Arama sonuçlarınız

1. treelock

1050ti 4GB mı? 1060 6GB mı?

Arkadaşlar FPS takıntısı olan biri değilim, full hd videoları kasmadan izletsin, oyunları da orta halli oynatsın yeter düşüncesindeyim, düşük olmasın yeter. 1050ti O.C. Edition var Zotac 1006TL şuan onu alsak, yoksa 1000TL fazla verip 1060 alınır ve değer mi? Bütçesi geniş biri değilim ikinci...
  2. treelock

Bu Saatten Sonra FX 6300 Alınır Mı?

Amacım son ayarlarda oyun oynamak, FPS takıntısı vs... değil. İkinci kasa bu zaten. Bu kasayı 2010 yılından beri ayakta tutuyorum. Anakartım iyi Asus m5a97 r2.0 evo modeli. Gayet uzun süreli işimi görecek bir anakart, ses kartı kalitesi, oc'ye açık olması vs... 8GB 1600MHZ RAM var o da...
  3. treelock

Yeni 3310'un Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu!

Nokia 3310'un Türkiye satış fiyatı belli oldu (Nokia 3310 Türkiye'de ne zaman satışa çıkacak?) 549TL ahahahahaha 250TL net kâr koymuşlar, Avrupa'da vergi ve kâr marjı dahil 50€'ya satılan bu telefon Türkiye'de 549TL Alan net enayidir.
  4. treelock

_READ_THI$_FILE_ Virüsü Nasıl Temizlenir?

arkadaşlar tüm uygulama, resim, video ve setup'lar bu isime geçmiş ve hiç biri çalışmaz halde. Çok lanet bir virüs yedim sanırım, lütfen yardım edin ne yapmak gerek? Nod 32 düzeltmiyor bunu.
  5. treelock

1 Ay İçinde 4 Defa Bozulma ve İade Hakkında Bilgi Lazım

Sony M4 Aqua telefonum var 1.5 yıldır sorunsuz çalışıyordu. Geçen ay kilitlenip arka arkaya reset atmaya başladı ve kapatamadım bile. Beyaz ekran Sony'de kalıyordu. Teleservice'ye verdim. 4 günde yaptık diye verdiler. Aldığım gün 1 saat geçmeden aynı arıza tekrar oldu. Tekrar verdim bu sefer 10...
  6. treelock

Ses Kartı Tavsiyesi

Asus m5a97 r2.0 evo anakartım var. Pioneer DJ kulaklığım var. Onboard ses çok çok iyi değil ortalama. Mesela Sony Mp3 player'a takınca kulaklık harika ses ve bass veriyor ancak onboard ses kartının gücü yetmiyor o kadar sanırım. 200TL civarına kadar iyi bir ses kartı almak istiyorum, sizce...
  7. treelock

RAM Uyumu Hakkında Yardım

Merhaba arkadaşlar; Bende 4GB DDR3 1600MHZ Kingston Hyperx Genesis Blue var. Artık üretimde yok şimdi yanına Kingston Hyperx Fury DDR3 1600MHZ Blue alacağım. Uyum sorunu yaşar mıyım ne diyorsunuz?
  8. treelock

SSD Performans Sorunu

Corsair Force GS SSD aldım. Anakart: Asus M5A97 Evo R2.0, 8GB DDR3 1600mhz HyperX RAM var. Test sonuçları hüsran; Bu da normal 7200rpm Seagate 500GB HDD'nin sonuçları, yazma hızları arasında neredeyse fark yok; Bios güncellemesi yaptım, SSD anakartın SATA 3, 1. çıkışına takılı. SATA...
  9. treelock

Kingston Hyperx 3K mı? Yoksa Corsair Force GS mi?

İkiside 120 ve 128GB modeller arkadaşlar. Hangisi tercih etmeliyim sizce?
  10. treelock

M5A97 R2.0 ile M5A97 EVO R2.0 Arasında Ne Fark Var?

Arkadaşlar bu iki anakart arasında 50TL fiyat farkı var, EVO daha pahalı, benimde gönlüm EVO'dan yana. İdareten 1-2 ay Athlon II X2 250 işlemci ile kullanacağım, RAM olarak da, Kingstons 4x2 8GB 1600MHZ Hyperx alacağım bugün, yardım eder misiniz?
  11. treelock

TP-Link WR740N Router Kurulumu Yapamıyorum

Datron modemimle bağladım, cdyi taktım bağlantılar dediği gibi ama ağ kontrolüne gelince şu hatayı veriyor, lütfen yardım edin.
  12. treelock

Access Point Tavsiyesi

Datron'un eski 1dbi antenli bir modemini kullanıyorum. Aslında iyi ama evin bir uçtan diğer uç noktasında çekmiyor. Access Point alıp güçlendirmek istiyorum ama fazla bütçem yok. 50-60TL'ye kadar evin içinde her yerde full çekecek bir cihaz tavsiye eder misiniz?
  13. treelock

Mouse Tavsiyesi

Scroll tekerleği tık tık ilerleyen ve ses çıkaran mouse'lardan nefret ediyorum. Logitech M90 buna en güzel örnek. Scroll tekerleği sessiz ve tık tık kademesiz direk inen 20-30TL civarı kablolu veya kablosuz bir mouse önerir misiniz? M185 alacaktım Scroll tekerleği ses çıkarıyormuş vazgeçtim...
  14. treelock

Sessiz Mouse Tavsiyesi

İyidir diye Logitech M90 aldım, scroll tekerleği kamyon gibi ses çıkarıyor Logitech markasından nefret etmemi sağladı. Kaldı ki mouse gereksiz acaip kir tutuyor ve yazıları fln hemen siliniverdi. A4Tech kullanan biri olarka Logitech'e hadi oradan diyorum öncelikle. :) Scroll tekerleği sessiz...
  15. treelock

AMD 6000x2 Fan Tavsiyesi

Selam arkadaşlar, dayımın pcde amd 6000 var ve stok fan bozulmuş çok ses çıkarıyor aslında Head-Pipeli fln ama işte fan sıkıntılı, 25-30 TL'lik bir soğutucu arıyorum en önemlisi sessiz olması ve stok fandan az birşey daha iyi soğutsun yeter. Aslında kendi pcmde kullandığım Xigmatek 1284...
  16. treelock

Sessiz ve Serin Ekran Kartı tavsiyesi

Arkadaşlar bilgisayarda prof oyunlar oynanmayacak. Yani Zuma vs... tarzda oyunlar oynanacak en fazla. Tv kartından tv izlencek, ve hep internet için kullanılacak bilgisayar. Anakart iyi sayılır. Asus M3a78-cm modeli. 100-125TL maksimum bu fiyata Vatan'dan önerebileceğiniz kart var mı? Yani...
  17. treelock

5.25 yuvaya 12cm Fan

Kasam biraz eski, kapağını kapattığım zaman sistem yükteyken ısınıyor, soğutucularım iyi olmasına rağmen. Bende kapak açık kullanıyorum o halde bir sorun yok ama hem toz hemde görüntü hoş olmuyor. 12 cm fan takılacak yerim yok kasa biraz eski olduğu için düşünmemişler. Benim ön 5.25 panelde 3...
  18. treelock

Orta veya üst seviye kulaklık tavsiyesi.

Philips SHP1900 kullanıcısıydım 3 yıla yakındır. Beni orta halli memnun ediyordu. Ama ses ve bass olarak özellikle biraz memnuniyetsizlik vardı. Dün düşürmem sonucu maalesef cızırtılar vererek artık ben bittim mesajını verdi. Şimdi bunun sıfırını almaya kalksam 20TL civarı. Üstüne ekyapabilirim...
  19. treelock

Zotac 9400GT ekran kartı fan sorunu

Merhaba arkadaşlar, dayımın pcde 9400GT kartı var. Tam 2.5 yıl fln oldu alalı. Oyun oynayan biri değil, sadece net ve bir kaç küçük flash oyunları sadece. Neyse soruna gelecek olursak, fan çok aşırı ses yapıyor, fanı çıkarıp temizledim, az bişey yağladım. Ama ses hala devam ediyor. Fanı...
  20. treelock

Kablolu Mouse Tavsiyesi.

Merhaba arkadaşlar, 20 TL'ye kadar iyi bir mouse tavsiye eder misiniz? A4Tech X5 kullanıyordum ama 2.5 sene oldu ve yavaşlamaya başladı artık iyice, yoksa memnundum o tarz bir mouse olabilir yine birde...
  21. treelock

Amd İşlemci Fan Tavsiyesi

Merhaba, XIGMATEK HDT-D1284, AMD AthlonII X2 250 işlemcisine uyar mı? Yoksa maksimum 50TL'ye özellikle sessiz bir fan önerir misiniz?