Arama sonuçlarınız

1. C

Gitme Vakti

Bir forum hayatının daha sonuna geldik:) Artık gitmeliyim... Forumda 3 kez problemlerimi çözebilmek için konu açtım ama hiçbirinden problemimi çözecek cevap alamadım hatta 2 sine cevap bile alamadım, günler sonra kendi cevabımı vermek zorunda kaldım. Bu olaydan sonra anladım ki benim...
  2. C

~ Minami-ke [13+]

Orjinal isim(Japonca): みなみけ Orjinal isim(Japonca/Romaji): Minami-ke İngilizce isim: The Minami Family Türkçe isim: Minami Ailesi Yayın türü: TV Serisi Bölüm sayısı: 13 Yayın süreci: 7/10/2007 ile 31/12/2007 arası Tür: Komedi Konu: Haruka, Kana ve Chiaki Minami...
  3. C

Nero BurnLite 10 Hata

Nero Burn Lite 10 kurdum fakat programı açmak istediğimde yukardaki hatayla karşılaşıyorum. Bunun sebebini ve çözümünü bilen var mıdır? İşletim sistemi: Windows 7 Home Basic 64 bit
  4. C

Corsair Flash Voyager Format Hatası

Corsair Flash Voyager 8 gb usb flash belleğe yeni dosya atmak istediğimde ya da format atmak istediğimde yazma korumalı hatası veriyor. USB Disk Storage Format Tool ile denedim yine olmadı yazma korumasını nasıl kaldırabilirim
  5. C

Windows 7 ye XP Kurulumu

Laptopum aşağıdaki özelliklere sahip; Windows sürümü: Windows 7 Home Basic İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7 CPU Q740 RAM: 4,00 GB Sistem türü: 64 bit İşletim Sistemi Bu sistemde bazı eski dosyaları açmakta problem çıkıyor uyumluluk ayarlarını değiştirsemde sorun çözülmüyor. 2. Harddiske XP SP3...