Arama sonuçlarınız

1. P

Son av testte g-data gene bır numara

Avast'ı ben 6 aydır kullanıyorum, hiçbirvirüse geçit vermedi, gayet başarılı, emin olmak için Kaspersky ve Bitdefender ile de tarattım, temiz çıktı.
  2. P

Son av testte g-data gene bır numara

Avast, Advanced+ alarak en iyi antivirüsler listesine girmiş, tebrik etmek lazım, 1 numara olma yolunda ilerliyorlar.
  3. P

Avast

Avast son dönemde oldukça gelişme gösterdi, ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, herhangi bir problem yaşamadım, virüsleri bulup temizleme konusunda gayet başarılı olduğunu tecrübe ettim, yakında sürüm 5.0 yayınlanacak, sanıyorum ekim ayında, şuan beta sürümü yayınlandı, kısaca ev sürümünü...
  4. P

Norton antivirüs 2009 hakindaki tecrübeleriniz

av-comparatives test sitesinin en son yaptığı teste baktım, Kaspersky %97.1 Nod32 %97.6 Norton %98.7 Avast pro %98.2 almış, Norton hepsinin önünde
  5. P

Kasma olayı sistem özelliklerine bağlıdır muhtemelen, kişiden kişiye farklılık göstermiş zaten, firewall olarak zaten en iyisini yani Comodo yu kullanıyorum, o nedenle internet security sürümünü düşünmedim.
  6. P

Kasması sorun değil, sistemim gayet iyi bir donanıma sahip :) benim öğrenmek istediğim koruması hakkında bilgi edinebilmek.
  7. P

Arkadaşlar, Norton antivirüs 2009 kurmayı düşünüyorum, kullananınız varmı, tecrübeleriniz nedir, tavsiye edermisiniz?
  8. P

Sdn forum yeni iconu nasıl buldunuz?

Bu favicon ları hangi programla hazırlıyorsunuz? Gimpte resimleri favicon olarak otomatik bir özellik varmı?
  9. P

Kredi kartı aidatından vazgeçiliyor

Kredi kartı borçluları ile ilgili yasa tasarısından yıllık aidatı düzenleyen madde çıkarıldı. Aidat düzenlemesinin başka bir yasaya konması bekleniyor. Kaynak: Kredi kartı aidatı şimdilik kalkıyor - Ekonomi Gündemi- ntvmsnbc.com Yani aidat kaldırılmadı malesef. Yine haberde yazan ifade...
  10. P

Pardus, İtalya'da Kapak Konusu !

Pardus'a destek olmak gerekiyor.
  11. P

Morro Beta Hazır; Ücretsiz İndirin

Teşekkürler, deneyelim.
  12. P

Çok Güzel Bir PC Güvenlik Forumu

Teşekkürler, bilgisayar güvenliği bakımından yararlı açıklamalar ve anlatımlar var.
  13. P

On-demand Antivirus Yazılımı Kullanmanın Önemi

Son dönemde artan zararlı, kötücül yazılımlara karşı sistemimizi korumak oldukça güç olmaya başladı. Mevcut sistemimizde bulunan ve eş zamanlı koruma sağlayan Antivirus yazılımları her zaman tüm zararlıları tespit edemeyebiliyor, bir antivirüs programının bulduğu virüsü diğeri bulamayabiliyor...
  14. P

Internet Explorer 8 için Ne Dediler?

Otomatik olarak kurulum ne zaman olacak?
  15. P

Kaspersky Internet Security 2009 Kullananlar Bir Bakabilirmi

O zararlı dosyayı virustotalde taratıp sonuçlarını yazarmısın.
  16. P

Avira AntiVir Personal ücretsiz sürümüne antispyware koruması eklendi

Dediğin gibi yasal değil ama ben Avira'yıda denemeni öneririm, çünkü testlerde hep önde çıkıyor. :icon_:
  17. P

İe 8 Final sürüm yetişen indiriyor......

Otomatik ne zaman yüklenecek?
  18. P

Avira AntiVir Personal ücretsiz sürümüne antispyware koruması eklendi

Ücretsiz antivirüs yazılımları alternatifleri arasında popüler olan Avira AntiVir Personal ücretsiz sürümüne artık antispyware koruması da eklendi, bunun dışında ücretsiz sürümün sağladığı korumalar aşağıda, AntiVir protection against viruses, worms and Trojans AntiDialer protection against...
  19. P

BitDefender'dan 60 Günlük Key Kod

Teşekkürler, sağlam yazılımdır.
  20. P

Giveaway kampanyası : Zemana Antilogger

Sistemde bir antivirüs varken bunuda kurmalımıyız?
  21. P

ADSL de %10 indirim

Hayırlı olsun.