Arama sonuçlarınız

1. rtgrlndr

SATILIK Ps3 500 GB + iki kol+Gta V+Grand Tourısmo V+Pes 13 Hepsi Orijinal

konsol benim tarafımdan sıfır alınmış ve kırdırılmadan orijinal hali kullanılmıştır. Yanında iki sony kol ve GTA V, Grand Tourısmo V, Pes 2013 Orijinal oyunlarla birlikte satılıktır. Fiyat 1000 Lira
  2. rtgrlndr

Samsung A7 mi Note 4 mü almalıyım ?

Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım. Sizce hangisini alırsam daha uzun ve performanslı bir kullanım sunar. Ya da aradaki fiyat farkı sizce verilmeye değer mi ?
  3. rtgrlndr

Formattan önce Harddisk'e taşıdığım fotoğrafları formattan sonra açamıyorum.

Arkadaşlar Formattan önce Harddisk'e taşıdığım fotoğrafları formattan sonra açamıyorum. "dosyanın bulunduğu konuma erişim izniniz yok vs diyor" bir de dosyalar yeşil renkte. Yardım eder misiniz cevabını bulamıyorum.
  4. rtgrlndr

Buzz Launcher Neden "Telefon numaraına Doğrudan Çağrı Yap" için İzin İstiyor ?

Neden böyle bir izin istiyor anlamış değilim. Hem de kuracakken şimdi ikilemde kaldım acaba kursam mı diye ? Bilen arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim.
  5. rtgrlndr

Dirt 3 2. gamepad'i görmeme sorunu!

arkadaşlar biz iki kişi dirt 3 oynayacağız splintscreen modda ama 2. gamepad'i oyun bir türlü görmüyor. xlnput test , x360 fln la yapılıyor fln dediler uğraştım olmadı. regeditten isim de değiştirdim ama yine birinci tamam ama ikinci kolu görmüyor. Ne yapabilirim bu konuyla ilgili başka ?
  6. rtgrlndr

Sitemiz haclendi tekrar nasıl aktif hale getirebiliriz ?

merhaba arkadaşlar yaklaşık 1,5 yıldır aktif olarak kullandığımız www.nuhunfilosu.com adresimiz bir ay önce kadar haclendi. O günden beri ulaşım sağlanamıyor siteye. Siteyi yaptırdıüımız arkadaşla fln görüşüldü ama bir sonuç çıkmadı. Yedeği var sitenin. Biz şimdi bu durumda tekrar aynı adla...
  7. rtgrlndr

:) Atandım!!!

arkadaşlar çoğunuzun bilmediği pek azınızın bildiği hatta unuttuğu üzere vatani görevimi yapmaktayım.Bu güzel görevi ifa ederken allah bir de atanmayı nasip eyledi ve Kahramanmaraş'ın Göksü ilçesinde bir okula Türkçe Öğretmeni olarak atandım. Şubatta inş görevime başlayacağım. Dua ile :)
  8. rtgrlndr

Gelenekselleşmeye Ciddi Ciddi Aday Olan II. SDN İstanbul İftar Buluşması

Evet arkadaşlar malumunuz mübarek ay geldi çattı.Biz geçen sene ilkini yaptığımız bu güzel etkinliğin ikincisini yapalım dedik. ( bu arada biz=ben) Şahsen ben geçen sene çok güzel vakit geçirmiştim. gerek yemek gerekse sonrasında galata kulesindeki çay muhabbeti beni çok sarmıştı.Güzel bir...
  9. rtgrlndr

Pes 2012 Online Oynayanlar Buraya

Arkadaşlar içinizde onlıne oynayan varsa buradan iletişime geçip karşılıklı maçlar yapabiliriz. Oynamak isteyenleri bekliyorum. :) Not: Onlıne oyun için orijinal oyun gereklidir.
  10. rtgrlndr

Acer 6530G ddr3 1333mhz destekler mi?

arkadaşlar 6530G laptobu var biraderin ramlarini değiştirmek istiyorum ama ddr 3 1333mhz taksam destekler mi? Nette karışık bilgiler var şu an üzerinde ddr2 so-dımm 667(333mhz) ram var anakart acer mantasta amd k11
  11. rtgrlndr

Yardım! küçük mavi ekran ve ekran sarsılması!!

Merhaba arkadaşlar, okulda kullandığım acer 6530g model bilgisayarım ders esnasında küçük mavi ekran hatası verdi kapandı ve açtığımda ekran aşağı yukarı kaymya başladı. Aslında mavi ekran hatası veriyordu ama bu aralar daha sık vermeye başladı 10 dk da bir verdiği oluyor. Sizce ne yapmalıyım ...
  12. rtgrlndr

Fotoğraf Düzenleme & Birleştirme

arkadaşlar nasılsınız? iş güç vs bir yoğunluk devam ediyor sizde de muhtemel böyle bir durum vardır o yüzden kolay gelsin. benim iş yerinden bir arkadaşın bir kaç resmi var ama hiç biri babası ile değil, babası da geçen yıl vefat etti. ben de bunlardan bir tanesini birleştirip ona hediye etmek...
  13. rtgrlndr

Acill yardım, Kablosuz ağı kablolu ağa nasıl bağlarım arkadaşlar?? Lütfn acill yardım

arkadaşlar kablosuz ağda olan bir pc den kablolu ağda olan bir pc ye nasıl bağlanırım ? sorunum acil, lütfen yardım.
  14. rtgrlndr

SDN Forum Bayramlaşması

Arkadaşlar malumunuz yarın bayram :) bayramda büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpülür, bayramlaşılır velhasılıkelam güzel şeylerdir bunlar. Bu vesile ile tüm SDN ailesinin ramazan bayramını kutlar, herkesin aileleri ile birlikte güzel bir bayram geçirmesini temenni ederim. Hayırlı...
  15. rtgrlndr

SDN İstanbul İftar Buluşması

Arkadaşlar bir arkadaşımız "il il başlık açsanız katılmak isteyenler için daha kolay olmaz mı?" dedi bence de gayet güzel bir tavsiye, uygulayalım dedik.Diğer arkadaşlarımızda kendi illeri için başlık açabilirler.İstanbul'dan iftara katılacaklar @topalsolucan , @orcnd , @muratflash ...
  16. rtgrlndr

SDN İftara gidelim mi ?

Arkadaşlar biliyorum hepimiz farklı farklı illerdeniz, çalışanımız var, okuyanımız var bir sürü şey işte. Ama diyorum ki aynı illerde olanlar ortak bir mekan belirleyip iftarda buluşabilir. Hem birbirimizi tanımış ( daha önce yapılan buluşmalardan tanışan falan vardır orası ayrı ) hem de beraber...
  17. rtgrlndr

Arkadaşlar Yardım !! ÖNERİ ve TAVSİYE

arkadaşlar kardeşim yurtdışına eğitime gitmişti ve ben ona bir dizüstü aldıracağım. Epeydir aramaktayım ama bir de size danışayım dedim. Zaten artık almanın zamanı gelmişti zira emektar dell gitti sayılır. Şu an aklımda birkaç tane var sizce 900$ civarı bir bütçe ile hangisini alabilirim...
  18. rtgrlndr

Barcelona Sanchez'de mutlu sona ulaştı

Barcelona uzun zamandır kadrosuna katmak için uğraş verdiği Alexis Sanchez için kulübü Udinese ile anlaşmaya vardı. Şilili oyuncu pazartesi günü Katalan ekibi ile resmi sözleşme imzalayacak. Barcelona, teknik direktör Guardiola'nın ısrarla istediği Alexis Sanchez'in transferinde mutlu sona...
  19. rtgrlndr

Biraz edebiyat biraz da farklı bakış açıları...

http://nuhunfilosu.com/ arkadaşlar edebiyat sever arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim güzel bir site. Okumayı seven arkadaşlarım ve farklı bakış açıları görmek isteyenler için ideal bir yer. http://nuhunfilosu.com/
  20. rtgrlndr

Lenovo G570 Dizüstü Hakkındaki Görüşleriniz???

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım bu marka bilgisayarını ihtiyacı olduğu için satacak.Daha alalı bir ay falan olmadı, bende almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım?. Ne yapacağım derseniz, genelde çok ileri seviyede olmasa da pes 11 falan gibi oyunlar oynuyorum, film izliyorum, office programlarını...
  21. rtgrlndr

Turkcell T10 Program Silme !!

arkadaşlar bu t10'dan nasıl program veya oyun kaldırabilirim ?
  22. rtgrlndr

Dell İnspiron 1501 Bios güncelleme ve bios driver

iyi günler arkadaşlar benim emektar kardeşimin kullandığı bir dell inspiron 1501 bilgisayarım var. Dell'in kendi sitesinden indirip güncellediğim biosu kabul etmiyor error code 144 diye bir hata veriyor. Sizce neyden kaynaklı? az sonra ekran görüntüsünüde ekleyeceğim. edit :
  23. rtgrlndr

Dell İnspiron 1501 Driver Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Ben dell pc'me driver yüklerken hata alıyorum ve driver yüklenmiyor örnek resim altta. Yardım edin lütfen.
  24. rtgrlndr

Dosya çıkarma sorunu yardım!!

arkadaşlar iyi günler ve şimdiden teşekkürler ben bu dosyayı çıkaramadım.pc zaten tanımıyor dosyayı. winrar, poweriso, deamontolls da sorun verdi. görüntüsünü alta ekliyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  25. rtgrlndr

Dell inspiron 1501 Fan Temizleme Yardım!

Arkadaşlar yardım bekliyorum. Bunu nasıl açabilirim. Bir kaç yerde pcnin tamamını sökmeniz gerekiyor gibi şeyler yazılmış. Bi fan için o kadar da olmaz diye tahmin ediyorum.