Arama sonuçlarınız

1. H

Modifiyeye gel bak yorumun yap

olmamış diyebilirdin, hakaret eder gibi konuşuyosun resmen.sırf bu lafından dolayı üyeliğimi sildirtcem.alın forum sizlere kalsın.adam gibi bi forum bulduk dedik o da fos çıktı.herkese kolay gelsin.
  2. H

Modifiyeye gel bak yorumun yap

Nasıl olmuş arkadaşlar :) otobüs modifiye ettim gibi bişey. otobüsün ilk hali: sonraki hali:
  3. H

SDN 2011 Temamız Yayında

Başarılı bir tema olmuş.Kendimi Galatasaray Forumunda zannettim bi an :)
  4. H

İnternetim sürekli gidiyor.

Merhaba arkadaşlar; Son 1,5 ay içerisinde netim sürekli gidip geliyor.Modemin tüm ışıkları yanıyor ve internet var gözüküyor.Sonra tarayıcı açıp herhangi bir web sitesine giriyorum site gayet normal açılıyor.Ama aradan 5 dk sonra yeni bir sayfaya geçince sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor...
  5. H

Sürekli Mavi Ekran hatası alıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Dün 2, bugünde 3 defa mavi ekran hatası aldım.Dün bilgisayarıma format attım. 4 Senedir bilgisayar kullanıyorum, hiç bir zaman mavi ekran hatası almadım.Format attıktan sonra toplam 5 defa mavi ekran hatası aldım.Bilgisayara zarar vericek diye korkuyorum. Hataların hepsi...
  6. H

Türk adaletinde bir ilk

Bu haberi televizyonda görümüştüm, 3 yıl bence fazla.Akıllanması için 6-7 ay yeterli diye düşünüyorum.
  7. H

Samsung Galaxy Tab İncelemesi, Fiyatı, Özellikleri!

Cihaz güzelmiş, fakat fiyatını göremedim?
  8. H

Yazıcı önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, Yazıcı almayı düşünüyorum.Bana yardımcı olursanız sevirim. Lazer yazıcı ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar hangisi daha iyi sizce(evde kullanılacak). Birde kartuş dolumu sorunları oluyo, o olmazsa sevinirim.Örn:5 dolumdan sonra kullanılamaz hale gelenlerden olmasın.Özellik...
  9. H

Bu domain ne zaman düşer?

Peşinde olduğum bir domain var.Aşağıda tarihleri var.Ne zaman düşer bu domain? Updated Date: 29-jan-2010 Creation Date: 01-jan-2008 Expiration Date: 01-jan-2011