Arama sonuçlarınız

1. H

Bitdefender Mi Norton Mu?

Yanılmıyorsam Panda tamamen Cloud bir güvenlik yazılımıydı. Hafiflik olarak en iyileri Webroot, Panda, Norton diye düşünüyorum. Ama bu üçünden kat ve kat en iyi korumayı Norton sunuyor. PC iyiyse 8 GB ram falan varsa, KIS'de önerebilirim :). Ben 30 tl'ye 1 yıllık 3 PC olanını satın aldım. Yanlız...
  2. H

Şuan Norton Security kullanmıyorum. Sıkıldığım için değişikliğe gitmek istedim, bir kaç gün önce fiyatının ucuz olması sebebiyle KIS satın aldım, onu kullanıyorum. Ama şunu söyleyebilirim, Norton kullandıklarımın en hafifiydi.
  3. H

Hangi tarihte kullandınız? Çünkü şuan için yanlış bilgi veriyorsunuz. Norton şuan en hafif güvenlik yazılımlarından bir tanesi. Ayrıca kurumsal olarak Norton diye bir ürün yok. Symantec Endpoint Protection (SEP) ürünleri var.
  4. H

IP'im sürekli sabit.Sürekli değişmesini istiyorum

Statik IP mi kullanıyorsunuz ilk önce onu öğrenmeniz lazım. Statik IP modem resetleseniz bile değişmez ve bunun bir miktar ücreti vardı, yanılmıyorsam. Eğer Statik IP kullanıyorsanız, İnternet servis sağlayıcınıza Dinamik IP istediğinizi belirtin. Normal kullanıcılar Dinamik IP kullanır yani...
  5. H

Kısaca açıklamak gerekirse; İkisinin'de iyi olduğu özellikleri var. Buna göre seçmeniz lazım. Bitdefender'ın antivirüs motoru, imzaları piyasanın en iyisi. Norton'un Firewall'u'da Kaspersky dahil hepsinden daha sağlam daha güçlü. Sezgisel, olarak Norton'un SONAR koruması gayet başarılı.
  6. H

Windows 10 İçin En Sağlıklı Antivirüs Hangisi

Geçen gün açıklandı, AV-TEST'in en başarılısı yine Symantec yine Norton! 2 yıl üst üste oldu. Kendimde senelerdir kullanıyorum. Harika bir koruma üstelik performans kaybı yaşatmadan. AV-TEST – The Independent IT-Security Institute
  7. H

Windows 10 İçin En Sağlıklı Antivirüs Hangisi

Norton Security sistemi yormaz hafiftir. Zero-day konusunda'da Norton Security daha başarılı diyebilirim. SONAR teknolojisi sayesinde; SONAR Koruması Ayrıca ağ koruması anlamında'da Norton Security en başarılısı, Symantec'in IPS imzaları üzerine tanımam. Firewall'u'da çok sağlam.
  8. H

En Çok Hangi Antivirüse Güveniyorsunuz?

İyidir fakat, ağır bir yazılımdır.
  9. H

Eset Antivirüs Hakkında...

PCMagazine, zaten belirtmiş. Symantec ürünlerinde öyle bir Firewall ve IPS (Saldırı tespit sistemleri) var ki. Yıllardır Windows sistemi, macOS gibi kullanıyorum. Performans konusunda yine PCMagazine gerçekleri belirtmiş.
  10. H

Eset Antivirüs Hakkında...

PCMagazine, Norton Security. Symantec Norton Security Deluxe (2017)
  11. H

En İyi Antivirüs Hangisi (Kasım 2016)

Rica ederim. Önemli değil. Panda Software köklü bir şirket. Güvenilir bir şirkettir. Yanılmıyorsam ürünleri sadece bulut tabanlı çalışıyor. Korur, fakat çok bir şey de beklemeyin. Norton Security ve Bitdefender TS 2017'nin 90 günlük kampanyaları vardı. Bitmediyse bir deneyin isterseniz. Norton...
  12. H

Benim tavsiyem Qihoo 360 şirketine gizlilik konusunda güvenmeyin. Her şey olabilir. Sonuçta Çinli bir şirket. Diğer sorunuza cevap vereyim. Full Undetected (FUD) Keylogger, Trojan buna benzer yazılımların hiç bir antivirüs tarafından yakalanmaması anlamına gelir. Bu sebepten dolayı sadece İmza...
  13. H

Panda, AVG, COMODO bunlar tırt yazılımlar. Sağlam bir şey arıyorsanız; Symantec, BitDefender yada Emsisoft ürünlerine bakabilirsiniz. Gizlilik ve sağlam güvenlik istiyorsanız, Emsisoft ürünlerini öneririm. Küçük bir şirket fakat; BitDefender motoru ve kendi geliştirdikleri motoru kullanıyorlar...
  14. H

En iyi antivirüs programı (2016 için güncellendi)

Temizleme özelliği bildiğim kadarıyla Bitdefender ve Kaspersky'de hala var. Dosya virüs'den temizlenebiliyorsa temizliyorlar, temizlenemiyor'sa tamamen siliyorlar.
  15. H

Kaspersky İnternet Security Nasıldır?

Kaspersky'ın koruması iyidir. Ama güvenlik yazılımı sektöründe ki en ağır programlardan biridir. Diğer ağır programlar ise G-Data ve Ikarus'dur.
  16. H

DDoS Saldırısı ihbarı nasıl yapabilirim (ip elimde ise )

DDoS tek bir makinadan yapılmadığı için saldırı yapan kişiyi bulmak çok zor olur. Profesyonel kişiler tarafından araştırılması gerekir. Eğer DoS yiyorsanız onun için bir çok güvenlik yazılımının ağ koruma özellikleri vardır.
  17. H

Bilgisayarıma Keylogger Bulaştı Windows 10 Normal Sıfırlama İle keyloggerden kurtulabilirmiyim ?

İndirdiğiniz dosyayı VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner sitesinde taratıp hangi güvenlik yazılımları tarıyorsa onlardan biriyle tam tarama gerçekleştirin, bulduklarını silin. Öncelik olarak; Kaspersky, Bitdefender ve Norton virustotal sonucuna göre tanıyorsa bunlardan...
  18. H

McAfee yazılımının algıladığı artemis virüs sorunu

Kırılmış yani cracklenmiş programlara karşı bir çok antivirüs agresif davranır ve tehdit olarak görür, ama McAfee'nin Artemis uyarısı yanlış alarm'da olabilir, bu teknoloji bilinmeyen güvenlik risklerini ortaya çıkartmak içindir her zaman sonuçları %100 doğru olmaz. Benim size tavsiyem McAfee'yi...
  19. H

Annem hastanede

Geçmiş olsun.
  20. H

Bilgisayarım Güvende Mi?

Malwarebytes'ın gerçek zamanlı korumasını kapatabilirsiniz, tarama amaçlı kullanın. Windows Defender'ı da ayarlardan kapatın. Bitdefender açık kalsa yeterlidir. Bitdefender'ın ücretli versiyonunun 6 aylık kampanyaları oluyor onlardan bulabilirseniz faydalanın. Bulamazsanız 10-15 liraya...
  21. H

Bilgisayarım Güvende Mi?

McAfee yetersiz ve başarısızdır. Windows Defender'dan pek koruma beklemeyin. Malwarebytes'ın Premium sürümünü mü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama premium sürümü ise gerçek zamanlı koruma açık demektir, bu da bir nebze koruma sağlar. Ancak iyi bir koruma için kaliteli güvenlik yazılımı...
  22. H

Eset Antivirüs Güvenli midir?

AV-TEST'den güvenlik yazılımlarının kendini koruma başarılarına bakabilirsiniz. Şahsen ben bu konuda Symantec/Norton üzerine tanımıyorum. Check 2015: Self-Protection of Antivirus Software
  23. H

2015 key 2016'da kullanılır mı?

Kullanabilirsiniz. Hatta 2017 sürümünde'de kullanabilirsiniz.
  24. H

Free Antivirüslerden Hangisi İyi [Test Sonuçları]

PC Magazine'in testleri güvenilirdir. Test sonuçlarında bir gariplikte yok. Avast'ın antivirüs motoru iyidir.
  25. H

Listedeki güvenlik yazılımlarının bir birinden farklı olduğu özellikler var. Örnek olarak; Bitdefender, Kaspersky, Avira, Ikarus, Avast'ın antivirüs motoru, imzaları çok iyidir, sağlamdır. İş ağ güvenliğine gelince Symantec ürünleri ve Check Point'in ev kullanıcıları için ürünleri'de...
  26. H

GReklam virüsleri

Ekran görüntüsünde ki, İndirme butonu büyük ihtimal o site ile alakalı ama NPE ile bir taratabilirsiniz. Norton Power Eraser | Free Tool | Easily remove scamware that traditional virus scanning can’t detect.
  27. H

360 total security kullanan var mı?

Bende Symantec ürünlerinin bir çok kere gerek imza tabanlı gerekse SONAR sayesinde, CryptoLocker zararlılarını engellediğini gördüm ve testlerde'de kanıtlanmış. İsterseniz o testleri'de sunabilirim. Siz diyorsunuz ki Zero-Day zararlılarını hiç bir antivirüs engelleyemez bende size diyorum ki...
  28. H

360 total security kullanan var mı?

Symantec ürünleri kullanmadığınız belli. Arkadaş zaten sadece tespit yazmamış, Symantec, Norton Security ürünlerinde tespit edip kaldıramayacağı bir zararlı yazılım olursa para iade garantisi veriyor. Ayrıca virustotal hiç bir şey ifade etmiyor. Sadece imza tabanlı tespitler. Norton zaten işinin...
  29. H

Win 32 dynamer nedir?

NPE ile silmeyi deneyebilirsiniz. Norton Power Eraser | Free Tool | Easily remove scamware that traditional virus scanning can’t detect.
  30. H

En iyi antivirüs programı (2016 için güncellendi)

Artık şu başarısız ESET'den, Kabiliyetsiz Avast'dan ve Kasanpersky'den vaz geçin gerçekleri görün. Kısacası Symantec ürünlerinden şaşmayın. 6 senedir kullanıyorum ara sıra başka güvenlik yazılımları satın alıyorum, denemek için her defasında NS'ye geri dönüyorum. Bir kaç bilgi daha vereyim...
  31. H

Hangi Kaspersky sürümü?

Pure artık Total Security oldu. Ürünlerin özelliklerine, karşılaştırmalarına buradan bakabilirsiniz; Ürünleri Karşılaştır | Kaspersky Lab TR
  32. H

İyidir. Ama eski gücünde değil. Şuan en iyiler, Bitdefender ve Norton.
  33. H

"Türkiye Kaspersky ile Korunamaz, Saçmalık"

Comodo anca konuşuyor anca sallıyor ona buna bir ara Symantec'e sallıyordu, şimdide Kaspersky'ye sallıyor. Kaspersky piyasada en iyi Lab.'a sahip firmadır. Ayrıca her yönü ile üst düzey koruma sağlıyor. Phishing, Firewall, Antispam, Malware Removal, File Detection gibi özelliklerin hepsinde çok...
  34. H

AntiVirüs Kararsızlık

Bitdefender Total Security daha üstündür. Internet Security den farkı PC bakımı, hırsızlık koruması ve veri şifreleme özelliğidir. Bunlara ihtiyacınız yoksa Internet Security alabilirsiniz. Skype konusunda ip gizlemek için Seçeneklere girin Gelişmiş, Bağlantı, Yalnızca kişilerinize doğrudan...
  35. H

Bitdefender Hatası!!

Neden 2014 eski sürüm Bitdefender kullanıyorsunuz. Sitesinden 2015 versiyonu indirin kurun, yakın zamanda 2016 versiyonu çıkacak.
  36. H

KIS 2016 kullanıyorum, Kaspersky her yeni sürümünde hafifliyor ve arayüzünü sade hale getiriyor müthiş bir program olmuş kim ne derse desin Ruslar bu işi biliyor.
  37. H

Güvenlik sektöründe 2 şirket tanırım, birincisi Symantec Corporation ikincisi Kaspersky Lab.
  38. H

Hangi Antivirüs proğramı ?

Eset dandik değil ama koruma açısından kaspersky daha iyi özetle; Koruma açısından Kaspersky Pure 3.0 Performans açısından ESET Nod32 8.
  39. H

Bu Virüs Programının Adını Bilen Varmı ?

Avast'a benzettim bende.
  40. H

Norton 360 Çift Simge

Bende NIS 2014 kullanıyorum ilk başlarda bende de çıkıyordu çift simge ama 1, 2 gün sonra tek simge oldu güncellemelerle alakalıydı sanırım.
  41. H

En iyi antivirüs proğramı hangisi?

Güvenilmez onu silin, size özel mesaj ile eset smart security 3 aylık yasal key kampanyası gönderdim bilgileri doldurun kendinize ait 3 aylık keyi alın.
  42. H

Kasma sistemden sisteme değişir ama sistem ne olursa olsun açılışta simgelere geç gelen bir kaspersky icon'u hala var onun dışında kasma yoktu, bence de 2013 daha iyiydi güncellemeler sık sık geliyordu en son 10 gün önce kullanmıştım KIS 2014 güncellemeler neredeyse eset gibi 5-10 saat'de bir...
  43. H

Kaspersky
  44. H

Rapidshare Anasayfasındaki Resim

Rapidshare nin son çırpınışları iyice saçmalıcaklar :D