Arama sonuçlarınız

1. mrtcntn

Call of Duty Black Ops 2'de siyah ekran (ses devam ediyor)

Call of Duty Black Ops 2'de ilginç bir hata alıyorum. Oyunda 2. bölümdeyim hani şu Harper'la iple birbirlerini sallandırdıkları planörlü falan olan bölüm. Bölümün ilerleyen yerlerinde yeraltına giden bir kapı var, orayı patlatıyorum. Sonra sola dönüyorum ve görüntü kısa bir loop'a girdikten...
  2. mrtcntn

Google Play Sunucu Hatası - Google Play Store 403 Hatası

bugün htc desire z (g2) telefonumu rootladım cyanogen mod yükledim yüklerken aksilik olmadı. yanına rom olarak gapps yükledim ama play store çalışmıyor, sunucu hatası veriyor. her şeyi yaptım, dışarıdan farklı versiyonlar denedim, market enabler kurdum, bunları yaparken verileri sildim ama hala...
  3. mrtcntn

Htc desire z donuyordu hard reset yaptım açılmıyor

bugün gün içinde rootsuz htc desire z telefonumun temasını değiştirdim. Telefon bir ara takıldı. Bataryayı takıp çıkarttım. Gün içinde birkaç kez dokunmatiğin algılamaması ve ekran ışığının da kararmaması suretiyle takılmalar yaşadım. En son bir saat önce hard reset yaptım düzelmesi umuduyla...
  4. mrtcntn

HTC Desire Z root sorularım var

Merhaba arkadaşlar, telefonumla ilgili sorularla tekrar rahatsız ediyorum :) Benim HTC Desire Z'ye root yapmamı öneriyorlar, telefon üzerinde daha fazla hakimiyet olucağını ve dahaverimli kullanabileceğimi söylüyorlar. Bunlar doğru mudur? Eğer doğruysa yapmak istiyorum. Bunu tam olarak nasıl...
  5. mrtcntn

Mobil tarayıcı olarak öneriniz?

telefonun kendi tarayıcısında sekmeli gözatma özelliği olmadığı için harici bir tarayıcı yüklemek istiyorum marketten. ne önerirsiniz?+
  6. mrtcntn

Htc desire z market menüde yok!

Merhaba. Bugün itibariyle Türkiye'deki tanınmış bir teknoloji marketinden yasal yollarla bir HTC Desire Z edindim fakat bir sorun var, uygulamalar menüsünde Market yok. Amacım Android marketten bedava uygulamaları indirebilmek. yardımcı olabilir misiniz?
  7. mrtcntn

Q klavye android telefon hakkında yardım

şu an kullandığım telefondan dolayı Q klavyeye çok alıştım ve bırakmak istemiyorum. Bir yandan android bir telefonum olsun istiyorum çünkü mobil bir uygulama fikrim var ve kendim geliştirmeye çalışıyorum ayrıca android işletim sistemi herkes tarafından cok beğeniliyor o açıdan da merak ediyorum...
  8. mrtcntn

Ekran kartı ve işlemci alıcam

Merhaba, benim asus p5nd2-sli anakartım, biri kingston biri hi-level marka 1'er tane 1gb ram'im ve intel pentium 4 ht 3.0ghz işlemcim var. Oyun hastasıyım ve grafik tasarımla uğraşıyorum. Geçen ay "bu böyle olmaz" diyip 1gb kingston ram'i takarak yenileme hareketine giriştim. Şimdi bilgisayarın...
  9. mrtcntn

Win7 Ultimate 32bit CS 1.6 düzgün çalışmıyor

Merhaba, Windows 7 Ultimate 32 bit işletim sistemim var ve counter-strike 1.6 düzgün çalışmıyor. Daha doğrusu oyunu düzgün görünyüleyemiyor. Oyun görüntü türü olarak Software'da başlıyor ve OpenGL'e almak istediğimde hata verip Software'a geri dönüyor. Oyun içi görüntüyü çok etkiliyor, ne...
  10. mrtcntn

Tarayıcılara musallat olan istenmeyen arama motorları

Merhaba, ben dün format attım ve firefox'u yükledim. ardından jdownloader'ı yükledim ve her ne kadar facemoods arama motorunu yüklemesini reddetmeme rağmen toolbarı ve arama motorunu yükledi. firefox eklenti panelinden toolbar'ı sildim ama etkisi hala duruyor. öncelikle anasayfamı değiştirdiğini...
  11. mrtcntn

Crea Dizüstü Bilgisayar için web kamerası sürücüsü?

Anneme zimmetli CREA marka notebook (markasını bilmiyorum), büyük ihtimalle win7 veya vista için üretilmiş fakat şu an winXP sp2 bulunuyor sistemde. Dahili web kamerasını kullanamıyorum. Kullanabilmek için hangi sürücüyü kurmalıyım?
  12. mrtcntn

TTNET Mobil nasıl bir şey olacak?

Evet arkadaşlar sorum gayet açık sanırım. Bir başka reklamda gödüğüm TTnet mobilin nasıl olacağını çok merak ettim. Mesela numarası ne olacak? Ayrıca, ev ve cep hattının faturası tek fatura olarak gelecekmiş, buna göre kontörlü hat olmayacak mı? Bilgisi olan varsa bu başlık altında paylaşalım...
  13. mrtcntn

Wordpress Eklentisi Yazıcam Php Bilen Birini Arıyorum

aklımda güzel bir wordpress eklentisi fikri var. tek sorun yeterli php bilgisine sahip olmamam.profesyonellere basit gelecek bir çalışma. isteyen kişinin eklentiyi istediğim özelliklerde yazması yeterli olacaktır. karşılığında bir ücret düşünmüyorum, fakat eklenti bilgileri bölümünde Designed by...
  14. mrtcntn

Www.{siteadi}.com şeklinde Subdomain

konuya en uygun olacak yer burası galiba. birşeyi çok merak ediyorum. şimdi, ben bir alan adı aldım diyelim. bunun hostinginden bir de subdomain aldım. www diye :D yani; bir subdomainim var www.site.com diye. bunu adres çubuğuna yazdığımda (ana alan adı ve yan alan adının da alanında birşeyler...