Arama sonuçlarınız

1. turgay_1905

Okuyorum, öyleyse varım!

Ünlü düşünür “Düşünüyorum, öyleyse varım” demiş, biz ise “Okuyorum, öyleyse varım” diyenlerdeniz. Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, “Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz” derdi. Öyleyse okumadan bilgi sahibi olunmazsa, fikirler de okumadan üretilemez. Biz...
  2. turgay_1905

Aspirinden on kat faydalı

İlkbaharın sevilen meyvesi kiraz çarşıda pazarda yerini almaya başladı. Peki kirazın ağrılar üzerindeki mucize etkisini biliyor musunuz? Kirazın faydaları saymakla bitmiyor... Ama uzmanlara göre en önemli özelliği ağrıların dindirilmesinde aspirinden bile daha faydalı olması... Uzmanların...
  3. turgay_1905

Ahirzamanda Hz. İsa nın gelişi

Âhirzamanda Hazret-i İsâ Aleyhisselâm Deccalı öldürdükten sonra, insanlar ekseriyetle din-i hakka girerler. Halbuki, rivayetlerde gelmiştir ki, “Yeryüzünde Allah Allah diyenler bulundukça kıyamet kopmaz.” 1 Böyle umumiyetle imana geldikten sonra nasıl umumiyetle küfre giderler...
  4. turgay_1905

Papaz Gerome`un İtirafları 4. yüzyılda yazılmış olan St. Gerome`un itirafını

4. yüzyılda yazılmış olan St. Gerome`un itirafını gösteren önemli tarihsel belge, mevcut incillerin tahrif edildiğini kanıtlıyor. Dr. Zeynep Abdülaziz* 4. yüzyılda yazılmış olan St. Gerome`un itirafını gösteren önemli tarihsel belge, hiçbir şüpheye mahal bırakmayacak şekilde mevcut İncillerin...
  5. turgay_1905

Çeçen komutanın kaderi Atalay'ın elinde

Edinilen bilgiye göre şu an İstanbul Kumkapı Yabancılar Şube Müdürlüğü'nde bekletilen Çeçen komutan İmran Abdülazimov'un tüm işlemleri tamamlanıp; Ankara'dan talimat bekleniyor. Hatırlanacağı üzere Çeçen Komutan geçtiğimiz günlerde Rusya'ya iade edilmek üzere eşi ve çocuklarını görünce...
  6. turgay_1905

Allah'ı Tanımak

sitede gezinirken google reklamları kısmında gördüm,bi bakayım dedim,o da ne site misyonerlerin sitesi,nefret ettiğim için değil zira onlar da kendi vazifelerini yapıyorlar,ordaki dinini değiştiren lere üzüldüm.daha fazla kişi bu şekilde kandırılmasın www.allahitanimak.com
  7. turgay_1905

Dünyanın, şifresi kırılamayan bilgisayar ağı

Dünyanın, şifresi kırılamayan ilk kuantum şifreleme teknikli bilgisayar ağı, Avusturya'nın başkenti Viyana'da düzenlenen bir bilimsel konferansta tanıtıldı. Viyana'daki 6 noktayla yakındaki Saint Pölten kentini 200 kilometre standart fiberoptik kablo kullanılarak bağlayan şebekede kullanılan...
  8. turgay_1905

Uygun fiyata hd2900 pro

arkadaşlar uygun fiyata hd2900 pro 512mb 512bit gddr3 ekran kartı buldum,sizce nasıl bir karttır.yardımcı olursanız sevinirim
  9. turgay_1905

Dünyayı soyan Türk çetesi

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; AMERİKAN Federal Soruşturma Bürosu’nun (FBI) ihbarı üzerine Türk polisince yapılan operasyonda, 12 bin ABD vatandaşının kredi kartı hesaplarından yaklaşık 200 milyon dolar aktaran 40 kişi yakalandı. Çetenin lideri 28 yaşındaki doktor N.A.’nın evinde...