Arama sonuçlarınız

1. P

Troy askere...

merak etme dostum bol miktarda et yiyeceksin hatta bir daha et yemek istemeyeceksin belkide vejeteryan olacaksın :) saka bi yana burda illaki her yemekte et olur ama etlerin pek fresh olduğunu soyleyemem en azından bizim burası için hepinize şimdiden hayırlı teskereler ş:132 :'(
  2. P

Troy askere...

323. dönem bir onbaşı olarak :) hayırlı teskereler diliyorum dostum inşallah güzel bir yer çıkar muh.onb. panda :) 65. mekanize piyade tugayı lüleburgaz
  3. P

Sevildiğinizi Hissedemiyor musunuz?

haha süperdi ya :D
  4. P

Recep İvedik ve Sibel!!

1289 mesai bitti :D
  5. P

Erthon'dan Rock Metal Arşivi (klip)

brutal vokal sevmememe rağmen bu kadın bambaşka
  6. P

Video - Bebeği Ağlatmaya Çalışıryorlar

+1 :D:D:D:D
  7. P

Yılın En Komik Fotoğrafları - +13

ehuhehehehee buna bayıldım
  8. P

Saidi Nursi Kimdir

arkadaşım bizde senden bu doğrularını ispatlamanı istiyoruz koy belgeleri internette araştırdım demekle olmaz
  9. P

Saidi Nursi Kimdir

bir defa senin bu sözün cok sacma bizim olmadığını ispatlamamız mantıksız. bu iddayı sen ortaya atıyorsun o zaman ispatla ama onun bunun dediği ile değil gercek delil ve belgelerle
  10. P

Saidi Nursi Kimdir

+1 valla ne diyeyim saol arkadaşım son noktayı cok güzel koydun
  11. P

Saidi Nursi Kimdir

merhaba arkadaşım evet nutuk okuyalım ama Risale-i Nur lardan da okuyalım okuyalımki birilerinin bilmeden iftira ettiği zatıda tanıyalım
  12. P

Saidi Nursi Kimdir

arkadaşım "atam izindeyiz" birilerinin yalan ve nefret dolu ağzıyla konuşmuşsun besbelli sana tavsiyem aşağıdaki yazıyı bir oku bakalım da ondan sonra karar ver üstadın türk düşmanı olup olmadığını çamur at yağışmassa izi kalır mantığıyla hareket etme alıntı yaptığın site sahiplerinin...
  13. P

SDN Beşiktaş Kulübü

Gündoğdu hep uyandık. Stadlara dayandık. Beşiktaşın uğruna da. Bayraklara dolandık. Semtimiz erkek semti. Aşık eder herkesi. Üzerimden eksilmesin. Bayrağının gölgesi. İşte biz kötü günde. Hep omuz omuzayız. Övünmek gibi olmasın. Biz karakartallayız.
  14. P

Puzz Pinball

teşekkürler :) cok zevkli bir oyunmuş ama
  15. P

Puzz Pinball

bitirdim :D ^^ :] :} (: B)
  16. P

Bilgisayarım Crysis Çalıştırır mı?

kaldım :( %(
  17. P

Tv Programlarinin geldigi son nokta!

puhahhahahahahaha yuh artık be
  18. P

Beşiktaş taraftarının dün geceki show u

http://video.milliyet.com.tr/m.swf?id=12294&tarih=2007/10/25 herkezin dün gece orda olup bu atmosferi yaşamasını isterdim süper bir ortamdı
  19. P

Türk İnsanı Meslek Yorumları..

- Ne muhendisisin? - Bilgisayar - Yav bizim oglana soyle iyi bisey, oyunlu falan, toplasak kaca cikar? - Sen simdi ne okuyodun? - Bilgisayar muhendisligi - Evladim bosuna okuyosunuz siz, simdi cocuklarin hepsi bilgisayar kurdu, bizim oglan butun gun internet cafede. -Tabii amca, anliyorum...
  20. P

Nostalji : Cin Ali

Hatırlayanlar varmı ? :)
  21. P

Aykırı erkekler +13

arkadaşa katılıyorum fotoda vatandaşın mal varlığı meydanda kaldırılsın
  22. P

Ne dinliyorsunuz?

W.A.S.P. - Damnation Angels
  23. P

Ne dinliyorsunuz?

Forever Queen :) Show Must Go On Iron Maiden - Dont look to the eyes of a stranger
  24. P

Serkan Altuniğne'den 2

:D :D :D ilk karikatür bomba teşekkürler
  25. P

ADSL Ucuzladı, 4 Megabit Geldi

merak edenler için tt sitesinden fiyatlar http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=407 güncel fiyatlar olmayabilir belkide :^)
  26. P

Bu konuyu dikkate almayın

http://www.youtube.com/watch?v=irp8CNj9qBI<br /><br />Queen - Bohemian Rhapsody<br /><br />gelmiş geçmiş en iyi parçalardan biri<br /><br />Mod. Konuyu yeni bir üye olmanıza rağmen doğru yere açmış olmanızdan dolayı teşekkür ederim..
  27. P

Hangi Tarz Müzik Dinliyorsunuz?

forever rock'n roll .:) forever QUEEN :)
  28. P

Bir Garajdan Nasıl Çıkılmaz?

napıyo bu yaaa :D :D :D
  29. P

Sadece 5dk içerisinde Resim

süpper yaa ilk başlarda napyo bu manyak diyosun ama sonuç harika :O :)
  30. P

İnanılmaz!!!

bana fake gibi geldi ama araba sola dondukten sonra polis biraz gec donuyor bide en son cite gelmeden parlıyo ortalık bi trick var gibi belkimde gercektir ne biliyim :O
  31. P

Şu an sizi hangi ifade (smiley) anlatıyor?

>X< :@
  32. P

+16 +18 Abooo!

:D :D :D :D :D kesinlikle hele ikinci resimdeki hiç benzemiyor bayana aynı erkek :D
  33. P

Ayşe yavyummm...

kızım bak kaçıyıyım seni Allah ıma kitabıma kaçıyıyım seni :} :} :} bomba ya süper :} ;D
  34. P

En nefret edilen 10 icat

hinduizm i insanlar icat etti diyebilirsin belki ama din icat değildir. insanların manevi ihtiyaçları doğrultusunda sahih dinlerden uzaklaşarak kendilerinin uydurduğu bir düşüncedir hinduizm vs. ama din insanın yaradılışından beri var olan bir olgudur.
  35. P

En nefret edilen 10 icat

cok sacma din icat değil bi kere saçmalamışlar :o ???
  36. P

Hangi antivirüsü kullanıyorsunuz?

Antivir ücretsiz ve etkili
  37. P

20 GB Gecici dosya

ccleaner kullan tertemiz yapar
  38. P

Türk'ün İletişimdeki Yeni Gücü

;D ;D ;D vaybe aveonu burda göreceğim aklıma gelmezdi bu yazılımı yapan şirkette çalışmıştım bir zamanlar yazılımın eski adı e-deniz di eski hali sadece yerel ağda çalışıyordu şimdi net üzerinden görüşme eklemişlermi bilemicem :D :D :D kulaklarınız cınlasın ercan,asiye ve fatma yazdığınız...