Arama sonuçlarınız

1. flood_77

ema internet

Arkadaşlar selamlar altyapısızlığın kaderi olarak 5g öncesi mecburet çanak anten ile internet kullanmaya çalışıyoruz. İzmir için ema interneti kullanan var mıdır ? Tşk.
  2. flood_77

Rutin hayat

Selam saygıdeğer SDN forumumuzun eski ve yeni üyeleri Soz zamanlarda kendi kendime konuştuğum , hayatın rutine bağlama durumunu siz de acaba düşünüyor musunuz ? Gerek ülkenin durumu, gerek ülkenin durumundan ucu size dokunan iş hayatınız bunun getirdikleri ve götürdükleri,aşk hayatınız...
  3. flood_77

550-650 tl arası bisiklet tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar Yaz geldi açık hava sporları yapmak şart oldu =) Çok marka araştırma yaptım alüminyum kadro banko. Ama marka çeşitliliği çok. Bu fiyat aralığında da kitlemeli amörtisör bulmak zor. Disk fren v fren tartışmasını da geçtim. Amörtisör ,vites ve aynakol konusunu düşünüyorum...
  4. flood_77

Samsung galaxy s2 cm 10.1 kararlı sürüm telesekreter hatası

Arkadaşlar ilginç bir sorunum var. Cm 10.1 kararlı sürüm yükledim. Ama artık bankacılık işlemlerini (sekreterli olanlardan) girdiğim tuşları hatalı olarak algılamakta. Hiç böyle birşey yaşadınız mı acaba ? başka telefondan deneyince işlem yapabiliryorum.. :S
  5. flood_77

Casio g-shock

Arkadaşlar selamlar aranızda casio g shock kullanan olup daha önce kayış değiştirmiş olan var mı acaba ? Kayış fiyatları biraz pahalı olduğu için bilgi almak istedim. Teşekkürler
  6. flood_77

Eski laptop lcd ekranı tv yapmak

arkadaşlar eski çalışmayan laptobumun ekranını tv ye çevirmeyi düşünüyorum. Daha önce deneyen oldu mu acaba ? Araştırmama göre lcd ekran kartı ile sanırsam bunu yapabiliyormuşuz. Ebayde 40$ a filan satılıyor. Alıp yapan oldu mu acaba ?
  7. flood_77

Kulak yaşınız

Videoyu hd izleyip kulaklıkla deneyin arkadaşlar. Ben 30 yaşın altındakileri duyamadım :D . Sonrakileri duyabilen var mı =) ? https://www.youtube.com/watch?v=VxcbppCX6Rk#at=42
  8. flood_77

Antalya'yı bilen forumcular yardım lazım =)

Arkadaşlar merhaba İşim gereği Antalya'ya gideceğim. Çolaklı bölgesine havalimanından nasıl ulaşırım ? Teşekkürler
  9. flood_77

Distile etmek

Alkolde distile etmenin sayısını arttırmak alkol miktarını yükseltme amaçlı mıdır ? yoksa başka bir amacı var mıdır ?
  10. flood_77

Facebook iletişim kopukluğu

Arkadaşlar gece 2 den itibaren facebook 'a girilmiyor. Sizdeki durum nedir ?
  11. flood_77

Samsung Galaxy S 2 4.1.2 hayırlı olsun

İlk olarak İspanya sürümü çıktı arkadaşlar. Hayırlı olsun. Umarım en kısa sürede ülkemize de güncelleme gelir. Tahminim 2 aydan aşağı olmaz :D kaynak: buradan
  12. flood_77

Türkiye.gov.tr şifre

Arkadaşlar turkiye.gov.tr de şifre unutulunca her seferinde 10 tl yeni şifre ücretini nasıl buluyorsunuz ? Bence çok saçma. Niye mail adresimize göndermiyorlar ya da daha düşük bir ücret önermiyorlar ? Nereden para kazanacaklarını şaşırdılar...
  13. flood_77

Samsung galaxy s2 4.1.2

twıtterdaki bilgilere göre güncellemeye ramak kaldı arkadaşlar . Umarım bir an önce gelir bu güncelleme de rahatlarız =)
  14. flood_77

Sevgiliye yılbaşı hediyesi

Yılbaşı yaklaşıyor arkadaşlar.Sevdiklerinize, sevgilinize almayı düşündüğünüz hediyeleri paylaşırsak birbirimize yardımcı olabiliriz :thumbup:
  15. flood_77

Facebook eski grup üyelikleri

Arkadaşlar an itibari ile facebook ta zamanında üye olduğum lakin sonra çıktığım yüzlerce grup listeme geri gelmiş. Tek tek silmekle uğraşıyorum. Sizde de aynı durum var mı ? :cursing: :hammer:
  16. flood_77

Galaxy S2 kulaklık sesi arttırmak

Arkadaşlar galaxy s2 ye kulaklık takınca müzik dinleme kalitesi fena değil ama konuşma esnasında ses belirgin derecede az ve karşı tarafın sesini duymakta çok zorlanıyorum. Ses sanırım bazı kodlarla açılmakta ama benim denediklerim olmadı.Sizlerde de aynı problemi yaşayan var mı ?
  17. flood_77

Galaxy S2 Kulaklık Girişi Arızalı

Arkadaşlar merhaba. Dün 2.el bi galaxy s2 aldım. Lakin kulaklık girişinin arızalı olduğunu farkettim. Kulaklığı takınca sesler çok az boğuk ve yankılı geliyor. Tam oturmadığını düşünerek başka kulaklıklar da taktım ama olmadı. Aramızda böyle sorunlar yaşayan var mı acaba ? İzmirdeyim garantide...
  18. flood_77

Nokia 5800 xm Laptop Wireless Ağı

Herkese Merhaba Nokia 5800 xm telefonumu laptobumdaki internet ile buluşturmak istiyorum. Bilgisayarlar arasında wireless ağı ile veri alışverişi yapılan bağlantıyı (ad hoc ) görüyor ama bağlanmıyor. Bunun başka yolu varmıdır ? Herkese şimdiden teşekkür.
  19. flood_77

Internship

arkadaşlar kolay gelsin bu sene internship programına gitmeyi düşünenler var mı aranızda? yada geçen sene gidip memnun olan ,şirket ismi önerebilecekler varmı? kolay gelsin = )
  20. flood_77

Merak

merak ederim acaba evde birden fazla elektrikli aleti bi anda açınca mı yoksa farklı zamanlarda yani biri bitip diğerine başlayınca mı fazla elektrik gider,yoksa aynımıdır? bu merakı ketıla su koyunca az koyup 2 zamanda kısa sürede kaynatıcagımıza,çok koyup uzun zamanda ve fazla elektrik...
  21. flood_77

Aşk Hayatı

aşk hayatından anlayan,bu işleri bilen,gönül veren ve hala sürdüren sayın sdn okuyucularına bir sorum var: sevgiliniz sizinle beraber olması halinde ,eski erkek arkadaşının ailesi ile görüşmesiyle ilgili ilişkinizde ne tepki verirsiniz. şimdiden yorumlarınız hakkında teşekkürler...
  22. flood_77

Youtube Video Download

arkadaşlar merhaba, daha önce kullandığım vdownloader programı artık youtube dan video indirmiyor.Acaba aynı programı kullanan arkadaşlarda durum nasıl,yada tavsiye edebileceğiniz program varmı kolay gelsin = )
  23. flood_77

Tuborg Kırmızı

4 tane içmeden yapamadığım,halk arasında tiryakileri tarafından efsane olmuş içecek hakkında görüşlerinis :cool:
  24. flood_77

Asus f3f Vista Wireless Bluetooth Problemi

Arkadaşlar merhaba.Asus f3f laptobum var.Xp yüklü makinelerde wireless ve bluetooth aynı anda açılırken,benim gibi vista yüklü aletlerde ikisi aynı anda çalışmamakta.Acaba vista yüklü olupta ikisi aynı anda çalışması mümkünmüdür ? kolay gelsin.
  25. flood_77

Fat32 den ntfs ye

arkadaşlar merhaba .100 gb laptop hardıskım var.fat 32 .bunu format atmadan,ve veri kaybı yaşamadan nasıl ntfs ye çevirebilirim.yardımlarınızı için sağolun...
  26. flood_77

Office Powerpoint 03 Hata

arkadaşlar merhaba masaüstümde duran bir powerpoint dosyam bu sefer açmaya çalışırken hata verdi.hata da disk bozuk diyor.kurtarmanın bir yolu var mı yoksa el mahkum mu şimdiden sağolun = )
  27. flood_77

Yurtdışı Cep Telefonu Getirimi

herkese selam.bir sorum olacak.yurtdışından şahsi kullanım için beraberinde bir cep telefonu getirmek istesem bunun için vergi ödeniyormu? eger cevap evet ise 300 € üzeri bir cep telefonu ne kadar maliyetlidir? teşekkürler..
  28. flood_77

Yenikapı İdo-Atatürk havalimanı

aranızda acaba daha önceden yenikapı ido dan yeşilköy ATATÜRK havalimanı na gitmiş olan varmı.yada herhangi bir bilgisi olan.en kolay ve ucuz yol nedir.tahmini taksi ne kadar tutar.şimdiden herkese teşekkürler.... :)
  29. flood_77

Axe Akademi

evet arkadaşlar axe yeni bir kampanya başlatarak,3 bölüme ayırdığı kız tavlama kursu sonunda ibiza tatili vaad ediyor.yanlız derslere girmek için axe kampanya katılım kodu gerekmekte.acaba kodu girip derslere giren var mı ? :* (A) ders içeriklerini paylaşırsak faydalı olur :D olmadı ortaklaşa...
  30. flood_77

Citroen C4 İstanbul

slm arkadaşlar forumda arattığım kadarıyla başka haber bulamadım bu konuyla ilgili.aranızda bu oyunu oynayan varmı varsa kac bin kişi arasından kaçıncı :D benim sıra 1052 aşağıya çekemiyorum.taktiksel analizlerinizi bekliyorum .. :)
  31. flood_77

David Feat Fergie - Remix

arkadaslar son gunlerde cok guzel bı remix dinliyorum. david vandettanın unidos para la musika sarkısı ile fegie nin fegalacious sarkısı mixlenmis.harıka olmus acaba bunu bulabilecegım bır yer bılen arkadasımız varmı acaba.sımdıden saolun .. :)
  32. flood_77

Üniversite Kredisi

bu arada cok beklenen krediler sonunda acıklandı.. basın toplantısında herkese burs yada kredı verıldıgı belırtılırken alamayanlar adına bunu acıyım dedım.bu acıklamalara ragmen bana cıkmamıs :@ :@ :@ %( benım gıbı kader ortakları varmı yoksa sanslı olanlar daha mı agırlıklı :)
  33. flood_77

Kücültülen simgeler kayıp !!! (sorun cozulmustur )

arkadaslar sizden cok acıl yardım ıstıyorum.bısıler yaptım ama nolduysa kuculttugum pencereler asagıdakı taskbarda yok.yardım luften :(
  34. flood_77

Toshiba Satellite A100-906 Notebook Tavsiyesi

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119995428&CS_Category=_SBFAD_63_3&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63 lınkınde almayı dusundugum laptop var bıldıgınız duydugunuz kadarıyla bılgı verırsenız sevınırım.sımdıden sagolun kolay gelsın ...
  35. flood_77

Parti Şarkıları

sevgili dostlar eğer parti türü şarkıları seviorsanız en beğendiğiniz şarkı isimlerlini vererek neden bir albüm oluşturmuoruz ??? aynı şey slow şarkılar içinde yapılabilir ...yorumlarınızı daha doğrusu şarkı isimlerini bekliorum ... :P
  36. flood_77

Şahan Dişi Yakarış TAtmin

http://www.youtube.com/watch?v=81UdL2LLvG4 oraya bi gelirim herkesi tatmin ederim :D :D
  37. flood_77

KYK Belirsizliği

sevgili dostlar ya bu kyk yurt sonuçlarını da açıkladı ama ortalıkta hala burs sonuçları yok.Acaba bunların ne zaman açıklanıcağını biliyormusunuz?
  38. flood_77

Laptoplarda Paylaşımlı Ekran Kartı

sevgılı dostlar.ben bır hata yaparak paylaşımlı ekran kartı olan bır asus laptop almıstım.oyun oynayamıyorum cunku kaldırmıyor.acaba 512 olan ram imi arttırsam oyun oynayabılırmıyım? ekran kartım ıntel gma 950 gfx paylasımlı yardımlarınız beklıorum.sımdıden saolun..
  39. flood_77

12 Dev Adam Finalde

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından İzmir'de düzenlenen Efes Pilsen World Cup 6'da yarı final maçları oynandı. A Grubu'nu ikinci olarak tamamlayan Türkiye, B Grubu'nu lider tamamlayan Sırbistan'ı 91-80 yenerek finale yükseldi. İlk yarısı dengede geçen...
  40. flood_77

İnternet Explorer Yardımı

sevgili dostlar ie da hızlı cevap ve cevap ver bölümlerini kullanamıyorum.yorum yazacagım bolum cıkmıyor.su an opera ıle yazıyorum.yardımlarınızı beklıyorum.sımdıden saolun.. HALLETTIM DOSTLAR TAMAMDIR.
  41. flood_77

MSN virüsü

sevgili dostlar msndekı arkadaslarınız vasıtasıyla sıze bulasan bır vırus gezmekte.ben tattıgım ıcın dıkkat edın dıyorum.gelen 144 kb lık dosyayı acmayın.su an onu temızlemekle ugrasıorum saygılar ...
  42. flood_77

İzmirli dostlar

acaba aranızda izmir balçovada oturan varmı acaba? sormamın sebebı ıse bamid(balcova arsa magdurları dernegı) den haberı olan var mı ??? ılgınız ıcın tesekkurler...
  43. flood_77

Philips 107 e5

sevgılı dostlar baslıktakı gıbı philips 107 e 5 bır monıtorum var.vıdeo ın kablosunun kasaya takılan kısmı ezıldıgı ıcın monıtordekı renkler net degıl degıstırmek ıcınde monıtorun servıse gıtmesı lazım.cunku sabıt .acaba actıktan sonra dısardan kablo alıp ben degıstırebılırmıyım??? yardımlarınız...
  44. flood_77

Islık nasıl çalınır???

evet beyler(bayanlarda olabılır) yardımlasma zamanı geldı.ıslık calmayı oldum olası becerememısımdır.sızden resımlı yardım beklıyorum.:D taktıgı ısleyen arkadasa bı dahakı ızmır bulusmasında bır pasta benden... B)
  45. flood_77

On numara çekilişi :D

http://www.youtube.com/watch?v=CCxxQeKir64 gulmekten oldum ya ızleyın yorumlarınızı beklıyorum :D
  46. flood_77

Dogum Gunleri

daha yenı fark ettım yaklasan dogum gunlerı dıe bır bolumumuz varmıs bunu anasayfaya koysak nsl olur ???
  47. flood_77

Gözlük nsl takılır

http://vdo.mynet.com/video/4202 mynet sitesinde vermiş bende sizinle paylaşmak istedim.Adamlar iyi iş çıkarmış 8)