Arama sonuçlarınız

1. MüktesebaT

Fifa 11 Ati Kasma, Fps Sorunu Sonunda Bitti

ben nvidia güncellemesi yaptıktan sonra fifada sorun kalmadı.. donma yok.. ---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:14 ---------- güncellemeden sonra 4 saat gibi oynadık arkadaşla sorun olmadı hiç eskisi gibi donma da olmadı
  2. MüktesebaT

Haydi İlk Bilgisayar Anılarımızı Anlatıyoruz

hahah bombaymış son anılar:))) ---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:44 ---------- tüp b,ter mi..:DD cd de virüs var çocuğa verme:DDDDD
  3. MüktesebaT

Yüksek Affınıza Sığınarak Bir Şey Sorabilir miyim?

Zaten forum bi tuhaf oldu tema değişti bğendik dedik sonra bazı özellikler kapatıldı.. fotumu foum yapan özellikler yani..tez zamanda düzelir inşallah..çok fazla müdahale oluyor düzenimize
  4. MüktesebaT

5800 sis Uzantılı Dosya İndirebileceğim Site Var mı?

teşekkürler indiriyorum ---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ---------- eyvallah Babacanlar :)
  5. MüktesebaT

doğrudan telefonla girip kurabileceğimiz şekilde mi indiriyoruz bu zedge den? başka site bilenler de varsa yazsınlar yararlanırız teşekkürler ---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:07 ---------- bak bundan haberim yoktu hemen bakarım.sağol ---------- Post added...
  6. MüktesebaT

Bakarım oralara..yani ne açıp açmadığını bilmiyorum ama telefonla indirdiğim dosyayı ndirek açabilmek istiyorum yani.. bazi sitelerde rarlı oluyor dosyalar o açıdan şeettyidim:)
  7. MüktesebaT

tesadüfen bir site bulmuştum yabancı bir siteydi ancak menüler çok anlaşılırdı.haarika temalar vardı sanırım uygulamalar da vardı.. oradan telefonla indirip direk kuruyordum .. vardır böyle siteler bilen birisi biraz bekleyelim ve arada güncelleyelim konuyu.
  8. MüktesebaT

Arkadaşlar telefonla kablosuz internetten bağlanınca tema ya da uygulama indirmek istiyorum ancak bu dosyalar direk sis uzantılı yani telefonun açacağı bir uzantıya sahip olursa dosyayı bilgisayarda açmak zorunda kalmamalıyım. Daha önce yabancı bir siteden bu şekilde indiriyordum ancak...
  9. MüktesebaT

Yabancı karikatür anlayışı

Gölge karikatürü ve sonuncu bomba:D
  10. MüktesebaT

FIFA 11 mi? PES 2011 mi?

Alışmaya bağlı biraz da ben de fifa 99 dan beri fifa oynamıyordum.. bu sene fifa 2011 den pes oynamaya fırsat kalmıyor..istek de kalmıyor:)
  11. MüktesebaT

Fifa 2011 de Bu Mümkün mü?

maçtan önce de deniyoruz maç sırasında da deniyoruz ancak dier kol rakip takım tarafına geççmiyor sadece benim takımımın tarafına geçiyor yani ikimiz aynı takımda olacak şekilde oluyor.. of ya neden karşı takım seçilmez ki arkadaş..poffff
  12. MüktesebaT

hayır bakın iki tane gamepad var.turnuva oluşturup user olarak iki takım seçiyoruz. ben A takımını arkadaş B takımını seçiyor diyelim. A takımı ile benim yaptığğım maçta karşıma rakip olarak gelen grubun diğer takımları yani C D F ile yaptığım maçlarda C D F yi arkadaşım yönetsin istiyorum. B...
  13. MüktesebaT

Forum Özelliklerinin Kapatılması

profilimi görüntüleyemiyorum.!
  14. MüktesebaT

çook eskilerden turnuva yapardık.iki takım seçerdik ayrı gruplara düşerdik.ve iki kişi oynardık.ancak benim takımım grupta bir başka takımla maç yaparken menüye girer rakip takımı da arkadaşım seçerdi böyle oynardık. sanırım fifa 11 de yok bu? peste zaten yok..:(
  15. MüktesebaT

FIFA 11 mi? PES 2011 mi?

sayın editör alanlara göre inceleme yapıp 2-3 demişsiniz ama.her alanın oyunun güzelliğine etkisi farklı.yani karşılaştırma yaptığınız her alanın oyundaki önemine yüzdelik değer biçecek olursak önem sırasına göre..o zaman sonuç daha farklı olurdu ... Benim PEs ve FİFa karşılaştırmam ise...
  16. MüktesebaT

Mac Bağımlısı Olmak İçin 10 Neden

içimdeki çocuk ölmemiş demekki:))
  17. MüktesebaT

Ekran Kartımı satacağım Gideri Var mı?

Elden verme durumu olmaz kargoyla yollarım.Trabzondayım.güven sorunu yaşayan varsa da önce ürünü yollarım ürün eline geçince ödeme yapsın.ürünü aldıktan sonra ödemeyi yapmayacak olan ya da çamura yatacak olan varsa da Allah a havale ederim.ne yapabilirim i daha.:)
  18. MüktesebaT

onu boşverin de biriniz Allah rızası için ürünü satacakken oluşturacağım bilgileri söylesin bana ürün adına ne yazayım sonra özelliklerine ne yazayım? yanlış yamaktan korkuyorum ---------- Post added at 00:06 ---------- Previous post was at 00:04 ---------- arkadaşım alacaksan...
  19. MüktesebaT

Yahu amacım zaten bu işten kar etmek değil yok pahasına satmak. gittigidiyora versem alırlar mı.ihtimal var mı:) hem bak 34 dolar diyor arkadaş:)) ben 20 tl ye satsam yeter bana ---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:01 ---------- yahu bizim bi arkadaş bu sözü...
  20. MüktesebaT

Doğrudur zaten bilmediğim için sorayım dedim.yani evde çöp olacağına birine uygun fiyattan vereyim dedim ..ama sanırım piyasası yok? artık ilçede ikinci el bir pc dükkanına satarım..alırsa tabi:)
  21. MüktesebaT

Daha önce ekran kartımı yükseltmiştim.ancak pek anlamam bu donanımlardan pc den sökülen ekran kartı elimde üzerinde gf 7100 gs supporting 512MB ddr2 tv dvi pci -e yazıyor.. var mı bunun gideri? bir de online satış sitesinden bu ürünün aynısını satan bir link verirseniz ben de ona bakarak...
  22. MüktesebaT

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

12 den vurmuş Ahky.. bize de dinlemek düşer bu yahşi sesi:)
  23. MüktesebaT

Opera 11 Alpha Çıktı!

Eklenti desteği geliyor.artık operayı daha sık güncelleriz
  24. MüktesebaT

Hagi resmen Galatasaray'da! Rijkaard gönderildi!

Komedi ki ne komedi...yönetim daha fazla meymuna dönmemek için hemen anlaşma sağladı.. sonuç:Yönetim bütün krediyi tüketti. ihtimal.FB maçından sonra bir grup taraftar tesisleri basr yönetim istifa diye bağırır.:)
  25. MüktesebaT

Mailime Mesaj Gelince Cep Telefonum Haber Verir mi?

teşekkürler bilgiler için
  26. MüktesebaT

Kral'ın Sebebi Belli!

Adnan POLAT FB derbisinden 4 fark ye o zaman nasıl sıkıştıını görmekten zevk alacağım:)
  27. MüktesebaT

hmm.. ya zaten tereddüt ettim şimdi.. bu hizmeti veren başka bir uygulama var mıdır acep.. yani e posta gelecek telefon ötecek..kısa mesaj gibi:) merak ettim var mı varsa ücretlendirme ne kadar.alternatif yollar varmı v.s v.s bend ne yazıkki kablosuz modem yok..
  28. MüktesebaT

5800 telefonumda az önce eposta ayarlarını yaptım şimdi sanırım son adıma geldim.nokia messaging hesabınızı etkinleştirmek vee postaları oomatik olarak almak için kabul et e basın diyor.. bunu kabul edersem nasıl bir ücretlendirme olacak?ücreti kim alacak kullandığım operatör mÜ ayrıca eğer...
  29. MüktesebaT

Klavyesiz PC'ye Nasıl Format Atılır

geçen gün başıma geldi de..:) klavyem bozuktu ben de format atayım dedim o sinirle ''ön yükleme için bir tuşa basınız '' dedi... öyle kaldım.. çalışan tış yok ki basayıım..:))
  30. MüktesebaT

Beş dakika daha olsa neler olurdu acaba: 4-3

Orada 5 dk daha olsa çok şey olurdu ama Bursa maçı 90 dk daha oynansa bursa kaleyi tutan şut sayısını 2 ye çıkarırdı zahar
  31. MüktesebaT

Klavyesiz PC'ye Nasıl Format Atılır

Arkdaşlar klavyesi olmayan bir bilgisayara format atılır mı?
  32. MüktesebaT

Son konular son mesajlar bölümü

toptan kaldırılsın..
  33. MüktesebaT

Polat’a hoca dayanmıyor

Bu haber POLAT a kapak olsun... resmin tamamına bakmak lazım ve resmin tamamına bakınca görünen tek şey POLAT ın beceriksizliği
  34. MüktesebaT

Hagi resmen Galatasaray'da! Rijkaard gönderildi!

vayy fb maçını fb kazanır dmeiştim ama fatih terimin gelişinin gazıyla gs favorim..ancak gazla olmaz terimin sistemi oturtması lazım yapar da...
  35. MüktesebaT

İsrailin Başkenti Neresi? (izlenme rekoru kıran video )

Türkiyeyi sordu mu? sanırım orayı kaçırdım..neyse işte sonuç olarak..ben o akdar başkent bilmiyorum:)) israil sorusundan ziyade çoculardaki hafızaya dikkat etmek gerekir....benim i,lgimi o çekti..
  36. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

2. saat en fazla oyu almış benim aldığım saat en az oyu almış yani 1. si:) anketin kısa vadedeki sonuçlarında 1. saat önde gidiyordu o zaman almıştım.ikinci saati de artık burada beğenenlerden biri alır.Görüşleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkürler. ---------- Post added at 09:30 ----------...
  37. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

O saati alırsam saati soranlardan ücret alırım:D
  38. MüktesebaT

Messenger Plus! Live 4.85.386

off bi hevesle indirmiştim:) bu da mı gol değil..?
  39. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

valla ikinin ağırlığı diğerlerinde yok haklısınız.Emme velakin cümbür cematin biri aldım gitti..:) ayrıca sitede casionun dışındaki markalarda ne çeşit var ne uygun fiyat var.. ---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:57 ---------- lion senin saatte güzelmiş..sarılar...
  40. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

Afedersin o sıra o kadar çok saat baktım ki hatlar karıştı o bahsettiğim saat farklı bir saatti.. Anket de başabaş gidiyor.Hem arkadaşların dediği gibi 1 ile 3 aynıymış ben bunu farkedemedim.sadece kordonları farklı:) 2 numara çok ağır saat keşke para olsa da saat kutusu alsam 9 luk ve bu 3...
  41. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

Düzenleme:yanlış bilgi..silindi..:)
  42. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

benim oyumu çıkarsak bütün saatler eşit oy almış:) 4 -4 - 4 ---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:10 ---------- dün ilk saat öndeydi zaten ilk saatin siparişini verdim.
  43. MüktesebaT

Ürün Fişini Kaybettim Değişme Hakkım Var mı?

sanırım öyle yaptılar satın aldığım günü sordular çünki
  44. MüktesebaT

Teşekkürler Teknosa(evet evet başlık doğru)

Sağolun ama ürün gözümden düştü valla ..yani o aparat ayrıca satılıyosa bilemem ama artık gözümde:her an arıza çıkarabilecek bir ürün.. bu arada aldığım ürün logitech s520 kablosuz klavye
  45. MüktesebaT

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR:)) http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/177009-tesekkurler-teknosa-evet-evet-baslik-dogru.html#post1574767 ....
  46. MüktesebaT

Teşekkürler Teknosa(evet evet başlık doğru)

Şu konuda maruzatımı dile getirmiştim. http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/176983-urun-fisini-kaybettim-degisme-hakkim-var-mi.html iş yerinden eve gittim klavyeyi v.s aldım bir de garanti belgesini teknosaya gitim.Aklımdan neye nasıl itiraz edeceğim diye planlar yapıyordum girerken.O öyle...
  47. MüktesebaT

Podolski'ye ceza kapıda!

podolskiye cezayı nuri kesti zaten:) Bir de yolu türkiyeye düşerse biz keseriz ..tirbiyesiz:D
  48. MüktesebaT

Fotograf çalışmalarım

mesela ilk fotoğrafta gemiyi almayıp sırtı dönük amcanın fotosunu çekerdim denize karşı boynu bükük ve düşünceli bir duruşu var arkadan.bunu örnek olsun diye söyledim.Ben de fotoğraf çekmeyi seven birisiyim en amatöründen:) ---------- Post added at 10:06 ---------- Previous post was at 10:02...
  49. MüktesebaT

Fotograf çalışmalarım

2-5-6-7-12 fotoğrafları beğendim.Eline sağlık..İnsan temalı fotoğrafları daha çok seviyorum.
  50. MüktesebaT

ADSL İnternet Alacam Maçlar İçin?

bulunduğun bölgede netlimitsiz kullanan var mı varsa bir iletişime geç 15 gb tan sonra hızları düşüyormuymuş diye..misal ben 1 yıldır 15 gb tı kat kat geçtiğim halde hızım kesilmedi de ..
  51. MüktesebaT

Burçların gıdıklama geyikleri!

Tipik aslanım yine başkalarını mutlu etmek adına hulisi kentmen tavırları:)) ''Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.
  52. MüktesebaT

yok yok garantisi var..ayrıca kredi kartı harcamalarım resmi belge sayılmaz mı:(.. ya da onların kayıtlarından bakma talebinde bulunamaz mıyım.. ---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:21 ---------- hem ben ürünü keyfi olarak değişmek istemiyorum ki sonuçta ayıplı mal...
  53. MüktesebaT

ADSL İnternet Alacam Maçlar İçin?

lig tv aylık 40 tl adsl aylık 50 tl :)
  54. MüktesebaT

Burun buruna geldiğiniz ünlüler?

Doğrudur benim de bir kardeşim var istanbulda polis gecce mekanlarının olduğu bölgede görev yapıyor genelde..o da ünlülerin çoğuyla karşılaşmış.. bir kere Kenan IŞIK la el sıkışma şansım oldu aman Allah ım ne kadar da yaşlı ekranlarda makyajla vs. olduğundan 10 yaş genç görünüyor.ama birebir...
  55. MüktesebaT

Ben de magazin dünyasının ünlü isimlerinden ramaknisnan la forumda karşılıklı yazışmıştım bi kere.. Ramaknisnan maşallah artık senin için rutin olmuş ünlü görmek hatta sen de ünlü olmuşsunÇ:)
  56. MüktesebaT

garantisi duruyor Allah tan.. aracı kurum da teknosa mı olacak..
  57. MüktesebaT

teknosadan bir ürün aldım logitech marka ürün 2 gün sorunsuz çalıştı.kutusunu içindeki fişle beraber çöpe gitti. geçen cumartesi alışveriş yapmıştım onların kayıtlarında fiş olmaz mı? ayrıca ürünün kutusu yok ama ürün arızalı logitechi aradım başka pclerde denediğiniz halde çalışmıyorsa ürün...
  58. MüktesebaT

süper bi fikrim var şarkısını söyleyen kızla aynı asansörde bulundum.o sonradan bindi asansöre çok güzeldi.tanıdığımı anladı ama hiç konuşmadık:)
  59. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

orası öyle 3 . saat çok hoş ama keşke kordonu çelik olsaydı.ona rağmen son 3 e kaldı kararsızlık kötü valla ---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:20 ---------- 1 numara da çok iyi gibi ---------- Post added at 01:25 ---------- Previous post was at 01:22 ----------...
  60. MüktesebaT

3 Saat Arasında Kaldım

sizce hangisi şık 1- 2- 3- linkleri sıra nolara basarak greblirsiniz
  61. MüktesebaT

Aygıt Yerleştirmesi Kalın Türde Gösterilmiş

Logitech s520 kablosuz klavyenin vericisi olan aparatı usb girişine takınca başlıktaki hatayı veriyor.2 gündür düzgün çalışıyordu.güncel yazılımını bulup kurdum yine aynı.başka usb girişi denedim olmadı. ---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:52 ----------...
  62. MüktesebaT

Çakar'dan Toroğlu'na ağır benzetme! - Video

Off Ahmet çakar sen çok iyi çok seviyeli bir yorumcusun da toroğlunu eleştiriyorsun.Bu videoyu izlediğim spor programı(!) nda kim varsa hepsi de seviyesiz insanlar.Telegolün yıllardır neyi ya da neleri tartıştığını biliyoruz.. Futbol dışında her nane her halt bu Telegol de tartışılıyor..
  63. MüktesebaT

Otobüsler Böyle Olsun İster misiniz?

istemezüük.o otobüsü alacağımız parayla daha önemlü işler yaparuk.İşsizlük vahaar mumlekette..Allah belanı versun hükumet.. diye yorumlar geliyor genelde böyle yeni tasarımlara ve projelere:)) misal:Haliç projesi
  64. MüktesebaT

Galatasaray'ın Terim planları!

Resmin tamamı daha iyi görünmeye başladı.Taraftarın bir bölümünü ''imparator'' diye bağırtanların kim olduklarına bağlantılarına bakmak lazım. organize bir şekilde Terim Dönemine hazırllanıyor yönetim
  65. MüktesebaT

En Son Hangi Albümü Aldınız?

Ayna grubunun ilk albümünü aldım.sene kaçtı ya 98 mi ne ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:44 ---------- yok yok sanırım 96 yılıydı
  66. MüktesebaT

SDN Beşiktaş Kulübü

bizim Rüştü napıyor arkadaşlar? kaleci mi çalıştırıyor?
  67. MüktesebaT

Neden İnsanları Kırarız?

şahsen hiç insan kırmam hayvanları kırıyorum
  68. MüktesebaT

Messenger Plus 4.85 Çıktı!

msn 2011 için var mı acaba msn plus
  69. MüktesebaT

Aimp Için Süper Skinler

ama wma daki ses kalitesi hiçbirinde yok şu srs wow efekti çok iyi.ben de aimp kullanıyorum ama wma daki ses kalitesi vinampta da yok aimpte de yok.
  70. MüktesebaT

Frank Rijkaard istifa!

devir Trabzonla Bursanın devri:))
  71. MüktesebaT

Fenerbahçe-Galatasaray maçını kim kazanır? 24.10.2010

GS fark yer. ama fb bu hafta kazanırsa fark yer
  72. MüktesebaT

internet alışveriş sitelerinde dev kapışma

Reklamlar:)
  73. MüktesebaT

Kasımpaşa 0-7 Trabzonspor - Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

jajanın son golündeki vuruşu güzeldi..kasımpaşada olan sorunlar gün yüzüne çıkar yarına kadar.Takım içinde bir sorun var belli ki..
  74. MüktesebaT

Fifa 2011 Online Maç Talebi

Direkten çıkan ses harika olmuş:) bu arada ben önceden maç için online lobiesten giriyordum geçen gün head to head ten girdim orada ilk seçeneğe tıklayınca birini bulup karşına getiriyor .ancak yine o menüde play the frieand diyor.. bir gün orayı deneyelim
  75. MüktesebaT

Beşiktaş 2-3 Manisaspor - Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

Son dakikalardaki Beşiktaş Ruhu için seviyoruz biz KARTAL ı ..Manisaya tebrikler.Güzel takım kurmuşlar
  76. MüktesebaT

Klavye Kafayı yedi

sağdaki shifte basınca euro işareti soldaki shifte basınca da pc kapanıyor..yardım edebilecek varsa cevaplasın lütfen
  77. MüktesebaT

Klavye Kafayı yedi

€Türkçe seçiliyken Shitfe basılı tutup €İlk Harf' B]y]k bakin bazilarinda ilk harfin basina euro isareti geldi bazilarinda gelmedi ve son olarak EN e ge.ti tekrar ---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:58 ---------- evet denetim masasinda dediklerini yaptim yine...
  78. MüktesebaT

İnternet Medyası Derneği'nden Açıklama!

forumda s'yaset yasak ama bir mod turbanla ilgili konu acmis suanda o da siyasi bir konu
  79. MüktesebaT

Klavye Kafayı yedi

ded'kler'n'z' denedim olmadi sh'fte bas'nca her zaman Olmasa da de['s'yor dil ---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:53 ---------- kafa mi buluyorsun//yardim mi edyosun anlamadim
  80. MüktesebaT

Klavye Kafayı yedi

alt s'hdt yapinca pc kapandi
  81. MüktesebaT

İnternet Medyası Derneği'nden Açıklama!

Daha cok toslarlar.€Muhalefet nasıl yapılamaz€? sorusuna en güzel cevap CHP hatta sadece cevap degil bir BASYAPIT
  82. MüktesebaT

Klavye Kafayı yedi

menü çubuğundaki EN olan yer' TR yapıyorum tekrar ancak o yine €En e dönüyor ve bakın yine euro işareti çıktı.az önce de bir kaç kez shifte bastım pc kapandı.. ---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:37 ---------- windovs 7 kullanıyorum ve hala Tr de[';med' yazacaktim...
  83. MüktesebaT

Klavye Kafayı yedi

€Arkadaşlar shifte basıp ilk harfi büyük yazayım derken euro işareti çıkıyor ayrıca menü çubugundaki klavye dili ingilizce oluyor yazı yazarken.sağdaki shifte basınca euro işareti çıkıyor soldaki shifte basınca pc kapanıyor ne oldu bilmiyorum var mı çaresi. Mesesa ;'md' 'lk harf' b]y]k yapmak...
  84. MüktesebaT

Çocuğunuza bu aparatı takar mıydınız?

Bu aparatın takılması çocukta değiştirilmesi zor davranış değişikliklerine sebep olur.Kendi oto kontrolünü sağlamakta zorlanır.Psikolojik olarak da olumsuz etkileri olacaktır. Ben okul öncesi eğitim kurumunda çalışıyorum 9 yıl oldu.okula gelen çocuklardan kendi öz bakım becerilerini yapmakta...
  85. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

Fifada dol sonrası futbolcuyu yönlendiriyoruz bunu çoğu kişi öğrendi..gol sonrası adam seçme tuşuna basılı tutup 1-2-3 ya da 4 e basarsak gol sevincini kendimiz seçiyorduk.Ancak geçen farkettim sağ analog tuşu ile çok daha ilginç şov gibi gol sevinçleri çıkıyor ortaya.. ---------- Post added at...
  86. MüktesebaT

İran'ın ahlak polisleri ALLAH yardımcımız olsun

Bu slayt gösterisine nasıl böyle yorum getirdiniz? İranda böyle bir şey yoktur ya da olmamıştır demiyorum.Ama bir şey söylerken sağlam kaynaklara dayandırmak gerekir her zaman.Bu slayt gösterisine baktım hiç bir şey anlamadım..polisle vatandaşın aynı karede olduğu resimler var sadece
  87. MüktesebaT

Hiddink mi, Terim mi, başkası mı?

Yılmaz VURAL
  88. MüktesebaT

En Çok Hangi Kanalı Seyrediyorsunuz?

yumurcak..(mecburen)
  89. MüktesebaT

Kadınlar çalışmalı mı?

Çalışan kadınla evli olmanın artıları da eksileri de var.Ev hanımı ile evli olmanın da artıları eksileri var.Ama tamamen artısı olan bir şey var bekar kalmak:))) Hanım görmeden bu pencereyi kapatayım.
  90. MüktesebaT

PES 2011'de penaltı nasıl atılır?

yuh diyorum..penaltı işkenceye dönmüş... yasla sağa bas şuta gol gitsin iş bu kadar basit olmalı bence sonuçta penaltı bu... orta sahadan gol atmak penaltı atmaktan kolay.
  91. MüktesebaT

Azerbaycan 1-0 Türkiye - Video - 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri A Grubu

Hiddink emekli ikramiyesini alıp gitmeye bakıyor..Türkçe konuşan bir hoca istiyoruz.Yılmaz Vual gelsin..
  92. MüktesebaT

he ya çok ilginç elin adamı geliyor saniyede oturuor karşıma:)
  93. MüktesebaT

hayden görüşürüz ben de giriyorum ikinci odada iki maç yapalım 2/2 bitsin..bi daha maç yaparsak da 2 olsun:D
  94. MüktesebaT

koray ordaysan yanıt ver ..ikinci odaya giriyorum orada senin nikinin başında nöbet bekleyeceğim sen maçı aç ben hemen girerim..başkası oturursa karşına tekrar deneriz ..beceremezsek oyun içinde mesajlarıma bakarım ama beceririz:) ---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at...
  95. MüktesebaT

bugün aynı takımda 5 kişi oynadık valla zevkliydi.maçın sonunda bir de süpriz yaşadım Man of the mach seçildim 9 puanla...:)
  96. MüktesebaT

Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur Mu

özünde güzel kızlara benziyorlar
  97. MüktesebaT

Elazığ’daki Beşiktaş Okulu Açılıyor

Allah razı olsun.Memleketim Elazığ a yaptıkları yardımlardan dolayı Büyük BJK camiasına teşekkür ediyorum:)
  98. MüktesebaT

Hezimet "Geliyorum."' Dedi

Hiddink gelince sevinenler çok olmuştu..Adam emekli ikarmiyesini çıkarmaya geldi.Hiddinkmiş.. , Yine diyorum. Milli takımın başında Türk hoca olmalı.
  99. MüktesebaT

Gereksiz Sansür

Ciddi ciddi öyle dediklerini sanmıştım sonradan jeton düştü:):):):)
  100. MüktesebaT

Atari Dünyası Gerçek Olursa

oo konular foruma taşınmış güzeel:)
  101. MüktesebaT

Windows 7 google chrome sorunu. [ÇÖZÜLDÜ]

Çözümü söylüyorum.Chrome kullanma.Beni de bezdirdi ve sorunların hiç birine çözüm bulamadım
  102. MüktesebaT

1 soru benden

dünün ayrını bugün değildir..yani bu soruda öyle değildir.Dün aslında yarın olsaydı derken içinde bulunduğu günün ertesi günü olan yarındanbahsediyor.
  103. MüktesebaT

Fifa Tuş ayarlarını PES teki Gibi Yapmak (Anlatım)

burada ki gamepad resmine göre söylüyorum.A ve X ... A tek adamla pres ve top çalma X iki adam aynı adama gider.. Ama fifanın orjinal ayarlarında farklıdır ben bu şekilde ayarlamıştım.Yani PES te oynadığım gibi.Sen de benim dediğim gibi ayarla öyle alış daha iyi bence. .kontrol bölümünden...
  104. MüktesebaT

HSYK'da toplu istifa

Gülüyorum.demokrasi çarkları arasında ezilen kodamanların son çırpınışları bunlar.Ahh güzel demokrasi:)
  105. MüktesebaT

fifa dosyasının içinde sanırım fifasetup dosyası var. orada fifaconfig var tıklayıp ayarlar de. gamepad sekmesine gel orada A. butonunun kutusuna mausla tıklayıp no kutuda imleç yanarken gamepad ile atamak istediğin tuşa bas atama yapar
  106. MüktesebaT

seni de ekleyelim listeye :) 5 kişi olduk bir takım oluşturabiliriz aslında.aynı takımda oluruz yani
  107. MüktesebaT

Kaspersky Internet Security 2011 Version 2011 (11.0.1.400) Türkçe

lisanslı kaspersky kullanıcısıyım aynı mail adresiyle lisans yenileyince indirim uyguluyorlarmış.kaspersky ile devam edeceğim.sorun yaşamadım hiç.Canavar gibi
  108. MüktesebaT

Sagopa Kajmer TVNET'de Namaz ve Yoga Yorumu

Sago hepimize beyinsiz demiş..sizler de alkış tutuyorsunuz.üslubunu iyi ayarlayamamış sago..Yoksa siz %80 beyinsiz diye tabir ettiği kişilerden sıyrılıp % 20 beyinliler arasınamı giriyorsunuz:) Sagopa haklı ama ''VVatan millet sakarya'' nidalarıyla kırıcı konuşmuş.Dinimizde bu şekilde davet...
  109. MüktesebaT

KPSS'de 'kopya uğruna cinsel ilişkiye girdim' itirafı!

Soruları satan bayan ise ben de aynı şeyi yapardım.Maalesef..(!)
  110. MüktesebaT

Sabah omlet yaptım kendime :)

Başlık hatalı:Bugün sabah omlet yapamadım olmalıydı:)
  111. MüktesebaT

1 soru benden

......
  112. MüktesebaT

1 soru benden

Muhtemelen P.tesi salı çarşamba perşembe cuma cumartresi ya da pazar günü söylenmiştir .(kaçıın kaçıın)
  113. MüktesebaT

Üyeler başlıkları düzenleyebilsin

Bence de suistimal edecek üyeler olur. ---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:25 ---------- öneriye katılıyorum ama sırf bu yüzden olmayacak gibi duruyor
  114. MüktesebaT

Bana biri fifa öğretsin

oynadıkça geliştirirsin..pratiği teoriye dök yani..sabırlı ol:)
  115. MüktesebaT

Eylem - İstanbul

iyidir iyi:)
  116. MüktesebaT

Volkan Şen Kadro Dışı Bırakıldı

Hakedene cezayı vereceksin..Bu disiplin başarıyı getirir.Afern Ertuğrul Hoca
  117. MüktesebaT

kendi nikimin üzerine gelip tık layınca mesajlarımı gördüğümü leşfettim:) ecnebilere vurmaya devam:) 17 galibiyetim 15 mağlubiyetim var:)bu 15 mağlubiyetin en az 7 si kardeşime yenildim:) ---------- Post added at 02:26 ---------- Previous post was at 02:26 ---------- bir gün saat verir oda...
  118. MüktesebaT

koray ilk odaya gir bu kez maç yapabiliriz inşallah:)
  119. MüktesebaT

Canlı balık, kuruyemiş Turkcell, Telsim :)

EE herkes bu sitedekiler gibi sıcağı sıcağına takip edemiyor gelişmeleri..Halâ telsim diyen o kadar çok tanıdık var ki.. Teknoloji konuşmayan bir çevren yok sanırım o yüzden olabilir bu şaşkınlığın. ---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ---------- yalnız...
  120. MüktesebaT

Haber7 nin Karadenizli Editörü

Haber acı bi haber.Ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum.Ancak Haber7 nin karadenizli editörü''yuvarlanma yuvarlandı'' diye haber yayınlayınca haberin acısından sonra kendisine tebessüm ettirdi. Ona bunun hesabını ''sorma soracağım''
  121. MüktesebaT

Canlı Yayında Vahiy inerse!

Sevgili Tazzy bu video forumda verildi-gülündü-geçildi :)
  122. MüktesebaT

Daniel Güiza İspanya'da yorumcu oldu

İnşallah çabucak döner FB ye de Fb güç kayberder.. muahah espriye bak yav.. kaçıın kaçıın:D
  123. MüktesebaT

Haliç'e mega kanal, İstanbul'a dev ada

hehe o parayla milleti işe al diyorlar yahu...Bir kilo domates ve 3 ekmek de alınır artan parayla değil mi? Başbakan doğru söylemiş küçük düşünenler anlayamaz aklı almaz dmeişti haklı çıktı yine
  124. MüktesebaT

Haliç'e mega kanal, İstanbul'a dev ada

eleştirileri çok komik buldum.ayrıca çocuksu buldum.. Bu projenin getirilerini düşünmeye çalışın..Adam ülkeye hizmet ediyor hala daha ''ben olsam'' diye yorumlar yapılıyor.. nasıl bu kadar dar görüyorsunuz olayları anlayamıyorum. Bu projenin değerini sizler anlamasanız da çocuklarının ders...
  125. MüktesebaT

güzel gol..chelsi apayrı bi takı olmuş fifa da kuvvetliler valla
  126. MüktesebaT

o eadan indrmekle alakalı olur mu acaba.. bak bakalım bir etkisi olursa bana da söyle.. bir odaya girip maç yapmk isteyince hata evriyor dün snden sonra bir arkadaşla da aynı sorunu yaşadım.ancak normal odada arkadaşın üzerine geldim o ise pas tuşuyla maç ekranını açınca nikinin üstüne...
  127. MüktesebaT

bizim küçük pehlivan uyusun geliyorum..msnden ekledim
  128. MüktesebaT

gece 11 den sonra görüşelim ..:) bizbize oynayalım önce sonra ecnebilerle maça çıkarız.yahu ben kardeşimi arkadaş olarak ekledim maç esnasında mikrofonundan sesler ona gidiyormuş. yani gol yiyince söylenirsem kusura bakma:))
  129. MüktesebaT

Bir zamanlar Türkiye !!

hatırlıyorum.bir de biim mahallede bir komşu avrdı çok kalitesiz şekerlerden çuvalla alırdı biz o şekerleri yere serilen bir bezin etrafına oturup jelatine sarardık.ödülümüz şeker yemekti sadece. :):)
  130. MüktesebaT

Hamit'ten Mesut'a gönderme!

Sistemli bir şekilde mesutun aklını karıştırıyoruz..Biz Türklerden korkulur:)))))
  131. MüktesebaT

Kürt istemem !!

ibretlik bir anın varmış gezegen. tekrar olacak bu dediğim ama müslüman ve Türk olarak doğmamız bizim elimizde değil.elimizde olan dünyaya bakışımızı değiştirmek ya da insana..
  132. MüktesebaT

klass duruyor valla.. e bunu masaüstü bilgisayar nasıl görüyor.ne takıyorsun pcye de bağlantı sağlanıyor?
  133. MüktesebaT

Bu kızları anlayamıyorum !!!

Ailene söyle eversinler seni.
  134. MüktesebaT

ya logitech var model adı aklımda değil 45 e mi 50 ye mi ne almıştım ... kontorland da var ama bir tuşu işlevini yitirmiş tamir gerekiyor ---------- Post added at 14:22 ---------- Previous post was at 14:21 ---------- işte şunla oynuyorum...
  135. MüktesebaT

ne ile derken? ---------- Post added at 14:18 ---------- Previous post was at 14:17 ---------- yani gamepad ---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 14:18 ---------- ama menüde gezerken fare kullanıyorum
  136. MüktesebaT

Kürt istemem !!

Sokak ağzı sokak kadını ne beklersin ki.Üslup yerlerde sürünüyor.Size süzme bir alman yollayalım..? Şu ülkede terörirst ile hain ile bütün kürtleri bir tutan zihniyet oldukça okk amacına hep dahakolay ulaşır. not:Kürt değilim.ama olsam da fark etmezdi .. Nerede nasıl doğacağınız size...
  137. MüktesebaT

peki menüde nick araması yaparak mı arkadaş ekliyoruz yoksa bir odada toplaşınca tanıdığımız kişiyi mi ekliyoruz ... daha sonra o arkadaşı nereden buluyoruz.. online lobbies menüsünden gireceğiz değil mi sonra diyellim oda açtık SDN odası ben o menüdeyken arkadaşlarımı görebilecek ve davet...
  138. MüktesebaT

Yok mesela grup statüsü ya da lig statüsü gibi şeyler geçmişti o soruyu sorarken..:) ''mesela şunlar olabilirdi'' dedikten sonra sıraladıkların ise hiç fena fikirler değil:):)
  139. MüktesebaT

4 kişiyiz şuan 10 olursak güzel olur.. imkanı olan varsa 35 tlye GG den satanlar var bizler de oradan aldık ya da koray gibi direk hesaba havale edenler var. isteyen olursa satın aldığımız kişinin msnsini verebiliriz.Zaten bu kişi donanımhaberde konu açmış oradan satıyor üyelere.kendie ait...
  140. MüktesebaT

Hehe souris aynı takımda futbolcu yönetmek ve karşılıklı maç yapmak dışında nasıl sçeeneklerimiz oalcak. gece:11:00 dan sonra ayarlayacağınzı her türlü rganizasyona katılırım.Onun dışında buradaki listeye girer online birini bulursam maç yaparım. ayrıca bana öyle çetin ceviz denk gelmedi dün...
  141. MüktesebaT

evet hatta yönetimden birine sorulursa gameranger için d ebaşlık açılabilir.sorun olur mu bilmiyorum
  142. MüktesebaT

Ben seni ve online oynayabileceğini bildiklerimi yazdım. bu başlık burada kalsın da sonra organize oluruz. hatta daha hızlı iletişim için msn adresleri de verilebilir. ne dersiniz?
  143. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

gittigidiyordan almak en mantıklısı ürün keyini yollamazsa ödeme onayı vermezsin olur biter ---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:46 ---------- ayrıca nazmi şuanda online görünüyor benim msnde ---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:47...
  144. MüktesebaT

Arkadaşlar Fifa 2011 in başarısı ve gördüğü ilgi malum.Forumda da Fifa 2011 i orjinal key ile onlline oynayan arkadaşlar mevcut. Gameranger olayına girmiyorum.Forum yönetimi bunu sorun yapabilir o yüzden lisanslı oyunculardan bahsediyorum.Ayrıca oyunun lisansını Gitti gidiyorda 35 tlye satan...
  145. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

açıyorum konuyu o halde
  146. MüktesebaT

Efe ameliyat olmak için 385 kişiyi bekliyor

ee 384. çocuğun neden ahber değeri yok. geçmiş olsun diyelim biz yine de.. ancak haber tuhaf bir haber.. efeden önce ameliyat bekleyen 384 çocu var.Burada sorfulanması gereken EFE nin sırası değil bu hizmeti veren yeterli potansiyelin bulunmamasıdır.
  147. MüktesebaT

FIFA 11 İncelemesi

ben online menüler için yarıdm istedim senden aama gamaranger olayı farkı sanırım.benim bahsettiğim ıoyundaki online menüsü
  148. MüktesebaT

FIFA 11 İncelemesi

Yahu fifanın başarısı bir yana da adam ne güzel ne kadar akıcı yazmış..Gözümü ayırmadan tek seferde okudum sonuna kadar.Yetenekli bir yazar. Ayrıca ben de hem pesi hem fifayı indirdim pese uğradığım yok.Sanki iki sevgilim var ve PES i ihmal ediyorum.Arada ona da zaman ayırmalıyım.:))...
  149. MüktesebaT

SDN Beşiktaş Kulübü

Onlara en güzel cevabı BAŞARI ile verebiliriz.UEFA da alacağımız her puan atlayacağımız her tur hem prestij hem para kazandıracak bize. BAŞARI gelirse elleri ne kadar iş çevirirlerse çevirsinler.. olayın tam ayrıntılarını bilmiyorum ama BJK yönetimi en uygun politikayı izleyecektir buna eminim.
  150. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

Evet 35 tlye orjinal key satın aldım uzaktaki kardeşimle. dün online moda girdik epey bocaladık menülerde.ee yıllardır oraya girmediğimizden olsa gerek.. Online modda maç yapmak harika bir olay.verdiğim 35 tl yi tepe tepe kullansın nazmi bey:) Ayrıca sıkı bir pes sever olarak bu yıl fifanın...
  151. MüktesebaT

SDN Beşiktaş Kulübü

Nazar ın olduğunun bariz kanıtıdır bu.. nazar var biliyorum ama pek fazla inanmıyordum.ama etkisi büyükmüş.. Tesislere dev nazar boncuğu asın hemen:)
  152. MüktesebaT

Söyle Rahatla

Vay arkadaş!! ödediğimi sandığım elektrik faturası için ihtar geldi 61 tl ödedim.sanırsın ikinci defa ödedim çok acıdı çok:) İstemiyorum elektrik verin paramı zaten ay sonu.:( :D
  153. MüktesebaT

Tuvalet Kağıdından Gelinlik

Gerdek gecesi damat bir bardak su dökerse gelinin üzerine işi kolaylaşır.
  154. MüktesebaT

Kurt biliyorduk tilki çıktılar!

Nihat DOĞAN :)) Yahu ona bakarsan hollyvood da aynı konuyu alan onlarca film çekiliyor.. diyeceğim ama karşıdaki insan Nihat DOĞAN olunca..diyesim gelmiyor gidesim geliyor.
  155. MüktesebaT

Almanya-Türkiye maçı NTV ve HD-en'de! Maçı kim kazanır?

heheheh :):) Alamanyayı yenecek gücümüz var.
  156. MüktesebaT

Yeşil sahada bunu da gördük! - Video

hazırlık aşaması çok daha kısa olsa daha iyi olurdu.ilginç :)
  157. MüktesebaT

MSN 2011 Çevrimiçi Sorunu

sağol cevap için işyerinde msn 2011 yok ..eve gidince biraz daha kurcalarım.ama ben çevrim içi yaptığım halde yine de kişinin üzerine gelip ayrıa ç.içi görün demek mantıksız geldi bana..
  158. MüktesebaT

Korkudan "Birlikte ölelim, ayrılmayalım" dediler

Onlar daha çocuk ..koruma altına alınmaları gerekir..16 ve 13 yaş yahu..
  159. MüktesebaT

Eylem - İstanbul

http://www.youtube.com/watch?v=ieg0-0IJVaM&feature=related ingilizce tanıtımı: http://www.youtube.com/watch?v=NqFyJwt1oNw japonca tanıtımı : http://www.youtube.com/watch?v=TGrz50ej1tM italyanca tanıtımı: http://www.youtube.com/watch?v=h_NhfexRz7E Almanca Tanıtımı ...
  160. MüktesebaT

MSN 2011 Çevrimiçi Sorunu

Arkadaşlar msn 2011 iyi güzel de.. çevrimiçi olduğum halde bir arkadaş oturum açıyor ve beni çevrimiçi göremiyor.Üzerine gelip''bu kişiye çevrimiçi görün'' diyorum.sonra yaışabiliyoruz.Ve yine de o kişi bana çevrimiçi görünmüyor. Bir diğer husus da çevrim içi olanların canlı değil de silik...
  161. MüktesebaT

Her Gün Yeni Bir Sabri

Futbol bir din olsa maradona Tanrı,Messi peygamber,sabri ise ateist olurdu.. diyor faceboktaki grupta:))
  162. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

hadi bi el atın da SDN fifa 11 takımı oluşturalım o akadaşın msnsini bugün aldım.GG de 37.5 e satıyo direk havale edersen 35 tl ben de alacağım msni yazıyorum birazdan. ---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:06 ---------- [email protected]
  163. MüktesebaT

Dalga geçer gibi başlık (Hürriyet.com.tr gururla sunar)

aynı haber forumda da açıldı. maalesef aynı başlıkla sanırım kaynak hürriyetti.
  164. MüktesebaT

Fenerbahçe Brezilyalıları gönderecek mi?

bilica kalsın tesisatçı kadrosundan devam etsin
  165. MüktesebaT

Sinemada

valla iğrenç fıkra:)) sinirden gülüyorum.. hem sen üzeirne alınma hüzünlü sonuçta sen yazmadın:)
  166. MüktesebaT

Markus Merk'ten Cüneyt Çakır itiraf!

evet doğru..lig tv ermen toro...dan sonra huzur buldu markus da mütevazi bir adam.
  167. MüktesebaT

Win7 de Görev Yöneticisi Yok

buradaki makalede ikinci yöntemle sorunu çözdüm virüs taramasından sonra sorun devam ediyordu.sağol arkadaş
  168. MüktesebaT

Cep Telefonu Uygulaması Fikri

ıilk fikir güzel.Alternatif olarak imla kılavuzu da düşünülebilir.Hem daha az bir çalışma ile halledersin.Başarılar.
  169. MüktesebaT

Derste Namaz Kıldıran Hoca

Namaz dinin direğidir.Bu direk okulda da dikilir evde de:) yahu bu yorumum nazar boncuğu olsun.Ben bile beğenmedim ilk cümleden sonrasını:) ama namaz kılmayı öğretmesinde sıkıntı yok.
  170. MüktesebaT

TV'de +18'lik skeç!

Bunlar SKEÇ i yanlış anlamışlar.
  171. MüktesebaT

Açtığım Konular İkinci Defa Yalan Oldu

iyi bunu duyduğuma sevindim
  172. MüktesebaT

Markus Merk'ten Cüneyt Çakır itiraf!

Yüksek puan almasının tek etkeni kendisi değil futbolcular da işin içinde bizdeki bazı topçular hakei de tribünleri de geriyor.her takımdan bir iki isim sayalım deske ilk akla gelenler Emre bölzeoğlu lugano baroş ..devamını siz getirin haksız bulanlar da olacaktır elbet
  173. MüktesebaT

Açtığım Konular İkinci Defa Yalan Oldu

Yeni temaya geçince önceden açtığım konular yalan olmuştu.Bugün baktı yeni temadan sonra açtığım konular da yalan olmuş.sadece bugün açtığım konular var.. yakında tema değişikliği yapacağız diye üyeleri de yalan edersin SDN.. o zaman konu da açamayız ''nikimi bulamıyorum'' diye. ----------...
  174. MüktesebaT

Kendi Evimi Takibe almak istiyorum

Sessizlik..:) bezi değiştireleceği zaman her zamanki ağlaması v.s olağan bir gün geçirmişler.Ayrıca geçen gün çocuğa 1 hafta önce şakadan da olsa ''şş bana baak akıllı ol baak' gibi gereksiz söylemlerde bulunan bir tanıdık vardı çocuk 1 hafta sonra onu görünce hemen kucağıma atladı.bu gibi...
  175. MüktesebaT

şu tarama bitsin oturumu tekrar açıp bakacağım o zaman deidklerinizi sıayla uygulayacağım.
  176. MüktesebaT

Pes 2011 Yardım

Kopya oyunla online oynamak mümkün değil diye biliyorum ---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:01 ---------- kadrolar ise yakında bir güncelleme ile düzeltilir diye ümit ediyorum
  177. MüktesebaT

Format atmak ve format sonrası pcyi kişiselleştirmem baya zaman gerektiriyor.şu sıralar buna fırsat bulamam ama baktım olmuyor başka çare yok tabi
  178. MüktesebaT

bu arada tam tarama devam ediyor ve bir truva atı buldu.. yahu benim banka işlemlerim vs tehlikede mi acep ---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:47 ---------- tarama bitsin sonra deneyeyim bu dediklerinizi..
  179. MüktesebaT

o anlatımda daha ilk adımda çuvalladım gpedit.msc yazıorum bulunamadı diyor. ---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:45 ---------- ama bir de regedit işi var onu deneyeyim
  180. MüktesebaT

Forum davetiye sistemi?

Özgürlük her zaman iyidir.İsteyen üye olabilsin.. Fazla da dillendirmemek lazım inci sözlükte üyeliği olan bir kaç kişi var forumda biliyorum.Eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmeyelim.Ya da saldırıya hazırlanıp onların o iğrenç egolarını tatmin ettikten sonra(sabırla beklemek gibi)yolumuza devam...
  181. MüktesebaT

kaspersky var antivirüs olarak.Halbuki pc yi çok temiz kullanıyordum.Geçen gün flaş belleğimi çöplük bir pc ye taktım 200 tane virüs tespit etti taratınca.. deidklerinizi deneyeceğim. ---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:26 ---------- redfox dediğini yaptım ancak...
  182. MüktesebaT

Boğaz Kesti Karnından Bıçakladı ve Vuruldu

http://vremote3.iha.com.tr/v/2010/10/04/7257.flv Dehşet anları markette güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Edinilen bilgiye göre, dün gece 21.30 sıralarına Manavgat'ın Side Beldesindeki Kemer mahallesinde meydana gelen olayda Kemer mahallesi Muhtarı Osman Tüter'e...
  183. MüktesebaT

Bülent Uygun'a ağır eleştiri

Bülent Uygun'a ağır eleştiri...
  184. MüktesebaT

ctrl+alt+delete yapınca seçeneklerde ''görev yöneticisi '' yok??
  185. MüktesebaT

Bu benim kızım

Allah bağışlasın
  186. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

şimdi orjinal alırsam mevcut korsan oyunu kaldırmam gerekir değil mi onun serialini girdik zaten.. ben alırsam zaten yakanı bırakmam ilk zamnalar sorarım takıldığım yerleri.. :) görüşmek üzere oyun canlısı sıcak kanlı forum arkadaşları ...eyvallah..
  187. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

neden orjinal alanlar diye bir başlık da sdn de olmasın ki ..hem bakarsın seneye türkçe spiker çıkmasına katkıda bulunmuş oluruz:)) ---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:57 ---------- nereden aldın oyunun keyini.. adını hatırlamadığım bi program vardı siyah temalı...
  188. MüktesebaT

Beşiktaş, FB ve GS'yi ezdi geçti!

zamanında osamanlı devleti de 3 kıtaya hükmediyordu:)) şimdi öyle değil ama tarihine saygı var osmanlının ... gs nin de durumu aynı şimdi öyle değil ama:) saygımız var hatta sevgimiz var başarılarına
  189. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

Şimdi ben balıklama atlayıp alırım da evde zaman bulamıyorum.ancak geceleri o da ertesi gün erken kalkınca zor oluyor.Kardeşimin de durumu benle aynı acaba ortak alsak aynı keyi farklı bilgisayarlarda kullanabilirmiyiz ?bu sayede hem ücret yarı yarıya iner hem de zaman bulan fıırsat bulan...
  190. MüktesebaT

Metro Fm Dİnleyen Ve Çalan Şarkıları Bilen Var mı?

arkdaşlar metro fmi dinleyen ve oada çalan şarkıların adını bileb var mı? geçen gün yoldayken bir parça çaldılar..ritmli bir müzikti arada bir adam ''blolom ''gibi bir şey diyordu.. yahu belki komik gelecek şarkıyı tarifim ama aklımda kalan tek şey ritmlein arasında adamın...
  191. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

yoook ...şimdi ımm :) kardeşim gurbette:) yanlış anlattım pardon.aynı evde değiliz
  192. MüktesebaT

Pes 2011 Konuşalım

ben de sordum bunu penaltıda uçamıyorum bi türlü..ancak penaltı kullanma işini çözdüm inat ettim sebat etitm öğrendim:)))
  193. MüktesebaT

Bülent Uygun Bucaspor'dan istifa etti!

Zaten babasını da hiç sevmezdim..
  194. MüktesebaT

Beşiktaş, FB ve GS'yi ezdi geçti!

vay be BJK nin böyle haberlere konu olduğunu görmeyeli uzun zaman olmuştu..yalnız biz alıştık karamsarlığa ,siyaha... bizde ters etki yapmasın bu başarılar.. Başkan istifa et başkaaan..:)):)
  195. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

valla oyunun orjinalini alabilirim.benim birader de denesin hoşuna giderse beraber alacağız.iki kişi alırsak indirim var mı acep?
  196. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

ya ben tuş ayarlarını değiştirdim sağdaki çubuğa basınca topu ayağından epey bir açıp arkasından koşuyor.. hala bu hareketleri o tuşla yapabilirmiim acaba bilmiyoru akşam denerim
  197. MüktesebaT

Fifa 2011 Konuşalım

Geçen yıl bir maç yapıp pc den sildiğim fifa bu yıl kendini aşmış. Lisans sorunu olmayan fifada kadrolar pes e göre güncel.Ama futbolcu yüzleri pek gerçekçi değil. gol sonrasındaki sevincin de kullanıcıya bırakıldığını az önce öğrendim forumdan bir arkadaştan. sizler ne diyorsunuz..
  198. MüktesebaT

buyur burdan yak:)))
  199. MüktesebaT

Pes 2011 Konuşalım

O zaman fifa 2011 konuşalım başlığınıda açayım:)) alemsiniz arkadaşlar hatta alemiz:)
  200. MüktesebaT

Kinder Surprise

Güzel..:)
  201. MüktesebaT

Pes 2011 Konuşalım

tüh ben sildim 2010 u neyse güzel yamalar çıkarsa yamarız pesi:)
  202. MüktesebaT

Rijkaard'ın yerine adı geçen 4 isim!

Abdullah Avcı yakışır
  203. MüktesebaT

Pes 2011 Konuşalım

OO arkadaş çok kzıgınsın:) PES e eleştirilerimi de belirttim sonraki mesajımda.Fifa 2011 elma ise pes armuttur. İkiside meyve ama tatları farklı:) he sen diyorsan ben elmayı seviyorum hiç armut yemem:) ya da diyorsan ki bu seneki armutlar çok tatsız..senin zevkin tabi ki:)
  204. MüktesebaT

Bülen Bucaspor başında çıktığı maçlarda basın açıklamalarında her zaman ''ezik açıklamalr '' yaptı.bu çok fazla dikkatimi çekti.Yüz ifadesi seçtiği kelimeler v.s hep küçük gördü bucayı... şimdi neden gitti bilmiyorum ama..Bülentin bu son gidişleri.Kökten gidişi yakındır
  205. MüktesebaT

Sucuğun kilosu 50 lirayı gördü!

Ete gelen zammın adı:Medya zammı... Et pahalı diye duyan eti de kurbanlığı da pahalı fiyattan veriyor.Cumhurbaşkanı olaya el atmalı çıkıp açıklama yapmalı ve et üzerinden rant sağlamaya çalışmasın kimse et fiyatları normale dönmüştürr...desin et 1 haftaya kalmaz ucuzlar..
  206. MüktesebaT

Pes 2011 Konuşalım

hehe haklısın.fifada gol sonrası öyle bir durum var.Fifanın lisanslarını,taraftar tepkisini ,spikerini pesin olumlu yanlarıyla birleştireceksin tadından yenmez bir oyun çıkar ortaya. PESte ise gol atıyorsun spiker askerlik anısı anlatır gibi. Ayrıca penaltı atışında kaleciyi yönlendiremedim...
  207. MüktesebaT

İnternetteki şaşırtan porno gerçeği

:mellow: :laugh:
  208. MüktesebaT

Pes 2011 Konuşalım

Öyle giriş gelişme sonuç bölümü yapmayacağım başlıyorum.. pes 2010 da ''bu kadar gerçekçi olmaz bir oyun'' demiştim pes 2011 de ise ''olurmuş'' dedim.daha gerçekçi .. : ) Pes 2010 da elim top çalma düğmesine basılı kalırdı bir şekilde topu alırdım.Ancak 2011 de bjk barca maçında elim top...
  209. MüktesebaT

Facebook’ta koca arıyor!

KAsap hayriyi bildin mi? hah onun kapı komşusu necla ablanın ,kayıpederi ''jilet osmanın torunu sümüklü hamiyet bu..evlendiydi de boşandıydı gocasından:)
  210. MüktesebaT

Fatmagül gibi

Redo çünki sen eğitimli ve bilinçli birisin.Peki geriye kalan herkes öyle mi_? İzlediğini uygulamaya sokan kişiler yo k mu? sokaklar POLAT larla dolu.. bir olayı sadece kendi üzerinizden değerlendirmeyin
  211. MüktesebaT

Lig Tv Rezilleri

o konuda bir yorum gördüm.. izlenir ama (!) el birliği ile korsanın teki zengin edilir,araba,ev köy sahibi yapılır, sen arada donan görüntüye bakmaya çalışırken her 6 veya 12 ay da bir, ücret ödersin;üstelik yayın gitti mi muhattabında yoktur. Çakma çin klonu dreambox larda eğer...
  212. MüktesebaT

Fatmagül gibi

Sadece onla bağdaştırılamaz doğru ama o yönden bağdaştırılır.Bakın haberi bile ''fatmagül'' diye veriyorlar millete.bu tecavüzleri yapan kişiler ne kadar ahlaksızsa o tecavüzleri tanınmış bayan oyuncularla ekranlara taşıyanlar da o kadar ahlaksızdır.
  213. MüktesebaT

Lig Tv Rezilleri

2 yıllık lig tv aboneliğim vardı.bu yıl internetten izlemek için web tv aboneliği başlattım ve tv üyeliğimi iptal etmek için talepte bulundum. Üyeliğimin 3 ekimde biteceğini söylediler.buraya kadar sorun yok.Ancak 3 ekim günü tvyi açtım lig tv hala çekiyor. Kuruluşlarda işlemler gün dönümünden...
  214. MüktesebaT

Ver Efekti Sabri'ye

Sabrinin meşhur videolarını bir de bu efektler le izleyin:)) http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash2/57749/483/149538221753616_48595.mp4?h=ccceeaa19e707b7bf7015eaeb4ca9843&r=1935 ---------- Post added at 08:56 ---------- Previous post was at 08:55 ---------- videoyu sdn tv koduyla koyamadım...
  215. MüktesebaT

Trabzon-Beşiktaş maçında kural ihlali!

Yook kural açık : Para cezası.. Hakettiniz kazandınız.Bir şey beklediğimiz yok:)
  216. MüktesebaT

Trabzonspor 1-0 Beşiktaş - Spor Toto Süper Lig 7. Hafta

Yenildik..Trabzonu tebrik ederim.
  217. MüktesebaT

İlk kez seviliyorum

Hayırlı olsun tehnaz:)
  218. MüktesebaT

Talibinin yüzüne tükürüp gitti

Yuttan manzaralar.. benim bu olayda dikkatimi çeken şu oldu: Olayın iç yüzünü bilmeden anında birini bitiriyoruz ya da göklere çıkarıyoruz.Mİlletçe çok çabuk dolduruşa geliyoruz.Mazlum edebiyatı her zaman iş yapıyor ülkemizde..
  219. MüktesebaT

Hay Allah razı olsum:) ama şarkının başında bat bala lom :)) gibi bişeyler diyor ya oradan aklımda ''blolom'' kalmış :D süper parça yaa .. tekrar teşekkürler
  220. MüktesebaT

arkdaşlar metro fmi dinleyen ve oada çalan şarkıların adını bileb var mı? geçen gün yoldayken bir parça çaldılar..ritmli bir müzikti arada bir adam ''blolom ''gibi bir şey diyordu.. yahu belki komik gelecek şarkıyı tarifim ama aklımda kalan tek şey ritmlein arasında adamın...
  221. MüktesebaT

Koltuktaki Parçanın Adı Ne?

haklısın..aratınca o parçanın olduğu siteler çıktı.. şimdi sıra geldi nasıl değişeceğimi öğrenmeye.. ya da sıra gelmedi ben nereye götürceğimi öğrensem yeter.. puff
  222. MüktesebaT

dinamomuydu =? ---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:14 ---------- hm silindirdi sanırım..
  223. MüktesebaT

işaretli parçanın adı neydi..Koltukta o parça bozuk yedeğini gönderdiler güya ama ben sökemedim bir türlü.. adını öğrenirsem işime yarar bi bilgi olur
  224. MüktesebaT

Webcam tavsiyesi

ben de pk 636 yı tavsiye ederim 5 yıldır tek sorun çıkarmadı:) yani üstteki modelin uzun boylusu.
  225. MüktesebaT

Dil ile ilgili bir söz.Yardım!!!

şimdi ben bu kürsüye niye çıktım?Çıktım işte.. http://www.youtube.com/watch?v=USc-zesenRE
  226. MüktesebaT

Avea Tarifesi Hakkında

kamu 300 senlik derim:)
  227. MüktesebaT

Dil ile ilgili bir söz.Yardım!!!

Şimdi oturup kompozisyon mu yazalım sana:) Dil insanın evidir... aslında dil için söylenebilecek doğru ancak eksik bir cümleden başka bir şey olamaz... diye devam e den bir kompozisyon yaz..giriş bölümünde dilin genel önemine değin gelişme bölümünde dilin neden insanın evi olduğu hakkındaki...
  228. MüktesebaT

Camları Filmli Araç Muayeneden Geçer mi?

halbuki arka koltukta çocuklar güneşten rahatsız olmasın diye taktırmıştım..güneşi epey bi engelliyor.. neyse ceza vakti gelince öderiz artık..pişman değilim bi daha olsa yine yaptırırım:)
  229. MüktesebaT

hadi ya?? ozaman sıkıntı bak.. yani arka camlar çok koyu ama ön camlar dediğin sınıdadır sanırım.ama sitesinde koyuluğundan bahsetmemiş..sadece filmli araçlar hafif kusurlu olarak geçer demiş hatta hamlarda oldugundan bile bahsetmemiş.. sıkıntı yaratmaz umarım
  230. MüktesebaT

KDÇ Karabükspor - Galatasaray / Muhtemel 11'ler!

3. gol kaçtı..
  231. MüktesebaT

Cam filmi muayeneden geçer mi? Periyodik muayenelerde cam filmi, “Camlar: sonradan boyanmış/sonradan film yapıştırılmış/folyoların montaj izni yok” kusur teksti ile “hafif kusur” olarak değerlendirilmektedir. Bilindiği üzere, hafif kusurlar muayeneden geçmeye engel teşkil etmemektedir...
  232. MüktesebaT

KDÇ Karabükspor - Galatasaray / Muhtemel 11'ler!

2/0 karabük köklü kulüptür.Bizde de öne geçmişerdi Allahtan o maçı kazandık. şimdi gs nin işi zo bu had-fta puansız geçerse gs için sevinirim..rakip olarak tabiki
  233. MüktesebaT

Aacımın arka camına ve arka yan camlarına koyu film çektirdim.Ön yan camlar ise içini gösterecek şekilde film çekildi.Araç muayenesinde filmlere bir şey diyiyorlar mı?
  234. MüktesebaT

PES 11 Çıktı!

eyvallah sinyoz..
  235. MüktesebaT

PES 11 Çıktı!

ortaklar ve eşler diyor hangisi çekiyor hangisi yolluyor.. ? ortaklar mı dosyayı yollayanlar oluyor?
  236. MüktesebaT

Damat adayını kilitleyen Adanalı güzel! - Video

Kısmet
  237. MüktesebaT

PES 11 Çıktı!

arkadaş hızlı zamunda bugün tosbağa kadar yavaş.. niyeki..:(
  238. MüktesebaT

PES 11 Çıktı!

Lechtürkten indirince Türkçe mi oluyormuş? bir de yamayla uğraşmak istemiyorum da..
  239. MüktesebaT

PES 11 Çıktı!

beyler bende lechtürk ve bittürk üyeliği var acep hangisinden hızlı iner? ---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:44 ---------- aa zamundada da varmış oradan indiririm ..
  240. MüktesebaT

Windows Live Messenger 2011 Final

şık olmuşş güzel olmuş..beğendim
  241. MüktesebaT

eyvallah deneyelim hemen sanırım ben sayfa arasında verilen bir linkten girdim ve yanlış yere yönlendirildim.Şimdi 2011 yükleniyor teşekkürelr
  242. MüktesebaT

ee madem öyle ve kurulumda sorun yaşamadım neden hala eski sürümü açıyor ilginç:)
  243. MüktesebaT

arkadaşlar kurmadan önce diğerini kaldırmam mı gerekiyordu.? Ben kurdum kurulum bitti ama sanırım olmadı..diğe sürüm açılıyor hala.??
  244. MüktesebaT

Avea Tarifesi Hakkında

Aveadan önce Turkcelldeydim.aveaya geçince görüşmelerde hafif kalite düştü.Ama illallah ettirecek kadar değil... ayrıca geçmeyi düşündüğün tarifede müşteri hizmetlerini aramak ayrıca ücretlendiriliyor.Bi de sim menüsündeki işlemlerin çoğunda mesaj gönderiliyor diyor..ancak bu mesajlardan...
  245. MüktesebaT

Quaresma'da Yırtık Şüphesi

daha olay sıcakken her habere itibar etmemek gerek. Yönetimden son ses çıkar..
  246. MüktesebaT

Avea Tarifesi Hakkında

2012 ye kadar fiyatı sabitledikleri için uygun kampanya..ben kamu300 e aylık 25 tl ücretle giriş yaptım.avea kamu hatları ise sınırsız ..henüz faturayla tanışmadığım için yorum yok.Ancak sıkıntıolacağını sanmıyorum süreyi geçmedikçe..
  247. MüktesebaT

Cimbom - Barça kapışması!

Siz sanal alemde kapışa durun biz yeşil sahalarda kapışıyoruz..:) BJK nin avrupa galibiyetinden sonra bu konunun açılması da ayrı bir olay:):
  248. MüktesebaT

Beşiktaş Yeni Beste Beşiktaşım Sevmişiz Seni

Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder..siyah beyaz forman bir ömür yeter.. Bu takıma da taraftarına da aşığım..Çünki ben Beşiktaşklıyım
  249. MüktesebaT

Beşiktaş Seninle Ölmeye Geldik

Günceeeeell:D helal bjk rapid 1/2 BJK
  250. MüktesebaT

UEFA Europa League Group Stage | Rapid Wien Vs Beşiktaş | 30 Eylül - Saat : 20:00

Holosko hadi bi defa boş kalede arkadaşına atmadın ikincide niye atmıyorsun .....dsafdasfdsafdsfgsadf senin ben...dfsadasfdasfas
  251. MüktesebaT

PES 11 Çıktı!

Yehhuu!! Atımı hazırlayın..
  252. MüktesebaT

Canlı yayına mayoyla çıktı

son hali idare eder.sarı saç yakışmış ...
  253. MüktesebaT

Heyecanı Yenmek

Ben olsam snei işe alırdım.Heyecanını henüz kaybetmemişsin..
  254. MüktesebaT

Puk kodu-pin kodu çözüm [ÇÖZÜLDÜ]

1 hafta önce pin2 kodunu kaç defa yanlış girdim puk2 yi de bilmiyordum müşteiri hizmetlerini aradım puk 2 kodunu telefonda söyledir. ayrıca vodafone sitsinde kendine ait bir şifre al işlemler menüsünde mutlaka vardır. kontör atacağım dmeişsin.kontörü bana atma ihtiyacı olan bir arkadaşına...
  255. MüktesebaT

Ünlüler ve Dilleri

ee hangi ünlünün hangi dili konuştuğu yazmıyor haberde (huu!! Gaçııın Gaçıın)
  256. MüktesebaT

Meteoroloji'den 13 kente kuvvetli yağış uyarısı!

Trabzonu hergün yağmurlu gösteriyorlar.Geçen belediye anons etti ''tikkat tikkat bugün kuvvetli yağış ve sel tehikesi var önleminizi alın'' diye tek damla bile düşmedi yere.. Ama yağarsa .ok sevinirik fidanlarımıza hayat gelir.:)
  257. MüktesebaT

Bu bir veda mektubudur

Ya rambo bırak allahını seversen..bi yere gittiğin yok..Nazlanıyorsun.. ayrıca süresiz ban yedikten sonra şartlı olarak da olsa banının kaldırılmasına şaşırdım. Çünki süresiz banlananlardan hiç kimseye bu imkanı sağlayamayacağını söylemişlerdi zamanında yöneticiler. hoş geldin tekrar rambo
  258. MüktesebaT

SDN Trabzonspor Kulübü

TS BJK maçını BJK tribününde izlemek vardı..arkadaş bulamadım tek başına sarmaz... TS sıkı dur hesap kesmeye geliyoruz:)
  259. MüktesebaT

Fifa 2011 çıktı

Vayy be adamın namı yürüyor desene..efsane olmuş anlaşılan..
  260. MüktesebaT

bu anahtar ya da kalem kamera satışı yapan site linki var mı? hepsiburada olsa güzel olur oraya üyeliği vardı ---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 15:17 ---------- yok bakıcı bilgisayara çok ama çok yabancı..nereden kapatıldığını bile bilmiyor.u benim için avanaj...
  261. MüktesebaT

SDN Makaleleri Neden Foruma Taşınmıyor?

Teşekkürler cevap cevap için. Google amca forumla başlığı ayırt etmek için bir yol geliştiremiyor mu..Bu ayrımın yapılmasını sağlamak gogglenin işi mi diye sorayım önce
  262. MüktesebaT

SDN Makaleleri Neden Foruma Taşınmıyor?

Benim tahminim...: makalede bahsedilen ürün hakkındaki olumsuz yorumlardan dolayı böyle bir karar alınmasına etken olabilir. makalesi yapılan ürün hakkında olumsuz bir izlenim veriyor çünki alttaki yorumlar.Doğru ya da yanlış sadece benim tahminim
  263. MüktesebaT

Elbruz46 50 dakika iyiymiş yani 2 saat kayıt yapsa yeter bana ve sadece ses de olsa yeter.Çünki 2 yaşındaki oğlum kendisine en ufak bir ters davranış olursa ağlar.ağlamak da Allah ın ona verdiği bir silah..ve biz anne baba olarak çocuğun ne için ağladığını sesinden anlayabilriz.öyle mızmzı bir...
  264. MüktesebaT

Bu kırmızıyla belirttiğin soruya cevap verdim.
  265. MüktesebaT

SDN ye Yeni Seçenekler Eklenmiş

aynı anda yazmışız mesajı bakın varmış.
  266. MüktesebaT

yok mu arkadaşlar:) ben de bu konuyu açmazdım ama hem ev hem iş bilgisayarında aynı şey olunca..neyse artık bekleyeceğiz..sorun yaşayan olursa dile gitirirse tekrar incelersiniz durumu..kolay gelsin
  267. MüktesebaT

kendi annem kardeşim ya da eşim bir eve bakıclık yapmaya giderse edebiyle oturacağı için şortla yada donla gezmeyeceği için sorun yok.Ayrıca izlndikten sonra, , sonradan izlendiklerini öğrenseler emin ol ki arkadaşım:işini edebiyle ve layıkıyla yaptıkları için gurur duyar ve bu izlemedeki...
  268. MüktesebaT

yook yaşadığım sorun konusunda gayet ciddiyim.neredeyse her seferinde aynı takılmayı yaşıyorum.
  269. MüktesebaT

Allah seni benimle aynı durumda bırakırsa bir gün.yani gurbette bir bakıcı bulmak zorunda kalırsan belki o zaman beni anlayabilirsin. Doktorlar hastalarına cinsel obje olarak bakarlar mı? peki çocuğunun güvenliğini düşünen bir baba evdeki bakıcıyı denemek amaçlı izlerken o gözle bakar mı?
  270. MüktesebaT

bildiğim kaadarıyla sne de bir çocuk sahibisin.bu mesajın talihsizlik..başka bir şey demiyorum.Empati konusunda biraz çalış.. Hem yorumları takip ettiysen ben sürekli olan dinlemeden değil, bir(1) gün dinlemekten ya da izlemekten bahsetmişim. bir nevi işin sağlamasını yapmak için... mevzu...
  271. MüktesebaT

iki bilgisayardan bağlanıyorum ev ve işyerinden yani.. mütemadiyen oluyor bu..Cevapla dediğim zaman önce hiç bir şey olmuyor sonra ekran donmuş gibi oluyor o mavi tekerlek çıkıyor ve cevaplama işi epey uzamış oluyor. onay gereken mesajları biliyorum.ama onay gerekmeyen konularda da bu sorunu...
  272. MüktesebaT

İşte bakıcı kendisinin izlendiğini hissetmemeli.bunu yaptığımdan haberi olmamalı..nedenine gelince ..mantıklı bir nedeni var burada anlatmak istemiyorum.
  273. MüktesebaT

bende eve geçince araştırırım.yönlendirmeler için sağolun
  274. MüktesebaT

ses kaydında zamanı geniş tutan bir program var mı bildiğin? pcdeki ses kayıt ne kadar süre veriyor acaba... ben öyle bir deneyeyim yani test edeyim bugün yan odadaki sesleirmizi ne ölçüde kaydediyor bakalım.
  275. MüktesebaT

kalem olayını da yazdım bir kenara..seçenekler çoğalınca derdime çare olacak en pratik yolu deneyeceğim. cgrszone burası küçük yer ben öyle birini getirirsem eve adım gibi eminim ki bakıcının da kulağına gider başkasının da..hem ilk önerindeki tabirlerin çoğuna yabancı kaldım.sizler kadar iyi...
  276. MüktesebaT

yeni temadan sonra cevapla butonuna basınca sorun oluyor bi tuhaflık var.. sadece bende değildir umarım bu sorun
  277. MüktesebaT

ya açıkçası benim amacım kayıt yapıp sonradan da izlesem olur diyorum.yani evde çocuklarla bir günnü nasıl geçiyor bağırıyor mu v.s bunları dinlesem ya da izlesem yeterli olurdu.ancak verdiğin linklere hemen bakacağım bakalım neymiş ne değilmiş. cgrszone bu dediklerini yapsam bile...
  278. MüktesebaT

Arkadaşlar eşim de ben d eçalışıyoruz.gurbetteyiz.Mecburen çocuklara bakıcı tuttuk. Çocuklarımız daha çok küçük biri 2 yıl 3 aylık biri daha 8 aylık.Bakıcımız görünürde çok iyi bizim yanımızda da çocuklara iyi davranıyor. Ama Anne baba yüreği işte hep aklım çocuklarda.Çocuklar henüz...
  279. MüktesebaT

Apaçi Her Yerde Apaçi, CR7&Q7

Desenize bunlar cristiano ile querezma hadi Q7 ye aşinayız da cr 7 Q7 olayını şimdi anladım.. Ama ilk yorumum geçerliliğini koruyor. Allah iyiliğini versiin.. CR7 yi de yeni öğrenmiş oldum
  280. MüktesebaT

Arkadaşlar aşağıda vereceğim resimlerdeki ayarında kesinlikle sorunsuzdur.. Tek tek denedim. Hepsi sorunsuz çalışmaktadır.. Hiçbir tuşun yeri farklı değildir. Bütün tuş ayarları PES ayarındadır. ! KLAVYE Enlarge this imageSayfayı küçültmek Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız...
  281. MüktesebaT

Taşımalı eğitimde son nokta!

Büyük bir yanlış anlaşışma var.ama velilerin de haklı olduğu bir husus var. Şöyleki bu uygulamanın adı^^mobil anaokulu^^ uygulamasıdır.Anasınıfı bulunmayan mhallelere köylere gider bir okulun bahçesinde bir kaç hafta park eder.hızlandırılmış bir programla 6 yaş grubu çocuklara okul öncesi...
  282. MüktesebaT

Yazici Çikti sorunu

Geçtiğimiz günlerde bende kartışla ilgili sorunlar yaşadım.en güzeli hiç vakit kaybetmeden doldurduğun yere git sorunu halledebiliyorlarsa etsinler.yoksa para iadesi yapsınlar. oraya götürmeden hp yardım programında kartuşları temizle seçeneği var onu deneyebilirsin.
  283. MüktesebaT

Şeytana Lanet Okumadı

Papaz ölmek üzere olan adamın üzerine eğilerek; 'Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle'...der. Ancak adamdan ses çıkmaz. Papaz isteğini bir kez daha tekrarlar, ama hastanın sessizliği sürer. Sonunda Papaz kızgın bir ifadeyle; 'Neden şeytanı ve kötülüklerini...
  284. MüktesebaT

FIFA 11 Naçizane Bir İnceleme

Keyifle okudum yazını... fifa 2010 u oynayınca tiksinmiştim oyundan... ancak fifa 2011 full sürüm gerçekten farklı ve zevkli olmuş.Demosunu oynarken aynı tadı almamıştım.incelemende katılmadığım nokta yok.. yaşadığım tek sıkıntı tuş kombinasyonunu peste olduğu gibi ayarlamak oldu. büyük...
  285. MüktesebaT

Görünmez zaten.. Bu; ''cevapla'' butonuna basınca uzun süre bekleyen ve ekranda dönen tekerleği görmekten sıkılmış birinin nükteli bir mesajıdır.:)
  286. MüktesebaT

Konuya cevap verince cevabınızın ekranda görünmesini beklemekten sıkıldınız mı?......İŞte size otomatik kapanma seçenekleri...
  287. MüktesebaT

Apaçi Her Yerde Apaçi, CR7&Q7

Bu apaçilik işi riskli iş.. öyle bize tuhaf gelen herkese apaçi diye yakıştırmalarda bulunacaksak tehlikeli sularda yüzüyoruz demektir...Kişiyle dalga geçmektir. Bu açıdan fotoda bir sorun yok ilginçlik de yok benim için
  288. MüktesebaT

Söyle Rahatla

vay anasını sayın seyirciler..Final sahnesinde gözlerim doldu..etkileyici bir film olmuş ve başrolde sen..:) geçmiş olsun
  289. MüktesebaT

Hayko Cepkin'in Arabası

Anlayışın için teşekkürler.Açıkladığın gibi olduğundan şüphem yok..hoşgörün için de sağol.. :)
  290. MüktesebaT

Fifa 2011 çıktı

oline oyun oynamak için ojinal düşünebilirim ancak..onlinede takılma yaşamaktan çok korkuyorum.. daha önce öyle bir tecrübem olmadı bir seferinde CS oynamıştım habire düşüyordum..ping ming bişeyler diyorlardı:)
  291. MüktesebaT

Fifa 2011 çıktı

aynen geçen yıl ki gibi.. pes 2010 da birarkdaşım vardı hep aynı taktikle ve dizilişle oynar o sıkıcı futbolla goller atardı..yani topu her seferinde kanada atar içeri orta yapar gol atardı.bir de fomationda bir forveti çok ileri çıkarırdı ondan sonra nasıl oluyorsa her pozisyon kaleciyle...
  292. MüktesebaT

Fifa 2011 çıktı

penaltı hususuna gelecek olursak..peste penaltı kazanınca inan üzülüyorum..fifada denedim yasla kolu sağa bas şuta gol.. Pes penaltı işini değiştiri diye umuyordum ama olmadı..ben penaltı kazanınca rakip seviniyorsa orada duracaksın:)
  293. MüktesebaT

Selamün Aleyküm Yoldaslar :)

Yoldaş derken? maksatlı yazdıysan hoşgelmedin:) Öylesine yazdıysan hoşgeldin ancak yoldaş ı at çöpe gitsin:)
  294. MüktesebaT

Fifa 2011 çıktı

pes demoda şut tıuşuyla top alma mücadelelerinin neredeyse hepsine faul çalıyor hakem ...bu seni rahatsız etmedi mi?bunun dışında dediklerine katılıyorum
  295. MüktesebaT

Fifa 2011 çıktı

souris pes demo oynadıysan yorumunu alabilir miyim..bilirim sen iyi bir pes oyuncususun
  296. MüktesebaT

Hayko Cepkin'in Arabası

fotoğraf çok komik ama ben bu oalya daha çok güldüm..iyi yakalamışsın he:))
  297. MüktesebaT

Fifa 2011 çıktı

tozlu rafladaki dosyalar 800 kb/sn ile inerken fifa şuanda 20 kb/sny ile iniyor.. umarım yükselir hızım..şaşırdım valla..ne umdum ne buldum..
  298. MüktesebaT

SDN’de Mesaj Onay sistemi Nasıl Çalışıyor?

Ne diyor Cumhurbaşkanımız..Yasakçı zihniyete hayır.. Bu site youtube yasağını eleştirirken kendisi yasak koyuyor.. Bu kolayı seçmektir.Bi dünya mod var mesajlar onaylanmasın modlar sorun çıkaran mesajları ayıklasın gerekirse ceza versin aşırıya gidene.. tabiki siyasi görüşünü bir kenara...