Arama sonuçlarınız

1. MeOMaN

Google Müşteri Yorumları - Entegrasyona Kaydolma Kurulumu Hakkında

Çözüm : Google Customer Reviews for WooCommerce
  2. MeOMaN

Merhaba ; Müşterilerimizin alışveriş esnasında kullanmış olduğu bilgileri anket için kullanmak istiyoruz Mail adresi , günün tarihi , sipariş no : "merchant_id": 123456789, "order_id": "sipariş-no", "email": "müşteri mail adresi", "estimated_delivery_date": "Günün Tarihi" Bu şekilde teşekkürler
  3. MeOMaN

Merhabalar ; Google üzerinde şu şekilde bir bildiri var Entegrasyona Kaydolma Bana verğidi kod ise şu şekilde merchant_id mi düzenliyorum sonrasında bu kodu ödeme sayfasına yapıştırıyorum ama ne yaptımsa anketi göstermeyi başaramadım acaba woocommarce üzerinde ORDER_ID , CUSTOMER_EMAIL...
  4. MeOMaN

Birden fazla siteye ürün ekleme münkünmü ?

Api entegrasyon'ları var evet buldum sahibinden'de yokmuş sadece.
  5. MeOMaN

Birden fazla siteye ürün ekleme münkünmü ?

Arkadaşlar örneğin gittigidiyor , sahibinden , hemen al sat , vs Bu gibi sitelerde tek bir ürünü sitelere ayrı ayrı girmeden Hepsine otamatik açabilme gibi birşeyler münkünmüdür Yani birine eklesem hepsine aynı anda nasıl ekleyebilirim gibi ( Varmıdır bu gibi birşeyler ) ^^ Teşekkürler.
  6. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

Dun gelen guncellemeden sonra , belki 10 dan fazla farkli mavi rkran hatasi aldim Kernelden , sys ye kafayi yedi sifir kurulum yapip denicem Sizlerdede boyle birsey oldumu.
  7. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

Lisans işini nasıl yapsak ^^ Geri dönmek sorun güncellemeler sorun bekle o değil Kendisi kurcak dendi dün güncelleştirme geçmişinde gördüğüm Kendisi win 10 kurmaya çalışmış gün içinde 5 kere hepsi hatatlıydı Kendi kendine sistemim 10 na yukseldi diyen varmı ? Onda lisans nasıl acaba ben...
  8. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

haha peki ne yapmak lazim o kadar kuruyoz bişiler bi dahamı format atcaz bişiler vs
  9. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

Arkadaşlar temiz kurulum yapmayın En hızlı yöntemi tarif ediyorum Rezarvasyon yapmırmayan yada win 7 win 8 kuran arkadaşlar Direk win 8.1 pro kurun temi olarak hiç güncelleme yapmayın Bu işlem en fazla 30 dk nızı alır Sonra sınra win 10 indirme yardımcısını...
  10. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

Arkadaşım ile şimdi konuştum Rezerve etmişti oda kopya key ile hemde ^^ Sonra bugun güncellemelerde görmüş kurmuş Kurduktan sonra etkinleştirme yapmadı kanka dedi Akşam tekrar tekrar 3 5 defa basmış etkinleştirmye Çalışmış etkinleştirmiş Bu verdiği key sadece yükseltme içinmi temiz...
  11. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

isoyu indirince yükseltme demelisin İsoya yada DVD ye basarsan lisans yine olmaz
  12. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

Bir şey göremiyorum ^^ Bende temiz 8.1 kur güncelleme ile sanırım direk 10 na geçebilirsin ben o şekilde denicem Tabi zaman alçak bu biraz ttnet sağolsun
  13. MeOMaN

Windows 10 Ana Konu

Arkadaşlar bendede 8.1 pro + media center pack lisansı meccut Yükseltme için rezarvasyon yaptırmıştım ama acelemi ettim blmiyorum kendisi yüklemedi Detetim masası , güncellemere baktığımda win 10 güncellemesi başarısız gördüz c:\ içindeki inen dosya açtığımda boot eksik hatası veriyordu...
  14. MeOMaN

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Arkadaşlar selamlar nerdeyse son 1 yıldır yazcam sorcam unutup duruyorum =) Aradığım film 90 larda izlediğimi hatırladığım bir fantastik macera çocuk filmiydi Aklımda tek kalan kısım ise şu ( 3 ,5 arkadaş sanırım bir dağın içinde geziyorlar , burda tuzaklar var önlerine bir piyano denk...
  15. MeOMaN

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Nova launcher kullanıyorum Bu arada wallpaper ^^
  16. MeOMaN

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

17. MeOMaN

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Rainmeter & xWindows Dock kendim için kurcaladım dilerseniz kullanabilirsiniz ^^ Proğram wallpaper skin ve iconlar https://onedrive.live.com/redir?resid=A6494D1A76705A8A!1889&authkey=!APqz7SP4rJLzT2o&ithint=folder%2c.txt
  18. MeOMaN

Metro Uygulamaları Farklı Kullanıcılarda Tekrar Yüklemeden Açılabilirmi ?

Merhaba arkadaşlar başlık yeterince ifade ediyor sanıyorum ^^ Örnedğin indirdiğim uygulamaları diğer kullanıcılarda tekrar indirme yapmadan çalıştırmak münkünmü ? Teşekkürler
  19. MeOMaN

Letitbit Pre Hesap Paylaşıyorum ( Kendimin )

Arkadaşlar selamlar Geçen günlerde birşeyler indirmek için letitbit aldım 1 aylık Çok birşey indiremedim 2 3 günü kaldı 200 gb kotası var İşinize yararsa buyrun kullanın Üye girişi yapın indirin ------------------------------- [email protected] Şifreniz...
  20. MeOMaN

W8'e Başlat menüsü ve yeni özellikler için POKKİ

Sitede çalışma var sanırım download aktifleşmiyor Güzele benziyor deniyeceğim.
  21. MeOMaN

22. MeOMaN

Angry Birds: Star Wars Çıktı

Windows'ta oynadım oldukça eğlenceli.
  23. MeOMaN

Need for Speed Most Wanted 2012 %100 Save Game

Save dosyasini paylaşabilirsen eğer 5 yaşndaki yiğenim baya sevinecek ^^
  24. MeOMaN

Dostum bu temayı kendin mi yatpın ? Benzeri bir şeye denk gelmedim bu gibi güzel tema bulabileceğim site varmı Teşekkürler
  25. MeOMaN

@ esien Teşekkürler hoşuma gitti bende kullanıyorum
  26. MeOMaN

İşte sihirli gözlüğün fiyatı!

Acaba numaralıda yaparlarmı ^^ Malum gozler bozuk=P
  27. MeOMaN

Hayattaki Seçimler - 5 -

Bende çok sevdim Mutlu olmasını isterdim ve isterim Ama eskisi kadar olamayacağı'nıda kendiside biliyor Ne o nede ben Bunuda bildiği halde gidiyor Bazen anlamak çok güç
  28. MeOMaN

Tivibu cep ve web aynı anda izlemek

Bende bunu geçen extarada gorene kadar farketmedim Cepten girmiyorum bile İlk çıktıgında denedimiştim Cep üyeliği + Web üyeliği ücretini ayri ayri aliyorlarmış Ne dersin TTNET.
  29. MeOMaN

Windows Developer Preview'da Masaüstündeki Yazıyı Kaldırma

Evet betayı yükledim ati driver az skıntı oldu onuda aygıt yöneticisinden yükledim sorunsuz şu an ^^ [ Bu arada enter alt satira inmiyor ]
  30. MeOMaN

Laboratuarda Üretilen Etle Hamburger

Belkide yemişizdir Zarflıyor olabilirler
  31. MeOMaN

Tavsiye Edebileceğiniz Korku Filmleri

http://www.imdb.com/title/tt0435625/ http://www.imdb.com/title/tt1073105/ Korku diyemem gelirim tarzında hoşuna gidecektir Münkünse pür dikkaz izle sesi açmayı unutma ^^
  32. MeOMaN

Windows Developer Preview'da Masaüstündeki Yazıyı Kaldırma

Arkadaşlar bunun bi 3 gb lık sürümü var birde 8 gb gibi bir sürümü var arada çok fark varmi ? Meraktan incelemek istiyorum Fark yok ise 3 gb lık olan sürümü indirip bir denim ^^
  33. MeOMaN

iPhone'a Farklı Ekran Kilitleri Yüklemek

Arkadaşlar sinfuliphone da baya tema var Cydiadan Winterboard kurun ifunbox indirin İnen temalari Library / Themes içine atin Winterboard'tan seiçn.
  34. MeOMaN

iPhone'a Farklı Ekran Kilitleri Yüklemek

Reklam gibi algılanmasın bu iş hobimdir ^^
  35. MeOMaN

Söyle Rahatla

http://www.youtube.com/watch?v=z0vmmv3VNrc
  36. MeOMaN

WordPress'e Intro eklemek?

Wp Splash image , da video yada resim eklendiğinde sayfayı her yenilediğinizde yada başka bir kategoriye geçtiğibniz'de tekrar tekrar video yada resim açılıyor ? Bu normal mi ? Çok sıkıcı olur
  37. MeOMaN

İphone 4 Kampanyasından Faydalandım Fakat Pişmanım

Merhaba ; Aynı şekilde bende bu problemden ötürü kampanyayı iptal ettim 65 tl lik pkaetim vardı her ay 80 min ödüyordum Net limitsiz paketide çok saçma Bende aradım dedim 1 gb net paketi istiyorum bunu iptal edin Yok olmaz kampanya dahilinde bu paket şart Aslında 55 cihaz + 10 net 65...
  38. MeOMaN

Yeni!! - Angry Birds Seasons Ham'O'Ween 2.0.0 - VİDEO

Demosu hoş olmuş indirdim bakıyorum =)
  39. MeOMaN

İOS 5 de Kötü bir şey

Os4 & Os5 arasında yakşalık 250 Mb fark vardır kaldıki eşleştirmeden sonra extra kurulum dosyalarınız ile işletim sisteminiz 1 gb tı buluyor Bu fark normal bir skıntı değil.
  40. MeOMaN

Otobüste Yanıma Oturan Kız

Bu yazını okuyunca bir kez daha burkuldum 5 yıl geçti bugun ayrıldık Yazının aynısı ama evlenmeden bittiğine sevinsemde kalbimde hayla var ne tuhaf bir şey anlatamam arkadaşlar Çok iyi düşünün ama yıllar sonra bile herşey bir anda değişebiliyor Kadınları ne kadar tanısanızda muhakkak...
  41. MeOMaN

Söyle Rahatla

4 sene'nin üzerine kız arkadaşım'ın beni üzmeye kıramadığı için kalbini tam manasıyla bana veremediğini ve bunu bana söyleyemediğini öğrendim tuhaf oldum anlatamam.
  42. MeOMaN

B*k Böceği

Süper ツ
  43. MeOMaN

Yok ya spy ^^ O forumda yetkim vardı arada düzelttim bir üye açmış işte olur böyle şeyler =)
  44. MeOMaN

83 yaşındaki kadına dayak ve tecavüz

Ve Allah'ı, zalimlerin yaptığı şeylerden gâfil sanma. Sadece onları, gözlerin dehşetten açılacağı güne tehir eder (erteler).
  45. MeOMaN

Düzenleyip kaynak ekledim dostum allah cc hayırlısını nasip etsin inş adına sevindim güzel bir duygu =)
  46. MeOMaN

Vodafone faturasiz numara degistirme.

3 , 4 Senedir Vodafone kullanıcısıyım Daha önce yaklaşık 6 , 7 sene Türkcell kullandım Türkcell kullanırken arada numaramı değiştirmek istediğimde müşteri hizmetlerini arıyordum cuzi bir ödeme karşılığında numaramı değiştiriyorlardı Hattaki size örnek birkaç numara sunuyorlar istediğinizi siz...
  47. MeOMaN

İnternet Filtresi

Ben filtreye filtre demem filtre benim olmadıkça =)
  48. MeOMaN

Bunların Hepsi Benim Olsun

Onun üstünde nasıl duruyor =)
  49. MeOMaN

Bunların Hepsi Benim Olsun

Bu nasıl son 100 Yılın icadı olabilir ya =) Kimin aklına gelmiş :s
  50. MeOMaN

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Çıktığı gün ilk seans'a girmiştim benden başka 7 , 8 Ufak bebe çocuk vardı utandım mı hayır oturdum izledim =) Tavsiye ederim
  51. MeOMaN

iOS 5 Güncellemeyi Kendi Yapacak

Satışları bilmem ama sanırım Uptade verizon üzerinden olacağı için bize gelmesi çok zaman alır =)
  52. MeOMaN

Söyle Rahatla

Yarın çekcem sahile alcam tavuk döneri açcam ayranı biraz kafa dağıtcam =)
  53. MeOMaN

İnternetin ölüm tarihi: 22 Ağustos 2011

İyiymiş bakalım haklılarmı bu şekilde ise skıntı olacağını sanmıyorum :mrgreen:
  54. MeOMaN

iPhone 4S Yolda!

Tahminim çıkar 4 Sahiplerninin 4s almasına ise gerek yoktur diye düşünüyorum Bu aradada Os5 ile iPhone 5 hesapları seneye kadar geliştirilebilir.
  55. MeOMaN

Portal 2 PC Yaması Yayımlandı

Arkadaşlar oyun bence EN uptade de yapmadım EN kurdum zaten TR yoktu sonradan TR yapma şansı varmı ? Dil varmı sadece Alt ' yazımı ? Teşekkürler
  56. MeOMaN

Söyle Rahatla

Eğer gideceksen, mani olamam, Düşersen sonunda yine bul beni. Vefasız kullardan, vefa bekleme, Kıymetsiz bir pula satarlar seni.
  57. MeOMaN

iPhone Artık Casusluk Yapamayacak!

Ben silmeyeceğim kalsın =P Rotalarda oynama yapacağım bir dünya turu atim belki dikkatlerini çeker =)
  58. MeOMaN

iPhone Casusluk Yapıyor!

Arkadaşlar bunun casusluk ile alakası olduğunu sanmıyorum Konum servislerinin açık olmasnıdan kaynaklanıyordur Sonuçta hangi proğramlar konum servisi çalıştıtırsa cache te kendine yer eder Örneğin çektiğiniz resimler konums servisi açıksa eğer işaretlenir hatta resmini yer bölgesini...
  59. MeOMaN

iPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla

Merhaba ; Cihazınız 2g ise işiniz biraz daha uzun Activication için 1.4 versiyona düşmeniz gerekir GOOGLE ' da iphone 1.4 versiyon downgrade başlıkları bulacaksınız Detaylı anlatımlar size yardımcı olacaktır Geçmiş olsun. ---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post...
  60. MeOMaN

TTNET Yeni Kampanyasını Açıkladı

Amaç başka ; Kota dolsun aşsın sonrasının hesabını yapıyorlardır. TTNET işte
  61. MeOMaN

iPhone ve iPad'de Ücretsiz Müzik

Bir kaç gündür akşamları dinliyorum çok başarılı buldum Ben TTNET e Tivubu yu tavsiye ettim Onlarda proğramın Microsoft tarafından yapıldığını kendilerinin birşey yapamadıklarını söylediler ! Tamam OS Silverlight desteklemiyor ama diğer proğramlar Silverlightmı kullanıyor ...
  62. MeOMaN

Bir de bu siteye bakın!

Bizim köyün sitesi hiç olmadı =P
  63. MeOMaN

Abd den iphone 4 !!!

Ben sizin yerinizde olsam almam aylardır bekleyenler var Yarın öbürgün 4.3 çıkacak bununla birlikte Unlock çıkacağı söylentileri var ama bir daha Unlock diye birşey olamayabilir Bu şu demek alısınız ABD den bir cihaz hattaınızı kullanamassınız sadece İpod olarak kullanırsınız Tavsiyem...
  64. MeOMaN

Bir WordPress sorusu

Bir sayfaya bir tema derken ? Eğer free bir kullanıcı iseniz sistemdeki temalarla yetinmek zorundasınız Yada hostinginiz varsa orda dilediğiniz temayı kullanabilirsiniz.
  65. MeOMaN

Manyak Bir Parkur!

Yada yarışamamak =)
  66. MeOMaN

Günün Malı Ödülüne 8 Aday :)

Bence skıntı teknik gibi =) Çok kötü bir olay
  67. MeOMaN

Windows 7 SP1 Çıktı! İndir! (Türkçe ve Windows Update üzerinden)

İndi Kuruyorum =) ---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 21:43 ---------- Yükledim bitti hata verdi =) Sanırım remote wat tan kaynaklanabilir artık bir ara isosunu indirir kurarım =)
  68. MeOMaN

SDN Trabzonspor Kulübü

Bize heryer trabzon =)
  69. MeOMaN

İşte Angry Birds'ün Yeni Rakibi

Store dan yorumları okudunma fiyasko =) Abartılı reklamdan başka birşey değil
  70. MeOMaN

iNiyo 537. MB 5 DK sonra kurarım Teşekkürler ben gerçi remowe etmiştim gitmişti ne olur bilmiyorum =)
  71. MeOMaN

Fazla varmı =P Birde sadece Update ti kursam yeterli değilmi ? Bir daha indir DVD ye yaz oo oo
  72. MeOMaN

Şimdi kursakmı beklesekmi anlamadım =P Sonra kapanır açılmaz =)
  73. MeOMaN

Anime Kategorisi Açılsın Mı?

Yahu açında bölümü haberleri izleyelim =) Örneğin Gin var Aizen var dimi
  74. MeOMaN

Teşekkürler ShiftDelete.Net

Hayırlı olsun =)
  75. MeOMaN

Anime Kategorisi Açılsın Mı?

Anime Candır =P
  76. MeOMaN

Biri beni durdursun !!

Yanlız komiklik bir tarafa tüm bilgiler aşikar =)
  77. MeOMaN

İsrail namussuzluğunu anlattı!

Bunları okudukça kalbim acıyor ağlayasım geliyor Elinden birşey gelmiyor Dua etmekten başka.
  78. MeOMaN

Şubat Ayı, Bu Oyunlara Emanet

Çok güzeller oyunlar gelecek =) Ben sanırım en çok Marvel Vs Capcom 3 ' çü bekliyorum.
  79. MeOMaN

Burçlar değişti! İşte yeni burçlar!

Sneak's =P Eksikliği farkediliyordu zaten iyi olmuş =) Benide İkizlere atmışlar Aslında burcumun Geyik olmasını isterdim:mrgreen:
  80. MeOMaN

Kablosuz İlk Ekran Kartı

Enteresan daha neler görcez =)
  81. MeOMaN

Kadın patrona tecavüz davası

Deneme demeyin bu konunun sonu kilit sonra konuları açıp cevap yazıp kilitliyorlar tekrar cevap gelmeden =P
  82. MeOMaN

Kadın patrona tecavüz davası

Kadınlar öyle şey yapmaz :dil:
  83. MeOMaN

Eteğimin boyuna değil, uçkuruna sahip çık

Evet bu konu sanki kilitlenmişti Bu arada sorun giyinenler değildi hatırladığım giyinmeyenlerdi :mrgreen:
  84. MeOMaN

Angry Birds'e Rakip 5 Başarılı Yapım

Evet tabiki ama PC dede angry bird var =) Yukardaki oyunu bitirmem 1 saatimi almadı güzel oyun tabiki hem kuşların senaryosu var en azından =)
  85. MeOMaN

Baktım güzelmiş =) Ama yinede rakip olamaz=P
  86. MeOMaN

Kız Kaçırma!

Amma güç varmış kaldırdı götürdü =P
  87. MeOMaN

'İçinde cin var' diye kız kardeşini öldürdü

Yazık bize geleceğimize.
  88. MeOMaN

Bu iPhone'u Herkes Alamaz!

Taşlı olana birşey diyemem ama boyalı olanlar hoş duruyor =) Elinize sağlık
  89. MeOMaN

Bende rakip olamazlar altarnatif diyelim =)
  90. MeOMaN

Tablet bilgisayarların ne olduğunu biliyor musunuz?

Genelde Wifi bulunuyor evden de bağlanabiliryorsunuz tabiki. O değilde teknoloji çok pis ilerliyor
  91. MeOMaN

Ya bak şimdi bunun bir erkeğin elinde olmadığını neden anlamak istemiyorlar ? Bir bayanın soyunma demim ona hoşuna gidecek şekilde biraz mini biraz farklı giyinmesine sebeb nedir ? Bir kadın anlık eyilse bir erkeğin bile sırtı dökükken farkettiği bu anın dönüp bakmasının adı nedir ...
  92. MeOMaN

Mantıkmı ? Evet annemiz var ama onlar giyiniyorlar soyunmuyorlar.
  93. MeOMaN

Yetenekli Soyguncu

Olayın birde şu yanı var =P Adam birini öldürdü silahı getirdi adama attı beceriksiz gibi davrandı =) Bakkalın hayatı kaydı =)
  94. MeOMaN

Bilgisayar oyun oynarken kasıyor

Bende 1GB 512 Bit Ekran kartı var evdeki pc de =) ( Tabi işlemcide önemli burda ) Onda bile kasıyor diyebilirim COD 7 bence senin laptop elinden geleni yapıyor zaten yeni oyunlarda bu normal artık Bilerek sırf donanım ve cihaz satmak için oyunlarda bu şekilde sağlam yapılıyor =)
  95. MeOMaN

Şiir yarışması A grubu Oylaması

Karar vermekte zorluk çekiyorum =) Tekrar okumam gerekli
  96. MeOMaN

Bilgisayar oyun oynarken kasıyor

Hangi Oyunda Kasılmalar Oluyor Örnek bir oyun varmı yoksa tüm oyunlarda bu şekildemi Ekran kartınız fena olmasada muhteşem sayılmaz son günlerin oyunlarında sıkıntı yaşatabilir. ( Bence tabi ) Manufacturer NVIDIA GeForce GT 200M Series GeForce GT 240M 48@550MHz GeForce GT 230M...
  97. MeOMaN

Paket Değişikliği TTNET !

Arkadaşlar bende türk nete geçiş için başvurdum 4 iş gününde geçiş olacakmış 8 limitsiz + kablosuz modem ilk 10 ay 64 tl sonra 99 tl yinede ttnet den ucuz Artı uygun konuşma paketi var mantıklı geldi geçiş tamamlandıktan sonra burdan sizlere gelişmeleri bildiririm.
  98. MeOMaN

SDN, Mutlu Yıllar Diler...

Mutlu Yıllar Arkadaşlar =)
  99. MeOMaN

Kablosuz internet ocağını söndürdü!

Kesin Kesin =P
  100. MeOMaN

The King of Fighters Wing v1.4

Son adam Orichi geldi yenemedim =P
  101. MeOMaN

TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

Dün gece netim koptu geldi bir baktım ekrana TTNET dedim burda'damı =) Netinize sahip çıkın diyor şifrenizi paylaşmayın vs Bu arada biraz önce online işlemlere göz atimd edim tarifelere bakcaktım Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Gördüm...
  102. MeOMaN

Spor yapmak bekareti bozar!

Spor neleri boar bilmem ama beni bozar =) Askerde o yüzden az sürünmedim tek başıma topraklarda saatlerce
  103. MeOMaN

Hayırlı olsun!

Kafam karıştı açıkcası biraz etraf durulana kadar bekleyeceğim sonra neler olur bilemem.
  104. MeOMaN

iPhone İle iPad Uyumsuzluğu Tarih Oluyor

Akşam deneyeceğim kesinlikle süper olur ( Resimlerdeki gibi başarılı ise )
  105. MeOMaN

Hayırlı olsun!

Arkadaşlar fiyatlara bakın ya TTNET la alakası varmı Pendikte oturuyorum umarım bana yakın bir bölgede vardır sitede Pendikte var yazıyor Direk 10 MB sınırsıza geçerim 49TL öderim Bu güne kadar TTNET'e ödediğim paraya yazık
  106. MeOMaN

Hayırlı olsun!

Akılmada geldi hani ilerde iptal ettirmem gerekirse 150 + 100 tl ödüyorum 250 tl bu tutarda zaten 5 ayda netten kalan tutar olarak hesaplanabilir Hizmet önemli tabi.
  107. MeOMaN

Hayırlı olsun!

Türk Net iyiymiş ama 24 aylık abonelik taahhüdü kafamı karıştırıyor acaba o zaman sırasında ah keşke dedirtecek bir şey çıkarmı ? Sizce ne yapmalı taşıyalımmı Türk Nete TTNET çok sıktı artık Ekleme : Biraz önce aradım kendilerini bazı sorular sormak istedim ulaşamadım servislerinde...
  108. MeOMaN

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Bende bir çok kez alışveriş yaptım tamam geç geliyorlar ama geliyorlar İade olayına gelince iadede geç oluyor Sonra mail yada ulaşım işte arkadaşın dediği gibi o imkansız =) En azından bu güne kadar hiç cevap alamadım 10 günlük siparişim var beklemede ama acelem yok
  109. MeOMaN

Sağır ve dilsiz kıza gasp!

iLahi adalet eden bulur burda yada ahirette.
  110. MeOMaN

RESMİ AÇIKLAMA! Türk Telekom'dan Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

Arkadaşlar sınırsızlar eskisi gibi sınırsızmı kalcak ?
  111. MeOMaN

Yeni Tekken Oyunundan Görüntüler

Çok iyi görünüyor =)
  112. MeOMaN

Sahibinden vs Gittigidiyor

Kesinlilkle Sahibinden GG eskisi gibi değil Aynı Ttnet bencilleşiyorlar =)
  113. MeOMaN

Arkadaşlar biraz önce smile le baktım eski tarifeler duruyor acaba onlarda bu şekilde birşeyler yaparlarmı ? Çünki bana 8 ze kadar dicek 5 vercek sonra zırt bırt kopcak yaşadığım sıkıntılar EE hemde kotalı sonra 1 mg oda 1 mb bile olmayabilir bunu kaldıramam Smile limtsiz paketlerine...
  114. MeOMaN

Kızların sigara içme oranı patladı!

Sonra birde kızmazlarmı siz içerken biz bişimi diyoruzki =) Eşitlik duygularını bastırmak için bile yaparlar:thumbdown:
  115. MeOMaN

Şu anki kullandığım 4 MB sınırsız yada 8 MB sınırsız bağlantılarını kotalı yapacaklar burdan anladığım 80 yerine 70 tl alıp kotalı yapacaklar =) Ben buna gülüyorum bir gelişme göremiyorum Adil kullanımmış her zamanki gibi ttnet' gülüp geçeceğim.
  116. MeOMaN

Apple Store'da TRT TV Uygulaması

Dün gece biraz inceledim çok başarılı buldum gerekiyordu süper olmuş.
  117. MeOMaN

PS3 Sistem Yazılımı Güncellemesi 3.55

Arkadaşlar 3.42 ve 3.50 versiyon ps3 ler 3.41 versiyona downgrade yapılabiliyor Ve 3.41 versiyonda cihaz kendini 3.50 gibi görüyor yeni chip güncellemesi ile Bu sayede yeni 3.50 versiyon isteyen oyunlarıda oynayabiliyorsunuz.
  118. MeOMaN

Erkekler hep seks mi düşünür?

Sessiz olun bebek uyuyor :tongue:
  119. MeOMaN

Angry Birds 1.1.0 Sessions Güncelleme

Teşekkürler =) Bu oyunu seviyorum
  120. MeOMaN

İnternet IP sorunum var ve Çözemiyorum

Ama burda amaç ağ ballantısı değil =) Kaldıki bilerek izin verilmiyor nete kısıtlanıyor kaçak çıkcak asıl amaç bilinmeden
  121. MeOMaN

Tamadır lütfen bilgi işlem bile olsanız bunu paylaşmayın.
  122. MeOMaN

Hocam pm atıyorum kullanım için sıkıntınız olursa pm atın ---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:23 ---------- DHCP ile yapabilirsiniz kısaca. Detayları yazarsam bilgişlemci lere koz vermiş olurum
  123. MeOMaN

Dostum çok basit sana pm atıyorum ordan mailleşelim. Dilersen aynı ipyi veririm sana ağdan dilersen arkadaşının ip sini veririm Dilersen şu anda bulunduun kısıtlı ip den seni nete çıkartabilirim ( bunuda fark edemezler )
  124. MeOMaN

Söyle Rahatla

iPhone 4 ' lerde ekmekte olmayan sıra var artık skılmaya başladım beklemekten.
  125. MeOMaN

iPhone'u Kart Okuyucu Olarak Kullanın

Bu proğam sadece karvizit'leri tarar Numara email adres ayırır ve pratik bir şekilde rehberinize ekler. Tabi aynı anda resim olarakta kaydediyor + Birde bunlar gibi proğramlar var arkadaşın dediği gibi Dilerseniz Scaner var Render'la resim çözünürlüğü ciddi şekilde netleşiyor...
  126. MeOMaN

Pc için gamepad önerisi olan var mı

Bende şimdi az araştırdım 20 - 30 tl olanlara baktım ama inanın uçurum var arada 20tl daha bulun üzerine kesinlikle 45 tl gidin alın değer.
  127. MeOMaN

Pc için gamepad önerisi olan var mı

Tavsiyem Logitech-chillstream dir Ben gold tan almıştım indirimdeydi sanırım 70 tl ye almıştım biraz oldu Xbox360 destekli tüm oyunlarda tam uyumlu kesinlikle denenmeli bir ürün.
  128. MeOMaN

Rapidshare'ın En Büyük Rakibi Hotfile Şaşırtıyor

Bende 2 sinide kullanıyorum abartısız günlük 20 gb normal artık idm kullanın bende hiç yavaş olduğunu hatırlamıyorum.
  129. MeOMaN

Rapidshare'ın En Büyük Rakibi Hotfile Şaşırtıyor

Bence pazara oynuyor açıkcası =) Ama iyi olmuş
  130. MeOMaN

2GB/saniye! SSD Disklerin Getirdikleri - VİDEO

Bu nedir ya SSD x 2 =) Raid acaip bir şey
  131. MeOMaN

Şirket içi kişisel bilgisayarım herkes tarafından izlenebiliyor acil yardım..

Surf benzeri proğramların engellenmesi için html engellenmeliler Bir yede size hem izin verirlirken hem html engemlenemez Örneğin bir siteye girebiliyorsunuz bir siteye ise yasaklısınız Tüm surf larda otamatil portlar kapalı bile olsa dilerseniz manuel başka portlardan çıkarsınız...
  132. MeOMaN

Bende bunu diyorum ( zyxel ) dahil Log bırakmayan bir proğramdır amacı bu kesinlikle iz bırakmıyor Deneyin dilerseniz garantisini veriyorum. ---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 18:56 ---------- Bunun için yanıma Bayisinden geldiğini biliyorum Ha muhteşem...
  133. MeOMaN

Bana sorcak olursan normal çalışırken sistemde kal Gerektiğinde çık dediğin gibi net gerekiyorsa Ama ben sanırım anlayabildiğim kadarı ile sen ağda çalışıyorsun Ve ağdan çıkamassın nedenmi ? Çünki sen ağdaki ethernet kablosundan kurtulmadan çıkamassın =) Bu da demekki ağda...
  134. MeOMaN

Size attığım link işinizi görecektir açıkta yazmak istemedim O sizi her türlü firewallden koruyacaktır İzinizi süremezler bende şu an ordan çıkıyorum 4 senedir de böyle tabi dediğim gibi ilk adım başka biryer sonra girin kullanın sıkıntı olmaz . Şifre değiştirmeyi unutmayın ve...
  135. MeOMaN

Sizi nasıl izledikleri hakkında bilgi sahibi keşke olabiyseydiniz ona göre bişiler yapılabilir Örneğin ip den giriş yapılıyor ise manuel ip atayın şifre değiştirin yada proğram varmı çalışıyormu emin olun =) Açıkcası net birşey söyleyemiyorum çünkü problem net değil
  136. MeOMaN

Size gizlenmeni için bir link atacağım PM bu size gizleyecektir Modem yada firewall lere taklılmayacaktır Eğer ekran görüntüsü alamaslarsa nette izinizi süremezler Dediğim gibi eğer bir proğramla ekran görüntüsü alıyorlarsa ( Kısacası Hırsız polis oynarsanız kaybedebilirsiniz ) Aynı...
  137. MeOMaN

Bence Bootable bir işletim sisteminden giriş yapın yani sanal bir işletim sisteminde giriş yapın şahsi işlerinizde Bir arkadaşa daha tavsiye etmiştim bu gibi bir durumda Ubuntu Yansı Cd üzerinden 30 sn yede açılan bir işletim sistemidir onuda kulanabilirsiniz gerekirse anında reset atarsınız...
  138. MeOMaN

Bence dediğim gibi firewallden sizi girdiğiniz siterleri sadece izliyorlar Nete nereye girdiğinizi gizleyebilirsiniz bu işinizi görürmü ? Ama dediğim gibi ekran resmi alıcı gibi proğramlar varsa sistemse çabuk yakalanırsınız ?
  139. MeOMaN

Hocam Team Wiever gibi proğramlar ile bağlansalar bile hissedersiniz Normal uzakmasaüstü ile giriş yapılınca sizin oturumunuz düşer zaten bunu fark ederseniz Sizi izledikleri hissine nasıl vardınız ? Girdiğiniz sitelerimi biliyorlar Yada açıtığınız proramlar yada pcde ki yaptığınız...
  140. MeOMaN

Bu arada izleniyor derken proğramla yada virüs le neler yaptığınızı'mı biliyorlar Yoksa arada siz yokken uzakmasaüstü ile bağlanıyor olabilirlermi inceleme için ? Yada nete nerelere girdiğinizimi biliyorlar bu ise firewall dendir proğramlarla alakası yoktur Geçmişi işlemleri görürler...
  141. MeOMaN

Yeni kullanıcı oluşturun Microsoft hariç tüm uygulamaları msconfig ten kapatın Hiç birşey çalışmazsa sizi izleyemesler.
  142. MeOMaN

Patron baskısı bunalttı yardım edin lütfen

Usb ler aktifmi acaba ? Sizteminizde Bootable kullanın arada Yok kapalı ise CD rom çaışıyormu UBUNTU yansıyı deneyin arada net için habersiz girebilirsiniz Yok hirbiri olmuyormu arada sızabilirseniz neti kısıtlı olmayan arkadaşınızın MAC & İP adresinden çıkın Açık portlardan yola...
  143. MeOMaN

Patron baskısı bunalttı yardım edin lütfen

Sisteminizde deep freeze varmı bilmiyorum ama Güvenli modda açıp birşeyler yapmayı denedinizmi Örneğin yeni kullanıcı açsanız ondada izlenim olacakmı Yada çokmu kısıtlı bir kullanıcısınız ? İnternete girebileceğiniz proğramlar mevcut kısıtlamaları birşey değiştirmez Ben de şu an...
  144. MeOMaN

Cep telefonunu koyacak yer bulamayan adam...

Bari kapaksız tel olaymış:tt2:
  145. MeOMaN

Gran Turismo 5 Çok Bekletecek!

Hazır kurulmuşu var =) Hop Hdd' ye at çalıştır Gerçi şu an Patch bekliyor
  146. MeOMaN

Dünyanın En İyi Film Üçlemesi sizce hangi seriydi?

Ben Matrix derim =)
  147. MeOMaN

Kitap Fuarında iPad Uygulaması

Bir ipad sahibi olarak tabiki hayır =)
  148. MeOMaN

Masa başı işleri sağlığınıza zararlı mı?

Çok yazık bize
  149. MeOMaN

Apaçi Papağan

2girls1cup iğrenç dicem hafif kalır =s
  150. MeOMaN

Süpermenin doğuşu :)

Süpermiş =) Ben böyle bir film varlığından yeni haberdar oldum
  151. MeOMaN

Yabancı karikatür anlayışı

Süpermiş =)
  152. MeOMaN

Matematik dahisi rekor kırdı!

Maşallah =)
  153. MeOMaN

Konsol Savaşları!

Ps3 çok konforlu Move hoşuma gitti masa tenisi oldukça eğlenceli hemde şimdi Grand Turisma geliyor HD & 3D süper olcak Xbox ta kinect ile geliyor görmek lazım konsol güzel ama sesli birde kolların pili çabuk bitiyor bu konuda ps3 çe rakip olamaz Wii ise sadece eğlence amaçlı genç bir yaş...
  154. MeOMaN

Iphonumdaki herşey silindi yardım edin!!!

Eğer Backup almışsa cihazınız şanslısınız demektir Backup tan geri dönmeyi deneyim Eşleştirmede herşeyi silmiş bu normal Geçmiş olsun
  155. MeOMaN

Ekran karti Önerİsİ acİlll

Aynı piyata Zotac ta var gerçi aynı özellikler bende fena değil güzel donuşta yeni teknolojiyi sürekli yakından izlemek pahalıya mal oluyor Ha bu ekran kartı muhteşemmi kesinlikle değil ama işini görecektir sanıyorum...
  156. MeOMaN

FIFA 11 mi? PES 2011 mi?

Ben yıllardır FİFA oyuncusuyum Kimi zamanlar PES den sıkılan FİFA a geçiş yapan çok kişi gördüm Şayet bir kişi görmedimki FİFA yı beğenmeyip gitsin pes oynasın =) Çok farkılılar pes yapay olarak fifadan çok geride Sonra kişiler bunu çok profelyonel olarak adlandırıyor FİFA...
  157. MeOMaN

Gençler Ayda Kaç SMS Atıyor?

Günde 2 SMS Biri Günaydın diğeri iyi geceler =) Bazen 3 Oda afiyet olsun =P 3*30 = 90
  158. MeOMaN

İPhone,iPad ve iPod touch için ShiftDelete uygulaması

Süper görünüyor =) Mobilden bakıyordum artık burdan devam edelim Emeğinize sağlık
  159. MeOMaN

50 metreden inanılmaz bir gol! - Video

Beckham style =)
  160. MeOMaN

iPhone 4

Öncelikle iPhone4g değil iPhone4 çünki 4g değil 3g =) Film & Müzik için itunes şart Eğer jailbreak yaparsanız cydiadan installous kurup itunes e gerek kalmadan ordan uygulama oyun vs kurabilirsiniz İtunes ten free bir hesap alın kredi kartı bilgilerinizi girmek zorunda değilsiniz
  161. MeOMaN

Sagopa Kajmer TVNET'de Namaz ve Yoga Yorumu

Sinirli bir yorum olmuş Haklı olduğu gibi kaba olduğuda kesin ama sonuçta içinden gelenleri söylemiş Tamam doğru ama doğruyu yanlış şekilde anlatmış Sago iyidir aslında sanırım moralle alakalı bir sıkıntısı varmış şu an kendisede keşke o kadar sert konuşmasaydım bile demiş olabilir
  162. MeOMaN

Günaydın SDN

Günaydın=) Gözlerim hayla yanıyor
  163. MeOMaN

Söyle Rahatla

Meğer bir kez aşık olunuyormuş , sadece ilk'inde seviliyormuş Sonrası asla onu tutmuyormuş , onu unutmak zor oluyormuş Onu unuttuğunda sevmeyide unutuyormuşşun ... Şimdi hatırlamıyorum bile nasıl oldu bilmiyorum Ama sevmiyorum sevemiyorum Bir parçam yok artık sanki...
  164. MeOMaN

İphone şarj olmuyor

Cihazı DFU moda atıp 4.1 versiyonu yeniden kurmayı deneyin DFU mod için POWER + HOME tuşunu 10 saniye akdar basılı tutun cihaz tamamen kararacak sonrasında elinizi POWER tuşundan çekim HOME tuşu basılı tutmaya devam edin Ekranda hiç bir gösterge olmaycak yanlız itunes iphone nu görecektir...
  165. MeOMaN

Bu güzele dikkat!

İyiymiş =)
  166. MeOMaN

Söyle Rahatla

Son kez atana kadar
  167. MeOMaN

Rapidshare değişti!

Bende hayla 1 senelikten fazla üyelik var bir ton kullandım zamanında yalan yok Ama şimdi download proğramlarına bile izin vermiyor kendini bitirdi rapid yazık
  168. MeOMaN

Taskhost.exe cpu çok kullanıyor

Genel bazı uyumsuz proğramların tam çalışmamasından olabiliyormuş Yada windows'un başlangıçda arayıpda bulamadığı bir file olabilir Denmiş bazı yerlerde Her zaman böylemi son günlerdemi başladı acaba
  169. MeOMaN

Tek Kelimeyle Aşk

Pişmanlık Hata Gereksiz
  170. MeOMaN

Street Fighter II Champion Edition

Bence oldukça başarılı =) Hatta baya baya iyi flash kendini aşmış :D
  171. MeOMaN

Söyle Rahatla

Rastgele numara çeviren dadanan sürekli birilerini rahatsız eden Arandığında cevap veremeyecek kadar yüreskiz ve şerefsiz kişilerden nefret ediyorum
  172. MeOMaN

Enteresan fotolar.. :)

İlk resim harika =P
  173. MeOMaN

Hz. Muhammed karikatürleri yeniden

Herifi gözüm hiç tutmadı Rabbime Havele Ediyorum
  174. MeOMaN

Bütün erkekleri seviyom ama seni daha çok seviyom :)

Yok ben öyle olsa onlardan neden kaçim =)
  175. MeOMaN

Dişimi çektireceğim, korkuyorum!

Bir Penseye Bakıyor 15 Saniye:tt2:
  176. MeOMaN

Rapidshare değişti!

Sanırım ayarlar sıfırlandı Giriş yapın profil ayarlarında Direc Download var aktif hale getirip deneyin belki bundan olabilir =) Zaten rapid bitti artık tamda 6 ayıp kalmıştı 12 ay daha uzattım içinmce kaldı =) 18 boş boş geçiyor
  177. MeOMaN

Bütün erkekleri seviyom ama seni daha çok seviyom :)

Ben ilk'Okulda acaip çekingendim kaçardım kızlardan:dil: Olur ama böyle :flowers:
  178. MeOMaN

Söyle Rahatla

Gece yağmurun sesine uyandım daha uyuyamadım =) İşede geldim ama canım yatıp dinlenmek istiyor
  179. MeOMaN

Xbox 360 Elite

Alın Ps3 tavsiye bende 2 side var =) Oyunla Dvd ile uğraşmayın Yapın Ps3 Çünüzü jailbeak indirin oyunları yada birinden alın ben 50 den fazla oyun indirdim arkadaşlardan topladım vs Hdd yi takıyorum Ps3 çe oyna baba oyna ne ısın ne bilmemne =) Bugun Fifa2011 çıktı indirdim o kadar yani=P
  180. MeOMaN

iPhone'u Vodafone'dan mı yoksa Turkcell'den mi almalı?

Akşam Vodafone dan 16gb lık aldık keş 1699 tl gençler kampanyasız 32gb ise 1899 tl mi 1999 tl mi neydi unuttum onu =) Güzel cihaz
  181. MeOMaN

iPhone 4 aldım sonunda :)

Hocam bence yaptığın çok ayıp Bu bir ön izlemedir alacak kişilere rehber olabilir Yakıştıramadım
  182. MeOMaN

Kontrat'lı alımlarda bildiğim kredi kartından parayı zart diye çekiyorlar =)
  183. MeOMaN

Ya şu yok faturalı kullanıcı olacaksın yok en az 6 ay şu kadar ödemek lazım Tamamda herkes ticari kullanmıyor ya Ben inanmıyorum ki çok şahsi kullanıcı o kadar ödesin Hem bence 2 side yurtdışındaki şartlara göre kazıklar En iyisi arkadaş vercen parayı alcan bitcek
  184. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Arkadaşlar ne ldu siparişiniz merak ettim =)
  185. MeOMaN

Söyle Rahatla

Aşkım beni eskisi kadar sevmiyormu Kafam karışık bana eskisi kadar zaman ayırıp samimi olamıyor
  186. MeOMaN

Tüyler ürperten ifade..

Yakınlarım hakkında endişelendiğimde ise bana bişi olmaz diyorlar büyütme vs Bu gibi insanlık dışı canlılar her yerde insanın psikolojisi bozuluyor Çok kötü olaylar bu haberleri oludukça sinirleniyorum Elime verseler böylelerini neler yapmam o zaman ondan farkın kalmaz derler ama bunlar...
  187. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Benim dün tedarik diyordu üretici firmadan bekleniyor gibi birşey =) Sonra akşam üstü birisi aradı işte siparişiniz ürün vs vs sıkıntı İptal olacaktır dedim olsun =) Yakındır sanırım sizide ararlar =P
  188. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Beni aradılar hemde şahsi nodan sanırım kişinin kendi hatası oldugundan kendisi aradı kıramadım dedim et iptal gitsin =)
  189. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Yanlız hala en çok gezilenler arasında eski fiyatta =)
  190. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Onu yapamazlar işte =) En kötü iade ederler ücretiki öyle olacak o Ben Cidden indirim sandım yanlışlık olma ihtimali gelmedi aklıma açıkcası =) İyide indirim dedim ya ama nasip bir başkasından çıkacaksa çıkmasın hayırlısı tabi
  191. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Teşekkürler eğlence tabi olmas'sada olur =) Artık bakcaz sanırım iptal haberi yakındır Bilgilendirme içinde tekrardan teşekkürler dostum
  192. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

:lol::lol: Bilmiyorum ne olacak =)
  193. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Arkadaşlar mesajlarda baktım Sipraiş için bu yazıyor şimdide =) 1 Üretici firmadan bekleniyor
  194. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Fiyat düzeldi arkadaşlar geçmiş olsun sepete falanda eklenmiyor iade edecekler bence ücreti vesselam =)
  195. MeOMaN

Sağlam bi indirim (:

Bende sipariş verdim mesaj geldi gelen mesajlarda Bekleyen Ürünler Ürün Adı Adet Açıklama Nokia 5235 Comes With Music ( Sınırız Ovi Maps Hediye ) ( Siyah ) Böyle birşey var
  196. MeOMaN

Gran Turismo 5, Japon Televizyonlarında!

Vay be grafiğe bak =P
  197. MeOMaN

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Soldaki Benim Sağdaki Yiğenim çok tatkıdır Maşallah Diyin =) Yiğenime tabi ben bişi istemiyorum =P
  198. MeOMaN

Söyle Rahatla

Hiç birşey istemiyorum bu kadar yeter =) Skıldım artık
  199. MeOMaN

Street Fighter ( 4 ) 1.04 Update!! YEni Yeni Karakterler

Evet hocam dedim acaba kendisimi ekledi =) Karakterleri =P
  200. MeOMaN

Street Fighter ( 4 ) 1.04 Update!! YEni Yeni Karakterler

@ topalsolucan Hocam SS sanırım size ayit değil Super SF de doğru hakan var ama iphone için daha eklenmedi biliyorum Paylaşım için teşekkürler Sırf Super SF oynamak için gittim Xbox360 ALDIM =)
  201. MeOMaN

Söyle Rahatla

Alayı..zın A. :=) ( Alınmak yok şaka )
  202. MeOMaN

Kimde Var Böyle Bellek

Benim Ram 8gb ubuntudaki herşeyi açarım =P
  203. MeOMaN

İPhone tema paylaşımı

Arkdaşlar tüm temaları konu olarak açmak istedim Buyrun hoşunuza giden birşeyler çıkarsa kullanın dBarModCalendar.zip dBarModFish.zip dBarModLock+Home.zip dBarModWoman.zip dBarContest-by-kleinmone.zip dBar-CalendarNew.zip dBarMiniCabrio.zip dBarModWoman.zip...
  204. MeOMaN

Resident Evil: Afterlife'a Geri Sayım!

Çok meraklandım bekliyorum =) Oyunla senaryo konusunda sanırım çok yakın sayılmazlar Ama Resident Evil 2 oyunu gibi film yapmalarını çok isterdim
  205. MeOMaN

Silent Hill 8, Eskisi Gibi Korkutacak!

Her seride olduğu gibi sonunu getirmesemde bunuda kesin oynayıp değerlendireceğim =) İlkinden iz bıraktı çok sağlam oyun
  206. MeOMaN

Dansçı Kızın Hazin Sonu +18

Bence Haketmiş :biggrin:
  207. MeOMaN

StarCraft II: Wings of Liberty PC İnceleme

Bence yeterince değişiklik yapılmış oyunun tadı hiç bozulmamış geçmişten bir parça Kesinlikle olması gerektiği gibi
  208. MeOMaN

Kasa Tavsiyesi ( Aerocool Pgs Series Limited Edition )

Yahu aslında meraktana aldım 2 ay para biriktirdim hemde nasıl =P Ama gayet hoş oldu 2 sene götürür artık =) Darısı hayalini kuranların başına =P
  209. MeOMaN

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler =) Gittim bugun aldım pcmi gayet güzel kaldırdı sıkıntı yok kastırdım saatlerdir açık ( p5kc + 4x2 gb ram + 1000 x 4 hdd + gtx280amp + creative ses kartı ) Çok iyi olmasada sistemin gayet yettti sesiz kibar ve güzel bir kasa tavsiye ederim =)
  210. MeOMaN

Dur kasayı alim power dahil denim bi yemesse POWER alcam =P
  211. MeOMaN

Power + kasa çok pahalı gelir şimdilik =P Eğer yetmesse sadece power alırım Yada kasayı birine satar power alırım =)
  212. MeOMaN

Aslında gtx280amp aldım ucuza geldiği içine direcx 11 için şu an acelem yok =) Ya 1000 watt power da buda aynı para ya kasayıda aradan çıkartacaktım =) Hani burdaki 730 yetmesse sonra bir daha power alcam onun içinde beklerim =P Şimdi acaba bu iş görürmü sli düşünmüyorum Yoksa 1000 watt...
  213. MeOMaN

http://www.vatanbilgisayar.com/aerocool-ae-vxr-le-pgs-series-limited-edition-vx-r-730w-midt-atx-siyah-oyuncu-kasasi/productdetails.aspx?I_ID=42657 Arkadaşlar geçenlerde ekran kartı aldım malum hatırlayanlarınız vardır =) , Param yoktu power alcam nasipse yarın Gezerken Kasa gördüm power la...
  214. MeOMaN

Sony Rolly Harika Birşey

Sanırım daha öncede burda izledim vide'oyu =) Süperler ya Karadeniz için yapılan karagrofi harikaydı üzerine tanımam =P
  215. MeOMaN

Ben özledim seni galiba...

@cgrszone öle hocam işte Buda benden olsun Öyle bir geçer zaman ki dediğim aynı ile vaki Öyle bir geçer zaman ki dediğim aynı ile vaki Birden dursun istersin seneler olunca mazi Öyle bir geçer zaman ki Günlere bakarsın katı katı üzerine çekersin perde Yoldan geçenler var da her...
  216. MeOMaN

Ben özledim seni galiba...

Bende Şöyle Eklim o kadar sevdimki zamanında düşündüklerimim hepsi birer birer yazılmış sanki bu konuya Günlerde uyumadım Haftalarca yemedim Aylarca ağladım Ve anladım Değmezmiş =) Hayat o kadar kısaki daha önemli işlerin olmak zorunda NOT = Bir gün bir çubuk dokundu bana sihirli birşey...
  217. MeOMaN

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bende alabilirim =) [email protected]
  218. MeOMaN

En Güzel Masaüstü Yarışması

Arkadaşlar Bende Rainmeter Kullanıcısıyım
  219. MeOMaN

Google'ı çalmaya çalışmıştık

Sene 1998 - 1999 Windows 98 ile tanışmıştık Street fighters oynacaktık İnternetten safecen oyunu Disket ile 4 yada 5 kere parçalara ayırıp eve götürmüştüm =P 56k ile hey gidi hey =) Ne neti cd rom yoktu doğru düzgün =P Ekleme = Bu arada daha önce atariler vardı 2 3 milyona =) Karakutudan...
  220. MeOMaN

Starcraft 2'den İlk İzlenimler

Ben sevdim oyunu Betasınıda oynamıştım zaman olursa yanıma Cola & Cips alcam oturcam zor modda kasarak Single takılcam =) Arkadaşlar aslında bu konuda bir başlık açılsa Online için Nicklerimizi paylaşabiliriz
  221. MeOMaN

Galeri: Bekleyiş Nihayet Sona Erdi!

Ben battle netten digital olarak satın aldım 59 euro kısmetse akşam deneyeceğim =)
  222. MeOMaN

Her Şeye Rağmen HTC Sense

Biri arayüzmü dedi=) Bugüne kadar 500 den fazla tema denemişimdir İleri geri çok alakasız görüntüler Arayüzmü oda ne ? Ben zaten iphone'a istediğim şekli verebiliyorum son noktasına kadar diğler modellerde bu kadar geniş bir müdahele olduğunu sanmıyorum Ekleme =
  223. MeOMaN

Street Fighter Ve Tekken Kapışıyor!

Merak etmeye başladım =)
  224. MeOMaN

Street Fighter Ve Tekken Kapışıyor!

Street Fighter açısından sıkıntı yok zaten şekilden şekile giriyorlar =) Tekken'deki elemanlara acıyorum =P
  225. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Ekran kartını aldımda power alacak param yok =)
  226. MeOMaN

Sizce Bunlar Nasıl ?

Anakartın standart gayet idare eder Ram 2gb yeterli ben 3 sene 2gb kullandım Ekran kartın 128 bit olsa daha iyi olur birbirine yakınsa tutar onu tercih et ( Caunter falan baya iş görür ama = ) Edit: Ekran kartı için buda olabilir http://www.teknocity.com.tr/urundetay.asp?ProductID=23247...
  227. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Toparlarsın kardeşim inş ben niye kartla almıyorum hiç sormuyorsun =P Arkadaşlar kartı aldım power araştırıyordum nasipse onuda alcam inş =) Bazzar hesabı =)
  228. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Para ne arar la bazzarda =P Önümüzdeki ay için biriktirme planlarına giriyorum nasipse önümüzdeki ayın 15 şinden sonra anca alabileceğim Sigara içmeyeceğim == * 7.00 tl x 20 gün = 140 tl 3 Gün hasta olcam işe gitmeyeceğim == * yol parası 4.00 tl x 3 = 12 tl Abimden borç alacağım ==...
  229. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Anladım 327 tl skışmış kasaya =) Teşekkürler bilgiler için
  230. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

4 adet Hdd var 850 waat düşünüyorum sıkıntı yaşarmıyım sizce =)
  231. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Evet arkadaşlar =) Ben bu kadar düşünmemiştim açıkcası Siz ce hangisi ? High Power Absolute 700W 13.5CM Fanlı MODÜLER80+ Verimli Power Supply (HP-700-G14C) Havale / EFT : 223,22 TL (KDV Dahil) High Power Absolute 850W 13.5CM Fanlı Modüler, 80+ Verimli Power Supply (HP-850-G14C)...
  232. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Arkadaşlar ürünü aldım =) yanlız power ım 500 watt bluestorm 2 idi sanırım kaldırmadı=) Ötüyor açmıyor sizce kaç watt power lazım =( Burdan baktım minumum 550 watt deniyor sanırım en az 750 watt power şart...
  233. MeOMaN

Divxm.com Davetiye Dağıtımı

Arkadaşlar ben davetiye göremedim profilde
  234. MeOMaN

En popüler ilk 5 siteniz

http://www.iphoneyardim.net/ http://www.mcpsp.com/ http://xsellize.com/ http://modmyi.com/ http://www.sinfuliphone.com/
  235. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

300 tl yarın alıyom 2 aya sonra 300 tl ye müşterisi hazır geriden geliyorum biraz ama olsun =) Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için
  236. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Düzeltme = Çift mesaj
  237. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Yok arkadaşlar ucuz ondan dedim =) 300 tl ye alcam =P Sonra az kullanıp satarım aynı paraya özelliklerden çok anlamdığım için sordum 8800 gt var bende bazı oyunlarda az kasıyor Daha ilerde zaten GTX480 düşünüyorum ama çok pahalı şimdilik param yok ---------- saat 23:50 eklendi ----------...
  238. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Teşekkürler yaklaşık 2 seneyi aşkın 8800 gt kullanıyordum sanırım bu daha iyi
  239. MeOMaN

Bu ürün Sizce Nasıl ?

Resimden sanki eski bişi görünüyor =)
  240. MeOMaN

Ekran Kartı Öneri

Arkadaşlar kendime bir ekran kartı alacağım sizlerede danışayım istedim Alttaki listede en sağda belirtilmiş olan ekran kartını alacağım Zotac GTX 280 Amp Ne dersiniz tavsiye edermisiniz
  241. MeOMaN

Asus P5kc SLİ & Cf Nedir ?

Yani anlamadığım eğer yapıyorsan neden düzgün yapmıyorsun ! Demekki sık elemek gerek
  242. MeOMaN

Cevap için teşekkür ederim CF Tam olarak SLİ dan farklımı sonuçta 2 sini bağlayıp OC yapılamazmı acaba Yada sizce bu 2 kartı satıp daha iyi tek bi ekran kartımı almalıyım Ekleme : 2 Ürinüde satıp tek bir kart almaya karar verdim Teşekkürler
  243. MeOMaN

Arkadaşlar merhaba Bende bu anakarttan var kendimde SLİ yaparım mantığına gitti elimde Bir adet Zotac 8800 gt ekran kartım vardı 1 Adet daha aldım Yaznlız kafam karıştı bu anakart desteklmiyor yorumları okudum Eğer desteklemiyorsa neden yapmışlar [ Birde CrosFire oluyor yazmışlar bu nedir ]...
  244. MeOMaN

Stacraft 2 Gümbür Gümbür Geliyor!

Online oynamak gibisi yok =) Satın almak şart
  245. MeOMaN

Tekken Filminin Posteri Belli Oldu!

Hayal kırıklığı aynen
  246. MeOMaN

DNS ve Hosts degistirici v1.0.7 (son yasaklari asin)

Teşekkürler çok pratik
  247. MeOMaN

3 Boyutlu Masaüstü Bumptop

Kullanması çok zor oluyor böyle olunca =) Ama bir o kadar eğlenceli Teşekkürler
  248. MeOMaN

Mini Google, Mini Hava, Mini Döviz, Mini Ntv

3 Çüde süper bence oldukça kullanışlı Teşekkürler