Arama sonuçlarınız

1. D

GHOST attıktan sonra oyunu kaldığım yerden devam etmek YARDIMMMM

yokmu yardımcı olabilecek arkadaş
  2. D

GHOST attıktan sonra oyunu kaldığım yerden devam etmek YARDIMMMM

Arkadaşlar pc ye ghost attım fakat belgelerimdeki oyun kayıtlarını savegame klasörünü D sürücüsüne kopyalamıştım. ghost attıktan sonra tekrar aynı yere kopyaladım fakat görmedi kaldıığım yerden devam edebilmek için ne yapmam lazım. yada baştan mı başlayacam yardımlarınız için şimdiden teşekkür...
  3. D

Şöyle bir sistem topladım !!

henüz toplamadım yarın sipariş verecem fakat kasa stokta yok %99 hiç bi alışveriş sitesinin stoğunda bulunmuyor onun için bir düşük modelini almayı düşünüyorum extreme olmayanını Fiyatları için sordun sanırım Kasa http://www.nakitsepet.com.tr/asp/show_stock.asp?product=612WEB Ram...
  4. D

senin sistem iyiymiş kardeş ama neden kastığı hakkında bi bilgim yok
  5. D

bahsettiğiniz atı ekran kartı aşağıdakinin 512 mb olanı mı yoksa ddr2 nin 512 simi SAPPHIRE ATI HD 3650 256MB GDDR3 (DirectX 10.1) PCI-E x16 EKRAN KARTI 11127-03-20R 126,83 YTL
  6. D

şöyle birşey INTEL E8200 Core 2 Duo..............................................167 usd GIGABYTE Gigabyte P35-DS3 2.1.....................................105 usd ( kutusunda 2.1 yada anakart üzerinde oc 1600 Mhz yazacak ) LEADTEK 256MB,GeForce 8600GTS,PCI-Ex,DDR3,HDTV,DVI-I,HDCP...108 usd 2x1...
  7. D

olsun veya olmasın yeni bi sistem daha oluşturdum tavsiyeler üzerine bu sistemden vazgeçtim
  8. D

ddr 3 olduğu için
  9. D

teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz !!
  10. D

GIGABYTE MA770-DS3 AMD FSB 4000MT DDR2 1066 SOKET AM2 940PIN ANAKART 130,35 YTL SAMSUNG 500GB 7200RPM 16MB CAHCE SATA2 SABİT DISK 145,51 YTL AMD ATHLON 64 X2 DUAL 5000+ 2.6GHz (SOKET 940) KUTULU İŞLEMCİ ADO5000DOBOX 146,15 YTL KINGSTON 2GB 667MHZ DDR2 RAM KVR667D2N5/2G 73,44 YTL FEEL...
  11. D

Turktorrent

benim üyelik var ama davetiye hakkım yok arkadaşa bi üyelik yollayabilir misiniz? [email protected]
  12. D

Torrentturk davetiyesi sınırsız!

benim üyeliğim 2 seferdir siliniyo tekrar yollayabilir misiniz? [email protected]
  13. D

Daha önce üye olmuştum ama üyeliğim silimiş neden siliniyor yardımcı olabilirmisiniz? daha bir kaç gün önce giriyordum. ama şimdi giremiyorum şifremi unuttuma basıyorum Hata oluştu! Eposta adresi veritabanında bulunamadı. bu hata karşıma çıkıyor. tekrar davetiye alabilirmiyim...
  14. D

TurkTorrent.Org

bir davetiyede bana gönderebilr misiniz? [email protected]
  15. D

Kalem kaldırılmadan çizilmiş, hem de 1884 yilinda ....

valla helal olsun
  16. D

Kurtlar Vadisi Pusu 25.Bölüm Fragmanı

teşekkürler
  17. D

teşekkür ederim "mdkbet" çok sağol
  18. D

Turktorrent

maildeki linke tıklıyorum ama malesef kayıt olamıyorum yine aynı uyarıyı veriyor üyelik kapalıdır diye
  19. D

Wireless İnternet Caiz midir?

ya madem kullanılmayacak neden var o zaman kötü niyetli olmadıktan sonra bence çok ta iyi
  20. D

Türk torrent dizi

bi davetiye de bana yollarmısın? [email protected]
  21. D

Turktorrent

yokmu davetiye gönderecek arkadaş????
  22. D

ben üyeydim üyeliğim silinmiş davetiye gönderebilirseniz sevinirim [email protected] şimdiden teşekkürler
  23. D

Polat Ölecek Mi?

son bölüm durağan olacağaa benziyor gerçi kaç bölümdür pek bi olay yok ama neyse
  24. D

Donanim haber

bencede çok iyi bir site dh üyesiyim
  25. D

ben üyeydim ama malesef mahkeme kararıyla kapandı diye biliyorum. tekrar açılacak mı? üyeliğim silindiyse yardımcı olursunuz artık şimdiden teşekkürler
  26. D

Turktorrent

arkadaşlar davetiye gönderebilirmisiniz? üye olmakta geç kalmışız davetiye sistemine dönmüş şimdiden teşekkürler [email protected]
  27. D

Prison Break 3x10 Promo

10. bölüm daha heyecanlı olacağa benziyor. hangi gün yayınlanıyor haftaya arkadaşlar. paylaşım için tşkler
  28. D

The 4400

1. sezona bir bakayım ona göre diğer sezonları indirip indirmemeye karar veririm. prison break ı izlediniz mi? bana arkadaşın birisi prison breaktan daha ekşın demişti?
  29. D

The 4400

ne demek bişey yok 4 sezon yayınlanmış daha ne olacak???
  30. D

Prison Break 3x09 promo

dün gece indirdim ve bugün izledim olaylar iyice karışıyor merakla bekliyorum 10. bölümü
  31. D

The 4400

Ben şuanda indiriyorum. prison break kadar var diyorlar bakalım nasıl bulacağız. 1. sezon inmekte şuan
  32. D

Prison Break Sezon 3

Bende özlemişim be 3. sezon yoktu geçenlerde arkadaştan aldım 8. bölüme kadar bir günde izlemişim 8 bölümü. dün gecede 9. bölümü indirdim olaylar sarpa sarıyor. her hafta yayınlanacak mı indirsek devam etsek ki inşallah yayınlarlar
  33. D

Fotoğraflara Özgürlük: Zoner Photo Studio 9, SDN İçin Özel Sürümde

hala bir karar verilmiş değilmi ? noldu programın türkçesi??
  34. D

Aynen öyle kardeşim program çok harika çok kullanılşlı ama tabi türkçe olsa daha bir güzel olacak teşekkürler SDN
  35. D

çok teşekkürler program çok harika tam ihtiyacım olan şey türkçe yaması var mı acaba ???
  36. D

Telekom'dan Grev Sonrası Kampanya

ne kampanyası en yavaş interneti kullanıyoruz üstelikte çok daha hızlı kullananlardan kat kat fazla ödüyoruz