Arama sonuçlarınız

1. C

SharePoint 2010 Excel Export Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Son 3-4 haftadır bir SharePoint 2010 listesini excel'e export ederken sorun yaşıyorum. Ribbon kullanarak excel export yaptığımda "Excel can not connect to the SharePoint list" şeklinde bir hata mesajı alıyorum. Log'larda da bununla ilgili bir kayıt bulamadım. Daha önce böyle...
  2. C

Toshiba Laptop Sorunu

Göz koyduğum iki tane toshiba laptop var. Biri L775-124 diğeri ise L775-15N. Bunlardan L775-15N toshiba'nın kendi sitesinde var ve detaylı olarak anlatılmış; fakat L775-124 toshiba'nın sitesinde yok ve hakkında pek fazla bilgide yok. Toshiba'nın bilgisayarı neden kendi sitesinde olmaz ki? Acaba...
  3. C

Samsung nasıldır?

Arkadaşlar, 6 yıldır kullandığım vefakar toshiba bilgisayarımı artık değiştirmeye karar verdim. Toshiba'dan oldukça memnunum. Hala tıkır tıkır tıkır çalışıyor ve hiç sorun çıkarmadı bana 6 yıldır. Tekrar bir toshiba almayı düşündüm; ama samsung'un NP-RF511-S04TR modeline gözüm kaydı. Sizce...
  4. C

C#-Excel

ASP.net sayfasında, datatable'dan excel dosyasına kayıt çıkıyorum; fakat text formatında yazmam gereken büyük sayılar bilimsel notasyonla (9,04E+16 gibi) görünüyorlar. bunu engellemek için ne yapmalıyım? Şöyle bir kod parçası kullanıyorum: private void WriteToExcelFile(DataTable dt) {...