sahiplerinede kestane şekeri göndeririz afiyetle yerler :D
  231. E

Evet metod yazilim güzel bir isim yalnız türkçede sanırım metot diye geçiyor. metotyazilim.com var metod yapsak bu sefer çok karışır. Güzel isim ama dolu :( Fikrin için saol.
  232. E

Katılan bütün arkadaşlara teşekkürler yeni isimler içinde çok saolun. Devam edelim arkadaşlar bir zahmet
  233. E

Arkadaşlar malumunuz daha önce yazilim firması ismi için fikirler istemiştim sizden. Bir kaç isim belirledik. Ve hala daha aramaktayız. Ufak gönlümüzden kopanda bir ödülümüz vardı hangi operator olursa olsun 12 tl yüklücez :) isimi seçilen arkadaş olursa.
  234. E

Üçgen biçiminde takmaca

adamlar alışmış demekki takmaya taktırmaya alışmış kudurmuşdan beterdir
  235. E

SDN İyi Bayramlar Diler

Herkesin Kurban bayramı mübarek olsun.
  236. E

Aldım listeye arkadaşım çok saol. Diğer arkadaşlarada çok teşekkürler. Devamını bekliyoruz :)
  237. E

12 yaşındaki kızını 5 liraya pazarladı

cperinaz bak saat gece 2 işten yeni geldim niyebiliyormusun ? Çoluğumun çocuğumun rızkını çıkarmak için. Ben kendi neslimi ana ve baba tarafı olmak üzere geçmiş tarihini iyi bilirim. Daha sülalelerimden bir tanesi çıkıpda açlıkdan işsizlikden böbreğini kulağını bacağını satmadı.Bu işleri...
  238. E

12 yaşındaki kızını 5 liraya pazarladı

Sözün bittiği yerdeyiz. Ben senin gibi ananın ............................................................................. Karşımda olsada küfrede küfrede dövsem bu şeytanın tohumunu
  239. E

Ölüm anında gelen ışığın nedeni

gördüğü son ışık o
  240. E

Cumhurbaşkanı'nın Aylık Maaşı Ne Kadar?

ffgul evet bütn topluma genelleme yapılmaz arkadaşım ama bu seviyoruz diye bas bas bağıranlardan bi tane adam çıkmadı. neguvon pardon ama adamın özgeçmişi yazmıyordu verdiğin linkde. İşsizlikden intihar etmiş ! Aklı başında olan Allahdan korkan bir tane insan işsizlikden intihar etmez...
  241. E

Bırakın kardeşim bu demogojileri. Evine bir lokma ekmek götüremediğindemiş. Eve bir lokma ekmek götüremez ama içkiye sigaraya kumara her türlü bulur parayı. Adam olan adama çalışacak iş çok. Adam dediğin ekmeğini taştan çıkartır. ffgul Biz Atatürkü sevenleri araştıranları gördük yemedikleri...
  242. E

Üstad Necip Fazıl koğuşda bir koministle konuşmaktadır. -Üstad sorar : Kominizm nasıl birşey ? -Adam sağ cebini göstererek Üstada sok elini der cebime -Üstad evet der elini adamın cebine götürür. -Adam: Orda iki tane 10 kuruş var 1 sini al demiş Üstad almış 10 kuruşun 1 tanesini ve adam...
  243. E

Bu konuyu açmakdaki amaç nedir ? Cumhurbaşkanın maaşını belli kesimlerle mukayese etmek mi ?. Millet açlıkdan ölüyor Cumhurbaşkanı 33,500 tl alıyor demek mi ? Yoksa bu maaş az daha çok mu verelim demek ?
  244. E

Yeni gün ile birlikte yeni fikirler bekliyoruz :)
  245. E

Uyarın ve bilgilendirmen için teşekkürler. virusizmir bir daha dene kardeşim :)
  246. E

Takipdeyim arkadaşlar. İnanın bende düşünüyorum zaten 1 haftadır düşünyoruzda. bu hafta içi 1 tane seçicez artık. İnş burdan çıkarıcaz ismi.
  247. E

Tam evet dedim fakat turkuazyazilim.com dolu :(
  248. E

Fikirleriniz için çok teşekkürler. Mümkünse devam edelim birazda beyin fırtınasına inş güzel bir isim bulucaz.
  249. E

Yokmu başka fikirleri olan arkadaşlar
  250. E

Evet istediğimiz birazda bu :)
  251. E

Türkçe isim olması bizim için daha iyi. Mesela uyumlu olması için xxxxx yazılım firması oldu diyelim. xxxxx üretim xxxxx mağaza bulduğumuz isim programlarımızın ön ismi olucak ayrıca. Fikirlerini belirten arkadaşlara teşekkürler. İsimlere yorum yapmıyorum. Bazıları bizim daha önce...
  252. E

Arkadaşlar bir yazılım firması kuracağız.Ticari program satışları olucak ve özel yazılım. Herşeyimiz hazır Fakat bir isim bulamadık. Mesela xxx yazılım olucak ama ne olucak. Bir çok isim denedik bulduk fakat ya o isimde bu işi yapan var yada dolu. Yazıyı yazarken aklıma geldi. Burdaki...
  253. E

Uğur Dündar, Doğan Grubu'ndan ayrıldı!

Şu adamın tipine bak hiç Türk tipi varmı ? Gitsin bale yapsın şimdi.
  254. E

650 Bin Dolara FPS Oyunları Gerçek Oluyor

Evet ucuz ama biraz daha beklemek lazım düşer fiyatı
  255. E

Akıllı Telefon Liderliği Samsung'a Geçti

Yazıda S2 den bahsediyor.
  256. E

İşkence uzmanı üvey anne! +15

Şam babasımı l*n bu ben öyle babanın ..... . Bizde babayız kızım 1,5 yaşında bu yaşında bile yüzüne bakınca onu anlayabiliyorum. Ki bu baba olucak adam o çocuğun acılarını bedenini hiç mi görmemiş. Kadın denen mahlukat üvey sen öz babasısın Allah belanı verir inş. Hiç hakketmiyorlar baba olmayı...
  257. E

71 tl fatura

Eğer borcundan dolayı daha önce hattın kapandıysa kesin 15 tl onu açma parası almışlardır. Ne kadar lanet bir firmadır bu o 15 tl yi almak için bile hemen kapatıyorlar hattı. Geçen ay başıma geldi unutmuşum ödemeyi banada 70 kusur geldi. Bu ay gününden önce ödedim hatta otomatik talimat vericem.
  258. E

İlaca yüzde 10 indirim geliyor!

Yazık yav bu eczane işletenler ne kadar az para kazanıyor böyle toplanıp yardım falan etsek ?
  259. E

Hakkari'de 24 şehit verdik! 18 asker de yaralı... Başımız sağ olsun...

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin.
  260. E

Muhteşem yüzyıldaki büyük hata!!

Harem ın ne olduğunu bilmeyen beyinsiz lere sesleniyorum .harem dediğiniz şey devlet erkanınin eşlerinin bulunduğu kısım idi .yoksa abdest siz yere basmayan insanlar hakkında iftira atmaya utanmıyormusunuz.Yazık lar olsun atalarının tarihini bilmeden ataları hakkında atıp tutan insanlara...
  261. E

Mesai Saatleri Değişecek!

Erken kalkan erken yol alır. Birde şu devlet dairelerinde eline baston alıp gezecek yaşda olanlar hala çalışıyor artık bunların emekli edilip gençlerin önünün açılması lazım.
  262. E

Öğretmenlere artık 1 ay eğitim var

Hep aynı muhabbet öğretmenler hep az maaş alıyor şöyle böyle 5 sene öncede bu muhabbet vardı daha öncede. Peki yeni öğretmen olan arkadaşlar niye öğretmen oldunuz ? Daha çok kazandıran bir meslek seçseydiniz , yada ticaret yapsaydınız. Benim kuzen öğretmen Ankarada maaşı güzel yaşantısı yerinde...
  263. E

Google+ Başarısızlığını Kabul Etti

İlk yapan her zaman kazanır. Eğer facebookdan önce google bu sosyal ağ projesini düşünüp yapsaydı facebook sonra çıksaydı bu seferde facebook tutmazdı
  264. E

Pepee - Türk Yapımı Çizgi Film

peppee peppeeee çok üzülüyor :) Hastasıyız
  265. E

Çılgın Karıncalar Amerika'da!!!

Destekçisiyim bu karıncaların. Onlarda biliyor kime saldıracaklarını
  266. E

Superman'e benzemek için 16 defa estetik oldu

m..man olmuş bu
  267. E

Başbakan Erdoğan'ın annesi vefat etti!

Allah rahmet eylesin
  268. E

İşte Budur Kanuni Sultan Süleyman

Ömrü At sırtında seferde geçiyor ve sefer dönüşü şehit oluyor. Karıncanın hakkından korkuyor. Ey gidi atalarım şimdi ise sizi nasıl anlatıyor bu ecnebiler hemde kendi torunlarınıza.
  269. E

İşte Budur Kanuni Sultan Süleyman

http://www.facebook.com/photo.php?v=257471527627826 Videoyu sayfaya ekleyemediğim için link verdim. İzleyinde bilin gerçek kanuniyi ecnebi tohumlarının anlattığı kanuninin yanından geçiyormu hiç. Ey gidi Kanuni 1,50 sene kalmış İstanbulda.
  270. E

Dünyanın en büyük Atatürk heykeli Artvin'e yapılıyor

Osmanlı zamanında Diğer devletler mesela bizans cumhuriyetle mi yönetiliyordu ? Onlarda aynı şekilde krallık la yönetiliyordu. Bizde padişah onlarda kral vs. Ayrıca Osmanlıdan bahsederken destur de. OSMANLI DEVLETİ tarihe öyle bir damga vurmuşturki, Bugün hiçbir millet OSMANLI DEVLETİ OLMADAN...
  271. E

Kiyamet alametleri

#222222] Şunu da ekle oraya unutma ALLAH ın senin inanmanada ihtiyacı yok.
  272. E

Lawrance veya hamper tohumları olabilir mi ?
  273. E

Ataların derken ? Ertuğrulgazi I. Osman I. Orhan I. Murad I. Beyazıd I. Mehmet II. Murat Fatih Sultan Mehmet II Beyazdıd I Selim III Murat III Mehmet I Ahmet II Osman Fatih Sultan Mehmet İstanbulu almasaydı, ATALARIM savaşıp bu topraklar üzerinde hüküm sürmeseydi. Acaba Türkiye olurmuydu ...
  274. E

Kiyamet alametleri

Konu başlığı gibi bazı yorumlarda kıyamet alameti.
  275. E

Kiyamet alametleri

Yav ne insanı dostum bir taş parçası bile yoktan var edilebilmiş mi ?
  276. E

Samsung i9100 Galaxy hakkında

Alıp memnun kalacağın bir cihaz. Hala kullanıyorum ve bir eksisini görmedim
  277. E

Elektriğe yüksek zam!

Sen elektriğin %40 ını doğalgazdan üret. Doğal gazıda dışarıdan al. Ondan sonra zam geldi diye ağla. Yok öyle. Madem enerji istiyorsunuz Nükleer enerji istemiyoruz diye bağıran ve hala daha nükleer santral inşa eden ülkeler gibi santral inşa edeceksin.
  278. E

Milli savaş gemisi TCG Heybeliada hazır!

O İsim sandalda olsa canavar olur o sandal mürettabatı ile.
  279. E

Milli savaş gemisi TCG Heybeliada hazır!

Piri Reis adı yeter.
  280. E

İki Yüzlü Bebek Doğdu

Banada öyle geldi
  281. E

Arda Messi'ye Karşı !!!

Hiç sevmem maç izlemeyi o yüzden ilgilenmemde futbolla ama Arda ile Messi nin karşılaştırılamayacağını ben bile biliyorum. Unutmuyorum real madrid barcolene maçını izliyorum kardeşim demişti abi ne olur izleyelim bu mac her zaman olmaz zevkli hızlı maçtır dedi o yüzden izlemem yoksa. Spiker...
  282. E

Necip Fazıl Kısakürek

‎"Aldığımız nefesi bile geri veriyorsak, hiçbir şey bizim değil...'' Üstad Necip Fazıl Kısakürek
  283. E

2 saatte 200 bin TL harcadılar

iş yok aş yok açlıkdan ölüyoruz ortalık işsiz dolu :S
  284. E

İsrail tarihinin en büyük hatası

En sevmedğim şey kendi milletini insanını hor gören küçük gören kendini aciz gören insanlardır. (Tabi türk isen. Belki başka millettensindir bilemem. Ama ben kendi insanıma bu yorumları yakıştıramıyorum.İsrail nedir hile ile hurda ile ülkelerin içine kendilerinden insanlar sokup fitne çıkartarak...
  285. E

Yapılacak iş için domain yardımı

Arkadaşlar Bursa düşündüğüm bir iş için domain lazım. Kendim birkaç tane buldum fakat daha iyi isimler olabilir. Bu yüzden sizlerden de tavsiyeler bekliyorum. Site ilan üzerine olucak. İçinde ilan kelimesi geçmeyen isimlerde olabilir ilan kelimesi geçenlerde olabilir. Umarım çıkar birşeyler...
  286. E

Bunu mu demek istediniz ?

Bunu mu demek istediniz?.. Dayak yemek istiyorum. Okudukça gülüyorum :D
  287. E

Necip Fazıl Kısakürek

Ey Bir Aileye Bile Hükmedemeyen İlerici..! Üç Kıtaya Yedi Denize Hükmeden Ecdadım Mı Gerici..? / NFK
  288. E

Hızlı trende 'bayan yanı' kriteri

Bu olaya rezillik diyecek kadar geniş insanlar çok içimizde. Ben ne eşimin yanına ne bacımın yanına kimseyi oturtmam bilmem kaç saatlik yolculukta. Ve kimsenin eşinin bacısının anasının yanına oturtulmasına müsade etmem. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsam müdahale ederim. Gerekirse eşimin...
  289. E

Necip Fazıl Kısakürek

" Ne iştir, yarı iman, yarı inkâr giderler; Güneşe var derler de, ışığına yok derler!.." Necip Fazıl Kısakürek
  290. E

40 Yapar :D

Gayet komik ve güzel bir çalışma olmuş. Kim yaparsa yapsın bu hesabı gülünür kardeşim. 2009 dan niye 2 tane sıfır atıyosun :D
  291. E

Dövmeyi kimse önermiyor!

Bu nasıl güzel bir dindir. Bir bakın a dan z ye İslam dininde insanlık için dünya için toplu iğne kadar zararlı birşey bulamazsınız.
  292. E

Türk üretimi hbo motor patent aldi

Bi yerden başlamak lazım.
  293. E

Bilim adamlarının yıllardır uğraştığı teoriyi tek soruyla çürüttü

İşte evrim teorisi diye ben buna derim. :D
  294. E

1000 Kadının Göğüslerini Ellemek !+ 18

işte MEDENİYET