Arama sonuçlarınız

1. S

Böyle Bir İnternet hızı gören varmı???

Tebrikler TTnet gene farkını gösterdin.
  2. S

CPU Kullanımım çok yüksek..

Beyler resimdeki gibi bir cpu kullanım grafiğim var.. Bu normal mi yoksa bendemi bir yanlışlık var.. Bukadar cpu harcayanda MsMpeng.exe sanırım Microsoft Security Essentials.Hatta bazen %30 un altına düşmüyor.. http://img510.imageshack.us/i/grafikk.jpg/
  3. S

Ücretsiz BlackBerry Playbook a Nasıl Sahip Olunur.

Dikkat:Bu uygulama Amerika da başlatılmıştır.Türkiye de uygulanır mı bilmem ama genede bu konu hakkında size açıklama yapma gereği duyuyorum. PlayBooku bağımsız yazılım gelişticileri ücretsiz temin edilebilecek.Peki ama nasıl.. Öncelikle daha önceden BlackBerry için bir yazılım geliştirmiş...
  4. S

BlackBerry PlayBook hakkında bilmeniz gereken gerçekler

Apple mi Blackberry mi sorusu yeni bir boyuta taşınıyor.Tablet Pc pazarına girmenin yollarını arayan BlackBerry yeni ürünü olan 4G Playbook'u Avrupa piyasasına sürmeye hazırlanıyor(Amerika'da satışa sunuldu).Diğer tabletlerden farklı olarak 4G PlayBook da adından anlaşılacağı gibi 4G bağlantısı...
  5. S

Bugün TTNET in ne kadar sistemsiz bir kurum olduğunu öğrendim Yardım edin Beyler..

Bundan yaklaşık bir ay önce gecikmiş internet borcumu (526 TL) ttnet şubesi aracılığı ile ödedim.. Ardından internetim açılmayınca ttnet i arayıp durumu anlattım. Onlarda bi önceki internet hattının kapandığını yeni bir internet hattı almamı söylediler. Bende aynı telefon numarama yeni bir...