Arama sonuçlarınız

1. metinsanli

Türkiye'nin Utanç Tablosu Dünyaca Onaylandı

Bu ülkede gençliğin yeri bu listedeki gibi sondan altıncı.. Avrupanın en genç ülkesiymişiz falan fistan ama gençlerden para kazanırken genciz. Bize sermaye ve pazar gözüyle bakanların burnundan gelir inşallah.. :(:(
  2. metinsanli

Pro Evolution Soccer 2010 PC İnceleme

EA Fifa 10 nu boşuna yapmış. Oyun çok kaliteli olmuş.
  3. metinsanli

Sony Ericsson Satio'nun 3D Performansı

Yağ gibi kayıyo be. O işlemciye kurban olsun sony :P
  4. metinsanli

Linux Fanatiklerinin Karizması Çizildi

Yıllardır yapılan BOŞ tartışmalardan biri bence...! Windows mu Linux mu? Herkes ne isterse kullanır, herkesin kullanmak istediği en iyidir.
  5. metinsanli

Jiban'ı hatırlayan var mı

Bende tvde çok görmüşümdür ama hiç sevmezdim ve seyretmiyordum. Hatta ilk zaping deneyimini bu dizide kazanmıştım. :D:D
  6. metinsanli

Askere Gidiyorum Arkadaşlar

Allaha emanet ol, hayırlı tezkereler kardeşim :)
  7. metinsanli

Topuz'u NAsıl Fenerli Yaptık?

elinize sağlık. yoksa ortada kalacaktı.
  8. metinsanli

Öğrencilik Hali

ne yaptın sen ya oooff
  9. metinsanli

Böyle Saçma Oyun Görülmedi

Türk varmı acaba :)
  10. metinsanli

Nonda'nın yerine Sheva geliyor

Fotomaç haberlerini dikkate almayın lütfen, onların yazdığını bende yazabilirim. Gazeteci olmaya gerek yok.
  11. metinsanli

GTA IV için pc topladım, oynatır mı?

Mükemmel bir sistem olmuş, bence çok iyi yapmışsın. Çok rahat oynayabilirsin emin ol.
  12. metinsanli

Kriz, Türkiye'de Playstation 3'e Yaradı!

(XBox360-1)*6/2=PS3
  13. metinsanli

G.Saray'ı şikayet kampanyası!

Bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış. Böyle bir kampanya için sarfedilecek sözlerin, ilginin ve enerjinin, ne dediğini bilmeyen, futbol maçlarında küfür ederek iş yaptığını ve destek olduğunu sanan, futbolla politikayı aynı kefeye koyup tepkisini masum bir futbolcuya gösteren bir grup...
  14. metinsanli

Samsung Bellekte Rekor Kırdı mı?

Geçtiğimiz 1 senelik süreçte belleklerde kapasite unsuru önemini yitirmeye başladı. Bunların sebebi olarak cep telefonları ve yeni çıkan SSD diskler gibi geliyor bana. Ceplere bir anda 4GB, 8GB, 16GB derken 32GB lar da girmeye başladı-başlayacak. Bu gelişim sırasında bir anda SSDler patladı...
  15. metinsanli

Korsan film indirene hapis

gerçekten çok komik, bu kadar veri trafiğini kontrol altına alacaklarsa google'a rakip olsunlar, reklamdan falan çok daha fazla para kazanırlar zaten, eser sahiplerine ödeme yapsınlar. (:
  16. metinsanli

Çinde bir tren garı

Çin'in meşhur pusherman'leri.
  17. metinsanli

Türk yapımı Tarayıcı İsim Arıyoruz ?

eğer tarayıcı görünüm ve özellik olarak ıcılı bıcılı rengarenk toolbar'lar butonlar seçimler ıvırlar zıvırlar değilde, daha sade minimalist performans gibi unsurları amaç edindiyse sadece "piri" olabilir
  18. metinsanli

Evrenin derinliklerine yolculuk yapalim...

:) evet farkındayım, diğer arkadaşlar çok başarısız bulmuşlar WWT'yi, bende yapılan yorumlara istinaden bazı özelliklerine dikkat çektim.
  19. metinsanli

Evrenin derinliklerine yolculuk yapalim...

Arkadaşlar World Wide Telescope programını kullanmadan kıyaslama yapmayın derim. Yıldızları görüntüleme, zoomlayıp şekline yakından bakıp bilgi almanın yanında benim en çok sevdiğim özelliğiklerinden biri tüm galaksinin tamamının nasıl göründüğünü, hatta tahmin edilen evrenin bir modelini en...
  20. metinsanli

Resimdeki bebeği bulabilecek misiniz?

:) ilk resimdeki çift bebek bekliyor herhalde
  21. metinsanli

Mozilla Firefox 3.0.4 çıktı

Hızlı sörf ve daha az RAM kullanma özellikleri 3.1 sürümünde olacağı söyleniyor.
  22. metinsanli

Msn Değişiyor

Facebook için; Gmail'in browser üzerinden görüntülü konuşturması. Aynı sayfada facebook'un çoklu mesajlaşma-sohbet özelliğinin olmaması (extra facebook api'leri hariç) birer dezavantaj. Eğer açık kaynaklı bir platformsa bunlarıda kendine dahil edebilir..
  23. metinsanli

Kaç Tane Mail Kullanıyorsunuz.

Aktif: Gmail(1), Hotmail(1) Köşede kalsın sonra lazım olur : Gmail(1),Yahoo(1) Toplam 4 adet.
  24. metinsanli

Micro XP ile Windows Kuş Olmuş!

Şahsen indirip kullanmıştım. Windowsu mikro yapacağız diye çok uğraşmışlar. Değmiş mi? derseniz bence olmamış. Çünkü extra program yüklemeye çalıştığınızda hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz. Örnek olarak firefox kuramamıştım. Google Chrome kurabilmiştim. Anakartın bir kaç sürücüsünü ve ses...
  25. metinsanli

Bir Türk'ü Nasıl Tanırsınız?

her cümlenin sonunda "..-sa o bir Türk'tür." vurgusu olmasa güleceğim. ama bazıları oldukça abartılmış. teessüfler. :(
  26. metinsanli

Windows Için En Hızlı 100 Ipucu

alın size bilgi :P ohuyun anlayın..
  27. metinsanli

AMD'nin 32 Nanomtere Planları

Şu anki yarı iletken teknolojisiyle saat hızlarının (GHz) artması ve bu teknolojinin evimizdeki bilgisayarlara uyarlanması pek mümkün değil. Örneğin bir işlemciyi 5GHz 'lik saat hızında çalıştırabilmek için bile sıfırın altında ısılara sahip sıvı azotlar vs.. kimyasal maddeler kullanılıyor. Şu...
  28. metinsanli

kablonet wireless modem?

Bahsettiğin işlem "Bridge Mod" olarak kullanmayı esas alıyor. Fakat yazdıkların çok yüzeysel olduğundan doğru ayarlama yapamazsın. Bunun için Airties teknik servisinden Bridge Mod hakkında yardım almanı öneririm. Destek görevlisine nasıl kullanacağın konusunda bilgi verirsen sana çok iyi...