Arama sonuçlarınız

1. akilli55

Soru Ubuntu 16.04 yazılımı yüklemeden indirme

Herhangi bir uygulamayı terminalden kurmadan-yüklemeden indirebilir miyiz? Daha sonra başka bir cihazdaki ubuntuya veya format sonrası manuel kurulum yapabilir miyiz? Bunu istememdeki sebep bazı uygulamaların ubuntu 16.04'e destek vermeyip depodan, yazılım merkezinden ulaşılamaması. Halbuki eski...
  2. akilli55

Yardım Youtube da sürekli saçma reklamlar çıkıyor

youtube da reklamda mı çıkıyor? :D Şaka bir yana. ben aşağıdaki github smarttube uygulamasını android tv ye kuruyorum. sıfır reklam. tv android ise denemeni tavsiye ederim. https://github.com/yuliskov/SmartYouTubeTV
  3. akilli55

Yardım Linux Bilgisayarı Yerel Ağda Ssh Ile Kontrol Etmek

kanımca mümkün de yaktigi elektrik parasina yazık. youtube ubuntu server kurulumunu anlatan videolar mevcut. muhtemelen o şekilde kullanabilirsiniz
  4. akilli55

VDS ile Oyun İndirip Kendime Nasıl Aktarabilirim?

degil bir vds kirk sunucuyu birlestirsende evindeki parasini odedigin hizin ustune cikamazsin. bu kadar kişi olmaz demiş. Artık olmayacagina kanaat etmişsindir herhalde
  5. akilli55

Türk Sineması Ve Türk Dizileri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Komedi kategorisi haricinde 43 yıllık hayatımda hiçbir zaman bi aleks olamadı, olamayacağı da düşüncemde bir tabu olarak duruyor ne yazık ki,
  6. akilli55

İndirim günlerinde sizler neler aldınız ?

ilk telefon dogrulamaya 10 tl cuzdan hediyesi veriyor.
  7. akilli55

İndirim günlerinde sizler neler aldınız ?

trendyol dan 1 Çakmaklik sarj cihazı, 3 adet metal usb kablosu, 1 kablosuz mouse, 1 Bluetooth pc usb, 1 Teflon tava, 4 kg şeker ödenen ücret = 0 Alayı bedava ?
  8. akilli55

General Mobile almak pişmanlık mı ?

gm 6 var ailemde 2 tane. Genel olarak memnunlar.
  9. akilli55

Erdoğan ile konuşan servisçi: AK Parti üyesiyim, kırıldık, üzüldük…

7 yıldır okul servisim var. 8 aydır okullar kapalı bahsettiğin durum yok beyfendi. O "S plakanla" hayırdır nerede, kimin hattında dolmuşçuluk yapıyorsun? şehir dışına yolcu bile taşımana izin yok
  10. akilli55

Telefonunuzda olmadan yaşayamayacağınız herhangi bir uygulama var mı?

Bu soru saçma. birak uygulamayı, bizatihi telefon olmasa yaşayamiyacak mısınız? Öyleyse kendinizi kaybetmişsiniz, derhal uyanin, kendinize gelin
  11. akilli55

Turkcell Türkiye Varlık Fonu'na devredildi

telsiz ucretine zam gelmezse benlik sıkıntı yok. ?
  12. akilli55

4K UHD TV de Samsung mu Phlips mi?

Samsung galiba android değil. Ben 43pus philips kullanıyorum. android tv olması çok iyi. Cep telefonları da genelde android işletim sistemi olduğundan bir çok uygulamayı philips androidde çalıştırabiliyorum. Benim tavsiyem Philips den yana. Kendi playeri yanında mxplayer vlcplayer gibi harici...
  13. akilli55

Mümin Sabredecek Acıyı Bal Eyleyecek Müteahhit Devlete Vergi Vermeyecek

Çozum sunulmadikça degişen bir şey olmaz. Sabaha kadar iktidarı elestir bir adım öteye gidilemez. Önemli olan sundugun çözüm onerisini halkın kabul etmesine, onu dogru kabul etmesine baglı.
  14. akilli55

En son ne kopyaladın?

Pocahontas
  15. akilli55

Cep Telefonunuzu Kaç Sene Kullanıyorsunuz?

Asuz Zenfoni 5 ilk çıkan versiyon.
  16. akilli55

Cep Telefonunuzu Kaç Sene Kullanıyorsunuz?

6 sene halen sıkıntı yok çok şükür.
  17. akilli55

Dış siyasette Erdoğan'ı destekliyor musun?

Dış siyasette hataları var mı? var ama bu açgözlü sömürgeci devletlerin liderlerine ve onların köpekleri olan atanmış liderlerine karşı sonuna kadar desteklenmeli. Erdoğanın da yöntemi bu, seversin sevmezsin. Yöntemi beğenirsin veya beğenmezsin. Gaye Türk devleti ve milletinin çıkarlarını...
  18. akilli55

Kamerasını bantlayanlarr

laptopu olanlar kamerasi oldugundan izleme cok basit bir sekilde yapiliyor. O esnada birileri soyunsa izlemekle kalmayip pc yede rahatlikla kaydedebilir. Emin olun tecrübe ile sabittir ki ilgili virüs size herhangi bir siteden bulasirsa sizden daha fazla yetkiye sahiptir o cihaza ve hiç...
  19. akilli55

Coronavirus Kocaman Bir Yalan. Çünkü Bana Bulaşmadı

benim ust komsum 40 yasinda idi 25 gunde koronadan kotulesip hastanede öldü.
  20. akilli55

Yeni Bilgisayar İçin Yardım

windows 7 işini görür
  21. akilli55

Ahmet Davutoğlu: Ben istifa etmeseydim Türkiye krize girerdi

seni başbakan yapan kişi gonderdi. sanma ki kendi emeginle geldin. Atamayla gelen atamayla gider.
  22. akilli55

Kış geliyor gözlük buğusu nasıl engellerim?

maskeyle dersen maalesef onun cozumu yok gibi. varsa bende ayni sikintiyi cekiyorum, ogrenmek isterim
  23. akilli55

M3U8 biçimindeki dosyaları birleştirip MP4'e çevirme

dosyayi indirdigin adresi yaz, bunlari birlestirmek sıkıntı. linki kontrol edeyim ona göre bir tavsiye yazalim sana.
  24. akilli55

Oyunlara Para yatırma hastalığı

Bende de şu hastalık var ki; herhangi bir oyuna veya sanal alemde olan bir şeye en ufak para yatırmamak. Yani onun bedava şekli birileri kullanıyorsa illa ki onu bulup o şekilde devam etmek :D Kuruş bile yatırmama hastalığı benimki de :D
  25. akilli55

En Ucuz Sıfır Masaüstü pc önerisi

teşekkür ederim bu işlemci ve anakartı listeye ekledim. sağolun tekrardan.
  26. akilli55

tamam rami değiştirdim. anakart işlemci uyumsuzluk olmaz değil mi? Sonra sistemi çalıştıramama durumu çıkmasın karşımıza.
  27. akilli55

Eba ders işlerinde kullanılmak üzere pc kasası toplayacak olsak hangi ürünleri tavsiye edersiniz. Benim kabataslak vatanda baktığım 1476 TL tutuyor. Bu parçalar sıkıntı yaratır mı? veya yerine önerebileceğiniz ürün var mı? (Temel kriter fiyatı ucuz olmalı)...
  28. akilli55

Bilgisayarı tertemiz yapacak program var mı?

bir kere format atmadan öyle bahsettiğin temizleme imkanı yok. ikincisi formattan sonra bir kere gerekli programları kurduktan sonra Acronis gibi programlarla sistemin yedeğini alırsın. Artık canın ne zaman isterse yedeği aldığın günkü sisteme 5-10 dakika içerisinde dönebilirsin. Gerisi bana...
  29. akilli55

Tarayıcıdaki Sekmeler Neden Kapatılmalı?

her sekme ram kullanimini artirir. kapatirsan kullanilan ram miktari da boşta kalır
  30. akilli55

Hangi klavyeyi kullanıyorsunuz?

SwiftKey. 2,3 senedir kullaniyorum. en çok sevdigim yani imleci asagi yukari saga sola yönlendirme butonlari ve tuslari büyütüp kucultebilme imkanı.
  31. akilli55

Koronavirüs bizi değiştirebildi mi?

degisen bir şey yok. iş potabsiyelimiz düştü. Yaşam şeklim aynı
  32. akilli55

a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı

bende kullanıyorum. fiyatına göre kalitesi normal bence. sıkıntı yok. sadece yazıları silindi klavyeden oyun oynarken belli w.a.s.d tuşlarının.
  33. akilli55

Bunların hepsi GTX 1650 değil mi farkı nedir?

Ekran kartinda önemli yeri olan Çekirdek hizlari farkli. en iyisi bu duruyor https://www.hepsiburada.com/gigabyte-nvidia-geforce-gtx-1650-super-windforce-oc-4gb-128bit-gddr6-ekran-karti-gv-n165swf2oc-4gd-p-HBV00000QE7PV
  34. akilli55

Chrome'u nasıl indireceğiz şimdi?

Velevki hicbir tarayici yüklü olmadan isletim sistemini kurdun. Nasıl ki bir cd/dvd/usb format aracı kullaniyorsan onun icine chrome, firefox, opera herhangi bir tarayici setup eklemek cok cok basit.
  35. akilli55

Windows 10'da farklı uygulamaları farklı WiFi ile çalıştırabilir miyim?

Ben ForceBindIP win7 de 5-6 ay kullandim. yalniz wifi olarak degilde usb kabloyla telefonun internetini sizinde dediginiz gibi oyunlarda kullaniyordum Ayni anda evdeki sabit internet modeminde kablolu olarak farkli uygulamalarda kullaniyordum. Herhangi bir sıkıntı olmamıştı.
  36. akilli55

Sol şeritte 120 ile gidip yol vermeyenler

yazdiginin benzeri hizli gittigin icin seninde basina gelebilir. hicbir farki yok
  37. akilli55

sen bunu sorarsan o kisi veya baskasu da hiz sinirini neden asiyorsun der. iste o yuzden konu boş.... O kisilerin sol şeridi isgal etme hakki olmadigi gibi seninde hiz sinirini aşma hakkin yok
  38. akilli55

boş bir konu biliyorsunuz degil mi? yavas gidin yavaş.
  39. akilli55

Halı sahalar ne zaman açılıyor? İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama!!!

Halısahalar kapandığından haberimiz yokki açıldığından olsun :D
  40. akilli55

120 km yapmışsın daha nereye basıyorsun. Halen daha basayım daha hızlı gideyim derdindesiniz.
  41. akilli55

Windows 7 ye geçilirmi ?

Hey gidi günler heeey heey. Biz fosil olmuşuz demekki. Yıl 1997 windows 3.1 ile başlamıştım. Vay anasını.
  42. akilli55

Windows 7 ye geçilirmi ?

Windows 7 den ne zaman vazgeçerim. Hımmm... Galiba youtube videoları filan tarayıcılarda çalışmamaya başlayınca olabilir :D
  43. akilli55

Kahvaltının olmazsa olmazı ?

1 yıllık bir zaman dilimini baz alsak çaysız kahvaltı yaptığım 1 ayı geçmez. O zaman çay diyebiliriz.
  44. akilli55

Mars ta yasam bulunsa ne olur

Aynen katiliyorum. Sonrada marsdan dunyaya yön, şekil, dizayn vereceklerdir
  45. akilli55

Turkcell Boşa Para Alıyor

Ben 2 hat kullaniyorum. Bimcell konusma paketi 250 dk 14 TL. Turkcell ise sadece telsiz kullanim ucretinu 6 ayda 1 kere hat kapanmasin diye tl yukleyip oduyorum. Aylik 4, 5 liraya geliyor yani. :) Turkcell bedava hediye internet yetiyor. Bir suru hediyesi var çünkü.
  46. akilli55

Berat Albayrak: Ekonomimiz adım adım yeniden yükseliyor

Adam vergi cehenneminden bahsediyor. Sen sifir vergiden bahsediyorsun.
  47. akilli55

Turkcell Boşa Para Alıyor

Tl yukleme. turkcell sayfasindan direkt paket yukle, hesabinda da böylece tl olmaz ve bu tür sıkıntılar yaşamazsın Benim sadece 1 sene icinde 111 gb hediye kullanmisim. Sıkıntı yok
  48. akilli55

SDN size ne kattı

ben donanimhaber eskilerindenim. Allah var ordan çok sağlam bilgiler ogrendim, herne kadar son yillarda bomboş olsada. Ora olmasaydi herhalde kesin burdan edinirdim o bilgileri. Burasi ne kattı? sorusuna cevabim hatirladigim sadece torrent tanitim, üyelik acik siteleri hakkinda bilgi. baska...
  49. akilli55

hızlıca dosya yükleyip indirme site tavsiyeniz?

en iyisi gdrive dır. Ortak drive bölümüne sınırsız dosya upload edebilirsin. hız burda yazılanların alayını sollar, takla attırır. örnek hız aşağıdaki resim
  50. akilli55

Orta segment bir telefon kaç yıl idare eder acaba

6 sene önce Asus zenfoni 5 aldım. 2 sene garanti bittikten sonra hemen rootladım. mobil oyunlarla işim olmaz. yüzlerce gb ücretsiz turkcell, turktelekom hack uygulamaları filan kullandım. geceleri full download yaptırıp sabahları pc ye aktarmak için kullandım. bir kere bile batarya...
  51. akilli55

En İyi Aksiyon Filmi Önerisi

Muhtemelen kaydırma yaparak yanlış konuya yazdı :D
  52. akilli55

Soru En son hangi filmi izlediniz?

10 üzerine 7
  53. akilli55

Exfat diski Windows da görüntüleme

windows da açmam gerekli.
  54. akilli55

Diskteki videoları almak istiyorum. formatlama sorunu yok. formatladıktan sonra bi anlamı kalmıyor ki. Disk disk yöneticisinde görünüyor. windows explorer da da aktif. fakat üzerine tıklayınca biçimlendirilmesi gerektiğini belirtiyor.
  55. akilli55

Selam. Elimde aşağıdaki ürününü benzeri bir araç kayıt cihazı var. diski exfat olarak formatlı. Bu diski windowsda nasıl görüntüleyebilirim. Normalde diski takınca formatlanması gerektiğini belirtiyor ve görüntülemiyor? Nette tavsiye edilen programlardan ext2explore hiçbir şekilde...
  56. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

Boş iş bunlar, hep lakırdı. Bak Cem abinizden özlü bir tavsiye ???
  57. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

"Sayımız az diye mi". :D Yeri geldiğinde dünyadaki 1,5 milyar müslüman diyor İslam Alemi!
  58. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

Musluman kitlenin çoğunlukla yaptigi "Atalarının dinine körü körüne uyabilirde," uymayabilirde.
  59. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

celiski yazmadım ki "isine geldiği gibi kullanabilir, ortam müsait" dedim Ayrica önceden yazayım "kullandılar" değil "kullanabilirler, ortam gayet müsait"
  60. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

Sen inkar ediyorsan kitaplari, neti karistirip bulayim. Sen hadiscilerin hadis kabul sartlarinin hepsinde aynı oldugunu mu iddia ediyorsun? İmam buhari, ibn mace, imam muslim vb. hadis kriterlerinin aynı oldugunu mu ve ravilerin guvenilir olma sartlarinda ittifak yaptiklarini mi soyluyorsun?
  61. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

kitaptan bahsediyorum. bir kaç nusha yani sayfadan bahsetmiyorum. Ayrica her hadis Aliminin sahih veya zayif gibi kriterleri birbirleri ile farklilik arzeder. O yüzden birinin sahih kabul ettigini bir baska hadis Alimi zayif veya uydurma olarak red edebilmektedir. Ayni sekilde raviler içinde...
  62. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

Çevir, kaz yanmasın. ?
  63. akilli55

"Kur'an bize yeter!"

hadislerin sonradan yazildigini soyluyorsunuz da Kuran yeter dediginiz kitap ne zaman kaleme alinmiş, mevcut en eski Kuran neden emevi devleti donemine ait, birazda bunu kurcalayın bakem
  64. akilli55

Knight online

legal olarak para kazanman zor. cok saglam clana girmen lazim o da onbinlerce kişiden seni secmeleri oda zor. Para kazanman için oyunu illegal yontemlerle oynaman gerek. simdi hangi yontemler vardir bilmiyorum. 5-6 sene oldu ugrasmayi birakalı
  65. akilli55

Knight online

Bu oyunu sadece para kazanmak için oynayan, uğraşan ve en az 50 bin civarinda kar eden biri olarak soyleyeyim. Sakın başlama zevk icin baska free oyunlara yönel. Takdier, seçim senin
  66. akilli55

Disk C'den Disk D'ye Alan Aktarma

formatlamadan basitce yapamazsin. Yanliş hatirlamiyorsam Partition magic tarzi programlar ile yaparsın fakat disk büyüklüğüne gore çok uzun saatler alır, ayrica bu durumda elektrik kesintisi gibi bir durum olursa dosyalarinda zarar olusturma riski de büyük. Ya olduğu gibi bırak ki tavsiyemdir...
  67. akilli55

Windows 7 desteği bugün sona eriyor!

Yapma bea. işin yoksa win10'a alış. üfff
  68. akilli55

Film sitesi ama hizlandiran

onlari da indirip izle artık. fazla kasma
  69. akilli55

En Iyi Türk Torrent Sitesi

hdturk.de bence en iyisi.
  70. akilli55

Android işletim sistemli bir telefon ne kadar uzun kullanılabilir

asus zenfoni 5 ilk versiyon. 4 sene oonce almistim. batarya halen ilk batarya. haliyle çabuk bitiyor. onun disinda gayet memnunum
  71. akilli55

5 Yıldan fazla sıkıntısız amd ekran kartı kullanan var mı?

yani ne olmasi gerekiyor. Ati yi Amd bünyesine kattiktan sonra uretilmis bir kart sonuçta. çok yazilip çizilmiş, hepsini okumak güç. yine şu marka iyi, bu marka tukaka olayi mi konuşuyorsunuz yoksam?
  72. akilli55

5 Yıldan fazla sıkıntısız amd ekran kartı kullanan var mı?

2011 yilinda amd ati 6850 aldim, 8 sene geçmiş. hiçbir sıkıntı yasamadim, halen cok iyi çalışıyor
  73. akilli55

F12 tuşu çalışmıyor nasıl çalıştırılırım

halen olmuyorsa ekran klavyesini kullanin. muhtemelen nadiren kullaniyorsunuzdur f12 tuşunu.
  74. akilli55

Tarayıcısından film izlenebilen akıllı televizyon tavsiyesi

Ben yüksek çözünürlük için genelde indirip izliyorum. fakat bu zamana kadar zaman zaman tarayıcıdan açıp da bilgisayardaki gibi izlediğim filmlerde bir sıkıntı yaşamadım.
  75. akilli55

Game Of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm | Game Of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm İzle

öyle şeyler serbestse linkleri döşeyeyim buraya. :)
  76. akilli55

Windows C deki dosyaları USB ye kopyalasak Sistem boot edermi ?

etmez mbr gerekli
  77. akilli55

TR dil seçeneği sunan yabancı torrent site tavsiyesi?

TR dil seçeneği sunan yabancı torrent sitesi var mı bildiğiniz arkadaşlar?
  78. akilli55

Kotalı internet halen var mı?

hız düşüyor, sınırsız net devam. ekstra para ödemiyorum
  79. akilli55

Tarayıcısından film izlenebilen akıllı televizyon tavsiyesi

philips 43pus6501 kullaniyorum. AndroidTV ve chrome apk olarak kurulumu mümkün. çok ksrmaşik degil yani. Ben pek ihtiyaç hissetmiyorum ama chrome ile klasik film, dizi sitelerinden izleyebiliyorum
  80. akilli55

Kotalı internet halen var mı?

var. ben halen kotalı kullaniyorum. akk devam eden tarifeler halen var yani.
  81. akilli55

Papara iban numarasını öğrenme

hesap no var. o hesap no ya para yatiriliyor. iban yok
  82. akilli55

su uygulamanin reklamından nasil kurtulcam?

bende de gm 6 var. aynı dertten muzdariptim. Hangi program çıkarıyor bilmiyorum ama telefonun ekranını açtığımda hemen reklam geliyor. senin de bahsettiğin gibi yine nette dolaşırken ara ara çok sinir bozucu bir şekilde reklam ekrana getiriyor. Ben çözümü no root ( NoRoot Firewall - Google...
  83. akilli55

iTunes Film İndirme

boşver, senin dedigin olsun. polemiğe girmeyeyim
  84. akilli55

iTunes Film İndirme

torrent sitelerinde cayır cayır itunes filmleri paylaşılıyor, Nasıl "mümkün değil"
  85. akilli55

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

mail attim arkadaşim. müsait zamanda bakar mısın?
  86. akilli55

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

bir davetiye de ben rica ediyorum. [email protected]
  87. akilli55

turknova ve turktorrent.im yardımcı olabilecek arkadaş varsa bir davetiyede ben rica ediyorum. [email protected]
  88. akilli55

bitturk.net açik.
  89. akilli55

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

bende alabilirmiyim? [email protected]
  90. akilli55

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

bende alabilirmiyim? [email protected]
  91. akilli55

Turkseed.com Davetiye Dağıtımı

varsa bende alabilirmiyim? [email protected]
  92. akilli55

Sinemada izlediğiniz ilk filmin adı nedir?

1995 lerde o bicim filmlerden biriydi. normal filmlerden de sadece 1999 yilinda matrix hatırlıyorum. 1999 dan sonrasi sinema benim icin bitti. ev sinemasi devamlı. :)
  93. akilli55

Modemdeki kayıtlı internet hesabını nasıl alabilirim?

Modeme wifi ile giriş yaptıktan sonra default modem id pass ile girebililyor ve internet hesabının kullanıcı adını görebiliyorum. Fakat password kısmı gözükmüyor. netteki çeşitli password gösterici programlar denedim ama hiçbiri göstermiyor. noktalı olan kısım password bulucular ile yıldız...
  94. akilli55

TTNet akk çalışmıyor

birkaç gün önce bende de durum aynı idi. galiba geçen haftasonu idi. bende hayret etmiştim. bu hafta başı tekrardan akk devreye girdi tabii. Bakalım yarın cumartesi yine akk kalkacak mı merakla bekliyorum. olursa belki haftasonuna özel akk devredışı bırakıyor olabilir ttnet. Test yapıyorlardır...
  95. akilli55

Nihayet Kapandı! Yüzyılların Scam Sitesi: AWSurveys!

kesinlikle biraktiklarini düşünmeyin. bedava sirke baldan tatlidir. mutlaka baska yontemler geliştirirler.
  96. akilli55

Yaşamayanlar 1. Sezon | Yaşamayanlar 1. Sezon 6. Bölümünü Sansürsüz İzle

ücretsiz indirmek isteyenler varsa özelden ulasin.
  97. akilli55

En gıcık olduğunuz insan tipi hangisidir?

kibirli, kendini övenler
  98. akilli55

Windows XP sevdalısıyım

win7 kurduktan sonra vmware ile sanal xp kurarsan programlarını rahatlıkla çalıştırabilirsin. Bu zamanda en iyi alternatifin wmvare diye düşünüyorum.. driver sorunun olmaz. zira wmvare kendi sanal driverlarını kuruyor xp ye.
  99. akilli55

phillips 49pus7502 telefonumu yansıtamıyorum

chrome ile aynı ağda bulunduğunuzda videonun sağ veya sol tarafında tv de yayınlama bölümü var. ordan yapıyorsunuz. pardon bu arada ekranı komple tv ye yansıtma yok philips tv de.
  100. akilli55

Avengers Infinity War torrent'e düştü!

mobilden sdn ye girince anlaşildi. Bunlar Reklam kokan hareketler mike. bunlara gerek yok :D
  101. akilli55

Avengers Infinity War torrent'e düştü!

admin hdcam, ts çıkmış hep. bunları torrentte düştü diye mi sunuyonuz, napiyonuz? bunun her tarafı film olsa ne yazar yahu. WEB-DL, BR RİP olmadıktan sonra kim napsin bu görüntüyü.
  102. akilli55

teşekkür ederim herobit'ten bir tane aldim.
  103. akilli55

Mozilla Firefox Quantum çıktı!

downthemall ve flashgot eklenteri henüz uyumlu değil. umarim yakın zamanda çıkarırlar.
  104. akilli55

Arkadaşlar bana 750 tl altı telefon önerebilir misiniz?

lenovo k6
  105. akilli55

Google Drive yeni Pirate Bay oldu!

remote upload desteklemesi işi dahada kolaylaştırıyor.
  106. akilli55

Pişman olduğunuz telefon hangisi?

asus zenfoni 3 max. allah belasini versin sürekli konusurken ses sorunu. aldigim gune lanet olsun.
  107. akilli55

Turkcell bip messenger ile 13 gb bedava internet

bip ile 5,10,20 ve 50 kisiye mesaj atin. toplamda 13 gb hediye bayram internetini kapin. ustelik 1 ay boyunca 11 gb gecerli. bu da bip listenizi doldurmaniz icin gerekli yatdimsever bipcilerin numaralari. bip.vcf
  108. akilli55

Neden hala Linux istenen seviyeye gelemedi ?

cs go haricinde adını bile duymadığım benim için bir sürü ıvır zıvır oyunlar. Ya sen bana şunu söyle. Call of Duty mw serisini oynayabilecekmiyim? Bir gta 5 oynayabiliyor muyum? Battlefield 1942, 2, Battlefield 1 oynayabiliri miyim? Ya biz bunları daha windowsda stabil oynamak için kırk takla...
  109. akilli55

Neden hala Linux istenen seviyeye gelemedi ?

yahu arkadaş. milletin bir sürü oyunu var exe olarak. bu bile gecmemek icin yeter. nasil oynayacak linux de? Bırak linux ü, ben surekli kullandığım oyun, programlarda sorun cikar diye windowsu bile en son guncellerim yada bir üst sürüme gecerim. taaki stabil olduğuna ikna olursam windowsu...
  110. akilli55

Chrome dahili reklam engelleme sunacak!

allah allah. kendi ayağına sıkmaz ama gelirse cok hayret ederim. haa kendi google reklamlarini da dahil etmezse kim niye kullansin. harici adblock eklentilerine devam edilir.
  111. akilli55

UC Browser video kalitesi

Aynı dertten muzdaribim. Youtube ve dailymotion için savefrom iş görüyor fakay diger siteler için durum kötü...
  112. akilli55

YouTube Televizyon Canlı Yayını Getiriyor!

kesinlikle yerinde bir uygulama olur. çakma tv canli izle sitelerinden sürekli kalitesiz ve kesintili, donarak yayın izlemek zorunda kalınmaz.
  113. akilli55

Video indirilemeyen siteler!

Bu yöntem tvyo, küretv de işe yarar. Fakat netd.com sitesinde işe yaramıyor. işe yarıyor diyen bir deneyip tekrar yazsın lütfen.
  114. akilli55

Donanım haber çöktümü?

problem yok
  115. akilli55

Sizce Hayat Neden Güzel?

Ruhun varlığını ispatla, o zaman parayla satın alınır mı? alınmaz mı? bakalım.
  116. akilli55

GB nasıl okunur?

Goldbar'ı da CB diye okuyanlar var. G'yi ne diye C'ye dönüştürüyorlarsa artık. Gigabyte ve goldbar'da da G diye okunur.
  117. akilli55

Okulum Yandı

Tepki düşünmesinden ziyade foruma yazmasına.
  118. akilli55

Yeni Doğmuş Bebek Konuşuyor ! Kıyamet Alameti! +16

Nolur nolmaz diye sesini kıstım. Biraz daha gerçekçilik lazım bu numarayı yutturmak için. baydı bunlar.
  119. akilli55

LPG'ye büyük zam!

Hayır yani herkes bisiklete binse bu kadar zoruma gitmeyecek. Ağır vasıtalar hariç kaldırın la araçları :) Sizin yüzünüzden biz de binemiyoz bisiklete.
  120. akilli55

Okulum Yandı

hayır, ne dememizi bekliyorsunuz. oh! aferin, ne güzel yanmış, yan gel yat. Böyle mi dememizi bekliyorsun? Hakkaten nasıl yorumlar geleceğini umuyordun?
  121. akilli55

Windows 8 Berbat!

vista çıktığında ilk övenlerin sonu nasılsa win8'i övenlerin sonu da aynı. Kuru kuruya överler fakat icraat adına birşey yoktur. "Yav he he" deyip geçiyorum.
  122. akilli55

TTNET 10 Üzerinden Kaç Verirsiniz ?

ne puanı ya. elimden gelse 1 kaşık suda boğarım.
  123. akilli55

Babam Sınıfta Kaldı yayından kaldırıldı!

tv de dizi, sinema izlemek işkence. 1 gün sonra olsun, 2 gün sonra olsun reklamsız netten kafana göre izle.
  124. akilli55

Yüzyılın App'i DakiKaç

Okumamak için adeta bahane arayan bir gençliğe sen çıkıpta böyle saçma sapan işe yarayan bir programı tanıtmaya çalışırsan az bile tepki aldın diyebilirim. İnsanlar bu kadar tepki versin ki bir daha böyle her gördüğün saçma sapan uygulamaları insanlara tanıtmamış olursun. Millet bir yerlerini...
  125. akilli55

Yüzyılın App'i DakiKaç

Ben daha pratik öneri vereyim. Sen hiç derse girme. Bütün zahmetlerden kurtarırsın kendini.
  126. akilli55

Bluestacks Yükleniyor Sorunu Nasıl Çözülür ? [Anlatım]

100 mesaj sınırı demekki işe yarıyormuş. Zira zaten yeni konu açıcağınıza mevcut konu üzerine yazmanız forum ahlakı açısından daha iyi olmuş. Ekran kartınız onboard ve düşük kalite bir kart ise program yüklenmeyebilir.
  127. akilli55

IP Degistirici v2.1

Açık ve net olarak şüpheleniyorum anlamına geliyor.
  128. akilli55

Sata Express (Sata 3.2) ile saniyede 2 GB kopyala

Dosyaların boyutları da kopyalama hızında önemli. Pek üzerinde yazdıkları çıkmıyor. Maksimum ulaşılabilecek miktarı yazıyorlar. Elimdeki SSD ler 550mb okuma ve yazma hızları. Fakat ulaşabildiğim hız 400, 450 civarlarında. Anakartın Sata3 portuna takılı. Sata 2 ye takıldığında acayip derecede...
  129. akilli55

IP Degistirici v2.1

Yahu arkadaş ne dıngırdamışsın be. 1- ip değiştirmiyor diyorum sen halen turbo bit falan dı fistan dı diyon. Sende değiştiriyor olabilir. ben kullandım değiştirmedi. 2- Milletin mesaj sayısına laf etmemin sebebi dosya paylaşım yapana. Kendim dosya mı paylaştım da mesaj sayıma bakayım. 3-...
  130. akilli55

IP Degistirici v2.1

Şaka mı bu. Yerel ip yi değiştiriyor. Wan ip değiştirmediği müddetçe hiçbir işe yaramaz. Elemanın mesaj sayısı 20. winrarlayıp tekrardan winrar.exe haline getirmiş tam trojan gömme taktiği. Fakat virustotal de bişey bulmuyor hayret. Kaspersky güncel var o da bişi bulmadı. Bunda bir iş var...
  131. akilli55

Dizimag.com için davetiye kodu arıyorum

vay arkadaş harbi sürü psikolojisi yahu. Millete bak ne izleyeceksiniz de diğer sitelerde olmayan bu siteye üşüştünüz anlamadım ki. Bir arkadaşın dediği gibi illa bu sitede ise indir,izle reklamlar ise mesele.
  132. akilli55

TorrentEagle Davetiye istekleri Buradan

adres değişmiş zahmet edipde ilk mesajı düzenlemiyor. garip.
  133. akilli55

Cani annelerin skandal sitesi!

Bu ilanları verenlerin açlıktan, yokluktan çocuklarını bıraktıklarını sanmıyorum. Çünkü bu sebep dışında çekinecekleri başka bir şey olmasa gider çocuk esirgeme kurumuna bırakır. Demekki başka bir halt yemişki devlete bırakamıyor. Aslında iyilik yapacak olanlar kendileri bakamayacak olsalar...
  134. akilli55

Türkiye - Hollanda | 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 10. Maç Hangi Kanalda?

Demekki yanlışda ısrar etmemek lazım. Ders olur inşallah yetkililere.
  135. akilli55

Türkiye - Hollanda | 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 10. Maç Hangi Kanalda?

berabere veya hiç temenni etmediğimiz yenilgi ile sonuçlanacak. Zafer mi % 10 belki.
  136. akilli55

Google Chrome ile hotfile benzeri sitelerden sınırsız download

ağır çalıştığından dolayı tercih edilemez. modemi kapatıp açmak daha kolay ve full hızda download.
  137. akilli55

İstek Üzerine Splash Pro Önerilen Ayarlar!

motion2 yi açmassan ne anladık programdan. Asıl esprisi zaten budur. Motion2 olmadığında filmleri izleyesim gelmiyor. "Şimdi izlemeyeyim, daha sonra splashpro ile açarım, filme yazık etmeyeyim" diyorum. Düşün yani o kadar :)
  138. akilli55

Digiturk Play sitesindeki videolar nasıl indirilir

IDM Yakalıyor ve tam boyutta indiriyor. Kullandığım versiyon IDM 6.17 Build 7
  139. akilli55

Video indirme

Streaming Video Decoderin yapabildiği parça parça binlerce dosyayı indirmesi. Aşağıdaki resimde de örnek bir siteden indirebildiği 4 parça küçük dosya. Başka bir şey yapabildiği yok.
  140. akilli55

Web sitesinden video indirme sorunu

Halen kopyala/yapıştır, üstünkörü mesajlar. Denemeye bile tenezzül etmeyen üyeler mesaj yazıp fikirlerini sunmaları ne acı.
  141. akilli55

Sizi arayan numaranın sahibini bulun

pek işe yaramıyor. Çünkü bulduklarında "Hacı Emmi", "Gardaşım" gibi sonuçlar çıkıyor. kullanıcıların rehberinde kayıtlı olan isimleri gösteriyor ki bu da o numarayı tanımamız için pek yeterli görünmüyor.
  142. akilli55

programın güncellenmesi ile filan alakası yok. Adamlar en babasından önlem almışlar bu kadar basit. İndirecek babayiğit bir program yok maalesef. tvyo, acunn, kanald, startv, netd gibi sitelerin alayı aynı sağlam önlemle korunuyorlar.
  143. akilli55

Oruç tutmaya çok erken mi başlıyoruz?

Madem ispatı yok neden diğer dinlere iman edenler cehennemde ebedi kalmayı hakediyor? Sormazlar mı "Ya Rabbi! Sen bize kitap gönderdin fakat ispatını yollamadın, nasıl olur bundan dolayı bize azap edersin? Kur'an bir çok ayette "beyyinelerle (delillerle, kanıtlarla) resullerin gönderildiğini...
  144. akilli55

sizin şüphe etmemeniz sizin haklı olduğunuzu ispatlamaz. diğer dinlere veya mezheplere bağlı kimselerde şüphe duymuyor ve bu onlarında haklı olduğunu ispatlamıyor. "Toplumun büyük çoğunluğu" sizin gibi düşünmeseydi siz kendinizi haksız mı görecektiniz? Tabii ki hayır. Demekki toplumun büyük...
  145. akilli55

Her zaman fitne ararsanız kendi bakış açınızın yanlış olduğunu tespit edemezsiniz. 2 taraftan sadece 1 tarafı dinleyerek "biz haklıyız" derseniz bu hakka sığmaz, adalate sığmaz. Hele ki yukarıdaki söze sığınarak "biz böyle yapıyoruz" demeniz daha fena. Onlara: 'Allah'ın indirdiğine ve...
  146. akilli55

20 saniyede şarj olan batarya!

Bir çok kişi "50 bin dolara seni keklemişler, patentini alıp kendisi satmalıydı" sözlerini yazmışlar. Ben bu haberi tv de seyretmiştim. 50 bin doları YARIŞMAYA katılarak yarışmanın birincisi olduğu için aldı. ürettiği bu teknoloji karşılığı değil yani. Ayrıca patentini de aldığını bildirmişti...
  147. akilli55

Ben birilerinin fitne çıkarmak için bu konuları açtığına inanmıyorum. ve müslümanım diyene de hüsnü zan beslemek zorunda olduğumu düşünüyorum. Sorun her alimin okuduğu Kur'an ve Sünnetten farklı hükümler çıkarmasıdır. En büyük sorun Kur'an gibi tek bir tane hüküm üzerinde birleşilememisidir...
  148. akilli55

WhatsApp kullananlar tehlikede!

CIA de bu hesaplara bakıyomuş. CIA :D http://www.dailymotion.com/video/xzy2a0_cia-bu-hesaplara-bakiyomus_fun#.UZU6u_V0igQ
  149. akilli55

Nvidia mı Amd mi en iyiyi seçiyoruz

Para problemin yoksa nvidia, parayı mesele ediyorsan ati amd (zira aynı performansa ati amd'yi rahatlıkla alabilirsin)
  150. akilli55

Gerekli Firefox Eklentileri

firefox proxy eklentisi çok iyi, süper iyi diyenlere aldanmayın. Kıyas yapacak olursak Hotspot shield'den iyidir fakat yine de çok yetersiz. hızlı değil. iş görür sadece.
  151. akilli55

Web Videolarındaki Baş Belası Reklamlardan Kurtulmak?

eyvallah ciğerim aynı senin gibi uyuz oluyordum bu reklamlara. özellikle büyük gazete ve tv kanallarının webtv bölümlerinde aldı başını gidiyor bu reklamlar. Artık yeni bir uyuz sistem çıkarana kadar kurtuldum reklamlardan :) crossdomain yazarsanız arama bölümüne ve videonun gösterildiği...
  152. akilli55

idm ile deneyin. İndirmiyor Deneyeceğiniz site tvyo.com veya acunn.com Buralardan hiçbir şekilde idm veya herhangi bir program işe yaramıyor. İşe yarayan bir program varsa ufak bir video çekerek yayınlayın. müteşekkir oluruz.
  153. akilli55

arkadaşın yaşadığı sorun bende de var. programın tanıtımında video başlayınca otomatik link gözüküyor alt kısımda. fakat bende hangi sitede denediysem hiçbir şekilde oraya link gelmiyor. ve download başlamıyor. Denediğim siteler. Youtube, tvyo,acunn.com gibi siteler. youtubedan bile...