Arama sonuçlarınız

1. J

Visual Basic.Net 2008 Tabanlı proje Yardım...!

Öneriniz için teşekkür ederim mantıklı bir proje...
  2. J

Projem hakkında

kullanıcı önemli gördüğü soruları kaydedecek ceya çıkmış soruları ben kayıt ederim yada her ikiside olabilir fakat beni baya bi uğraştırır.
  3. J

Projem hakkında

Merhaba arkadaşlar soru bankası yapacağım visual basic.net 2008 de. kullanıcı önemli gördüğü soruları programa kaydedecek. Fakat nerden başlayacağımı bilemiyorum sizce nerden başlamalıyım. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum yada önerebileceğiz bir proje varsa yazınız.
  4. J

Hiç mi be fikriniz yok ... :S
  5. J

Ben size şöyle söyleyeyim. Orta seviyeli bilgim var diyelim.
  6. J

İyi günler arkadaşlar visual basic.net 2008 tabanlı proje yapacam fakat bir türlü bi aklıma yatan proje bulamadım. Bide sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  7. J

Bin Bir Çeşit Cep Telefonu Programları

Programlar tam bir harika...
  8. J

USB Disk Security

Güzel bir program indirmenizi tavsiye derim...
  9. J

Vista Görünümlü Xp Yapma

özür dilerim dikkatsizliğim...
  10. J

Readon TV Movie Radio Player 7.2.0.0

Tmm bundan sonra yok...
  11. J

Xp Format Atma Similatörü

rica ederim...
  12. J

PHotoshop Öğretim Videosu

rica ederim arkadaşlar...
  13. J

Otomatik Pc V.1.0 Sessiz Kurulum

Yorumlarınız....
  14. J

Rica ederim...
  15. J

Asp Görsel Eğitim Seti Videolu(herşey var)

A'dan Z'ye ASP ve Veritabanı Temel Görsel Eğitim Seti Türkçe A'dan Z'ye Asp Görsel Eğitim Seti Türkce.Asp öğrenmek isteyen arkadaşlar icin ideal. İçerik Başlarken Web Nedir? Nasıl Çalışır? Sunucu ve istemci taraflı kodlama dilleri ASP desteğinin yüklenmesi(İnternet Bilgi Servisi-IIS ) ASP...
  16. J

Arkadaşlar Bu Paylaşımım Çok Faydalı bir programdır.Amacı Format atmayı öğretmektir.Adındanda anlaşıldığı gibi bir similatördür. http://hotfile.com/dl/90537822/8f6c55a/XP_-_Format_Similatoru.rar.html Soru ve görüşlerinizi bekliyorum...
  17. J

Arkadaşlar Bu Paylaşımım Çok Faydalı bir programdır.Amacı Format atmayı öğretmektir.Adındanda anlaşıldığı gibi bir similatördür. http://hotfile.com/dl/90537822/8f6c55a/XP_-_Format_Similatoru.rar.html Soru ve görüşlerinizi bekliyorum...
  18. J

USBSecurev1.4.1 (USB şifreleme)

Rica ederim...
  19. J

Vista Görünümlü Xp Yapma

İşletim sistemiyle ilgili olduğu içi bu bölüme açtım. Program tamamen üçretsizdir.
  20. J

Masaüstü Akvaryum(Tüm İşletim Sistemlerle Uyumlu)

Üçretsiz yazılım arkadaşlar...
  21. J

Vista Görünümlü Xp Yapma

İyi günler konu başlığındanda anlaşıldığı gibi Xp işetim sisteminizi Vista görünümlü yapabilirsiniz bu program sayesinde İyi kullanımlar... ********
  22. J

USBSecurev1.4.1 (USB şifreleme)

TÜRKİYE'NİN FORUM SİTELERİNDE SADECE TÜRKÇE AÇIKLAMALI VE DETAYLI ANLATIMI İLE %100 ÇALIŞAN TARAFIMZDAN TEST EDİLEN USB BELLEK ŞİFRELEYİCİ Kurulum ve Kullanım Anlatımı Kuruluma başlıyoruz kurulum esnasında şifrelemek istediğiniz usb depolma aygıtını lütfen bilgisayarınıza takınız daha...
  23. J

USB Disk Security

USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor. Küçük boyutuna rağmen bir antivirüs programı gibi işlev görerek belleğinizde tam koruma sağlıyor. Programın özelliği sadece bu...
  24. J

Masaüstü Akvaryum(Tüm İşletim Sistemlerle Uyumlu)

Masaüstü akvaryum. sesi ve görüntüsüyle akvaryum sevenlere ve masaüstünde sabit öylece duran resimlerden sıkılanlara hem canlı hem hareketli. win 7 veya v,sta kullananlar uyumluluk modunda ( xp sp3) yönetici olarak çalıştırırsa daha uygun olacaktır. Denemeye değer güzel bir uygulama. Ekran...
  25. J

Spyware Doctor 2011

http://i39.tinypic.com/o79kwj.jpg Spyware Doctor spyware (casus) yazılımları silmenize olanak tanıyan ve gerçek zamanlı bir koruma sağlayan bir anti-spyware programıdır. Bu program bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi spyware (casus), adware (reklam), trojan (truva atı), keylogger, casus...
  26. J

Otomatik Pc V.1.0 Sessiz Kurulum ( müthiş bir program ) Bilgisayarda bir işlem yapıyorsunuz. Daha sonra başka işlem yaptırmak için bekliyorsunuz. Veya kopyalama bitince bilgisayarı kapatıp gitmek istiyorsunuz.. Veya Taşıma bitince müzik çalsın - oturumu kapatsın - başka program çalışsın...
  27. J

Total video converter 3.21 portable (kurulumsuz)

Her türlü Video uzantısı istediğin uzantıya çevirme, videodan ses çıkarmayı, video ses kesme yapıştırma, ses uzantısını istediğin uzantıya çevirme yani tam bi video uzmanı indirmenizi tavsiye ederim... MOD.NOT: illegal içerik yayınlamak yasaktır
  28. J

Hızlı Okuma Teknikleri Görsel Eğitim Seti

Hızlı okumak ve bir kerede okuduğunu anlamak her insanın hayalidir. Hızlı okumak ve okuduğunu bir kere anlamak isteyen için bu dosyayı indirebilirler. MOD.NOT: illegal içerik yayınlamak yasaktır
  29. J

Bin Bir Çeşit Cep Telefonu Programları

Dosya içinde media playerlar, müzik çalar aklınıza ne geliyorsa bu dosya içinde blabilirsiniz. Hatta bütün telefonlara uyumlu oyunlarda vardır.İyi günlerde kullanın. ********
  30. J

PHotoshop Öğretim Videosu

Photoshop Öğretim Videosu ********
  31. J

Readon TV Movie Radio Player 7.2.0.0

WinApp | Readon TV Movie Radio Player 7.2.0.0 | 56.87 MB / +18 Kanallar Dahil Readon TV Movie Radio Player , internetten binlerce TV kanalını izleyebileceğiniz (Adult kanallar dahil) , radyo kanalını dinleyebileceğiniz ve isterseniz MP3 olarak kaydedebileceğiniz bir program. Program ülkelere...