Arama sonuçlarınız

1. N

Hattım 8 Mbit'i destekler mi?

Merhaba arkadaşlar şu an 1 mbit kullanıyorum. 1024 download. 512 upload. Bu verilere göre 8 mbit'i kaldırır mı hat?
  2. N

Sistemime Göre Ekran Kartı ve PSU Tavsiyesi

O ifade de yani DVI çıkışlı bir ekran kartını dvi to vga dönüştürücü ile kullanırsam mı 8x hız düşer diyor? GPU-Z Resmi
  3. N

Sistemime Göre Ekran Kartı ve PSU Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Assassin's Creed:Revelations gibi oyunları full detay oynamak için ekran kartı ve psu almak istiyorum. Bilgisayar özellikleri aşağıdaki gibi. bu sisteme göre destekleyen en iyi hangi ekran kartı, power supply önerirsiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  4. N

Bu sisteme göre HD5570 mi HD5670 mi alayım? (Power Supply tavsiyesi de lazım)

sistem kaldırır mı ? o power supply iş görür mü? fiyatı düşük olduğu gibi çakma vs. olabilir diye düşündüm. psu vatan linkini paylaştım.
  5. N

Bu sisteme göre HD5570 mi HD5670 mi alayım? (Power Supply tavsiyesi de lazım)

Merhaba arkadaşlar, Assassin's Creed II, AC:Brotherhood gibi oyunları oynamak için ekran kartı almak istiyorum. Bilgisayar özellikleri aşağıdaki gibi. Bu sisteme göre destekleyen en iyi hangi ekran kartı, power supply önerirsiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. İşlemci: Intel Core...
  6. N

Bu Sisteme Göre Ekran Kartı ve Power Supply Tavsiye

Merhaba arkadaşlar, Assassin's Creed II, AC:Brotherhood gibi oyunları oynamak için ekran kartı almak istiyorum. Bilgisayar özellikleri aşağıdaki gibi. Bana bu sisteme göre destekleyen en iyi hangi ekran kartı, ram,power supply ve işlemci fanı önerirsiniz? Cevaplarınız için şimdiden...