Arama sonuçlarınız

1. MüktesebaT

5800 sis Uzantılı Dosya İndirebileceğim Site Var mı?

Arkadaşlar telefonla kablosuz internetten bağlanınca tema ya da uygulama indirmek istiyorum ancak bu dosyalar direk sis uzantılı yani telefonun açacağı bir uzantıya sahip olursa dosyayı bilgisayarda açmak zorunda kalmamalıyım. Daha önce yabancı bir siteden bu şekilde indiriyordum ancak...
  2. MüktesebaT

Fifa 2011 de Bu Mümkün mü?

çook eskilerden turnuva yapardık.iki takım seçerdik ayrı gruplara düşerdik.ve iki kişi oynardık.ancak benim takımım grupta bir başka takımla maç yaparken menüye girer rakip takımı da arkadaşım seçerdi böyle oynardık. sanırım fifa 11 de yok bu? peste zaten yok..:(
  3. MüktesebaT

Ekran Kartımı satacağım Gideri Var mı?

Daha önce ekran kartımı yükseltmiştim.ancak pek anlamam bu donanımlardan pc den sökülen ekran kartı elimde üzerinde gf 7100 gs supporting 512MB ddr2 tv dvi pci -e yazıyor.. var mı bunun gideri? bir de online satış sitesinden bu ürünün aynısını satan bir link verirseniz ben de ona bakarak...
  4. MüktesebaT

Mailime Mesaj Gelince Cep Telefonum Haber Verir mi?

5800 telefonumda az önce eposta ayarlarını yaptım şimdi sanırım son adıma geldim.nokia messaging hesabınızı etkinleştirmek vee postaları oomatik olarak almak için kabul et e basın diyor.. bunu kabul edersem nasıl bir ücretlendirme olacak?ücreti kim alacak kullandığım operatör mÜ ayrıca eğer...
  5. MüktesebaT

Klavyesiz PC'ye Nasıl Format Atılır

Arkdaşlar klavyesi olmayan bir bilgisayara format atılır mı?
  6. MüktesebaT

Teşekkürler Teknosa(evet evet başlık doğru)

Şu konuda maruzatımı dile getirmiştim. http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/176983-urun-fisini-kaybettim-degisme-hakkim-var-mi.html iş yerinden eve gittim klavyeyi v.s aldım bir de garanti belgesini teknosaya gitim.Aklımdan neye nasıl itiraz edeceğim diye planlar yapıyordum girerken.O öyle...
  7. MüktesebaT

Ürün Fişini Kaybettim Değişme Hakkım Var mı?

teknosadan bir ürün aldım logitech marka ürün 2 gün sorunsuz çalıştı.kutusunu içindeki fişle beraber çöpe gitti. geçen cumartesi alışveriş yapmıştım onların kayıtlarında fiş olmaz mı? ayrıca ürünün kutusu yok ama ürün arızalı logitechi aradım başka pclerde denediğiniz halde çalışmıyorsa ürün...
  8. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

sizce hangisi şık 1- 2- 3- linkleri sıra nolara basarak greblirsiniz
  9. MüktesebaT

Aygıt Yerleştirmesi Kalın Türde Gösterilmiş

Logitech s520 kablosuz klavyenin vericisi olan aparatı usb girişine takınca başlıktaki hatayı veriyor.2 gündür düzgün çalışıyordu.güncel yazılımını bulup kurdum yine aynı.başka usb girişi denedim olmadı. ---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:52 ----------...
  10. MüktesebaT

Klavye Kafayı yedi

€Arkadaşlar shifte basıp ilk harfi büyük yazayım derken euro işareti çıkıyor ayrıca menü çubugundaki klavye dili ingilizce oluyor yazı yazarken.sağdaki shifte basınca euro işareti çıkıyor soldaki shifte basınca pc kapanıyor ne oldu bilmiyorum var mı çaresi. Mesesa ;'md' 'lk harf' b]y]k yapmak...
  11. MüktesebaT

Haber7 nin Karadenizli Editörü

Haber acı bi haber.Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.Ancak Haber7 nin karadenizli editörü''yuvarlanma yuvarlandı'' diye haber yayınlayınca haberin acısından sonra kendisine tebessüm ettirdi. Ona bunun hesabını ''sorma soracağım''
  12. MüktesebaT

Fifa 2011 Online Maç Talebi

Arkadaşlar Fifa 2011 in başarısı ve gördüğü ilgi malum.Forumda da Fifa 2011 i orjinal key ile onlline oynayan arkadaşlar mevcut. Gameranger olayına girmiyorum.Forum yönetimi bunu sorun yapabilir o yüzden lisanslı oyunculardan bahsediyorum.Ayrıca oyunun lisansını Gitti gidiyorda 35 tlye satan...
  13. MüktesebaT

Eylem - İstanbul

http://www.youtube.com/watch?v=ieg0-0IJVaM&feature=related ingilizce tanıtımı: http://www.youtube.com/watch?v=NqFyJwt1oNw japonca tanıtımı : http://www.youtube.com/watch?v=TGrz50ej1tM italyanca tanıtımı: http://www.youtube.com/watch?v=h_NhfexRz7E Almanca Tanıtımı ...
  14. MüktesebaT

MSN 2011 Çevrimiçi Sorunu

Arkadaşlar msn 2011 iyi güzel de.. çevrimiçi olduğum halde bir arkadaş oturum açıyor ve beni çevrimiçi göremiyor.Üzerine gelip''bu kişiye çevrimiçi görün'' diyorum.sonra yaışabiliyoruz.Ve yine de o kişi bana çevrimiçi görünmüyor. Bir diğer husus da çevrim içi olanların canlı değil de silik...
  15. MüktesebaT

Açtığım Konular İkinci Defa Yalan Oldu

Yeni temaya geçince önceden açtığım konular yalan olmuştu.Bugün baktı yeni temadan sonra açtığım konular da yalan olmuş.sadece bugün açtığım konular var.. yakında tema değişikliği yapacağız diye üyeleri de yalan edersin SDN.. o zaman konu da açamayız ''nikimi bulamıyorum'' diye. ----------...
  16. MüktesebaT

Boğaz Kesti Karnından Bıçakladı ve Vuruldu

http://vremote3.iha.com.tr/v/2010/10/04/7257.flv Dehşet anları markette güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Edinilen bilgiye göre, dün gece 21.30 sıralarına Manavgat'ın Side Beldesindeki Kemer mahallesinde meydana gelen olayda Kemer mahallesi Muhtarı Osman Tüter'e...
  17. MüktesebaT

Bülent Uygun'a ağır eleştiri

Bülent Uygun'a ağır eleştiri...
  18. MüktesebaT

Win7 de Görev Yöneticisi Yok

ctrl+alt+delete yapınca seçeneklerde ''görev yöneticisi '' yok??
  19. MüktesebaT

Metro Fm Dİnleyen Ve Çalan Şarkıları Bilen Var mı?

arkdaşlar metro fmi dinleyen ve oada çalan şarkıların adını bileb var mı? geçen gün yoldayken bir parça çaldılar..ritmli bir müzikti arada bir adam ''blolom ''gibi bir şey diyordu.. yahu belki komik gelecek şarkıyı tarifim ama aklımda kalan tek şey ritmlein arasında adamın...
  20. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

Geçen yıl bir maç yapıp pc den sildiğim fifa bu yıl kendini aşmış. Lisans sorunu olmayan fifada kadrolar pes e göre güncel.Ama futbolcu yüzleri pek gerçekçi değil. gol sonrasındaki sevincin de kullanıcıya bırakıldığını az önce öğrendim forumdan bir arkadaştan. sizler ne diyorsunuz..
  21. MüktesebaT

Pes 2011 Konuşalım

Öyle giriş gelişme sonuç bölümü yapmayacağım başlıyorum.. pes 2010 da ''bu kadar gerçekçi olmaz bir oyun'' demiştim pes 2011 de ise ''olurmuş'' dedim.daha gerçekçi .. : ) Pes 2010 da elim top çalma düğmesine basılı kalırdı bir şekilde topu alırdım.Ancak 2011 de bjk barca maçında elim top...
  22. MüktesebaT

Lig Tv Rezilleri

2 yıllık lig tv aboneliğim vardı.bu yıl internetten izlemek için web tv aboneliği başlattım ve tv üyeliğimi iptal etmek için talepte bulundum. Üyeliğimin 3 ekimde biteceğini söylediler.buraya kadar sorun yok.Ancak 3 ekim günü tvyi açtım lig tv hala çekiyor. Kuruluşlarda işlemler gün dönümünden...
  23. MüktesebaT

Ver Efekti Sabri'ye

Sabrinin meşhur videolarını bir de bu efektler le izleyin:)) http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/57749/483/149538221753616_48595.mp4?h=ccceeaa19e707b7bf7015eaeb4ca9843&r=1935 ---------- Post added at 08:56 ---------- Previous post was at 08:55 ---------- videoyu sdn tv koduyla koyamadım...
  24. MüktesebaT

Koltuktaki Parçanın Adı Ne?

işaretli parçanın adı neydi..Koltukta o parça bozuk yedeğini gönderdiler güya ama ben sökemedim bir türlü.. adını öğrenirsem işime yarar bi bilgi olur
  25. MüktesebaT

Camları Filmli Araç Muayeneden Geçer mi?

Aacımın arka camına ve arka yan camlarına koyu film çektirdim.Ön yan camlar ise içini gösterecek şekilde film çekildi.Araç muayenesinde filmlere bir şey diyiyorlar mı?
  26. MüktesebaT

Kendi Evimi Takibe almak istiyorum

Arkadaşlar eşim de ben d eçalışıyoruz.gurbetteyiz.Mecburen çocuklara bakıcı tuttuk. Çocuklarımız daha çok küçük biri 2 yıl 3 aylık biri daha 8 aylık.Bakıcımız görünürde çok iyi bizim yanımızda da çocuklara iyi davranıyor. Ama Anne baba yüreği işte hep aklım çocuklarda.Çocuklar henüz...
  27. MüktesebaT

Fifa Tuş ayarlarını PES teki Gibi Yapmak (Anlatım)

Arkadaşlar aşağıda vereceğim resimlerdeki ayarında kesinlikle sorunsuzdur.. Tek tek denedim. Hepsi sorunsuz çalışmaktadır.. Hiçbir tuşun yeri farklı değildir. Bütün tuş ayarları PES ayarındadır. ! KLAVYE Enlarge this imageSayfayı küçültmek Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız...
  28. MüktesebaT

Şeytana Lanet Okumadı

Papaz ölmek üzere olan adamın üzerine eğilerek; 'Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle'...der. Ancak adamdan ses çıkmaz. Papaz isteğini bir kez daha tekrarlar, ama hastanın sessizliği sürer. Sonunda Papaz kızgın bir ifadeyle; 'Neden şeytanı ve kötülüklerini...
  29. MüktesebaT

SDN ye Yeni Seçenekler Eklenmiş

Konuya cevap verince cevabınızın ekranda görünmesini beklemekten sıkıldınız mı?......İŞte size otomatik kapanma seçenekleri...
  30. MüktesebaT

Abdullah GÜL'den Youtube Yasağına Tepki

Gül’den hakimlere YouTube uyarısı YouTube yasağına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Gül, fazla özgürlüğün zarar vereceğine inanmanın naiflik olacağını söyledi. Yargıçlara sitem eden Gül, “Bizi hangi ülkeler arasına koyduklarının farkındalar mı?” dedi...
  31. MüktesebaT

Çok Merak Edilen Çılgın Proje Bu mu?

Başbakan'ın çılgın projesi bu olabilir! 27 Eylül 2010 12:51 Güncel 1 yorum 3,323 okunma A A A A A A Bu haberi yazdır Favorilerine Ekle Hıncal Uluç'un yazısından sonra tahminler havada...
  32. MüktesebaT

Beşiktaş Seninle Ölmeye Geldik

İşte ÇARŞI bu da Farkı... http://www.youtube.com/watch?v=yh0s_CPQVYI
  33. MüktesebaT

Nokia 5800 Şunu Yapmak Mümkün mü?

Diyelim ki her ayın 20 sinde takvimde bi hatılatıcım olsun istiyorum.Alarmlı veya alarmsız faketmez. her ayın 20 sinde tekrarlanmak üzere bir not yazabilir miyiz takvime?
  34. MüktesebaT

Yazıcının Camını Sökeceğim Tecrübesi Olan?

samsung scx 4216 f model bir yazıcımız var. buyrun fotosu şimdi fotokopi çekerken bazı bölümler silik çıkıyor.Her zaman kağıdın aynı bölümlerine denk gelen yazılar silik çıkıyor. Cam içten bayağı lekelenmiş ..Acaba sorun bu mu.. eğer bu ise camı sökmek çok zor bir işlemmi.sonra elimizde...
  35. MüktesebaT

Gece Uyurken Cep Telefonunu Kapatıyor musunuz?

Ben 1999 senesinde bir büyüğümün '' oğlum cep telefonu kapatılır mı 24 saat yanında açık dursun'' dediği günden sona hiç kapatmıyorum. Sizler?
  36. MüktesebaT

Öleceğiz Bir Gün

Öleceğiz
  37. MüktesebaT

Cru Fuse Error Hatası

Arkadaşlar samsung scx 4116f model bir yazıcı var.Toneri bitmişti doldurdum şimdi takınca başlıktaki hatayı yazıyor ekranda ve fotokopi çekmiyor. Bu ne hatasıdır bilen varsa bir zahmet yarıdmcı olsun yoksa burada işler durma noktasına geldi. :confused1:
  38. MüktesebaT

FB - BJK Maçı Hakem Değerlendirmesi

Hakemler hakkında son derece iyi niyetli olmama rağmen bu maçta hakeme çok kızdım. Belki maçın skoruna doğrudan etki edecek bi hata yapmadı ama kendisini çok fazla ezdirdi. Özellikle ilk yarıda bocaladığını düşünüyorum.FB li futbolcular ilk yarı hakemi küçük düşürecek nitelikte itirazlarda...
  39. MüktesebaT

CHA Ücretli Diğerleri Ücretsiz

Haber ajanslarının ana sayfaları ve girilen haberler her zaman haber sitelerinden daha farklı daha dinamik oluyor. İHA DHA AA VE CHA ancak CHA haber içeriğinbe ulaşmak için ücret vermemiz gerektiğini söyleyince şok oldum. Çok ilginç bence aynı sektörde ücretsiz hizmet veren ajanslar varken...
  40. MüktesebaT

Pes 2011 Teknik Hareketler Rehberi

http://www.youtube.com/watch?v=HhtEtKjLaEg&feature=player_embedded#at=106 kaynak:
  41. MüktesebaT

Her Yöne 300 dk 25 Tl

İşim gereği çok fazla görüşme yapmak durumundayım.Mevcut tarifem Turkcell her yöne 500 dk aylık 40 tl. ancak öngörülen süre 3 ay sonra biteceği içim diğer şirketlerin kampanyalarını inceleyeyim dedim. Aveada kamu tarifesi çok cazip geldi.Üstelik 2012 ye kadar tarifede değişiklik yapmama...
  42. MüktesebaT

İçime Dert Oldu

Geçen yıl pes 2010 için kontorland markalı bir gamepad almıştım. kol 1 sene sonra oynanmayacak kadar hırpalandı..bu yıl logitech marka bir gamepad alayım dedim bobus paralarım da birikmişti yarısını oradan karşılayacaktım. ancak yönlendirme tuşları ileri sağ sol aşağı tuşları yani ayrık...
  43. MüktesebaT

Batarya Mı Bitti Sizce?

arkadaşlar samsung L700(sanırım) foto. makinem vardı. Artık makinem açılmıyor.Batarya boş vs diye bir şey de yazmıyor. 3 defa bip sesi geliyor o kadar. Şimdi bunun bataryası mı değişecek.Değişecekse nereden temin edeceğim. Ayrıca sorun kesin bataryadan mıdır.Boşuna para vermeyelim:)...
  44. MüktesebaT

Tem'deki Kazanın Görüntüleri

Ah minibüs ah hem sürat hem kırmızı ışık ihlali.. http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/57613/395/1609641327480_44566.mp4
  45. MüktesebaT

Hayır Diyenler Hadi Evet Diyenleri Aşağılayalım

Öncelikle her cümlenin sonuna konulması için şu işareti koyayım baş tarafa : (!) -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Her seçimde kaybettikten sonra lışkanlık haline getirdiğimiz bu durumu bir kez daha tekrarlayalım...
  46. MüktesebaT

Ebru Gündeş - Evet

çok güzel şarkı :D:D
  47. MüktesebaT

Mafia 1 I Beğenmeyen Mafia 2 Yi Denemeli Mi?

Mafia 2 yi oynamadan birincisini oynayayım dedim lakin oynanışı da oyun da hiç hoşuma gitmedi. sizce MAfia 1 i Beğenmeyen Mafia 2 yi Denemeli mi?
  48. MüktesebaT

Ne Diyorsa O: Rıdvan Dİlmen

ntvmsnbc Video Galeri
  49. MüktesebaT

Spartacus Blood And Sand

sezonun tamamını indirip izledim ..Şunu söylemek isterim ki e2 den izleyenler sanırım bol bol makaslanmış sahneler izleyecekler. Çünki öyle bir dizi ki hem sağlam senaryosu var hem güzel dövüş efektlei var hem de öyle erotik sahneler var ki anlatılmaz.Ayrıca bu 3 şey yani...
  50. MüktesebaT

Bir Saat Önerisi Isteği Daha

Merhabalar.Forumda saat önerisi isteyen bir arkadaşa güzel öneriler yapılmış.Ben de forumun bu gücünü kullanmak istiyorum yani duyumlara memnuniyetlere ve tecrübelere dayalalı öneriler çok işime yarayacak. işim gereği takım elbilse giyiyorum yılın büyük kısmı ama iş dışında spor giyinmneyi...
  51. MüktesebaT

Lüx Gemide Dehşet Anları

http://vremote3.iha.com.tr/v/2010/09/07/7130.flv Video - DÜNYA - Lüks gemide dehşet anları - Birçok ülkeyi deniz yoluyla gezmek isteyenlerin öncelikli tercihi olan kruvaziyerlerin açık denizlerde fırtınaya yakalanmaları; yolculara korku dolu anlar yaşatabiliyor.
  52. MüktesebaT

5800 Kılıf Tavsiyesi

5800 için kılıf tavsiye edebilir misiniz.Önemli olan duyum değil bizzat kendinizin kullandığı kılıf olsun o zaman yorumlar daha anlamlı olur.
  53. MüktesebaT

Türkiyenin Ilk Bilişim Ve Teknoloji Hukuku Enstitüsü

YÖK'ten onay çıktı; İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku Yüksek Lisans Programı başvuruları yarın başlıyor. "İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku Enstitüsü", 28 Nisan 2010 tarihli, 27565 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 2010/280 karar sayılı Bakanlar...
  54. MüktesebaT

Tıkla Aile Hekimimi Öğren

Aile Hekimi Sorgulaması bu adresten TC no ile aile hekiminizi öğrenebilirsiniz.
  55. MüktesebaT

En Düşük Sıcaklık En Yüksek Sıcaklıktan Daha Fazla

Evet evet yanlış duymadınız fotomontaj da yok... bu fotosu:
  56. MüktesebaT

30 Ağustos Zafer Bayramı (2010)

Mehmet Akif Ersoy Korkma! Cehennem olsa gelen, göğsümüzde söndürürüz. Bu yol ki Hak yoludur, dönme bilmeyiz, yürürüz; Düşer mi tek taşı sandın harim-i namusun, Meğer ki harbe giden son nefer şehid olsun. Şu karşımızdaki mahşer kudursa, çıldırsa, Denizler ordu, bulutlar donanma...
  57. MüktesebaT

Sdn Sosyal Tespitler(tesisler Değil)

Normal vatandaş Konu açar Konuya ilgi çekici bir başlık koyar.. Konu ilgi çeksin diye satır aralarında okuyucuya sorular yöneltir. Konuya görsellik katması için resim bulup ekler. Kendisi için sıradan ancak güzel bir konu ise açmaz ilk başta kendisinin de çok fazla hoşuna giden ilgisini...
  58. MüktesebaT

Elektro Gitarla Zeybek

http://url.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/48324/586/425420035052_15186.mp4
  59. MüktesebaT

Masadan Kalkan Olmasın

Güzel bi başlık güzel bi foto. ile birlleşince paylaşayım dedim.Tebrikler NTVSPOR Masadan kalkan olmasın! 25 Ağustos 2010 11:34 | NTV Spor ve Ajanslar Avrupa Ligi play-off turunda bugün rövanş gecesi... Türkiye'nin 4 Büyükler'i, rakiplerini eleyip...
  60. MüktesebaT

Tamamen Yatakta Geçen Klip

Dün müzik kanalı izlerken çaldılar.Görüdğüm tek şey yatak ve iç çamaşırlı bi kız ..Sahi şarkının adı neydi ? :biggrin:
  61. MüktesebaT

Turkcell In Hafif Meşrepli Müş. Temsilcisi

Bugün Tukcell müş hizmetlerinden aradı yumuşak bir ses tonuna sahip birisi....(erkek) ..... bey gördüğüm kadarıyla her ay faturanız 50 tl nin altında gelmiyor.. -evet...? -Şimdi efenim tarifeniz yine aynı kalcek ancak size 100 mb int sunacağız fatuanız 48 tl yi geçmiycek...? -hmm bu bir...
  62. MüktesebaT

''siyaset Dışı Gündem'' Başlık Önerisi

Siyaset yasağı hakkında bir öneri değil bu madem karar alnmış bu yönde devam edilebilir. Ancak gündem sadece siyasetten oluşmamaktadır. Bilim,ya da 3. sayfa haberleir diye nitelendirdiğimiz haberler,ya da bir film festivali ya da bir meteorolojik haber siyasetle ilişkilendirilemez. Bu yüzden...
  63. MüktesebaT

Ziraat Bankası 1250 Kişiyi İşe Alacak

Ziraat Bankası Eylül veya Ekim ayında sınavla 1250 kişiyi işe alacak 25 Ağustos 2010 11:04 - Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, Eylül veya Ekim ayında sınavla 1250 kişiyi işe alacaklarını, sınavın bankanın şubelerinde, personelin çalıştığı ekranlarda yapılacağını kaydetti...
  64. MüktesebaT

''Ata Ligamanı''

Türk doktorlar, tıp literatürüne geçecek bir buluşa imza attı 25 Ağustos 2010 21:38 Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli beyin cerrahları, bel bölgesindeki omurgada, hayati öneme sahip bir bağ dokusu tespit etti. Bağ dokusuna Ulu Önder Atatürk'e atfen, ''ATA...
  65. MüktesebaT

Yeni Konu Açarken Sayfa Hata Veriyor

Son günlerde yeni konu açarken sayfa sık sık hata veriyor.İşlem gerçekleşmedi sanıp tekrar edince de bazen aynı konudan iki tane açmış oluyorum. Yeni konu açarken aynı sıkıntıyı yaşıyorsanız paylaşır mısınız... Şansa bu konuyu açarken tık diye açtı..:)Ama genelde hata alıyorum
  66. MüktesebaT

Bursa'nın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

25 Ağustos 2010 15:03 Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Bursaspor'un rakipleri yarın belli olacak. Yeşil-beyazlılar kura çekimine 4. torbadan katılacak. Bursaspor'u ilk 3 torbadan birbirinden zorlu rakipler bekliyor...
  67. MüktesebaT

Bursa'nın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Bursa'nın muhtemel rakipleri belli oldu 25 Ağustos 2010 15:03 Spor 1 yorum 4,786 okunma A A A A A A Bu haberi yazdır Favorilerine Ekle Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele...
  68. MüktesebaT

Bu Okunan Ne Demek

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48424/279/109100532479897_14405.mp4
  69. MüktesebaT

Şifresiz Uefa Maçı Rah E Farda

Arkadaşlar liverpool ts maçı günü bir tanıdık arayıp rah e farda kanalını açmamı sözyledi 60. dakikada açtım kanalı şifresiz izledim maçı.. Aklınızda olsun...Ayrıca başka bir rivayete göre ingiltere ligi maçlarını da veriyormuş. Afgan kanalı rah e farda frekans bilgileri birazdan burada...
  70. MüktesebaT

Youtube Ve Dailymotion Videolar Açılmıyor

İki gündür yotube ve dailymotion da videola açılmıyor.Tekerek dönüyor dönüyor ve yine dönüyor.Facebookta ise dakikalar sonra açılıyor.Sizde durum nasıl.Video sorunu dıışında hız ve diğer siteler normal
  71. MüktesebaT

Oğlum O Herkeste Var

Adam evli kadınla sevişirken kadının kocası basıyor evi...Basılan adam anadan üryan sokağa çıkıyor ve şeyini tutarak kaçıyor..Biri sesleniyor kaçan adama ^^ evladım orayı saklama yüzünü sakla, o tuttuğun herkeste var''
  72. MüktesebaT

Hızım Sabitlenmiş Anlayan Beri Gelsin

Arkadaşlar netlimitsiz kullanıcısım ve şanslıyım ki 15 gb den sonra hızım hiç düşmedi 1 yıla yakındır. 8 mbite kadar hızım yükseliyordu ancak son zamanlarda 4 mbit i geçmiyor.Geçen gün nburanın telekomunu aradım sık sık kopmalar oluyormuş müşteriler şikayet ediyormuş o yüzden hızları 4 mbite...
  73. MüktesebaT

Girdi Mi? Evet Girdi

Bazı durumlar vardır hele bu durumlarda bazı konuklar vardır ki ciddiyet gerektirir. Bu bir mülki amir olur ya da patron olur.neyse işte...:) Mahmut memurdur biraz da ürkek görevini layıkıyla yapmaya çalışan bir memur.Dün yanına uğradım o sırada çalıştığımız kurumun şube müdürü geldi. ''Mahmut...
  74. MüktesebaT

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Show tv de siyaset meydanında an itibarı ile izleyebilirsiniz. Bu da linki LİNK VEREYİM DEDİM BERBAT ETTİM.nEYSE SİZ BULURSUNUZ İZLEYECEK BİR LİNK:) VERDİĞİM LİNK SİYASİ BİR BLOG LİNKİYMİŞ O YÜZDEN SİLDİM
  75. MüktesebaT

Video İzlerken Sayfa Yenileniyor

internet haber isimli sitede video izliyorum videonun ortasında sayfa yenileniyor.Acaba siteyle mi alakalı yoksa benim tarayıcı ayarlarıyla mı.. Sinir oldum:angry:
  76. MüktesebaT

Sdn Centilmen Yorumcular

Dikkatimi bir şey çekti.Forumda maç başlıklarının çoğunda gerginlik yaşanıyor.Bireysel atışmalar oluyor.Ne demek istediğimi spor tartışmalarını takip eden üyeler daha iyi anlayacaklardır. Aramızda bir kaç tane futbol tutkunu olan ancak yorumunda üslubunu iyi ayarlamayan ya da ayarlayamayan...
  77. MüktesebaT

Futbolcular Taraftarı Protesto Yürüyüşü Yapacak

Adana'da görülmemiş protesto! 23 Ağustos 2010 17:55 | NTVSpor.net Adanaspor-Mersin İdmanyurdu maçında çıkan olaylar, futbol tarihinde az rastlanan bir olaya vesile oluyor. Adanaspor...
  78. MüktesebaT

Anatolia Fm

Exa radyoda mevcuttur girip bir dinleyin.Çok dinlendirici TSM şarkıları çalıyor.Ayrıca sunucunun şarkı anonslarına dikkat edin:) düzenleme:2 saat aradan sonra reklama girdi radyo iyi mi:)
  79. MüktesebaT

9 Çift Daha Kpss De Rekor Kırmış

Öğretmen adaylarını bekleyen tehlike 23 Ağustos 2010 13:15 Eğitim 0 yorum 637 okunma A A A A A A Bu haberi yazdır Favorilerine Ekle KPSS'den yüksek puan alan 9 çift daha olduğu idda...
  80. MüktesebaT

Siz Bizi Kandırıyorsunuz!

Yer Teknosa.Tarih 22/08/2010 :) Kahramanlar Teknosa kasa elemanı Müşteri(keliemeleri yayarak konuşan sinir bir tip) ve ben şahit:) Müşteri:Şu ürünün ödemesini yapacaktım teknosa:Tabi ki şifrenizi girer misiniz? Müşteri:Nee 150 TL mi ama orada 90 tl yazıyordu. Teknosa :Beyfendi ürün tam...
  81. MüktesebaT

Kurtuluş Savaşında Pakistan Yardımı

Tarık Yalçın / Tarih Servisi Osmanlı Devleti’nin İtilaf devletleri tarafından işgal edilmesi Hindistan(bugünkü Pakistan, Bangladeş ve Hindistan ) Müslümanlarını endişelendirmişti. Hilafetin ve Müslümanların bu işgalden kurtarılması için Hindistan Müslümanları bütün...
  82. MüktesebaT

İşte KPSS Şampiyonu Karı-koca

İşte herkesin merak ettiği o karı-koca! KPSS'de 120 net çıkardılar, kıyamet koptu 23 Ağustos 2010 Pazartesi, 10:14:14...
  83. MüktesebaT

İşte KPSS Şampiyonu Karı-koca

84. MüktesebaT

Futbolda Başarının Sırrı

Milli takımı bile yabancıya emanet ettik.Teknik diektölerin en büyük artısı MOTİVASYON dur. Bunun için de Çalıştığı ülkenin dilini kullanması gerekir.Fatih TERİM başarıları ve başarısızlıkları bir yana İtalyaya gittiğinde ilk iş İtalyanca öğrenmişti. DİL in motivede ne kadar önemli olduğunu...
  85. MüktesebaT

Site Dediğin Böyle Olmalı [TFF Ana Sayfa]

Çok kaliteli ,kullanışlı, karmaşık olmayan bir site. Sporseverlerin sık kullanılanlara tereddüt etmeden ekleyebileceği bir site TFF Ana Sayfa Türkiye Futbol Federasyonu Uploaded with ImageShack.us
  86. MüktesebaT

İnternet Kalkan Değil : Yorumculara Suç Duyurusu

İnternetteyken de yasalara uygun hareket etmeliyiz bakın memurlar net sitesindeki kullanıcıların başına gelene... Kpss ile ilgili tam puan lanların TC noları her yerde görünüyor şu sıralar.Ama bu kez o tc no ile kişi adına başvuruda bulunulmuş. KPSS de garip şeylerin olduğu bir gerçek ancak...
  87. MüktesebaT

Firefoxta Yenileme Butonunu Yok

sayfayı yenileme butonunu nasıl eklerim sekmeye?Bir türlü bulamadım ---------- saat 03:06 eklendi ---------- önceki mesaj saat 03:02 eklenmişti ---------- Başlık hatası için özür dilerim..Elim sürçmüş:)
  88. MüktesebaT

Sdn Gezi Rehberi

Arkadaşlar bu yaz ve geçmiş yaz tatillerinde planlı ya da plansız olarak gittiğim iller oldu.Ancak bir ile gidince orada gezilecek görülecek yer neresidir bilemiyor insan. Hatta geçen ay bir arkadaş beni aradı''görev yaptığın ile gittim burada nereleri gezebiliriz ''diye sordu.. Düşündüm böyle...
  89. MüktesebaT

Zulmü Alkışlayamam

http://www.dailymotion.com/video/xcqwg2_zulmu-alkyylayamam-mehmet-akif-erso_music Zulmü Alkışlayamam Zulmü alkışlayamam, zâlimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem. Biri ecdâdıma saldırdı mı, hattâ boğarım!.. - Boğamazsın ki! - Hiç olmazsa yanımdan koğarım. Üç buçuk soysuzun...
  90. MüktesebaT

Araç Sahipleri Şu Ürünü Kullandınız Mı?

WaterJet | Tazyikli Su Tabancas | Basnl Ykama Makinas Linkteki ürün işe yarıyo mu? Ayrıca hortumun diğer ucu bu basınca dayanıyor mu musluktan habire çıkıyorsa kötü..
  91. MüktesebaT

Çift Uydu Nasıl Bağlanıyor?

Çift uydu anteni olunca bağlantı nasıl yapılır.Uydu alıcısına iki kablo mu girer yoksa kablolar bir araçla birbirine mi bağlanıır.. Üst kat komşum ve benim çanak var.elenbi denen araç var iki kablo çıkaabiliriz iki çanaktan.Ama sonrası?? Ha son bir soru daha çift uydu olunca izlenebilecek...
  92. MüktesebaT

Pakistan'a Kısa Mesajla Yardım

Daha önce Başbakalnığın açtığı hesapları duyurmuştum.: http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/166894-pakistana-yardim-icin-basbakanlik-hesap-acti.html Şimdi ise kimse yok mu derneğinin kampanyasını duyuruyorum. Kimse Yok Mu Pakistan Sel Kampanyasına Nasıl Yardım Edebiliriz Kredi...
  93. MüktesebaT

Böyle Deyince Din Düşmanı İlan Eden De Var

Merkezi sistem ezan okunmya başlayınca,bu kararı verene de uygulayana da herkese çok dua etmiştim.Ezanı ses gürültüsü içerisinde kalmadan tek bir ağızdan bütün bölge dinliyordu ne güzel. Ama buranın müftüsü bu uygulamadan vazgeçmiş...Çünkü bir çok camide hocalar camiye uğramaz olmuş.Ezanı da...
  94. MüktesebaT

İnceden Bir Saz Yürekten Bir Nefes

http://video.ak.fbcdn.net/video-ak-sf2p/v2685/230/111/1030573860742_52144.mp4
  95. MüktesebaT

Entiviemesenbisi

ntvmsnbc anasayfa - Haber, Son Dakika, Hava Durumu, Ekonomi, Teknoloji, Bilim, Sağlık, Kültür Sanat, Politika, Spor, Gezi, Türkiye ve Dünya Haberleri- ntvmsnbc.com Adına bakıp beklentiye girince anasayfayı gördükten sonra hayal kırıklığına uğratan site.. Hangi Foto hangi haberin o bile...
  96. MüktesebaT

Entiviemesenbisi

97. MüktesebaT

Onu Da Sen Bul...

...... verildi
  98. MüktesebaT

Araçlarda Yeni Teknoloji

http://video.ak.fbcdn.net/video-ak-sf2p/v2685/140/125/1126746481731_48490.mp4
  99. MüktesebaT

B.k Ettin Bayan

İlyas SALMAN ın oyunculuğuyla döktürdüğü sahnelerden biri daha!!
  100. MüktesebaT

Facebook Pişman Edecek

Facebook pişman edecek Google Yönetim Kurulu Başkanı Eric Schmidt, internete bırakılan kişisel verilerin son derece fazla olduğuna dikkat çekerek, insanların günün birinde, artlarında bıraktıkları bilgilerden kurtulmak için isimlerini değiştirmek zorunda kalabileceklerini söyledi...
  101. MüktesebaT

Şu Vitrindeki Yüzük Ne Kadar?

Tatilde kendime taşlı bir yüzük almaya karar vedim.Akadaş da yanımdayken yüzük için biraz bakınmaya başladım vitrinlere.Yani içimden geçen ''en fazla 50-60 tl veririm'' Bir kuyumcunun vitrininde harika bir yüzük gördüm.içeri girdim -Bakar mısınız şu vitrinde bir yüzük var(parmakla...
  102. MüktesebaT

Ana Sayfadaki Uzun Başlıklar Neden ...

Ana sayfadaki uzun başlıklar belli bir yerden sonra görünmüyor .Fare imlecini üzerine getirince neden başlığın tamamını göstermiyor? Bunun yapılması mümkün müdür? Uploaded with ImageShack.us
  103. MüktesebaT

Pakistan'a Yardım İçin Başbakanlık Hesap Açtı

Yaşadığı büyük sel felaketinin geride bıraktığı ağır travmayı atlatamayan kardeş ülke Pakistan'da yaralar sarılamıyor. Binlerce afetzedeye henüz yardım eli ulaşmış değil. Ülkenin beşte biri hala sular altında olmasına rağmen çok ciddi su sıkıntısı yaşanıyor. İnsanlar açlık ve sefalet...
  104. MüktesebaT

Gümüş Beyazlatmada Pratik Yöntem

Gümüş olan nesneyi aliminyum folyoile sarın sıkıca ve kavrayarak.Ardından sıcağa yakın ılık suya karbonat dökün(bi çay bardağına olabilir) karbonattan sonra tuz ilave edin karıştırın.Folyoyla sarılmış olan gümüş nesneyi içine bırakın bir saat sonra beyazlamış olacak.Taşlı yüzüğüm kapkaraydı...
  105. MüktesebaT

Zou Başardı (acaba Kim) ?

Uploaded with ImageShack.us :biggrin::laugh:
  106. MüktesebaT

Çubuk Çay Gören Var Mı?

Geçen günlerde bir serviste beklerken çubuk çayları gördüm.Hemen denedim çok pratik çok güzel düşünmüşler. Ve bu sistemin geliştirilmesi, toz halindeki çoğu üründe bu sisteme geçilmesi planlanmakta sanırım. İŞte çubuk çay kullanımı Turcolino © Belki de çoktan yaygınlaştı da benim...
  107. MüktesebaT

3 Saniyelik Canlı Yayın Kazası

:D:D http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/32887/752/118418884868260_15868.mp4
  108. MüktesebaT

Ajdara Rakip

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48414/53/118234344894099_10471.mp4 hele 25. saniyede çocuğun bakışı görün bir de :D
  109. MüktesebaT

5800 İçin Kur'an Meali Uygulaması ? [Çözüldü]

Bir arkadaşın telefonunda Kur'an meali uygulaması vardı müsait zamanlarında açıp okurdu. 5800 ile uyumlu olan böyle bir meal programı varsa önerene çok teşekkür ederim şimdiden.Ayrıca böyle hayırlı bir isteğe cevap vererek hayra vesile olmak da güzel bi olay olacaktır. Bu sözleri teşvik...
  110. MüktesebaT

Yıkılan Önyargılarınız ?

Bir kişiye,yere,olaya v.s neye ön yargınız vardı ve nasıl yıkıldı? Mesela ben uzun saçlı top sakallı küpeli biriyle asla dost olamayacağımı düşünürdüm.Öyle delikanlı birini tanıdım ki bu özelliklerde şimdi hayatımdaki en kadim dostum o. Ön yargılarımı onun sayesinde yıkmıştım.Artık eskiye...
  111. MüktesebaT

Toki C2 Tipi Oturan Ya Da Bilen Var Mı

Yeni bir toki başlayacak.C2 tipi diyor.Böyle bir evde oturan ya da bu projede bir ev gören var mı acep? Yaşanılabilir bir ev mi? İnteneteki resimlerden ziyade görenlerin bilenlerin yorumları için soruyorum
  112. MüktesebaT

Toki C2 Tipi Oturan Ya Da Bilen Var Mı

Yeni bir toki başlayacak.C' tipi diyor.Böyle bir evde oturan ya da bu projede bir ev gören var mı acep? Yaşanılabilir bir ev mi? İnteneteki resimlerden ziyade görenlerin bilenlerin yorumları için soruyorum
  113. MüktesebaT

Trafik Sig. Ile Kasko Arasında Ne Fark Var?

Kaskonun farklı olarak nasıl avantajları var?
  114. MüktesebaT

Biz Oruç Tutmik

Sağ sol olaylarının şiddetli yşandığı zamanlar.İstanbullu bir yazar Elazığ a gider ramazan ayında.İstanbulda alışkanlık haline gelmiş olacak ki yazar bey lokantaya gider çıkışta da bir sigara yakar. Oradan genç bir delikanlı hızla yazara doğru yürmeye başlar.''Sen misin ul.n ramazanda sigara...
  115. MüktesebaT

Liseli Kemancı

Videoyu ekleyemedim facebook linkini buyrun Amatör müzik (amatör şarkıcılar ve eserleri)'in Videoları: Birazda eğlenelim xD xD (liseli gençler) | Facebook
  116. MüktesebaT

Toki Ödüllü Fotoğraf Yarışması

Para ödüllü bu yarışmaya SDN den katılım olması için açıyorum bu konuyu. Yarışma ile ilgili bildirimler bu linkte: http://www.toki.gov.tr/docs/toplukonutveinsansartname.pdf Ben de katılmayı düşünüyorum.
  117. MüktesebaT

İftar Vakti ''i Am Legend''

''I Am Legend'' izleyenler konuyu anlayabilirler.Bugün iftar vakti sofradan erken kalktım ve balkona çıktım.Yani balkon yerine sokağa çıksam ''I Am Legend'' filminin atmosferini daha iyi yaşardım.O kadar ıssız o kadar sessizdi yani. O an ,gerçekten de buradaki tek yaşayan kişinin ben...
  118. MüktesebaT

Kredi Kartındaki Hediye Paralar

Bonus paraları pos makinesi olan her yerde kullanabilir miyiz.Yoksa bonus paraları kullanmak için belli başlı şirketleriden mi alışveriş yapmalıyız. Neden bazı işyerleri bonus para kullanma talabimize olumsuz yanıt veriyor sistem nasıl işliyor =?
  119. MüktesebaT

Expert Kimdir,nasıl Expert Oluyorlar, Ne Kadar Kazanıyorlar?

Araç kaza yapıyor expert gelip bakacak ona göre onay verecek sonra bilmem hangi sigortaya sevkedilecek.. Bu expertler kimdir.Nasıl expert olurlar ne kadar kqazanırlar.İş elbiseleri nedir tulum mu takım elbise mi:) Expertteki hava kims de yok.Valla çocuğumu expert olsun diye teşvik edecem.:)
  120. MüktesebaT

Mesela Sdn'de Resimler Nasıl Seçiliyor

Başlık gelişme bölümünden seçilmesi muhtemel bir cümleden alıntı gibi ama olsun biraz dikkat çeker. Konuya gelecek olursak bildiğim kadarıyla haber siteleri olsun ya da kendi alanında önde giden firmalar olsun ,internet sitelerinde haberlerinde ya da makalelerinde kullandıkları resimleri google...
  121. MüktesebaT

Ramazan'a Özel Film Tavsiyesi

Forrest Gump Bir baş yapıt ancak izlememiş olanlar için aklıma geldi.Oruçluyken izlenecek bir film yani dinlendirici ayrıca hayata dair sentez yapmanızı da sağlayabilir. Forrestin hikayesini izledikten sonra bu film de unutulmazlarınız arasına girecek.:) http://www.imdb.com/title/tt0109830/...
  122. MüktesebaT

Şansal Ve M.denİzlİ Sizce Nasıl Bir İkili Olur

Şansalı çoğumuz biliyoruz ağır konuşur gerginliğin havasını alır icabında.Erman ise tam tersi deli fişek gibiydi.Şimdi ise Erman gitti M.Denizli geldi. M.Denizli de en az şansal kadar ağır yorum yapar.Futbol bilgisi çoktur ancak ilgi çekecek akıcılıkta konuşamaz bence. Sizler ne düşünüyorsunuz...