Arama sonuçlarınız

1. mortality

İos 13.5 jailbreak sorunu ve Repo adresleri

iphone 7 ve ios 13.5 kullanıyorum. uncover ile jailbreak yaptım. öncelikle yaklaşık olarak 5 senedir ilk defa jailbreak yaptım. mümkünse güncel repo adreslerini biri yazabilir mi uncover ın son jailbreak i için. Kurmaya çalıştığım bütün temalarda problem çıkardı, hiçbirini kurmadı neredeyse...
  2. mortality

Sopcast açılmıyor

Sopcastte resimde yaşadığım problemi nasıl çözebilirim acaba. Bütün sopcast linklerinde aynı sorunu yaşıyorum. Farklı versiyonlarını indirip kurdum ama yinede değişen birşey olmadı.
  3. mortality

Opera erişim kısıtı sorunu.

İyi akşamlar herkese opera browser dan digitürkplay a girmeye çalışırken bana aşağıdaki sorunu veriyor sürekli. Beni "tr" sayfasından ".com" sayfasına atıyor ben giriş yap dediğimde de aynı şekilde ana sayfaya yönlendirip duruyor. Bir türlü anlamadım sorunu yardımcı olabilecek varmı acaba.
  4. mortality

Ntvspor CI Modülü Hatası

Merhaba arkadaşlar LG nin 640s modeli TV sini aldık. Kanal araması yaptıktan sonra NTVSpor u açtıgımız da. CI modülü yok hatası alıyorum. İnternettte yaptığım araştırmaya göre Biss Key girmek gerekiyor yada farklı çözümler söyleyenlerde var. Ama bu model için Biss key girilemediğinide yazanlar...
  5. mortality

Bit-Hdtv davetiyesi veriyorum

Elimde şu anda 4 adet Bit-Hdtv davetiyesi mevcut ve torrent işini bilen paylaşımcı kişilere vereceğim. Sadece 1 yada 2 siteden ratio örneği göstermeleri yeterli. Onuda geçtim gerçek anlamda bu işi isteyen kişilere özelden çok davetiye yolladım. Sitede sürekli davetiye konularını takip ediyorum...
  6. mortality

Sceneaccess davetiyesi arıyorum

SCC davetiyesi arıyorum. Elimde Bit-hdtv, Freshon.tv, Awesome-Hd, Bit-Gamer, TorrentLeech, Arena tr, Turktorrent.eu, LeechTurk davetiyeleri var ayrıca what.cd, Waffle da da hesabı verebılırım.
  7. mortality

Fifa 2013'te Türkiye Ligi'nin de olması için oylama yapılıyor[Oy verelim lütfen]

Arkadaşlar aşağıdaki linkten Türkiye Ligine oy verelim ki 2013 te Türkiye ligi de olsun. Şuanda Ukrayna ligi ile çekişmeli gidiyoruz. http://www.fifplay.com/vote/?pollid=19
  8. mortality

Pale Moon yardım

Arkadaşlar tarayıcı olarak pale moon kurdum ama dil olarak türkçeyi bir turlu kuramıyorum. firefox tabanlı calıstıgı ıcın sanırım firefox tan kurmak lazım. ındırdım fakat basaramadım bırturlu bu konuda yardımcı olabılecek arkadas var mı? Birde Kısa yolun sımgesını degıstırıp görev çubuguna...
  9. mortality

Windows 7 iki bilgisayarı birbirine bağlamak

Biz arkadaşla iki bilgisayarı birbirine bağlayıp counter strike 1.6 oynamak ıstıyorum. Ikımızın pc de wındows 7 ultımate 64 bit. internet bağlantısı ve kablo destegı olmadan bunu nasıl yapabılırız acaba yardımcı olabılırmısınız.
  10. mortality

Sorun Forumda mı Bende mi ?

Bu sorun genel olarak forumda mı mevcut yoksa benden mi kaynaklanıyor.
  11. mortality

Usb Bellek Biçimlendirme Sorunu.

Şimdi ilk olarak arkadasım benden usb belleği bır kac belge atmak ıcın aldı.Bende usb bellekte yer acmak ıcın Kendı pc me taktım boşalttım biraz verdım arkadaşa.Fakat 5 dakıka gecmeden arkadas geldı Usb bellege bılgılerı attıktan sonra cıkarıp tekrar taktıgında bu sorunla karsılasmıs.Ben ne...
  12. mortality

Linux masaüstü video alma.

Linuxte masa üstünün videosunu almak ıstıyorum.Yanı linux un e son halınde uyguladıgım görsellerı vıdeo ya almak için hangi programı kullanmam lazım.Varmı böyle bir program.
  13. mortality

Linux tavsiyesi.

Windows 7 kullanıyorum ilk cıktıgından beri.Fakat format atıp yeni birşeyler kurmak niyetindeyim.Bunun içinde ilk olarak görsel açıdan gerçekten hoşuma giden Linux kurmak istiyorum.İlk defa kuracağım için çok karmaşık bir sürümünü kurmak istemıyorum açıkcası.Ama görsel olarakda beni tatmin...
  14. mortality

Teamwiever Sorunu

''Bağlantı kurmak istediğiniz kişi deneme lisansının süresi dolmuş olan Ticari Teamwiever kullanıcısıdır.Sahip olduğunuz üceretli lisansla bağlantı kurmanız imkansızdır.'' Diyor. Programı tamamen temızledım yenıden kurdum.Hemde Kac defa yaptım.ama Hıc baglantı sağlayamıyorum.Ne yapmam lazım...
  15. mortality

Nod Uyarı veriyor yardım Lütfen.

Her açtıgımda bu uyarıyı verıyor virüs programı sorun nedır acaba.
  16. mortality

İnternet Tavsiyesi.

Sınırsız internete gecmeyi düşünüyoruz 3 öğrencı arkadas.Ama bir türlü karar kılamadık hangi netten baglatalım.Bızım için önemlı olan sınırsız ve ucuz olması :D 8 mb olursa en düşük ıyı olu diye düşündük.Bu konuda Tavsiyesi olan arkadas varsa paylaşırsa çok sevınırız.
  17. mortality

Firefox acılmıyor acil yardım..

sımdı guncelleme yaptı ve bu sorunu verıyor hıc acılmıyor.Nightly 9.0a1 yuklu..
  18. mortality

Toorentleech Şifre yardımı acil !

Arakdasşlar davetıye aldım ama bir turlu şifre olusturamadım.Lütfen en azından örnek oluştura bılecek bır şifre gösterebılır mısınız..kac hanelı olmalı özel karakterler nasıl olmalı.. ---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 16:25 ---------- Gerek kalmadı...
  19. mortality

Chrome Tavsiyesi..!

Bu gün itibari ile Google Chrome a gecmeyı dusunuyorum ama hangı surmunu kullanacagıma karar veremedım..Bnm için önemlı olan sayfalar arası geçişi hızlı yapması ve açılırken hızlı açılması.64 bit kullanıyorum win7..işemcı hızım 2.53 ve 4 gb ram..sanırım özellıkler kötü değil.Chrome da hangi...
  20. mortality

Usb Bellek Biçimlendirme Sorunu.

Arkadaşlar Usb belleği biçimlendırdikten sonra bu srunu verıyor süreklı ve can sıkıcı bır durum bunun nedenı nedır acaba.Fat32 yada NTSf olarak bıcımlendırmek ten kaynaklanıyor olabılır mı. http://imageshack.us/photo/my-images/845/ekrntsmr.jpg/ resım ekleyemedm burdan bakarsanız sevınırım.
  21. mortality

Google Chromium Stable Windows 7

Arkadaşlar Chromium stable ın en son versıyonunun Windows7 için olanı nı bulamadm.Yada var mı acaba.Yardımcı Olursanız sevınırım.Stable versiyonu sanırım flas ve bır çok eklentı ıcın avantajlı..
  22. mortality

SDN Baglantı Sorunu

Pc ye yenı format attım ve Sdn ana sayfaya baglanırken hıcbır sorun cıkarmıyor ne zaman forum sitesıne gırmek ıstesem donup kalıor firefox ve 5-10 sanıye yanıt vermıyor.aşağıda resımde de goruldugu gıbı. bunun sebebı ne olabılır.
  23. mortality

Windows 7 Yardım

Resımde goruldugu gıbı alttakı sımgeler ıslem yaptıgım zaman buyuyor..yenı format attım ama bır turlu düzeltemedm.bılen arkadas yardımcı olurrsa sevınırım.sımgelerı yatay olarak buyuk acıyor neden acaba.
  24. mortality

Assasin's Creed Brotherhood Nasıl Şehir değiştireceğim.

Assassin's Creed BrotherHood da Romada Takıldım kaldım..Diğer şehirlere Geçemıyorum. Nasıl şehir değiştireceğim yardımcı olursanız sevınırım..
  25. mortality

Assasin's Creed Brotherhood Takıldım Yardım Edebılırmısınız.

Arkadaşlar malum yenı cıkan oyunda bır cok zorlu görev var ve bende Kurt Adam görevını yapacagım fakat bır turlu ıcerı gıremedım..yerı tam olarak nasıl söylesem..cadırların kurulu oldugu antık bır yer..ıcerı gırmek ıstedıgım zaman suya dusuyorum.tutunabılecegım bır yer bulamadım..yardımcı...
  26. mortality

Pc de Oyun içide iken ekran göruntüsü alma

Oyunda Takıldım Kaldım Ekran görüntüsü almaya çalıştım ama bir türlü almadım.Prt Sc tuşu ıle yaptım sonra paınte yapıstırdım sıyh bır ekran goruntusu verdı..doğru bır sekılde nasıl ekran görüntüsü alabılırım..
  27. mortality

İnternet Downloader sorunu.Yardım

http://img59.imageshack.us/i/adszhu.jpg/ Idm yı guncelledıkten sonra boyle bır sorunla karsılastım. arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım. ---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:08 ---------- resım ekleyemedım resımden bakarsanız cok mınnettar kalırım.
  28. mortality

Pdf Dosyasının Word Dosyasına cevrilmesi

herhangi bır pdf dosyasını word dosyasına cevırmem gerekıyor fakat cok ugrastım yapamadım.yardımcı olan olursa cok sevınırım.