Arama sonuçlarınız

1. bibooo

Egemen Korkmaz Fenerbahçe' de

Azıcık araştırın bakalım transfer gerçekleşmeden önce Fikret Orman'ın rızası alınmış mı alınmamış mı ? İlla sallamak istiyorsanız ayna karşısındakine sallayın. Hwoarang emin ol ceza bile fayda etmez ;)
  2. bibooo

Aziz Yıldırım' a 6 yıl 3 ay Hapis ve Tahliye!

...:)
  3. bibooo

Yıldırım Demirören İle Fenerbahçe Yöneticilerinin Şok Telefon Kaydı!

Düşünmesi gereken biziz zaten sen kendi takımını düşün birazcık.Asıl ego tatmin eden sen ve senin gibiler bu forumda kendini tatmin ediyor işte.Gelmiş iki gram beyin sahibi olmayan adamların haberlerini paylaşıp duruyorsunuz.Gerçi sizin Uefa kupanız var.Hadi onu geçtim Süper Kupa var.Hadi onu...
  4. bibooo

Trabzonspor UEFA'ya gidiyor!

3 Temmuz'dan bu yana sizin bizden istediğinizi istiyordur belki de :)
  5. bibooo

58. Madde Değişti!

Herşey Fenerbahçe için Aziz Yıldırım için değiştiriliyor zaten ama adam yinede içerde yattığıyla kaldı :D Bare adamı tutuksuz yargılasalardı.
  6. bibooo

TFF Etik Kurulu'ndan açıklama

Nasıl mantık o ya :) maç 0-0 devam edecekken ne olacağını nerden biliyorsun ? Neyin adaletinden bahsediyorsun.Örneğe bak hizaya gel.
  7. bibooo

Beşiktaş maçındaki ofsayta şahit oldun mu peki ? Mantık hat safhada. --- Mesaj Güncellendi --- Sahada oynanan futboldan bahsediyorsunda bundan haberimiz mi yok ? Evet ağlaya ağlaya şampiyon olduk adam haklı.
  8. bibooo

Önce yukarıda allah değil Allah var bu 1 :) İkincisi biz güle oynaya şampiyon olmadık.O futbolcuların terine küfür etmektir sen ve senin gibilerin dediği.Üçüncüsüde olay bizim lehimize dönmeye başladı şimdi etekleriniz tutuşmasın.Birazcık kendi takımınızın derdine düşseniz keşke :) İsterseniz...
  9. bibooo

Android Kullanıcıları iOS'un Tadına Bakacak

android kullanan birinin ios teması kullanması pek normal bana.ios istesem iphone alırdım :)
  10. bibooo

1 Yıl Avrupa'ya Gelmeyelim!

Eee tamam da bak kendinde diyorsun FENERLİLERİN :) Mesele bizim meselemiz demek ki :) Bunda sizin sorun ettiğiniz ne ? Tamam kendince sende haklısın ama ben sizi şöyle yendik falan filan demedim yani kendi adıma :) Sadece birşey daha sorcam.Bu mesele bizim lehimize sonuçlandığı zaman bize...
  11. bibooo

Tamam da kime göre doğrular ona karar vermek gerekli.Size göre mi bize göre mi :) Felsefe yapmış olayım biraz mutlak doğru yoktur zaten.Ama devamlı devamlı Fenerbahçe üzerine yorum,konu vs. açmak bana mantıklı gelmiyor.Herkes kendi takımından çok bizle ilgileniyor.Aklıma başka birşeyde...
  12. bibooo

Guardiola Dönemi Sona Mı Eriyor?

Marcelo Bielsa'nın önü açılır büyük ihtimal Barça için :)
  13. bibooo

Gazeteler falan filan Fener düşmanı bilmem ama kusura bakma açık açık söylüyorum benim görüşüm bu yönde; sen ve forumdaki çoğu kişi kanaatimce Fenerbahçe düşmanı :) Haz alıyor olabilirsiniz bu tür yergilerden bilmiyorum ama bence sizin olayınızın özü budur.
  14. bibooo

TFF Etik Kurulu Raporunun Şifreleri - Mehmet Baransu

Mehmet Yalansu iş başında her zaman ki gibi :)
  15. bibooo

Fenerbahçenin 4 Maçında Şike Var!

Daha küme düşecektik ama :(
  16. bibooo

Ziraat Türkiye Kupası'nda Finalin Adı Bursaspor - Fenerbahçe

Bursa'dan gol haberide gelebilir abi belli olmaz valla :D Final ve hüsrana alışkınız :D
  17. bibooo

Ziraat Türkiye Kupası'nda Finalin Adı Bursaspor - Fenerbahçe

Bursa'nın uzanacağı tek yer kupanın sapı olur bazıları gibi:dirol:
  18. bibooo

Galatasaray Medical Park 86 - Fenerbahçe 96 | TKBL Play Off Final Serisi 4. Maç

Reyiz bir tanedir öyle ya da böyle seviyoruz adamı :D Her aksilik onu buluyor ama olsun :D
  19. bibooo

Galatasaray Medical Park 86 - Fenerbahçe 96 | TKBL Play Off Final Serisi 4. Maç

Ahahhaha sevinmediniz mi zaten ? Üçlü çektiren Sabri değilde bendim heralde değil mi ? :) Edep ile sevinmek bir yana edep rakibinin en zayıf anını bekleyip devamlı arkadan vurma girişimleriyse kalsın o edep sizde.Ben kabul ediyorum edepsizim :) Kızlarımızı tebrik ediyorum KOCAMAN KOCAMAN...
  20. bibooo

TFF, Emre'nin dudaklarını okudu

Ben sadece kullanıldığını demek istedim sen denk gelmemişsin yani :) Ama bizim kültürümüzde falan ırkçılık diye zaten zenci denmez yani.Tabi karşı taraf bunu ırkçılık olarak anlar ona katılıyorum.O konuda haklısın bence.
  21. bibooo

TFF, Emre'nin dudaklarını okudu

Var cidden kullanılıyor bu kelime ülkemizde ama genelde yabancı filmlerden kapılıyorlar bu tür kelimeleri kullanmaya.Yani tam olarak ırkçılık diye kullanmıyor çoğu insanımız bunu ama genel olarak kullanılıyor ona %99 şahidim.Yozlaşma bu olsa gerek işte :) Emre konusuna gelirsek artık o formayı...
  22. bibooo

Zokora: Emre ırkçılık yaptı

Haklısın abi noktasına kadar.
  23. bibooo

:D benim için farketmez ya ben şu play-off sisteminin hak edene hak ettiğini vermediği düşüncesindeyim zaten.Hak eden ligi lider bitirdi. :) Bu sadece döner sermaye için yapılmış bir saçmalık :) İşte fazladan derbi izliyoruz tek artısı :D Neyse konuyu dağıtmayayım :)
  24. bibooo

Zamanında senlede az atışmadık :D ama anlaştık sonunda mutlu oldum :D
  25. bibooo

Yok yanlış anladın sanırım demek istediğimi.Şimdi Emre tamam ırkçı söylem yapmış ama dediğine göre Zokora'da demiş birşeyler ama sonradan adamlar sarılıp barışmış.Madem barışıyorsun neden bir daha açıklama yapıyorsun burda başka bir düşünce var bence.Eğer benim anama bacıma birşey dese birisi...
  26. bibooo

rtsbora tamam anlıyorum bu çok önemli bir mevzu fakat o an orda barışıp sonra açıklama yapmak biraz abez değil mi ? Yoksa tabiki ceza alması gerek hatta artık o formayı çıkarmalı üzerinden.
  27. bibooo

*** Bu pankart açıldığında neredeydiniz barış elçileri :) Emre'yi savunduğum yok o yanlış anlaşılmasın.Dediğine göre cezasını çeksin ama sahada sarılıp olayı kapatıp sonra açıklama yapmak direk iki yüzlülüktür.
  28. bibooo

29. bibooo

Fenerbahçe: 98 - Galatasaray Medical Park: 93 - TKBL Play-Off Final Serisi 2.Maç

İnceden ayar çekiyoruzzzz... :)
  30. bibooo

Trabzonspor da davaya katılıyor

Çok sıktı bu iş gerçekten karar versinler artık yeter ya.
  31. bibooo

Meral Okay Dünya Gündeminde

Osmanlı torunu olmak ne alaka onu çözemedim ? Kimse çarpık anlamasında ben TÜRK olduğuma göre Göktürkler'den bu yana bütün Türk devletlerini kendi ecdadımdan sayarım.İnsanlar ister Osmanlı'yı savunur isterse de kötüler.Herkesin kendi fikri var kendi zikri var.Bazı şeyleri kısıtlarsanız devamlı...
  32. bibooo

Boluspor:1-0 Beşiktaş | Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur | Büyükler Bir Bir Eleniyor

Tamam bunun bende farkındayım zaten ama olmayanlar var heralde.Demek istediğimi anladığın içinde ayrıca sevindim :)
  33. bibooo

Boluspor:1-0 Beşiktaş | Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur | Büyükler Bir Bir Eleniyor

Fenerbahçe devamlı finale oynuyor finalde kaybediyor.Şimdi neyin kafasındasınız onu çözmek mümkün değil.Kupayı alamamak süpriz olarak çıkmak anlamına mı geliyor ? Ne kadar güzel futbol anlayışı :) Anadolu kulüpleri istediği kadar iyi oynamaya çalışsın.Eğer atak yapmaya kalkıp iyice...
  34. bibooo

Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Galatasaray kazansaydi hakettigi bir maci almis olacakti. Mucadeleleri icin tebrikler. Fatih Terim'e yapilanda ayiptir. Fenerbahçeminde canı sağolsun.
  35. bibooo

Eee siz de 7-0 diye bahsedip duruyorsunuz ama :D bu aslında iki takımında büyüklüğünden ibaret :) Biz öyle ya da böyle büyük bir takıma karşı rakibiz :) Dostluk tohumlarını attım :biggrin: Metin Oktay'ın zamanında 10 dakikalık bile olsa Fenerbahçe formasını giymekten şeref duyacağını söyleyip...
  36. bibooo

Bel altı vurmuşsun ama olmaz ki :D Şimdi siz bizi yenerseniz biz kupayı alırsak neyle oyalanacağız :D
  37. bibooo

Fenerbahçe- Galatasaray maçı bileti.

Bir arkadaş demiş yok çirkefmişiz bizi kaşıyacaklarmış :) Yarın maç sonunda kazanan FENERBAHÇEM olursa bu cümleden alıntı yapıp cevap vercem ;) İki takımada başarılar hak eden kazansın :)
  38. bibooo

Bueno gibi olmuş :D Emmanuel Eboué :) @y_ates sözümün arkasındayım bak hala :D yenerseniz ilk tebrik benden :D
  39. bibooo

A.Madrid - Beşiktaş Maçını Kim Kazanır? | UEFA Avrupa Ligi 3. Tur 1. Maç

Oyumu verdim Beşiktaş'a.Ne bileyim Atletico'da ahım şahım bir futbol oynamıyor bence.Hele ki iki takım kadrolarına bakınca sadece forvet hattında Atletico'yu daha iyi görüyorum :) Beşiktaş geçer düşüncesindeyim.Bu iyi kadroyu kullanırsa final bile hayal değil.
  40. bibooo

İnsan İnsana Bunu Yapmaz!

Aslında bende futbol oynarken bazen kendimi kaybediyordum eskide kaldı gerçi o günler ama insan oraya çıkınca kimseyi tanımıyor :D Ama bu kadarı vicdansızlık biraz :)
  41. bibooo

Bakalım PFDK ne yapacak?

Bu hayatın her alanında böyle keşke sadece futbol olsa :) Arkan varsa sağlamsın dokunulmazsın ama yoksa vah halimize :)
  42. bibooo

İnsan İnsana Bunu Yapmaz!

Bunun hırsı neyine zaten 3-0 maç yeniliyorsunuz zaten işte oyna oyununu.Gereksizce yapılmış akılsızca bir davranış.
  43. bibooo

Bakalım PFDK ne yapacak?

Hayır sözüm sana değil başka insanlar bunu kanıt olarak ortaya atarsa resmi iyi incelesinler diye söyledim zaten :D O zaman şöyle diyeyim siz bizi kaç senedir yenemiyorsunuz Kadıköy'de ? :) Sen diyeceksin Türkiye Kupası :D Bu iş uzar gider. Şimdi asıl mesele bu konu açılmış gelmiş nerelere...
  44. bibooo

Bakalım PFDK ne yapacak?

Çok anlamlı :( :( :(
  45. bibooo

Bakalım PFDK ne yapacak?

Burda senin probleminin ne olduğu herkes biliyor merak etme :)
  46. bibooo

Bakalım PFDK ne yapacak?

ahahhahah büyük takımların başarıları devamlıdır yalnız bunu yaz bir yere ;) geçmişindeki başarıları devam ettiremedikten sonra istediğin kadar alıntı yap :) Al bir sözde benden ozaman :D Art niyet falan aranmasın yalnız :) Gökmen Özdenak : Tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin :D
  47. bibooo

Bakalım PFDK ne yapacak?

Alex olmadığında Kadıköy'de 4-1 mi yenmiştik en son tam hatırımda kalmadı :) Aaaa gerçi onların UEFA kupaları vardı pardon. :) Bu sezon 3-1 yendiler sonunda ama doğru ya unutmuşum :) Demek ki yenebiliyorlarmış :sleeping:
  48. bibooo

Işte a milli takim'in yeni kaptani!

Arda şu an için bu takımda kaptan.Zamanla bu takıma daha tecrübeli isimler illa ki katılacaklar.Avcı'nın bir konuşmasında Tuncay ile de bağlarını koparmadığını onu da takipte olduklarını belirtmişti.Eğer gerçekten bir kaptan arıyorsa Milli takım işte kaptan böyle biri olmalıdır.Hangi takımda...
  49. bibooo

Adnan Polat'ın 7 yıl hapsi istendi!

Emredersin. :sleep:
  50. bibooo

Demirören devrim yapacak!

Ya düşürsünler niye düşürmüyorlar ? Azıcık cesaretli olup düşürsünler sanki ne olacak 1 sene sonra tekrar gelicek takım lige.
  51. bibooo

Adnan Polat'ın 7 yıl hapsi istendi!

:dirol:
  52. bibooo

Eskişehirspor 2 - 1 Fenerbahçe -Spor Toto Süper Lig 28. Hafta

Üzüldüğüm tek nokta takımın ruhsuz olmasıdır.Onun dışında puan kaybedilmiş hiç umursamam.O formayı taşıyamayan birkaç futbolcu var ve bunların yedeklerine bir türlü şans verilmiyor.Devamlı aynı sistemle bu takım daha ileri gitmez.Sow'un şu ana kadar oynadığı maçlarda Bienvenu'ye oranla öyle...
  53. bibooo

SDN Fenerbahçe Kulübü

Varan 1 :) Olsun bu da güzel napalım.Bunada şükür :)
  54. bibooo

İşte Abdullah Avcı'nın yeni milli takımı

Bence tam yerinde adamlar alınmış.Egemen bencede olmalıydı ama hocanın takdiri bu yönde demek ki.Onun dışında bence çok çok güzel bir kadro.Uyum sağladığı takdirde Avcı ile başarılara gideriz inşallah :)
  55. bibooo

Trabzonspor 1 : 4 PSV Eindhoven - UEFA Avrupa Ligi 2. Tur rövanş karşılaşması

Herkes hakettiğini yaşar bu hayatta :) geçmiş olsun ne diyelim :) ama şu PSV'yi gördükçe denize işeyen abi geliyor aklıma :D
  56. bibooo

Nefes kesen maç Fenerbahçe Ülker'in

Herşey güzel ama taraftarımız futbola olduğu kadar baskete ilgli göstermiyor bana göre :) Galatasaray taraftarını basketbol konusunda gerçekten ayakta alkışlıyorum bu davranışlarından dolayı.Dünki maçta millet oturmaya gelmiş gibiydi :)
  57. bibooo

Aziz Yıldırım Savunması Tam Metni

Dinimize küfreden Müslüman olsa :) Bu konudan rahatsızlığın nedir ? Kendin değil miydin daha önce bütün şike diye tabir edilen konularda millete alttan alttan laf yetiştiren ? Ne yok ne yok :D Hiç güleceğim yoktu ilahi :D Galatasaray'ın bu dava dışında ayrılan dosyası yok mu ? O dönem başkan...
  58. bibooo

Hakimler ve savılar tape tape diye yırtınlar kaç aydır burda sonuç KOCAMAN bir TIPA :)
  59. bibooo

Bir iki arkadaş vardı abi 3 Temmuz'dan beri burdan FENERBAHÇE'yi düşürüp duruyordu :D Tape tape dediler taperler montajlı ve tarihleri üzerinde oynanmış çıktı :) Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ya :)
  60. bibooo

Hangi çamurdan bahsediyorsunuz ? Nasıl bir yüzsüzlük sizin çözemedim ben :) 3 Temmuz'dan bu yana bizim için atıp tutanlar yok şikeci yok bilmem neyci diyen sizlerin yaptığı çamur atmak olmuyor mu peki ? Açmışlar yok Aysal'ın Yıldırım'a cevabı diye bir konu kendilerini tatmin ediyorlar ailecek :)...
  61. bibooo

Mahkeme Başkanı Mehmet Ekici'nin, yarın tahliye taleplerini alabilmek için özet istediği Aziz Yıldırım'ın savunması, Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yayınlandı. İşte Aziz Yıldırım'ın şike ve teşvik iddialarına karşı savunması... YILDIRIM'IN BURSASPOR - İBB MAÇIYLA İLGİLİ SAVUNMASI...
  62. bibooo

Kürşad Tüzmen adaylığını açıkladı!

Önce kendi döneminde yapılan yolsuzlukların hesabını versin. :) Şu saatten sonra Yıldırım Demirören'e hayırlı olması dileğinden başka birşey yapamaz hiçbiri çoğunluğu aldı arkasına artık :) Umarım başarılı olur ne yapacaksa bir an önce yapar M.A.A gibi gevelemeden halleder.
  63. bibooo

Yine, yeniden Demirören aday oluyor!

Daha önce gelmemiş ve hiçbir takıma yakın olmayan birisinin gelmesi konusunda anlaşılmıştı hani ? Bu nasıl iştir anlamadım ama ben Demirören'in iyi bir başkan olduğunu düşünüyorum.Şuan da Beşiktaş'a kurduğu kadroyu kurmak kolay değil.Basketbolda Lamar Odom'a kadar getiriyordu adam.Gözlerinden...
  64. bibooo

Fetih 2012!

Filmdi çıktığı ilk gün ilk seansına gidip izledim.Tek hayal kırıklığım afiş vermemeleri oldu :D Onun dışında görüntülerin bazır yerlerinde hatalar elbet vardı ama Yüzüklerin Efendisi'nden bu yana izledim en iyi savaş sahneleri bu filmde vardı :) Sevişme sahnesi ben gördüm diyemem yok dekolteymiş...
  65. bibooo

"Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

Şimdi bir yanılgı var şurda ; Galatasaraylı arkadaşlar bu tür olaylarla ilgilerinin olduğuna vs. inanmıyorlar tamam buraya kadar.Neden savunmaya geçiyorlar bunu anlamadım ? İnanmıyorsanız yoktur ya da varsa zaten çıkar ilerleyen zamanlarda böyle olaylar.Savunma yapmanın manası nedir ...
  66. bibooo

"Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

Merak etmesin biz kimseyi kesin​ olarak suçu kanıtlanmadan infaz etmeyiz :) bla bla bla...
  67. bibooo

2012 Afrika Uluslar Kupası'nı Zambiya kazandı!

Hep demişimdir bu Zambiya,Barça gibi takım :P :D
  68. bibooo

"Yarım puanımızın silinmesini dahi kabul etmiyoruz"

Peki dava sonucunda suçsuzluk ispat edilirse bunun hesabını kim verecek ? Yargılanan 8 takım var ozaman sadece Fenerbahçe'nin adını devamlı kullanmanın özelliği nedir ? Trabzon'nun birden ortadan kaybolan tapeleri nerde niye kimse konuşmuyor bunları ? Eğer suç varsa 8 takımda suçlu iddanamede...
  69. bibooo

"Yarım puanımızın silinmesini dahi kabul etmiyoruz"

Bir kişi bile objektif olamaz mı ? Neden hep kendi tarafından bakıyor herkes ? Hadi Fenebahçe şikeyle yargılanıyor vs. diyelim.Ee Milan ve Porto yargılanırken nasıl gitti Avrupa'ya ? Neden Trabzon yargılanırken onlar gitti ? Niye Bursaspor gidemedi ? Daha iddaname ile kanıtlanmış kesinleşimiş...
  70. bibooo

"Trabzon'un kupası için ince ayar yapıyoruz!"

@baaydin Boşver abi anlamak işine gelmiyor o yüzden her Fenerbahçe konusuna veya nerde Fenerbahçe nerede eleştiriliyorsa hemen orda zaten arkadaş :) Kendi egosunu tatmin edip duruyor başka birşey değil.Hukukla uzaktan yakından alakası olmayan insanlar yorumluyorda yorumluyor işte.Yargısız...
  71. bibooo

"Trabzon'un kupası için ince ayar yapıyoruz!"

Bu şahsiyetin yaptığı tamamen Trabzonspor üzerinden siyaset yapmaktır başka birşey değil.Eğer Trabzonspor taraftarı bu adama hak veriyorsa gerçekten acırım onlara ama vereceklerini düşünmüyorum.Ya da başka bir takım taraftarı bu adama gerçekten haklı diyorsa yazıklar olsun.Şike şike diye inliyor...
  72. bibooo

Alper Potuk Fenerbahçe'de İddiası!

Bende sizden tam 2 dakika sonra açmışım benim konuyu siler misiniz :) Teşekkürler haber için.
  73. bibooo

Bu Oyunu Hatırlayan? SkiFree

ah ah ilkokulda bilgisayar kursunda ne oynardım ya :) senelerce ismini hatırlayamadım.gerçekten çok mutlu oldum valla Allah razı olsun :D
  74. bibooo

Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

Hakim kararı verdi beyler dağılın.
  75. bibooo

Fenerbahçe 1-0 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta

Hakem hatalarından herkes şikayetçi haklısın dün evet çok hata vardı.Ama Trabzon elinden gelenin en iyisini yaptı buna kuşku yok.Ben oynadıkları futboldan dolayı tebrik ederim Trabzonspor'u.Ama herşeyi bazı arkadaşlar Fenerbahçe'ye mal ediyorlar.Bunu onların kafa yapılarına bağlıyorum.Kendi...
  76. bibooo

Trabzonspor Federasyonu Topa Tuttu

Lafın banaysa eğer ne oldu bir problem mi var ? Ayrıca insanların bu,şu gibi kelimelerle işaret edilmesinin kabalık olduğunu sanırım bu yaşına kadar öğrenememişsin :)
  77. bibooo

Sen ve senin gibilerin sanırım akıl ve mantık konusunda sorunu var :) Hala yasa neden değişiyor falan da filan.Ya kardeşim siz bu hükümeti vs. seçmiyor musunuz ? Milleti meclis temsil ediyor madem kararıda onlar vericek.Daha neyin kafasındasınız ? Madem sen bu kadar isteklisin senin başkanın...
  78. bibooo

Fenerbahçe 1-0 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta

Tartışmaya gerek yok şike yapa yapa yendik işte ne fark eder.Maçın ilk 5 dakikasına bakan anlar.Trabzon yapabileceğini yaptı ama olmadı.Şimdi gene başlarlar ağlamaya zırlamaya zaten başka takımlarda onların destekçisi :) Gerçi sadece taraftarları destekçi başkanları falan değil :) Biz şu halde...
  79. bibooo

Mükemmel erkek yok mu?

Mükemmel kadın yoktur ki mükemmel erkek olsun.Karşıda ki insan kendini zaten mükemmel görüyorsa en büyük sorun sahibi odur :)
  80. bibooo

Fenerbahçe 8-0 Beşiktaş (U15)

Bu skor bir yerden tanıdık geldi :D Fatih Terim'i bu konuda çok takdir ediyorum.Adam gençlere güveniyor oynatıyor.Aykut Kocaman bunu daha başaramadı.Çok iyi gençler var ülkemizin takımlarında ama şans vermiyorlar.
  81. bibooo

Düşer düşer :) Gene gaza gelmişler ya :D Başarısızlıklarını oraya buraya saldırarak örtme peşindeler sadece gülüp geçiyorum :D YARINDAN SONRA.... daha büyük ağlamalara başlarlar...
  82. bibooo

SDN Fenerbahçe Kulübü

benide alın bu listede olmak şereftir :)
  83. bibooo

Arka Sıradakiler yeni bölümleriyle TNT'de!

Sonlarda falan zaten iyice batırmışlardı.Merak ediyorum bakalım nasıl olacak :)
  84. bibooo

Siz bişe anlatmaya çalışmayın ozaman sadece mahkemeyi bekleyin :) Siz ne kadar oranızı buranızı da yırtsanız düşmemizi istemeyenler çok :) Sen mahkeme sonucu falan açıklansın ondan sonra yorarsın ağzını :)
  85. bibooo

Televizyonlarda Mehmet Baransu vs tipte kişiler şikeyi kendilerince kanıtlamaya çalışırken forumda da bazı arkadaşlar kanıtlama çabasına girince mecburen hortluyor :D Bir Allah'ın kuluda şu mahkemeyi beklemez mi :)
  86. bibooo

At gözlüğüyle olaya bakan kim bunu iyi düşünün ? Ayrıca o polisin %90'ının kimlerin hizmetçileri olduğunu bilmeyen yoktur sanırım :) Güya devletin polisleri.Ama nasıl yetiştiriliyor nasıl özenle polislik soruları verilerek seçiliyorlar bilmeyen biri var mıdır acaba :) Şike vardır ya da yoktur...
  87. bibooo

Forumda ki hakimler kararı vermişler çoktan Fenerbahçe'yi düşürün :) Neden bu kadar düz bir mantık var bu millette ? Karşı tarafa savunma hakkı tanıma diye birşey yok sanırım bazılarında :) Neden sonucu beklemiyorsunuz :)
  88. bibooo

PFDK dan Zokora'ya 3 Maç Ceza

Bu ne kadar aptalca bir cümle ? Neyi ifade ediyor bu ? Daha ne yapılması gerek ya anlamış değilim.Lig temizlensin dediler milleti içeri aldılar.Lig şimdi temiz değil mi ? Lig temizlendikçe Trabzon nedense kötü bir gidişata girdi anlamak mümkün değil.Burda federasyonun kararı tamamen...
  89. bibooo

Beşiktaş ve Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi 2. ve 3. turundaki rakipleri belli oldu!

Quaresma'nın performansı Beşiktaş'ın turu geçmesinde çok büyük etken olur.Trabzon'un işi zor desek şimdi biri çıkar illa karşıt görüş ama işi zor hele ki bu futbolla :) İki takımında daha iyi olmaları gerekli çıkmaları için.
  90. bibooo

Kayserispor'dan Ambarat'ı isteyen Galatasaray'a cevap

Hemen konu Fener'e bağlanmış helal olsun şu Fener'e :) Ayrıca Türkiye'de bu adam kadar iyi kanat oyuncusuda yok :)
  91. bibooo

Ben sana ne diyorum mahkemeyi bekleyelim görelim.Eğer varsa cezası verilsin tabi ki.Ama mahkeme sonucunu beklemeden yaygara yapmanın alemi nedir ? Eskiden 70 milyon teknikdirektör vardı,şimdi ise 70 milyon hukukçu var :)
  92. bibooo

Trabzonspor 1-2 Gençlerbirliği | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta [Erteleme Maçı]

Kısacağınız tek ses gol yedikten sonra ya televizyonun sesi ya da kendi sesiniz olur muhtemelen bu futbol ile :) Bizim sesimiz 16. haftadan çıkıyor hadi diyelim :) Geçen sene her maç sonu şampiyonluk kutlayanları da biliriz Kadıköy'de beraberlik sonrası 2000 ruhu gelenleride :)
  93. bibooo

Bunun altından eğer şike çıkmazsa ne diyeceksiniz merak ediyorum ? Çok umut içindesiniz :) Bizim devrimiz kapanmaz sen merak etme.Biz şu halde bile şampiyonluğa oynuyorsak kendinizden bir nebze utanın.Geçen sezon vs onca transfer yapıp madara olan bir takım vardı sanırım :) Hele ki iyi ötesi...
  94. bibooo

Duymak istedikleri şike var denilmesi insanların :) Boş yere kimseye laf anlatmaya gerek yok.Objektif olarak bakabilen zaten anlar yani :)
  95. bibooo

Bide çıkmasaydı ? İçerde kalınca bazılarının işine geliyor tabi :) Tutuksuz yargılansın neden bu kadar çekince içerisine girdiniz ? Bu adam katil mi terörist mi tecavüzcü mü ? Daha suçu kanıtlanmadı.Mahkeme ne zaman biter işte şike var mı yok mu ozaman anlaşılır.Görmek veya duymak istediğinizi...
  96. bibooo

Abdullah Gül, Yasa Değişikliğini Veto Etti!

Suçu tamamiyle kanıtlanmadan kimse suçlu değildir.Şikeci diyerek belki bir çok insanın günahını alıyorsun.Akp grubu sadece oyun oynuyor.Aklı mantığı olan herkes bunu anlar.Akp'yi Fenerbahçe yanında göstermek ve bazı olayları yatıştırma peşindeler bundan ibaret sadece.Ayrıca şikecileri korumak ne...
  97. bibooo

Ezeli rekabet, ebedi dostluk

Galatasaray ile Fenerbahçe futbol takımları arasında yarın yapılacak derbi maç için geriye sayım sürerken, ezeli rakiplerin 102 yıllık geçmişinde pek çok centilmenlik gösterileri yaşandı. Galatasaray ile Fenerbahçe futbol takımları arasında yarın yapılacak derbi maç için geriye sayım...
  98. bibooo

Umut Bulut'tan muhteşem bir gol!

ordan çekeceği 10 şuttan 1 tanesi kaleye girerdi oda bu olsa gerek :D
  99. bibooo

G.Saray'a dolandırıcılık davası açılacak

Açar mı açar :D eklendi kaynak uyarı için teşekkür ederim :)
  100. bibooo

G.Saray'a dolandırıcılık davası açılacak

Şike soruşturma savcısı Mehmet Berk'in sarı-kırmızılı kulübe dolandırıcılık davası açacağı belirtildi. G.Saray'ın adı iddianamede yer almadı ancak soruşturma savcısı Mehmet Berk'in sarı-kırmızılı kulübe daha sonra dolandırıcılık davası açacağı belirtildi. Cimbom, 2006'da Denizli-F.Bahçe...
  101. bibooo

Galatasaray 3-1 Fenerbahçe | Maç sonucu | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

İki ihtimal var ya Fenerbahçe kazanır ya da berabere biter.
  102. bibooo

İddianame ile ilgili bilgiler açıklandı!

Bizim insanlarımız taraflı olmayı çok severler kardeşim boşver :) Herkes kendi işine gelen taraftan bakıyor olaya.Kim cezası varsa çekecektir.Ama daha mahkeme sonuçlanmadan yaygara başlamış hemen sevinç gösterileri başlamış :)
  103. bibooo

Şike iddianamesi'nde AZİZ YILDIRIM'ın 49 yıldan 132 yıla kadar hapsi isteniyor. :D Bir tarafımla gülmek istiyorum buna gerçekten.Bu ülkede tecavüzcüler,katiller,teröristler bile bu kadar ceza çekmiyor.Meclisteki teröristler açık açık kendilerini ifade ederken ceza almıyor.S*kayım adeletine...
  104. bibooo

İddaname bu seneye ait olmasından olmasın ? :) Buna ancak düz mantıklar inanır.Bazıları çok sevinçli neden anlamadım bir kaç senedir bitiklere oynuyorlar o yüzden mi yoksa :P:scared:
  105. bibooo

Bazıları bunların sadece şuanlık idda olduğunu anlamakta güçlük çekiyor sanırım :) Suçu kanıtlanmadan insanları yargılamayın.Bekleyin mahkeme sonucunu ondan sonra yorumunuzu yapın.Suçu olan cezasını çeker zaten.Gerçi anlamadığım madem Beşiktaş ve Trabzon'da iddanamede var neden Avrupa'dalar ? :)
  106. bibooo

Trabzonspor 0-1 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 12. Hafta

Lig git gide temizleniyor :)
  107. bibooo

İşte Milli takımın yeni forması!

Çin milli takım forması gibi ne bu ? Adam gibi tasarımdan acizler.
  108. bibooo

Trabzonspor 1-1 Inter - Video - Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maç

Bence lafını bilip konuş.Trabzonu tutmak zorunda değil kimse.Vatan hainliği mi oluyor bu ? Dünyanın neresinde futbolda kim kimi destekliyor ? Örneğin İngiltere'de Chelseali taraftarlar falan Man.Utd'yi mi destekliyecek ? Bu saçma sapan düşünceden sıyrılın artık.Futbola bu tarz saçma sapan...
  109. bibooo

Kadın öğretmen tüm sınıfla ilişkiye girdi

alan razı veren razı :D