Arama sonuçlarınız

1. €G€

Kutsal Savaşın Kadınları

Kutsal Savaşın Kadınları "Türk ulusunun düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkumdur. Türk ulusu,kendisinin ve Vatanının yüksek çıkarlarını aleyhine çalışmak isteyen bozguncu,alçak,Yurtsuz ve ulussuz beyinsizlerin gizli ve kirli emellerini anlamayacak ve onlara hoşgörü...
  2. €G€

Siirt'te Eyfel Kulesi

Tarihi ile birlikte kaybolan Memleketim Siirt . Aslında hatıralarıyla birlikte hafızasınıda yitirmiş bir kent. Geçmişteki tüm politikacıların el birliğiyle haritadan sildiği,yitirilmiş bir kent. Geleceğini arayan gençler,nostalji ile yaşamaya çalışan yaşlılar,artık güvenini yitirmiş...
  3. €G€

Türklere Yapılan Soykırımlar Tanınsın

Muhtemelen tüm içeriği okuyamayacaksınız,okumayı yarıda bırakacaksınız. Okuduğumda benim yüreğim parçalanmıştı. Bu yazıları toparlamam 3-4 gün sürmüştü. yazıyı düzenlemek için tüm metni okumak durumunda kalmıştım... Tarihte bazı olaylar vardır ki, bir milletin bütün fertlerinin yediden yetmişe...
  4. €G€

Herkese Merhaba

Merhaba arkadaşlar. Gayet seviyeli bulduğum bu siteye üye olduğum için mutluyum. Öncelikle bana davet yollayan Ersin'e ve Byefsane'ye teşekkür ederim.