Arama sonuçlarınız

1. F

Tesla Roadster radikal renk seçenekleriyle geliyor!

görsellerle oynanmış. 3 tane fotoğraf bire bir aynı sadece aracın rengi değişik :D
  2. F

Ulaştırma Bakanı'nın sözünü kesen robota format atıldı

robot kendisine önceden yüklenen yazılımın gereğini yerine getirmiş, robotun kafasının falan karıştığı yok. haliyle böyle durumlar format atılarak ya da aç kapat mantığıyla çözülecek durumlar değildir..
  3. F

"Niye okula gelmedin?" sorusuna nasil yanit verilir?

anneannen rahatsızlanmış olabilir mi ?
  4. F

SDN 12 Yaşında

tebrikler. bende 7 senedir buralardaymışım :)
  5. F

İlk Olarak Hangi Yazılım Dili İle Başlamalıyım?

Bu birazda neye yönelik programlama yapmak istediğine bağlı sanırım. ben algoritma mantığını matlab ile üniversitede öğrendim. biraz matlab programladıktan sonra c öğrettiler ama ne yazık ki hocam öğretmeye pek istekli değildi soruları verir geçirirdi. sonra c# da haftalık ödev ve dönem sonu...
  6. F

DARPA'dan 70 km Hız Yapan Drone!

başlık biraz yanıltıcı olmuş. bizzat arkadaşlarım yaklaşık 100 km hıza ulaşabilen drone yaptılar. Ama haberde de belirtildiği gibi otonom olarak karmaşık bi yolda bunu yapabilmek kolay olmasa gerek.
  7. F

Google Car Yeterince Güvenli Mi?

arabalara insandan daha fazla güvenebileceğimize eminim sadece zamana ihtiyaç var
  8. F

Memnun Musunuz ?

Değilim çünkü bir ülke müteahhit kafasıyla yönetilmez.Dış politika ve eğitim gibi çok temel ve önemli konular rezalet durumda şuan.
  9. F

Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

Çünkü babam bana hırsızlığın, yalanın, iftiranın, adam kayırmanın ve rüşvetin kötü bir şey olduğunu öğretti.
  10. F

Yerli Otomobil Cadillac BLS

Bugün mühendislik mekaniği dersini aldığımız hocayla sınıfta bu konuyu biraz değerlendirdik ve mühendis gözüyle bakmaya çalıştık. Arabanın şanzıman motor gibi parçalarının bir çok firmanın yaptığı gibi standart bir kasada denendiğini söyledi.Genelde dış tasarım kısmı tamamen ayrı bir süreçmiş...
  11. F

Yerli Otomobil Cadillac BLS

Valla bana da seçim yatırımıymış gibi geldi ilk bakışta. En azından bu haliyle oldukça acele bir şekilde seçime yetiştirildiği açık.Çünkü yerli arabayla ilgili paylaşılanlar tamamen iç ve dış tasarıma ait görseller.Ki bunlarda zaten başka bir arabadan birebir alınmış. Haaa bu arabanın motoru...
  12. F

Steam Yaz İndirimleri 2015

cs 1.6 ne oynardım eskiden. cs go da çıktığından beri aklımda. aslında pahalıda değildi ama indirimi görünce dayanamadım aldım şimdi.
  13. F

Yerli Otomobil Fiyatı Nasıl Olacak?

Parası neyse verip yaptırarak yerli otomobil yapmış olunmuyor. Umarım mühendislerimiz bu otomobilin yapımı ve geliştirilmesi sırasında edindiği tecrübelerle ilerde gerçek bir yerli otomobil ve küresel bir Türk otomobil markası yaratabilir.
  14. F

2015 Genel Seçim Anketi

bu arada geçen senenin anket sonuçlarını hatırlayan var mı? merak ettim.
  15. F

Hdp barajı aşar mı?

Geçmişteki terörist eylemlerini dolayısıyla hdp ye karşı bir antipatim var ancak bir taraftanda demokrasinin gelişmesi, kürt kardeşlerimizin sorunlarının demokratik yollarla çözülmesi için mecliste temsilcilerine ihtiyaç var. Eğer hdpnin ve pkknın silahlı ve bölücü eylemlerden vaz geçeceğini...
  16. F

Hürriyet Cumhurbaşkanına İsyan Etti

Hürriyet rekor vergi cezalarına hazır olsun. Basın özgürlüğü endeksi http://tr.wikipedia.org/wiki/Bas%C4%B1n_%C3%96zg%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BC_Endeksi Türkiye 138. sırada arkadaşlar siz aramadan ben söyleyeyim.
  17. F

Letonya - Türkiye | EURO 2016 Elemeleri A Grubu 3. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

tvde görünce hemen geldim yanılmamışım :)
  18. F

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

ben söyleyeyim. Uluslararası saygınlığı ve tarafsızlığı herkesçe kabul edilen Türkiye dışındaki bir kaç kuruma bu kayıtları incelettirirdim sonucunuda halka açıklardım.Böylece kendimi aklamış olurdum. Ama eğer kayıtların gerçek olduğunu bilseydim ve bunları saklamak isteseydim hedef...
  19. F

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

bi yerinizden tanım uydurmanıza gerek yok metronun ne olduğunu biliyorum. hafif ray olması metro olmasına engel değil. metronun anlamı yerin altından ilerleyen tren demektir ama tamamının yerin altından gitmesi diye bir şart yok. ayrıca diğer mesajımda konunun metrodan ibaret olmadığını söyledim
  20. F

Her halükarda savunursun tabi çünkü demokrasinin ne olduğu konusunda bi fikrin yok. Her yaptığı doğrudur senin başbakanın. kendine sor bakalım kaç kere eleştirdin hayatında başbakanı? her şeyimi ortaya koyarım ki hiç. Bu arada beni kullanıcı adımdan yakalamışsın. tebrikler, zekice.
  21. F

Hızımı alamadım AKP'yi öven vatanperverlere söylenecek daha çok sözüm var: Din iman edebiyatı yapıyorsunuz ama Kur'an ile dalga geçilince susuyorsunuz. Dürüstlük edebiyatı yapıyorsunuz ama evlerden para çıkınca susuyorsunuz. Vatan edebiyatı yapıyorsunuz ama bayrak önünde saygısızlık yapılınca...
  22. F

Kardeşim adamlar savaş çıkarmaya çalışıyor hala askerimizi nerde vurucaklar göster bana diyorsun? Savaşın anlamı ne biliyor musun? binlerce masum insanın ölmesi demek savaş. Bu ülke için her zaman canımı vermeye hazırım ama rte için verilecek canımız yok.
  23. F

Burada atladığın nokta twitterın, youtube un kapanmasından çok ne için kapandığı. Bunca zaman niye bunlar kapatılmaadı da kendi ses kayıtları ortaya çıkınca kapandı? Bu kayıtların ortaya çıkmasını öyle veya böyle asla doğru bulmuyorum. Ancak ortada böyle bir gerçek varkende bu hırsızlıkları...
  24. F

Sende haklısın ama malesef ülkemizin çok büyük bir kısmı belediye seçimlerinde belediye başkanına oy vermiyor. Bütün partilerin bunu genel seçim havasına dönüştürdüğü bir gerçek.Zaten televizyonda sürekli o tek kişinin reklamlarının ve şarkılarının çıkmasından da bunu anlayabilirsiniz. Doğru...
  25. F

ayrıca bu iş yerel seçimleride aşıp genel seçim havasına girdi reklamlarda da görebileceğiniz şekilde. Her reklamda o tek adamın ismi, şarkısı.. artık foyalarıda ortaya çıkmaya başladı umarım halkımızda farkına varıcak.
  26. F

Metronun bitmemesinden dolayı bende çok rahatsızım.Hatta Hataydaki dükkanımız iş yapamadı uzunca bir süre metro yüzünden.Ama bunu belediyeye bağlamak o kadarda doğru değil.Türkiyede diplomasinin ne kadar yavaş işlediğini biliyoruz metroya açılan davalarıda.Ayrıca kimse izmir metrosunun...
  27. F

bu arada hükümetimiz bizi dünyaya maskara etmeye devam ediyor. Hala paralel devletin ihanetinden söz edenler var.Eğer bu cümleyi kurabiliyorsanız tüm bu kayıtlarıda kabul ediyorsunuz demek ki. önce kayıtlardaki kişilerden sonrada yine o kişilerin oluşturduğu paralel devlettende her şeyin...
  28. F

Artık bunlar son çırpınışları ok yaydan çıktı bir kere. Ama ne yazık ki bunca kayıda rağmen halkımız anlamak istemiyor olanları.Nede olsa yol yaptılar :) Oysa ki montaj olsalar bu kayıtları dünyada saygın ve tarafsız kurumlarda inceletip rahatlıkla kendilerini aklayabilirlerdi. Heralde tam tersi...
  29. F

forumda akpli arkadaşlar çok olabilir ama kusura bakmasınlar chp yine kazanıcak. izmirliler olarak halimizden memnunuz.
  30. F

Twitter Kapatılmıştır

Bunun provakasyonla falan ne ilgisi var? Dünyanın hangi ülkesinde twitter gibi uluslar arası bir siteye yasak getirilir, getirilebilir? iran, kuzey kore gibi bir iki ülkeyi örnek göstermezsiniz herhalde. tabi ki şuanda bize destek veren her şirket hayrına yapmıyor bunu. firmalarının reklamını...
  31. F

Yasaklı Twitter'a Nasıl Girilir?

vpnler banlanırsa acaba ne yapabiliriz sansürü aşmak için?
  32. F

Twitter Kapatılmıştır

vpnler banlanırsa acaba napabiliriz sansürü aşmak için?
  33. F

DNS ve VPN İle Engelli Sitelere Girin

sanırım dnslerinde teknik olarak engellenmesi mümkün ama proxyde böyle bir şey oluyor mu bilmiyorum? eğer oluyorsa proxyden sonra yapılabilecek neler var merak ettim :) internette pek bir bilgi yok bu konuda bilgisi olan var mı
  34. F

Takım Elbisenin Altına Spor Ayakkabı Gitmez Mi ?

bende sevmiyorum ama spor ayakkabı biraz sırıtır bana göre
  35. F

Yüzdeki Sivilce ve İzler için bildiğiniz bitkisel yöntem?

elma sirkesiyle yüzünü temizle yeni sivilce çıkmasına engel oluyor olanlarıda kurutuyor ama izlere çok faydası yok sanırım. ben kullanıyorum şuanda. pamuğa döküp yüzünü iyice sil. iltihaplı sivilcelerin üzerinde de 10 saniye falan bekletebilirsin. ilk başta kokusu kötü geliyor ama sonra...
  36. F

Türkiye'nin en büyük ve muhteşem camii ibadete açıldı

okul yok memlekette, iki sokakta bir camii var. en azından yaşadığım yer ve çevresi için bu böyle. okul yok öğretmen yok hala camii yapıyorlar.
  37. F

LYS 2013 Tercih Sonuçları Açıklandı

kira olayından falan haberim oldu. yalnız iki yıl hazırlık çokmuş ya. onu en az 1 yıla indirmenin bi yolu yok mu? ben hazırlıkta çok fazla ingilizce öğrenebileceğimi sanmıyordum. hayrola sen 3 yılda bitirdin mi bıraktın mı yoksa ?
  38. F

LYS 2013 Tercih Sonuçları Açıklandı

Karabük üniversitesi Mekatronik mühendisliği benimde
  39. F

Üniversite kaygısı şimdiden başladı.

valla son yapılan sınava girdim ben. başlarda gözüm yükseklerdeydi ama iyice düştüm 300 aldım sınavdan. ama zordu sıralamadan biraz yırtıyorum en kötü makine mühendisliği denk gelicek galiba pamukkale iö veya celal bayar iö de. sana önerim matematiğini her zaman sağlam tut. güvenebileceğin bi...
  40. F

Teknoloji Fakültesi mi Mühendislik Fakültesi mi ?

teşekkür ederim. kapatılmadan ve imza yetkisinden bahsedilmiş. gelecekte bir sıkıntı oluşturur mu diye içime bi kurt düştü. bir yerde eşdeğer olduklarına dair yök imzalı bi belge bulmuştum ama aradaki 10 bin kisiye mantıklı bir açıklama bulamıyorum
  41. F

Teknoloji Fakültesi mi Mühendislik Fakültesi mi ?

Merhabalar bu sene üniversite sınavında tercih yapıcam. Sakarya üniversitesi makine mühendisliği bölümünü düşünüyorum. yalnız kafama takılan bir şey var.Benim sıralamam teknoloji fakültesinin puanına yeterken mühendislik fakültesine yetersiz kalıyor.Arada yaklaşıl 10 bin kişi fark var. Teknoloji...
  42. F

0' km araç tavsiyesi ?

scirocco yu begeniyorum ben çok tasarım olarak. başlangıç fiyatları o civarlarda
  43. F

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

hitler geçmiş ama. %50 ye yakın oyla. sonra canavara dönüşmüş.
  44. F

Höst! kime ne vermiş Atatürk yahu. ancak Türk Dil Kurumu , Türk Tarih Kurumu gibi kurumlara bağışladığı şeyler var onlarında çoğu kendi mirası.
  45. F

teşekkür ederim o fotoğrafları hiç görmemiştim taksimde böyle bir şey olduğundan haberim yoktu. Ordaki halkın buna izin vermesine çok şaşırdım izmirde yaşadığım yerde böyle bir şey olması mümkün değil.Bu şekildeki suistimaller gittikçe artmaya başladı belkide artık olaylara bir son verilmesi...
  46. F

özel mesaj atabilirsin. o dolaşan fotoğraflar taksimde çekilmiş fotoğraflar değil. güncel bile değil.
  47. F

Kardeşim sen kimin ülkesinden kimi kovuyorsun ya? Meselenin hala iki tane ağaç olduğunu sanıyorsunuz.Hiçbir şeyden haberi olmayan beyni yıkanmışlarda sizsiniz. Hani kim bölüyor ülkeyi nerde? Olaylar üzerinden çıkar elde etmeye çalışanlarda belli. 100 bin kişiye 1 milyon kişi toplarmış. yol ver...
  48. F

Sizin sorununuz ne biliyor musunuz? Fikrinizi desteklediğini düşündüğünüz için her okuduğunuza inanmanız. Belli ki 31 sorununun çoğunu okumamışsınız ki kullanılan uslüp bile bu metnin Müge Anlıya ait olmadığını anlamaya yeter. Ayrıca bir sürüde bilgi yanlışı var. diyanet işleriyle milli eğitim...
  49. F

Açıkçası şuanda hiçbir parti liderinin yolsuzluk yapmayacağını düşünüyor değilim.Benim için ilk sırada fikirler düşünceler geliyor. Adamın il gençlik kolları başkanı "elhamdürillah anıtkabiride yıkarız hauahuahu" kafasında.Bu şekilde twit atıyor.Kendisi siz 100 bin kişi çıkarırsanız ben 1 milyon...
  50. F

ssk yı dolandırdığını kanıtlayabilir misin? hayır çünkü dolandırmadı. insanları kanıt olmadan bu şekilde suçlamak yanlış. O dönemde zarar edilmesinin sebebi dönemin başbakanı Süleyman Demirel'in oy almak amacıyla önüne geleni emekli etmesidir. Zaten ssk gibi bir kurumun kar etmesinin...
  51. F

Bence bunu Türkiyeyi Amerikaya şikayet etmek olarak görmek yanlış.Orda da kocaman yazıyor zaten "whats happening in Turkey" diye. Türk medyası bunları göstermiyor.Eylemcilerden olan biteni dünyanın başka ülkelerin çarpıtmasından değilde kendi ağzımızdan öğrenmesi için böyle bir girişimde...
  52. F

IMF ye olan borç kapanmasa ne yapacaktınız hiç bilmiyorum. Siz konuyu kavrayamamışsınız şuanda tartışılan şey ne ekonomi ne de 1978. Bizim problemimiz baskıcı ve özgürlükleri kısıtlayan yönetim.Adam döndü afrikadan hala geri adım atmıyor. %50 oy aldım ben ne dersem olacak havasında halkın geri...
  53. F

Haklısın aslında çok fazla provakator var ama insanların sesini duyurması için başka bir yol yok. Sandıkta tepkinizi gösterin diyceksin belki ama zaten hükümete oy vermeyen insanlar tepkisini bu şekilde göstermeye çalışıyor
  54. F

Neymiş sonuç? Şuan gelip bir izmir gündoğduyu görebilsen... karnaval alanı gibi. yüzbinlerce kişi piknik yapıyor orda. piknik yapmakla ülke geri gidecek değil. her şeyden korkmayın artık.
  55. F

a haber ne bekliyordunuz ki? Ben hiçbir örgütün, devletin veya kurumun hiçbir ülkede böyle bir ayaklanma yaratabileceğine inanmıyorum.Bu olay ne amerikadaki wallstreet olayına benziyor ne de baska bir yerdeki herhangi bir olaya. Bütün Türkiye de insanlar ayakta.Neden ? Baskıcı hükümet yüzünden...
  56. F

Dünyada Alkol Yasakları Nasıl Uygulanıyor

Dinsizlik kötü bir şey değildir.Din olmadanda iyilik, ahlak gibi kavramlar olabilir.Çoğunluğun bir dine inanması azınlık dine inanan insanların haklarının elinden alınmasını gerektirmez.Herkes dini başkalarının hayatına müdahale etmediği sürece istediği gibi yaşayabilmekte özgür olmalıdır. İşte...
  57. F

Alkolden sonra şimdi de sıra...

yasaklamak genelde o işe olan ilgiyi arttırıyor gibi geliyor bana. yasaklamak yerine halk bilinçlendirilmeli. okullarda bazı saçma derslerin yerine hayatta işe yarayacak bu tarz şeyler anlatılmalı.hatta liseye giriş sınavlarında bunlar soru olarak çıkmalı belkide. reklam yasaklayarak bir yere...
  58. F

İMF'ye Son Taksidi Ödüyoruz

Bu ülkede en nefret ettiğim şey takım tutar gibi siyasi parti tutulması.Bu çok büyük bir kesim için geçerli hemde. partilerinin yaptıkları her şeyi hiç sorgulamaya bile gerek duymadan doğru kabul ediyorlar.Ayrıca dışborç konusunda Türkiye yi Amerika Almanya gibi devletlerle karşılaştırma...
  59. F

Muhteşem Yüzyıl'a muhteşem ayar!

O dizinin amacı tarihi gerçekleri anlatmak falan değil yorum yapan bir çok kişi acayip saçmalamış.zaten dizinin başında tarihten ilham alınarak kurgulandığı belirtiliyor.Böyle bir kanunla dizilere kısıtlama getirmekte saçma.Ha ayrıca adam belki yıllarını at sırtında geçirmiş ama haremde bir...
  60. F

Bu site gibi nasıl kurarım

bana kalırsa sıfırdan bir site kurmaya çalışmak yerine ücretsiz hazır forum veya portal kurabileceğin sitelerde biraz vakit geçir.olayı kavramana yardımcı olur.sonra yine ücretsiz hostingler var onlar üzerine forum vs. kurabilirsin.biraz tecrübe kazandıktan sonrada bir hosting ve domain alır...
  61. F

Akıllı tuvalet

akıllı bir şeyin üstünde ihtiyacımı gidermek istemem açıkçası :D
  62. F

Bu İstiklal Marşı Çok Tartışılacak!

Anlamının anlaşılmadığı konusunda bence haklı ama anlamı anlaşılmasın diye bu şekilde bestelenmiş derken haddini aşmış.Ayrıca kendi yaptığı beste de istiklal marşımıza yakışacak bir beste değil bence.ve bu saatten sonra pekte uygun olmaz bu bestenin değişmesi.
  63. F

Amerika'ya Göre 2050 Yılında Türkiye Osmanlı Olacak ve Rakibi Olmayacak

nasılda seviyoruz kendimizi yüceltmeyi.ama hep gelecekte yada geçmişte..
  64. F

İnci sözlük

isteyen istediğini yapabilir.istediği şeyle kendi arasında dalga geçebilir, küfredebilir.burada gerçek hayatta bile hiç küfretmeyen kaç kişi var ki acaba? kimse kimseden şikayetçi değil orda.açıkçası inci sözlükte sorunları olan insanların olmadığını iddia edemem ama bu size onları aşağı görme...
  65. F

İnci sözlük

Orada yazılanların zaten gerçekle hiçbir ilgisi yok.Üyeler gayette sıradan insanlar hatta kendini dindar olarak tanımlayan insanlardan bile bolca var.Kimse kimsenin gerçekteki kişiliğine hakaret etmiyor.Sadece günlük hayattan bunalmış insanların bazen küfrederek, bazen kendi aralarında...
  66. F

Atatürk'ün gerçek memleketi

"gerçekleri bildiği halde ‘devletin bekası' adına bizzat kendisi göz yumduysa?" kısmından sonrasını okumadım.öyle yaptıysada var ki bi bildiği yapmış.Artık Atatürk üzerinden yapılan bu tartışmalara çok kızıyorum.Hem ne farkeder ki nerede doğduğu?
  67. F

Samsung dava ücretini 5 centlikler halinde ödeyecekmiş

my work here is done :)
  68. F

Samsung dava ücretini 5 centlikler halinde ödeyecekmiş

gerçek değil bu. hatta 9gag in aynı postunun yorumlarında da herkes belirtmiş zaten hatta şöyle bi hesap yapan bile çıkmış: alse! $ 1 billion = 20,000,000,000 5-cent coins. Each has volume of 0.59 ml. Total volume will be 11,800,000,000 mL or 11,800,000 L. A huge tank truck can carry 34, 000 L...
  69. F

Akıllı Telefonunuzda İnternet Paketi Kullanıyor Musunuz?

Avea Yıkılan Paket 1 gb internet + 500 dk her yöne konuşma + 1000 sms. interneti sadece gerekli olduğu zaman açıyorum şarjdan tasarruf edebilmek için.evde wifi bağlantım var indirmeleri wifi üzerinden yapıyorum
  70. F

Symbian Kullananlar Kulübü

aa ben niye yokum listede ya :D n8
  71. F

Tarihin En Değerli Şirketi Apple Oldu

Bana çok inandırıcı gelmedi ama öyle olsa bile windows 8 ile microsoft ünvanını geri kazanır
  72. F

Derslere başörtüsüyle girebilecekler! Hristiyanlık, Alevilik de seçmeli ders oluyor!

matematik fizik gibi temel dersleri seçemiyor öğrenciler din derslerini mi seçecek? muhtemelen okullar çoğunluğun fikrini alıp sınıfları ona göre oluşturacak.diğer öğrencilerde arada kaynar.uygulanması mümkün bir sistem değil bu.
  73. F

9 AB Ülkesi Türkiye'nin Gerisinde

yalnız avrupa ülkelerinde böyle vergiler yok uyandırayım..yaşam daha ucuz.
  74. F

Londra 2012 Olimpiyat Oyunları

olimpiyatlarda iki rekor birden kırıcaz sanırım.tarihimizin en fazla sayıda sporcusuyla gittik ve muhtemelen en az madalyayla dönücez
  75. F

Nokia Neden Başarısız?

Nokia hep yaşıycak.yaşasında zaten.Bence nokia symbianda bu kadar diretmeseydi ne ios ne de android bu kadar hızlı gelişemezdi.ne kadar çok işletim sistemi olursa o kadar rekabet olur ve bu da tüketicinin işine gelir.
  76. F

Bobiler

gayet komik olmuş ben beğendim. ayrıca ne islama nede başka bir dine karşı saygısızlık yapılmıyor.sadece mizah bu ve tanrı teriminin kullanılmasına da özellikle dikkat çekmek isterim.
  77. F

Müzik dinlerken hangisini tercih edersiniz? Mp3 player & Telefon?

bana kalırsa mp3 parasıyla güzel bir kulaklık al. ben shennheiser cx200 street II kullanıyorum çokta memnunum.telefonumda n8. telefondan dinliyorum müziği her zaman.sıradan mp3lerden çok daha kaliteli ses veriyor
  78. F

RedHack, Dışişleri Bakanlığı'nı Hack'ledi

Redhack'i burda hatalı ve kötü duruma düşüren dini veya siyasi görüşleri değildir.Herkesin dini kendine.Ayrıca toplumda ateistlere ne zaman düşman gözüyle bakılmaktan vazgeçilecek merak ediyorum.Bende gururla ateist olduğumu söyleyebilirim ama bu beni vatan haini yapmaz.Muhtemelen ülkeme...
  79. F

Hazır Olun Savaşa Giriyoruz !

Bence Türkiye son zamanlarda ciddi pirestij kayıpları yaşıyor.Özellikle mavi marmara baskınından sonra.Tabi ki kimse bir savaş çıksın istemez ancak suriye özür ve tazminatla bunun hesabını mutlaka dünya kamuoyu önünde vermeli ki şuanda suriye pek özüre yanaşmıyor gibi.
  80. F

Savaş Uçağımızı Suriye Düşürdü!

bu durumda bir uçak sınır ihlali yapsa bile bunun belli prosedürleri var, bu uçağın kesinlikle vurulmaması gerekirdi.ancak tam olarak ne olup bittiğini bizde bilmiyoruz ve hakkımızı diplomatik yoldan aramamız gerektiğini düşünüyorum.
  81. F

Blizzard'dan Diablo 3 İçin İlginç Uygulama

bi ay kutulu sürüm peşinde koştum ama hiçbir yerde bulamadım.dağıtımcı açıklama yapma zahmetine bile girmedi.almaktan vaz geçtim bende :)
  82. F

Türkiye İstanbul 2020 Adaylık Logosunu Seçiyor

2'ye bir oyda benden
  83. F

İflasın Eşiğindeki Nokia, Dünya Devine Satılıyor

bu piyasa tamamen akıllı telefonlardan oluşmuyor ve nokia bu kalan kısmı hala büyük ölçüde elinde tutuyor.ayrıca nokia androidli akıllı bir telefon çıkarsaydı piyasa iyice tekelleşecekti.bu kullanıcılar adına iyi bir şey değil. symbiand ve ios olmasaydı android bu kadar büyük bir gelişme...
  84. F

"Kaya gazı bulduk "

mütevazi boyutlarda kaya gazının dünyanın her yerinde olduğuna eminim.seçimler yaklaştı galiba.
  85. F

SDN Oyun Cafe

bu arada forumun diablo 3 'ten haberi yok gibi, uyandırıyım :D
  86. F

Nokia bu patentin peşinde!

aslında fikir güzel olabilir ama kimsenin cildinin altına bir aparat yerleştirmek isteyeceğini sanmıyorum :D
  87. F

Nokia Carla Üçüncü Çeyrekte Geliyor

Nokia Belle'yi yükledikten sonra gerçekten daha önce bir takoz kullandığımın farkına vardım :) güncelleme N8'e gelmeyecek diye okumuştum sanki ama N8'inde güncellenecek olması beni sevindirdi.Ama symbian'ın fazla ömrü kalmadı yinede.
  88. F

Cafe SDN [English]

89. F

Nokia Belle Güncellemesi Türkiye'de

inmek üzere bende de :) büyük beklentilerim var kendisinden :P
  90. F

Facebook, Google+'ı Kopyaladı (mı?)

google yapınca taklit olmaz ama facebook yapınca taklit olur hemen :)
  91. F

Dünyanın en hızlı ekran kartı 9 Ocak'ta piyasada.

tek başına kasa parası olur türkiyede :)
  92. F

Eurovision'a Can Bonomo gidecek

Keşke oylamayla seçilse yarışmaya gidenler..bence dilimizi ve kültürümüzü tanıtmak için çok önemli bir fırsat bu yarışma.hafife alıyoruz.
  93. F

IE7 Kullananlara Timeline Yok!

timeline'ı hiç sevmiyorum ie7 ye geri döneyim en iyisi ben :D
  94. F

Serious Sam 3 Kullanıcı Deneyimleri

grafikler iyi görünüyor gerçektende
  95. F

2012 Eurovision temsilcimiz Kıraç mı?

Kıraç'ı çok yakından tanımam, genellikle yabancı müzik seviyorum ama eurovision'da söylenecek şarkının Türkçe olmasını isterim her zaman.Üstelik Türkçe'de bulunan büyük-küçük ünlü uyumları bizim için büyük bir avantaj bence.Ses kulağa bir çok dilden daha hoş geliyor..
  96. F

Mazelock programı hakkında yardım

Ovi store'da dolanırken birden kafama esti, mazelock programını yükleyip denemek istedim.fakat yüklerken başka şeylerle ilgileniyordum telefona baktığımda şifreyi girmemi istediğini farkettim.sanırım ilk başta bir default şifre veriyormuş, bunu açıklamayı okuyunca farkettim :D şuanda telefonu...
  97. F

Left 4 Dead Kısa Fan Filmi

scorpion tankı öldürseydi bari, tank o kadar kolay ölmemeliydi :D çok güzel olmuş ama :)
  98. F

God of War 4 Hakkında Son Dedikodular

bildiğim kadarıyla gow bir üçlemeydi.sonra yeni oyun söylentileri çıkmaya başladı..Eğer hikayede problemler olmayacaksa çıkmasını çok isterim :)
  99. F

Yüzde 86 Türk malı tablet geliyor

%86 pek inandırıcı gelmedi bana.Heralde Türkiye'de montajını yapıp Türk malı diye kakalayacaklar yine :D
  100. F

O vekilin sitesi "hack"lendi!

index duruyor hala :D
  101. F

İngilizce Bölümü

çok teşekkürler :)
  102. F

İngilizce Bölümü

biliyorum daha bölüm açılmadı ama, birisi bana "göz oyma" veya "göz çıkarma" nın ingilizcesini söyleyebilir mi :D bir hikayeyi ingilizceye çevirmek için gerekiyorda..
  103. F

Numara Taşımada ki Gerçek İstatistikler

bende bir kaç güne aveaya geçmeyi düşünüyordum, herkes kendine göre 1. olmuş, şu kesin sonuçları görsekte ona göre davransak :)
  104. F

Cep telefonunuzun kalitesini öğrenin

benimkinde made in finland yazıyor :D
  105. F

Coca-Cola'nın gizli formülünü taşıdılar

bu tarz bişeyde patent olayı çok mantıklı gelmedi ama nasıl olupta labaratuvarlarda colanın içindeki bileşenleri bulamadıklarını anlamıyorum.
  106. F

Silkroad R

ilgimi çekti, deneyebilirim bende.
  107. F

İnci Sözlük Engellendi!

bu olayın bir kandırmaca olup olmadığını bilmiyorum ancak inci sözlüğün engellenmesi için bir sebep göremiyorum ben.Orada konuşulan hemen her şey bir hayal ürünü aslında.insanlar gerçek kişiliklerini bırakıp stres atmak ve birazcık eğlenmek için giriyor oraya.Aslında kimse kimsenin kişiliğine...
  108. F

Tanrı Parçacığı'nın İzi Bulundu

Diğer paragraflarda yaptığın açıklamalar zaten benim söylediklerimle çelişmiyor, aksine anlatmak istediğimi daha iyi anlatmışsın.Ben Kuranın veya diğer kutsal kitapların hükümleriyle meseleleri izah etmeye karşıyım.Yalnız bazı bilimsel deneylerin kutsal kitaplarla ilişkilendirilmesi konusunda...
  109. F

9GAG - Komedi/Güldürü Sitesi

bende bir iki haftadır takip ediyorum, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bazen :) birde size bi güzellik yapayım :) http://9gag.com/vote/1
  110. F

Nokia, iPhone'a Salladı

"..Nokia'nın devamlı farklı ürünler sunma çabası içerisinde olduğunu vurguladı." Diğer markalara bakarsak kesinlikle Nokia çok daha fazla seçenek sunuyor.İşletim sitemi olarak söylemiyorum tabi ki, gerek tasarım gerekse teknik özellikler bakımından..
  111. F

Tanrı Parçacığı'nın İzi Bulundu

O iş o kadar basit değil.Zaten bizzat Allah değil mi bize onu evrende araştırmamızı emreden? Ayrıca amaç yaratıcıyı aramak değil.Eğer bir yaratıcı varsa da bu evreni belirli bir düzen içinde oluşturmuş.Her şeye bir sebep sonuç ilişkisi kurmuş.Gerçekten bir büyük patlamanın olduğu tanrının olduğu...
  112. F

37-0'lık Maçta Şike Şüphesi!

zaytunug haberi sandım... :D
  113. F

Metin2 Büyük Turnuva

yaklaşık 15 dakikalığına oynamıştım bu oyunu.tam anlamıyla berbat...
  114. F

Symbian Belle Önce N8'e Gelecek

symbianla ilgili her konunun altında bu mesajı yazan mutlaka çıkıyor. Artık ne yapsa suç nokia.Adamlar zaten windows phone 7'ye geçmeye çalışıyor, birden symbian'a tüm desteği kesipte milyonlarca müşteri mi kaybetmeliler? Mal aynı mal ama yazılımı hafife almamak gerek. --- Bende güncellemeyi...
  115. F

Uğur Dündar'ın yeni kanalı belli oldu

Bence büyük bir gazeteciydi.
  116. F

Facebook profilim TimeLine (zamantüneli) Olmuş

tesadüfe bakın ki bende izmirliyim ve bugün bende de timeline aktif oldu.
  117. F

FIFA 12'de Eşcinsel Davranışlar

birisi bu resmi anasayfadan kaldırsın ıyk :D
  118. F

Abdullah Gül, Yasa Değişikliğini Veto Etti!

şikenin arttığı (veya ortaya çıktığı) bir dönemde cezaları indirmek şikeye teşvik etmekten başka bir şey değildir...tüm partilerin nasıl olupta bu yasayı onayladığını anlamış değilim.
  119. F

Dünyaya Benzeyen Gezegen Bulundu

aslında her zaman yaşamın olması için suyun ve dünyadaki koşulların olması gerektiğini düşünüyoruz.çok extrem koşullarda yaşayan bakteriler gibi, farklı koşullarda, ana gereksinimi su değilde başka bir madde olan bir yaşam olabilir bence.bu tarz bir gezegende hayat olma ihtimali tabi ki daha...
  120. F

M.Şamil Can | Oyunsever.com Çalışması V2

çalışma güzel olmuş :) bu sitenin ne zaman açılması planlanıyor?
  121. F

Türkiye'nin en az 10 atom bombası var

tabi ki hiçbir ülkenin nükleer güç bulundurmaması, bulundursa bile kullanmaması taraftarıyım.fakat bir taraftanda Türkiye'ninde caydırıcı bir unsur olabilmek için bu bombalara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
  122. F

2. yabancı dil önerisi

almanca veya fransızca öneririm
  123. F

Crysis 2 mi Battlefield 3 mü ?

bf3 derim ben sistemin yeterse.
  124. F

"Önce Türkiye'yi vururuz"

malesef bu konuda haklılar. rusyada o radarları istemediğini açıkladı..
  125. F

İstiklal Marşına yeni beste

Evet ama bu bir beste hatasıdır.Bizde bu hataları nefes alma yerlerini değiştirerek gidermeye çalışırız, ama bu, bestenin hatalı olduğu gerçeğini değiştirmez ki okullarda ve kitaplarda da bu hatadan bahsedilir.Ancak bu günden sonra bestede bir değişiklik olmaz tabiki.yeni besteler yapılmasında...
  126. F

Google Music Davetiye Dağıtımı

knkrgzGmail.com bende alabilir miyim davetiye?
  127. F

PS3'üme su kaçtı, ne yapabilirim?

cihazı fön makinasıyla kurutmak hasara sebep olabilir kaldı ki cihazın en uç parçalarına kadar fön makinasıyla kurutamazsın.cihazı açınca su hasara sebep olmuştur büyük ihtimalle.kuruduğundan %100 emin olduktan sonra açsaydın hiçbir sorun yaşamazdın.şimdi muhtemelen para isteyecekler
  128. F

Dünyanın Çalışılabilecek En İyi Yeri Microsoft

bir iki sene önce de google seçilmişti sanırım :)
  129. F

Nokia Lumia 800 incelemesi - VİDEO

tasarım konusunda da n9 ile aynı olmuş, çok kötü olmuş yorumlarına katılmıyorum.n9'un tasarımını beğenmiştim ilk çıktığında.nokiada tıpki diğer markalar gibi beğenilen bir telefonun beğenilmeyen kısımlarını iyileştirerek (örneğin işetim sistemi) piyasaya sürdü.Samsung, apple gibi markaların...
  130. F

Call of Duty Modern Warfare 3 RELOADED

reloaded sürümü indiriyorum, şuanda değerler şöyle: seed. 3906 leech. 4221 seeder'in önemli olduğunu biliyordum hızlı indirmek için ama leech'in ne işe yaradığını bilmiyordum. ilgine sağol
  131. F

bende zamunda dan 15-20 kbps le çekiyorum :( neden böyle oldu anlamadım, speedtestte de 5mbps hızında görünüyorum
  132. F

İdrarıyla yüzünü yıkayan adam işten kovuldu

benide bi kere denizde deniz anası gibi bir şey sokmuştu, ayağıma idrarımı yapmak zorunda kalmıştım :D kızmayın adama :P
  133. F

biraz yavaş iniyor o yüzden durdurdum. bi kaç saat sonra başlarım bende indirmeye :)
  134. F

Best Buy İngiltere'den de Çekiliyor

izmirde işler gayet iyi gidiyor gibiydi.sanırım onlar satışlarla ilgisi olmadığını söylemişlerdi çekilirken
  135. F

iPhone 4S Alınmalı mı ?

Türkiye şartlarında alınmamalı.
  136. F

Fatih Projesi için Tablet Bilgisayar Hangisi Olacak?

bizim okul bugün izmirde pilot bölge olarak seçilmiş :))
  137. F

Sizce Alsammı ? (Yeni Üye )

ya sadece bilgisayar al ya da konsol.bence ipad'e gerek yok.
  138. F

Battelfield 3 Grafik Ayarları Sorunu

beta'da benim hd5650 ile kaplamalar falan bozuk görünüyordu.amd'nin son çıkardığı sürücüyü yükleyince düzeldi.güncelleme yapmayı dene bence.
  139. F

Nokia'dan İki Yeni Telefon

Nokia mantılı bir hamleyle tasarımları beğenilen telefonlarıyla aynı görüntüye sahip telefonlar çıkarmış..hep aynı yorumlarında bulunanlar olabilir ama samsung ve iphone'da değişik tasarım sayısı nokia'ya kıyasla çok daha az.
  140. F

Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi bu yıl 40 Milyon Lira!

doğru yazması gerekiyor. ama belki güvenlik gerekçesiyle(sahte bilet basmasınlar şimdiden diye) biletler gösterilmiyordur basına?
  141. F

Nokia'dan beklentileriniz nelerdir?

umarım nokia symbian^3 te yaptığı hatayı windows phone'da yapmaz, daha güçlü donanımlar koyar telefonlarına..
  142. F

İnci Sözlük Satıldı!

muhtemelen bu işin içinden de sazan.avi diyip çıkacaklar. tüm siteler yaptığı haberle kalacak :D yada bana öyle geliyor :)
  143. F

Atatürk'ün Sözleri

diğer söylediklerine diyecek yok ama buna pek katılmıyorum.bir tanrının olduğuna inanmıyorum ancak Türkiye Cumhuriyeti'ne inancım tam.Bir milletin bir arada yaşamasına en büyük etkeninde dil ve bizzat milletin kendi olduğunu düşünüyorum.
  144. F

İstanbullu yine otobüs seçiyor

izmirde öğrenci 95 kr. ayrıca 90 dakika içerisinde istediğin kadar metro ve otobüs değiştirebiliyoruz.(3 ten fazlasını denemedim emin değilim)
  145. F

Tek elle yazmak...

:d :d
  146. F

Dünyanın bir numaralı DJ' i David Guetta

David Guetta hak etti.
  147. F

N8 - Symbian Anna Fotoğraf çekme sorunu

bir şey değil :)
  148. F

N8 - Symbian Anna Fotoğraf çekme sorunu

bende de oluyordu fakat internet paketim olduğu için pek üzerinde durmadım.geçen gün kamera ayarlarını kurcalarken ayarlarda konum bilgilerini kaydet'in karşısında evet yazdığını farkettim. onu hayır yaptıktan sonra da kontörün gitmeye devam ediyor mu? Bende artık kamera açıkken sağ üstte gps...
  149. F

Muammer Kaddafi öldürüldü!

kaddafiden boşalan koltuğa yeni bir amerikan piyonu oturacak hepsi bu...
  150. F

WP7'li Nokia'lar Az Sayıda Ülkede Çıkacak

Windows phone 7 bomba olacakta, anlaşılan Türkiye'ye gelmeyecek uzun bir süre.Symbian oldukça yaygın hala..
  151. F

Windows Phone 7.5 Mango Video İnceleme

baya hızlı ve stabil görünüyor..
  152. F

Hakkari'de 24 şehit verdik! 18 asker de yaralı... Başımız sağ olsun...

artık siyasetçiler ellerindeki o standart metinleri bırakıp gerçekten bir şeyler yapmalı..
  153. F

Eurovision'a Atiye gidecek mi?

ben pek beğenmiyorum ama umarım başarılı olur Türkiye.
  154. F

Steve Wozniak İstanbul'a Geliyor

acun ne alaka? :D
  155. F

Yüzüklerin efendisindeki büyük hata!!!

power balance bilekliğide olabilir performansı arttırmak için :D
  156. F

Muhteşem yüzyıldaki büyük hata!!

olur arada o kadar... ayrıca ben bir hakaret göremiyorum dizide...
  157. F

İtiraf.com dan bir inci:)

Kadınları para kazanmak istemesi gayet doğal bence.bana kalırsa kadınlarda ekonomik özgürlüğünü kazanmalı ki yarın bir gün anlaşamazlarsa kocasına muhtaç olmasın..
  158. F

ÖTV Zammı Cepleri Vuracak

%50 ye selam olsun :)
  159. F

Yeni Catalyst Performans Getiriyor

evet, tüm 5000 ve 6000 serisini destekliyor. ----------------------------- sürücüyü yüklemeden önce battlefield 3 çalışıyordu.artık açılmıyor :D
  160. F

Hack İndex'im

ilkokulda benimde vardı böyle heveslerim.herkesin fake maillerle msn adreslerini (ç)almıştım.Fakat daha sonra en yakın arkadaşlarımın güvenini suistimal ettiğimi anladım ve bıraktım o saçmalıkları.Bu arada lise 3'e gidiyorum sana bir iki tavsiyede bulunayım, lise 1 baya zor :D her şey bitmiş...
  161. F

Yeni Catalyst Performans Getiriyor

battlefield 3 caspian border haritasında HD5650'im kaplamaları doğru düzgün gösteremiyordu.ona da aşabilecek kadar büyük bir performans artışıdır umarım :P
  162. F

Steve Jobs Hayatını Kaybetti

çok sevmezdim politikalarını ama büyük adamdı kabul etmek lazım :)
  163. F

Milli Rüzgar Projesi

Son zamanlarda izmirde de artış gösteriyor rüzgar güllerinin sayısı.güzel gelişme :)
  164. F

Battlefield 3 Betadan En Komik Anlar

Ben araçları test edemedim çünkü araçların olduğu haritaları oynamamıza izin vermiyorlar. ilk 2 gün açıkmış sonra kapanmış.Muhtemelen bu bugları düzeltmek için kapattılar ve betanın sonuna doğru tekrar açabilirler.Forumda binlerce kişi yazdı araçları test etmek istiyoruz diye ama şimdilik pek...
  165. F

Kiyamet alametleri

ondan 1500 yıl önce de Mısırlılar Ra'ya gülmüyordu.:)
  166. F

Kiyamet alametleri

Peki bana bugüne kadar gerçekleşmiş herhangi bir örneğini verebilir misin? Evet, örneğin yer çekimi Dünyada, ayda veya evrenin başka bir yerinde zamanla değişebilir ama yer çekiminin hesaplanması her yerde, her zaman aynıdır.
  167. F

Kiyamet alametleri

Bilimde asla kanıtlanmış bir şey çürütülmez, çürütülen teoriler olabilir ancak.
  168. F

Kiyamet alametleri

Kendi kendinize çelişiyorsunuz..Eğer hiçbir şey kendiliğinden olamazsa, Allah'ta kendiliğinden olamaz!(bu durumda Allah'ı kimin yarattığı sorusu ortaya çıkıyor) Yok eğer Allah kendiliğinden zamanının başından beri varsa, Evrende olabilir.
  169. F

Kiyamet alametleri

Bunlarda tamamen uydurma hikayeler.Bugün yaşayan aklı başında hiç bir ateist Allah varsa onu görmemiz gerekir demez...Bu tarz hikayeleri bende yazabilirim ama en azından seninkinden daha gerçek bir alıntı yapayım. "Yarattıklarını cezalandıran ve ödüllendiren ya da bizim yaşayacağımız bir irade...
  170. F

Mevsimin ilk karı yağdı!

Bende şuan evde kısa kollularla oturuyorum.Ayaklarım birazcık üşür gibi oldu sonra terliğimi giydim şimdi gayet iyi :D
  171. F

Kiyamet alametleri

Orda dur bakalım..Biz sizin inançlarınıza saygı gösteriyorsak sizde bizimkine göstermelisiniz.Tarih boyunca insanlar tanrılar yaratmışlar kafalarında.Güneşin doğup batmasına bir anlam verememişler, Ra'yı yaratmışlar.Şimşeklerin nasıl oluştuğunu bilmedikleri için Zeus'u yaratmışlar.Fakat hepsinin...
  172. F

Battlefield 3 mü Modern Warfare 3 mü?

BF3'ün atmosferinden çok etkilendim ben..
  173. F

Battlefield 3 Betası Herkese Açıldı

beta kaç gün sürüyor? ona göre indiricem :D
  174. F

İşte Yerli Otomobilin Fiyatı

Arabayı görmeden fazla demek yanlış olur bence.Özelliklerini bilmeden pahalı demek ayıp olur :)
  175. F

İzmir'de rahat nefes alınır

Evet, İstanbul'da ayrı bir güzel.İlk gittiğimde baya etkilenmiştim, gerçektende megakentmiş.Yalnız trafiği dedikleri kadar var.Yine de İzmir'in, insanının yeri de ayrıdır benim için :)
  176. F

Sdn Oyuncu Avcılar Kulübü

birde gerçek avcilar kulübü mü açsak ne, ben de balık avlamaya merak sardım bu ara :D
  177. F

Teamfortress oynayan

Malzeme takası yapmak için premium olman gerekiyor. team fortress 2 Türkiye diye facebook'ta bir sayfa vardı şurası sanırım.orda yardımcı oluyorlar, güzel videolar ve bazı taktikler var.
  178. F

İzmir'de rahat nefes alınır

Kışımızda güzeldir :D kar yağmaz, aşırı soğuk olmaz :)
  179. F

Bilgisayar için gamepad (joypad) alıcam yardım ?

bana kalırsada xbox kolu al.
  180. F

Huawei'den Onurlu Telefon

Klasik tasarım...Kimse kusura bakmasın ama tasarım konusunda samsung'u hiç sevmiyorum.bütün telefonları birbirine benziyor.huawei'de bu tasarımı kullananlar arasına girmiş oldu.apple'da yapıyor bunu ama en azından onların tek bir modeli var, her telefonu aynı tasarımda kakalamaya çalışmıyorlar.
  181. F

Nokia N8 İphone 3GS 8 gB

Oha! Ezer mi? Seninle tartışmaya bile deymez bu laftan sonra... 3gs'nin n8 den üstün bir yanı varsa oda uygulama sayısıdır başka hiçbir şey değil
  182. F

Nokia N8 İphone 3GS 8 gB

konunun başlığı bile yakışmamış.N8 ile 3gs'yi karşılaştırmak ne demek?
  183. F

Sistemim Battlefield 3 için yeterli mi?

playstation'da seninkinden daha eski teknolojiye sahip bir ekran kartı var.ama aradaki farklı bileşenler/yazılımlar nedeniyle gecikmeler yaşanıyor.bunun sonucunda hız yarı yarıya belkide daha fazla düşebiliyor.
  184. F

Özel pilotluk kurslari

Turk hava kuvvetlerinin 100. yılı kapsamında İzmir'de yapılan o gösterilerden sonra beni de bir pilot olma isteği sardı.Özellikle de o SoloTÜRK'ün gösterisine hayran oldum.Puan tutturabilir miyim bilmiyorum ama pilot olmak istediğim meslekler arasında :)
  185. F

Zynga'nın Texas Hold'Em'i Hacklendi

Bende gördüm.Tırsıp uygulamayıda kaldırdım hemen.
  186. F

Facebook Timeline Nasıl Aktif Yapılır? [Videolu]

Malesef...Ama en azından bazı buglar giderilmiş olur.Bu aralar zaten twitter'a geçme çabası içindeyim.Facebooktaki muhabbetler iyice ilkokul 5 düzeyine indi çünkü.Benim için bahane olur :)
  187. F

God Of War 2 PC

god of war 2 'nin grafikleri falan ps2'dekiyle aynı mı? keşke gow 3 veya dante's inferno içinde olsa..
  188. F

Ben pek beğenmemiştimde, sağol :)
  189. F

bunu iptal edebiliyor muyuz?
  190. F

Nokia N8

burda baya bi saçmalayanlar olmuş.neden bu arkadaşlara olanlar benim telefonumda olmuyor anlamıyorum, benimki n8 değil mi :D ? Parlama falan yok....
  191. F

Please note: During the developer release, only other developers will be able to see your new timeline. Everyone else will see your old profile. sadece ben görebiliyormuşum.bilseydim uğraşmazdım :D
  192. F

Facebook Müzik'te Bomba Özellik

bence çok güzel bir özellik olmuş :)
  193. F

Symbian S^3 Belle Türkçe - N8

şu resimlerdeki arkaplanları link verseniz?
  194. F

Uydunet-teledunya.com

aynen.. çok güzle programlar vardı discoveryde :(
  195. F

Symbian Kullanıcıları Anna'yla Buluşuyor!

Bu arada ben el ile wi-fi bağlantısına bağlanmadan internete giremiyorum?Eskiden otomatik bağlandaydı kendi kendine giriyordu interneti açtığımda, anna'yı yükleyince artık sormamaya başladı.wifi'de el ile de olsa bağlanabiliyorum ama operatör aracılığıyla bağlanamıyorum.Sanırım nerden yapacağımı...
  196. F

Symbian Kullanıcıları Anna'yla Buluşuyor!

Özellikle web tarayıcısında çok büyük hızlanmalar var.Menü geçişleride çok daha hızlı.Keşke N8'de de aktif edilebilecek bir NFC teknolojisi olsaydı :(
  197. F

Symbian anna da ilk hata!!!

aklıma geldi, anna'nın yanında 2-3 güncelleme daha vardı hatırladığım kadarıyla.belki gerçekten böyle bir hata vardır o güncellemelerde fixlemek için çıkartılmıştır? tüm güncellemeleri yaptın mı?
  198. F

Symbian anna da ilk hata!!!

Anna'da bir sorun olduğunu sanmıyorum, bende öyle bir şey olmadı?
  199. F

Nokia N8

LG Optimus Black'i bilmem ama N8'den yana şuanda bir sıkıntın olmasın, bizzat kullanıyorum.O söylentilerin çıkmasının sebebi N8'in ilk çıktığında bazı modellerinin reset sorunun olması.Ama daha sonrakilerde sorun yaşanmadı.Bende ilk alanlardan olmama rağmen böyle bir sorun yok.Ayrıca daha dün...
  200. F

Uçuyorum Anna'ylaaa :D kim bilir belle nasıl olacak!! Sonunda nokia'nın neden inatla symbian'ı devam ettirdiğini anlıyorum galiba :P sanki elimdeki yepyeni bir telefon ya çok iyi :D nagivasyonu deneyemedim bir tek onada haritaları bilgisayara takıp yüklemem gerekicek sanırım, bağlantı kopuyor :)
  201. F

Çok hoşuma gitti ancak Anna'yı bile fırsat bulup yarım saat önce yükledim, daha kurcalama fırsatım bile olmadı.Açıkçası biraz korkuyorum o işlerden beceremem diye.Şöyle bi telefon eskisin, o zaman riske edebilirim :P Ayrıca bu çıkan firmwarelar tam olarak aynı olmuyor tahminimce.Yoksa nokia...
  202. F

Hangi Nokia Modeli

N8 tabi ki sadece kamera olarak iyi değil, başka artılarıda var.Örneğin ekran çözünürlüğü çok daha kaliteli.Bildiğim kadarıyla optimus blackte usb on the go ve hdmı çıkışı gibi özelliklerde yok.Ben n8 kullanıyorum, optimus black'in hakkını yemek istemem ama telefondan gayet memnunum.N8'in belki...
  203. F

Yurt Dışı Çıkışlarında Sorun

yanıbaşımızdaki atina sunucusundan test yapıyorum 0.05 kbps ile bağlanıyor :D
  204. F

Yurt Dışı Çıkışlarında Sorun

Bende de sorun var :(
  205. F

Beşiktaş - M. Tel Aviv - UEFA Avrupa Ligi E Grubu 1. Maç

Farklı yeneriz umarım ..
  206. F

Söylenti: Yeni Age of Empires Geliyor!

bugün bile aoe 2 bilgisayarımda yüklü arada bir girip oynuyorum gameranger üzerinden.Bence aoe2 den fazla uzaklaşılmadan garfiklerde iyileştirme ve bir iki düzenleme yeterde artar bile.
  207. F

Reuters Türk&İsrail Donanmalarını kıyasladı

hava kuvvetlerinde Türkiye ile İsrail arasındaki fark oldukça az (silah olarak bilemiyorum ama bilinen sayısal verilere göre aşağı yukarı aynı iki tarafta. İsrailin 30-40 tane fazla uçağı var Türkiyeninde helikopteri.. http://www.youtube.com/watch?v=d3DngdT2uSQ bu linkte descriptiondaki sitede...
  208. F

Türkiye Yerli Otomobile Hazır

Normalde bir arabanın adını Devrim koyacağız deselerdi pek desteklemezdim ama bizim için özel bir anlamı var devrimin.o yüzden bence de iyi olabilir :)
  209. F

Video içine ufak resim eklemek

Merhaba arkadaşlar.Arkadaşlar arasında ufak bir video hazırlamak istiyorum.Bunun için sony vegas gibi programları indirme zahmetine girmek yerine windows movie makerdan yapıyorum.Bir sorunum var, arkaplanda bir video var ön tarafa ise ufak bir icon eklemem gerek. daha iyi anlatmam gerekirse...
  210. F

Mel Gibson Yahudileri bir kez daha kızdırdı

facebook'tan beğendim mel gibson'u, desteklediğimizi bilsin :P
  211. F

Lieberman' dan tehlikeli pkk planı

Zaten yapmadıkları şey mi? Ölü pkklıların üzerinden israil/amerika yapımı silahlar çıkıyor.daha nasıl işbirliği yapacaklar? Bizde hamas'la iş birliği yaparız.yahudi soykırımını tanımayız.
  212. F

Mynet'den Düzmece Haberler

aynen katılıyorum.başlıklarıda fazlasıyla çarpıtıyorlar.bundan böyle eskisi kadar ziyaret etmeyeceğim mynet'i
  213. F

Symbian Anna 9 ülkede resmi olarak yayınlandı!

Türkiye hala yok? saçmalık ya..
  214. F

Konsol Savaşlarının Galibi PS3

bende aynı şeyi god of war'un xbox'a gelmesi konusunda söyleyecektim.ne yazık ki mümkün değil tabi :(
  215. F

Bedelli askerlik için uzlaşmaya varıldı.

tam olarak detaylarını bilmiyorum ama ben askere gitmeden çıkarmasınlar bunu, ben askere gitmek istiyorum :D
  216. F

Bilim adamlarının yıllardır uğraştığı teoriyi tek soruyla çürüttü

Allah'a inanmayanlara da saygı duymak lazım derken bile aşağılıyorsun.
  217. F

Elektrik faturası daha da kabaracak

uzun süreden beri var bu benim bildiğim...şimdi şikayetler üzerine bölgeselleştirmeyi deniyorlar.
  218. F

Bilim adamlarının yıllardır uğraştığı teoriyi tek soruyla çürüttü

Ben Allah'a inanmıyorum, evrim teorisi çok daha mantıklı geliyor.Ama bazı kişilerin yaptığı gibi Muhammed'i veya Kur'an'ı aşağılamıyorum.İnsanların inanışlarına saygı gösterin lütfen.
  219. F

Facebook'a Yeni Kişisel İleti Sistemi

bu seferkiler fena değil yalnız gizlilik olayını beğenmedim. özel yaptıysam bunu yaptığımı başkalarının görmesi gerekmez.
  220. F

Ekol Hoca ve Haklı İsyanı

reklamlara tıkladım bende :)
  221. F

Hangi Ekran Kartını kullanıyoruz?

Hd 5650
  222. F

2011/12 UEFA Champions League Draw

Ben Trabzon'un 3. olacağını tahmin ediyorum grupta.Ancak yine de iyi şanslar.gönül ister ki 1. olsunlar :)
  223. F

IPhone 5 çıkmış mı ? Çıkmadıysa bu nedir ?

lazer klavyeymiş... oldu :D
  224. F

Real Madrid - Galatasaray: 2-1 - Galatasaray Real Madrid maçı hangi kanalda.

2-2 Bitmesini çok isstemiştim :(
  225. F

evet gs biraz geri çekildi ama şimdi terim amca ayarlıycak onu oyuncu değişiklikleriyle..
  226. F

abi ilk golde herkes faceten yazdı: "gooooooooooooool" "1-0" vs.. şimdi nazar deydi bak görüyon mu :D
  227. F

ben mesajı aldım eyvallah :P
  228. F

peki şu bazı torrent siteleri gibi "uyar kaldıralım" (veya öyle bir şey) ilkesini benimseseniz olmaz mı :D
  229. F

başka link yok mu :D oraya bir türlü giremedim ben.ne tünel siteler aracığıyla ne de dns değiştirerek.tünel sitelerde videolar falan çıkmıyor.
  230. F

kanalı banladılar ne güzel izliyorduk maçımızı :(
  231. F

Nokia Yeni Symbian Telefonlarını Açıkladı

nokiada ne yapsa yaranamıyor be kardeşim...önce c7 donanımı symbian 3 için yetersiz dediniz, tasarımı harika dediniz. Nokia telefonu geliştirdi yeni işletim sistemi bile koydu şimdi tasarımından şikayet ediyorsunuz.kusura bakmayın ama asıl samsungun telefonları hep aynı. Hrpsi dikdörtgen...
  232. F

270 Dolara PS3 Devri Başladı!

Dolar yükselinde ps3 fiyatları biraz artmıştır.bu indirimle bir iki ayki seviyesine geri gelir en fazla.
  233. F

Nokia Yeni Symbian Telefonlarını Açıkladı

gayet güçlü telefonlar olmuş segmentine göre.
  234. F

Milli Savaş Uçağı İçin Düğmeye Basıldı

"Milli Savaş Uçağı İçin Düğmeye Basıldı" Nerde bu düğme hep merak etmişimdir :D Güzel bir gelişme gerçekten :)
  235. F

Çocuklar Hayatı F Klavye İle Öğrenecek

liseleri kapsar sanırım ama o proje uygulanana kadar ben ya son sınıfta yada mezun olurum. bende istiyorum ipad :(
  236. F

TSK öldürülen terörist sayısını açıkladı

100 yüksek bir rakam değil ama bu işi sadece terörist öldürmek olarak düşünmeyin.Televizyondaki hemen her uzman kara harekatından çok büyük sonuç beklememek gerektiğini söylemişti.Muhtemelen ordakiler uçak ve bomba seslerinden piskolojik olarak bir çöküntüye uğramıştır.Verilen maddi hasardan...
  237. F

Nokia'nın Düşük Modellerinde Symbian Anna Keyfi !

Müzikler güzel olmuş :) Ben malesef bugün çıkacak olan symbian anna'yı bekliycem mecburen :D
  238. F

Oyunlarda hesabınızın silinmesi durumu

yapımcı derken aklıma silkroad online geldi. onda yapımcı ve yayıncı aynı olduğu için yapımcı dedim ama yayıncı daha doğru olur sanırım :D oyunun sitesinde bize ulaşın kısmı falan vardır yani ordan. Ayrıca dava zaten açamazsın çünkü üye olurken okumadığımız o üyelik sözleşmelerinde karakterin...
  239. F

Oyunlarda hesabınızın silinmesi durumu

bir açıklaman varsa yapımcıya ticket atabilirsin.şanslıysan geri dönüş yapabilirler.
  240. F

Hangi oyun konsolu?

Aynen katılıyorum :D yan yana arkadaşınla oynadığın zaman ps3 ve xbox çok eğlenceli oluyor ama bilgisayara gamepad takıldığında o zevki vermiyor.kocaman televizyondan oynadığım için de olabilir :D
  241. F

iPad 2 Türkiye'deki okullara gelecek mi?

ben liseden mezun olmadan versinlerde ipadimi .. :D
  242. F

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Bana şöyle hava araçları kullanabileceğim online bir oyun önerebilir misiniz? Örneğin warrock gibi hem hava hem karada olabilir.Joystickte desteklerse tadından yenmez..
  243. F

Hangi oyun konsolu?

nindendo hariç hepsinde oynarım :)
  244. F

Dirt 3

hangi marka kolla oynuyorsunuz,? bende kol alabilirim ona göre alayım :D
  245. F

Age of Empires Online Çıktı

Bende daha üye olurken ek olarak yetişkin adresi isteyince hemen oyun için mail adresi aldım...Bir sürü kısıtlama getiriyor, arkadaş eklemede problem çıkarıyor :)
  246. F

Nokia N8 ve Samsung Galaxy S İşlemci Karşılaştırması

sanırım bugünkü konsolların teknolojilerinin eski olmasına rağmen en az günümüz bilgisayarları kadar iyi performans vermeleride bununla alakalı bir şey.aradaki yazılımlar yüzünden işlemci gücü kaybediliyor.doğru ama android'in bunu en aza indirmesi konusunda da google'ı tebrik etmek lazım.
  247. F

Gelecek Sezon Süper Lig Değişiyor!

Skandallardan sonra ligi kurtarma çabaları :) bence güzel olur :)
  248. F

Nokia C7 vs. Samsung Galaxy Ace !

C7'yi sadece kamerası olduğu için almış olmayacaksın.örneğin ekran kalitesi bile çok daha üstün. USB On-the-Go olayı bile benim tercihimi c7'den yana kullanmama neden olurdu...Sadece bir işletim sistemine para verme derim.Bende N8 kullanıyorum, bizzat uzun süreli android telefon kullanmadım ama...
  249. F

Almanya Facebook'u Yasak Getirdi

Uzunca bir süre windows messenger konusunda ısrar ettim ancak bir süre önce tüm arkadaşlarımın msn'e girmek yerine facebooka girmeye başlamasıyla pes etmek zorunda kaldım.ama facebook'un ortamı güzel kabul etmek lazım.hep forum/anlık sohbet karışımı bir şeyde takılmak istemiştim...
  250. F

Anna sali günü resmen ovi de

Bende geçeyim o zaman :D İlk izlenimlerin nasıl belle hakkında? annadan farkedilir derecede farklı mı ? birde bu işlerin riski nedir bende girişsem belle ye :D
  251. F

DotA 2 Türkçe olacak

Bu dotayı öğrenmem için güzel bir fırsat olabilir!:w00t:
  252. F

Şu overclock işi N8'de çok işe yarayabilirdi aslında. benim bildiğim kadarıyla gerçekte n8'in işlemcisi daha yüksek frekansta çalışabiliyor ama default olarak 680 mhzde..pil ömründen kaybederdik biraz ama çok daha iyi performans alabilirdik :)
  253. F

iyi haber... biran önce yüklemek için sabırsızlanıyorum :p
  254. F

sanırım önce bir görev yapmak gerekiyor ama şansını dene, pvp yapmak için spartan citye gitmek gerekiyor.Ordaki arenaya tıklayarak pvp yapabilirsin.Ben görevleri yaparken 6. veya 7. seviyedeki bir görevde spartan citye gelmiştim. o ne bu ne tıklarken nasıl pvp yapılacağını keşvettim...aslında...
  255. F

Türkiye'de bizi aşağıladılar !

beğenmiyorlarsa gitsinler.. onları zorla orada tutuyoruz sanki.
  256. F

Kandil'e 3. Hava Harekatı ! Son Dakika !

Bence de kara harekatı gerekiyor artık...Yine de hava harekatınıda yararlı buluyorum kafalarını kaldıramıyorlardır korkudan.
  257. F

Bu arada genelde konuşmada yabancılar sadece ingilizce konuşulmasını istediği için bizde TR sohbet kanalını yaygınlaştırmaya çalışıyoruz.TR kanalına girmek için şunları yapın; *Sol altta bulunan sohbet panelinin sol üstünde general'e sağ tıklıyoruz. *options'ı seçiyoruz *açılan pencerede sağ...
  258. F

hiç başıma gelmedi öyle bir şey :/ level'in değilde çağın 2. çağ olmasın? :S
  259. F

The Legend is Back ; Symbian

dikkat ettiysen şuandan bahsetmiyorum :)
  260. F

Eşine 20 Tonluk Tek Taş Aldı

hahaha süper :D
  261. F

yine arena için belli bir seviyeye gelmek gerekiyor.(buda 5 ti sanırım) daha sonra bir görev açılıyor.hangi görev olduğunu hatırlayamıyorum çünkü kaptırmış gidiyordum deli gibi görev yapıyordum o ara :) Sonra görevi yaparken falan kendinizi spartan city'De buluyorsunuz.Spartan citynin ortasında...
  262. F

Facebook İçin Chat Programı

facebook'u live messenger'daki hizmetlere ekleyince çok daha güzel oluyor :)
  263. F

söylediğine göre Mycenae şehrine gideceksin.orda the mycenaean trader diye bir npc vardır muhtemelen sana kısa bir görev verecek veya onunla konuşacaksın sadece... Tam bende hatırlamıyorum bu görevi olmazsa haritayı aç sol taraftan o görevin üzerine tıkla altta transport to quest city gibi bir...
  264. F

hero sistemi yok. 3 lvl olan biriside saldırı alamıyor.aslına bakarsan 10 levelde saldırı alamıyor 20 levelde.ancak arenaya gidersen başka oyuncular sana saldırabilir ve tabi sende onlara saldırabilirsin..yine de asla central city'ne saldıramazlar.arenada savaşa başladığınızda herkes 0 dan...
  265. F

The Legend is Back ; Symbian

Ben symbiandan gayet mutluyum.Sürekli olarak android kullanmadım ama çevremdekiler telefonu alırken android'in Türkiye'de desteğinin bile olmadığından bahsediyorlardı, android market falanda kapalıymış sanırım.Bende nokia n8 istiyordum zaten, aldımda..Bir işletim sistemi için o kadar özellikten...
  266. F

Evet ama central city'de öyle bir şey yok bildiğim kadarıyla. co-opta yanlışlıklada olsa o ekranı açmıştım, gönderilebiliyor. :)
  267. F

evet hatta bazı görevlerde 2 kişi bir olup bilgisayara karşı savaşabiliyoruz :) ama 5-6 level olmak gerekiyor en az.Oyunda şuanda dengeyi tam olarak anlamış değilim çünkü pek pvp yapma fırsatım olmadı.ancak bir sürü oyuncu premiumlu oyuncuların anormal derecede güçlü olacağından bahsediyor...
  268. F

C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Age of Empires Online'da oyun windows 7'de
  269. F

Resimlerin boyutu büyük link vereyim; http://i56.tinypic.com/j5bblz.jpg burda görüldüğü gibi haritada görevi seçip begin queste tıklayabiliyorum her şey normal :D http://i52.tinypic.com/2dkbr04.jpg Buda şehrimden bir görüntü...Bir sürü görev var :D (elim titremiş çekerken :D )...
  270. F

var, Türk olarakta bir kaç kişiyle konuştum..Beraber co-op görev bile yaptık onlarda da bir sorun olduğunu sanmıyorum.SS almayı beceremedim olmazsa telefondan çekip koyarım birazdan.. :)
  271. F

Symbian Anna Yayınlandı.Navifirimden indirilmeye sunuldu.

Türkçesini bekliycem hevesim kaçmasın :D
  272. F

Çukurca'da 12 asker şehit

her gün şehit haberleri okumaktan bıktım usandım artık. 23 yıldır bıçak kemiğe dayandı...
  273. F

ss çektikten sonra painte yapıştırınca simsiyah çıkıyor ekran. onu nasıl düzeltebileceğimi biliyorsanız ss çekeyim. ama şuanda gayette görevleri alıp yapabiliyorum. haritadan ünleme tıklayınca begin quest yazıyor hatta :D ---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:35...
  274. F

istemiyor üyelik. muhtemelen envanterin dolmuştur.sağ üstteki tuşlardan biri envanteri açıyor.orda takılabilecek itemlere sağ tıklayarak tak.1 den fazla depolanabilenlerlede crafting yapılıyor veya central towndaki markete satıp coin kazanabilirsin.
  275. F

hayır. öyle sabahtan akşama kadarda oynamıyorum.görevleri takip edin iyi exp veriyor ;)
  276. F

evet seviye kasmak çok avantajlı başlarda.zaten pvpde adam bulamadım daha hiç :D her seviyede 3 tane teknoloji açma hakkımız oluyor(3 olmayabilirde) 5. seviyede 2. çağa geçmiştim 10 da 3. çağa geçicem sanırım.
  277. F

Ben 9. seviyeye geldim. seyive 5 ve 7 arasında bir göreev çıkıyor.o görevle birlikte spartaya gidiyorsunuz ve pvp olayı aktif oluyor. 1v1 ve 2v2 seçenekleri mevcut. ayrıca görevlerde co op (yani 2v1 bilgisayara karşı oynuyorsunuz)da mümkün.diğer age of empires serilerinin yerini tutmaz ama fena...
  278. F

Nokia ANNA Ağustos Sonuna kaldı !

büyük bir merakla bekliyorum... değecekse 15 gün daha bekleriz ne olacak :)
  279. F

Google Motorola'yı Neden Satın Aldı?

Bir sonraki telefonum motorola olacak gibi görünüyor :)
  280. F

LoL : Dominion Muhteşem Sitesi

güzelmiş gerçekten. dominion yeni ek paket herhalde? ben indirdim geçenlerde league of legends'ı fakat dota vari oyunlardanda anlamadığım için bir şeye benzetemedim oyunu aynen sildim.harbi ki çok hevesliydim çevremde büyük bir dota çılgılığı var bir ben bilmiyorum :)
  281. F

Windows 7 için Age Of Empires Online Teması

oyunu indirmeye başladım az önce.hatta kolayca indi patchler biraz uzun sürüyor daha yarısında falanım sanırım.başka denemeyi düşünen var mı ?
  282. F

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Netbook olarak asus eee pc ve notebook olarak dell inspiron kullanıyorum.İkisinden de gayet memnunum.Acer'a kıyasla çok daha uzun sürede ısınıyor dell gözlemlerim kadarıyla.
  283. F

Dünyanın En Hızlı 3G'si Turkcell'de

Biz kullanamadıktan sonra neye yarar :P Neyse yinede güzel habermiş.En azından Turkcell bizden aldıklarıyla sağa sola yatırım yapıyor.
  284. F

Dokunmatik telefon tavsiyesi

Nokia düşünüyorsan ben N8 kullanıyorum.gayette memnunum.Başka markalarda olmayan bir çok özelliğe sahip yine de yaranamıyor :D
  285. F

Apple'dan UFO Gibi Şirket Binası

ortadaki boşluğada büyük bir elma sembolü yapsalar ağaçlık alandan tam olur bence :)
  286. F

Fatih Projesi için Tablet Bilgisayar Hangisi Olacak?

Benimde asıl endişelendiğim konu öğrencilere ne kadar faydasının olacağından çok, öğrencilerin bunun kıymetini bilip bilemeyeceği.Bir çoğunun heba olacağına eminim.İlk aşamada üniversitelere dağıtılması daha mantıklı olur sanırım.ordakiler en azından kıymetini bilebilirler..
  287. F

Efsane multiplayer FPS Counter-Strike geri dönüyor

o işleri tam bilmiyorum ama sanırım yeni oyun steam üzerinden sunulur.öyle olmasa bile başka yerde online oynanmaz.Oyunun bugünkü 1.5 veya 1.6 dönmesini hiç istemem.Değişik modlarda gelicekmiş güzel olacağa benziyor.
  288. F

Yeni Firefox Çok Daha Hızlı

chrome'da bazı siteleri gezerken sürekli sunucu bulunamadı gibi bir hata veriyor.aynı yere firefox ile giriyorum gayet normal.banada firefoxtaki iyileştirmeler bahane olur firefox'a geçerim çıkınca.
  289. F

Yasal Lisanslı Antivirüs Kullanımı Konusu

ııı... şey.... ben aslında antivirüs kullanmıyorum toptan :D bu bilgisayarı aldığımda trial sürüm olarak antivirüs yüklü gelmişti. 12 gün sonra bitiyor.her gün uyarı vermeye başladı heran sinirlenip kaldırabilirim.sonra da bir şey yüklemeyi düşünmüyorum.
  290. F

daha resmi kaynaklardan bile duyulmadan vermişsiniz haberi bu ne hız :D
  291. F

Az önce Valve'nin resmi facebook sayfasında duyuruldu.Yeni counter strike geliyormuş, çok heyecanlandım :D Orjinal metin :D VALVE ANNOUNCES COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE (CS: GO) Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) will expand upon the team-based action gameplay that it pioneered...
  292. F

Battlefield 3'ü Oynamak için "Origin" Şart Oldu

kırılsında kimin kırdığı çok önemli değil :D
  293. F

Zaman Gazetesi'nden her gün 100 Kitap

zaten bedava kitap dağıtıyorlar.bize bedava gazetede geliyor.okunacak yerleri okuyorum gerisini atıyorum o ayrı..
  294. F

Knight Online Türkçeleşiyor!

belki daha fazla 12-13 yaş oyuncuyu kendine çekmeyi başarabileceğinden diğer oyunlar biraz olsun rahatlarda bizde rahat ederiz :D pek sanmıyorum ama :)
  295. F

Battlefield 3'ten Yeni Ekran Görüntüleri

ekran görüntüleri çok iyi gibi geldi bana :)
  296. F

Iphone 44G

adamlar yapmış :D
  297. F

League of Legends hakkında

biraz geç olmuş(veya ben geç görmüşüm) ama teşekkürler bilgilendirme için :) Bana biraz karışık geldi pek sarmadı açıkçası.Bana şöyle daha kanlı canlı oyunlar lazım :P
  298. F

Zamunda.Net Üyelik Alımı Açıldı!!

bu zamunda nasıl kullanılıyor ya :D son bir iki gündür torrent işine girdim şimdi dead space 2 indiriyorum.link veren yerde zamunda torrent yazıyordu ama hiç zamundayla alakam olmadı anlamadım :D
  299. F

Web 20 Yaşına Bastı!

o zaman şu soruyu sormam gerek hemen, kafama takıldı: Haberde saniyede 14 mb indirme hızına ulaşan internet diyor.Dikkatimi çekti bizim kullandıklarımız örneğin 8mbps internet dakika da mı 8mb indirme hızında oluyor? Herhalde saniyede olamaz çünkü çok daha büyük hızlar var ttnet bile 16mbps hız...