Arama sonuçlarınız

1. S

Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

İki hafta oldu ama soruma cevap verilmemiş.
  2. S

Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Merhaba, iPhone SE (2. nesil) için almak istediğim iki kılıf ve bir ekran koruyucu var. Ama Türkiye sitenizde maalesef görünmüyor. Ne zaman stoklarınızda olur? En çok hoşuma giden ürünler sitenizde yok. Bekliyorum bir an önce gelmesini. Ekran koruyucu...
  3. S

beats x vs beats urbeats3

Ben de urBeats3 düşünüyorum. Ses kalitesi olarak nasıl? Arkadaşımda Beats Tour2 vardı ve ses kalitesini çok beğenmiştim. Bu kulaklık Beats Tour2’dan iyi mi? Daha önceki kulaklığım Monster WH-920 idi ve dengeli yapısıyla güçlü baslarıyla benim için harika bir kulaklıktı. 1586810233 Bir de...
  4. S

Nokia N8 İncelemesi

Arkadaşlar incelemenin ilk bölümü yayınlandı. Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. http://www.mobilbekcisi.com/yazi/1106-nokia-n8-incelemesi-donanim-bolumu
  5. S

Sorun, N8'i sizin için özel olarak inceleyelim

GeceBekcisi merak ettiğim bir şey var. Başka bir yerde de yazmıştım ama soruma cevap alamadım. N8 bildiğimiz üzere USB OTG özelliğine sahip. Bu cihaza USB OTG yolu ile mobil modem takılsa internete girebilir mi? Mobil modemden kastım VINN(Turkcell), Vodem(Vodafone) ve Avea Jet. :)
  6. S

Symbian ve Donanımlar arasındaki ilişki hakkında

Bilgilendirme için teşekkürler GeceBekcisi. :) N82 bölümüne yazmıştım fakat ayrı bir konu olduğu için sanırım ayırma gereği duydun. Konuyu başlatan olarak benim adım yazıyor :D
  7. S

Hocam bununla ilgili bir sorum daha olacak. S^3'te donanımsal hızlandorma olduğu için GUI GPU tarafından oluşturuluyor. OMAP2420 platformu cihazlarda da aynı durum söz konusu olduğu için GUI GPU tarafından oluşturulurken Freescale taşıyan cihazlarda GPU bulunmadığından dolayı GUI CPU tarafından...
  8. S

Bu Video Nokia N8 İle Çekildi!

Dünyanın en iyi kameralı telefonu tabirini fazlasıyla hak ediyor.
  9. S

Erkek Doğdu, Kadın Oldu Vazgeçti!

Senin yolunu .... emi!
  10. S

İzmir'de Deprem !

Ben ilk başta masa sallandı zannettim ama deprem olduğunu sonradan gelen seslerle anladım. :)
  11. S

Nokia N8 için ilk güncelleme yayınlandı!

Sabırsızlıkla bekliyorum inceleme yazınızı. :)Umarım şu tartışmalar da artık biter.
  12. S

GeceBeckcisi bir sorum olacak. Kendi blog sitende yazmış olduğun Mobil cihazlarda CPU hızı yanılgısı ile ilgili. Yazında; demişsin. Buradan yola çıkarak E90, N82, N93, N93i, N95 ve N95 8GB'ın yazılımında da donanımsal hızlandırma olduğu için bu cihazların toplam işlemci saat hızı 532 MHz...
  13. S

Nokia N82 Çıktı! İşte İlk Fotoğraflar. Telefona Puan Verin!

Anlaşılan arkadaşların N82'den henüz yeni haberi var. :D
  14. S

Symbian'ın Geleceği

GeceBekcisi konu Symbian'ın geleceği olduğu için burası tam yeri diye düşünüyorum. S60'ın geleceği ne olacak? Dokunmatik Symbian'dan önceki tuşlu cihazlar için yeni sistem çıkmayacak mı? Eskiden her sene hem işletim sistemi hem de arayüz güncellenirdi(Symbian + S60) yeni sürümü çıkardı. Şimdi...
  15. S

Yanlış adamın bebeğini doğurdu

Bu olay bizim ülkemizde olsaydı savaş çıkardı.
  16. S

Apaçi virüsü Amerika'da!!...çatla patla..Apaci Time

İnsanımsı yaratıklar.
  17. S

Nokia Apple'a karşı ITC desteğini arkasına aldı

Apple'ın kendi ülkesinde yasaklanması zaten imkansız gibi bir şey. :D
  18. S

Nokia Apple'a karşı ITC desteğini arkasına aldı

Davayı Nokia kazanırsa ne olacak? Yani Apple ABD'de iPhone satamayacak anlamına mı geliyor bu?
  19. S

Ben o dosyayı RomPatcher'in ilk sürümünü yükleyince buldum. İkinci sürümünde bu dosya yoktu. Şimdi cihazımın ana ekranını yatay modda kullanabiliyorum ve çok hoş oluyor. Ve Rotate ile tepki süresi mükemmel.
  20. S

Kola içen ayı öldü!

:lol::lol::lol: muahhaha koptum b yoruma. Ama hakkatende bu ne yaman çelişki böyle:D
  21. S

Nokia'nın yeni Symbian stratejisi

Benim nazarımda öyle zaten. :) N8'i alamayacağım gibi görünüyor. 15 Kasım'da Nokia'nın MeeGo etkinliği olacakmış sanırım o cihazı bekleyebilirim. Yıllardır Symbian kullandım platform değişikliği hiç de fena olmaz gibime geliyor. Umarım kullanabileceğim bir cihaz olur. Dizüstü aldım ama yanımda...
  22. S

Nokia N8 için yeni tarayıcı ve geliştirilmiş bekleme ekranı görüntüleri

Videoyu açamadım sanırım kaldırılmış.
  23. S

Nokia N8 için ilk güncelleme yayınlandı!

Vay arkadaş biz daha telefonu alamadan güncellemesi bile çıkmış.:laugh: GeceBekcisi senden bir inceleme bekliyoruz artık.:)
  24. S

575 gün(19,1 ay) oldu cihazımı alalı ve halâ dün almışım gibi geliyor. Cihazımdan memnunum. N82 ile N85 arasında kalmıştım bende ama tercihimi N82'den yana kullanmışım ve iyiki de N82 almışım. GeceBekcisi hatırlar mısın bu konuda bana çok yardım etmiştin, ve açıklamaların doğrultusunda N82'yi...
  25. S

Nokia N8 ekran dayanıklılık testi

Çok ilginç camda çizikler oluşuyor ama bezle silince hepsi kayboluyor. Gorilla glassın kimyasında nasıl bir yapı var acaba? Safir cam ile benzer özelliklere sahip sanırım. Bildiğim kadarıyla o da çizilmeyen bir cam cinsi.
  26. S

Nokia'nın dünü, bugünü ve yarını

O hâlde bu çok güzel bir gelişme oluyor. Artık diğer sistemlerdeki gibi işletim sistemi yükseltme imkanı doğmuş oluyor. İşletim sistemi ile arayüzün farklı olduğunu aslında şimdi daha iyi anladım. O yazdığınızı tekrar tekrar okuyunca anlamış oldum. :) AVKON arabiriminin yanlış...
  27. S

Nokia'nın dünü, bugünü ve yarını

Bilgilendirici, okurken kişiyi yormayan ve bazı konular hakkında bizleri düşünmeye davet eden bir yazı olmuş. Teşekkürler GeceBekcisi. Benim de bazı sorularım olacak bu konu hakkında. Tek kod ile uygulamalar her iki işletim sisteminde de çalışacak ama bu nasıl mümkün olacak? Zira Symbian'da...
  28. S

Symbian ve S60 Rehberi

Merhaba GeceBekcisi yeni görevin şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Yazılarını buradan takip edeceğim.:) Moderatörlük de sana çok yakıştı.